LiveTV / Free Live Sport Streams
 

For example:  rugbY  golf  remy bojansky  Aek  nba
BROADCASTS   LIVE SCORE   RESULTS   VIDEO ARCHIVE   BETTING   FAN CLUBS
Login Login   Sign Up Sign Up
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
FORUM   FAQ   CONTACT
New on LiveTV
Highlights Washington – NY Islanders
Highlights Gran Canaria – Burgos
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to register or login
Best Odds Today
Inter Milan – Pordenone
1 1.19     X 9.5     2 31
   Your current time zone: 4:39 (UTC)
FootballIce HockeyBasketballTennisVolleyball
BoxingRacing (No broadcasts)Winter SportRunning, Athletics...
Yesterday (11 December, Monday)
Tennis. Grand Slam Tournament Australian Open
 
23:00 (Grand Slam Tournament)
Today (12 December, Tuesday)
Combat Sport. Wrestling WWE Monday Night Raw
 
1:00 (Wrestling)
Football. Under-20 USA U-20 – Brazil U-20
2:30 (Under-20)
Basketball. Friendly Tournament Mineros de Zacatecas – Soles
2:30 (Friendly Tournament)
Basketball. Friendly Tournament Toros – Abehas
 
2:30 (Friendly Tournament)
Ice Hockey. NHL Carolina – Anaheim
  1:2
3:00 (NHL)
Basketball. Friendly Match Sverdlovsk Region-2 U-15 – Irkutsk Oblast U-15
 
3:00 (Friendly Match)
Basketball. NCAA Oregon – Texas Southern
 
3:00 (NCAA)
Tennis. ITF Tour ITF Tour, Hua Hun
 
3:00 (ITF Tour)
Basketball. Friendly Tournament Libertadores de Queretaro – Santos
  67:70
3:00 (Friendly Tournament)
Futsal. Asian Championships AFC Championship Draw
3:00 (Asian Championships)
Tennis. Grand Slam Tournament Maddison Inglis – Kimberly Birrell
 
3:15 (Grand Slam Tournament)
Tennis. Grand Slam Tournament Arina Rodionova – Alexandra Bozovic
 
3:15 (Grand Slam Tournament)
Basketball. NBA Toronto – L.A. Clippers
  53:51
3:30 (NBA)
Basketball. NBA Portland – Golden State
  47:60
3:30 (NBA)
Tennis. Grand Slam Tournament Marko Jovanovic – Destanee Aiava
5:00 (Grand Slam Tournament)
Tennis. Grand Slam Tournament Zoe Hives – Sharma A.
5:00 (Grand Slam Tournament)
Tennis. ITF Tour ITF Tour, Dubai
6:00 (ITF Tour)
Table Tennis. TT Cup TT Cup
6:30 (TT Cup)
Table Tennis. Master Tour Master Tour TT
7:00 (Master Tour)
Show All -      

  All Upcoming Broadcasts
Please note: the list of the broadcasts and streams can be updated until the start of the game. Many broadcasts are announced just one day before their start and some of them even several hours before the start.


   Football 284
   Ice Hockey 220
   Basketball 344
   Tennis 34
   Volleyball 88
   Boxing 1
   Bandy 14
   Futsal 26
   Handball 39
   Winter Sport 1
   Baseball 26
   Water Polo 3
   American Football 8
   Billiard 5
   Darts 3
   Badminton 4
   Floorball 15
   Rugby Union 15
   Poker 3
   Table Tennis 15
   Cricket 11
   Water Sports 1
   Equestrianism 3
   Combat Sport 1
    Football    

Top Matches Today
Dutch Eredivisie Breda – Twente
12 December at 17:30
(Dutch Eredivisie)
Dutch Eredivisie Zwolle – AZ Alkmaar
12 December at 19:45
(Dutch Eredivisie)

