kolo 1
|
23 Mart, Sreda
|
Banga – Trakai II
|
|
2:0
|
|
24 Mart, Četvrtak
|
Tauras – Koralas
|
|
0:3
|
|
Dainava – Palanga
|
|
3:1
|
|
Zalgiris-2 – Pakruojis
|
|
0:1
|
|
25 Mart, Petak
|
Panevezys – Silute
|
|
2:1
|
|
22 Maj, Nedelja
|
Stumbras II – Vilniaus
|
|
0:1
|
|
Dziugas – Nevezis
|
|
1:4
|
|
|
|
kolo 2
|
30 Mart, Sreda
|
Vilniaus – Pakruojis
|
|
1:2
|
|
31 Mart, Četvrtak
|
Tauras – Nevezis
|
|
0:1
|
|
1 April, Petak
|
Palanga – Silute
|
|
4:0
|
|
Zalgiris-2 – Utenis II
|
|
3:1
|
|
Panevezys – Koralas
|
|
1:1
|
|
Trakai II – Dainava
|
|
1:3
|
|
Stumbras II – Dziugas
|
|
2:1
|
|
|
kolo 3
|
6 April, Sreda
|
Vilniaus – Utenis II
|
|
4:0
|
|
Tauras – Stumbras II
|
|
0:4
|
|
Nevezis – Panevezys
|
|
0:0
|
|
8 April, Petak
|
Dainava – Silute
|
|
2:2
|
|
Dziugas – Pakruojis
|
|
2:2
|
|
Koralas – Palanga
|
|
0:3
|
|
Zalgiris-2 – Banga
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 4
|
13 April, Sreda
|
Banga – Vilniaus
|
|
0:2
|
|
Stumbras II – Panevezys
|
|
1:1
|
|
14 April, Četvrtak
|
Trakai II – Silute
|
|
2:0
|
|
Koralas – Dainava
|
|
0:1
|
|
Pakruojis – Tauras
|
|
3:0
|
|
Utenis II – Dziugas
|
|
0:5
|
|
Nevezis – Palanga
|
|
0:3
|
|
|
kolo 5
|
20 April, Sreda
|
Nevezis – Dainava
|
|
2:2
|
|
21 April, Četvrtak
|
Zalgiris-2 – Trakai II
|
|
1:2
|
|
Silute – Koralas
|
|
0:1
|
|
Stumbras II – Palanga
|
|
2:1
|
|
22 April, Petak
|
Dziugas – Banga
|
|
1:1
|
|
Pakruojis – Panevezys
|
|
2:1
|
|
Tauras – Utenis II
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 6
|
3 Maj, Utorak
|
Vilniaus – Zalgiris-2
|
|
3:0
|
|
4 Maj, Četvrtak
|
Banga – Tauras
|
|
3:2
|
|
Dainava – Stumbras II
|
|
1:3
|
|
5 Maj, Petak
|
Silute – Nevezis
|
|
2:0
|
|
Koralas – Trakai II
|
|
0:1
|
|
Pakruojis – Palanga
|
|
1:1
|
|
6 Maj, Subota
|
Utenis II – Panevezys
|
|
0:4
|
|
|
kolo 7
|
10 Maj, Sreda
|
Trakai II – Vilniaus
|
|
1:1
|
|
12 Maj, Petak
|
Dainava – Pakruojis
|
|
3:0
|
|
12 Maj, Petak
|
Nevezis – Koralas
|
|
3:2
|
|
Palanga – Utenis II
|
|
2:1
|
|
Stumbras II – Silute
|
|
2:0
|
|
13 Maj, Subota
|
Dziugas – Zalgiris-2
|
|
3:3
|
|
Panevezys – Banga
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 8
|
18 Maj, Četvrtak
|
Vilniaus – Dziugas
|
|
