LiveTV / besplatni uživo sportski prenosi sportal.rs
EMITOVANJE   UŽIVO REZULTATI   REZULTATI   VIDEO ARHIVA   POMOĆ   O NAMA
Prijavi se Prijavi se   Registruj se Registruj se
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
FORUM   KONTAKT
New on LiveTV
Najzanimljiviji momenti Winnipeg – Los Angeles
Najzanimljiviji momenti Yoshihito Nishioka – Jordan Thompson
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to registruj se ili prijavi se
Best Odds Today
Hrvatska – Ukrajina
1 1.6     X 3.98     2 7.6
   Odabrana (ili standardna) vremenska zona: 9:07 (UTC +1)
FudbalHokejKošarkaTenisOdbojka
BoksTrkeZimski sportoviTrčanje, Atletika...
Danas (24 Mart, Petak)
Tenis. ITF Tour ITF Tour, Mornington
 
0:00 (ITF Tour)
Tenis. ITF Tour ITF Tour, Canberra
 
0:00 (ITF Tour)
Konjički sport. National Event Racing, Australia
 
3:00 (National Event)
Tenis. ATP Challenger Tour ATP Challenger, Quanzhou
 
4:00 (ATP Challenger Tour)
Kuglanje. Women. World Championship World Championships, Beijing
 
7:00 (World Championship)
Stoni tenis. TT Cup TT Cup
 
7:30 (TT Cup)
Ragbi Unija. Super 15 Crusaders – Force
  33:17
7:35 (Super 15)
Trke. Formula 1 Australian Grand Prix
 
8:00 (Formula 1)
Ragbi Lig. Australian NRL Panthers – Knights
  24:0
8:00 (Australian NRL)
Stoni tenis. Master Tour Master Tour TT
 
8:00 (Master Tour)
Fudbal. Rusija. NSFL SPBGU – KNITU-KAI
 
8:00 (NSFL)
Stoni tenis. ITTF Challenger Series
 
8:30 (ITTF)
Tenis. ATP Challenger Tour A.Begemann/A.Buriy – Ch.Hsi/H.Peng
 
8:40 (ATP Challenger Tour)
Košarka. PBA Commissioner's Cup Road Warriors – Mahindra Enforcers
9:15 (PBA Commissioner's Cup)
Hokej na ledu. World U18 Championship. Div IIi Bugarska U-18 – Izrael U-18
9:30 (Div IIi)
Ragbi Unija. Super 15 Rebels – Waratahs
9:45 (Super 15)
Fudbal. Australian A-League Western Sydney – Melbourne City
9:50 (Australian A-League)
Australian Football. AFL Collingwood – Western Bulldogs
9:50 (AFL)
Tenis. ITF Tour ITF Tour, Santa Margherita Di Pula
10:00 (ITF Tour)
Ragbi Lig. Australian NRL Broncos – Raiders
10:05 (Australian NRL)
Prikaži sve -      

 
Spanish Primera Division
Fudbal
   
    Parovi
Video Broadcasts   Results
Tabela lige   Video Archive
 
09/1010/1111/1212/1313/1414/1515/1616/17


Predstojeći mečevi lige
 
  Valencia – Deportivo
1 April, Subota
  Real Madrid – Alaves
1 April, Subota
 
  Sevilla – Sporting Gijon
1 April, Subota
  Villarreal – Eibar
1 April, Subota
 
  Espanyol – Real Betis
1 April, Subota
  Osasuna – Athletic Bilbao
1 April, Subota
 
  Celta Vigo – Las Palmas
1 April, Subota
  Real Sociedad – Leganes
1 April, Subota
 
  Malaga – Atletico Madrid
1 April, Subota
  Grenada – Barcelona
1 April, Subota

kolo 1 (Video)
19 Avgust, Petak
Malaga – Osasuna Malaga 1:1 Osasuna
Deportivo – Eibar Deportivo 2:1 Eibar
20 Avgust, Subota
Barcelona – Real Betis Barcelona 6:2 Real Betis
Grenada – Villarreal Grenada 1:1 Villarreal
Sevilla – Espanyol Sevilla 6:4 Espanyol
21 Avgust, Nedelja
Sporting Gijon – Athletic Bilbao Sporting Gijon 2:1 Athletic Bilbao
Real Sociedad – Real Madrid Real Sociedad 0:3 Real Madrid
Atletico Madrid – Alaves Atletico Madrid 1:1 Alaves
22 Avgust, Ponedeljak
Celta Vigo – Leganes Celta Vigo 0:1 Leganes
Valencia – Las Palmas Valencia 2:4 Las Palmas