12 December, Tuesday
Under-20 USA U-20 – Brazil U-20
12 December at 2:30
(Under-20)
East Asian Cup North Korea – South Korea
12 December at 7:30
(East Asian Cup)
Friendly Match Myanmar U-21 – Vietnam U-19
12 December at 9:00
(Friendly Match)
Women. Friendly Match Thailand – Jordan
12 December at 10:00
(Women. Friendly Match)
East Asian Cup Japan – China
12 December at 10:15
(East Asian Cup)
Turkish Cup Antalyaspor – Orhangazispor
12 December at 10:30
(Turkish Cup)
Friendly Match Vietnam U-21 – Thailand U-21
12 December at 11:15
(Friendly Match)
Turkish Cup Bursaspor – Adanaspor
12 December at 12:30
(Turkish Cup)
Turkish Cup Boluspor – Kasimpasa
12 December at 13:30
(Turkish Cup)
FIFA Club World Cup WAC Casablanca – Urawa
12 December at 14:00
(FIFA Club World Cup)
Qatari Stars Cup Umm Salal – Al Markhiya
12 December at 14:10
(Qatari Stars Cup)
Qatari Stars Cup Al Arabi – Al Rayyan
12 December at 14:10
(Qatari Stars Cup)
Qatari Stars Cup Al Ahli – Al Sadd
12 December at 14:10
(Qatari Stars Cup)
Turkish Cup Trabzonspor – BB Erzurumspor
12 December at 14:30
(Turkish Cup)
Bulgarian Cup Botev Plovdiv – Litex
12 December at 15:30
(Bulgarian Cup)
Moroccan Botola RCA Casablanca – Difaa El Jadida
12 December at 16:00
(Moroccan Botola)
Turkish Cup Sivas Belediyespor – Galatasaray
12 December at 16:30
(Turkish Cup)
FIFA Club World Cup Gremio – Pachuca
12 December at 17:00
(FIFA Club World Cup)
Polish Ekstraklasa Jagiellonia – Korona
12 December at 17:00
(Polish Ekstraklasa)
Polish Ekstraklasa Piast Gliwice – Legia
12 December at 17:00
(Polish Ekstraklasa)
Dutch Eredivisie Breda – Twente
12 December at 17:30
(Dutch Eredivisie)
German Bundesliga Wolfsburg – Leipzig
12 December at 17:30
(German Bundesliga)
French League Cup Toulouse – Bordeaux
12 December at 17:45
(French League Cup)
Turkish Cup Manisaspor – Besiktas
12 December at 18:00
(Turkish Cup)
Italian Serie A Genoa – Atalanta
12 December at 18:00
(Italian Serie A)
French Ligue 2 Orleans – Gazelec Ajaccio
12 December at 18:00
(French Ligue 2)
Belgian Cup Kortrijk – Gent
12 December at 19:00
(Belgian Cup)
Polish Ekstraklasa Arka Gdynia – Gornik
12 December at 19:30
(Polish Ekstraklasa)
Polish Ekstraklasa Nieciecza – Slask
12 December at 19:30
(Polish Ekstraklasa)
German Bundesliga Simulcast
12 December at 19:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Freiburg – Moenchengladbach
12 December at 19:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Hamburg – Eintracht
12 December at 19:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Mainz – Dortmund
12 December at 19:30
(German Bundesliga)
Dutch Eredivisie Zwolle – AZ Alkmaar
12 December at 19:45
(Dutch Eredivisie)
Belgian Cup Ostend – Standard
12 December at 19:45
(Belgian Cup)
Northern Ireland League Cup Ballymena Utd – Cliftonville
12 December at 19:45
(Northern Ireland League Cup)
Northern Ireland League Cup Dungannon – Crusaders
12 December at 19:45
(Northern Ireland League Cup)
English Premier League Burnley – Stoke City
12 December at 19:45
(English Premier League)
Coppa Italia Inter Milan – Pordenone
12 December at 20:00
(Coppa Italia)
English Premier League Huddersfield – Chelsea
12 December at 20:00
(English Premier League)
English Premier League Crystal Palace – Watford
12 December at 20:00
(English Premier League)
French League Cup Monaco – Caen
12 December at 20:05
(French League Cup)
French League Cup Angers – Metz
12 December at 20:05
(French League Cup)

