LiveTV / Спортни програми на живо sportal.bg
 

Zum Beispiel:  rugbY  Milan  Dart  COPA AMERICA  Verona
ПРЕДАВАНИЯ   РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО   РЕЗУЛТАТИ   ВИДЕО АРХИВ   BETTING   FAN CLUBS
Вход Вход   Регистрация Регистрация
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
ФОРУМ   КОНТАКТИ
New on LiveTV
Акценти от срещата Ottawa – New Jersey
Акценти от срещата Pittsburgh – Carolina
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to да се регистрирате или Вход
Best Odds Today
Sevilla – Leicester City
1 1.4     X 5.3     2 10
   Избрания от вас (или по подразбиране) часови пояс: 6:15 (UTC +2)
ФутболХокей на ледБаскетболТенисВолейбол
БоксМоторни спортовеЗимни спортовеСпринт, Лека атлетика...
Днес (22 Февруари, Сряда)
Крикет. ODI Нова Зеландия – Южна Африка
 
0:00 (ODI)
Тенис. ATP Challenger Tour ATP Challenger, Kyoto
 
3:30 (ATP Challenger Tour)
Хокей. НХЛ Los Angeles – Colorado
  2:1
4:00 (НХЛ)
Футбол. КОНКАКАФ Шампионска лига Saprissa – Pachuca
4:00 (КОНКАКАФ Шампионска лига)
Баскетбол. NCAA East Carolina – Tulane
4:00 (NCAA)
Баскетбол. NCAA Kentucky – Missouri
4:00 (NCAA)
Баскетбол. NCAA Indiana – Iowa
4:00 (NCAA)
Баскетбол. NCAA Akron – Bowling Green
4:00 (NCAA)
Баскетбол. NCAA Ole Miss – Mississippi State
4:00 (NCAA)
Бойни изкуства. Реслинг TNA Impact
4:00 (Реслинг)
Бойни изкуства. Реслинг WWE Total Divas
4:00 (Реслинг)
Тенис. ITF Тур ITF Tour, Perth
 
4:00 (ITF Тур)
Конен спорт. National Event Racing, Australia
 
4:00 (National Event)
Хокей. WHL Medicine Hat Tigers – Moose Jaw Warriors
4:00 (WHL)
Тенис. ATP Challenger Tour Yasutaka Uchiyama – Ze Zhang
  1:1
4:15 (ATP Challenger Tour)
Бокс. Бокс Miguel Flores – Dat Nguyen
 
5:00 (Бокс)
Тенис. ATP Challenger Tour Blaz Rola – Blaz Kavcic
  1:1
5:00 (ATP Challenger Tour)
Баскетбол. NCAA Colorado State – New Mexico
  38:33
5:00 (NCAA)
Футбол. Купа на Мексико Correcaminos – Tijuana
  0:0
5:00 (Купа на Мексико)
Футбол. Купа на Мексико Dorados – Monterrey
  0:1
5:00 (Купа на Мексико)
Хокей. WHL Prince George Cougars – Red Deer Rebels
 
5:00 (WHL)
Хокей. WHL Kamloops Blazers – Edmonton Oil Kings
 
5:00 (WHL)
Зимни спортове. Бързо пързаляне с кънки Asian Winter Games
 
5:55 (Бързо пързаляне с кънки)
Покажи всички -      

  Всички предстоящи предавания
Моля, имайте предвид: списъкът на излъчваните предаванията и може да бъде актуализиран до началото на срещата. Много от излъчванията се обявяват само ден преди началото, а някои от тях дори няколко часа преди него.


