тур 1
|
2 березня, п`ятница
|
Деррі Сіті – Богеміан
|
|
1:0
|
|
Ст. Патрікс – Брей Вондерерс
|
|
1:0
|
|
ЮК Дублін – Корк Сіті
|
|
1:0
|
|
Монаган – Дандолк
|
|
0:0
|
|
Шелбурн – Сліго Роверс
|
|
1:1
|
|
Дроеда Юн. – Шамрок Роверс
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 2
|
9 березня, п`ятница
|
Шамрок Роверс – Монаган
|
|
3:1
|
|
Дандолк – Ст. Патрікс
|
|
0:2
|
|
Корк Сіті – Дроеда Юн.
|
|
2:3
|
|
Брей Вондерерс – Деррі Сіті
|
|
0:4
|
|
Богеміан – Шелбурн
|
|
0:2
|
|
10 березня, субота
|
Сліго Роверс – ЮК Дублін
|
|
2:1
|
|
|
тур 3
|
16 березня, п`ятница
|
Шелбурн – Деррі Сіті
|
|
1:0
|
|
Сліго Роверс – Богеміан
|
|
1:0
|
|
ЮК Дублін – Брей Вондерерс
|
|
2:3
|
|
Ст. Патрікс – Монаган
|
|
1:1
|
|
Дроеда Юн. – Дандолк
|
|
0:0
|
|
Корк Сіті – Шамрок Роверс
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 4
|
23 березня, п`ятница
|
Шамрок Роверс – Шелбурн
|
|
4:0
|
|
Монаган – Сліго Роверс
|
|
0:1
|
|
Дандолк – ЮК Дублін
|
|
2:1
|
|
Деррі Сіті – Корк Сіті
|
|
2:0
|
|
Брей Вондерерс – Дроеда Юн.
|
|
2:4
|
|
25 березня, неділя
|
Богеміан – Ст. Патрікс
|
|
0:0
|
|
|
тур 5
|
30 березня, п`ятница
|
Шелбурн – Ст. Патрікс
|
|
1:1
|
|
ЮК Дублін – Монаган
|
|
3:2
|
|
Дроеда Юн. – Деррі Сіті
|
|
2:0
|
|
Корк Сіті – Брей Вондерерс
|
|
1:1
|
|
Шамрок Роверс – Богеміан
|
|
2:0
|
|
31 березня, субота
|
Сліго Роверс – Дандолк
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 6
|
6 квітня, п`ятница
|
Монаган – Дроеда Юн.
|
|
0:1
|
|
Дандолк – Шелбурн
|
|
0:0
|
|
Деррі Сіті – ЮК Дублін
|
|
0:0
|
|
Брей Вондерерс – Сліго Роверс
|
|
1:2
|
|
Богеміан – Корк Сіті
|
|
1:0
|
|
Ст. Патрікс – Шамрок Роверс
|
|
5:1
|
|
|
тур 7
|
13 квітня, п`ятница
|
Шелбурн – Брей Вондерерс
|
|
2:1
|
|
Шамрок Роверс – Дандолк
|
|
6:0
|
|
ЮК Дублін – Богеміан
|
|
1:2
|
|
Дроеда Юн. – Ст. Патрікс
|
|
0:0
|
|
Корк Сіті – Монаган
|
|
6:0
|
|
Сліго Роверс – Деррі Сіті
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 8
|
20 квітня, п`ятница
|
Ст. Патрікс – ЮК Дублін
|
|
2:0
|
|
Дроеда Юн. – Шелбурн
|
|
3:1
|
|
Деррі Сіті – Дандолк
|
|
1:2
|
|
Корк Сіті – Сліго Роверс
|
|
0:1
|
|
Брей Вондерерс – Шамрок Роверс
|
|
2:2
|
|
Богеміан – Монаган
|
|
1:2
|
|
|
тур 9
|
27 квітня, п`ятница
|
Шелбурн – Корк Сіті
|
|
1:2
|
|
Шамрок Роверс – Деррі Сіті
|
|
1:1
|
|
Монаган – Брей Вондерерс
|
|
0:1
|
|
ЮК Дублін – Дроеда Юн.