13 December, Wednesday
Indian I-League Aizawl – Churchill Brothers
13 December at 8:30
(Indian I-League)
Turkish Cup Genclerbirligi – Karsspor
13 December at 10:30
(Turkish Cup)
Turkish Cup Akhisar – Ankara Demirspor
13 December at 11:30
(Turkish Cup)
Egyptian Premier League El Geish – El Raja
13 December at 12:45
(Egyptian Premier League)
Turkish Cup Bucaspor – Sivasspor
13 December at 13:30
(Turkish Cup)
Turkish Cup Yeni Malatyaspor – Osmanlispor
13 December at 14:00
(Turkish Cup)
Croatian Cup Inter Zapresic – Rijeka
13 December at 15:00
(Croatian Cup)
Egyptian Premier League Al Masry – El Daklyeh
13 December at 15:00
(Egyptian Premier League)
Bulgarian Cup Etar – Slavia Sofia
13 December at 15:30
(Bulgarian Cup)
Turkish Cup Alanyaspor – Giresunspor
13 December at 15:45
(Turkish Cup)
Coppa Italia Fiorentina – Sampdoria
13 December at 16:30
(Coppa Italia)
FIFA Club World Cup Al Jazira – Real Madrid
13 December at 17:00
(FIFA Club World Cup)
Polish Ekstraklasa Lechia Gdansk – Pogon Szczecin
13 December at 17:00
(Polish Ekstraklasa)
Polish Ekstraklasa Zaglebie Lubin – Lech Poznan
13 December at 17:00
(Polish Ekstraklasa)
Turkish Cup Adana Demirspor – Fenerbahce
13 December at 17:30
(Turkish Cup)
Dutch Eredivisie Vitesse – Willem II
13 December at 17:30
(Dutch Eredivisie)
Dutch Eredivisie Groningen – PSV Eindhoven
13 December at 17:30
(Dutch Eredivisie)
Egyptian Premier League ENPPI – El Harby
13 December at 17:30
(Egyptian Premier League)
German Bundesliga Hoffenheim – Stuttgart
13 December at 17:30
(German Bundesliga)
French League Cup Rennes – Marseille
13 December at 17:45
(French League Cup)
Serbian Superliga Partizan – Crvena Zvezda
13 December at 18:00
(Serbian Superliga)
Dutch Eredivisie Venlo – Utrecht
13 December at 18:45
(Dutch Eredivisie)
Belgian Cup Racing Genk – Waasland-Beveren
13 December at 19:00
(Belgian Cup)
Portuguese Cup Sporting – Vilaverdense
13 December at 19:00
(Portuguese Cup)
Coppa Italia. Serie C Alessandria – Albinoleffe
13 December at 19:30
(Coppa Italia. Serie C)
Polish Ekstraklasa Cracovie – Wisla
13 December at 19:30
(Polish Ekstraklasa)
Polish Ekstraklasa Plock – Sandecja
13 December at 19:30
(Polish Ekstraklasa)
German Bundesliga Simulcast
13 December at 19:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Bayern – Cologne
13 December at 19:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Hertha Berlin – Hanover
13 December at 19:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Schalke 04 – Augsburg
13 December at 19:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Leverkusen – Werder
13 December at 19:30
(German Bundesliga)
Scottish Premier League Celtic – Hamilton
13 December at 19:45
(Scottish Premier League)
Scottish Premier League Hibernian – Rangers
13 December at 19:45
(Scottish Premier League)
Belgian Cup Bruges – Charleroi
13 December at 19:45
(Belgian Cup)
Dutch Eredivisie Feyenoord – Heerenveen
13 December at 19:45
(Dutch Eredivisie)
Dutch Eredivisie Den Haag – Roda
13 December at 19:45
(Dutch Eredivisie)
English Premier League Simulcast
13 December at 19:45
(English Premier League)
Coppa Italia Milan – Verona
13 December at 19:45
(Coppa Italia)
English Premier League Swansea – Manchester City
13 December at 19:45
(English Premier League)
English Premier League Newcastle – Everton
13 December at 19:45
(English Premier League)
English Premier League Southampton – Leicester City
13 December at 19:45
(English Premier League)
English Premier League West Ham – Arsenal
13 December at 20:00
(English Premier League)
English Premier League Manchester Utd – Bournemouth
13 December at 20:00
(English Premier League)
English Premier League Liverpool – West Bromwich
13 December at 20:00
(English Premier League)
English Premier League Tottenham – Brighton & Hove
13 December at 20:00
(English Premier League)
Uruguayan Primera Division Sud America – El Tanque Sisley
13 December at 20:00
(Uruguayan Primera Division)
French League Cup Strasbourg – PSG
13 December at 20:05
(French League Cup)
French League Cup Lille – Nice
13 December at 20:05
(French League Cup)
French League Cup Amiens – Tours
13 December at 20:05
(French League Cup)
French League Cup Montpellier – Lyon
13 December at 20:05
(French League Cup)
Portuguese Cup Rio Ave – Benfica
13 December at 21:00
(Portuguese Cup)
Chilean Primera Division Univ. de Concepcion – Union Espanola
13 December at 22:00
(Chilean Primera Division)
Copa Sudamericana Flamengo – Independiente
13 December at 23:45
(Copa Sudamericana)

