Àâòîðèçàö³ÿ
Åëåêòðîííà ïîøòà:
Ïàðîëü:
çàêðèòè
Óâ³éòè ÷åðåç facebook
Çàáóëè ïàðîëü?
Çàðåºñòðóâàòèñÿ
For example:
gaa
Box
football
??????
óêðà¿íà
ÒÐÀÍÑËßÖ²¯
ϲÄÑÓÌÊÈ ON-LINE
²ÄÅÎ ÀÐÕ²Â
ÔÀÍ-ÊËÓÁÈ
ÍÀÉÊÐÀÙ² ÑÀÉÒÈ ÑÒÀÂÎÊ
Óâ³éòè
Çàðåºñòðóâàòèñÿ
Български
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Polski
Português
Русский
Srpski
Türkçe
Українська
ÔÎÐÓÌ
ÊÎÍÒÀÊÒÈ
Íîâîñòü ÷àñà – Ôóòáîë, ñåãîäíÿ, 21:55
Çåíèò òðåáóåò ó Ïàëìåéðàñà 17 ìèëëèîíîâ åâðî çà Êëàóäèíüî
²ãðè âàøèõ óëþáëåíèõ êîìàíä
Äëÿ â³äîáðàæåííÿ öüîãî áëîêó íåîáõ³äíî
ïðîéòè ðåºñòðàö³þ
àáî
àâòîðèçóâàòèñÿ
Ïðîãíîçè ñòàâîê íà ñüîãîäí³
Çàðàç íåìຠðåêîìåíäîâàíèõ ñòàâîê.
Âñòàíîâëåíèé ÷àñ 0:35 (
UTC +3
)
Top Events LIVE
Ãðåì³î-ÐÑ – ²íòåð ÐÑ
0:0
23:30 (Áðàçèë³ÿ. Ñåð³ÿ À)
Äåíí³ Òàéëåð – Ôåë³êñ Êåø
0:00 (Áîêñ)
Êóÿáà – Àòëåò³êó-ÃÎ
0:0
0:30 (Áðàçèë³ÿ. Ñåð³ÿ À)
â÷îðà (22 ÷åðâíÿ, ñóáîòà)
Ñâ³ññ òóð
20:00 (3x3)
Ðîáåðò ³òòàêåð – ²êðàì Àë³ñêåðîâ
20:00 (UFC)
Êóáîê ϳâäåííî¿ Àìåðèêè
22:00 (Íàö³îíàëüíå çìàãàííÿ)
TCR ªâðîïåéñüêà Âèòðèâàë³ñòü
22:00 (TCR)
Ñòàä Ôðàíñå – Áîðäî
22:05 (Ôðàíö³ÿ. Òîï 14)
Õàá³á / Õ³ëüäåðáðàíä – Ñîòî / Ðåéíîëüäñ
22:05 (Ïàðè)
³ê³íãóð Ðåéê`ÿâ³ê – ÊÐ Ðåéê`ÿâ³ê
22:15 (²ñëàíä³ÿ. Óðâàëñäåéëä)
×åìï³îíàò Ôðàíö³¿
22:15 (FFSA GT)
Sci Aps 200
22:30 (24 ãîäèíè)
Îïåðàð³î ÔÅÊ – Áîòàôîãî-ÑÏ
0:0
23:00 (Áðàçèë³ÿ. Ñåð³ÿ B)
ÊÐÁ – Ãóàðàí³
1:0
23:00 (Áðàçèë³ÿ. Ñåð³ÿ B)
Ïóåðòî-Ìîíò – Äåïîðòåñ Òåìóêî
2:0
23:00 (×èë³. Êóáîê)
Òîìáåíñå – Ôëîðåñòà
1:0
23:00 (Áðàçèë³ÿ. Ñåð³ÿ C)
Ñåðã³é Ïàâëîâè÷ – Îëåêñàíäð Âîëêîâ
23:00 (UFC)
Àëüÿíñà (Æ) – Àëüÿíñà (Æ)
23:00 (Êîëóìá³ÿ. Ƴíêè. ˳ãà Àã³ëà)
Ô³ëàäåëüô³ÿ – Àðèçîíà
23:05 (MLB)
Òåõàñ – Êàíçàñ ѳò³
23:05 (MLB)
ϳòòñáóðã – Òàìïà-Áåé
23:05 (MLB)
Îêëåíä – ̳ííåñîòà
23:07 (MLB)
Õ'þñòîí – Áàëòèìîð
23:10 (MLB)
Öèíöèííàò³ – Áîñòîí
23:10 (MLB)
Êë³âëåíä – Òîðîíòî
23:10 (MLB)
Ìàéàì³ – ѳåòë
23:10 (MLB)
Ìåêñèêà äî 18 (Æ) – Êîëóìá³ÿ äî 18 (Æ)