   Футбол 459
   Хокей 277
   Баскетбол 405
   Тенис 61
   Волейбол 63
   Бокс 10
   Моторни спортове 18
   Лека атлетика 1
   Футзал 1
   Хандбал 52
   Ръгби Лиг 2
   Зимни спортове 56
   Бейзбол 3
   Кърлинг 5
   Beach Soccer 3
   Разни 1
   Билярд 7
   Дартс 1
   Бадминтон 4
   Ръгби Юниън 19
   Голф 20
   Тенис на маса 17
   Колоездене 6
   Крикет 8
   Водни спортове 1
   Австралийски футбол 6
   Келтски футбол 4
   Конен спорт 15
   Хрътки 5
   Бойни изкуства 4
   1
   Спортна стрелба 4
    Футбол    

22 Февруари, Сряда
КОНКАКАФ Шампионска лига Saprissa – Pachuca
22 Февруари at 4:00
(КОНКАКАФ Шампионска лига)
Купа на Мексико Correcaminos – Tijuana

22 Февруари at 5:00
(Купа на Мексико)
Купа на Мексико Dorados – Monterrey

22 Февруари at 5:00
(Купа на Мексико)
Купа на Казахстан The draw for the preliminary phase
22 Февруари at 7:00
(Купа на Казахстан)
Шампионска Лига АФК Adelaide United – Gamba Osaka
22 Февруари at 11:00
(Шампионска Лига АФК)
Шампионска Лига АФК Kawasaki – Suwon
22 Февруари at 12:00
(Шампионска Лига АФК)
АФК Къп Yadanarbon – Home United
22 Февруари at 12:30
(АФК Къп)
Шампионска Лига АФК Jeju United – Jiangsu Suning
22 Февруари at 13:00
(Шампионска Лига АФК)
Младежка лига на УЕФА CSKA Moscow U19 – Rosenborg U19
22 Февруари at 13:00
(Младежка лига на УЕФА)
Приятелски мач Kremen – Hirnyk-Sport
22 Февруари at 13:00
(Приятелски мач)
Приятелски мач Infonet – Metta / LU
22 Февруари at 14:00
(Приятелски мач)
Шампионска Лига АФК Guangzhou – Eastern
22 Февруари at 14:00
(Шампионска Лига АФК)
Младежка лига на УЕФА Monaco U19 – Real Madrid U19
22 Февруари at 17:00
(Младежка лига на УЕФА)
Перуански Примера Дивисион Union Comercio – Academia Cantolao
22 Февруари at 18:00
(Перуански Примера Дивисион)
Марокански Ботола FUS Rabat – Chabab Rif Hoceima
22 Февруари at 19:00
(Марокански Ботола)
Европа лига Simulcast
22 Февруари at 19:00
(Европа лига)
Младежка лига на УЕФА Barcelona U-19 – Borussia Dortmund U19
22 Февруари at 19:00
(Младежка лига на УЕФА)
Европа лига Fenerbahce – Krasnodar
22 Февруари at 19:00
(Европа лига)
Европа лига Saint-Etienne – Manchester Utd
22 Февруари at 19:00
(Европа лига)
Европа лига Schalke 04 – PAOK
22 Февруари at 19:00
(Европа лига)
Испанска Примера Дивисион Valencia – Real Madrid
22 Февруари at 19:45
(Испанска Примера Дивисион)
Приятелски турнир New England – Kansas City
22 Февруари at 20:00
(Приятелски турнир)
Перуански Примера Дивисион Sporting Cristal – Ayacucho
22 Февруари at 20:15
(Перуански Примера Дивисион)
Марокански Ботола Ittihad Tanger – Kenitra
22 Февруари at 21:00
(Марокански Ботола)
Приятелски турнир Manchester United U23 – Porto U23
22 Февруари at 21:00
(Приятелски турнир)
Шампионска лига Simulcast
22 Февруари at 21:45
(Шампионска лига)
Шампионска лига Porto – Juventus
22 Февруари at 21:45
(Шампионска лига)
Шампионска лига Sevilla – Leicester City
22 Февруари at 21:45
(Шампионска лига)
Бразилски Кампеонато Паулища Sao Bernardo – Mirassol
22 Февруари at 22:00
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища RB Brasil – Novorizontino
22 Февруари at 22:00
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Колумбийска лига Atletico Huila – Atl. Bucaramanga
22 Февруари at 22:15
(Колумбийска лига)
Перуански Примера Дивисион Cajamarca – Deportivo Municipal
22 Февруари at 22:30
(Перуански Примера Дивисион)
Перуански Примера Дивисион Comersiantes Unidos – Alianza Lima
22 Февруари at 22:30
(Перуански Примера Дивисион)
Приятелски турнир New York – Houston Dynamo
22 Февруари at 23:00
(Приятелски турнир)

