4 Septembar, Utorak
|
Dinamo Moskva – Avangard
|
|
3:2
|
|
5 Septembar, Sreda
|
Amur – Atlant
|
|
3:1
|
|
CSKA Moskva – Spartak Moskva
|
|
0:1
|
|
6 Septembar, Četvrtak
|
Amur – Atlant
|
|
3:2
|
|
Metallurg Nk – Torpedo NN
|
|
3:2
|
|
Sibir – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
2:5
|
|
Traktor – Metalurg Magnitogorsk
|
|
2:0
|
|
Salavat Julajev – Vityaz
|
|
2:3
|
|
SKA – Avangard
|
|
1:2
|
|
Ak Bars – Severstal
|
|
5:2
|
|
Neftekhimik – Dinamo Mn
|
|
3:0
|
|
Dinamo Moskva – Baris
|
|
5:1
|
|
Slovan Bratislava – Donbas
|
|
2:4
|
|
Lev Praha – Dynamo Riga
|
|
2:1
|
|
8 Septembar, Subota
|
Amur – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
1:2
|
|
Sibir – Torpedo NN
|
|
5:3
|
|
Metallurg Nk – Atlant
|
|
3:4
|
|
Avtomobilist – Metalurg Magnitogorsk
|
|
3:1
|
|
Salavat Julajev – Severstal
|
|
1:3
|
|
Dinamo Moskva – Yugra
|
|
5:3
|
|
SKA – Baris
|
|
7:3
|
|
Ak Bars – Dinamo Mn
|
|
2:3
|
|
Neftekhimik – Vityaz
|
|
4:5
|
|
CSKA Moskva – Donbas
|
|
5:3
|
|
Slovan Bratislava – Dynamo Riga
|
|
2:3
|
|
Lev Praha – Spartak Moskva
|
|
1:4
|
|
10 Septembar, Ponedeljak
|
Amur – Torpedo NN
|
|
3:2
|
|
Avangard – Baris
|
|
4:3
|
|
Sibir – Atlant
|
|
2:3
|
|
Metallurg Nk – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
4:5
|
|
Avtomobilist – Traktor
|
|
0:3
|
|
Salavat Julajev – Dinamo Mn
|
|
6:3
|
|
SKA – Yugra
|
|
7:5
|
|
Ak Bars – Vityaz
|
|
2:1
|
|
Neftekhimik – Severstal
|
|
2:1
|
|
CSKA Moskva – Dynamo Riga
|
|
2:1
|
|
Slovan Bratislava – Spartak Moskva
|
|
2:1
|
|
Lev Praha – Donbas
|
|
1:0
|
|
12 Septembar, Sreda
|
Metalurg Magnitogorsk – Dinamo Moskva
|
|
2:0
|
|
13 Septembar, Četvrtak
|
Avangard – Salavat Julajev
|
|
2:1
|
|
Baris – Ak Bars
|
|
1:3
|
|
Yugra – Neftekhimik
|
|
2:3
|
|
Traktor – SKA
|
|
2:3
|
|
Vityaz – Lev Praha
|
|
0:2
|
|
Severstal – CSKA Moskva
|
|
1:2
|
|
Atlant – Amur
|
|
3:2
|
|
Spartak Moskva – Metallurg Nk
|
|
0:3
|
|
Dinamo Mn – Slovan Bratislava
|
|
4:3
|
|
Dynamo Riga – Sibir
|
|
1:2
|
|
14 Septembar, Petak
|
Avtomobilist – Dinamo Moskva
|
|
3:4
|
|
Torpedo NN – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
6:3
|
|
15 Septembar, Subota
|
Avangard – Neftekhimik
|
|
2:6
|
|
Metalurg Magnitogorsk – SKA
|
|
4:3
|
|
Yugra – Ak Bars
|
|
2:0
|
|
Baris – Salavat Julajev
|
|
3:2
|
|
Severstal – Lev Praha
|
|
2:3
|
|
Vityaz – Slovan Bratislava
|
|
0:3
|
|
Spartak Moskva – Amur
|
|
3:1
|
|
Dynamo Riga – Metallurg Nk
|
|
3:1
|
|
Dinamo Mn – CSKA Moskva
|
|
3:1
|
|
Donbas – Sibir
|
|
2:3
|
|
16 Septembar, Nedelja
|
Traktor – Dinamo Moskva
|
|
4:1
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Atlant
|
|
1:2
|
|
17 Septembar, Ponedeljak
|
Avangard – Ak Bars
|
|
0:5
|
|
Yugra – Salavat Julajev
|
|
1:3
|
|
Baris – Neftekhimik
|
|
2:3
|
|
Vityaz – CSKA Moskva
|
|
4:5
|
|
Spartak Moskva – Sibir
|
|
3:5
|
|
Donbas – Metallurg Nk
|
|
3:4
|
|
Dinamo Mn – Lev Praha
|
|
0:4
|
|
Dynamo Riga – Amur
|
|
2:1
|
|
Slovan Bratislava – SKA
|
|
4:2
|
|
19 Septembar, Sreda
|
Torpedo NN – Neftekhimik
|
|
2:3
|
|
Donbas – Amur
|
|
2:3
|
|
20 Septembar, Četvrtak
|
Sibir – Vityaz
|
|
3:2
|
|
Metallurg Nk – Severstal
|
|
3:5
|
|
Avtomobilist – Yugra
|
|
4:3
|
|
Salavat Julajev – Metalurg Magnitogorsk
|
|
4:3
|
|
CSKA Moskva – Baris
|
|
1:3
|
|
Dinamo Moskva – Dinamo Mn
|
|
7:2
|
|
Ak Bars – Traktor
|
|
6:2
|
|
Lev Praha – Avangard
|
|
3:1
|
|
21 Septembar, Petak
|
Atlant – Dynamo Riga
|
|
5:2
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Spartak Moskva
|
|
4:2
|
|
22 Septembar, Subota
|
Amur – Severstal
|
|
1:3
|
|
Sibir – Dinamo Mn
|
|
2:1
|
|
Metallurg Nk – Vityaz
|
|
0:3
|
|