23:10 (Ƴíêè. ×åìï³îíàò Àìåðèêè äî 18)
Ãðåì³î-ÐÑ – ²íòåð ÐÑ
0:0
23:30 (Áðàçèë³ÿ. Ñåð³ÿ À)
ÀÄÀ Õàºí – ϳðàòà
23:30 (Ïåðó. ˳ãà 2)
ñüîãîäí³ (23 ÷åðâíÿ, íåä³ëÿ)
Äåíí³ Òàéëåð – Ôåë³êñ Êåø
0:00 (Áîêñ)
Ïðîãðåñî – Ïåíüÿðîëü
0:0
0:00 (Óðóãâàé. Ïð³ìåðà Äèâ³ç³îí)
3 Headed Monsters
0:00 (3x3)
Áðåâàðä Ôàéð – ²íòåð Ãåéíñâ³ëë
0:0
0:00 (ÑØÀ. USL ˳ãà 2)
Ñàâàííà Êëîâåðñ – ̳÷èãàí Ñòàðç
0:0
0:00 (ÑØÀ. NISA)
WTT Þí³ Ç³ðêîâ³ Ïðåòåíäåíòè. ˳ìà
0:00 (WTT)
Õóàí ×åðóíäîëî – Àëüâàðî-Ãèëüºí Ìåçà
0:00 (Ñàíòà-Êðóñ-äå-ëà-Ñüºððà 2)
Êàñ³êñ äå Äèñòð³òî – Ìàð³íåðîñ äå Êàðàáîáî
0:00 (Âåíåñóåëà. ËÌÁÏ)
Ñåíòóðîñ äå Ëà-Ãóàéðà – Ñåíàäîðåñ äå Êàðàêàñ
0:00 (Âåíåñóåëà. ËÌÁÏ)
Ñàìàíåñ äå Àðàãóà – Äåëô³íñ äå Ëà-Ãóàéðà
0:00 (Âåíåñóåëà. ËÌÁÏ)
Ãðàí-ïð³ Ìîíòåðåé
0:15 (²íäèÊàð)
Êóÿáà – Àòëåò³êó-ÃÎ
0:0
0:30 (Áðàçèë³ÿ. Ñåð³ÿ À)
ϳðàòàñ äå Ëà-Ãóàéðà – Õ³ðîóñ äå Ôàëüêîí
0:0
0:30 (Âåíåñóåëà. Ñóïåðë³ãà)
Åêâàäîð ÅÊÀ – Âåíåñóåëà
1:00 (Êóáîê Àìåðèêè)
Ô³íàë Ñâ³òîâîãî òóðó
1:00 (Òóð PSA)
Combate Global
1:00 (MMA)
Ìîíòåðåé Áåé – Îêëåíä Ðóòñ
1:00 (ÑØÀ. USL)
Óí³îí Ìàêîìá – Ñàóò-Áåíä Ëàéîíç
1:00 (ÑØÀ. USL ˳ãà 2)
Íîëà Ãîëä – Ôð³ Äæåêñ
1:00 (ÑØÀ. ÌËÐ)
²íä Ìåäåëü¿í (Æ) – Ñàíòà-Ôå (Æ)
1:00 (Êîëóìá³ÿ. Ƴíêè. ˳ãà Àã³ëà)
ѳìàððîíåñ – Ò³òàíåñ äå Áàððàíê³ëüÿ
1:00 (Êîëóìá³ÿ. ËÁÏ)
ïîêàçàòè âñ³
Ôóòáîë
ïðÿìà òðàíñëÿö³ÿ
Õ³ìêè – ×îðíîìîðåöü
Ðîñ³ÿ. Ïåðøà ë³ãà.
Ïî÷àòîê 25 òðàâíÿ 2024 â 13:00.
Öå àðõ³âíà òðàíñëÿö³ÿ.
Ïåðåéòè äî ñïèñêó àêòóàëüíèõ òðàíñëÿö³é
ϳäñóìîê ãðè –
2:1
(0:1).
Äëÿ äîäàâàííÿ êîìåíòàð³â íåîáõ³äíî
ïðîéòè ðåºñòðàö³þ
àáî
àâòîðèçóâàòèñÿ
.
íîâ³ ïîâ³äîìëåííÿ íå â³äñë³äêîâóþòüñÿ (
÷îìó?
)
 ö³ëÿõ çíèæåííÿ íàäëèøêîâîãî íàâàíòàæåííÿ íà ñåðâåð ñèñòåìà ïîâ³äîìëåííÿ ïðî íîâ³ ïîâ³äîìëåííÿ âêëþ÷àºòüñÿ ëèøå äëÿ çàðåºñòðîâàíèõ êîðèñòóâà÷³â äëÿ êîìåíòàð³â äî òðàíñëÿö³é, ÿê³ ïî÷íóòüñÿ íå ï³çí³øå ÷èì çà ãîäèíó ³ â³äêëþ÷àºòüñÿ, ÿêùî òðàíñëÿö³ÿ çàê³í÷èëàñÿ á³ëüøå ï³âòîðà ãîäèí òîìó.