23 Февруари, Четвъртък
Бразилия. Висша лига Ceara – Flamengo
23 Февруари at 0:30
(Бразилия. Висша лига)
CONCACAF U-20 Championship Салвадор U-20 – Бермудски острови U-20
23 Февруари at 0:30
(CONCACAF U-20 Championship)
Бразилски Кампеонато Паулища Botafogo SP – Audax Sao Paulo
23 Февруари at 0:30
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Ferroviarios – Santo Andre
23 Февруари at 0:30
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Linense – Ponte Preta
23 Февруари at 0:30
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Botafogo – Audax Sao Paulo
23 Февруари at 0:30
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Перуански Примера Дивисион Univ San Martin – Sport Rosario
23 Февруари at 0:45
(Перуански Примера Дивисион)
Колумбийска лига Alianza Petrolera – La Equidad
23 Февруари at 1:00
(Колумбийска лига)
Примера Дивисион Боливия San Jose Oruro – Real Potosi
23 Февруари at 1:15
(Примера Дивисион Боливия)
Приятелски турнир New York City – Colorado
23 Февруари at 2:00
(Приятелски турнир)
Приятелски мач Еквадор – Хондурас
23 Февруари at 2:15
(Приятелски мач)
Примера Дивисион Боливия Blooming – Nacional Potosi
23 Февруари at 2:30
(Примера Дивисион Боливия)
Копа Либертадорес Deportivo Capiata – Atletico-PR
23 Февруари at 2:45
(Копа Либертадорес)
Копа Либертадорес Club Olimpia – Botafogo
23 Февруари at 2:45
(Копа Либертадорес)
Бразилски Кампеонато Паулища Corinthians – Palmeiras
23 Февруари at 2:45
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Колумбийска лига Millonarios – Deportes Tolima
23 Февруари at 3:00
(Колумбийска лига)
Перуански Примера Дивисион Universitario – Real Garcilaso
23 Февруари at 3:00
(Перуански Примера Дивисион)
Купа на Мексико Atlas – Puebla
23 Февруари at 3:00
(Купа на Мексико)
Купа на Мексико Zacatepec – Monarcas
23 Февруари at 3:00
(Купа на Мексико)
CONCACAF U-20 Championship Коста Рика U-20 – Трин. и Тобаго U-20
23 Февруари at 3:00
(CONCACAF U-20 Championship)
КОНКАКАФ Шампионска лига New York – Vancouver
23 Февруари at 3:00
(КОНКАКАФ Шампионска лига)
Купа на Мексико Cruz Azul – Queretaro
23 Февруари at 4:30
(Купа на Мексико)
Купа на Мексико Deportivo Tepic – Santos L
23 Февруари at 4:30
(Купа на Мексико)
КОНКАКАФ Шампионска лига Tigres – UNAM
23 Февруари at 5:00
(КОНКАКАФ Шампионска лига)
Русия. ЛФЛ CDKA – Terminator
23 Февруари at 12:10
(Русия. ЛФЛ)
Египетски Висшата лига Tanta – Smouha
23 Февруари at 14:30
(Египетски Висшата лига)
Катар Старс Лига Al Sailiya – Lekhwiya
23 Февруари at 15:50
(Катар Старс Лига)
Египетски Висшата лига Aswan – Petrojet
23 Февруари at 17:00
(Египетски Висшата лига)
Катар Старс Лига Umm Salal – Al Muaidar
23 Февруари at 18:00
(Катар Старс Лига)
Европа лига Osmanlispor – Olympiacos
23 Февруари at 18:00
(Европа лига)
Египетски Висшата лига Wadi Degla – Al Ahly
23 Февруари at 20:00
(Египетски Висшата лига)
Европа лига Simulcast
23 Февруари at 20:00
(Европа лига)
Европа лига APOEL – Athletic Bilbao
23 Февруари at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Ajax – Legia
23 Февруари at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Zenit – Anderlecht
23 Февруари at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Roma – Villarreal
23 Февруари at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Besiktas – Hapoel Be'er Sheva
23 Февруари at 20:00
(Европа лига)
Перуански Примера Дивисион Sport Huancayo – Juan Aurich
23 Февруари at 20:15
(Перуански Примера Дивисион)
Примера Дивисион Боливия Sport Boys – Bolivar
23 Февруари at 21:00
(Примера Дивисион Боливия)
Европа лига Racing Genk – Astra Giurgiu
23 Февруари at 22:05
(Европа лига)
Европа лига Kobenhavn – Ludogorets
23 Февруари at 22:05
(Европа лига)
Европа лига Shakhtar Dn – Celta Vigo
23 Февруари at 22:05
(Европа лига)
Европа лига Tottenham – Gent
23 Февруари at 22:05
(Европа лига)
Европа лига Sparta Praha – Rostov
23 Февруари at 22:05
(Европа лига)
Европа лига Fiorentina – Moenchengladbach
23 Февруари at 22:05
(Европа лига)
Европа лига Lyon – AZ Alkmaar
23 Февруари at 22:05
(Европа лига)
Перуански Примера Дивисион Alianza Atletico – Melgar
23 Февруари at 22:30
(Перуански Примера Дивисион)
CONCACAF U-20 Championship Антигуа и Барбуда U-20 – Канада U-20
23 Февруари at 22:30
(CONCACAF U-20 Championship)
Колумбийска лига Envigado – Rionegro Aguilas
23 Февруари at 23:00
(Колумбийска лига)

