Kolejka 1
|
11 Sierpieñ, Sobota
|
OFK Belgrade – Donji Srem
|
|
0:1
|
|
Jagodina – Hajduk Kula
|
|
1:0
|
|
Rad – Radnicki
|
|
2:0
|
|
Novi Pazar – Radnicki Nis
|
|
3:0
|
|
Sloboda Uzice – Spartak Subotica
|
|
2:0
|
|
Partizan – BSK Borca
|
|
7:0
|
|
12 Sierpieñ, Niedziela
|
Wojwodina – Smederevo
|
|
0:0
|
|
3 Pażdziernik, Środa
|
Javor Ivanjica – Crvena Zvezda
|
|
1:2
|
|
|
|
Kolejka 2
|
17 Sierpieñ, Piątek
|
Radnicki – Novi Pazar
|
|
1:1
|
|
18 Sierpieñ, Sobota
|
Hajduk Kula – Radnicki Nis
|
|
1:2
|
|
Smederevo – Javor Ivanjica
|
|
0:5
|
|
Spartak Subotica – Wojwodina
|
|
0:1
|
|
BSK Borca – Sloboda Uzice
|
|
1:0
|
|
Donji Srem – Partizan
|
|
2:1
|
|
19 Sierpieñ, Niedziela
|
Crvena Zvezda – Rad
|
|
2:2
|
|
Jagodina – OFK Belgrade
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
1 Wrzesieñ, Sobota
|
Donji Srem – Wojwodina
|
|
0:1
|
|
BSK Borca – Javor Ivanjica
|
|
1:0
|
|
Spartak Subotica – Rad
|
|
2:3
|
|
Smederevo – Novi Pazar
|
|
0:0
|
|
Jagodina – Sloboda Uzice
|
|
2:0
|
|
Hajduk Kula – Radnicki
|
|
0:0
|
|
2 Wrzesieñ, Niedziela
|
Crvena Zvezda – Radnicki Nis
|
|
3:2
|
|
OFK Belgrade – Partizan
|
|
1:3
|
|
|
|
Kolejka 6
|
22 Wrzesieñ, Sobota
|
OFK Belgrade – Wojwodina
|
|
0:0
|
|
Smederevo – Radnicki
|
|
2:2
|
|
Spartak Subotica – Radnicki Nis
|
|
4:1
|
|
BSK Borca – Novi Pazar
|
|
2:3
|
|
Donji Srem – Rad
|
|
1:2
|
|
Jagodina – Javor Ivanjica
|
|
1:0
|
|
Hajduk Kula – Crvena Zvezda
|
|
0:1
|
|
23 Wrzesieñ, Niedziela
|
Partizan – Sloboda Uzice
|
|
5:0
|
|
|
Kolejka 7
|
29 Wrzesieñ, Sobota
|
Sloboda Uzice – Hajduk Kula
|
|
2:1
|
|
Radnicki Nis – BSK Borca
|
|
4:1
|
|
Novi Pazar – Donji Srem
|
|
2:0
|
|
Radnicki – Spartak Subotica
|
|
1:1
|
|
Javor Ivanjica – OFK Belgrade
|
|
3:1
|
|
Wojwodina – Partizan
|
|
0:3
|
|
Crvena Zvezda – Smederevo
|
|
3:1
|
|
30 Wrzesieñ, Niedziela
|
Rad – Jagodina
|
|
1:0
|
|
|
|
|
Kolejka 9
|
20 Pażdziernik, Sobota
|
Radnicki Nis – Jagodina
|
|
0:0
|
|
Novi Pazar – OFK Belgrade
|
|
0:0
|
|
Radnicki – Donji Srem
|
|
2:0
|
|
Smederevo – Spartak Subotica
|
|
0:2
|
|
Javor Ivanjica – Sloboda Uzice
|
|
1:1
|
|
Crvena Zvezda – BSK Borca
|
|
7:2
|
|
Wojwodina – Hajduk Kula
|
|
1:1
|
|
Rad – Partizan
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 10
|
27 Pażdziernik, Sobota
|
Sloboda Uzice – Rad
|
|
1:0
|
|
BSK Borca – Smederevo
|
|
1:1
|
|
Hajduk Kula – Spartak Subotica