kolo 2 (Video)
26 Avgust, Petak
Real Betis – Deportivo Real Betis 0:0 Deportivo
Espanyol – Malaga Espanyol 2:2 Malaga
27 Avgust, Subota
Eibar – Valencia Eibar 1:0 Valencia
Osasuna – Real Sociedad Osasuna 0:2 Real Sociedad
Real Madrid – Celta Vigo Real Madrid 2:1 Celta Vigo
Leganes – Atletico Madrid Leganes 0:0 Atletico Madrid
28 Avgust, Nedelja
Alaves – Sporting Gijon Alaves 0:0 Sporting Gijon
Las Palmas – Grenada Las Palmas 5:1 Grenada
Athletic Bilbao – Barcelona Athletic Bilbao 0:1 Barcelona
Villarreal – Sevilla Villarreal 0:0 Sevilla

kolo 3 (Video)
9 Septembar, Petak
Real Sociedad – Espanyol Real Sociedad 1:1 Espanyol
10 Septembar, Subota
Celta Vigo – Atletico Madrid Celta Vigo 0:4 Atletico Madrid
Real Madrid – Osasuna Real Madrid 5:2 Osasuna
Malaga – Villarreal Malaga 0:2 Villarreal
Sevilla – Las Palmas Sevilla 2:1 Las Palmas
Barcelona – Alaves Barcelona 1:2 Alaves
11 Septembar, Nedelja
Sporting Gijon – Leganes Sporting Gijon 2:1 Leganes
Valencia – Real Betis Valencia 2:3 Real Betis
Grenada – Eibar Grenada 1:2 Eibar
Deportivo – Athletic Bilbao Deportivo 0:1 Athletic Bilbao

kolo 4 (Video)
16 Septembar, Petak
Real Betis – Grenada Real Betis 2:2 Grenada
17 Septembar, Subota
Leganes – Barcelona Leganes 1:5 Barcelona
Atletico Madrid – Sporting Gijon Atletico Madrid 5:0 Sporting Gijon
Eibar – Sevilla Eibar 1:1 Sevilla
Las Palmas – Malaga Las Palmas 1:0 Malaga
18 Septembar, Nedelja
Osasuna – Celta Vigo Osasuna 0:0 Celta Vigo
Athletic Bilbao – Valencia Athletic Bilbao 2:1 Valencia
Villarreal – Real Sociedad Villarreal 2:1 Real Sociedad
Espanyol – Real Madrid Espanyol 0:2 Real Madrid
19 Septembar, Ponedeljak
Alaves – Deportivo Alaves 0:0 Deportivo

kolo 5 (Video)
20 Septembar, Utorak
Malaga – Eibar Malaga 2:1 Eibar
Sevilla – Real Betis Sevilla 1:0 Real Betis
21 Septembar, Sreda
Celta Vigo – Sporting Gijon Celta Vigo 2:1 Sporting Gijon
Real Madrid – Villarreal Real Madrid 1:1 Villarreal
Barcelona – Atletico Madrid Barcelona 1:1 Atletico Madrid
Real Sociedad – Las Palmas Real Sociedad 4:1 Las Palmas
Grenada – Athletic Bilbao Grenada 1:2 Athletic Bilbao
22 Septembar, Četvrtak
Osasuna – Espanyol Osasuna 1:2 Espanyol
Deportivo – Leganes Deportivo 1:2 Leganes
Valencia – Alaves Valencia 2:1 Alaves

kolo 6 (Video)
23 Septembar, Petak
Real Betis – Malaga Real Betis 1:0 Malaga
24 Septembar, Subota
Eibar – Real Sociedad Eibar 2:0 Real Sociedad
Sporting Gijon – Barcelona Sporting Gijon 0:5 Barcelona
Athletic Bilbao – Sevilla Athletic Bilbao 3:1 Sevilla
Las Palmas – Real Madrid Las Palmas 2:2 Real Madrid
25 Septembar, Nedelja
Leganes – Valencia Leganes 1:2 Valencia
Atletico Madrid – Deportivo Atletico Madrid 1:0 Deportivo
Villarreal – Osasuna Villarreal 3:1 Osasuna
Espanyol – Celta Vigo Espanyol 0:2 Celta Vigo
26 Septembar, Ponedeljak
Alaves – Grenada Alaves 3:1 Grenada

