|
|
kolo 3
|
15 Avgust, Ponedeljak
|
Lids junajted – Fulam
|
|
1:1
|
|
Burton Albion – Šefild Vensdi
|
|
3:1
|
|
Brajton i Houv – Roteram
|
|
3:0
|
|
Brentford – Notingem Forest
|
|
1:0
|
|
Barnsley – Kvins Park rejndžersi
|
|
3:2
|
|
Norič – Bristol siti
|
|
1:0
|
|
Kardif – Blekburn
|
|
2:1
|
|
Preston – Derbi Kaunti
|
|
0:1
|
|
Vulverhempton – Ipsvič Taun
|
|
0:0
|
|
Vigan atletik – Birmingem
|
|
1:1
|
|
Aston Vila – Hadersfild
|
|
1:1
|
|
16 Avgust, Utorak
|
Njukasl – Reding
|
|
4:1
|
|
|
|
|
kolo 5
|
26 Avgust, Petak
|
Burton Albion – Derbi Kaunti
|
|
1:0
|
|
26 Avgust, Petak
|
Ipsvič Taun – Preston
|
|
1:0
|
|
Brentford – Šefild Vensdi
|
|
1:1
|
|
Hadersfild – Vulverhempton
|
|
1:0
|
|
Notingem Forest – Lids junajted
|
|
3:1
|
|
Bristol siti – Aston Vila
|
|
3:1
|
|
Barnsley – Roteram
|
|
4:0
|
|
Birmingem – Norič
|
|
3:0
|
|
Vigan atletik – Kvins Park rejndžersi
|
|
0:1
|
|
Blekburn – Fulam
|
|
0:1
|
|
Kardif – Reding
|
|
0:1
|
|
Njukasl – Brajton i Houv
|
|
2:0
|
|
|
|
|
kolo 7
|
12 Septembar, Ponedeljak
|
Šefild Vensdi – Bristol siti
|
|
3:2
|
|
Roteram – Notingem Forest
|
|
2:2
|
|
Lids junajted – Blekburn
|
|
2:1
|
|
Derbi Kaunti – Ipsvič Taun
|
|
0:1
|
|
Brajton i Houv – Hadersfild
|
|
1:0
|
|
Kvins Park rejndžersi – Njukasl
|
|
0:6
|
|
Norič – Vigan atletik
|
|
2:1
|
|
Reding – Birmingem
|
|
0:0
|
|
Aston Vila – Brentford
|
|
1:1
|
|
Fulam – Burton Albion
|
|
1:1
|
|
Vulverhempton – Barnsley
|
|
0:4
|
|
Preston – Kardif
|
|
3:0
|
|
|
|
kolo 8
|
16 Septembar, Petak
|
Burton Albion – Brajton i Houv
|
|
0:1
|
|
Brentford – Preston
|
|
5:0
|
|
Hadersfild – Kvins Park rejndžersi
|
|
2:1
|
|
Notingem Forest – Norič
|
|
1:2
|
|
Bristol siti – Derbi Kaunti
|
|
1:1
|
|
Barnsley – Reding
|
|
1:2
|
|
Vigan atletik – Fulam
|
|
0:0
|
|
Njukasl – Vulverhempton
|
|
0:2
|
|
Blekburn – Roteram
|
|
4:2
|
|
Kardif – Lids junajted
|
|
0:2
|
|
Ipsvič Taun – Aston Vila
|
|
0:0
|
|
Birmingem – Šefild Vensdi
|
|
2:1
|
|
|
kolo 9
|
23 Septembar, Petak
|
Preston – Vigan atletik
|
|
1:0
|
|
23 Septembar, Petak
|
Roteram – Kardif
|
|
1:2
|
|
Lids junajted – Ipsvič Taun
|
|
1:0
|
|
Derbi Kaunti – Blekburn
|
|
1:2
|
|
Brajton i Houv – Barnsley
|
|
2:0
|
|
Kvins Park rejndžersi – Birmingem
|
|
1:1
|
|
Norič – Burton Albion
|
|
3:1
|
|
Vulverhempton – Brentford
|
|
3:1
|
|
Fulam – Bristol siti
|
|
1:2
|
|