|
|
0:1
|
|
OFK Belgrade – Radnicki Nis
|
|
5:1
|
|
Donji Srem – Crvena Zvezda
|
|
1:2
|
|
28 Pażdziernik, Niedziela
|
Wojwodina – Javor Ivanjica
|
|
1:0
|
|
Jagodina – Radnicki
|
|
2:1
|
|
Partizan – Novi Pazar
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 11
|
3 Listopad, Sobota
|
Radnicki Nis – Partizan
|
|
0:4
|
|
Novi Pazar – Sloboda Uzice
|
|
2:2
|
|
Radnicki – OFK Belgrade
|
|
3:2
|
|
Spartak Subotica – BSK Borca
|
|
2:1
|
|
Smederevo – Donji Srem
|
|
0:1
|
|
Javor Ivanjica – Hajduk Kula
|
|
2:1
|
|
Crvena Zvezda – Jagodina
|
|
1:2
|
|
4 Listopad, Niedziela
|
Rad – Wojwodina
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
10 Listopad, Sobota
|
Sloboda Uzice – Radnicki Nis
|
|
0:0
|
|
Donji Srem – Spartak Subotica
|
|
0:0
|
|
Jagodina – Smederevo
|
|
0:1
|
|
Hajduk Kula – BSK Borca
|
|
1:1
|
|
Javor Ivanjica – Rad
|
|
1:0
|
|
Wojwodina – Novi Pazar
|
|
1:0
|
|
11 Listopad, Niedziela
|
OFK Belgrade – Crvena Zvezda
|
|
1:0
|
|
Partizan – Radnicki
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 13
|
17 Listopad, Sobota
|
Radnicki Nis – Wojwodina
|
|
0:1
|
|
Novi Pazar – Javor Ivanjica
|
|
2:2
|
|
BSK Borca – Donji Srem
|
|
2:1
|
|
Spartak Subotica – Jagodina
|
|
3:1
|
|
Smederevo – OFK Belgrade
|
|
0:2
|
|
Rad – Hajduk Kula
|
|
1:0
|
|
Crvena Zvezda – Partizan
|
|
3:2
|
|
18 Listopad, Niedziela
|
Radnicki – Sloboda Uzice
|
|
0:2
|
|
|
|
Kolejka 14
|
24 Listopad, Sobota
|
Rad – Novi Pazar
|
|
2:0
|
|
Hajduk Kula – Donji Srem
|
|
3:2
|
|
Javor Ivanjica – Radnicki Nis
|
|
2:0
|
|
OFK Belgrade – Spartak Subotica
|
|
1:0
|
|
Wojwodina – Radnicki
|
|
0:0
|
|
25 Listopad, Niedziela
|
Jagodina – BSK Borca
|
|
2:0
|
|
Sloboda Uzice – Crvena Zvezda
|
|
1:2
|
|
Partizan – Smederevo
|
|
4:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
26 Luty, Wtorek
|
Radnicki Nis – Novi Pazar
|
|
0:0
|
|
Donji Srem – OFK Belgrade
|
|
0:0
|
|
Radnicki – Rad
|
|
1:1
|
|
Spartak Subotica – Sloboda Uzice
|
|
2:2
|
|
Smederevo – Wojwodina
|
|
1:2
|
|
Hajduk Kula – Jagodina
|
|
3:0
|
|
Crvena Zvezda – Javor Ivanjica
|
|
2:1
|
|
6 Marzec, Środa
|
BSK Borca – Partizan
|
|
0:4
|
|
|
Kolejka 17
|
1 Marzec, Piątek
|
Sloboda Uzice – BSK Borca
|
|
1:0
|
|
Radnicki Nis – Hajduk Kula
|
|
1:0
|
|
Novi Pazar – Radnicki
|
|
1:0
|
|
Javor Ivanjica – Smederevo
|
|
4:0
|
|
OFK Belgrade – Jagodina
|