kolo 7 (Video)
30 Septembar, Petak
Real Sociedad – Real Betis Real Sociedad 1:0 Real Betis
1 Oktobar, Subota
Grenada – Leganes Grenada 0:1 Leganes
Sevilla – Alaves Sevilla 2:1 Alaves
Osasuna – Las Palmas Osasuna 2:2 Las Palmas
Deportivo – Sporting Gijon Deportivo 2:1 Sporting Gijon
2 Oktobar, Nedelja
Valencia – Atletico Madrid Valencia 0:2 Atletico Madrid
Real Madrid – Eibar Real Madrid 1:1 Eibar
Espanyol – Villarreal Espanyol 0:0 Villarreal
Malaga – Athletic Bilbao Malaga 2:1 Athletic Bilbao
Celta Vigo – Barcelona Celta Vigo 4:3 Barcelona

kolo 8 (Video)
14 Oktobar, Petak
Las Palmas – Espanyol Las Palmas 0:0 Espanyol
15 Oktobar, Subota
Leganes – Sevilla Leganes 2:3 Sevilla
Barcelona – Deportivo Barcelona 4:0 Deportivo
Atletico Madrid – Grenada Atletico Madrid 7:1 Grenada
Real Betis – Real Madrid Real Betis 1:6 Real Madrid
16 Oktobar, Nedelja
Alaves – Malaga Alaves 1:1 Malaga
Athletic Bilbao – Real Sociedad Athletic Bilbao 3:2 Real Sociedad
Sporting Gijon – Valencia Sporting Gijon 1:2 Valencia
Villarreal – Celta Vigo Villarreal 5:0 Celta Vigo
17 Oktobar, Ponedeljak
Eibar – Osasuna Eibar 2:3 Osasuna

kolo 9 (Video)
21 Oktobar, Petak
Osasuna – Real Betis Osasuna 1:2 Real Betis
22 Oktobar, Subota
Espanyol – Eibar Espanyol 3:3 Eibar
Valencia – Barcelona Valencia 2:3 Barcelona
Real Sociedad – Alaves Real Sociedad 3:0 Alaves
Grenada – Sporting Gijon Grenada 0:0 Sporting Gijon
23 Oktobar, Nedelja
Celta Vigo – Deportivo Celta Vigo 4:1 Deportivo
Sevilla – Atletico Madrid Sevilla 1:0 Atletico Madrid
Villarreal – Las Palmas Villarreal 2:1 Las Palmas
Malaga – Leganes Malaga 4:0 Leganes
Real Madrid – Athletic Bilbao Real Madrid 2:1 Athletic Bilbao

kolo 10
28 Oktobar, Petak
Leganes – Real Sociedad Leganes 0:2 Real Sociedad
29 Oktobar, Subota
Sporting Gijon – Sevilla Sporting Gijon 1:1 Sevilla
Alaves – Real Madrid Alaves 1:4 Real Madrid
Atletico Madrid – Malaga Atletico Madrid 4:2 Malaga
Barcelona – Grenada Barcelona 1:0 Grenada
30 Oktobar, Nedelja
Eibar – Villarreal Eibar 2:1 Villarreal
Athletic Bilbao – Osasuna Athletic Bilbao 1:1 Osasuna
Real Betis – Espanyol Real Betis 0:1 Espanyol
Las Palmas – Celta Vigo Las Palmas 3:3 Celta Vigo
31 Oktobar, Ponedeljak
Deportivo – Valencia Deportivo 1:1 Valencia

kolo 11 (Video)
4 Novembar, Petak
Malaga – Sporting Gijon Malaga 3:2 Sporting Gijon
5 Novembar, Subota
Grenada – Deportivo Grenada 1:1 Deportivo
Real Sociedad – Atletico Madrid Real Sociedad 2:0 Atletico Madrid
Osasuna – Alaves Osasuna 0:1 Alaves
Las Palmas – Eibar Las Palmas 1:0 Eibar
6 Novembar, Nedelja
Real Madrid – Leganes Real Madrid 3:0 Leganes
Celta Vigo – Valencia Celta Vigo 2:1 Valencia
Espanyol – Athletic Bilbao Espanyol 0:0 Athletic Bilbao
Villarreal – Real Betis Villarreal 2:0 Real Betis
Sevilla – Barcelona Sevilla 1:2 Barcelona