Reding – Hadersfild
|
|
1:0
|
|
Šefild Vensdi – Notingem Forest
|
|
2:1
|
|
Aston Vila – Njukasl
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 10
|
26 Septembar, Ponedeljak
|
Ipsvič Taun – Brajton i Houv
|
|
0:0
|
|
Brentford – Reding
|
|
4:1
|
|
Hadersfild – Roteram
|
|
2:1
|
|
Notingem Forest – Fulam
|
|
1:1
|
|
Bristol siti – Lids junajted
|
|
1:0
|
|
Barnsley – Aston Vila
|
|
1:1
|
|
Kardif – Derbi Kaunti
|
|
0:2
|
|
Birmingem – Preston
|
|
2:2
|
|
Vigan atletik – Vulverhempton
|
|
2:1
|
|
Blekburn – Šefild Vensdi
|
|
0:1
|
|
Burton Albion – Kvins Park rejndžersi
|
|
1:1
|
|
27 Septembar, Utorak
|
Njukasl – Norič
|
|
4:3
|
|
|
kolo 11
|
30 Septembar, Petak
|
Reding – Derbi Kaunti
|
|
1:1
|
|
Šefild Vensdi – Brajton i Houv
|
|
1:2
|
|
Lids junajted – Barnsley
|
|
2:1
|
|
Burton Albion – Kardif
|
|
2:0
|
|
Ipsvič Taun – Hadersfild
|
|
0:1
|
|
Brentford – Vigan atletik
|
|
0:0
|
|
Bristol siti – Notingem Forest
|
|
2:1
|
|
Preston – Aston Vila
|
|
2:0
|
|
Birmingem – Blekburn
|
|
1:0
|
|
Fulam – Kvins Park rejndžersi
|
|
1:2
|
|
Roteram – Njukasl
|
|
0:1
|
|
Vulverhempton – Norič
|
|
1:2
|
|
|
|
|
kolo 13
|
17 Oktobar, Ponedeljak
|
Lids junajted – Vigan atletik
|
|
1:1
|
|
Derbi Kaunti – Brentford
|
|
0:0
|
|
Ipsvič Taun – Burton Albion
|
|
2:0
|
|
Brajton i Houv – Vulverhempton
|
|
1:0
|
|
Kvins Park rejndžersi – Bristol siti
|
|
1:0
|
|
Barnsley – Njukasl
|
|
0:2
|
|
Kardif – Šefild Vensdi
|
|
1:1
|
|
Reding – Aston Vila
|
|
1:2
|
|
Blekburn – Notingem Forest
|
|
2:1
|
|
Fulam – Norič
|
|
2:2
|
|
Birmingem – Roteram
|
|
4:2
|
|
Preston – Hadersfild
|
|
3:1
|
|
|
|
kolo 14
|
21 Oktobar, Petak
|
Burton Albion – Birmingem
|
|
2:0
|
|
21 Oktobar, Petak
|
Šefild Vensdi – Kvins Park rejndžersi
|
|
1:0
|
|
Roteram – Reding
|
|
0:1
|
|
Brentford – Barnsley
|
|
0:2
|
|
Hadersfild – Derbi Kaunti
|
|
1:0
|
|
Norič – Preston
|
|
0:1
|
|
Vulverhempton – Lids junajted
|
|
0:1
|
|
Vigan atletik – Brajton i Houv
|
|
0:1
|
|
Njukasl – Ipsvič Taun
|
|
3:0
|
|
Aston Vila – Fulam
|
|
1:0
|
|
Bristol siti – Blekburn
|
|
1:0
|
|
Notingem Forest – Kardif
|
|
1:2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kolo 21
|
12 Decembar, Ponedeljak
|
Šefild Vensdi – Barnsley
|
|
2:0
|
|
Lids junajted – Reding
|
|
2:0
|
|
Burton Albion – Hadersfild
|
|
0:1
|
|
Kvins Park rejndžersi – Derbi Kaunti
|
|
0:1
|
|
