Football       Ice Hockey       Basketball       Tennis       Baseball       Golf       Bicycle Racing       Racing       Other

20:00 Brazilian Serie A
Football
Fluminense – Palmeiras
20:00 French Ligue 1
Football
Marseille – Toulouse [+14]  
20:00 Argentinian Primera B
Football
Guillermo Brown – Juventud Unida
20:00 Moroccan Botola
Football
Difaa El Jadida – Rapide Oued Zem
20:00 Uruguayan Primera Division
Football
El Tanque Sisley – Wanderers SC
20:00 Uruguayan Primera Division
Football
Penarol – Fenix
20:00 Uruguayan Primera Division
Football
Plaza Colonia – Def. Sporting
20:00 Uruguayan Primera Division
Football
Danubio – Sud America
20:00 Uruguayan Primera Division
Football
Cerro – Juventud
20:00 USL
Football
Bethlehem Steel – Pittsburgh Riverhounds
20:00 Argentinian Primera B
Football
Boca Unidos – Gimnasia de Jujuy
20:00 Bolivian Primera Division
Football
The Strongest – Bolivar
20:00 Brazilian Serie A
Football
Coritiba – Botafogo
20:00 Brazilian Serie A
Football
Chapecoense – Ponte Preta
20:00 Brazilian Serie A
Football
Atletico Goianiense – Cruzeiro
20:05 Argentinian Primera Division
Football
Rosario Central – Banfield [+1]  
20:15 Portuguese Primeira Liga
Football
Aves – Rio Ave
20:30 Argentinian Primera B
Football
Atletico Mitre – Estudiantes de San Luis
21:00 NASL
Football
Jacksonville Armada – Miami
21:15 Colombian League
Football
Atletico Huila – Alianza Petrolera
22:00 American MLS
Football
Atlanta United – Montreal [+3]  
22:00 Chilean Primera Division
Football
Santiago Wanderers – Audax Italiano
22:05 Argentinian Primera Division
Football
River Plate – Argentinos Juniors [+1]  


Upcoming Broadcasts:

22:15 Bolivian Primera Division
Football
San Jose Oruro – Real Potosi
23:00 Brazilian Serie A
Football
Bahia – Gremio
23:00 Brazilian Serie A
Football
Atletico-MG – Vitoria
23:00 USL
Football
Vancouver II – Phoenix Rising
23:00 Paraguayan Primera Division
Football
Cerro Porteno – Guarani Asuncion
23:00 NWSL
Football
Sky Blue – North Carolina Courage
23:15 Colombian League
Football
Millonarios – Deportivo Pasto
23:30 Ecuadorian Serie A
Football
Liga de Quito – Universidad Catolica
23:30 Colombian League
Football
Deportive Cali – Deportes Tolima
0:05 Argentinian Primera Division
Football
Racing Club – San Martin SJ
0:30 Chilean Primera Division
Football
Huachipato – Iquique
0:30 Bolivian Primera Division
Football
Blooming – Sport Boys
0:30 Mexican Primera Division
Football
Santos L – Necaxa
1:00 American MLS
Football
Portland – Orlando City
1:00 Bolivian Primera Division
Football
Jorge Wilstermann – Oriente Petrolero
1:10 Paraguayan Primera Division
Football
Independiente FBC – Nacional Asuncion
1:30 Colombian League
Football
Envigado – Atletico Nacional
2:00 NWSL
Football
Seattle Reign – FC Kansas City
10:00 Russia. NSFL
Football
SGU – KGTU
10:00 Czech Under 21 Liga
Football
Slavia Praha U-21 – Teplice U-21
10:00 Russia. NSFL
Football
UrFU – TGU
11:00 Women. South Korean WK-League
Football
Gumi Sportstoto – Seoul
11:00 Women. South Korean WK-League
Football
Incheon Red Angels – Icheon Daekyo
11:00 Russian Second Division (Ural)
Football
Ural II – Syzran-2003
11:00 Russian Reserves League
Football
Akhmat U21 – Rubin II
12:00 Czech Under 21 Liga
Football
Sigma U-21 – Karvina U-21
12:30 Indonesia Super League
Football
Pusamania Borneo – Persiba Balikpapan
12:30 Indonesia Super League
Football
Semen Padang – Barito Putera
12:30 Indonesia Super League
Football
Bali United – Perseru Serui
13:00 Russian Second Division (West)
Football
Kolomna – Chertanovo
13:30 Russian Second Division (South)
Football
Anzhi II – Legion
14:00 Ukrainian First League
Football
Helios – Volyn
14:00 Ukrainian Second League
Football
Skala – Agrobusiness
14:00 Turkish First League
Football
Umraniyespor – Denizlispor
14:00 Ukrainian First League
Football
Arsenal Kiev – Kolos Kovalivka
15:00 Russian Second Division (South)
Football
Krasnodar II – Spartak Nalchik
15:00 Russian Premier League
Football
Amkar – SKA-Khabarovsk
16:00 Romanian Liga 1
Football
Botosani – Viitorul
16:30 Finnish Veikkausliiga
Football
Jyvaskyla – Inter Turku
17:00 Polish Ekstraklasa
Football
Cracovie – Plock
17:00 Croatian Prva HNL
Football
Rudes – Osijek
17:00 Ukrainian First League
Football
Obolon – Hirnyk-Sport
17:00 Russian Second Division (Center)
Football
Ararat Moskva – Torpedo M
17:00 Turkish First League
Football
Adana Demirspor – Adanaspor
17:00 Turkish First League
Football
Balikesirspor – Rizespor
17:15 German Regionalliga (South-West)
Football
Offenbach – Frankfurt
17:30 Russian Premier League
Football
Akhmat – Rubin
17:30 Greek Super League
Football
Skoda Xanthi – Asteras
18:00 Swedish Allsvenskan
Football
Sirius – Oerebro
18:00 Swedish Superettan
Football
Varnamo – GAIS
18:00 Bulgarian A PFG
Football
Beroe – Levski
18:00 Norwegian Tippeligaen
Football
Sparta Sarpsborg – Odd Grenland
18:00 Turkish Super League
Football
Antalyaspor – Osmanlispor
18:00 Swedish Allsvenskan
Football
Eskilstuna City – Goeteborg
18:00 Danish Superliga
Football
Aarhus – Midtjylland
18:00 Swedish Allsvenskan
Football
Malmoe – Elfsborg
18:00 Czech Gambrinus Liga
Football
Slovan Liberec – Slovacko