LiveTV Media / Internet TV, Radio, Webcams
 

Íŕďđčěĺđ:  RUGBY  cricket  THIEM  motoGP  Tottenham
TRANSMISJE   LIVE SCORE   WYNIKI   WIDEO   ZAKŁADY   FANKLUBY
Zaloguj się Zaloguj się   Zapisz się Zapisz się
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
FORUM   KONTAKTY
New on LiveTV
Highlights Grigor Dimitrow – Rafael Nadal
Highlights Mushuc Runa – Union Espanola
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to przejsć rejestrację albo Zaloguj się
Best Odds Today
Retimno – Peristeri
1 1.62     2 2.42
   Wasza wybrana (czy ustawiona podstawowo) strefa czasu: 7:06 (UTC +2)
Piłka nożnaHokej na LodzieKoszykówkaTenisSiatkówka
Boks (Brak transmisji)WyścigiSporty ZimoweBieg, Atletyka...
Dzisiaj (19 Kwiecień, Piątek)
Baseball. MLB Seattle – LA Angels
  10:9
4:07 (MLB)
Koszykówka. NBA Golden State – L.A. Clippers
  117:86
4:30 (NBA)
Futbol australijski. Australia. NEAFL Aspley – Brisbane 2 2
 
5:30 (Australia. NEAFL)
Tenis. ATP Challenger Tour ATP Challenger, An-Ning
 
6:00 (ATP Challenger Tour)
Tenis. ATP Challenger Tour Goncalo Oliveira – Alex Bolt
 
6:05 (ATP Challenger Tour)
Tenis. ATP Challenger Tour Ramkukhar Ramanathan – Kamil Majchrzak
 
6:05 (ATP Challenger Tour)
Tenis. ATP Challenger Tour Jay Clarke – James Duckworth
7:30 (ATP Challenger Tour)
Tenis. ATP Challenger Tour Nikola Milojevic – Prajnesh Gunneswaran
7:30 (ATP Challenger Tour)
Kajakarstwo. Kajakarstwo Puchar Ukrainy
8:00 (Kajakarstwo)
Rugby League. Australia. NRL Bulldogs – Rabbitohs
8:05 (Australia. NRL)
Futbol australijski. Australia. AFL North Melbourne – Essendon
8:20 (Australia. AFL)
Tenis stołowy. TT Cup TT Cup
8:30 (TT Cup)
Tenis. ATP Challenger Tour S.Arends/T-S.Weissborn – K.Majchrzak/T.Matsui
9:00 (ATP Challenger Tour)
Tenis. ATP Challenger Tour Y.Bai/F.Sun – N.Balaji/J.Cerretani
9:00 (ATP Challenger Tour)
Tenis stołowy. Master Tour Master Tour TT
9:00 (Master Tour)
Korfball. Mistrzostwa świata China PR U19 – Anglia U19
9:00 (Mistrzostwa świata)
Korfball. Mistrzostwa świata Belgia U19 – Węgry U19
9:00 (Mistrzostwa świata)
Piłka nożna. Rosja. NSFL RINH – TulGU
9:00 (Rosja. NSFL)
Koszykówka. Nowa Zelandia. NBL Wellington Saints – Sautern Haskis
9:00 (Nowa Zelandia. NBL)
Rugby Union. Super Rugby Chiefs – Lions
9:35 (Super Rugby)
Pokaż wszystkie -      

 
KHL
Hokej na lodzie
   
    Imprezy sportowe
Transmisji   Wyniki
Tabele ligowe   Archiwum wideo
 
10/1111/1212/1313/1414/1515/1616/1717/1818/19


1 Wrzesień, Sobota
Aq Bars – SKA Aq Bars 1:6 SKA
2 Wrzesień, Niedziela
Traktor – CSKA Moskwa Traktor 0:3 CSKA Moskwa
Metallurg Mg – Slovan Bratislava Metallurg Mg 5:1 Slovan Bratislava
Avtomobilist – Dinamo Riga Avtomobilist 4:2 Dinamo Riga
Sewerstal – Sibir Sewerstal 3:2 Sibir
Dinamo Moskwa – Salawat Yulaev Dinamo Moskwa 2:3 Salawat Yulaev
Spartak Moskwa – Amur Spartak Moskwa 6:3 Amur
Lokomotiw Y – Avangard Lokomotiw Y 0:4 Avangard
3 Wrzesień, Poniedziałek
Jokerit – Kunlun Jokerit 6:3 Kunlun
Aq Bars – Dynama Mń Aq Bars 2:0 Dynama Mń
Neftekhimik – Vityaz Neftekhimik 0:1 Vityaz
Torpedo NN – SKA Torpedo NN 4:3 SKA
Soczi – Admirał Soczi 4:5 Admirał
4 Wrzesień, Wtorek
Metallurg Mg – Dinamo Riga Metallurg Mg 1:2 Dinamo Riga
Traktor – Slovan Bratislava Traktor 3:0 Slovan Bratislava
Avtomobilist – CSKA Moskwa Avtomobilist 3:1 CSKA Moskwa
Lokomotiw Y – Sibir Lokomotiw Y 5:0 Sibir
Sewerstal – Salawat Yulaev Sewerstal 4:5 Salawat Yulaev
Dinamo Moskwa – Avangard Dinamo Moskwa 1:5 Avangard
5 Wrzesień, Środa
Jokerit – Amur Jokerit 3:1 Amur
Torpedo NN – Dynama Mń Torpedo NN 3:2 Dynama Mń
Neftekhimik – Barys Neftekhimik 1:6 Barys
Aq Bars – Vityaz Aq Bars 3:5 Vityaz
Soczi – Kunlun Soczi 2:1 Kunlun
Spartak Moskwa – Admirał Spartak Moskwa 3:1 Admirał
6 Wrzesień, Czwartek
Metallurg Mg – CSKA Moskwa Metallurg Mg 1:2 CSKA Moskwa
Avtomobilist – Slovan Bratislava Avtomobilist 3:2 Slovan Bratislava
Sewerstal – Avangard Sewerstal 1:4 Avangard
Lokomotiw Y – Salawat Yulaev Lokomotiw Y 4:2 Salawat Yulaev
Dinamo Moskwa – Sibir Dinamo Moskwa 6:3 Sibir
7 Wrzesień, Piątek
Jokerit – Admirał Jokerit 4:1 Admirał
Torpedo NN – Vityaz Torpedo NN 4:1 Vityaz
Neftekhimik – Dynama Mń Neftekhimik 2:1 Dynama Mń
Aq Bars – Barys Aq Bars 4:3 Barys
Spartak Moskwa – Kunlun Spartak Moskwa 1:2 Kunlun
