Football       Ice Hockey       Basketball       Tennis       Baseball       Golf       Bicycle Racing       Racing       Other

9:00 Chinese Super League
Football
Changchun Yatai – Tianjin Quanjian
9:00 SEA Games
Football
East Timor U-23 – Indonesia U-23
9:00 Indonesia Super League
Football
Surabaya United – Sriwijaya
9:00 SEA Games
Football
Vietnam – Myanmar


Upcoming Broadcasts:

9:15 Czech 2 Liga
Football
Viktoria Z – Vitkovice
9:15 Czech Under 21 Liga
Football
Dukla Praha U-21 – Bohemians 1905 U-21
9:30 Czech Under 21 Liga
Football
Teplice U-21 – Sparta Praha U-21
10:00 Japanese J2 League
Football
Nagoya – Fukuoka
10:00 Japanese J2 League
Football
Yokohama FC – Mito Hollyhock
10:00 Japanese J2 League
Football
Thespa Kusatsu – Zweigen Kanazawa
10:00 Czech Under 21 Liga
Football
Viktoria Plzen U-21 – Mlada Boleslav U-21
10:00 Japanese J2 League
Football
Montedio Yamagata – JEF United
10:00 Japanese J2 League
Football
Fagiano Okayama – Matsumoto Yamaga
10:00 Japanese J2 League
Football
Gifu – Kamatamare Sanuki
10:00 Japanese J2 League
Football
Ehime – Machida Zelvia
10:00 Women
Football
Vorderland – Sankt Poelten
10:00 Japanese J2 League
Football
Kyoto – Oita Trinita
10:30 Japanese J2 League
Football
Tokushima Vortis – Renofa
10:30 Japanese J League
Football
Vissel Kobe – Yokohama Marinos
10:30 Japanese J2 League
Football
Tokyo Verdy – V-Varen Nagasaki
11:00 Japanese J2 League
Football
Shonan Bellmare – Roasso Kumamoto
11:00 Danish Superliga
Football
Odense – Midtjylland
11:00 South Korean K-League
Football
Daegu – Sangju Sangmu
11:00 South Korean K-League
Football
Incheon Utd – Pohang
11:00 Friendly Match
Football
Gornik U-19 – Zielona Gora U-19
11:15 Portuguese Liga Vitalis
Football
Real Sport Clube – Sporting II
11:30 Dutch Eredivisie
Football
Excelsior – Feyenoord
12:00 Philippine UFL
Football
Loyola – Ilocos United
12:00 Danish 2 Division
Football
Avarta – Middelfart
12:00
Football
Medkila – Trondheims Orn
12:00 IBSA Blind European Championship
Football
France – Germany
12:30 German 2 Bundesliga
Football
Nuernberg – Union Berlin
12:30 Indonesia Super League
Football
Persib Bandung – Gresik United
12:30 German 2 Bundesliga
Football
Kiel – Greuther Furth
12:30 German 2 Bundesliga
Football
Ingolstadt – Regensburg
12:30 Danish 2 Division
Football
Ringkobing – VSK Aarhus
12:30 German 2 Bundesliga
Football
Simulcast
12:35 Chinese Super League
Football
Guangzhou R&F – Shandong Luneng
12:35 Chinese Super League
Football
Henan Jianye – Chongqing Lifan
13:00 Swiss 1. Liga Promotion
Football
Old Boys – Breitenrain
13:00 Russian Premier League
Football
Amkar – Zenit
13:00 Dutch KNVB Cup
Football
Koninklijke – Vestlandia
13:00 Kazakh Premier League
Football
Tobol – Taraz
13:30 Belgian Jupiler League
Football
Anderlecht – Sint-Truiden
13:30 Dutch Eredivisie
Football
Utrecht – Willem II
13:30 English Premier League
Football
Huddersfield – Newcastle
13:30 Dutch Eredivisie
Football
Ajax – Groningen
13:30 Danish 1 Division
Football
Esbjerg – Thisted
13:30 Dutch KNVB Cup
Football
AFC Amsterdamsche – ASV De Dijk
13:30 Kazakh Premier League
Football
Ordabasy – Atyrau
13:45 SEA Games
Football
Thailand U-23 – Cambodia U-23
13:45 SEA Games
Football
Philippines U-23 – Vietnam U-23
14:00 Swedish Allsvenskan
Football
Djurgardens – Halmstad