4:3
|
|
18 Maj, Četvrtak
|
Zalgiris-2 – Tauras
|
|
1:2
|
|
Trakai II – Nevezis
|
|
0:2
|
|
Koralas – Stumbras II
|
|
0:4
|
|
Palanga – Banga
|
|
1:0
|
|
19 Maj, Petak
|
Silute – Pakruojis
|
|
2:0
|
|
Utenis II – Dainava
|
|
2:11
|
|
|
|
kolo 10
|
1 Jun, Četvrtak
|
Tauras – Dziugas
|
|
2:3
|
|
2 Jun, Petak
|
Nevezis – Pakruojis
|
|
0:1
|
|
Utenis II – Koralas
|
|
0:3
|
|
3 Jun, Subota
|
Banga – Silute
|
|
1:1
|
|
Panevezys – Vilniaus
|
|
1:1
|
|
23 Jun, Petak
|
Trakai II – Stumbras II
|
|
2:1
|
|
12 Septembar, Utorak
|
Palanga – Zalgiris-2
|
|
3:1
|
|
|
kolo 11
|
8 Jun, Četvrtak
|
Panevezys – Dziugas
|
|
0:2
|
|
Tauras – Trakai II
|
|
3:0
|
|
Utenis II – Nevezis
|
|
0:4
|
|
Koralas – Banga
|
|
3:1
|
|
Palanga – Vilniaus
|
|
2:1
|
|
11 Jun, Nedelja
|
Dainava – Zalgiris-2
|
|
2:0
|
|
11 Jun, Nedelja
|
Pakruojis – Stumbras II
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 12
|
15 Jun, Četvrtak
|
Stumbras II – Utenis II
|
|
1:0
|
|
Panevezys – Tauras
|
|
2:0
|
|
Palanga – Dziugas
|
|
2:2
|
|
Nevezis – Banga
|
|
0:1
|
|
Pakruojis – Trakai II
|
|
1:2
|
|
Dainava – Vilniaus
|
|
2:1
|
|
16 Jun, Petak
|
Silute – Zalgiris-2
|
|
2:1
|
|
|
kolo 13
|
19 Jun, Ponedeljak
|
Tauras – Palanga
|
|
2:3
|
|
Dziugas – Dainava
|
|
1:1
|
|
Trakai II – Panevezys
|
|
1:2
|
|
21 Jun, Sreda
|
Banga – Stumbras II
|
|
1:0
|
|
21 Jun, Sreda
|
Vilniaus – Silute
|
|
5:1
|
|
Utenis II – Pakruojis
|
|
3:3
|
|
25 Jul, Utorak
|
Zalgiris-2 – Koralas
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 14
|
29 Jun, Četvrtak
|
Vilniaus – Koralas
|
|
1:1
|
|
30 Jun, Petak
|
Utenis II – Trakai II
|
|
4:3
|
|
Pakruojis – Banga
|
|
2:1
|
|
Dziugas – Silute
|
|
5:1
|
|
Zalgiris-2 – Nevezis
|
|
1:3
|
|
Palanga – Panevezys
|
|
1:0
|
|
Tauras – Dainava
|
|
2:2
|
|
|
kolo 15
|
26 Jun, Ponedeljak
|
Zalgiris-2 – Stumbras II
|
|
1:0
|
|
5 Jul, Sreda
|
Koralas – Dziugas
|
|
0:1
|
|
Trakai II – Palanga
|
|
1:3
|
|
Nevezis – Vilniaus
|
|
0:0
|
|
Banga – Utenis II
|
|
5:0
|
|
Silute – Tauras
|
|
2:0
|
|
Dainava – Panevezys
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 16
|
8 Jul, Subota
|
Pakruojis – Zalgiris-2
|
|
0:4
|
|
Koralas – Tauras
|
|
4:0
|
|
Trakai II – Banga
|