Soczi – Amur Soczi 4:1 Amur
8 Wrzesień, Sobota
Dinamo Riga – Sibir Dinamo Riga 3:0 Sibir
SKA – Salawat Yulaev SKA 1:4 Salawat Yulaev
Dinamo Moskwa – CSKA Moskwa Dinamo Moskwa 1:3 CSKA Moskwa
9 Wrzesień, Niedziela
Metallurg Mg – Kunlun Metallurg Mg 3:1 Kunlun
Avtomobilist – Admirał Avtomobilist 2:1 Admirał
Dinamo Riga – Sewerstal Dinamo Riga 2:3 Sewerstal
Torpedo NN – Barys Torpedo NN 6:5 Barys
Slovan Bratislava – Lokomotiw Y Slovan Bratislava 1:4 Lokomotiw Y
10 Wrzesień, Poniedziałek
Avangard – Neftekhimik Avangard 4:2 Neftekhimik
SKA – Soczi SKA 3:1 Soczi
Vityaz – Spartak Moskwa Vityaz 2:3 Spartak Moskwa
Dynama Mń – Jokerit Dynama Mń 1:4 Jokerit
11 Wrzesień, Wtorek
Sibir – Avtomobilist Sibir 1:4 Avtomobilist
Traktor – Metallurg Mg Traktor 1:2 Metallurg Mg
CSKA Moskwa – Lokomotiw Y CSKA Moskwa 1:3 Lokomotiw Y
Slovan Bratislava – Sewerstal Slovan Bratislava 2:1 Sewerstal
Dinamo Riga – Dinamo Moskwa Dinamo Riga 4:2 Dinamo Moskwa
12 Wrzesień, Środa
Amur – Admirał Amur 3:1 Admirał
Barys – Neftekhimik Barys 4:5 Neftekhimik
Salawat Yulaev – Torpedo NN Salawat Yulaev 4:3 Torpedo NN
Dynama Mń – Spartak Moskwa Dynama Mń 3:1 Spartak Moskwa
Vityaz – Soczi Vityaz 3:1 Soczi
SKA – Jokerit SKA 4:3 Jokerit
Avangard – Aq Bars Avangard 2:1 Aq Bars
13 Wrzesień, Czwartek
Traktor – Avtomobilist Traktor 1:4 Avtomobilist
Avangard – Metallurg Mg Avangard 0:1 Metallurg Mg
CSKA Moskwa – Sewerstal CSKA Moskwa 1:2 Sewerstal
Slovan Bratislava – Dinamo Moskwa Slovan Bratislava 3:2 Dinamo Moskwa
14 Wrzesień, Piątek
Sibir – Neftekhimik Sibir 3:4 Neftekhimik
Barys – Torpedo NN Barys 4:1 Torpedo NN
Salawat Yulaev – Aq Bars Salawat Yulaev 4:5 Aq Bars
SKA – Spartak Moskwa SKA 2:1 Spartak Moskwa
Vityaz – Jokerit Vityaz 1:4 Jokerit
Dynama Mń – Soczi Dynama Mń 1:3 Soczi
15 Wrzesień, Sobota
Metallurg Mg – Traktor Metallurg Mg 5:6 Traktor
Lokomotiw Y – Sewerstal Lokomotiw Y 4:1 Sewerstal
Vityaz – Slovan Bratislava Vityaz 6:4 Slovan Bratislava
16 Wrzesień, Niedziela
Kunlun – Dinamo Riga Kunlun 2:4 Dinamo Riga
Sibir – Torpedo NN Sibir 2:3 Torpedo NN
Barys – Aq Bars Barys 4:3 Aq Bars
Salawat Yulaev – Neftekhimik Salawat Yulaev 1:3 Neftekhimik
17 Wrzesień, Poniedziałek
Amur – Dinamo Riga Amur 2:1 Dinamo Riga
Admirał – CSKA Moskwa Admirał 3:4 CSKA Moskwa
Kunlun – Slovan Bratislava Kunlun 4:3 Slovan Bratislava
Jokerit – Traktor Jokerit 8:0 Traktor
Soczi – Metallurg Mg Soczi 1:2 Metallurg Mg
Spartak Moskwa – Avtomobilist Spartak Moskwa 2:4 Avtomobilist
18 Wrzesień, Wtorek
Barys – Avangard Barys 3:4 Avangard
Salawat Yulaev – Sibir Salawat Yulaev 3:1 Sibir
Torpedo NN – Aq Bars Torpedo NN 2:4 Aq Bars
Sewerstal – SKA Sewerstal 0:5 SKA
Lokomotiw Y – Dynama Mń Lokomotiw Y 1:2 Dynama Mń
Dinamo Moskwa – Vityaz Dinamo Moskwa 4:2 Vityaz
19 Wrzesień, Środa
Amur – Slovan Bratislava Amur 3:2 Slovan Bratislava
Admirał – Dinamo Riga Admirał 2:3 Dinamo Riga
Kunlun – CSKA Moskwa Kunlun 0:3 CSKA Moskwa
Jokerit – Metallurg Mg Jokerit 5:3 Metallurg Mg
Spartak Moskwa – Traktor Spartak Moskwa 6:1 Traktor
Soczi – Avtomobilist Soczi 1:5 Avtomobilist
20 Wrzesień, Czwartek
Sibir – Avangard Sibir 1:3 Avangard
Lokomotiw Y – Vityaz Lokomotiw Y 4:3 Vityaz
Sewerstal – Dynama Mń Sewerstal 1:4 Dynama Mń
Dinamo Moskwa – SKA Dinamo Moskwa 0:4 SKA
21 Wrzesień, Piątek
Amur – CSKA Moskwa Amur 0:4 CSKA Moskwa
Admirał – Slovan Bratislava Admirał 4:5 Slovan Bratislava
Jokerit – Avtomobilist Jokerit 0:3 Avtomobilist
Torpedo NN – Metallurg Mg Torpedo NN 3:2 Metallurg Mg
Neftekhimik – Aq Bars Neftekhimik 1:2 Aq Bars
Soczi – Traktor Soczi 3:4 Traktor
22 Wrzesień, Sobota
Salawat Yulaev – Barys Salawat Yulaev 7:3 Barys
Avangard – Kunlun Avangard 4:2 Kunlun
Dinamo Moskwa – Dynama Mń Dinamo Moskwa 5:2 Dynama Mń
Lokomotiw Y – SKA Lokomotiw Y 0:2 SKA
Sewerstal – Vityaz Sewerstal 2:1 Vityaz
23 Wrzesień, Niedziela
Dinamo Riga – Spartak Moskwa Dinamo Riga 1:3 Spartak Moskwa
24 Wrzesień, Poniedziałek
Traktor – Salawat Yulaev Traktor 0:5 Salawat Yulaev
Neftekhimik – Kunlun Neftekhimik 0:2 Kunlun
Aq Bars – Sibir Aq Bars 3:2 Sibir
Dinamo Moskwa – Barys Dinamo Moskwa 2:3 Barys
Avangard – Amur Avangard 4:3 Amur
25 Wrzesień, Wtorek
Metallurg Mg – Sewerstal Metallurg Mg 2:1 Sewerstal
Avtomobilist – Lokomotiw Y Avtomobilist 5:4 Lokomotiw Y
CSKA Moskwa – Soczi CSKA Moskwa 2:1 Soczi