|
1:3
|
|
Wojwodina – Spartak Subotica
|
|
2:1
|
|
Partizan – Donji Srem
|
|
2:0
|
|
3 Marzec, Niedziela
|
Rad – Crvena Zvezda
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
8 Marzec, Piątek
|
Donji Srem – Sloboda Uzice
|
|
0:0
|
|
BSK Borca – Wojwodina
|
|
3:3
|
|
Spartak Subotica – Javor Ivanjica
|
|
1:1
|
|
Smederevo – Rad
|
|
1:1
|
|
Jagodina – Partizan
|
|
0:1
|
|
Hajduk Kula – OFK Belgrade
|
|
3:0
|
|
Crvena Zvezda – Novi Pazar
|
|
3:0
|
|
9 Marzec, Sobota
|
Radnicki – Radnicki Nis
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 19
|
16 Marzec, Sobota
|
Javor Ivanjica – BSK Borca
|
|
1:2
|
|
Radnicki – Hajduk Kula
|
|
3:2
|
|
Novi Pazar – Smederevo
|
|
2:1
|
|
Radnicki Nis – Crvena Zvezda
|
|
2:1
|
|
Partizan – OFK Belgrade
|
|
2:0
|
|
18 Marzec, Poniedziałek
|
Wojwodina – Donji Srem
|
|
3:0
|
|
22 Marzec, Piątek
|
Sloboda Uzice – Jagodina
|
|
1:1
|
|
16 Kwiecieñ, Wtorek
|
Rad – Spartak Subotica
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 20
|
29 Marzec, Piątek
|
Donji Srem – Javor Ivanjica
|
|
3:0
|
|
BSK Borca – Rad
|
|
1:0
|
|
Spartak Subotica – Novi Pazar
|
|
2:0
|
|
Smederevo – Radnicki Nis
|
|
0:1
|
|
Jagodina – Wojwodina
|
|
0:1
|
|
Crvena Zvezda – Radnicki
|
|
2:0
|
|
OFK Belgrade – Sloboda Uzice
|
|
1:0
|
|
30 Marzec, Sobota
|
Hajduk Kula – Partizan
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 21
|
2 Kwiecieñ, Wtorek
|
Radnicki Nis – Spartak Subotica
|
|
2:0
|
|
Novi Pazar – BSK Borca
|
|
1:1
|
|
Radnicki – Smederevo
|
|
2:0
|
|
Rad – Donji Srem
|
|
2:0
|
|
Javor Ivanjica – Jagodina
|
|
0:1
|
|
Wojwodina – OFK Belgrade
|
|
0:1
|
|
Crvena Zvezda – Hajduk Kula
|
|
3:0
|
|
4 Kwiecieñ, Czwartek
|
Sloboda Uzice – Partizan
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 22
|
5 Kwiecieñ, Piątek
|
OFK Belgrade – Javor Ivanjica
|
|
1:1
|
|
Donji Srem – Novi Pazar
|
|
3:0
|
|
BSK Borca – Radnicki Nis
|
|
2:1
|
|
Spartak Subotica – Radnicki
|
|
1:2
|
|
Jagodina – Rad
|
|
3:0
|
|
6 Kwiecieñ, Sobota
|
Hajduk Kula – Sloboda Uzice
|
|
3:3
|
|
Smederevo – Crvena Zvezda
|
|
0:1
|
|
Partizan – Wojwodina
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 23
|
12 Kwiecieñ, Piątek
|
Crvena Zvezda – Spartak Subotica
|
|
4:1
|
|
Smederevo – Hajduk Kula
|
|
0:1
|
|
Radnicki – BSK Borca
|
|
0:0
|
|
Novi Pazar – Jagodina
|
|
2:1
|
|
Radnicki Nis – Donji Srem
|
|