14 December, Thursday
Ecuadorian Serie A Delfin – Emelec
14 December at 0:00
(Ecuadorian Serie A)
Colombian League Millonarios – Santa Fe
14 December at 0:30
(Colombian League)
Honduran Liga Nacional Real Espana – Marathon
14 December at 1:00
(Honduran Liga Nacional)
Turkish Cup Eyupspor – Kayserispor
14 December at 10:30
(Turkish Cup)
Turkish Cup Istanbulspor – Karabukspor
14 December at 11:00
(Turkish Cup)
Indian I-League Mohun Bagan – Shillong Lajong
14 December at 12:00
(Indian I-League)
UAE League Cup Dibba Al Fujairah – Al Sharjah
14 December at 12:40
(UAE League Cup)
Egyptian Premier League Misr Lel Makasa – Nasr
14 December at 12:45
(Egyptian Premier League)
UAE League Cup Ajman – Al Ain
14 December at 12:45
(UAE League Cup)
Turkish Cup Konyaspor – Batman Petrolspor
14 December at 13:00
(Turkish Cup)
Indian Super League Pune City – Bengaluru
14 December at 14:30
(Indian Super League)
Saudi Premier League Al Raed – Al Quadisiya
14 December at 14:55
(Saudi Premier League)
Egyptian Premier League Wadi Degla – Al Mokawloon
14 December at 15:00
(Egyptian Premier League)
Bulgarian Cup CSKA Sofia – Ludogorets
14 December at 15:30
(Bulgarian Cup)
UAE League Cup Al Wahda – Al Wasl
14 December at 15:30
(UAE League Cup)
Saudi Premier League Al Nassr – Al Faisaly
14 December at 16:40
(Saudi Premier League)
Turkish Cup Istanbul BB – Kahramanmaras
14 December at 17:00
(Turkish Cup)
Dutch Eredivisie Heracles – Sparta
14 December at 17:30
(Dutch Eredivisie)
Egyptian Premier League Zamalek – Ismaily
14 December at 18:00
(Egyptian Premier League)
Dutch Eredivisie Ajax – Excelsior
14 December at 19:45
(Dutch Eredivisie)
English FA Cup Hereford Utd – Fleetwood Town
14 December at 19:45
(English FA Cup)
Coppa Italia Lazio – Cittadella
14 December at 20:00
(Coppa Italia)
Portuguese Cup Porto – Guimaraes
14 December at 20:15
(Portuguese Cup)
Chilean Primera Division La Calera – Santiago Wanderers
14 December at 23:00
(Chilean Primera Division)