kolo 12 (Video)
18 Novembar, Petak
Real Betis – Las Palmas Real Betis 2:0 Las Palmas
19 Novembar, Subota
Deportivo – Sevilla Deportivo 2:3 Sevilla
Barcelona – Malaga Barcelona 0:0 Malaga
Eibar – Celta Vigo Eibar 1:0 Celta Vigo
Atletico Madrid – Real Madrid Atletico Madrid 0:3 Real Madrid
20 Novembar, Nedelja
Alaves – Espanyol Alaves 0:1 Espanyol
Valencia – Grenada Valencia 1:1 Grenada
Sporting Gijon – Real Sociedad Sporting Gijon 1:3 Real Sociedad
Athletic Bilbao – Villarreal Athletic Bilbao 1:0 Villarreal
21 Novembar, Ponedeljak
Leganes – Osasuna Leganes 2:0 Osasuna

kolo 13 (Video)
25 Novembar, Petak
Eibar – Real Betis Eibar 3:1 Real Betis
26 Novembar, Subota
Malaga – Deportivo Malaga 4:3 Deportivo
Real Madrid – Sporting Gijon Real Madrid 2:1 Sporting Gijon
Espanyol – Leganes Espanyol 3:0 Leganes
Sevilla – Valencia Sevilla 2:1 Valencia
27 Novembar, Nedelja
Villarreal – Alaves Villarreal 0:2 Alaves
Osasuna – Atletico Madrid Osasuna 0:3 Atletico Madrid
Celta Vigo – Grenada Celta Vigo 3:1 Grenada
Real Sociedad – Barcelona Real Sociedad 1:1 Barcelona
28 Novembar, Ponedeljak
Las Palmas – Athletic Bilbao Las Palmas 3:1 Athletic Bilbao

kolo 14 (Video)
3 Decembar, Subota
Grenada – Sevilla Grenada 2:1 Sevilla
Barcelona – Real Madrid Barcelona 1:1 Real Madrid
Leganes – Villarreal Leganes 0:0 Villarreal
Atletico Madrid – Espanyol Atletico Madrid 0:0 Espanyol
4 Decembar, Nedelja
Real Betis – Celta Vigo Real Betis 3:3 Celta Vigo
Athletic Bilbao – Eibar Athletic Bilbao 3:1 Eibar
Alaves – Las Palmas Alaves 1:1 Las Palmas
Sporting Gijon – Osasuna Sporting Gijon 3:1 Osasuna
Valencia – Malaga Valencia 2:2 Malaga
5 Decembar, Ponedeljak
Deportivo – Real Sociedad Deportivo 5:1 Real Sociedad

kolo 15 (Video)
9 Decembar, Petak
Malaga – Grenada Malaga 1:1 Grenada
10 Decembar, Subota
Osasuna – Barcelona Osasuna 0:3 Barcelona
Real Sociedad – Valencia Real Sociedad 3:2 Valencia
Las Palmas – Leganes Las Palmas 1:1 Leganes
Real Madrid – Deportivo Real Madrid 3:2 Deportivo
11 Decembar, Nedelja
Eibar – Alaves Eibar 0:0 Alaves
Celta Vigo – Sevilla Celta Vigo 0:3 Sevilla
Espanyol – Sporting Gijon Espanyol 2:1 Sporting Gijon
Real Betis – Athletic Bilbao Real Betis 1:0 Athletic Bilbao
12 Decembar, Ponedeljak
Villarreal – Atletico Madrid Villarreal 3:0 Atletico Madrid

kolo 16 (Video)
16 Decembar, Petak
Alaves – Real Betis Alaves 1:0 Real Betis
17 Decembar, Subota
Sporting Gijon – Villarreal Sporting Gijon 1:3 Villarreal
Atletico Madrid – Las Palmas Atletico Madrid 1:0 Las Palmas
Grenada – Real Sociedad Grenada 0:2 Real Sociedad
Sevilla – Malaga Sevilla 4:1 Malaga
18 Decembar, Nedelja
Leganes – Eibar Leganes 1:1 Eibar
Deportivo – Osasuna Deportivo 2:0 Osasuna
Barcelona – Espanyol Barcelona 4:1 Espanyol
19 Decembar, Ponedeljak
Athletic Bilbao – Celta Vigo Athletic Bilbao 2:1 Celta Vigo
22 Februar, Sreda
Valencia – Real Madrid Valencia 2:1 Real Madrid