Salavat Julajev – Avtomobilist
|
|
2:1
|
|
Neftekhimik – Traktor
|
|
1:3
|
|
CSKA Moskva – Yugra
|
|
4:2
|
|
Ak Bars – Metalurg Magnitogorsk
|
|
2:1
|
|
Slovan Bratislava – Avangard
|
|
4:2
|
|
Lev Praha – Baris
|
|
2:4
|
|
23 Septembar, Nedelja
|
Dinamo Moskva – SKA
|
|
1:3
|
|
Atlant – Donbas
|
|
2:3
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Dynamo Riga
|
|
2:1
|
|
Torpedo NN – Spartak Moskva
|
|
3:0
|
|
24 Septembar, Ponedeljak
|
Amur – Vityaz
|
|
3:2
|
|
Metallurg Nk – Dinamo Mn
|
|
5:4
|
|
Sibir – Severstal
|
|
3:0
|
|
Salavat Julajev – Traktor
|
|
1:4
|
|
Ak Bars – Avtomobilist
|
|
6:1
|
|
Neftekhimik – Metalurg Magnitogorsk
|
|
2:7
|
|
CSKA Moskva – Avangard
|
|
1:0
|
|
Slovan Bratislava – Baris
|
|
4:2
|
|
Lev Praha – Yugra
|
|
4:0
|
|
25 Septembar, Utorak
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Donbas
|
|
2:1
|
|
Torpedo NN – Dynamo Riga
|
|
3:2
|
|
Spartak Moskva – Atlant
|
|
2:5
|
|
26 Septembar, Sreda
|
Amur – Dinamo Mn
|
|
2:3
|
|
Neftekhimik – Avtomobilist
|
|
4:2
|
|
Ak Bars – Dinamo Moskva
|
|
2:3
|
|
Slovan Bratislava – Yugra
|
|
4:3
|
|
27 Septembar, Četvrtak
|
Avangard – Metallurg Nk
|
|
3:2
|
|
Baris – Sibir
|
|
2:1
|
|
Traktor – CSKA Moskva
|
|
4:3
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Lev Praha
|
|
6:1
|
|
SKA – Salavat Julajev
|
|
7:2
|
|
Torpedo NN – Donbas
|
|
3:4
|
|
28 Septembar, Petak
|
Severstal – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
0:1
|
|
Vityaz – Atlant
|
|
4:5
|
|
Dynamo Riga – Spartak Moskva
|
|
5:4
|
|
29 Septembar, Subota
|
Avangard – Amur
|
|
4:1
|
|
Traktor – Lev Praha
|
|
5:2
|
|
Avtomobilist – CSKA Moskva
|
|
0:3
|
|
Yugra – Sibir
|
|
2:3
|
|
Baris – Metallurg Nk
|
|
1:5
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Slovan Bratislava
|
|
3:2
|
|
Dinamo Moskva – Salavat Julajev
|
|
4:3
|
|
30 Septembar, Nedelja
|
Severstal – Torpedo NN
|
|
4:2
|
|
Vityaz – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
0:2
|
|
Donbas – Spartak Moskva
|
|
0:1
|
|
Dinamo Mn – Atlant
|
|
3:2
|
|
1 Oktobar, Ponedeljak
|
Dynamo Riga – Salavat Julajev
|
|
2:3
|
|
Dinamo Moskva – Neftekhimik
|
|
5:1
|
|
SKA – Ak Bars
|
|
5:2
|
|
Metalurg Magnitogorsk – CSKA Moskva
|
|
1:2
|
|
Traktor – Slovan Bratislava
|
|
3:1
|
|
Avtomobilist – Lev Praha
|
|
3:5
|
|
Yugra – Metallurg Nk
|
|
4:3
|
|
Baris – Amur
|
|
3:1
|
|
Avangard – Sibir
|
|
2:1
|
|
2 Oktobar, Utorak
|
Dinamo Mn – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
1:2
|
|
Vityaz – Torpedo NN
|
|
4:2
|
|
Severstal – Atlant
|
|
4:0
|
|
3 Oktobar, Sreda
|
Avtomobilist – Slovan Bratislava
|
|
0:1
|
|
Yugra – Amur
|
|
6:4
|
|
SKA – Neftekhimik
|
|
2:3
|
|
Dinamo Moskva – Ak Bars
|
|
2:0
|
|
Donbas – Dynamo Riga
|
|
4:2
|
|
4 Oktobar, Četvrtak
|
Metallurg Nk – Traktor
|
|
0:6
|
|
Sibir – Metalurg Magnitogorsk
|
|
1:2
|
|
Spartak Moskva – CSKA Moskva
|
|
1:2
|
|
Dinamo Mn – Torpedo NN
|
|
0:3
|
|
5 Oktobar, Petak
|
Salavat Julajev – Neftekhimik
|
|
5:2
|
|
Spartak Moskva – Severstal
|
|
3:2
|
|
Dynamo Riga – Vityaz
|
|
2:1
|
|
6 Oktobar, Subota
|
Amur – Traktor
|
|
2:1
|
|
Metallurg Nk – Metalurg Magnitogorsk
|
|
4:1
|
|
Sibir – Avtomobilist
|
|
3:2
|
|
Atlant – Baris
|
|
1:3
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Avangard
|
|
2:5
|
|
Lev Praha – SKA
|
|
3:4
|
|
7 Oktobar, Nedelja
|
Ak Bars – Salavat Julajev
|
|
3:4
|
|
Spartak Moskva – Dinamo Mn
|
|
4:1
|
|
Donbas – Vityaz
|
|
1:2
|
|
Dynamo Riga – Severstal
|
|
0:1
|
|
Slovan Bratislava – Dinamo Moskva
|
|
2:3
|
|
8 Oktobar, Ponedeljak
|
Amur – Metalurg Magnitogorsk
|
|
0:3
|
|
Sibir – Traktor
|
|
2:1
|
|
