30 Septembar, Petak
|
Avangard – Sibir
|
|
2:1
|
|
Dinamo Mn – SKA
|
|
1:5
|
|
Ak Bars – Amur
|
|
3:2
|
|
Kuenluen – CSKA Moskva
|
|
5:4
|
|
1 Oktobar, Subota
|
Spartak Moskva – Vityaz
|
|
1:5
|
|
Dinamo Moskva – Severstal
|
|
4:3
|
|
Traktor – Neftekhimik
|
|
1:2
|
|
Avtomobilist – Salavat Julajev
|
|
0:4
|
|
Baris – Soči
|
|
5:4
|
|
2 Oktobar, Nedelja
|
Kuenluen – Dinamo Moskva
|
|
- : -
|
|
Torpedo NN – Dinamo Mn
|
|
- : -
|
|
CSKA Moskva – SKA
|
|
- : -
|
|
3 Oktobar, Ponedeljak
|
Ak Bars – Avtomobilist
|
|
- : -
|
|
Kuenluen – Severstal
|
|
- : -
|
|
Traktor – Metalurg Magnitogorsk
|
|
- : -
|
|
Salavat Julajev – Avangard
|
|
- : -
|
|
Baris – Neftekhimik
|
|
- : -
|
|
Sibir – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
- : -
|
|
Admiral – Soči
|
|
- : -
|
|
4 Oktobar, Utorak
|
Dinamo Mn – Vityaz
|
|
- : -
|
|
Spartak Moskva – SKA
|
|
- : -
|
|
5 Oktobar, Sreda
|
Ak Bars – Avtomobilist
|
|
- : -
|
|
Torpedo NN – Baris
|
|
- : -
|
|
Neftekhimik – Dinamo Moskva
|
|
- : -
|
|
Salavat Julajev – Metalurg Magnitogorsk
|
|
- : -
|
|
Sibir – CSKA Moskva
|
|
- : -
|
|
Admiral – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
- : -
|
|
Amur – Soči
|
|
- : -
|
|
6 Oktobar, Četvrtak
|
Kuenluen – Traktor
|
|
- : -
|
|
Severstal – Spartak Moskva
|
|
- : -
|
|
SKA – Vityaz
|
|
- : -
|
|
7 Oktobar, Petak
|
Neftekhimik – Avtomobilist
|
|
- : -
|
|
Ak Bars – Baris
|
|
- : -
|
|
Salavat Julajev – Dinamo Moskva
|
|
- : -
|
|
Avangard – Metalurg Magnitogorsk
|
|
- : -
|
|
Sibir – Soči
|
|
- : -
|
|
Amur – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
- : -
|
|
Admiral – CSKA Moskva
|
|
- : -
|
|
8 Oktobar, Subota
|
Avangard – Kuenluen
|
|
- : -
|
|
Severstal – Traktor
|
|
- : -
|
|
Torpedo NN – Dinamo Mn
|
|
- : -
|
|
Vityaz – Spartak Moskva
|
|
- : -
|
|
9 Oktobar, Nedelja
|
Metalurg Magnitogorsk – Dinamo Moskva
|
|
- : -
|
|
Amur – CSKA Moskva
|
|
- : -
|
|
10 Oktobar, Ponedeljak
|
Sibir – Admiral
|
|
- : -
|
|
Baris – Kuenluen
|
|
- : -
|
|
Avtomobilist – Torpedo NN
|
|
- : -
|
|
Neftekhimik – Traktor
|
|
- : -
|
|
SKA – Dinamo Mn
|
|
- : -
|
|
Spartak Moskva – Vityaz
|
|
- : -
|
|
11 Oktobar, Utorak
|
Dinamo Moskva – Severstal
|
|
- : -
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Ak Bars
|
|
- : -
|
|
12 Oktobar, Sreda
|
Soči – Neftekhimik
|
|
- : -
|
|
Spartak Moskva – Dinamo Mn
|
|
- : -
|
|
Vityaz – CSKA Moskva
|
|
- : -
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – SKA
|
|
- : -
|
|
Traktor – Sibir
|
|
- : -
|
|
Salavat Julajev – Torpedo NN
|
|
- : -
|
|
Baris – Admiral
|
|
- : -
|
|
Avangard – Amur
|
|
- : -
|
|
13 Oktobar, Četvrtak
|
Avtomobilist – Ak Bars
|
|
- : -
|
|
Kuenluen – Severstal
|
|
- : -
|
|
14 Oktobar, Petak
|
Dinamo Moskva – Sibir
|
|
- : -
|
|
Vityaz – SKA
|
|
- : -
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Dinamo Mn
|
|
- : -
|
|
Salavat Julajev – Neftekhimik
|
|
- : -
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Torpedo NN
|
|
- : -
|
|
Baris – Amur
|
|