Ïðîáëåìà ç ïåðåãëÿäîì òðàíñëÿö³¿?
ïðî÷èòàòè ³íñòðóêö³þ
Ñêëàäè êîìàíä íà ãðó:
23.
Zakhar Volkov
07.
Ilya Sadygov
96.
Igor Obukhov
05.
Danil Stepanov
11.
Arshak Koryan
67.
Sergey Varatynov
13.
Sergey Terekhov
77.
Roman Yuzepchuk
52.
Ravil Netfullin
02.
Petar Golubovic
09.
Aleksadr Rudenko
10.
Zikrula Magomedov
17.
Denis Fomin
01.
Daniil Frolkin
36.
Artem Voropaev
07.
Anton Antonov
44.
Anri Tchichanadze
37.
Semen Puchkov
30.
Oleg Krasilnichenko
97.
Nikita Nikiforov
81.
Nikita Melnikov
35.
Ivan Enin
ïîäðîáèö³
Çàïàñí³ ãðàâö³:
27.
Yuriy Zhuravlev
08.
Kirill Panchenko
97.
Butta Magomedov
32.
Artem Kulishev
21.
Amir Mohammad
19.
Aleksey Larin
04.
Oleg Isaenko
68.
Pavel Malozemov
44.
Yaroslav Burychenkov
31.
Timur Kasimov
10.
Saminu Abdullahi
70.
Ruslan Ozdoev
08.
David Esimbekov
27.
Daniil Gurchenko
88.
Aleksandr Popovich
40.
Aleksandr Bezchasnyuk
22.
Dimitriy Rebrov
71.
Dmitry Alexandrovich
96.
Vladislav Adaev
23.
Ivan Zazvonkin
62.
Ivan Budachev
69.
Ilya Rodionov
Ãîëè:
Aleksadr Rudenko
'49
Timur Kasimov
'77
Artem Voropaev
'7
Ðîñ³ÿ. Ïåðøà ë³ãà.
óñ³ òàáëèö³
êàëåíäàð ìàò÷³â
²
Â
Í
Ï
Ì'ÿ÷i
Î
1
Õ³ìêè
34
20
6
8
56 / 39
66
2
Äèíàìî Ìàõà÷êàëà
34
18
7
9
37 / 19
61
3
Àêðîí
34
17
8
9
48 / 26
59
4
Àðñåíàë Òóëà
34
13
16
5
39 / 25
55
5
Ðîäèíà
34
15
10
9
53 / 31
55
6
ªí³ñåé
34
15
6
13
55 / 40
51
7
Øèííèê
34
14
9
11
39 / 41
51
8
Àëàí³ÿ
34
12
13
9
42 / 42
49
9
Òþìåíü
34
13
9
12
36 / 35
48
10
Òîðïåäî Ì
34
12
11
11
33 / 33
47
11
Íàôòîõ³ì³ê
34
11
9
14
31 / 35
42
12
ÊÀÌÀÇ
34
10
11
13
30 / 36
41
13
ÑÊÀ-Õàáàðîâñüê
34
11
8
15
33 / 36
41
14
Ñîêîë
34
10
8
16
32 / 53
38
15
×îðíîìîðåöü
34
7
14
13
30 / 38
35
16
Ëåí³íãðàäåöü
34
8
10
16
27 / 44
34
17
Âîëãàð
34
7
13
14
29 / 44
34
18
Êóáàíü
34
5
8
21
20 / 53
23
Îñòàíí³ ³ãðè ì³æ ñóïåðíèêàìè
ïîð³âíÿòè ñóïåðíèê³â
25/05
Õ³ìêè
2:1
×îðíîìîðåöü
â³äåî
05/11
×îðíîìîðåöü
1:3
Õ³ìêè
Ñêðûòü ýòîò ðåêëàìíûé áëîê
Îáãîâîðåííÿ íà ôîðóì³
Ñòàâêè íà ÅÂÐÎ 2024. !!!Îò Àãåíòà!!!
îñòàííº ïîâ³äîìëåííÿ 3 äåíü òîìó
×òî ïðîèçõîäèò ?
îñòàííº ïîâ³äîìëåííÿ 15 äåíü òîìó
Òóðíèð UEFA EURO 2024
îñòàííº ïîâ³äîìëåííÿ 19 äåíü òîìó
ÐÅÊËÀÌÀ ÍÀ LiveTV.ru
Êîðèñòóâàöüêà óãîäà
²íôîðìåð äëÿ Âàøîãî ñàéòó
Íàâåðõ
Found an error?
Let's fix it!
© 2006-2024
LiveTV
. Âñ³ ïðàâà çàõèùåí³.
Âñ³ íàçâè òà ëîãîòèïè êëóá³â òà êàíàë³â íàëåæàòü ¿õ âëàñíèêàì