|
|
1:1
|
|
Дандолк – Богеміан
|
|
0:2
|
|
Сліго Роверс – Ст. Патрікс
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 10
|
4 травня, п`ятница
|
Шелбурн – Монаган
|
|
2:1
|
|
Шамрок Роверс – ЮК Дублін
|
|
2:2
|
|
Дроеда Юн. – Сліго Роверс
|
|
1:3
|
|
Корк Сіті – Дандолк
|
|
3:2
|
|
Брей Вондерерс – Богеміан
|
|
2:1
|
|
Деррі Сіті – Ст. Патрікс
|
|
0:2
|
|
|
тур 11
|
11 травня, п`ятница
|
ЮК Дублін – Шелбурн
|
|
0:2
|
|
Ст. Патрікс – Корк Сіті
|
|
0:0
|
|
Дандолк – Брей Вондерерс
|
|
0:2
|
|
Богеміан – Дроеда Юн.
|
|
1:1
|
|
12 травня, субота
|
Сліго Роверс – Шамрок Роверс
|
|
3:0
|
|
15 травня, вівторок
|
Монаган – Деррі Сіті
|
|
1:4
|
|
|
|
тур 12
|
18 травня, п`ятница
|
Дандолк – Монаган
|
|
1:2
|
|
Сліго Роверс – Шелбурн
|
|
3:0
|
|
Корк Сіті – ЮК Дублін
|
|
4:2
|
|
Брей Вондерерс – Ст. Патрікс
|
|
3:3
|
|
Богеміан – Деррі Сіті
|
|
1:2
|
|
Шамрок Роверс – Дроеда Юн.
|
|
3:1
|
|
|
тур 13
|
21 травня, понеділок
|
Шелбурн – Богеміан
|
|
1:2
|
|
Монаган – Шамрок Роверс
|
|
0:0
|
|
ЮК Дублін – Сліго Роверс
|
|
1:0
|
|
Ст. Патрікс – Дандолк
|
|
1:2
|
|
Дроеда Юн. – Корк Сіті
|
|
1:1
|
|
Деррі Сіті – Брей Вондерерс
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 14
|
1 червня, п`ятница
|
Шамрок Роверс – Корк Сіті
|
|
1:1
|
|
Монаган – Ст. Патрікс
|
|
0:4
|
|
Деррі Сіті – Шелбурн
|
|
0:1
|
|
Брей Вондерерс – ЮК Дублін
|
|
3:1
|
|
Богеміан – Сліго Роверс
|
|
0:0
|
|
Дандолк – Дроеда Юн.
|
|
1:2
|
|
|
тур 15
|
21 червня, четвер
|
Шелбурн – Шамрок Роверс
|
|
2:3
|
|
22 червня, п`ятница
|
ЮК Дублін – Дандолк
|
|
1:1
|
|
Ст. Патрікс – Богеміан
|
|
2:1
|
|
Дроеда Юн. – Брей Вондерерс
|
|
3:1
|
|
Корк Сіті – Деррі Сіті
|
|
2:2
|
|
23 червня, субота
|
Сліго Роверс – Монаган
|
|
-:-
|
|
|
|
тур 16
|
29 червня, п`ятница
|
Ст. Патрікс – Шелбурн
|
|
1:0
|
|
Дандолк – Сліго Роверс
|
|
1:2
|
|
Деррі Сіті – Дроеда Юн.