- : -
|
|
Avangard – Admiral
|
|
- : -
|
|
15 Oktobar, Subota
|
Traktor – Ak Bars
|
|
- : -
|
|
Kuenluen – Spartak Moskva
|
|
- : -
|
|
Soči – Severstal
|
|
- : -
|
|
16 Oktobar, Nedelja
|
Dinamo Moskva – CSKA Moskva
|
|
- : -
|
|
Neftekhimik – Sibir
|
|
- : -
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Avangard
|
|
- : -
|
|
Avtomobilist – Amur
|
|
- : -
|
|
Baris – Torpedo NN
|
|
- : -
|
|
17 Oktobar, Ponedeljak
|
Admiral – Vityaz
|
|
- : -
|
|
Severstal – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
- : -
|
|
Spartak Moskva – Salavat Julajev
|
|
- : -
|
|
Dinamo Mn – Soči
|
|
- : -
|
|
18 Oktobar, Utorak
|
CSKA Moskva – Kuenluen
|
|
- : -
|
|
SKA – Avtomobilist
|
|
- : -
|
|
Ak Bars – Metalurg Magnitogorsk
|
|
- : -
|
|
Traktor – Avangard
|
|
- : -
|
|
19 Oktobar, Sreda
|
Amur – Vityaz
|
|
- : -
|
|
Severstal – Salavat Julajev
|
|
- : -
|
|
Torpedo NN – Soči
|
|
- : -
|
|
Dinamo Moskva – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
- : -
|
|
20 Oktobar, Četvrtak
|
CSKA Moskva – Avtomobilist
|
|
- : -
|
|
SKA – Kuenluen
|
|
- : -
|
|
Baris – Metalurg Magnitogorsk
|
|
- : -
|
|
Admiral – Spartak Moskva
|
|
- : -
|
|
21 Oktobar, Petak
|
Sibir – Vityaz
|
|
- : -
|
|
Ak Bars – Salavat Julajev
|
|
- : -
|
|
Dinamo Mn – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
- : -
|
|
22 Oktobar, Subota
|
Soči – Avtomobilist
|
|
- : -
|
|
Torpedo NN – Kuenluen
|
|
- : -
|
|
Neftekhimik – Baris
|
|
- : -
|
|
Avangard – Severstal
|
|
- : -
|
|
Amur – Spartak Moskva
|
|
- : -
|
|
23 Oktobar, Nedelja
|
Metalurg Magnitogorsk – Ak Bars
|
|
- : -
|
|
SKA – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
- : -
|
|
CSKA Moskva – Traktor
|
|
- : -
|
|
Dinamo Mn – Dinamo Moskva
|
|
- : -
|
|
24 Oktobar, Ponedeljak
|
Avangard – Baris
|
|
- : -
|
|
Sibir – Spartak Moskva
|
|
- : -
|
|
Admiral – Severstal
|
|
- : -
|
|
25 Oktobar, Utorak
|
Metalurg Magnitogorsk – Avtomobilist
|
|
- : -
|
|
Salavat Julajev – Ak Bars
|
|
- : -
|
|
Torpedo NN – Dinamo Moskva
|
|
- : -
|
|
Vityaz – Kuenluen
|
|
- : -
|
|
SKA – Neftekhimik
|
|
- : -
|
|
Soči – Traktor
|
|
- : -
|
|
26 Oktobar, Sreda
|
CSKA Moskva – Dinamo Mn
|
|
- : -
|
|
Sibir – Baris
|
|
- : -
|
|
Amur – Severstal
|
|
- : -
|
|
27 Oktobar, Četvrtak
|
Avangard – Admiral
|
|
- : -
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Traktor
|
|
- : -
|
|
Kuenluen – Neftekhimik
|
|
- : -
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Torpedo NN
|
|
- : -
|
|
Dinamo Moskva – SKA
|
|
- : -
|
|
28 Oktobar, Petak
|
Vityaz – Dinamo Mn
|
|
- : -
|
|
Salavat Julajev – Baris
|
|
- : -
|
|
Sibir – Severstal
|
|
- : -
|
|
29 Oktobar, Subota
|
Avtomobilist – Admiral
|
|
- : -
|
|
Traktor – Amur
|
|
- : -
|
|
Ak Bars – Neftekhimik
|
|
- : -
|
|
Kuenluen – Avangard
|
|
- : -
|
|
Dinamo Moskva – Torpedo NN
|
|
- : -
|
|
Spartak Moskva – SKA
|
|
- : -
|
|
Soči – CSKA Moskva
|
|
- : -
|
|
30 Oktobar, Nedelja
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Dinamo Mn
|
|
- : -
|
|