15 December, Friday
Guatemalan Liga Mayor A Municipal – Antigua GFC
15 December at 2:00
(Guatemalan Liga Mayor A)
EAFF East Asian Championship South Korea – China
15 December at 7:10
(EAFF East Asian Championship)
Indian I-League NEROCA – Chennai City
15 December at 8:30
(Indian I-League)
Australian A-League Sydney – Melbourne City
15 December at 8:50
(Australian A-League)
EAFF East Asian Championship Japan – North Korea
15 December at 9:55
(EAFF East Asian Championship)
Egyptian Premier League Smouha – Asyouty Sport
15 December at 12:45
(Egyptian Premier League)
UAE League Cup Al Jazira – Hatta
15 December at 12:50
(UAE League Cup)
UAE League Cup Al Dhafra – Al Nasr
15 December at 12:55
(UAE League Cup)
Indian Super League Kerala Blasters – NorthEast United
15 December at 14:30
(Indian Super League)
Egyptian Premier League Petrojet – Al Ittihad
15 December at 15:00
(Egyptian Premier League)
Egyptian Premier League Tanta – Al Ahly
15 December at 15:00
(Egyptian Premier League)
Turkish First League Balikesirspor – Gaziantep BB
15 December at 15:00
(Turkish First League)
Saudi Premier League Ohod – Al Shabab
15 December at 15:15
(Saudi Premier League)
Bulgarian Cup Dunav – Levski
15 December at 15:30
(Bulgarian Cup)
UAE League Cup Al Ahli – Emirates
15 December at 15:30
(UAE League Cup)
Saudi Premier League Al Ahli – Al Ittifaq
15 December at 16:40
(Saudi Premier League)
Croatian Prva HNL Slaven – Lokomotiva
15 December at 17:00
(Croatian Prva HNL)
Polish Ekstraklasa Korona – Piast Gliwice
15 December at 17:00
(Polish Ekstraklasa)
German 2 Bundesliga Simulcast
15 December at 17:30
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Braunschweig – Fortuna D
15 December at 17:30
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Union Berlin – Ingolstadt
15 December at 17:30
(German 2 Bundesliga)
Romanian Liga 1 Astra Giurgiu – Botosani
15 December at 18:00
(Romanian Liga 1)
French National League Boulogne – Cholet
15 December at 19:00
(French National League)
French National League Entente Sannois – Avranches
15 December at 19:00
(French National League)
French National League Rodez – Consolat Marseille
15 December at 19:00
(French National League)
French National League Chambly – Stade Lavallois
15 December at 19:00
(French National League)
French National League Lyon Duchere – Beziers
15 December at 19:00
(French National League)
French National League Dunkerque – Pau
15 December at 19:00
(French National League)
French National League Les Herbiers – Grenoble
15 December at 19:00
(French National League)
French Ligue 2 Simulcast
15 December at 19:00
(French Ligue 2)
French Ligue 2 Ajaccio – Auxerre
15 December at 19:00
(French Ligue 2)
French Ligue 2 Bourg en Bresse 01 – Lorient
15 December at 19:00
(French Ligue 2)
French Ligue 2 Chateauroux – Orleans
15 December at 19:00
(French Ligue 2)
French Ligue 2 Clermont – Sochaux
15 December at 19:00
(French Ligue 2)
French Ligue 2 Gazelec Ajaccio – Nimes
15 December at 19:00
(French Ligue 2)
French Ligue 2 Le Havre – Niort
15 December at 19:00
(French Ligue 2)
French Ligue 2 Nancy – Paris
15 December at 19:00
(French Ligue 2)
French Ligue 2 Quevilly – Brest
15 December at 19:00
(French Ligue 2)
Dutch Eerste Divisie Cambuur – Dordrecht
15 December at 19:00
(Dutch Eerste Divisie)
Dutch Eerste Divisie Utrecht II – Telstar
15 December at 19:00
(Dutch Eerste Divisie)
Dutch Eerste Divisie Jong PSV – Almere City
15 December at 19:00
(Dutch Eerste Divisie)
Dutch Eerste Divisie MVV – AZ II
15 December at 19:00
(Dutch Eerste Divisie)
Dutch Eerste Divisie Emmen – Young Ajax
15 December at 19:00
(Dutch Eerste Divisie)
Italian Serie B Foggia – Venezia
15 December at 19:30
(Italian Serie B)
Belgian Jupiler League Mouscron-Peruwelz – Ostend
15 December at 19:30
(Belgian Jupiler League)
German Bundesliga Moenchengladbach – Hamburg
15 December at 19:30
(German Bundesliga)
Polish Ekstraklasa Slask – Jagiellonia
15 December at 19:30
(Polish Ekstraklasa)
French Ligue 1 Saint-Etienne – Monaco
15 December at 19:45
(French Ligue 1)
English League Championship Sheffield Wednesday – Wolverhampton
15 December at 19:45
(English League Championship)
Spanish Primera Division Sevilla – Levante
15 December at 20:00
(Spanish Primera Division)
Spanish Segunda Division Cadiz – Barcelona II
15 December at 20:00
(Spanish Segunda Division)
Portuguese Primeira Liga Pacos Ferreira – Boavista
15 December at 20:30
(Portuguese Primeira Liga)