kolo 17 (Video)
6 Januar, Petak
Espanyol – Deportivo Espanyol 1:1 Deportivo
7 Januar, Subota
Real Madrid – Grenada Real Madrid 5:0 Grenada
Eibar – Atletico Madrid Eibar 0:2 Atletico Madrid
Las Palmas – Sporting Gijon Las Palmas 1:0 Sporting Gijon
Real Sociedad – Sevilla Real Sociedad 0:4 Sevilla
8 Januar, Nedelja
Athletic Bilbao – Alaves Athletic Bilbao 0:0 Alaves
Real Betis – Leganes Real Betis 2:0 Leganes
Celta Vigo – Malaga Celta Vigo 3:1 Malaga
Villarreal – Barcelona Villarreal 1:1 Barcelona
9 Januar, Ponedeljak
Osasuna – Valencia Osasuna 3:3 Valencia

kolo 18 (Video)
14 Januar, Subota
Leganes – Athletic Bilbao Leganes 0:0 Athletic Bilbao
Barcelona – Las Palmas Barcelona 5:0 Las Palmas
Atletico Madrid – Real Betis Atletico Madrid 1:0 Real Betis
Deportivo – Villarreal Deportivo 0:0 Villarreal
15 Januar, Nedelja
Valencia – Espanyol Valencia 2:1 Espanyol
Celta Vigo – Alaves Celta Vigo 1:0 Alaves
Sporting Gijon – Eibar Sporting Gijon 2:3 Eibar
Grenada – Osasuna Grenada 1:1 Osasuna
Sevilla – Real Madrid Sevilla 2:1 Real Madrid
16 Januar, Ponedeljak
Malaga – Real Sociedad Malaga 0:2 Real Sociedad

kolo 19 (Video)
20 Januar, Petak
Las Palmas – Deportivo Las Palmas 1:1 Deportivo
21 Januar, Subota
Espanyol – Grenada Espanyol 3:1 Grenada
Real Madrid – Malaga Real Madrid 2:1 Malaga
Alaves – Leganes Alaves 2:2 Leganes
Villarreal – Valencia Villarreal 0:2 Valencia
22 Januar, Nedelja
Osasuna – Sevilla Osasuna 3:4 Sevilla
Athletic Bilbao – Atletico Madrid Athletic Bilbao 2:2 Atletico Madrid
Real Betis – Sporting Gijon Real Betis 0:0 Sporting Gijon
Real Sociedad – Celta Vigo Real Sociedad 1:0 Celta Vigo
Eibar – Barcelona Eibar 0:4 Barcelona

kolo 20 (Video)
27 Januar, Petak
Osasuna – Malaga Osasuna 1:1 Malaga
28 Januar, Subota
Villarreal – Grenada Villarreal 2:0 Grenada
Alaves – Atletico Madrid Alaves 0:0 Atletico Madrid
Eibar – Deportivo Eibar 3:1 Deportivo
Leganes – Celta Vigo Leganes 0:2 Celta Vigo
29 Januar, Nedelja
Real Betis – Barcelona Real Betis 1:1 Barcelona
Espanyol – Sevilla Espanyol 3:1 Sevilla
Athletic Bilbao – Sporting Gijon Athletic Bilbao 2:1 Sporting Gijon
Real Madrid – Real Sociedad Real Madrid 3:0 Real Sociedad
30 Januar, Ponedeljak
Las Palmas – Valencia Las Palmas 3:1 Valencia

kolo 21 (Video)
4 Februar, Subota
Malaga – Espanyol Malaga 0:1 Espanyol
Barcelona – Athletic Bilbao Barcelona 3:0 Athletic Bilbao
Atletico Madrid – Leganes Atletico Madrid 2:0 Leganes
Valencia – Eibar Valencia 0:4 Eibar
5 Februar, Nedelja
Sevilla – Villarreal Sevilla 0:0 Villarreal
Sporting Gijon – Alaves Sporting Gijon 2:4 Alaves
Real Sociedad – Osasuna Real Sociedad 3:2 Osasuna
Celta Vigo – Real Madrid Celta Vigo PSTP Real Madrid
6 Februar, Ponedeljak
Grenada – Las Palmas Grenada 1:0 Las Palmas
8 Mart, Sreda
Deportivo – Real Betis Deportivo -:- Real Betis

kolo 22 (Video)
10 Februar, Petak
Espanyol – Real Sociedad Espanyol 1:2 Real Sociedad
11 Februar, Subota
Real Betis – Valencia Real Betis 0:0 Valencia
Alaves – Barcelona Alaves 0:6 Barcelona
Athletic Bilbao – Deportivo Athletic Bilbao 2:1 Deportivo
Osasuna – Real Madrid Osasuna 1:3 Real Madrid
12 Februar, Nedelja
Villarreal – Malaga Villarreal 1:1 Malaga
Leganes – Sporting Gijon Leganes 0:2 Sporting Gijon
Las Palmas – Sevilla Las Palmas 0:1 Sevilla
Atletico Madrid – Celta Vigo Atletico Madrid 3:2 Celta Vigo
13 Februar, Ponedeljak
Eibar – Grenada Eibar 4:0 Grenada