Slovan Bratislava – Spartak Moskwa Slovan Bratislava 1:4 Spartak Moskwa
Dinamo Riga – Jokerit Dinamo Riga 2:1 Jokerit
26 Wrzesień, Środa
Aq Bars – Kunlun Aq Bars 3:4 Kunlun
Neftekhimik – Amur Neftekhimik 2:1 Amur
Torpedo NN – Admirał Torpedo NN 5:1 Admirał
SKA – Sibir SKA 5:0 Sibir
Vityaz – Barys Vityaz 3:4 Barys
Dynama Mń – Salawat Yulaev Dynama Mń 1:3 Salawat Yulaev
27 Wrzesień, Czwartek
Metallurg Mg – Dinamo Moskwa Metallurg Mg 6:5 Dinamo Moskwa
Traktor – Lokomotiw Y Traktor 1:2 Lokomotiw Y
Avtomobilist – Sewerstal Avtomobilist 4:0 Sewerstal
Dinamo Riga – Soczi Dinamo Riga 1:4 Soczi
Slovan Bratislava – Jokerit Slovan Bratislava 3:5 Jokerit
CSKA Moskwa – Spartak Moskwa CSKA Moskwa 2:1 Spartak Moskwa
28 Wrzesień, Piątek
Torpedo NN – Kunlun Torpedo NN 3:2 Kunlun
Neftekhimik – Admirał Neftekhimik 1:2 Admirał
Aq Bars – Amur Aq Bars 3:1 Amur
SKA – Avangard SKA 2:3 Avangard
Vityaz – Salawat Yulaev Vityaz 3:2 Salawat Yulaev
Dynama Mń – Sibir Dynama Mń 5:1 Sibir
29 Wrzesień, Sobota
Avtomobilist – Dinamo Moskwa Avtomobilist 1:0 Dinamo Moskwa
Traktor – Sewerstal Traktor 2:1 Sewerstal
Metallurg Mg – Lokomotiw Y Metallurg Mg 3:2 Lokomotiw Y
Dinamo Riga – Barys Dinamo Riga 3:7 Barys
Slovan Bratislava – Soczi Slovan Bratislava 1:4 Soczi
30 Wrzesień, Niedziela
Torpedo NN – Amur Torpedo NN 4:3 Amur
Aq Bars – Admirał Aq Bars 4:2 Admirał
Vityaz – Sibir Vityaz 3:4 Sibir
Dynama Mń – Avangard Dynama Mń 1:2 Avangard
1 Pażdziernik, Poniedziałek
Salawat Yulaev – CSKA Moskwa Salawat Yulaev 1:2 CSKA Moskwa
Traktor – Dinamo Moskwa Traktor 1:0 Dinamo Moskwa
Jokerit – Soczi Jokerit 4:2 Soczi
2 Pażdziernik, Wtorek
Lokomotiw Y – Neftekhimik Lokomotiw Y 2:4 Neftekhimik
Spartak Moskwa – SKA Spartak Moskwa 0:6 SKA
Vityaz – Avangard Vityaz 0:6 Avangard
3 Pażdziernik, Środa
Kunlun – Metallurg Mg Kunlun 1:3 Metallurg Mg
Admirał – Avtomobilist Admirał 3:5 Avtomobilist
Barys – CSKA Moskwa Barys 2:3 CSKA Moskwa
4 Pażdziernik, Czwartek
Lokomotiw Y – Torpedo NN Lokomotiw Y 4:3 Torpedo NN
Sewerstal – Neftekhimik Sewerstal 3:4 Neftekhimik
Soczi – SKA Soczi 1:3 SKA
Dinamo Moskwa – Aq Bars Dinamo Moskwa 1:2 Aq Bars
Spartak Moskwa – Dynama Mń Spartak Moskwa 4:3 Dynama Mń
5 Pażdziernik, Piątek
Kunlun – Traktor Kunlun 2:0 Traktor
Amur – Avtomobilist Amur 2:5 Avtomobilist
Admirał – Metallurg Mg Admirał 3:4 Metallurg Mg
Sibir – CSKA Moskwa Sibir 0:2 CSKA Moskwa
Salawat Yulaev – Slovan Bratislava Salawat Yulaev 4:1 Slovan Bratislava
Avangard – Dinamo Riga Avangard 5:2 Dinamo Riga
6 Pażdziernik, Sobota
Soczi – Dynama Mń Soczi 4:3 Dynama Mń
Jokerit – SKA Jokerit 2:6 SKA
Spartak Moskwa – Vityaz Spartak Moskwa 2:3 Vityaz
Dinamo Moskwa – Neftekhimik Dinamo Moskwa 3:0 Neftekhimik
Lokomotiw Y – Aq Bars Lokomotiw Y 2:1 Aq Bars
Sewerstal – Torpedo NN Sewerstal 2:1 Torpedo NN
7 Pażdziernik, Niedziela
Amur – Metallurg Mg Amur 3:4 Metallurg Mg
Admirał – Traktor Admirał 2:7 Traktor
Kunlun – Avtomobilist Kunlun 2:5 Avtomobilist
Sibir – Dinamo Riga Sibir 6:3 Dinamo Riga
Barys – Slovan Bratislava Barys 3:0 Slovan Bratislava
Avangard – CSKA Moskwa Avangard 2:4 CSKA Moskwa
8 Pażdziernik, Poniedziałek
Jokerit – Dynama Mń Jokerit 5:3 Dynama Mń
Sewerstal – Aq Bars Sewerstal 0:2 Aq Bars
Dinamo Moskwa – Torpedo NN Dinamo Moskwa 4:3 Torpedo NN
Soczi – Vityaz Soczi 2:3 Vityaz
9 Pażdziernik, Wtorek
Amur – Traktor Amur 3:1 Traktor
Admirał – Kunlun Admirał 2:3 Kunlun
Sibir – Slovan Bratislava Sibir 1:2 Slovan Bratislava
Barys – Dinamo Riga Barys 3:1 Dinamo Riga
Salawat Yulaev – Avangard Salawat Yulaev 3:2 Avangard
Neftekhimik – Spartak Moskwa Neftekhimik 4:1 Spartak Moskwa
10 Pażdziernik, Środa
Metallurg Mg – Avtomobilist Metallurg Mg 1:4 Avtomobilist
Jokerit – Vityaz Jokerit 4:1 Vityaz
CSKA Moskwa – Dinamo Moskwa CSKA Moskwa 5:1 Dinamo Moskwa
SKA – Lokomotiw Y SKA 0:1 Lokomotiw Y
11 Pażdziernik, Czwartek
Salawat Yulaev – Traktor Salawat Yulaev 5:0 Traktor
Torpedo NN – Soczi Torpedo NN 2:3 Soczi
Aq Bars – Spartak Moskwa Aq Bars 1:0 Spartak Moskwa
Avangard – Slovan Bratislava Avangard 2:3 Slovan Bratislava
12 Pażdziernik, Piątek
Avtomobilist – Sibir Avtomobilist 4:1 Sibir
CSKA Moskwa – Admirał CSKA Moskwa 2:1 Admirał
SKA – Sewerstal SKA 2:0 Sewerstal
Dynama Mń – Lokomotiw Y Dynama Mń 2:5 Lokomotiw Y