16 December, Saturday
Australian A-League Newcastle Jets – Adelaide United
16 December at 6:35
(Australian A-League)
East Asian Cup China – North Korea
16 December at 7:30
(East Asian Cup)
Australian A-League CC Mariners – Western Sydney
16 December at 8:50
(Australian A-League)
Turkish First League Gaziantep – Denizlispor
16 December at 10:00
(Turkish First League)
Turkish First League Boluspor – Eskisehirspor
16 December at 10:00
(Turkish First League)
East Asian Cup Japan – South Korea
16 December at 10:15
(East Asian Cup)
Australian A-League Perth Glory – Wellington
16 December at 11:00
(Australian A-League)
Turkish Super League Genclerbirligi – Kasimpasa
16 December at 11:00
(Turkish Super League)
Portuguese Liga Vitalis Gil Vicente – Viseu
16 December at 11:15
(Portuguese Liga Vitalis)
German 2 Bundesliga Simulcast
16 December at 12:00
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Kaiserslautern – Nuernberg
16 December at 12:00
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Aue – Heidenheim
16 December at 12:00
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Regensburg – Arminia
16 December at 12:00
(German 2 Bundesliga)
Indian I-League East Bengal – Churchill Brothers
16 December at 12:00
(Indian I-League)
Saudi Premier League Al Taawon – Al Fateh
16 December at 12:15
(Saudi Premier League)
English Premier League Leicester City – Crystal Palace
16 December at 12:30
(English Premier League)
Scottish Premier League Aberdeen – Hibernian
16 December at 12:30
(Scottish Premier League)
Turkish First League Rizespor – Umraniyespor
16 December at 12:30
(Turkish First League)
Albanian Kategoria Superiore Lushnja – Skenderbeu
16 December at 13:00
(Albanian Kategoria Superiore)
Albanian Kategoria Superiore Vllaznia – Kamza
16 December at 13:00
(Albanian Kategoria Superiore)
Greek Super League Kerkyra – Atromitos
16 December at 13:00
(Greek Super League)
Turkish Super League Alanyaspor – Sivasspor
16 December at 13:30
(Turkish Super League)
French Ligue 2 Reims – Valenciennes
16 December at 13:55
(French Ligue 2)
French National League Creteil – Red Star
16 December at 14:00
(French National League)
Italian Serie A Inter Milan – Udinese
16 December at 14:00
(Italian Serie A)
Italian Serie B Simulcast
16 December at 14:00
(Italian Serie B)
Italian Serie B Avellino – Ascoli
16 December at 14:00
(Italian Serie B)
Italian Serie B Carpi – Frosinone
16 December at 14:00
(Italian Serie B)
Italian Serie B Cremonese – Empoli
16 December at 14:00
(Italian Serie B)
Italian Serie B Palermo – Ternana
16 December at 14:00
(Italian Serie B)
Italian Serie B Parma – Cesena
16 December at 14:00
(Italian Serie B)
Italian Serie B Perugia – Bari
16 December at 14:00
(Italian Serie B)
Italian Serie B Pro Vercelli – Spezia
16 December at 14:00
(Italian Serie B)
Italian Serie B Virtus Entella – Salernitana
16 December at 14:00
(Italian Serie B)
Croatian Prva HNL Dinamo Zagreb – Cibalia
16 December at 14:00
(Croatian Prva HNL)
Israeli Ligat ha'Al Maccabi P-T – Ashdod
16 December at 14:00
(Israeli Ligat ha'Al)
Indian Super League Delhi Dynamos – Goa
16 December at 14:30
(Indian Super League)
Moroccan Botola Berkane – Racing Casablanca
16 December at 14:30
(Moroccan Botola)
German Bundesliga Simulcast
16 December at 14:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Cologne – Wolfsburg
16 December at 14:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Werder – Mainz