Metallurg Nk – Avtomobilist
|
|
2:3
|
|
Torpedo NN – Avangard
|
|
7:3
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Baris
|
|
4:2
|
|
Atlant – Yugra
|
|
4:2
|
|
CSKA Moskva – SKA
|
|
2:4
|
|
9 Oktobar, Utorak
|
Donbas – Severstal
|
|
4:1
|
|
Dynamo Riga – Dinamo Mn
|
|
2:1
|
|
Lev Praha – Dinamo Moskva
|
|
0:1
|
|
10 Oktobar, Sreda
|
Amur – Avtomobilist
|
|
5:1
|
|
Salavat Julajev – Ak Bars
|
|
2:3
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Yugra
|
|
2:3
|
|
Torpedo NN – Baris
|
|
5:4
|
|
Atlant – Avangard
|
|
3:4
|
|
Spartak Moskva – Vityaz
|
|
2:3
|
|
11 Oktobar, Četvrtak
|
Sibir – Metallurg Nk
|
|
3:5
|
|
Neftekhimik – Slovan Bratislava
|
|
4:5
|
|
Donbas – Dinamo Mn
|
|
4:5
|
|
12 Oktobar, Petak
|
Torpedo NN – Yugra
|
|
6:2
|
|
13 Oktobar, Subota
|
Avangard – Dynamo Riga
|
|
4:2
|
|
Salavat Julajev – Slovan Bratislava
|
|
2:2
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
2:3
|
|
Traktor – Atlant
|
|
4:2
|
|
Avtomobilist – SKA
|
|
5:6
|
|
Baris – Spartak Moskva
|
|
5:1
|
|
Dinamo Moskva – Metallurg Nk
|
|
3:2
|
|
Vityaz – Donbas
|
|
0:1
|
|
Ak Bars – Lev Praha
|
|
4:2
|
|
Neftekhimik – CSKA Moskva
|
|
4:5
|
|
14 Oktobar, Nedelja
|
Dinamo Moskva – Amur
|
|
4:1
|
|
15 Oktobar, Ponedeljak
|
Avangard – Donbas
|
|
2:1
|
|
Salavat Julajev – CSKA Moskva
|
|
1:4
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Torpedo NN
|
|
3:2
|
|
Traktor – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
2:3
|
|
Avtomobilist – Atlant
|
|
1:0
|
|
Yugra – Spartak Moskva
|
|
6:3
|
|
Baris – Dynamo Riga
|
|
5:0
|
|
Neftekhimik – Lev Praha
|
|
2:2
|
|
Severstal – Vityaz
|
|
1:3
|
|
SKA – Metallurg Nk
|
|
4:2
|
|
Ak Bars – Slovan Bratislava
|
|
2:3
|
|
16 Oktobar, Utorak
|
SKA – Amur
|
|
7:3
|
|
Dinamo Moskva – Sibir
|
|
2:3
|
|
17 Oktobar, Sreda
|
Avangard – Spartak Moskva
|
|
5:3
|
|
Baris – Donbas
|
|
6:1
|
|
Salavat Julajev – Lev Praha
|
|
4:2
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Atlant
|
|
3:1
|
|
Traktor – Torpedo NN
|
|
6:3
|
|
Avtomobilist – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
3:4
|
|
Yugra – Dynamo Riga
|
|
4:3
|
|
Ak Bars – CSKA Moskva
|
|
5:2
|
|
Severstal – Slovan Bratislava
|
|
6:0
|
|
Dinamo Mn – Vityaz
|
|
3:1
|
|
18 Oktobar, Četvrtak
|
SKA – Sibir
|
|
2:0
|
|
19 Oktobar, Petak
|
Metallurg Nk – Neftekhimik
|
|
5:4
|
|
Yugra – Donbas
|
|
3:1
|
|
Avtomobilist – Torpedo NN
|
|
3:5
|
|
CSKA Moskva – Lev Praha
|
|
3:0
|
|
20 Oktobar, Subota
|
Severstal – Avangard
|
|
2:3
|
|
Atlant – Dinamo Moskva
|
|
1:4
|
|
21 Oktobar, Nedelja
|
Amur – Neftekhimik
|
|
1:2
|
|
Metallurg Nk – Salavat Julajev
|
|
4:3
|
|
Sibir – Ak Bars
|
|
3:1
|
|
Spartak Moskva – Traktor
|
|
4:5
|
|
22 Oktobar, Ponedeljak
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Dinamo Moskva
|
|
0:3
|
|
Severstal – Yugra
|
|
4:3
|
|
Vityaz – Baris
|
|
3:2
|
|
Atlant – SKA
|
|
2:3
|
|
Donbas – Avtomobilist
|
|
4:2
|
|
Dinamo Mn – Avangard
|
|
3:2
|
|
Dynamo Riga – Metalurg Magnitogorsk
|
|
2:5
|
|
23 Oktobar, Utorak
|
Amur – Salavat Julajev
|
|
5:2
|
|
Metallurg Nk – Ak Bars
|
|
1:2
|
|
Sibir – Neftekhimik
|
|
4:5
|
|
Dynamo Riga – Traktor
|
|
3:5
|
|
Slovan Bratislava – CSKA Moskva
|
|
2:3
|
|
24 Oktobar, Sreda
|
Torpedo NN – Dinamo Moskva
|
|
4:0
|
|
Severstal – Baris
|
|
3:2
|
|
Vityaz – Avangard
|
|
1:3
|
|
Spartak Moskva – Avtomobilist
|
|
6:1
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – SKA
|
|
2:1
|
|
Donbas – Metalurg Magnitogorsk
|
|
4:3
|
|
Dinamo Mn – Yugra
|
|
2:3
|
|
25 Oktobar, Četvrtak
|
Amur – Ak Bars
|
|
2:3
|
|
Sibir – Salavat Julajev
|
|
0:2
|
|
Donbas – Traktor
|
|
3:2
|
|