Notingem Forest – Preston
|
|
1:1
|
|
Bristol siti – Brentford
|
|
0:1
|
|
Kardif – Vulverhempton
|
|
2:1
|
|
Birmingem – Ipsvič Taun
|
|
2:1
|
|
Fulam – Roteram
|
|
2:1
|
|
Blekburn – Brajton i Houv
|
|
2:3
|
|
Norič – Aston Vila
|
|
1:0
|
|
14 Decembar, Sreda
|
Vigan atletik – Njukasl
|
|
0:2
|
|
|
|
|
|
|
kolo 25
|
1 Januar, Nedelja
|
Vigan atletik – Hadersfild
|
|
0:1
|
|
Bristol siti – Reding
|
|
2:3
|
|
Šefild Vensdi – Vulverhempton
|
|
0:0
|
|
Lids junajted – Roteram
|
|
3:0
|
|
Burton Albion – Preston
|
|
0:1
|
|
Notingem Forest – Barnsley
|
|
0:1
|
|
Fulam – Brajton i Houv
|
|
1:2
|
|
Norič – Derbi Kaunti
|
|
3:0
|
|
Kardif – Aston Vila
|
|
1:0
|
|
Birmingem – Brentford
|
|
1:3
|
|
Blekburn – Njukasl
|
|
1:0
|
|
Kvins Park rejndžersi – Ipsvič Taun
|
|
2:1
|
|
|
|
|
|
kolo 28
|
24 Januar, Utorak
|
Lids junajted – Notingem Forest
|
|
2:0
|
|
27 Januar, Petak
|
Preston – Ipsvič Taun
|
|
1:1
|
|
Norič – Birmingem
|
|
2:0
|
|
Roteram – Barnsley
|
|
0:1
|
|
Reding – Kardif
|
|
2:1
|
|
20 Februar, Ponedeljak
|
Šefild Vensdi – Brentford
|
|
1:2
|
|
Derbi Kaunti – Burton Albion
|
|
0:0
|
|
Kvins Park rejndžersi – Vigan atletik
|
|
2:1
|
|
27 Februar, Ponedeljak
|
Aston Vila – Bristol siti
|
|
2:0
|
|
Brajton i Houv – Njukasl
|
|
1:2
|
|
14 Mart, Utorak
|
Fulam – Blekburn
|
|
2:2
|
|
25 April, Utorak
|
Vulverhempton – Hadersfild
|
|
0:1
|
|
|
kolo 29
|
30 Januar, Ponedeljak
|
Notingem Forest – Roteram
|
|
2:0
|
|
Kardif – Preston
|
|
2:0
|
|
Barnsley – Vulverhempton
|
|
1:3
|
|
Birmingem – Reding
|
|
0:1
|
|
Bristol siti – Šefild Vensdi
|
|
2:2
|
|
Ipsvič Taun – Derbi Kaunti
|
|
0:3
|
|
Brentford – Aston Vila
|
|
3:0
|
|
1 Februar, Sreda
|
Burton Albion – Fulam
|
|
0:2
|
|
Blekburn – Lids junajted
|
|
1:2
|
|
Njukasl – Kvins Park rejndžersi
|
|
2:2
|
|
2 Februar, Četvrtak
|
Hadersfild – Brajton i Houv
|
|
3:1
|
|
6 Februar, Ponedeljak
|
Vigan atletik – Norič
|
|
2:2
|
|
|
|
|
kolo 31
|
10 Februar, Petak
|
Šefild Vensdi – Birmingem
|
|
3:0
|
|
10 Februar, Petak
|
Preston – Brentford
|
|
4:2
|
|
Reding – Barnsley
|
|
0:0
|
|
Aston Vila – Ipsvič Taun
|
|
0:1
|
|
Derbi Kaunti – Bristol siti
|
|
3:3
|
|
Kvins Park rejndžersi – Hadersfild
|
|
1:2
|
|
Roteram – Blekburn
|
|
1:1
|
|
Fulam – Vigan atletik
|
|
3:2
|
|
Brajton i Houv – Burton Albion
|
|
4:1
|
|
Norič – Notingem Forest
|
|
5:1
|
|
Lids junajted – Kardif