Dinamo Riga – Kunlun Dinamo Riga 1:3 Kunlun
13 Pażdziernik, Sobota
Torpedo NN – Spartak Moskwa Torpedo NN 1:3 Spartak Moskwa
Neftekhimik – Jokerit Neftekhimik 2:1 Jokerit
Aq Bars – Soczi Aq Bars 5:1 Soczi
14 Pażdziernik, Niedziela
Avtomobilist – Salawat Yulaev Avtomobilist 1:0 Salawat Yulaev
Metallurg Mg – Sibir Metallurg Mg 0:2 Sibir
CSKA Moskwa – Amur CSKA Moskwa 5:0 Amur
Dynama Mń – Sewerstal Dynama Mń 1:2 Sewerstal
Dinamo Riga – Admirał Dinamo Riga 2:0 Admirał
Avangard – Barys Avangard 5:3 Barys
Dinamo Moskwa – Lokomotiw Y Dinamo Moskwa 0:3 Lokomotiw Y
Slovan Bratislava – Kunlun Slovan Bratislava 4:3 Kunlun
15 Pażdziernik, Poniedziałek
Neftekhimik – Soczi Neftekhimik 2:4 Soczi
16 Pażdziernik, Wtorek
Avtomobilist – Barys Avtomobilist 1:2 Barys
Traktor – Sibir Traktor 2:1 Sibir
Metallurg Mg – Salawat Yulaev Metallurg Mg 1:2 Salawat Yulaev
Dinamo Riga – Amur Dinamo Riga 0:1 Amur
CSKA Moskwa – Kunlun CSKA Moskwa 3:4 Kunlun
Aq Bars – Jokerit Aq Bars 2:3 Jokerit
Vityaz – Sewerstal Vityaz 4:1 Sewerstal
Dynama Mń – Dinamo Moskwa Dynama Mń 1:3 Dinamo Moskwa
Slovan Bratislava – Admirał Slovan Bratislava 4:3 Admirał
18 Pażdziernik, Czwartek
Traktor – Barys Traktor 4:5 Barys
Metallurg Mg – Avangard Metallurg Mg 4:1 Avangard
Lokomotiw Y – Admirał Lokomotiw Y 4:0 Admirał
Torpedo NN – Jokerit Torpedo NN 4:5 Jokerit
Spartak Moskwa – Dinamo Riga Spartak Moskwa 2:3 Dinamo Riga
SKA – Dinamo Moskwa SKA 3:2 Dinamo Moskwa
Aq Bars – Salawat Yulaev Aq Bars 3:1 Salawat Yulaev
Vityaz – Neftekhimik Vityaz 3:1 Neftekhimik
Slovan Bratislava – Amur Slovan Bratislava 2:1 Amur
19 Pażdziernik, Piątek
Sewerstal – Avtomobilist Sewerstal 1:3 Avtomobilist
Soczi – CSKA Moskwa Soczi 1:2 CSKA Moskwa
20 Pażdziernik, Sobota
Kunlun – Neftekhimik Kunlun 2:4 Neftekhimik
Sibir – Dynama Mń Sibir 6:0 Dynama Mń
Traktor – Avangard Traktor 2:1 Avangard
Spartak Moskwa – Slovan Bratislava Spartak Moskwa 4:1 Slovan Bratislava
Vityaz – Dinamo Riga Vityaz 1:2 Dinamo Riga
21 Pażdziernik, Niedziela
SKA – CSKA Moskwa SKA 1:2 CSKA Moskwa
Lokomotiw Y – Avtomobilist Lokomotiw Y 1:2 Avtomobilist
Sewerstal – Metallurg Mg Sewerstal 1:2 Metallurg Mg
22 Pażdziernik, Poniedziałek
Admirał – Neftekhimik Admirał 4:1 Neftekhimik
Amur – Torpedo NN Amur 3:4 Torpedo NN
Sibir – Aq Bars Sibir 0:1 Aq Bars
Barys – Dynama Mń Barys 3:1 Dynama Mń
Jokerit – Dinamo Riga Jokerit 7:3 Dinamo Riga
Spartak Moskwa – Dinamo Moskwa Spartak Moskwa 4:2 Dinamo Moskwa
Soczi – Slovan Bratislava Soczi 4:2 Slovan Bratislava
23 Pażdziernik, Wtorek
Lokomotiw Y – Metallurg Mg Lokomotiw Y 3:2 Metallurg Mg
Sewerstal – Traktor Sewerstal 4:0 Traktor
24 Pażdziernik, Środa
Amur – Neftekhimik Amur 5:3 Neftekhimik
Admirał – Torpedo NN Admirał 3:2 Torpedo NN
Kunlun – Aq Bars Kunlun 3:0 Aq Bars
Sibir – Vityaz Sibir 4:2 Vityaz
Salawat Yulaev – SKA Salawat Yulaev 2:1 SKA
Avangard – Dynama Mń Avangard 4:3 Dynama Mń
25 Pażdziernik, Czwartek
Avtomobilist – Metallurg Mg Avtomobilist 5:3 Metallurg Mg
Lokomotiw Y – Traktor Lokomotiw Y 1:0 Traktor
Soczi – Dinamo Moskwa Soczi 1:5 Dinamo Moskwa
26 Pażdziernik, Piątek
Amur – Aq Bars Amur 2:4 Aq Bars
Kunlun – Torpedo NN Kunlun 1:2 Torpedo NN
Barys – Vityaz Barys 3:1 Vityaz
Jokerit – Spartak Moskwa Jokerit 4:3 Spartak Moskwa
Slovan Bratislava – CSKA Moskwa Slovan Bratislava 0:9 CSKA Moskwa
Dinamo Riga – SKA Dinamo Riga 1:2 SKA
27 Pażdziernik, Sobota
Neftekhimik – Traktor Neftekhimik 4:1 Traktor
28 Pażdziernik, Niedziela
Admirał – Aq Bars Admirał 1:5 Aq Bars
Barys – Sibir Barys 5:2 Sibir
Salawat Yulaev – Vityaz Salawat Yulaev 2:1 Vityaz
Avtomobilist – Spartak Moskwa Avtomobilist 2:1 Spartak Moskwa
Jokerit – Sewerstal Jokerit 3:2 Sewerstal
Avangard – Torpedo NN Avangard 1:3 Torpedo NN
Slovan Bratislava – SKA Slovan Bratislava 0:7 SKA
29 Pażdziernik, Poniedziałek
Salawat Yulaev – Dinamo Moskwa Salawat Yulaev 2:3 Dinamo Moskwa
Lokomotiw Y – Soczi Lokomotiw Y 1:2 Soczi
Dynama Mń – Amur Dynama Mń 3:6 Amur
30 Pażdziernik, Wtorek
Barys – Admirał Barys 2:0 Admirał
Traktor – Spartak Moskwa Traktor 4:1 Spartak Moskwa
SKA – Kunlun SKA 5:1 Kunlun
CSKA Moskwa – Sibir CSKA Moskwa 4:2 Sibir
31 Pażdziernik, Środa
Metallurg Mg – Soczi Metallurg Mg 4:1 Soczi
Avtomobilist – Jokerit Avtomobilist 3:1 Jokerit