Lev Praha – CSKA Moskva
|
|
2:3
|
|
26 Oktobar, Petak
|
Torpedo NN – SKA
|
|
4:2
|
|
Vityaz – Yugra
|
|
3:4
|
|
Spartak Moskva – Metalurg Magnitogorsk
|
|
2:7
|
|
Dinamo Mn – Baris
|
|
2:1
|
|
Dynamo Riga – Avtomobilist
|
|
6:3
|
|
27 Oktobar, Subota
|
Neftekhimik – Atlant
|
|
6:5
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Severstal
|
|
2:0
|
|
Slovan Bratislava – Metallurg Nk
|
|
2:4
|
|
28 Oktobar, Nedelja
|
Avangard – Yugra
|
|
5:2
|
|
CSKA Moskva – Sibir
|
|
4:2
|
|
29 Oktobar, Ponedeljak
|
Avtomobilist – Severstal
|
|
1:2
|
|
Traktor – Vityaz
|
|
3:4
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Dinamo Mn
|
|
7:2
|
|
Salavat Julajev – Torpedo NN
|
|
3:2
|
|
Ak Bars – Atlant
|
|
3:1
|
|
Neftekhimik – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
1:2
|
|
SKA – Spartak Moskva
|
|
4:1
|
|
Dinamo Moskva – Dynamo Riga
|
|
3:1
|
|
Slovan Bratislava – Amur
|
|
4:2
|
|
Lev Praha – Metallurg Nk
|
|
2:3
|
|
30 Oktobar, Utorak
|
Slovan Bratislava – Sibir
|
|
6:2
|
|
31 Oktobar, Sreda
|
Baris – Avangard
|
|
3:5
|
|
Avtomobilist – Vityaz
|
|
4:5
|
|
Traktor – Dinamo Mn
|
|
2:0
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Severstal
|
|
5:2
|
|
Salavat Julajev – Atlant
|
|
5:3
|
|
SKA – Dynamo Riga
|
|
3:4
|
|
Neftekhimik – Torpedo NN
|
|
4:2
|
|
Ak Bars – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
1:2
|
|
Dinamo Moskva – Donbas
|
|
4:2
|
|
CSKA Moskva – Metallurg Nk
|
|
3:5
|
|
Lev Praha – Amur
|
|
5:2
|
|
1 Novembar, Četvrtak
|
Lev Praha – Sibir
|
|
3:5
|
|
2 Novembar, Petak
|
Yugra – Avangard
|
|
0:2
|
|
Avtomobilist – Dinamo Mn
|
|
3:4
|
|
Traktor – Severstal
|
|
3:1
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Vityaz
|
|
4:1
|
|
Salavat Julajev – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
3:4
|
|
Ak Bars – Torpedo NN
|
|
4:0
|
|
SKA – Donbas
|
|
9:2
|
|
CSKA Moskva – Amur
|
|
6:2
|
|
Dinamo Moskva – Spartak Moskva
|
|
5:2
|
|
3 Novembar, Subota
|
Lev Praha – Slovan Bratislava
|
|
1:2
|
|
4 Novembar, Nedelja
|
Dynamo Riga – Dinamo Mn
|
|
0:2
|
|
14 Novembar, Sreda
|
Avangard – Metalurg Magnitogorsk
|
|
3:2
|
|
Baris – Traktor
|
|
3:6
|
|
Yugra – Avtomobilist
|
|
2:1
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Slovan Bratislava
|
|
4:0
|
|
Torpedo NN – Lev Praha
|
|
2:3
|
|
Vityaz – Dinamo Moskva
|
|
3:4
|
|
Atlant – CSKA Moskva
|
|
0:2
|
|
Spartak Moskva – Salavat Julajev
|
|
2:3
|
|
Dinamo Mn – SKA
|
|
1:4
|
|
Donbas – Neftekhimik
|
|
3:2
|
|
Dynamo Riga – Ak Bars
|
|
0:3
|
|
15 Novembar, Četvrtak
|
Metallurg Nk – Amur
|
|
4:2
|
|
16 Novembar, Petak
|
Avangard – Traktor
|
|
3:4
|
|
Yugra – Metalurg Magnitogorsk
|
|
3:2
|
|
Baris – Avtomobilist
|
|
7:2
|
|
Torpedo NN – CSKA Moskva
|
|
1:6
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Lev Praha
|
|
2:1
|
|
Severstal – Dinamo Moskva
|
|
4:2
|
|
Spartak Moskva – Ak Bars
|
|
1:3
|
|
Atlant – Slovan Bratislava
|
|
0:2
|
|
Vityaz – SKA
|
|
2:3
|
|
Donbas – Salavat Julajev
|
|
4:1
|
|
Dynamo Riga – Neftekhimik
|
|
6:4
|
|
17 Novembar, Subota
|
Sibir – Amur
|
|
3:2
|
|
18 Novembar, Nedelja
|
Avangard – Avtomobilist
|
|
3:0
|
|
Baris – Metalurg Magnitogorsk
|
|
3:5
|
|
Yugra – Traktor
|
|
2:1
|
|
Spartak Moskva – Neftekhimik
|
|
2:1
|
|
Atlant – Lev Praha
|
|
2:1
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – CSKA Moskva
|
|
3:2
|
|
Severstal – SKA
|
|
4:3
|
|
Torpedo NN – Slovan Bratislava
|
|
3:2
|
|
Dinamo Mn – Dinamo Moskva
|
|
2:3
|
|
Donbas – Ak Bars
|
|
3:2
|
|
19 Novembar, Ponedeljak
|
Sibir – Metallurg Nk
|
|
2:0
|
|
20 Novembar, Utorak
|
Dinamo Moskva – Vityaz
|
|
3:2
|
|
21 Novembar, Sreda
|