14:00 Swedish Superettan
Football
Brommapojkarna – Varnamo
14:00 Swedish Superettan
Football
Helsingborg – GAIS
14:00 Swedish Allsvenskan
Football
Ostersunds – AIK
14:00 French Ligue 1
Football
Lille – Caen
14:00 Brazilian Copa Verde
Football
Sao Paulo B – Audax Sao Paulo
14:00 Azerbaijan Premier League
Football
Kapaz – Zira
14:00 Armenian Premier League
Football
Ararat – Pyunik
14:15 Belarusian Premier League
Football
Neman Grodno – Dynamo Mn
14:30 Polish Ekstraklasa
Football
Plock – Legia
14:30 Irish Premier Division
Football
Derry City – Dundalk
14:30 German Bundesliga
Football
Freiburg – Eintracht
14:30 Kazakh Premier League
Football
Irtysh Pavlodar – Kaisar
15:00 African Nations Championship
Football
Namibia – Comoros
15:00 Faroe Islands Premier League
Football
Vikingur – B36 Torshavn
15:00 Georgian Erovnuli Liga
Football
Kolkheti-1913 – Lokomotivi Tb
15:00 Montenegrin Prva Liga
Football
Zeta – Sutjeska
15:00 Ukrainian Premier League
Football
Zirka Kropyvnytskyi – Zoria
15:00 Swiss Super League
Football
Sion – Luzern
15:00 Swiss Super League
Football
Grasshoppers – Sankt Gallen
15:00 Danish Superliga
Football
Hobro – Lyngby
15:00 Russian First Division
Football
Spartak M II – Rotor
15:00 Brazilian Serie A
Football
Gremio – Atletico-PR
15:00 Swiss Super League
Football
Basel – Lugano
15:00 Kazakh Premier League
Football
Kairat – Shakhter Karaganda
15:00 Ukrainian First League
Football
Arsenal Kiev – Rukh Vynnyky
15:00 Ukrainian Premier League
Football
Karpaty – Oleksandria
15:00 Swiss Challenge League
Football
Aarau – Vaduz
15:30 IBSA Blind European Championship
Football
Russia – Turkey
15:30 Russia
Beach Soccer
Kristall – Lokomotiv M
15:30 Moldovan National Division
Football
Zaria Balti – Petrocub
15:30 Moldovan National Division
Football
Dacia – Zimbru
15:30 Austrian Bundesliga
Football
LASK Linz – Altach
15:30 Austrian Bundesliga
Football
Salzburg – Sankt Poelten
15:30 Russian Premier League
Football
Dynamo Moscow – Ufa
15:30 Austrian Bundesliga
Football
Simulcast
15:45 Dutch Eredivisie
Football
Sparta – Zwolle
15:45 Dutch Eredivisie
Football
Breda – PSV Eindhoven
15:50 Slovenian PrvaLiga
Football
Ankaran Hrvatini – Olimpija
16:00 English Premier League
Football
Tottenham – Chelsea
16:00 French Ligue 1
Football
Marseille – Angers
16:00 Chilean Primera Division
Football
Iquique – Curico
16:00 Superleague of Kosovo
Football
Vellaznimi – Liria
16:00 Superleague of Kosovo
Football
Prishtina – Drita
16:00 Women
Football
ZHFC Chelsea – Istra
16:00 Czech Gambrinus Liga
Football
Jablonec – Dukla Praha
16:00 Czech Gambrinus Liga
Football
Sigma – Brno
16:00 Czech Gambrinus Liga
Football
Vysocina – Viktoria Plzen
16:00 Belarusian Premier League
Football
Minsk – Slavia-Mozyr
16:00 Bosnian Premier League
Football
Radnik Bijeljina – GOSK
16:00 Portuguese Primeira Liga
Football
Setubal – Desportivo Chaves
16:00 Swedish Superettan
Football
Falkenbergs – Atvidaberg
16:00 Swedish Superettan
Football
Norrby IF – Dalkurd
16:15 Bulgarian A PFG
Football
Slavia Sofia – Etar
16:30 Swedish Allsvenskan
Football
Goeteborg – Hacken
16:30 African Nations Championship
Football
Ghana – Burkina Faso
16:30 Finnish Veikkausliiga
Football
Jyvaskyla – HJK
16:30 Finnish Veikkausliiga
Football
KuPS Kuopio – Mariehamn
16:30 Romanian Liga 1