|
1:1
|
|
Silute – Panevezys
|
|
2:2
|
|
Nevezis – Dziugas
|
|
1:2
|
|
25 Jul, Utorak
|
Vilniaus – Stumbras II
|
|
1:0
|
|
Palanga – Dainava
|
|
0:2
|
|
|
kolo 17
|
28 Jul, Petak
|
Koralas – Panevezys
|
|
2:1
|
|
Utenis II – Zalgiris-2
|
|
1:0
|
|
Nevezis – Tauras
|
|
2:0
|
|
29 Jul, Subota
|
Dainava – Trakai II
|
|
2:1
|
|
Dziugas – Stumbras II
|
|
0:0
|
|
Pakruojis – Vilniaus
|
|
2:2
|
|
Silute – Palanga
|
|
2:3
|
|
|
|
kolo 18
|
3 Avgust, Četvrtak
|
Utenis II – Vilniaus
|
|
1:2
|
|
Pakruojis – Dziugas
|
|
1:2
|
|
Banga – Zalgiris-2
|
|
5:1
|
|
4 Avgust, Petak
|
Silute – Dainava
|
|
1:1
|
|
Panevezys – Nevezis
|
|
1:3
|
|
Palanga – Koralas
|
|
1:2
|
|
Stumbras II – Tauras
|
|
2:2
|
|
|
kolo 19
|
7 Avgust, Ponedeljak
|
Tauras – Pakruojis
|
|
0:0
|
|
Palanga – Nevezis
|
|
1:1
|
|
Panevezys – Stumbras II
|
|
1:1
|
|
Dziugas – Utenis II
|
|
1:0
|
|
Dainava – Koralas
|
|
0:1
|
|
Vilniaus – Banga
|
|
0:1
|
|
8 Avgust, Utorak
|
Silute – Trakai II
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 20
|
10 Avgust, Četvrtak
|
Palanga – Stumbras II
|
|
1:1
|
|
Dainava – Nevezis
|
|
0:1
|
|
Banga – Dziugas
|
|
2:0
|
|
11 Avgust, Petak
|
Koralas – Silute
|
|
4:0
|
|
Utenis II – Tauras
|
|
2:5
|
|
12 Avgust, Subota
|
Panevezys – Pakruojis
|
|
1:0
|
|
Trakai II – Zalgiris-2
|
|
5:0
|
|
|
kolo 21
|
16 Avgust, Sreda
|
Zalgiris-2 – Vilniaus
|
|
4:0
|
|
17 Avgust, Četvrtak
|
Tauras – Banga
|
|
1:2
|
|
Panevezys – Utenis II
|
|
1:0
|
|
18 Avgust, Petak
|
Nevezis – Silute
|
|
1:1
|
|
Palanga – Pakruojis
|
|
3:1
|
|
Trakai II – Koralas
|
|
1:1
|
|
Stumbras II – Dainava
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 22
|
22 Avgust, Utorak
|
Banga – Panevezys
|
|
6:4
|
|
Vilniaus – Trakai II
|
|
1:0
|
|
24 Avgust, Četvrtak
|
Zalgiris-2 – Dziugas
|
|
0:2
|
|
25 Avgust, Petak
|
Silute – Stumbras II
|
|
2:1
|
|
Utenis II – Palanga
|
|
1:3
|
|
Koralas – Nevezis
|
|
2:0
|
|
26 Avgust, Subota
|
Pakruojis – Dainava
|
|
1:0
|
|
|
kolo 23
|
14 Avgust, Ponedeljak
|
Stumbras II – Koralas
|
|
3:3
|
|
1 Septembar, Petak
|
Nevezis – Trakai II
|
|
2:0
|
|
Pakruojis – Silute
|
|
2:2
|
|
2 Septembar, Subota
|
Dziugas – Vilniaus
|
|
0:0
|
|
Dainava – Utenis II