Amur – Metallurg Nk
|
|
5:1
|
|
Salavat Julajev – Spartak Moskva
|
|
4:1
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Avangard
|
|
1:2
|
|
Traktor – Baris
|
|
0:3
|
|
Avtomobilist – Yugra
|
|
1:2
|
|
Neftekhimik – Donbas
|
|
4:3
|
|
Ak Bars – Dynamo Riga
|
|
6:2
|
|
SKA – Severstal
|
|
3:2
|
|
CSKA Moskva – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
0:4
|
|
Slovan Bratislava – Torpedo NN
|
|
1:4
|
|
Lev Praha – Atlant
|
|
4:2
|
|
22 Novembar, Četvrtak
|
Amur – Sibir
|
|
3:1
|
|
23 Novembar, Petak
|
Salavat Julajev – Donbas
|
|
5:1
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Baris
|
|
5:1
|
|
Traktor – Yugra
|
|
2:1
|
|
Avtomobilist – Avangard
|
|
3:6
|
|
Neftekhimik – Dynamo Riga
|
|
0:1
|
|
Ak Bars – Spartak Moskva
|
|
2:3
|
|
SKA – Dinamo Mn
|
|
3:2
|
|
CSKA Moskva – Torpedo NN
|
|
3:2
|
|
Dinamo Moskva – Severstal
|
|
5:3
|
|
Slovan Bratislava – Atlant
|
|
3:2
|
|
Lev Praha – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
7:3
|
|
24 Novembar, Subota
|
Metallurg Nk – Sibir
|
|
0:1
|
|
25 Novembar, Nedelja
|
Salavat Julajev – Dynamo Riga
|
|
7:3
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Yugra
|
|
1:2
|
|
Traktor – Avangard
|
|
4:6
|
|
Avtomobilist – Baris
|
|
4:5
|
|
Neftekhimik – Spartak Moskva
|
|
2:1
|
|
Ak Bars – Donbas
|
|
6:4
|
|
Severstal – Dinamo Mn
|
|
4:3
|
|
SKA – Vityaz
|
|
4:3
|
|
Slovan Bratislava – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
3:2
|
|
26 Novembar, Ponedeljak
|
Dinamo Moskva – Atlant
|
|
2:5
|
|
27 Novembar, Utorak
|
Baris – Yugra
|
|
6:2
|
|
28 Novembar, Sreda
|
Amur – Slovan Bratislava
|
|
3:0
|
|
Metallurg Nk – CSKA Moskva
|
|
1:4
|
|
Sibir – Lev Praha
|
|
2:1
|
|
Torpedo NN – Neftekhimik
|
|
3:4
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Ak Bars
|
|
2:3
|
|
Severstal – Traktor
|
|
4:3
|
|
Vityaz – Metalurg Magnitogorsk
|
|
4:3
|
|
Atlant – Salavat Julajev
|
|
2:0
|
|
Dinamo Mn – Avtomobilist
|
|
3:6
|
|
Donbas – SKA
|
|
3:2
|
|
29 Novembar, Četvrtak
|
Dynamo Riga – Dinamo Moskva
|
|
1:3
|
|
30 Novembar, Petak
|
Amur – CSKA Moskva
|
|
1:2
|
|
Metallurg Nk – Lev Praha
|
|
2:3
|
|
Sibir – Slovan Bratislava
|
|
1:2
|
|
Avangard – Baris
|
|
3:2
|
|
Severstal – Avtomobilist
|
|
5:0
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Salavat Julajev
|
|
3:2
|
|
Torpedo NN – Ak Bars
|
|
3:1
|
|
Vityaz – Traktor
|
|
2:3
|
|
Atlant – Neftekhimik
|
|
3:1
|
|
Spartak Moskva – SKA
|
|
6:1
|
|
Dinamo Mn – Metalurg Magnitogorsk
|
|
4:3
|
|
1 Decembar, Subota
|
Donbas – Dinamo Moskva
|
|
2:4
|
|
2 Decembar, Nedelja
|
Amur – Lev Praha
|
|
2:3
|
|
Metallurg Nk – Slovan Bratislava
|
|
3:2
|
|
Sibir – CSKA Moskva
|
|
2:3
|
|
Atlant – Ak Bars
|
|
2:3
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Neftekhimik
|
|
3:1
|
|
Torpedo NN – Salavat Julajev
|
|
1:3
|
|
3 Decembar, Ponedeljak
|
Baris – Vityaz
|
|
3:5
|
|
Avangard – Severstal
|
|
1:2
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Spartak Moskva
|
|
7:4
|
|
Traktor – Dynamo Riga
|
|
3:1
|
|
Avtomobilist – Donbas
|
|
3:4
|
|
Yugra – Dinamo Mn
|
|
5:7
|
|
4 Decembar, Utorak
|
CSKA Moskva – Slovan Bratislava
|
|
4:1
|
|
5 Decembar, Sreda
|
Avangard – Dinamo Mn
|
|
5:3
|
|
Salavat Julajev – Amur
|
|
6:4
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Dynamo Riga
|
|
7:2
|
|
Traktor – Donbas
|
|
1:2
|
|
Avtomobilist – Spartak Moskva
|
|
1:0
|
|
Yugra – Vityaz
|
|
4:5
|
|
Baris – Severstal
|
|
3:0
|
|
Neftekhimik – Metallurg Nk
|
|
4:3
|
|
Ak Bars – Sibir
|
|
5:4
|
|
SKA – Atlant
|
|
4:3
|
|
Dinamo Moskva – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
3:1
|
|