Neftekhimik – Dinamo Moskwa Neftekhimik 3:4 Dinamo Moskwa
Vityaz – Amur Vityaz 4:1 Amur
1 Listopad, Czwartek
Barys – Traktor Barys 3:4 Traktor
Salawat Yulaev – Spartak Moskwa Salawat Yulaev 3:4 Spartak Moskwa
Torpedo NN – Sewerstal Torpedo NN 7:2 Sewerstal
Slovan Bratislava – Sibir Slovan Bratislava 3:2 Sibir
Dynama Mń – Kunlun Dynama Mń 4:1 Kunlun
Avangard – Admirał Avangard 4:3 Admirał
Dinamo Riga – Lokomotiw Y Dinamo Riga 3:2 Lokomotiw Y
2 Listopad, Piątek
Metallurg Mg – Jokerit Metallurg Mg 3:2 Jokerit
Avtomobilist – Soczi Avtomobilist 4:1 Soczi
SKA – Amur SKA 3:2 Amur
3 Listopad, Sobota
Torpedo NN – Salawat Yulaev Torpedo NN 3:1 Salawat Yulaev
Vityaz – Kunlun Vityaz 1:2 Kunlun
Dynama Mń – Barys Dynama Mń 2:3 Barys
4 Listopad, Niedziela
Traktor – Soczi Traktor 2:4 Soczi
Metallurg Mg – Amur Metallurg Mg 3:0 Amur
CSKA Moskwa – Jokerit CSKA Moskwa 5:0 Jokerit
5 Listopad, Poniedziałek
Vityaz – Lokomotiw Y Vityaz 4:3 Lokomotiw Y
Neftekhimik – Salawat Yulaev Neftekhimik 2:3 Salawat Yulaev
Dinamo Moskwa – Spartak Moskwa Dinamo Moskwa 1:2 Spartak Moskwa
CSKA Moskwa – SKA CSKA Moskwa 3:1 SKA
Slovan Bratislava – Barys Slovan Bratislava 1:2 Barys
6 Listopad, Wtorek
Sewerstal – Jokerit Sewerstal 0:4 Jokerit
12 Listopad, Poniedziałek
Sibir – Barys Sibir 1:2 Barys
Sewerstal – Admirał Sewerstal 2:1 Admirał
Dynama Mń – Traktor Dynama Mń 3:1 Traktor
SKA – Avtomobilist SKA 5:2 Avtomobilist
Spartak Moskwa – Metallurg Mg Spartak Moskwa 4:5 Metallurg Mg
13 Listopad, Wtorek
Torpedo NN – CSKA Moskwa Torpedo NN 0:3 CSKA Moskwa
Neftekhimik – Dinamo Riga Neftekhimik 3:4 Dinamo Riga
Aq Bars – Slovan Bratislava Aq Bars 2:1 Slovan Bratislava
14 Listopad, Środa
Sibir – Kunlun Sibir 2:4 Kunlun
Barys – Amur Barys 5:6 Amur
Soczi – Lokomotiw Y Soczi 3:2 Lokomotiw Y
Dynama Mń – Metallurg Mg Dynama Mń 0:2 Metallurg Mg
Vityaz – Traktor Vityaz 3:4 Traktor
SKA – Admirał SKA 8:2 Admirał
Avangard – Dinamo Moskwa Avangard 0:4 Dinamo Moskwa
15 Listopad, Czwartek
Torpedo NN – Dinamo Riga Torpedo NN 2:3 Dinamo Riga
Neftekhimik – Slovan Bratislava Neftekhimik 2:3 Slovan Bratislava
Aq Bars – CSKA Moskwa Aq Bars 0:5 CSKA Moskwa
16 Listopad, Piątek
Sibir – Amur Sibir 2:1 Amur
Barys – Dinamo Moskwa Barys 2:3 Dinamo Moskwa
Salawat Yulaev – Admirał Salawat Yulaev 3:1 Admirał
Soczi – Sewerstal Soczi 2:0 Sewerstal
Dynama Mń – Avtomobilist Dynama Mń 0:4 Avtomobilist
Vityaz – Metallurg Mg Vityaz 1:4 Metallurg Mg
SKA – Traktor SKA 1:0 Traktor
Spartak Moskwa – Lokomotiw Y Spartak Moskwa 1:3 Lokomotiw Y
17 Listopad, Sobota
Torpedo NN – Slovan Bratislava Torpedo NN 4:1 Slovan Bratislava
Neftekhimik – CSKA Moskwa Neftekhimik 1:2 CSKA Moskwa
Aq Bars – Dinamo Riga Aq Bars 2:1 Dinamo Riga
18 Listopad, Niedziela
Sibir – Dinamo Moskwa Sibir 6:4 Dinamo Moskwa
Barys – Salawat Yulaev Barys 0:3 Salawat Yulaev
SKA – Metallurg Mg SKA 2:1 Metallurg Mg
Jokerit – Lokomotiw Y Jokerit 4:3 Lokomotiw Y
19 Listopad, Poniedziałek
Amur – Dynama Mń Amur 3:4 Dynama Mń
Admirał – Spartak Moskwa Admirał 2:4 Spartak Moskwa
Torpedo NN – Avangard Torpedo NN 2:4 Avangard
Sewerstal – Soczi Sewerstal 4:5 Soczi
CSKA Moskwa – Slovan Bratislava CSKA Moskwa 4:0 Slovan Bratislava
20 Listopad, Wtorek
Sibir – Salawat Yulaev Sibir 1:0 Salawat Yulaev
Avtomobilist – Neftekhimik Avtomobilist 2:6 Neftekhimik
Traktor – Aq Bars Traktor 0:3 Aq Bars
21 Listopad, Środa
Amur – Spartak Moskwa Amur 1:0 Spartak Moskwa
Kunlun – Dynama Mń Kunlun 4:1 Dynama Mń
Jokerit – Avangard Jokerit 7:4 Avangard
Dinamo Riga – Vityaz Dinamo Riga 1:2 Vityaz
22 Listopad, Czwartek
Metallurg Mg – Aq Bars Metallurg Mg 2:3 Aq Bars
Traktor – Neftekhimik Traktor 3:2 Neftekhimik
Avtomobilist – Torpedo NN Avtomobilist 1:3 Torpedo NN
Lokomotiw Y – Dinamo Moskwa Lokomotiw Y 2:0 Dinamo Moskwa
23 Listopad, Piątek
Admirał – Dynama Mń Admirał 5:1 Dynama Mń
Kunlun – Spartak Moskwa Kunlun 0:2 Spartak Moskwa
Jokerit – Barys Jokerit 1:2 Barys
Slovan Bratislava – Vityaz Slovan Bratislava 2:3 Vityaz
Dinamo Riga – Avangard Dinamo Riga 3:0 Avangard
24 Listopad, Sobota
Avtomobilist – Aq Bars Avtomobilist 3:4 Aq Bars
Traktor – Torpedo NN Traktor 3:5 Torpedo NN
Metallurg Mg – Neftekhimik Metallurg Mg 4:3 Neftekhimik
Sewerstal – Dinamo Moskwa Sewerstal 1:2 Dinamo Moskwa
24 Listopad, Sobota
Kunlun – Soczi Kunlun 3:0 Soczi