16 December at 14:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Eintracht – Schalke 04
16 December at 14:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Augsburg – Freiburg
16 December at 14:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Stuttgart – Bayern
16 December at 14:30
(German Bundesliga)
Polish Ekstraklasa Pogon Szczecin – Arka Gdynia
16 December at 14:30
(Polish Ekstraklasa)
Saudi Premier League Al Batin – Al Ittihad
16 December at 14:45
(Saudi Premier League)
Moroccan Botola Rapide Oued Zem – Hassania Agadir
16 December at 15:00
(Moroccan Botola)
English Premier League Arsenal – Newcastle
16 December at 15:00
(English Premier League)
English Premier League Brighton & Hove – Burnley
16 December at 15:00
(English Premier League)
English Premier League Chelsea – Southampton
16 December at 15:00
(English Premier League)
English Premier League Stoke City – West Ham
16 December at 15:00
(English Premier League)
English Premier League Watford – Huddersfield
16 December at 15:00
(English Premier League)
Portuguese Liga Vitalis Braga II – Porto II
16 December at 15:00
(Portuguese Liga Vitalis)
Portuguese Liga Vitalis Sporting II – Varzim
16 December at 15:00
(Portuguese Liga Vitalis)
Austrian Bundesliga Salzburg – LASK Linz
16 December at 15:00
(Austrian Bundesliga)
Spanish Segunda Division Osasuna – Numancia
16 December at 15:00
(Spanish Segunda Division)
Northern Irish Premiership Ballinamallard – Coleraine
16 December at 15:00
(Northern Irish Premiership)
Northern Irish Premiership Ballymena Utd – Carrick Rangers
16 December at 15:00
(Northern Irish Premiership)
Northern Irish Premiership Cliftonville – Glentoran
16 December at 15:00
(Northern Irish Premiership)
Northern Irish Premiership Dungannon – Ards
16 December at 15:00
(Northern Irish Premiership)
Northern Irish Premiership Glenavon – Crusaders
16 December at 15:00
(Northern Irish Premiership)
Northern Irish Premiership Linfield – Warrenpoint
16 December at 15:00
(Northern Irish Premiership)
Romanian Liga 1 Concordia Chiajna – Gaz Metan Medias
16 December at 15:00
(Romanian Liga 1)
English League Championship Sunderland – Fulham
16 December at 15:00
(English League Championship)
Spanish Primera Division Athletic Bilbao – Real Sociedad
16 December at 15:15
(Spanish Primera Division)
Greek Super League AEK – Apollon Smirnis
16 December at 15:15
(Greek Super League)
French Ligue 1 Rennes – PSG
16 December at 16:00
(French Ligue 1)
Albanian Kategoria Superiore Flamurtari – Laci
16 December at 16:00
(Albanian Kategoria Superiore)
Croatian Prva HNL Istra 1961 – Osijek
16 December at 16:00
(Croatian Prva HNL)
Israeli Ligat ha'Al Bnei Sakhnin – Hapoel Acre
16 December at 16:00
(Israeli Ligat ha'Al)
Portuguese Primeira Liga Feirense – Setubal
16 December at 16:00
(Portuguese Primeira Liga)
Israeli Ligat ha'Al Hapoel Ashkelon – Hapoel Haifa
16 December at 16:15
(Israeli Ligat ha'Al)
Turkish Super League Trabzonspor – Bursaspor
16 December at 16:30
(Turkish Super League)
Italian Serie A Torino – Napoli
16 December at 17:00
(Italian Serie A)
Spanish Segunda Division Reus Deportiu – Granada
16 December at 17:00
(Spanish Segunda Division)
Spanish Segunda Division Valladolid – Lorca
16 December at 17:00
(Spanish Segunda Division)
Belgian Jupiler League Standard – Gent
16 December at 17:00
(Belgian Jupiler League)
Polish Ekstraklasa Sandecja – Lechia Gdansk
16 December at 17:00
(Polish Ekstraklasa)
