Kolejka 1
|
31 Sierpieñ, Piątek
|
Farul – Sportul
|
|
0:2
|
|
Academica Arges – Bacau
|
|
- : -
|
|
Unirea Slobozia – Callatis Mangalia
|
|
- : -
|
|
Dinamo Bucuresti II – Sageata Navodari
|
|
0:3
|
|
Rapid Suceava – Delta
|
|
2:3
|
|
Dunarea Galati – Otopeni
|
|
0:2
|
|
Targoviste – Braila
|
|
2:4
|
|
|
|
Kolejka 2
|
7 Wrzesieñ, Piątek
|
Sageata Navodari – Academica Arges
|
|
4:0
|
|
Bacau – Targoviste
|
|
- : -
|
|
Braila – Unirea Slobozia
|
|
2:2
|
|
Botosani – Rapid Suceava
|
|
1:2
|
|
Delta – Dunarea Galati
|
|
1:0
|
|
Sportul – Dinamo Bucuresti II
|
|
2:0
|
|
Otopeni – Farul
|
|
3:1
|
|
|
Kolejka 3
|
14 Wrzesieñ, Piątek
|
Farul – Delta
|
|
3:0
|
|
Braila – Callatis Mangalia
|
|
- : -
|
|
Dunarea Galati – Botosani
|
|
1:4
|
|
Dinamo Bucuresti II – Otopeni
|
|
0:1
|
|
Unirea Slobozia – Bacau
|
|
- : -
|
|
16 Wrzesieñ, Niedziela
|
Targoviste – Sageata Navodari
|
|
0:0
|
|
16 Wrzesieñ, Niedziela
|
Academica Arges – Sportul
|
|
1:2
|
|
|
|
|
Kolejka 5
|
28 Wrzesieñ, Piątek
|
Targoviste – Otopeni
|
|
0:0
|
|
28 Wrzesieñ, Piątek
|
Dunarea Galati – Rapid Suceava
|
|
1:0
|
|
Bacau – Callatis Mangalia
|
|
- : -
|
|
Dinamo Bucuresti II – Botosani
|
|
1:2
|
|
Unirea Slobozia – Sportul
|
|
0:3
|
|
Academica Arges – Delta
|
|
2:1
|
|
30 Wrzesieñ, Niedziela
|
Braila – Sageata Navodari
|
|
2:3
|
|
|
|
|
Kolejka 7
|
12 Pażdziernik, Piątek
|
Farul – Dunarea Galati
|
|
1:0
|
|
Bacau – Sportul
|
|
- : -
|
|
Dinamo Bucuresti II – Rapid Suceava
|
|
1:2
|
|
Unirea Slobozia – Delta
|
|
2:1
|
|
Sageata Navodari – Callatis Mangalia
|
|
- : -
|
|
Braila – Otopeni
|
|
3:2
|
|
14 Pażdziernik, Niedziela
|
Targoviste – Botosani
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
19 Pażdziernik, Piątek
|
Otopeni – Bacau
|
|
- : -
|
|
Sportul – Sageata Navodari
|
|
4:1
|
|
Dunarea Galati – Dinamo Bucuresti II
|
|
3:0
|
|
Callatis Mangalia – Farul
|
|
- : -
|
|
Rapid Suceava – Academica Arges
|
|
0:0
|
|
Botosani – Unirea Slobozia
|
|
1:0
|
|
21 Pażdziernik, Niedziela
|
Delta – Braila
|
|
6:0
|
|
|
Kolejka 9
|
23 Pażdziernik, Wtorek
|
Academica Arges – Dunarea Galati
|
|
2:2
|
|
Sageata Navodari – Otopeni
|
|
2:0
|
|
Dinamo Bucuresti II – Farul
|
|
4:0
|
|
Callatis Mangalia – Sportul
|
|
- : -
|
|
Bacau – Delta
|
|
- : -
|
|
Targoviste – Rapid Suceava
|
|
2:0
|
|
25 Pażdziernik, Czwartek
|
Braila – Botosani
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 10
|
26 Pażdziernik, Piątek
|
Dinamo Bucuresti II – Callatis Mangalia
|
|
- : -
|
|
Rapid Suceava – Unirea Slobozia
|
|
0:2
|
|
Dunarea Galati – Targoviste
|
|
1:1
|
|
Botosani – Bacau
|
|
- : -
|
|
Otopeni – Sportul
|
|
2:1
|
|
Farul – Academica Arges
|
|
1:2
|
|
Delta – Sageata Navodari
|
|
0:0
|
|
|
|
Kolejka 12
|
9 Listopad, Piątek
|
Academica Arges – Callatis Mangalia
|
|
- : -
|
|
Dinamo Bucuresti II – Targoviste
|
|
3:1
|
|
Rapid Suceava – Bacau
|
|
- : -
|
|
Dunarea Galati – Braila
|
|
1:2
|
|
Farul – Unirea Slobozia
|
|
0:1
|
|
Botosani – Sportul
|
|
1:0
|
|
11 Listopad, Niedziela
|
Delta – Otopeni
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 14
|
23 Listopad, Piątek
|
Academica Arges – Unirea Slobozia
|
|
0:3
|
|
Dinamo Bucuresti II – Braila
|
|
1:1
|
|
Rapid Suceava – Sportul
|
|
1:1
|
|
Dunarea Galati – Sageata Navodari
|
|
1:0
|
|
Targoviste – Callatis Mangalia
|
|
- : -
|
|
Farul – Bacau
|
|
- : -
|
|
24 Listopad, Sobota
|
Botosani – Delta
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 16
|
8 Marzec, Piątek
|
Sageata Navodari – Dinamo Bucuresti II
|
|