Lev Praha – Torpedo NN
|
|
4:2
|
|
7 Decembar, Petak
|
Avangard – Vityaz
|
|
4:2
|
|
Salavat Julajev – Metallurg Nk
|
|
3:2
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Donbas
|
|
1:2
|
|
Traktor – Spartak Moskva
|
|
4:0
|
|
Avtomobilist – Dynamo Riga
|
|
1:3
|
|
Yugra – Severstal
|
|
3:2
|
|
Baris – Dinamo Mn
|
|
7:2
|
|
SKA – Torpedo NN
|
|
1:0
|
|
Ak Bars – Amur
|
|
4:3
|
|
Neftekhimik – Sibir
|
|
2:0
|
|
CSKA Moskva – Dinamo Moskva
|
|
4:6
|
|
8 Decembar, Subota
|
Slovan Bratislava – Lev Praha
|
|
2:1
|
|
9 Decembar, Nedelja
|
Dinamo Mn – Dynamo Riga
|
|
2:1
|
|
19 Decembar, Sreda
|
Metallurg Nk – SKA
|
|
1:4
|
|
Sibir – Dinamo Moskva
|
|
4:3
|
|
Torpedo NN – Avtomobilist
|
|
2:1
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Traktor
|
|
2:1
|
|
Atlant – Metalurg Magnitogorsk
|
|
3:5
|
|
Spartak Moskva – Avangard
|
|
0:3
|
|
Dinamo Mn – Neftekhimik
|
|
3:1
|
|
Donbas – Yugra
|
|
4:2
|
|
Dynamo Riga – Baris
|
|
2:3
|
|
Slovan Bratislava – Salavat Julajev
|
|
1:0
|
|
20 Decembar, Četvrtak
|
CSKA Moskva – Ak Bars
|
|
1:2
|
|
Vityaz – Severstal
|
|
0:1
|
|
21 Decembar, Petak
|
Amur – SKA
|
|
2:6
|
|
Metallurg Nk – Dinamo Moskva
|
|
2:4
|
|
Torpedo NN – Metalurg Magnitogorsk
|
|
3:5
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Avtomobilist
|
|
4:1
|
|
Atlant – Traktor
|
|
3:4
|
|
Spartak Moskva – Yugra
|
|
0:1
|
|
Donbas – Baris
|
|
2:4
|
|
Lev Praha – Salavat Julajev
|
|
6:1
|
|
Slovan Bratislava – Neftekhimik
|
|
1:2
|
|
22 Decembar, Subota
|
Dynamo Riga – Avangard
|
|
4:1
|
|
Dinamo Mn – Severstal
|
|
3:4
|
|
Slovan Bratislava – Ak Bars
|
|
3:2
|
|
23 Decembar, Nedelja
|
Amur – Dinamo Moskva
|
|
1:3
|
|
Sibir – SKA
|
|
1:2
|
|
CSKA Moskva – Salavat Julajev
|
|
4:1
|
|
Spartak Moskva – Baris
|
|
1:2
|
|
Atlant – Avtomobilist
|
|
2:6
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Metalurg Magnitogorsk
|
|
1:5
|
|
Torpedo NN – Traktor
|
|
3:1
|
|
Lev Praha – Neftekhimik
|
|
2:3
|
|
Donbas – Avangard
|
|
0:2
|
|
24 Decembar, Ponedeljak
|
Dynamo Riga – Yugra
|
|
1:3
|
|
Lev Praha – Ak Bars
|
|
0:2
|
|
25 Decembar, Utorak
|
Donbas – Vityaz
|
|
6:4
|
|
26 Decembar, Sreda
|
Avangard – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
4:2
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Sibir
|
|
3:5
|
|
Traktor – Metallurg Nk
|
|
3:1
|
|
Avtomobilist – Amur
|
|
3:4
|
|
Yugra – Torpedo NN
|
|
4:3
|
|
Baris – Atlant
|
|
5:4
|
|
SKA – CSKA Moskva
|
|
1:2
|
|
Dinamo Moskva – Slovan Bratislava
|
|
2:1
|
|
27 Decembar, Četvrtak
|
Severstal – Dynamo Riga
|
|
2:4
|
|
Ak Bars – Neftekhimik
|
|
2:3
|
|
Vityaz – Spartak Moskva
|
|
3:4
|
|
Dinamo Mn – Donbas
|
|
3:1
|
|
28 Decembar, Petak
|
Avangard – Torpedo NN
|
|
1:0
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Metallurg Nk
|
|
6:0
|
|
Traktor – Amur
|
|
3:1
|
|
Avtomobilist – Sibir
|
|
0:2
|
|
Yugra – Atlant
|
|
3:5
|
|
Baris – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
2:0
|
|
SKA – Slovan Bratislava
|
|
1:0
|
|
Dinamo Moskva – Lev Praha
|
|
2:4
|
|
29 Decembar, Subota
|
Dinamo Mn – Spartak Moskva
|
|
3:0
|
|
Severstal – Donbas
|
|
4:3
|
|
Neftekhimik – Ak Bars
|
|
2:4
|
|
Vityaz – Dynamo Riga
|
|
3:1
|
|
30 Decembar, Nedelja
|
Avangard – Atlant
|
|
0:1
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Amur
|
|
7:0
|
|
Traktor – Sibir
|
|
2:3
|
|
Avtomobilist – Metallurg Nk
|
|
3:4
|
|
Yugra – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
4:6
|
|
Baris – Torpedo NN
|
|
5:4
|
|
SKA – Lev Praha
|
|
5:3
|
|
Dinamo Moskva – CSKA Moskva
|
|
2:4
|
|
3 Januar, Četvrtak
|
Severstal – Spartak Moskva
|
|
4:1
|
|
Vityaz – Salavat Julajev