|
|
0:2
|
|
Vulverhempton – Njukasl
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 32
|
27 Januar, Petak
|
Kvins Park rejndžersi – Burton Albion
|
|
1:2
|
|
13 Februar, Ponedeljak
|
Lids junajted – Bristol siti
|
|
2:1
|
|
Šefild Vensdi – Blekburn
|
|
2:1
|
|
Roteram – Hadersfild
|
|
2:3
|
|
Derbi Kaunti – Kardif
|
|
3:4
|
|
Fulam – Notingem Forest
|
|
3:2
|
|
Aston Vila – Barnsley
|
|
1:3
|
|
Reding – Brentford
|
|
3:2
|
|
Preston – Birmingem
|
|
2:1
|
|
Norič – Njukasl
|
|
2:2
|
|
Vulverhempton – Vigan atletik
|
|
0:1
|
|
Brajton i Houv – Ipsvič Taun
|
|
1:1
|
|
|
kolo 33
|
17 Februar, Petak
|
Vigan atletik – Preston
|
|
0:0
|
|
Birmingem – Kvins Park rejndžersi
|
|
1:4
|
|
Kardif – Roteram
|
|
5:0
|
|
Burton Albion – Norič
|
|
2:1
|
|
Ipsvič Taun – Lids junajted
|
|
1:1
|
|
Notingem Forest – Šefild Vensdi
|
|
1:2
|
|
Barnsley – Brajton i Houv
|
|
0:2
|
|
20 Februar, Ponedeljak
|
Njukasl – Aston Vila
|
|
2:0
|
|
20 Februar, Ponedeljak
|
Hadersfild – Reding
|
|
1:0
|
|
21 Februar, Utorak
|
Bristol siti – Fulam
|
|
0:2
|
|
27 Februar, Ponedeljak
|
Blekburn – Derbi Kaunti
|
|
1:0
|
|
14 Mart, Utorak
|
Brentford – Vulverhempton
|
|
1:2
|
|
|
|
|
kolo 35
|
3 Mart, Petak
|
Birmingem – Lids junajted
|
|
1:3
|
|
3 Mart, Petak
|
Šefild Vensdi – Norič
|
|
5:1
|
|
Roteram – Aston Vila
|
|
0:2
|
|
Derbi Kaunti – Barnsley
|
|
2:1
|
|
Ipsvič Taun – Brentford
|
|
1:1
|
|
Reding – Vulverhempton
|
|
2:1
|
|
Fulam – Preston
|
|
3:1
|
|
Bristol siti – Burton Albion
|
|
0:0
|
|
Notingem Forest – Brajton i Houv
|
|
3:0
|
|
Kvins Park rejndžersi – Kardif
|
|
2:1
|
|
Blekburn – Vigan atletik
|
|
1:0
|
|
Hadersfild – Njukasl
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 36
|
6 Mart, Ponedeljak
|
Šefild Vensdi – Burton Albion
|
|
1:1
|
|
Roteram – Brajton i Houv
|
|
0:2
|
|
Derbi Kaunti – Preston
|
|
1:1
|
|
Ipsvič Taun – Vulverhempton
|
|
0:0
|
|
Kvins Park rejndžersi – Barnsley
|
|
2:1
|
|
Hadersfild – Aston Vila
|
|
1:0
|
|
Reding – Njukasl
|
|
0:0
|
|
Blekburn – Kardif
|
|
1:1
|
|
Fulam – Lids junajted
|
|
1:1
|
|
Birmingem – Vigan atletik
|
|
0:1
|
|
Bristol siti – Norič
|
|
1:1
|
|
Notingem Forest – Brentford
|
|
2:3
|
|
|
kolo 37
|
10 Mart, Petak
|
Brajton i Houv – Derbi Kaunti
|
|
3:0
|
|
10 Mart, Petak
|
Lids junajted – Kvins Park rejndžersi
|
|
0:0
|
|
Burton Albion – Notingem Forest
|
|
1:0