2:0
|
|
Callatis Mangalia – Unirea Slobozia
|
|
- : -
|
|
Bacau – Academica Arges
|
|
- : -
|
|
Delta – Rapid Suceava
|
|
1:1
|
|
Sportul – Farul
|
|
0:3
|
|
Otopeni – Dunarea Galati
|
|
0:1
|
|
10 Marzec, Niedziela
|
Braila – Targoviste
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 17
|
15 Marzec, Piątek
|
Unirea Slobozia – Braila
|
|
3:2
|
|
Dinamo Bucuresti II – Sportul
|
|
4:0
|
|
Rapid Suceava – Botosani
|
|
0:2
|
|
Dunarea Galati – Delta
|
|
1:2
|
|
Targoviste – Bacau
|
|
- : -
|
|
Farul – Otopeni
|
|
1:1
|
|
Academica Arges – Sageata Navodari
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
22 Marzec, Piątek
|
Callatis Mangalia – Braila
|
|
- : -
|
|
Bacau – Unirea Slobozia
|
|
- : -
|
|
Botosani – Dunarea Galati
|
|
5:1
|
|
Delta – Farul
|
|
2:0
|
|
Sportul – Academica Arges
|
|
1:2
|
|
Otopeni – Dinamo Bucuresti II
|
|
1:0
|
|
23 Marzec, Sobota
|
Sageata Navodari – Targoviste
|
|
4:1
|
|
|
Kolejka 19
|
29 Marzec, Piątek
|
Unirea Slobozia – Sageata Navodari
|
|
1:2
|
|
Dinamo Bucuresti II – Delta
|
|
1:1
|
|
Rapid Suceava – Callatis Mangalia
|
|
- : -
|
|
Braila – Bacau
|
|
- : -
|
|
Farul – Botosani
|
|
0:2
|
|
Academica Arges – Otopeni
|
|
2:0
|
|
Targoviste – Sportul
|
|
2:0
|
|
|
|
|
|
|
Kolejka 23
|
26 Kwiecieñ, Piątek
|
Academica Arges – Rapid Suceava
|
|
3:3
|
|
Sageata Navodari – Sportul
|
|
5:0
|
|
Unirea Slobozia – Botosani
|
|
1:3
|
|
Dinamo Bucuresti II – Dunarea Galati
|
|
0:0
|
|
Bacau – Otopeni
|
|
- : -
|
|
Farul – Callatis Mangalia
|
|
- : -
|
|
Braila – Delta
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
2 Maj, Czwartek
|
Otopeni – Sageata Navodari
|
|
0:1
|
|
2 Maj, Czwartek
|
Rapid Suceava – Targoviste
|
|
3:0
|
|
Dunarea Galati – Academica Arges
|
|
0:1
|
|
Farul – Dinamo Bucuresti II
|
|
5:2
|
|
Botosani – Braila
|
|
1:0
|
|
3 Maj, Piątek
|
Sportul – Callatis Mangalia
|
|
- : -
|
|
Delta – Bacau
|
|
- : -
|
|
|
Kolejka 25
|
7 Maj, Wtorek
|
Academica Arges – Farul
|
|
1:2
|
|
Sageata Navodari – Delta
|
|
1:0
|
|
Unirea Slobozia – Rapid Suceava
|
|
2:2
|
|
Callatis Mangalia – Dinamo Bucuresti II
|
|
- : -
|
|
Bacau – Botosani
|
|
- : -
|
|
Targoviste – Dunarea Galati
|
|
3:0
|
|
Sportul – Otopeni
|
|
0:5
|
|
|
|
Kolejka 26
|
10 Maj, Piątek
|
Dinamo Bucuresti II – Academica Arges
|
|
0:1
|
|
Rapid Suceava – Braila
|
|
0:1
|
|
Dunarea Galati – Unirea Slobozia
|
|
2:0
|
|
Delta – Sportul
|
|
6:0
|
|
Otopeni – Callatis Mangalia
|
|
- : -
|
|
Farul – Targoviste
|
|
4:1
|
|
Botosani – Sageata Navodari
|
|
4:0
|
|
|
|
Kolejka 28
|
23 Maj, Czwartek
|
Academica Arges – Targoviste
|
|
3:1
|
|
24 Maj, Piątek
|
Dinamo Bucuresti II – Unirea Slobozia
|
|
0:2
|
|
Rapid Suceava – Sageata Navodari
|
|
0:2
|
|
Dunarea Galati – Bacau
|
|
- : -
|
|
Delta – Callatis Mangalia
|
|
- : -
|
|
Farul – Braila
|
|
1:1
|
|
Botosani – Otopeni
|
|
2:0
|
|
|
Kolejka 29
|
29 Maj, Środa
|
Delta – Botosani
|
|
3:0
|
|
29 Maj, Środa
|
Sageata Navodari – Dunarea Galati
|
|
1:0
|
|
Unirea Slobozia – Academica Arges
|
|
0:0
|
|
Callatis Mangalia – Targoviste
|
|
- : -
|
|
Bacau – Farul
|
|
- : -
|
|
Braila – Dinamo Bucuresti II
|
|
3:0
|
|
26 Czerwiec, Środa
|
Sportul – Rapid Suceava
|
|
2:5
|
|
|
|
Kolejka 30
|
4 Czerwiec, Wtorek
|
Academica Arges – Braila
|
|
4:1
|
|
Dinamo Bucuresti II – Bacau
|
|
- : -
|
|
Rapid Suceava – Otopeni
|
|
2:1
|
|
Dunarea Galati – Sportul
|
|
1:2
|
|
Targoviste – Unirea Slobozia
|
|
2:1
|
|
Farul – Sageata Navodari
|
|
3:1
|
|
Botosani – Callatis Mangalia
|
|
- : -
|
|
|