Slovan Bratislava – Avangard Slovan Bratislava 1:4 Avangard
Lokomotiw Y – Barys Lokomotiw Y 5:3 Barys
Salawat Yulaev – Dynama Mń Salawat Yulaev 6:1 Dynama Mń
25 Listopad, Niedziela
CSKA Moskwa – Vityaz CSKA Moskwa 3:1 Vityaz
Dinamo Moskwa – Jokerit Dinamo Moskwa 2:0 Jokerit
Metallurg Mg – Torpedo NN Metallurg Mg 5:4 Torpedo NN
Aq Bars – Neftekhimik Aq Bars 3:1 Neftekhimik
Amur – Sibir Amur 2:3 Sibir
27 Listopad, Wtorek
Admirał – Soczi Admirał 4:2 Soczi
Salawat Yulaev – Avtomobilist Salawat Yulaev 0:2 Avtomobilist
Sewerstal – Barys Sewerstal 3:5 Barys
28 Listopad, Środa
Kunlun – Sibir Kunlun 5:6 Sibir
Neftekhimik – Lokomotiw Y Neftekhimik 3:4 Lokomotiw Y
Aq Bars – Torpedo NN Aq Bars 5:1 Torpedo NN
Dinamo Moskwa – Slovan Bratislava Dinamo Moskwa 3:0 Slovan Bratislava
Vityaz – SKA Vityaz 0:6 SKA
Dinamo Riga – CSKA Moskwa Dinamo Riga 0:5 CSKA Moskwa
29 Listopad, Czwartek
Amur – Soczi Amur 2:3 Soczi
Salawat Yulaev – Metallurg Mg Salawat Yulaev 0:4 Metallurg Mg
Traktor – Admirał Traktor 2:1 Admirał
Spartak Moskwa – Sewerstal Spartak Moskwa 3:0 Sewerstal
Avangard – Avtomobilist Avangard 3:0 Avtomobilist
30 Listopad, Piątek
Aq Bars – Lokomotiw Y Aq Bars 5:3 Lokomotiw Y
1 Grudzień, Sobota
Barys – Avtomobilist Barys 2:7 Avtomobilist
Neftekhimik – Sewerstal Neftekhimik 2:3 Sewerstal
Traktor – Dinamo Riga Traktor 1:0 Dinamo Riga
Torpedo NN – Dinamo Moskwa Torpedo NN 2:3 Dinamo Moskwa
Spartak Moskwa – CSKA Moskwa Spartak Moskwa 3:4 CSKA Moskwa
2 Grudzień, Niedziela
Vityaz – Dynama Mń Vityaz 3:4 Dynama Mń
Jokerit – Slovan Bratislava Jokerit 3:0 Slovan Bratislava
3 Grudzień, Poniedziałek
Barys – Metallurg Mg Barys 3:2 Metallurg Mg
Sibir – Admirał Sibir 3:1 Admirał
Aq Bars – Sewerstal Aq Bars 4:2 Sewerstal
Lokomotiw Y – Kunlun Lokomotiw Y 2:1 Kunlun
Dinamo Moskwa – Amur Dinamo Moskwa 3:2 Amur
4 Grudzień, Wtorek
Dynama Mń – Neftekhimik Dynama Mń 1:2 Neftekhimik
SKA – Torpedo NN SKA 6:0 Torpedo NN
Avangard – Traktor Avangard 2:3 Traktor
5 Grudzień, Środa
Sibir – Metallurg Mg Sibir 1:0 Metallurg Mg
Lokomotiw Y – Amur Lokomotiw Y 3:0 Amur
Dinamo Moskwa – Kunlun Dinamo Moskwa 4:3 Kunlun
Soczi – Dinamo Riga Soczi 3:2 Dinamo Riga
Spartak Moskwa – Jokerit Spartak Moskwa 5:1 Jokerit
Slovan Bratislava – Salawat Yulaev Slovan Bratislava 2:5 Salawat Yulaev
6 Grudzień, Czwartek
Dynama Mń – Torpedo NN Dynama Mń 3:6 Torpedo NN
SKA – Aq Bars SKA 5:1 Aq Bars
CSKA Moskwa – Avangard CSKA Moskwa 3:2 Avangard
7 Grudzień, Piątek
Avtomobilist – Amur Avtomobilist 5:4 Amur
Lokomotiw Y – Jokerit Lokomotiw Y 0:3 Jokerit
Sewerstal – Kunlun Sewerstal 2:1 Kunlun
Dinamo Riga – Salawat Yulaev Dinamo Riga 2:4 Salawat Yulaev
8 Grudzień, Sobota
Admirał – Barys Admirał 1:3 Barys
Sibir – Traktor Sibir 1:2 Traktor
Metallurg Mg – Spartak Moskwa Metallurg Mg 7:3 Spartak Moskwa
Soczi – Avangard Soczi 3:2 Avangard
Vityaz – Dinamo Moskwa Vityaz 2:1 Dinamo Moskwa
Torpedo NN – Neftekhimik Torpedo NN 5:3 Neftekhimik
Slovan Bratislava – Aq Bars Slovan Bratislava 1:2 Aq Bars
9 Grudzień, Niedziela
Avtomobilist – Kunlun Avtomobilist 5:3 Kunlun
CSKA Moskwa – Salawat Yulaev CSKA Moskwa 3:0 Salawat Yulaev
10 Grudzień, Poniedziałek
Amur – Barys Amur 2:1 Barys
Soczi – Neftekhimik Soczi 2:3 Neftekhimik
Dynama Mń – Vityaz Dynama Mń 0:1 Vityaz
Torpedo NN – Lokomotiw Y Torpedo NN 4:2 Lokomotiw Y
Dinamo Riga – Aq Bars Dinamo Riga 1:3 Aq Bars
11 Grudzień, Wtorek
Jokerit – Salawat Yulaev Jokerit 2:3 Salawat Yulaev
Dinamo Moskwa – Sewerstal Dinamo Moskwa 3:1 Sewerstal
12 Grudzień, Środa
Kunlun – Barys Kunlun 1:4 Barys
Slovan Bratislava – Dinamo Riga Slovan Bratislava 3:4 Dinamo Riga
17 Grudzień, Poniedziałek
Kunlun – Amur Kunlun 3:1 Amur
Aq Bars – Avtomobilist Aq Bars 3:1 Avtomobilist
18 Grudzień, Wtorek
Admirał – Dinamo Moskwa Admirał 1:2 Dinamo Moskwa
Barys – Sewerstal Barys 3:0 Sewerstal
Sibir – Lokomotiw Y Sibir 4:2 Lokomotiw Y
Soczi – Salawat Yulaev Soczi 5:2 Salawat Yulaev
Dynama Mń – Dinamo Riga Dynama Mń 2:1 Dinamo Riga
Vityaz – CSKA Moskwa Vityaz 2:0 CSKA Moskwa
SKA – Slovan Bratislava SKA 4:1 Slovan Bratislava
19 Grudzień, Środa
Torpedo NN – Traktor Torpedo NN 2:3 Traktor
Neftekhimik – Avtomobilist Neftekhimik 1:2 Avtomobilist
Aq Bars – Metallurg Mg Aq Bars 3:4 Metallurg Mg
19 Grudzień, Środa
