тур 1
|
14 вересня, неділя
|
Юен Лунг – Біу Чунь Рейндж.
|
|
1:0
|
|
28 жовтня, вівторок
|
Саут Чайна – ТСВ Пегасес
|
|
0:3
|
|
18 січня, неділя
|
Дрімс Метро – Вофоо Тай По
|
|
5:2
|
|
28 лютого, субота
|
Істерн – Кітчі
|
|
0:4
|
|
|
|
тур 2
|
21 вересня, неділя
|
Біу Чунь Рейндж. – Вофоо Тай По
|
|
3:1
|
|
ТСВ Пегасес – Вонтайсінь
|
|
1:0
|
|
26 листопада, середа
|
Істерн – Саут Чайна
|
|
1:2
|
|
28 січня, середа
|
Кітчі – Дрімс Метро
|
|
4:1
|
|
|
тур 3
|
28 вересня, неділя
|
Юен Лунг – ТСВ Пегасес
|
|
1:4
|
|
Вофоо Тай По – Саут Чайна
|
|
1:1
|
|
6 лютого, п`ятница
|
Кітчі – Вонтайсінь
|
|
1:0
|
|
22 березня, неділя
|
Дрімс Метро – Біу Чунь Рейндж.
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 4
|
2 жовтня, четвер
|
Вонтайсінь – Істерн
|
|
1:2
|
|
4 жовтня, субота
|
Юен Лунг – Вофоо Тай По
|
|
2:1
|
|
Біу Чунь Рейндж. – Саут Чайна
|
|
1:4
|
|
5 жовтня, неділя
|
Дрімс Метро – ТСВ Пегасес
|
|
0:2
|
|
|
тур 5
|
18 жовтня, субота
|
ТСВ Пегасес – Біу Чунь Рейндж.
|
|
5:1
|
|
Істерн – Дрімс Метро
|
|
1:1
|
|
19 жовтня, неділя
|
Вофоо Тай По – Вонтайсінь
|
|
2:3
|
|
Кітчі – Юен Лунг
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 6
|
31 жовтня, п`ятница
|
Кітчі – Біу Чунь Рейндж.
|
|
2:1
|
|
1 листопада, субота
|
ТСВ Пегасес – Істерн
|
|
0:3
|
|
2 листопада, неділя
|
Саут Чайна – Дрімс Метро
|
|
2:0
|
|
Вонтайсінь – Юен Лунг
|
|
2:2
|
|
|
тур 7
|
22 листопада, субота
|
Юен Лунг – Істерн
|
|
0:3
|
|
Вофоо Тай По – ТСВ Пегасес
|
|
0:0
|
|
23 листопада, неділя
|
Саут Чайна – Кітчі
|
|
2:2
|
|
Біу Чунь Рейндж. – Вонтайсінь
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 8
|
6 грудень, субота
|
ТСВ Пегасес – Кітчі
|
|
0:1
|
|
Вонтайсінь – Саут Чайна
|
|
1:1
|
|
7 грудень, неділя
|
Істерн – Вофоо Тай По
|
|
7:1
|
|
Дрімс Метро – Юен Лунг
|
|
2:1
|
|
|
тур 9
|
12 вересня, п`ятница
|
Кітчі – Вофоо Тай По
|
|
4:1
|
|
9 листопада, неділя
|
Вонтайсінь – Дрімс Метро
|
|
0:2
|
|
13 грудень, субота
|
Саут Чайна – Юен Лунг
|
|
5:2
|
|
14 грудень, неділя
|
Біу Чунь Рейндж. – Істерн
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 10
|
10 січня, субота
|
Вонтайсінь – Біу Чунь Рейндж.
|
|
3:3
|
|
ТСВ Пегасес – Вофоо Тай По
|
|
4:1
|
|
11 січня, неділя
|
Істерн – Юен Лунг
|
|
2:1
|
|
Кітчі – Саут Чайна
|
|
2:2
|
|
|
тур 11
|
24 січня, субота
|
Кітчі – Істерн
|
|
1:3
|
|
Вофоо Тай По – Дрімс Метро
|
|
0:1
|
|
25 січня, неділя
|
ТСВ Пегасес – Саут Чайна
|
|
2:4
|
|
Біу Чунь Рейндж. – Юен Лунг
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 12
|
7 лютого, субота
|
Біу Чунь Рейндж. – Дрімс Метро
|
|
0:2
|
|
Саут Чайна – Вофоо Тай По
|
|
0:0
|
|
8 лютого, неділя
|
ТСВ Пегасес – Юен Лунг
|
|
3:2
|
|
7 квітня, вівторок
|
Вонтайсінь – Кітчі
|
|
0:2
|
|
|
тур 13
|
7 березня, субота
|
Кітчі – ТСВ Пегасес
|
|
2:1
|
|
Вофоо Тай По – Істерн
|
|
0:1
|
|
8 березня, неділя
|
Саут Чайна – Вонтайсінь
|
|
4:0
|
|
Юен Лунг – Дрімс Метро
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 14
|
14 березня, субота
|
Юен Лунг – Вонтайсінь
|
|
1:1
|
|
15 березня, неділя
|
Дрімс Метро – Саут Чайна
|
|
1:0
|
|
Істерн – ТСВ Пегасес
|
|
3:3
|
|
29 березня, неділя
|
Біу Чунь Рейндж. – Кітчі
|
|
0:5
|
|
|
тур 15
|
3 квітня, п`ятница
|
Істерн – Вонтайсінь
|
|
1:1
|
|
4 квітня, субота
|
ТСВ Пегасес – Дрімс Метро
|
|
2:2
|
|
5 квітня, неділя
|
Вофоо Тай По – Юен Лунг
|
|
0:2
|
|
Саут Чайна – Біу Чунь Рейндж.
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 16
|
18 квітня, субота
|
Біу Чунь Рейндж. – ТСВ Пегасес
|
|
1:4
|
|
Вонтайсінь – Вофоо Тай По
|
|
1:3
|
|
19 квітня, неділя
|
Дрімс Метро – Істерн
|
|
1:4
|
|
Юен Лунг – Кітчі
|
|
0:3
|
|
|
тур 17
|
1 травня, п`ятница
|
Істерн – Біу Чунь Рейндж.
|
|
2:1
|
|
2 травня, субота
|
Вофоо Тай По – Кітчі
|
|
3:3
|
|
Юен Лунг – Саут Чайна
|
|
1:0
|
|
3 травня, неділя
|
Дрімс Метро – Вонтайсінь
|
|
1:5
|
|
|
|
тур 18
|
9 травня, субота
|
Саут Чайна – Істерн
|
|
3:0
|
|
Вофоо Тай По – Біу Чунь Рейндж.
|
|
1:3
|
|
Вонтайсінь – ТСВ Пегасес
|
|
2:0
|
|
Дрімс Метро – Кітчі
|
|
3:2
|
|
|