|
|
5:0
|
|
Banga – Palanga
|
|
2:2
|
|
18 Septembar, Ponedeljak
|
Tauras – Zalgiris-2
|
|
5:1
|
|
|
|
kolo 24
|
8 Septembar, Petak
|
Koralas – Pakruojis
|
|
3:1
|
|
Utenis II – Silute
|
|
2:1
|
|
Panevezys – Zalgiris-2
|
|
2:1
|
|
Nevezis – Stumbras II
|
|
1:0
|
|
9 Septembar, Subota
|
Trakai II – Dziugas
|
|
0:4
|
|
Dainava – Banga
|
|
0:0
|
|
16 Oktobar, Ponedeljak
|
Tauras – Vilniaus
|
|
0:1
|
|
|
kolo 25
|
14 Septembar, Četvrtak
|
Dziugas – Tauras
|
|
0:0
|
|
Stumbras II – Trakai II
|
|
0:2
|
|
Vilniaus – Panevezys
|
|
4:2
|
|
15 Septembar, Petak
|
Pakruojis – Nevezis
|
|
1:0
|
|
Koralas – Utenis II
|
|
3:1
|
|
Zalgiris-2 – Palanga
|
|
1:4
|
|
16 Septembar, Subota
|
Silute – Banga
|
|
1:5
|
|
|
|
kolo 26
|
21 Septembar, Četvrtak
|
Banga – Koralas
|
|
2:0
|
|
Vilniaus – Palanga
|
|
1:2
|
|
Stumbras II – Pakruojis
|
|
3:0
|
|
22 Septembar, Petak
|
Dziugas – Panevezys
|
|
2:5
|
|
Trakai II – Tauras
|
|
3:1
|
|
Zalgiris-2 – Dainava
|
|
1:1
|
|
Nevezis – Utenis II
|
|
4:1
|
|
|
kolo 27
|
28 Septembar, Četvrtak
|
Banga – Nevezis
|
|
2:1
|
|
Vilniaus – Dainava
|
|
2:1
|
|
29 Septembar, Petak
|
Trakai II – Pakruojis
|
|
3:1
|
|
30 Septembar, Subota
|
Tauras – Panevezys
|
|
1:2
|
|
Dziugas – Palanga
|
|
3:0
|
|
Utenis II – Stumbras II
|
|
1:6
|
|
17 Oktobar, Utorak
|
Zalgiris-2 – Silute
|
|
7:0
|
|
|
|
kolo 28
|
25 Septembar, Ponedeljak
|
Stumbras II – Banga
|
|
2:1
|
|
5 Oktobar, Četvrtak
|
Panevezys – Trakai II
|
|
2:1
|
|
Dainava – Dziugas
|
|
1:0
|
|
6 Oktobar, Petak
|
Silute – Vilniaus
|
|
0:5
|
|
Palanga – Tauras
|
|
6:1
|
|
Pakruojis – Utenis II
|
|
5:0
|
|
Koralas – Zalgiris-2
|
|
5:3
|
|
|
kolo 29
|
12 Oktobar, Četvrtak
|
Dainava – Tauras
|
|
5:0
|
|
13 Oktobar, Petak
|
Nevezis – Zalgiris-2
|
|
3:1
|
|
Koralas – Vilniaus
|
|
1:3
|
|
14 Oktobar, Subota
|
Trakai II – Utenis II
|
|
3:1
|
|
Panevezys – Palanga
|
|
3:4
|
|
Silute – Dziugas
|
|
1:3
|
|
Banga – Pakruojis
|
|
5:0
|
|
|
|
kolo 30
|
20 Oktobar, Petak
|
Utenis II – Banga
|
|
0:4
|
|
Stumbras II – Zalgiris-2
|
|
5:0
|
|
Dziugas – Koralas
|
|
6:2
|
|
Vilniaus – Nevezis
|
|
2:1
|
|
Palanga – Trakai II
|
|
3:1
|
|
Tauras – Silute
|
|
2:1
|
|
Panevezys – Dainava
|
|
1:2
|
|
|