|
|
0:3
|
|
Dinamo Mn – Dynamo Riga
|
|
2:3
|
|
4 Januar, Petak
|
Metalurg Magnitogorsk – Traktor
|
|
3:0
|
|
SKA – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
4:0
|
|
CSKA Moskva – Neftekhimik
|
|
3:1
|
|
Dinamo Moskva – Torpedo NN
|
|
3:1
|
|
Slovan Bratislava – Avtomobilist
|
|
3:1
|
|
5 Januar, Subota
|
Amur – Baris
|
|
5:4
|
|
Metallurg Nk – Yugra
|
|
4:5
|
|
Sibir – Avangard
|
|
1:3
|
|
Ak Bars – Salavat Julajev
|
|
9:3
|
|
6 Januar, Nedelja
|
CSKA Moskva – Traktor
|
|
3:2
|
|
Atlant – Dinamo Mn
|
|
0:1
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Vityaz
|
|
2:1
|
|
Torpedo NN – Severstal
|
|
5:3
|
|
Neftekhimik – SKA
|
|
0:5
|
|
Dynamo Riga – Donbas
|
|
1:4
|
|
Lev Praha – Avtomobilist
|
|
1:0
|
|
Slovan Bratislava – Metalurg Magnitogorsk
|
|
4:3
|
|
7 Januar, Ponedeljak
|
Amur – Avangard
|
|
1:3
|
|
Metallurg Nk – Baris
|
|
6:8
|
|
Sibir – Yugra
|
|
2:3
|
|
8 Januar, Utorak
|
Salavat Julajev – Dinamo Moskva
|
|
1:0
|
|
Atlant – Severstal
|
|
0:3
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Dinamo Mn
|
|
4:1
|
|
Torpedo NN – Vityaz
|
|
1:3
|
|
CSKA Moskva – Avtomobilist
|
|
4:3
|
|
Ak Bars – SKA
|
|
3:1
|
|
Spartak Moskva – Donbas
|
|
3:1
|
|
Slovan Bratislava – Traktor
|
|
4:3
|
|
Lev Praha – Metalurg Magnitogorsk
|
|
2:5
|
|
9 Januar, Sreda
|
Amur – Yugra
|
|
3:2
|
|
Sibir – Baris
|
|
3:1
|
|
Metallurg Nk – Avangard
|
|
3:5
|
|
10 Januar, Četvrtak
|
Salavat Julajev – SKA
|
|
2:4
|
|
Neftekhimik – Dinamo Moskva
|
|
5:2
|
|
Torpedo NN – Dinamo Mn
|
|
1:2
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Severstal
|
|
1:3
|
|
CSKA Moskva – Metalurg Magnitogorsk
|
|
3:2
|
|
Spartak Moskva – Dynamo Riga
|
|
1:4
|
|
Atlant – Vityaz
|
|
7:3
|
|
Lev Praha – Traktor
|
|
1:0
|
|
15 Januar, Utorak
|
Yugra – Baris
|
|
6:4
|
|
Neftekhimik – Amur
|
|
6:5
|
|
Severstal – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
2:3
|
|
Lev Praha – Slovan Bratislava
|
|
3:4
|
|
16 Januar, Sreda
|
Avangard – CSKA Moskva
|
|
4:3
|
|
Spartak Moskva – Dinamo Moskva
|
|
1:3
|
|
Donbas – Torpedo NN
|
|
2:3
|
|
Dynamo Riga – SKA
|
|
1:2
|
|
17 Januar, Četvrtak
|
Avtomobilist – Neftekhimik
|
|
3:2
|
|
Traktor – Ak Bars
|
|
3:2
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Salavat Julajev
|
|
1:4
|
|
Severstal – Metallurg Nk
|
|
2:1
|
|
Vityaz – Amur
|
|
2:3
|
|
Dinamo Mn – Sibir
|
|
1:3
|
|
18 Januar, Petak
|
Avangard – Lev Praha
|
|
4:0
|
|
Baris – CSKA Moskva
|
|
1:8
|
|
Yugra – Slovan Bratislava
|
|
3:1
|
|
Spartak Moskva – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
5:2
|
|
Donbas – Atlant
|
|
3:0
|
|
Dynamo Riga – Torpedo NN
|
|
3:4
|
|
19 Januar, Subota
|
Avtomobilist – Ak Bars
|
|
3:4
|
|
Traktor – Salavat Julajev
|
|
3:1
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Neftekhimik
|
|
3:0
|
|
Vityaz – Metallurg Nk
|
|
3:4
|
|
Severstal – Sibir
|
|
2:1
|
|
SKA – Dinamo Moskva
|
|
2:3
|
|
Dinamo Mn – Amur
|
|
4:1
|
|
20 Januar, Nedelja
|
Avangard – Slovan Bratislava
|
|
2:3
|
|
Yugra – CSKA Moskva
|
|
1:4
|
|
Baris – Lev Praha
|
|
5:1
|
|
Spartak Moskva – Torpedo NN
|
|
2:1
|
|
Dynamo Riga – Atlant
|
|
4:5
|
|
Donbas – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
3:4
|
|
21 Januar, Ponedeljak
|
Metalurg Magnitogorsk – Ak Bars
|
|
1:2
|
|
Traktor – Neftekhimik
|
|
5:4
|
|
Avtomobilist – Salavat Julajev
|
|
1:3
|
|
Severstal – Amur
|
|
7:1
|
|
Vityaz – Sibir
|
|
1:3
|
|
Dinamo Mn – Metallurg Nk
|
|
6:1
|
|
22 Januar, Utorak
|
Baris – Slovan Bratislava
|
|
2:4
|
|
Yugra – Lev Praha
|
|
4:2
|
|
Dinamo Moskva – SKA
|
|
1:2
|
|
Atlant – Spartak Moskva
|
|
5:2
|
|