1:1
|
|
Rad – OFK Belgrade
|
|
1:0
|
|
Javor Ivanjica – Partizan
|
|
0:1
|
|
Wojwodina – Sloboda Uzice
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 24
|
19 Kwiecieñ, Piątek
|
OFK Belgrade – Novi Pazar
|
|
1:0
|
|
Hajduk Kula – Wojwodina
|
|
0:0
|
|
Donji Srem – Radnicki
|
|
2:0
|
|
Partizan – Rad
|
|
2:0
|
|
20 Kwiecieñ, Sobota
|
Sloboda Uzice – Javor Ivanjica
|
|
2:2
|
|
Spartak Subotica – Smederevo
|
|
2:0
|
|
Jagodina – Radnicki Nis
|
|
1:0
|
|
BSK Borca – Crvena Zvezda
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 25
|
26 Kwiecieñ, Piątek
|
Radnicki Nis – OFK Belgrade
|
|
1:2
|
|
Radnicki – Jagodina
|
|
0:0
|
|
Spartak Subotica – Hajduk Kula
|
|
0:0
|
|
Smederevo – BSK Borca
|
|
2:0
|
|
Rad – Sloboda Uzice
|
|
2:0
|
|
Javor Ivanjica – Wojwodina
|
|
0:4
|
|
Crvena Zvezda – Donji Srem
|
|
1:0
|
|
28 Kwiecieñ, Niedziela
|
Novi Pazar – Partizan
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 26
|
2 Maj, Czwartek
|
Partizan – Radnicki Nis
|
|
3:1
|
|
Jagodina – Crvena Zvezda
|
|
2:3
|
|
3 Maj, Piątek
|
Sloboda Uzice – Novi Pazar
|
|
2:0
|
|
Donji Srem – Smederevo
|
|
2:1
|
|
BSK Borca – Spartak Subotica
|
|
0:3
|
|
Hajduk Kula – Javor Ivanjica
|
|
2:0
|
|
OFK Belgrade – Radnicki
|
|
1:0
|
|
Wojwodina – Rad
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 27
|
10 Maj, Piątek
|
Radnicki Nis – Sloboda Uzice
|
|
0:1
|
|
Novi Pazar – Wojwodina
|
|
0:1
|
|
BSK Borca – Hajduk Kula
|
|
0:3
|
|
Spartak Subotica – Donji Srem
|
|
1:1
|
|
Smederevo – Jagodina
|
|
2:1
|
|
Rad – Javor Ivanjica
|
|
2:2
|
|
Radnicki – Partizan
|
|
0:1
|
|
Crvena Zvezda – OFK Belgrade
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 28
|
17 Maj, Piątek
|
Sloboda Uzice – Radnicki
|
|
0:2
|
|
Donji Srem – BSK Borca
|
|
0:1
|
|
Jagodina – Spartak Subotica
|
|
0:0
|
|
Hajduk Kula – Rad
|
|
2:0
|
|
Javor Ivanjica – Novi Pazar
|
|
1:0
|
|
OFK Belgrade – Smederevo
|
|
4:3
|
|
Wojwodina – Radnicki Nis
|
|
3:2
|
|
Partizan – Crvena Zvezda
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 29
|
21 Maj, Wtorek
|
Radnicki Nis – Javor Ivanjica
|
|
2:0
|
|
Donji Srem – Hajduk Kula
|
|
1:0
|
|
Novi Pazar – Rad
|
|
4:0
|
|
BSK Borca – Jagodina
|
|
1:2
|
|
Radnicki – Wojwodina
|
|
2:0
|
|
Spartak Subotica – OFK Belgrade
|
|
0:2
|
|
Smederevo – Partizan
|
|
0:2
|
|
Crvena Zvezda – Sloboda Uzice
|
|
1:2
|
|
|
|
|