Football       Ice Hockey       Basketball       Tennis       Baseball       Golf       Bicycle Racing       Racing       Other

17:00 Eurocup
Basketball
Unics – Levallois
17:00 FIBA Europe Cup
Basketball
Universitatea Cl – Istanbul BB
17:00 FIBA Europe Cup
Basketball
Szolnoki Olaj – Karpos Sokoli
17:00 Champions League
Basketball
Neptunas – Ventspils
17:00 Czech NBL
Basketball
USK Praha – Opava
17:00 Czech NBL
Basketball
Jindrichuv Hradec – Kolin
17:00 FIBA Europe Cup
Basketball
Nizhnyi Novgorod – Falco
17:00 Euroleague Women
Basketball
Dynamo Kursk – Villeneuve dAscq [+3]  
17:00 Slovak Extraliga
Basketball
Iskra Svit – Komarno
17:00 Slovak Extraliga
Basketball
Levice – Slavia Kosice
17:00 Slovak Extraliga
Basketball
Inter Bratislava – MBK Handlova
17:15 FIBA Europe Cup
Basketball
Alba Fehervar – Bnei Hertzeliya
17:30 FIBA Europe Cup
Basketball
Benfica – Nevezis
17:30 Israeli Ligat HaAl
Basketball
Maccabi Ashdod – Maccabi Haifa
17:30 Champions League
Basketball
Banvit – Olimpija
17:30 Champions League
Basketball
PAOK – Gaziantep BB
17:30 Euroleague Women
Basketball
Galatasaray – BC USK PRAHA
18:00 Euroleague Women
Basketball
Polkowice – Sopron
18:00 Balkan League
Basketball
Blokotehna – Bashkimi
18:00 Slovak Extraliga
Basketball
Karlovka Bratislava – Spisska N.V.
18:00 Euroleague Women
Basketball
Wisla – Nadezhda
18:00 FIBA Europe Cup
Basketball
Kapfenberg – Kataja
18:00 Women. Adriatic League
Basketball
Athlete Celje – Kraljevo
18:00 Eurocup
Basketball
Lokomotiv Kuban – ALBA Berlin
18:15 Eurocup
Basketball
Zenit – Trento
18:15 Eurocup
Basketball
Darussafaka – Cedevita
18:30 FIBA Europe Cup
Basketball
Donar Groningen – Le Portel
18:30 Women. Eurocup
Basketball
Elfic Fribourg – Handicap Brno
19:00 Champions League
Basketball
Bayreuth – Strasbourg
19:00 FIBA Europe Cup
Basketball
Bosna Royal – Antwerp
19:00 Euroleague Women
Basketball
Montpellier – Yakin Dogu Universitesi
19:00 Eurocup
Basketball
Partizan – Lietuvos Rytas


Upcoming Broadcasts:

19:30 Euroleague Women
Basketball
Avenida – UMMC
19:30 Euroleague Women
Basketball
Royal Castors Braine – Bourges
19:30 Eurocup
Basketball
Reggio Emilia – Galatasaray
19:30 Champions League
Basketball
Sassari – Oldenburg
19:30 Champions League
Basketball
Estudiantes – Rosa Radom
19:30 Champions League
Basketball
Nanterre – Avellino
19:30 Eurocup
Basketball
Bilbao – Limoges
19:30 FIBA Europe Cup
Basketball
Mons-Hainaut – Prishtina
19:30 FIBA Europe Cup
Basketball
Mornar – Porto
19:30 Eurocup
Basketball
Bayern – Lietkabelis
19:45 Swiss Cup
Basketball
Meyrin – Vevey Riviera
22:45 South American League
Basketball
Malvin – Guaros de Lara
0:00 Argentinian LNB
Basketball
Boca Juniors – San Lorenzo
0:00 NBA
Basketball
Charlotte – Detroit
0:00 NBA
Basketball
Philadelphia – Washington
0:00 NBA
Basketball
Miami – Orlando
0:00 NBA
Basketball
Brooklyn Nets – Indiana
0:30 NBA
Basketball
Milwaukee – Boston
1:00 South American League
Basketball
Estudiantes Concordia – Vitoria
1:00 NBA
Basketball
New Orleans – Memphis
1:00 Argentinian LNB
Basketball
Penarol – Bahia Estudiantes
1:00 Argentinian LNB
Basketball
Gimnasia – Argentino Junin
1:30 Argentinian LNB
Basketball
San Martin Corrientes – Comunicaciones
1:30 NBA
Basketball
Atlanta – Dallas
2:00 NBA
Basketball
Denver – Utah
2:30 NBA
Basketball
Minnesota – San Antonio
3:00 NBA
Basketball
Houston – Sacramento
3:00 NBA
Basketball
Portland – Phoenix
7:30 NBL
Basketball
NZ Breakers – Sydney
11:00 KBL
Basketball
Seoul Knights – Changwon Sakers
11:00 KBL
Basketball
Anyang KGC – Ulsan Phoebus
13:30 Women. FIBA Europe Cup
Basketball
Yenisey – Kosice
15:00 Russian Cup
Basketball
Ural – Parma Perm