Dutch Eredivisie Heerenveen – Breda
16 December at 17:30
(Dutch Eredivisie)
Dutch Eredivisie Willem II – Zwolle
16 December at 17:30
(Dutch Eredivisie)
English Premier League Manchester City – Tottenham
16 December at 17:30
(English Premier League)
Austrian Bundesliga Simulcast
16 December at 17:30
(Austrian Bundesliga)
Spanish Primera Division Eibar – Valencia
16 December at 17:30
(Spanish Primera Division)
Austrian Bundesliga Admira – Altach
16 December at 17:30
(Austrian Bundesliga)
Austrian Bundesliga Mattersburg – Wolfsberger AC
16 December at 17:30
(Austrian Bundesliga)
Austrian Bundesliga Sankt Poelten – Rapid Wien
16 December at 17:30
(Austrian Bundesliga)
German Bundesliga Dortmund – Hoffenheim
16 December at 17:30
(German Bundesliga)
Greek Super League Platanias – PAOK
16 December at 17:30
(Greek Super League)
Moroccan Botola FUS Rabat – Olympic Safi
16 December at 18:00
(Moroccan Botola)
Romanian Liga 1 CS U Craiova – Cluj
16 December at 18:00
(Romanian Liga 1)
Swiss Super League Sankt Gallen – Sion
16 December at 18:00
(Swiss Super League)
Swiss Super League Thun – Lugano
16 December at 18:00
(Swiss Super League)
Israeli Ligat ha'Al Maccabi Haifa – Bnei Yehuda
16 December at 18:30
(Israeli Ligat ha'Al)
Portuguese Primeira Liga Estoril – Aves
16 December at 18:30
(Portuguese Primeira Liga)
Dutch Eredivisie PSV Eindhoven – Den Haag
16 December at 18:45
(Dutch Eredivisie)
French Ligue 1 Simulcast
16 December at 19:00
(French Ligue 1)
French Ligue 1 Caen – Guingamp
16 December at 19:00
(French Ligue 1)
French Ligue 1 Dijon – Lille
16 December at 19:00
(French Ligue 1)
French Ligue 1 Montpellier – Metz
16 December at 19:00
(French Ligue 1)
French Ligue 1 Strasbourg – Toulouse
16 December at 19:00
(French Ligue 1)
French Ligue 1 Troyes – Amiens
16 December at 19:00
(French Ligue 1)
Spanish Segunda Division Almeria – Cordoba
16 December at 19:00
(Spanish Segunda Division)
Belgian Jupiler League Kortrijk – Mechelen
16 December at 19:00
(Belgian Jupiler League)
Belgian Jupiler League Eupen – Sint-Truiden
16 December at 19:00
(Belgian Jupiler League)
Spanish Segunda Division Albacete – Zaragoza
16 December at 19:30
(Spanish Segunda Division)
Belgian Jupiler League Lokeren – Waasland-Beveren
16 December at 19:30
(Belgian Jupiler League)
Polish Ekstraklasa Legia – Plock
16 December at 19:30
(Polish Ekstraklasa)
Dutch Eredivisie Twente – Vitesse
16 December at 19:45
(Dutch Eredivisie)
Dutch Eredivisie Roda – Venlo
16 December at 19:45
(Dutch Eredivisie)
Italian Serie A Roma – Cagliari
16 December at 19:45
(Italian Serie A)
Spanish Primera Division Atletico Madrid – Alaves
16 December at 19:45
(Spanish Primera Division)
Portuguese Primeira Liga Braga – Belenenses
16 December at 20:30
(Portuguese Primeira Liga)


Broadcast Archive


BETS
tapeerror tapeerror 70 points (62%)
Кролевец Krolevec 70 points (59%)
Andrey Shch. Andrey Shch. 69.75 points (59%)
  Ranking Ranking       Make a bet Make a bet    
LAST FORUM POSTS
Why can't we see the Basketball matches since yesterday!
Last Post 34 days ago
Trouble seeing fixtures upcoming in 2+ days
Last Post 42 days ago
Ads intruding on the live streams
Last Post 54 days ago
LiveTV SPONSORED ADS

 
      LiveTV Rules         Informer for Your Website         FIFA World Ranking Go to top   
 
© 2006-2017 LiveTV. All rights reserved.
All club and channel names as well as all logos are the property of their respective owners.
  Rambler's Top100