Kunlun – Dinamo Moskwa Kunlun 2:3 Dinamo Moskwa
Jokerit – CSKA Moskwa Jokerit 4:1 CSKA Moskwa
Barys – Lokomotiw Y Barys 1:2 Lokomotiw Y
Dynama Mń – Slovan Bratislava Dynama Mń 2:1 Slovan Bratislava
SKA – Dinamo Riga SKA 2:3 Dinamo Riga
Avangard – Sewerstal Avangard 7:3 Sewerstal
Spartak Moskwa – Salawat Yulaev Spartak Moskwa 2:1 Salawat Yulaev
20 Grudzień, Czwartek
Torpedo NN – Avtomobilist Torpedo NN 1:5 Avtomobilist
Neftekhimik – Metallurg Mg Neftekhimik 2:4 Metallurg Mg
Aq Bars – Traktor Aq Bars 5:3 Traktor
22 Grudzień, Sobota
Amur – Dinamo Moskwa Amur 0:2 Dinamo Moskwa
Salawat Yulaev – Sewerstal Salawat Yulaev 3:2 Sewerstal
Avangard – Lokomotiw Y Avangard 0:2 Lokomotiw Y
Spartak Moskwa – Soczi Spartak Moskwa 3:2 Soczi
23 Grudzień, Niedziela
Kunlun – Vityaz Kunlun 1:3 Vityaz
Avtomobilist – Traktor Avtomobilist 3:2 Traktor
Slovan Bratislava – Metallurg Mg Slovan Bratislava 1:4 Metallurg Mg
24 Grudzień, Poniedziałek
Salawat Yulaev – Lokomotiw Y Salawat Yulaev 3:4 Lokomotiw Y
Dynama Mń – Aq Bars Dynama Mń 3:2 Aq Bars
Avangard – Sibir Avangard 3:1 Sibir
CSKA Moskwa – Neftekhimik CSKA Moskwa 4:3 Neftekhimik
Soczi – Torpedo NN Soczi 5:2 Torpedo NN
25 Grudzień, Wtorek
Amur – Vityaz Amur 2:1 Vityaz
Kunlun – SKA Kunlun 3:5 SKA
26 Grudzień, Środa
Traktor – Dynama Mń Traktor 2:1 Dynama Mń
Avtomobilist – Avangard Avtomobilist 3:2 Avangard
Dinamo Riga – Neftekhimik Dinamo Riga 2:0 Neftekhimik
Slovan Bratislava – Torpedo NN Slovan Bratislava 5:4 Torpedo NN
Sewerstal – Spartak Moskwa Sewerstal 4:2 Spartak Moskwa
Jokerit – Dinamo Moskwa Jokerit 3:4 Dinamo Moskwa
Soczi – Aq Bars Soczi 3:1 Aq Bars
27 Grudzień, Czwartek
Admirał – Vityaz Admirał 4:2 Vityaz
Amur – SKA Amur 0:2 SKA
28 Grudzień, Piątek
Salawat Yulaev – Kunlun Salawat Yulaev 5:0 Kunlun
Avtomobilist – Dynama Mń Avtomobilist 2:1 Dynama Mń
Lokomotiw Y – Spartak Moskwa Lokomotiw Y 3:1 Spartak Moskwa
CSKA Moskwa – Aq Bars CSKA Moskwa 4:2 Aq Bars
Soczi – Jokerit Soczi 3:4 Jokerit
Slovan Bratislava – Neftekhimik Slovan Bratislava 3:1 Neftekhimik
Dinamo Riga – Torpedo NN Dinamo Riga 2:3 Torpedo NN
29 Grudzień, Sobota
Admirał – SKA Admirał 2:3 SKA
30 Grudzień, Niedziela
Traktor – Kunlun Traktor 0:2 Kunlun
Soczi – Spartak Moskwa Soczi 1:2 Spartak Moskwa
CSKA Moskwa – Torpedo NN CSKA Moskwa 2:1 Torpedo NN
3 Styczeń, Czwartek
Kunlun – Admirał Kunlun 2:3 Admirał
Spartak Moskwa – Barys Spartak Moskwa 2:3 Barys
Aq Bars – Avangard Aq Bars 4:3 Avangard
Jokerit – Sibir Jokerit 4:1 Sibir
4 Styczeń, Piątek
Traktor – Amur Traktor 3:0 Amur
Sewerstal – Slovan Bratislava Sewerstal 2:0 Slovan Bratislava
Lokomotiw Y – Dinamo Riga Lokomotiw Y 2:1 Dinamo Riga
Dinamo Moskwa – Avtomobilist Dinamo Moskwa 2:0 Avtomobilist
Dynama Mń – SKA Dynama Mń 0:2 SKA
4 Styczeń, Piątek
Jokerit – Torpedo NN Jokerit - : - Torpedo NN
Soczi – Barys Soczi 0:3 Barys
Spartak Moskwa – Sibir Spartak Moskwa 7:0 Sibir
Neftekhimik – Avangard Neftekhimik 1:2 Avangard
6 Styczeń, Niedziela
Salawat Yulaev – Amur Salawat Yulaev 6:1 Amur
Dinamo Moskwa – Dinamo Riga Dinamo Moskwa 1:1 Dinamo Riga
Lokomotiw Y – Slovan Bratislava Lokomotiw Y 1:0 Slovan Bratislava
Dynama Mń – CSKA Moskwa Dynama Mń 1:2 CSKA Moskwa
7 Styczeń, Poniedziałek
Metallurg Mg – Admirał Metallurg Mg 3:1 Admirał
Neftekhimik – Torpedo NN Neftekhimik 3:3 Torpedo NN
Soczi – Sibir Soczi 5:3 Sibir
Spartak Moskwa – Avangard Spartak Moskwa 0:4 Avangard
Vityaz – Aq Bars Vityaz 2:1 Aq Bars
8 Styczeń, Wtorek
Avtomobilist – SKA Avtomobilist 0:6 SKA
Lokomotiw Y – CSKA Moskwa Lokomotiw Y 1:0 CSKA Moskwa
Sewerstal – Dinamo Riga Sewerstal 2:2 Dinamo Riga
9 Styczeń, Środa
Spartak Moskwa – Neftekhimik Spartak Moskwa 2:2 Neftekhimik
10 Styczeń, Czwartek
Admirał – Amur Admirał 3:1 Amur
Barys – Kunlun Barys 1:3 Kunlun
Salawat Yulaev – Dinamo Riga Salawat Yulaev 3:2 Dinamo Riga
10 Styczeń, Czwartek
Avangard – Jokerit Avangard - : - Jokerit
Sibir – Sewerstal Sibir 4:5 Sewerstal
Salawat Yulaev – Soczi Salawat Yulaev 4:4 Soczi
Metallurg Mg – Dynama Mń Metallurg Mg 4:3 Dynama Mń
Aq Bars – Dinamo Moskwa Aq Bars 2:3 Dinamo Moskwa
CSKA Moskwa – Traktor CSKA Moskwa 6:0 Traktor
13 Styczeń, Niedziela
Amur – Sewerstal Amur 2:2 Sewerstal
Admirał – Lokomotiw Y Admirał 2:4 Lokomotiw Y
Kunlun – Jokerit Kunlun 3:5 Jokerit