|
|
0:3
|
|
Брей Вондерерс – Корк Сіті
|
|
0:3
|
|
Богеміан – Шамрок Роверс
|
|
4:0
|
|
Монаган – ЮК Дублін
|
|
- : -
|
|
|
тур 17
|
6 липня, п`ятница
|
Дроеда Юн. – Монаган
|
|
- : -
|
|
ЮК Дублін – Деррі Сіті
|
|
0:1
|
|
Шелбурн – Дандолк
|
|
4:0
|
|
7 липня, субота
|
Сліго Роверс – Брей Вондерерс
|
|
1:1
|
|
8 липня, неділя
|
Шамрок Роверс – Ст. Патрікс
|
|
1:1
|
|
Корк Сіті – Богеміан
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 18
|
13 липня, п`ятница
|
Дандолк – Шамрок Роверс
|
|
1:1
|
|
Брей Вондерерс – Шелбурн
|
|
2:3
|
|
Монаган – Корк Сіті
|
|
- : -
|
|
Деррі Сіті – Сліго Роверс
|
|
1:2
|
|
15 липня, неділя
|
Богеміан – ЮК Дублін
|
|
1:0
|
|
Ст. Патрікс – Дроеда Юн.
|
|
0:2
|
|
|
тур 19
|
20 липня, п`ятница
|
Шелбурн – Дроеда Юн.
|
|
1:2
|
|
Дандолк – Деррі Сіті
|
|
1:1
|
|
Монаган – Богеміан
|
|
- : -
|
|
Шамрок Роверс – Брей Вондерерс
|
|
0:0
|
|
22 липня, неділя
|
ЮК Дублін – Ст. Патрікс
|
|
1:1
|
|
Сліго Роверс – Корк Сіті
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 20
|
27 липня, п`ятница
|
Дроеда Юн. – ЮК Дублін
|
|
1:0
|
|
Деррі Сіті – Шамрок Роверс
|
|
0:1
|
|
Корк Сіті – Шелбурн
|
|
0:0
|
|
Богеміан – Дандолк
|
|
2:1
|
|
Брей Вондерерс – Монаган
|
|
- : -
|
|
24 серпня, п`ятница
|
Ст. Патрікс – Сліго Роверс
|
|
0:0
|
|
|
тур 21
|
3 серпня, п`ятница
|
ЮК Дублін – Шамрок Роверс
|
|
0:2
|
|
Дандолк – Корк Сіті
|
|
1:1
|
|
Богеміан – Брей Вондерерс
|
|
0:0
|
|
Монаган – Шелбурн
|
|
- : -
|
|
4 серпня, субота
|
Сліго Роверс – Дроеда Юн.
|
|
4:1
|
|
3 вересня, понеділок
|
Ст. Патрікс – Деррі Сіті
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 22
|
10 серпня, п`ятница
|
Шелбурн – ЮК Дублін
|
|
1:2
|
|
Дроеда Юн. – Богеміан
|
|
1:0
|
|
Брей Вондерерс – Дандолк
|
|
1:1
|
|
Деррі Сіті – Монаган
|
|
- : -
|
|
13 серпня, понеділок
|
Корк Сіті – Ст. Патрікс
|
|
0:1
|
|
Шамрок Роверс – Сліго Роверс
|
|
1:1
|
|
|
тур 23
|
17 серпня, п`ятница
|
Шелбурн – Сліго Роверс
|
|
1:3
|
|
ЮК Дублін – Корк Сіті
|
|
3:1
|
|
Ст. Патрікс – Брей Вондерерс
|
|
0:1
|
|
Деррі Сіті – Богеміан
|
|
2:0
|
|
Монаган – Дандолк
|
|
- : -
|
|
Дроеда Юн. – Шамрок Роверс
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 24
|
20 серпня, понеділок
|
Сліго Роверс – ЮК Дублін
|
|
3:0
|
|
Дандолк – Ст. Патрікс
|
|
0:1
|
|
Корк Сіті – Дроеда Юн.