Football
Viitorul – CS U Craiova
16:30 Belarusian Premier League
Football
BATE – Krumkachy
16:30 Swedish Allsvenskan
Football
Sirius – Norrkoping
16:30 Austrian Regionalliga (East)
Football
Admira II – SKU Amstetten
16:30 Finnish Veikkausliiga
Football
VPS Vaasa – Ilves
17:00 Norwegian Adeccoligaen
Football
Mjondalen – Team Strommen
17:00 Italian Serie A
Football
Atalanta – Roma
17:00 Norwegian Adeccoligaen
Football
Sandnes Ulf – Floro
17:00 Norwegian Adeccoligaen
Football
Elverum – Jerv
17:00 Belarusian Premier League
Football
Dinamo Brest – Shakhtyor Sl
17:00 Norwegian Adeccoligaen
Football
Arendal – Fredrikstad
17:00 Danish Superliga
Football
Aarhus – Brondby
17:00 Serbian Superliga
Football
Borac – Crvena Zvezda
17:00 Israeli Ligat ha'Al
Football
Hapoel Acre – Bnei Sakhnin
17:00 Polish Ekstraklasa
Football
Nieciecza – Lech Poznan
17:00
Football
Grand Bode – Stabaek
17:00 Norwegian Tippeligaen
Football
Tromso – Aalesunds
17:00 Norwegian Tippeligaen
Football
Stabaek – Molde
17:00 German Bundesliga
Football
Moenchengladbach – Cologne
17:00 Icelandic Urvalsdeild
Football
Akranes – Vestmannaeyjar
17:00 Norwegian Tippeligaen
Football
Rosenborg – Haugesund
17:00 Norwegian Tippeligaen
Football
Odd Grenland – Sandefjord
17:00 Belgian Jupiler League
Football
Kortrijk – Bruges
17:00 Norwegian Tippeligaen
Football
Sogndal – Kristiansund
17:00 Norwegian Adeccoligaen
Football
Asane – Ullensaker / Kisa
17:00 Azerbaijan Premier League
Football
Gabala – Sumqayit
17:00 Norwegian Adeccoligaen
Football
Start – Tromsdalen
17:15 Peruvian Primera Division
Football
Sport Huancayo – Sporting Cristal
17:15 Spanish Primera Division
Football
Athletic Bilbao – Getafe
17:15 Greek Super League
Football
AEK – Panaitolikos
17:15 Greek Super League
Football
Levadiakos – PAOK
17:15 Greek Super League
Football
Kerkyra – Panionios
17:30 Georgian Erovnuli Liga
Football
Dynamo Tb – Chikhura
17:30 Ukrainian Premier League
Football
Dynamo Kiev – Stal Kamianske
17:30 Ukrainian Premier League
Football
Vorskla – Mariupol
17:30 Slovak Superliga
Football
DAC – Zilina
17:45 Turkish First League
Football
Eskisehirspor – Elazigspor
18:00 Portuguese Primeira Liga
Football
Porto – Moreirense
18:00 Russian Premier League
Football
Rostov – Krasnodar
18:00 Austrian Bundesliga
Football
Mattersburg – Austria
18:00 Turkish First League
Football
Altinordu – Ankaragucu
18:00 IBSA Blind European Championship
Football
Belgium – Georgia
18:00 Turkish Super League
Football
Kayserispor – Goztepe
18:00 Ecuadorian Serie A
Football
Delfin – Emelec
18:00 Spanish Segunda Division
Football
Real Oviedo – Rayo Vallecano
18:00 Croatian Prva HNL
Football
Rudes – Hajduk Split
18:00 Mexican Primera Division
Football
Toluca – Necaxa
18:00 Moldovan National Division
Football
Spicul Chiscareni – Sheriff
18:00 Ecuadorian Serie A
Football
El Nacional – Liga de Quito
19:00 Slovenian PrvaLiga
Football
Domzale – Aluminij
19:00 Icelandic Urvalsdeild
Football
Vikingur Olafsvik – Breidablik
19:00 Icelandic Urvalsdeild
Football
Vikingur Reykjavik – Akureyri
19:00 Serbian Superliga
Football
Partizan – Napredak
19:00 Icelandic Urvalsdeild
Football
Hafnarfjardar – KR Reykjavik
19:00 Israeli Ligat ha'Al
Football
Maccabi T-A – Beitar Jerusalem
19:00 Norwegian Tippeligaen
Football
Viking – Brann