|
|
Brentford – Hadersfild
|
|
0:1
|
|
Barnsley – Ipsvič Taun
|
|
1:1
|
|
Norič – Blekburn
|
|
2:2
|
|
Kardif – Birmingem
|
|
1:1
|
|
Vulverhempton – Roteram
|
|
1:0
|
|
Vigan atletik – Bristol siti
|
|
0:1
|
|
Njukasl – Fulam
|
|
1:3
|
|
Aston Vila – Šefild Vensdi
|
|
2:0
|
|
Preston – Reding
|
|
3:0
|
|
|
|
|
|
kolo 40
|
3 April, Ponedeljak
|
Derbi Kaunti – Fulam
|
|
4:2
|
|
Ipsvič Taun – Vigan atletik
|
|
3:0
|
|
Brajton i Houv – Birmingem
|
|
3:1
|
|
Brentford – Lids junajted
|
|
2:0
|
|
Barnsley – Kardif
|
|
0:0
|
|
Preston – Bristol siti
|
|
5:0
|
|
Vulverhempton – Notingem Forest
|
|
1:0
|
|
Aston Vila – Kvins Park rejndžersi
|
|
1:0
|
|
Reding – Blekburn
|
|
3:1
|
|
Roteram – Šefild Vensdi
|
|
0:2
|
|
4 April, Utorak
|
Njukasl – Burton Albion
|
|
1:0
|
|
Hadersfild – Norič
|
|
3:0
|
|
|
|
|
kolo 43
|
16 April, Nedelja
|
Lids junajted – Vulverhempton
|
|
0:1
|
|
Brajton i Houv – Vigan atletik
|
|
2:1
|
|
Kvins Park rejndžersi – Šefild Vensdi
|
|
1:2
|
|
Barnsley – Brentford
|
|
1:1
|
|
Kardif – Notingem Forest
|
|
1:0
|
|
Preston – Norič
|
|
1:3
|
|
Birmingem – Burton Albion
|
|
0:2
|
|
Blekburn – Bristol siti
|
|
1:1
|
|
Reding – Roteram
|
|
2:1
|
|
Fulam – Aston Vila
|
|
3:1
|
|
Ipsvič Taun – Njukasl
|
|
3:1
|
|
Derbi Kaunti – Hadersfild
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 44
|
21 April, Petak
|
Norič – Brajton i Houv
|
|
2:0
|
|
21 April, Petak
|
Šefild Vensdi – Derbi Kaunti
|
|
2:1
|
|
Roteram – Ipsvič Taun
|
|
1:0
|
|
Burton Albion – Lids junajted
|
|
2:1
|
|
Brentford – Kvins Park rejndžersi
|
|
3:1
|
|
Notingem Forest – Reding
|
|
3:2
|
|
Vigan atletik – Kardif
|
|
0:0
|
|
Vulverhempton – Blekburn
|
|
0:0
|
|
Bristol siti – Barnsley
|
|
3:2
|
|
Hadersfild – Fulam
|
|
1:4
|
|
23 April, Nedelja
|
Aston Vila – Birmingem
|
|
1:0
|
|
24 April, Ponedeljak
|
Njukasl – Preston
|
|
4:1
|
|
|
kolo 45
|
28 April, Petak
|
Kardif – Njukasl
|
|
0:2
|
|
28 April, Petak
|
Lids junajted – Norič
|
|
3:3
|
|
Derbi Kaunti – Vulverhempton
|
|
3:1
|
|
Ipsvič Taun – Šefild Vensdi
|
|
0:1
|
|
Kvins Park rejndžersi – Notingem Forest
|
|
2:0
|
|
Barnsley – Burton Albion
|
|
1:1
|
|
Preston – Roteram
|
|
1:1
|
|
Birmingem – Hadersfild
|
|
2:0
|
|
Fulam – Brentford
|
|
1:1
|
|
Reding – Vigan atletik
|
|
1:0
|
|
Blekburn – Aston Vila
|
|
1:0
|
|
Brajton i Houv – Bristol siti
|
|
0:1
|
|
|
|
|