|
|
3:2
|
|
Брей Вондерерс – Деррі Сіті
|
|
0:0
|
|
Богеміан – Шелбурн
|
|
2:2
|
|
Шамрок Роверс – Монаган
|
|
- : -
|
|
|
тур 25
|
31 серпня, п`ятница
|
Ст. Патрікс – Монаган
|
|
- : -
|
|
Корк Сіті – Шамрок Роверс
|
|
1:2
|
|
Дроеда Юн. – Дандолк
|
|
3:2
|
|
ЮК Дублін – Брей Вондерерс
|
|
3:1
|
|
Шелбурн – Деррі Сіті
|
|
0:2
|
|
3 вересня, понеділок
|
Сліго Роверс – Богеміан
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 26
|
7 вересня, п`ятница
|
Монаган – Сліго Роверс
|
|
- : -
|
|
Богеміан – Ст. Патрікс
|
|
2:3
|
|
Брей Вондерерс – Дроеда Юн.
|
|
1:3
|
|
Деррі Сіті – Корк Сіті
|
|
0:1
|
|
Дандолк – ЮК Дублін
|
|
1:2
|
|
Шамрок Роверс – Шелбурн
|
|
2:2
|
|
|
тур 27
|
10 вересня, понеділок
|
Шелбурн – Ст. Патрікс
|
|
0:2
|
|
Шамрок Роверс – Богеміан
|
|
0:1
|
|
Сліго Роверс – Дандолк
|
|
3:0
|
|
Дроеда Юн. – Деррі Сіті
|
|
2:1
|
|
Корк Сіті – Брей Вондерерс
|
|
2:0
|
|
ЮК Дублін – Монаган
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 28
|
21 вересня, п`ятница
|
Дандолк – Шелбурн
|
|
0:1
|
|
Деррі Сіті – ЮК Дублін
|
|
1:2
|
|
Богеміан – Корк Сіті
|
|
1:1
|
|
Монаган – Дроеда Юн.
|
|
- : -
|
|
Брей Вондерерс – Сліго Роверс
|
|
0:0
|
|
25 вересня, вівторок
|
Ст. Патрікс – Шамрок Роверс
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 30
|
1 жовтня, понеділок
|
Ст. Патрікс – ЮК Дублін
|
|
5:0
|
|
Дроеда Юн. – Шелбурн
|
|
2:1
|
|
2 жовтня, вівторок
|
Деррі Сіті – Дандолк
|
|
4:0
|
|
5 жовтня, п`ятница
|
Брей Вондерерс – Шамрок Роверс
|
|
1:3
|
|
Богеміан – Монаган
|
|
- : -
|
|
Корк Сіті – Сліго Роверс
|
|
0:0
|
|
|
тур 31
|
13 жовтня, субота
|
ЮК Дублін – Дроеда Юн.
|
|
1:0
|
|
Шелбурн – Корк Сіті
|
|
3:2
|
|
Шамрок Роверс – Деррі Сіті
|
|
1:3
|
|
Дандолк – Богеміан
|
|
2:2
|
|
Монаган – Брей Вондерерс
|
|
- : -
|
|
Сліго Роверс – Ст. Патрікс
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 32
|
19 жовтня, п`ятница
|
Шамрок Роверс – ЮК Дублін
|
|
2:1
|
|
Деррі Сіті – Ст. Патрікс
|
|
2:1
|
|
Корк Сіті – Дандолк
|
|
3:0
|
|
Брей Вондерерс – Богеміан
|
|
1:4
|
|
Шелбурн – Монаган
|
|
- : -
|
|
Дроеда Юн. – Сліго Роверс
|
|
2:1
|
|
|
тур 33
|
26 жовтня, п`ятница
|
Монаган – Деррі Сіті
|
|
- : -
|
|
Богеміан – Дроеда Юн.
|
|
1:4
|
|
Дандолк – Брей Вондерерс
|
|
2:1
|
|
Ст. Патрікс – Корк Сіті
|
|
1:0
|
|
ЮК Дублін – Шелбурн
|
|
1:1
|
|
Сліго Роверс – Шамрок Роверс
|
|
0:2
|
|
|