Barys – Soczi Barys 2:2 Soczi
Avangard – Spartak Moskwa Avangard 3:1 Spartak Moskwa
CSKA Moskwa – Dynama Mń CSKA Moskwa 3:0 Dynama Mń
SKA – Vityaz SKA 3:1 Vityaz
Dinamo Riga – Traktor Dinamo Riga 1:2 Traktor
Slovan Bratislava – Avtomobilist Slovan Bratislava 3:6 Avtomobilist
15 Styczeń, Wtorek
Admirał – Jokerit Admirał 4:1 Jokerit
Amur – Lokomotiw Y Amur 0:2 Lokomotiw Y
Kunlun – Sewerstal Kunlun 1:4 Sewerstal
Sibir – Soczi Sibir 5:4 Soczi
Barys – Spartak Moskwa Barys 4:5 Spartak Moskwa
Avangard – Salawat Yulaev Avangard 4:4 Salawat Yulaev
CSKA Moskwa – Metallurg Mg CSKA Moskwa 3:0 Metallurg Mg
SKA – Neftekhimik SKA 2:2 Neftekhimik
Dinamo Riga – Avtomobilist Dinamo Riga 1:2 Avtomobilist
Slovan Bratislava – Traktor Slovan Bratislava 0:2 Traktor
17 Styczeń, Czwartek
Admirał – Sewerstal Admirał 2:4 Sewerstal
Amur – Jokerit Amur 4:4 Jokerit
Kunlun – Lokomotiw Y Kunlun 1:5 Lokomotiw Y
Sibir – Spartak Moskwa Sibir 2:2 Spartak Moskwa
Avangard – Soczi Avangard 1:2 Soczi
CSKA Moskwa – Avtomobilist CSKA Moskwa 1:0 Avtomobilist
Dinamo Riga – Metallurg Mg Dinamo Riga Metallurg Mg
21 Styczeń, Poniedziałek
Jokerit – Neftekhimik Jokerit 1:2 Neftekhimik
Spartak Moskwa – Torpedo NN Spartak Moskwa 6:1 Torpedo NN
22 Styczeń, Wtorek
Admirał – Avangard Admirał 4:1 Avangard
Kunlun – Salawat Yulaev Kunlun 2:2 Salawat Yulaev
Metallurg Mg – Barys Metallurg Mg 1:3 Barys
SKA – Dynama Mń SKA 5:1 Dynama Mń
Dinamo Riga – Slovan Bratislava Dinamo Riga 3:2 Slovan Bratislava
23 Styczeń, Środa
Vityaz – Torpedo NN Vityaz 0:6 Torpedo NN
Jokerit – Aq Bars Jokerit 2:3 Aq Bars
24 Styczeń, Czwartek
Admirał – Sibir Admirał 4:2 Sibir
Amur – Avangard Amur 0:3 Avangard
SKA – Barys SKA 2:2 Barys
Dinamo Riga – Dynama Mń Dinamo Riga 2:2 Dynama Mń
26 Styczeń, Sobota
Amur – Salawat Yulaev Amur 3:0 Salawat Yulaev
Kunlun – Avangard Kunlun 3:6 Avangard
CSKA Moskwa – Barys CSKA Moskwa 2:5 Barys
Slovan Bratislava – Dynama Mń Slovan Bratislava 2:4 Dynama Mń
29 Styczeń, Wtorek
Salawat Yulaev – Jokerit Salawat Yulaev 1:4 Jokerit
Metallurg Mg – SKA Metallurg Mg 1:3 SKA
30 Styczeń, Środa
Traktor – Vityaz Traktor 2:3 Vityaz
Sewerstal – Lokomotiw Y Sewerstal 2:4 Lokomotiw Y
30 Styczeń, Środa
Avangard – Vityaz Avangard - : - Vityaz
Amur – Kunlun Amur 2:2 Kunlun
Sibir – Jokerit Sibir 3:3 Jokerit
Barys – SKA Barys 2:3 SKA
Dinamo Moskwa – Metallurg Mg Dinamo Moskwa 4:2 Metallurg Mg
Dynama Mń – Admirał Dynama Mń 2:2 Admirał
2 Luty, Sobota
Sibir – SKA Sibir 1:0 SKA
Avtomobilist – Vityaz Avtomobilist 1:1 Vityaz
Barys – Jokerit Barys 8:2 Jokerit
Sewerstal – CSKA Moskwa Sewerstal 0:4 CSKA Moskwa
Dinamo Moskwa – Admirał Dinamo Moskwa 0:3 Admirał
Spartak Moskwa – Aq Bars Spartak Moskwa 3:5 Aq Bars
4 Luty, Poniedziałek
Avangard – SKA Avangard 2:0 SKA
Sewerstal – Amur Sewerstal 5:0 Amur
Traktor – Jokerit Traktor 0:1 Jokerit
Vityaz – Admirał Vityaz 0:4 Admirał
13 Luty, Środa
Metallurg Mg – Vityaz Metallurg Mg 4:1 Vityaz
14 Luty, Czwartek
Admirał – Salawat Yulaev Admirał 3:0 Salawat Yulaev
Neftekhimik – Sibir Neftekhimik 4:4 Sibir
15 Luty, Piątek
Dinamo Moskwa – Soczi Dinamo Moskwa 2:2 Soczi
16 Luty, Sobota
Torpedo NN – Sibir Torpedo NN 5:3 Sibir
18 Luty, Poniedziałek
Dinamo Moskwa – Traktor Dinamo Moskwa 0:1 Traktor
20 Luty, Środa
Neftekhimik – SKA Neftekhimik 0:4 SKA
22 Luty, Piątek
Traktor – SKA Traktor 1:3 SKA
CSKA Moskwa – Dinamo Riga CSKA Moskwa 3:0 Dinamo Riga
Vityaz – Avtomobilist Vityaz 1:5 Avtomobilist

ZAKŁADY
Čëü˙ Ila 65 punktów (63%)
ALEKSEY61 ALEKSEY61 64.5 punktów (55%)
kertupis kertupis 63.5 punktów (61%)
  Ocena Ocena       Zrób zakład Zrób zakład    
Ostatnie komentarze na forum
Registrierten Führerschein kaufen [whatsApp +447405545274] Personalausweise
ostatnia wiadomość 17 przed paroma godzinami
Registrierten Führerschein kaufen [whatsApp +447405545274] Personalausweise
ostatnia wiadomość 17 przed paroma godzinami
Registrierten Führerschein kaufen [whatsApp +447405545274] Personalausweise
ostatnia wiadomość 17 przed paroma godzinami
LiveTV Sponsorowane ogłoszenia reklamowe

 
      Umowa Użytkownika         Do góry   
 
© 2006-2019 LiveTV. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszystkie nazwy klubów i kanałów a także wszystkie logo są własnością ich poszczególnych posiadaczy.
  Rambler's Top100