Dynamo Riga – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
1:2
|
|
23 Januar, Sreda
|
Salavat Julajev – Sibir
|
|
3:1
|
|
Traktor – Metalurg Magnitogorsk
|
|
4:1
|
|
Ak Bars – Metallurg Nk
|
|
5:1
|
|
24 Januar, Četvrtak
|
Vityaz – Donbas
|
|
2:1
|
|
CSKA Moskva – Dinamo Mn
|
|
2:1
|
|
25 Januar, Petak
|
Torpedo NN – Atlant
|
|
3:5
|
|
26 Januar, Subota
|
Amur – Dynamo Riga
|
|
4:2
|
|
Metallurg Nk – Donbas
|
|
2:4
|
|
Sibir – Spartak Moskva
|
|
1:2
|
|
Salavat Julajev – Baris
|
|
4:6
|
|
CSKA Moskva – Vityaz
|
|
1:2
|
|
SKA – Avtomobilist
|
|
4:1
|
|
Ak Bars – Avangard
|
|
1:1
|
|
Neftekhimik – Yugra
|
|
5:2
|
|
Dinamo Moskva – Traktor
|
|
2:0
|
|
Lev Praha – Dinamo Mn
|
|
1:2
|
|
Slovan Bratislava – Severstal
|
|
0:3
|
|
27 Januar, Nedelja
|
CSKA Moskva – Atlant
|
|
0:2
|
|
28 Januar, Ponedeljak
|
Amur – Spartak Moskva
|
|
1:2
|
|
Metallurg Nk – Dynamo Riga
|
|
3:1
|
|
Sibir – Donbas
|
|
2:5
|
|
Salavat Julajev – Yugra
|
|
5:4
|
|
Neftekhimik – Avangard
|
|
1:4
|
|
Ak Bars – Baris
|
|
2:4
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Torpedo NN
|
|
2:1
|
|
Dinamo Moskva – Metalurg Magnitogorsk
|
|
2:1
|
|
SKA – Traktor
|
|
5:1
|
|
Vityaz – Avtomobilist
|
|
2:1
|
|
Slovan Bratislava – Dinamo Mn
|
|
1:2
|
|
Lev Praha – Severstal
|
|
5:4
|
|
30 Januar, Sreda
|
Amur – Donbas
|
|
1:4
|
|
Sibir – Dynamo Riga
|
|
2:0
|
|
Metallurg Nk – Spartak Moskva
|
|
2:0
|
|
Salavat Julajev – Avangard
|
|
6:1
|
|
Neftekhimik – Baris
|
|
2:1
|
|
Ak Bars – Yugra
|
|
4:5
|
|
CSKA Moskva – Severstal
|
|
3:2
|
|
Dinamo Moskva – Avtomobilist
|
|
5:4
|
|
SKA – Metalurg Magnitogorsk
|
|
3:0
|
|
Atlant – Torpedo NN
|
|
3:2
|
|
Dinamo Mn – Traktor
|
|
2:5
|
|
Lev Praha – Vityaz
|
|
5:2
|
|
1 Februar, Petak
|
Metallurg Nk – Sibir
|
|
1:7
|
|
Baris – Avangard
|
|
5:4
|
|
Salavat Julajev – Ak Bars
|
|
5:0
|
|
Neftekhimik – Torpedo NN
|
|
4:1
|
|
Severstal – Metalurg Magnitogorsk
|
|
5:2
|
|
Atlant – Lokomotiva Jaroslavlj
|
|
5:2
|
|
SKA – Dinamo Moskva
|
|
3:1
|
|
CSKA Moskva – Spartak Moskva
|
|
4:2
|
|
Slovan Bratislava – Vityaz
|
|
3:0
|
|
3 Februar, Nedelja
|
Slovan Bratislava – Lev Praha
|
|
4:5
|
|
13 Februar, Sreda
|
Baris – Dinamo Moskva
|
|
4:2
|
|
Yugra – SKA
|
|
2:3
|
|
Traktor – Avtomobilist
|
|
3:1
|
|
Severstal – Ak Bars
|
|
0:2
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Amur
|
|
4:1
|
|
Torpedo NN – Metallurg Nk
|
|
5:2
|
|
Neftekhimik – Salavat Julajev
|
|
1:2
|
|
Vityaz – Dinamo Mn
|
|
2:4
|
|
Atlant – Sibir
|
|
2:3
|
|
Spartak Moskva – Slovan Bratislava
|
|
3:4
|
|
Donbas – CSKA Moskva
|
|
1:1
|
|
Dynamo Riga – Lev Praha
|
|
1:3
|
|
15 Februar, Petak
|
Avangard – SKA
|
|
3:4
|
|
Yugra – Dinamo Moskva
|
|
4:0
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Avtomobilist
|
|
3:1
|
|
Severstal – Salavat Julajev
|
|
3:0
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Metallurg Nk
|
|
2:5
|
|
Torpedo NN – Sibir
|
|
4:0
|
|
Vityaz – Neftekhimik
|
|
1:4
|
|
Atlant – Amur
|
|
2:0
|
|
Spartak Moskva – Lev Praha
|
|
0:2
|
|
Dinamo Mn – Ak Bars
|
|
2:3
|
|
Donbas – Slovan Bratislava
|
|
3:4
|
|
Dynamo Riga – CSKA Moskva
|
|
3:2
|
|
17 Februar, Nedelja
|
Avangard – Dinamo Moskva
|
|
0:3
|
|
Metalurg Magnitogorsk – Traktor
|
|
1:4
|
|
Yugra – Avtomobilist
|
|
4:0
|
|
Baris – SKA
|
|
5:4
|
|
Spartak Moskva – CSKA Moskva
|
|
4:2
|
|
Atlant – Metallurg Nk
|
|
5:0
|
|
Vityaz – Ak Bars
|
|
2:3
|
|
Severstal – Neftekhimik
|
|
3:4
|
|
Lokomotiva Jaroslavlj – Sibir
|
|
2:4
|
|
Torpedo NN – Amur
|
|
3:2
|
|
Dinamo Mn – Salavat Julajev
|
|
2:3
|
|
Donbas – Lev Praha
|
|
2:1
|
|
Dynamo Riga – Slovan Bratislava
|
|
3:1
|
|