kolo 23 (Video)
17 Februar, Petak
Grenada – Real Betis Grenada 4:1 Real Betis
18 Februar, Subota
Sporting Gijon – Atletico Madrid Sporting Gijon 1:4 Atletico Madrid
Real Madrid – Espanyol Real Madrid 2:0 Espanyol
Deportivo – Alaves Deportivo 0:1 Alaves
Sevilla – Eibar Sevilla 2:0 Eibar
19 Februar, Nedelja
Real Sociedad – Villarreal Real Sociedad 0:1 Villarreal
Valencia – Athletic Bilbao Valencia 2:0 Athletic Bilbao
Celta Vigo – Osasuna Celta Vigo 3:0 Osasuna
Barcelona – Leganes Barcelona 2:1 Leganes
20 Februar, Ponedeljak
Malaga – Las Palmas Malaga 2:1 Las Palmas

kolo 24 (Video)
24 Februar, Petak
Las Palmas – Real Sociedad Las Palmas 0:1 Real Sociedad
25 Februar, Subota
Alaves – Valencia Alaves 2:1 Valencia
Real Betis – Sevilla Real Betis 1:2 Sevilla
Leganes – Deportivo Leganes 4:0 Deportivo
Eibar – Malaga Eibar 3:0 Malaga
26 Februar, Nedelja
Espanyol – Osasuna Espanyol 3:0 Osasuna
Atletico Madrid – Barcelona Atletico Madrid 1:2 Barcelona
Athletic Bilbao – Grenada Athletic Bilbao 3:1 Grenada
Sporting Gijon – Celta Vigo Sporting Gijon 1:1 Celta Vigo
Villarreal – Real Madrid Villarreal 2:3 Real Madrid

kolo 25 (Video)
28 Februar, Utorak
Real Sociedad – Eibar Real Sociedad 2:2 Eibar
Malaga – Real Betis Malaga 1:2 Real Betis
Valencia – Leganes Valencia 1:0 Leganes
1 Mart, Sreda
Barcelona – Sporting Gijon Barcelona 6:1 Sporting Gijon
Osasuna – Villarreal Osasuna 1:4 Villarreal
Grenada – Alaves Grenada 2:1 Alaves
Real Madrid – Las Palmas Real Madrid 3:3 Las Palmas
Celta Vigo – Espanyol Celta Vigo 2:2 Espanyol
2 Mart, Četvrtak
Deportivo – Atletico Madrid Deportivo 1:1 Atletico Madrid
Sevilla – Athletic Bilbao Sevilla 1:0 Athletic Bilbao

kolo 26 (Video)
3 Mart, Petak
Real Betis – Real Sociedad Real Betis 2:3 Real Sociedad
4 Mart, Subota
Leganes – Grenada Leganes 1:0 Grenada
Eibar – Real Madrid Eibar 1:4 Real Madrid
Villarreal – Espanyol Villarreal 2:0 Espanyol
Barcelona – Celta Vigo Barcelona 5:0 Celta Vigo
5 Mart, Nedelja
Sporting Gijon – Deportivo Sporting Gijon 0:1 Deportivo
Atletico Madrid – Valencia Atletico Madrid 3:0 Valencia
Las Palmas – Osasuna Las Palmas 5:2 Osasuna
Athletic Bilbao – Malaga Athletic Bilbao 1:0 Malaga
6 Mart, Ponedeljak
Alaves – Sevilla Alaves 1:1 Sevilla

kolo 27 (Video)
10 Mart, Petak
Espanyol – Las Palmas Espanyol 4:3 Las Palmas
11 Mart, Subota
Valencia – Sporting Gijon Valencia 1:1 Sporting Gijon
Sevilla – Leganes Sevilla 1:1 Leganes
Malaga – Alaves Malaga 1:2 Alaves
Grenada – Atletico Madrid Grenada 0:1 Atletico Madrid
12 Mart, Nedelja
Real Sociedad – Athletic Bilbao Real Sociedad 0:2 Athletic Bilbao
Deportivo – Barcelona Deportivo 2:1 Barcelona
Celta Vigo – Villarreal Celta Vigo 0:1 Villarreal
Real Madrid – Real Betis Real Madrid 2:1 Real Betis
13 Mart, Ponedeljak
Osasuna – Eibar Osasuna 1:1 Eibar