19:00 Belgian Jupiler League
Football
Mouscron-Peruwelz – Gent
19:00 Bulgarian A PFG
Football
Dunav – Ludogorets
19:00 Romanian Liga 1
Football
Cluj – Voluntari
19:15 Spanish Primera Division
Football
Barcelona – Real Betis
19:15 Peruvian Primera Division
Football
Real Garcilaso – Alianza Lima
19:30 Uruguayan Primera Division
Football
El Tanque Sisley – Penarol
19:30 Spanish Segunda Division
Football
Gimnastic Tarragona – Almeria
19:30 Women. European Championship U-19
Football
Spain U-19 – France U-19
19:30 Chilean Primera Division
Football
Everton CD – O Higgins
19:30 Argentinian Cup
Football
Deportivo Moron – San Lorenzo
19:30 Greek Super League
Football
Platanias – Panathinaikos
19:45 Italian Serie A
Football
Inter Milan – Fiorentina
19:45 Italian Serie A
Football
Lazio – SPAL
19:45 Italian Serie A
Football
Sampdoria – Benevento
19:45 Italian Serie A
Football
Sassuolo – Genoa
19:45 Italian Serie A
Football
Crotone – Milan
19:45 Italian Serie A
Football
Udinese – Chievo
19:45 Italian Serie A
Football
Simulcast
19:45 Italian Serie A
Football
Bologna – Torino
19:45 Turkish Super League
Football
Antalyaspor – Akhisar
19:45 Turkish Super League
Football
Fenerbahce – Trabzonspor
19:45 Turkish First League
Football
Gaziantep BB – Gaziantep
20:00 Brazilian Copa Verde
Football
Portuguesa – Nacional-SP
20:00 French Ligue 1
Football
PSG – Toulouse
20:00 Croatian Prva HNL
Football
Osijek – Inter Zapresic
20:00 Brazilian Serie A
Football
Cruzeiro – Sport Recife
20:00 Croatian Prva HNL
Football
Dinamo Zagreb – Slaven
20:00 Portuguese Primeira Liga
Football
Aves – Braga
20:00 Brazilian Serie A
Football
Ponte Preta – Botafogo
20:00 Paraguayan Primera Division
Football
Sol de America – Rubio Nu
20:00 Bolivian Primera Division
Football
Real Potosi – Bolivar
20:00 Brazilian Serie A
Football
Bahia – Vasco de Gama
20:00 Brazilian Serie A
Football
Avai – Sao Paolo
20:15 Portuguese Primeira Liga
Football
Maritimo – Boavista
21:00 NASL
Football
Edmonton – Puerto-Rico FC
21:00 Spanish Segunda Division
Football
Granada – Albacete
21:00 Ecuadorian Serie A
Football
Fuerza Amarilla – Universidad Catolica
21:00 Venezuelan Primera Division
Football
Metropolitanos – Mineros
21:15 Spanish Primera Division
Football
Deportivo – Real Madrid
21:15 Colombian League
Football
Jaguares Cordoba – Envigado
21:30 Peruvian Primera Division
Football
Universitario – Union Comercio
22:00 Chilean Primera Division
Football
Univ. de Chile – Huachipato
22:00 USL
Football
Bethlehem Steel – Louisville City
22:10 Paraguayan Primera Division
Football
Club Olimpia – Guarani Asuncion
22:15 Bolivian Primera Division
Football
San Jose Oruro – Oriente Petrolero
23:00 Brazilian Serie A
Football
Coritiba – Santos
23:00 American MLS
Football
New York City – New England
23:00 NASL
Football
Jacksonville Armada – Miami
23:00 NWSL
Football
Chicago Red Stars – FC Kansas City
23:00 Ecuadorian Serie A
Football
Barcelona SC – Guayaquil City
23:00 Brazilian Serie A
Football
Palmeiras – Chapecoense
23:15 Colombian League
Football
Junior – Once Caldas
23:30 Colombian League
Football
Atletico Nacional – Alianza Petrolera
0:30 Bolivian Primera Division
Football
Blooming – Guabira
2:30 American MLS
Football
Seattle – Minnesota
4:00 Venezuelan Primera Division
Football
Aragua – Estudiantes de Merida