kolo 28 (Video)
17 Mart, Petak
Las Palmas – Villarreal Las Palmas 1:0 Villarreal
18 Mart, Subota
Eibar – Espanyol Eibar 1:1 Espanyol
Athletic Bilbao – Real Madrid Athletic Bilbao 1:2 Real Madrid
Alaves – Real Sociedad Alaves 1:0 Real Sociedad
Real Betis – Osasuna Real Betis 2:0 Osasuna
19 Mart, Nedelja
Leganes – Malaga Leganes 0:0 Malaga
Atletico Madrid – Sevilla Atletico Madrid 3:1 Sevilla
Deportivo – Celta Vigo Deportivo 0:1 Celta Vigo
Sporting Gijon – Grenada Sporting Gijon 3:1 Grenada
Barcelona – Valencia Barcelona 4:2 Valencia

kolo 29
1 April, Subota
Celta Vigo – Las Palmas Celta Vigo - : - Las Palmas
Real Sociedad – Leganes Real Sociedad - : - Leganes
Malaga – Atletico Madrid Malaga - : - Atletico Madrid
Grenada – Barcelona Grenada - : - Barcelona
Osasuna – Athletic Bilbao Osasuna - : - Athletic Bilbao
Espanyol – Real Betis Espanyol - : - Real Betis
Villarreal – Eibar Villarreal - : - Eibar
Sevilla – Sporting Gijon Sevilla - : - Sporting Gijon
Real Madrid – Alaves Real Madrid - : - Alaves
Valencia – Deportivo Valencia - : - Deportivo

kolo 30
4 April, Utorak
Sporting Gijon – Malaga Sporting Gijon - : - Malaga
Alaves – Osasuna Alaves - : - Osasuna
Eibar – Las Palmas Eibar - : - Las Palmas
Leganes – Real Madrid Leganes - : - Real Madrid
Athletic Bilbao – Espanyol Athletic Bilbao - : - Espanyol
Real Betis – Villarreal Real Betis - : - Villarreal
Deportivo – Grenada Deportivo - : - Grenada
Atletico Madrid – Real Sociedad Atletico Madrid - : - Real Sociedad
Barcelona – Sevilla Barcelona - : - Sevilla
Valencia – Celta Vigo Valencia - : - Celta Vigo

kolo 31
8 April, Subota
Real Sociedad – Sporting Gijon Real Sociedad - : - Sporting Gijon
Malaga – Barcelona Malaga - : - Barcelona
Las Palmas – Real Betis Las Palmas - : - Real Betis
Grenada – Valencia Grenada - : - Valencia
Celta Vigo – Eibar Celta Vigo - : - Eibar
Osasuna – Leganes Osasuna - : - Leganes
Espanyol – Alaves Espanyol - : - Alaves
Villarreal – Athletic Bilbao Villarreal - : - Athletic Bilbao
Sevilla – Deportivo Sevilla - : - Deportivo
Real Madrid – Atletico Madrid Real Madrid - : - Atletico Madrid

kolo 32
15 April, Subota
Sporting Gijon – Real Madrid Sporting Gijon - : - Real Madrid
Alaves – Villarreal Alaves - : - Villarreal
Grenada – Celta Vigo Grenada - : - Celta Vigo
Leganes – Espanyol Leganes - : - Espanyol
Athletic Bilbao – Las Palmas Athletic Bilbao - : - Las Palmas
Real Betis – Eibar Real Betis - : - Eibar
Deportivo – Malaga Deportivo - : - Malaga
Atletico Madrid – Osasuna Atletico Madrid - : - Osasuna
Barcelona – Real Sociedad Barcelona - : - Real Sociedad
Valencia – Sevilla Valencia - : - Sevilla

kolo 33
22 April, Subota
Real Sociedad – Deportivo Real Sociedad - : - Deportivo
Malaga – Valencia Malaga - : - Valencia
Las Palmas – Alaves Las Palmas - : - Alaves
Eibar – Athletic Bilbao Eibar - : - Athletic Bilbao
Celta Vigo – Real Betis Celta Vigo - : - Real Betis
Osasuna – Sporting Gijon Osasuna - : - Sporting Gijon
Espanyol – Atletico Madrid Espanyol - : - Atletico Madrid
Villarreal – Leganes Villarreal - : - Leganes
Sevilla – Grenada Sevilla - : - Grenada
Real Madrid – Barcelona Real Madrid - : - Barcelona

kolo 34
25 April, Utorak
Sporting Gijon – Espanyol Sporting Gijon - : - Espanyol
Alaves – Eibar Alaves - : - Eibar
Grenada – Malaga Grenada - : - Malaga
Leganes – Las Palmas Leganes - : - Las Palmas
Athletic Bilbao – Real Betis Athletic Bilbao - : - Real Betis
Deportivo – Real Madrid Deportivo - : - Real Madrid
Atletico Madrid – Villarreal Atletico Madrid - : - Villarreal
Sevilla – Celta Vigo Sevilla - : - Celta Vigo
Barcelona – Osasuna Barcelona - : - Osasuna
Valencia – Real Sociedad Valencia - : - Real Sociedad

kolo 35
29 April, Subota
Real Sociedad – Grenada Real Sociedad - : - Grenada
Malaga – Sevilla Malaga - : - Sevilla
Las Palmas – Atletico Madrid Las Palmas - : - Atletico Madrid
Eibar – Leganes Eibar - : - Leganes
Celta Vigo – Athletic Bilbao Celta Vigo - : - Athletic Bilbao
Real Betis – Alaves Real Betis - : - Alaves
Osasuna – Deportivo Osasuna - : - Deportivo
Espanyol – Barcelona Espanyol - : - Barcelona
Villarreal – Sporting Gijon Villarreal - : - Sporting Gijon
Real Madrid – Valencia Real Madrid - : - Valencia

kolo 36
6 Maj, Subota
Malaga – Celta Vigo Malaga - : - Celta Vigo
Alaves – Athletic Bilbao Alaves - : - Athletic Bilbao
Grenada – Real Madrid Grenada - : - Real Madrid
Leganes – Real Betis Leganes - : - Real Betis
Sporting Gijon – Las Palmas Sporting Gijon - : - Las Palmas
Deportivo – Espanyol Deportivo - : - Espanyol
Atletico Madrid – Eibar Atletico Madrid - : - Eibar
Sevilla – Real Sociedad Sevilla - : - Real Sociedad
Barcelona – Villarreal Barcelona - : - Villarreal
Valencia – Osasuna Valencia - : - Osasuna

kolo 37
13 Maj, Subota
Real Sociedad – Malaga Real Sociedad - : - Malaga
Alaves – Celta Vigo Alaves - : - Celta Vigo
Las Palmas – Barcelona Las Palmas - : - Barcelona
Eibar – Sporting Gijon Eibar - : - Sporting Gijon
Athletic Bilbao – Leganes Athletic Bilbao - : - Leganes
Real Betis – Atletico Madrid Real Betis - : - Atletico Madrid
Osasuna – Grenada Osasuna - : - Grenada
Espanyol – Valencia Espanyol - : - Valencia
Villarreal – Deportivo Villarreal - : - Deportivo
Real Madrid – Sevilla Real Madrid - : - Sevilla

kolo 38
20 Maj, Subota
Grenada – Espanyol Grenada - : - Espanyol
Malaga – Real Madrid Malaga - : - Real Madrid
Sporting Gijon – Real Betis Sporting Gijon - : - Real Betis
Celta Vigo – Real Sociedad Celta Vigo - : - Real Sociedad
Deportivo – Las Palmas Deportivo - : - Las Palmas
Atletico Madrid – Athletic Bilbao Atletico Madrid - : - Athletic Bilbao
Sevilla – Osasuna Sevilla - : - Osasuna
Barcelona – Eibar Barcelona - : - Eibar
Valencia – Villarreal Valencia - : - Villarreal
Leganes – Alaves Leganes - : - Alaves

OPKLADE
not the true bear not the true bear 179.5 poeni (63%)
Filter1 Filter1 179.5 poeni (62%)
Питер-всегда Первый! Piter-vsegda Perviy! 179.5 poeni (61%)
  Rejting Rejting       Kladi se Kladi se    
POSLEDNJE PORUKE NA FORUMU
Викторина для полуночников и любителей НБА #3
Poslednji odgovor: 15 pre nekoliko dana
Finishing time
Poslednji odgovor: 62 pre nekoliko dana
Commentary on video archives
Poslednji odgovor: 129 pre nekoliko dana
LiveTV SPONZORISANI OGLASI

 
      LiveTV Pravila         Na vrh   
 
© 2006-2017 LiveTV. Sva prava zadržana.
Sva imena klubova i kanala kao i njihovi logotipi su vlasništvo njihovih vlasnika.
  Rambler's Top100