24 Февруари, Петък
Примера Дивисион Боливия Universitario de Sucre – Petrolero Yacuiba
24 Февруари at 0:00
(Примера Дивисион Боливия)
Копа Либертадорес Atletico Tucuman – Junior
24 Февруари at 0:15
(Копа Либертадорес)
Колумбийска лига Once Caldas – Santa Fe
24 Февруари at 1:00
(Колумбийска лига)
CONCACAF U-20 Championship Мексико U-20 – Хондурас U-20
24 Февруари at 1:00
(CONCACAF U-20 Championship)
Копа Либертадорес The Strongest – Union Espanola
24 Февруари at 2:00
(Копа Либертадорес)
Примера Дивисион Боливия Jorge Wilstermann – Guabira
24 Февруари at 2:00
(Примера Дивисион Боливия)
Бразилия. Висша лига Criciuma – Internacional-RS
24 Февруари at 2:30
(Бразилия. Висша лига)
Колумбийска лига America de Cali – Jaguares Cordoba
24 Февруари at 3:00
(Колумбийска лига)
КОНКАКАФ Шампионска лига Dallas – Arabe Unido
24 Февруари at 3:00
(КОНКАКАФ Шампионска лига)
Австралийската А-Лига Melbourne City – Sydney
24 Февруари at 10:50
(Австралийската А-Лига)
Виетнам В Лига Sanna Khanh Hoa – Hai Phong
24 Февруари at 11:00
(Виетнам В Лига)
Европа лига Europa League Draw
24 Февруари at 14:00
(Европа лига)
Русия. ЛФЛ Neva – Inter (LFL)
24 Февруари at 14:30
(Русия. ЛФЛ)
Египетски Висшата лига Al Masry – El Sharqiya
24 Февруари at 15:00
(Египетски Висшата лига)
Катар Старс Лига Al Khor – Al Sadd
24 Февруари at 15:50
(Катар Старс Лига)
Турска Първа лига Giresunspor – Elazigspor
24 Февруари at 17:30
(Турска Първа лига)
Българска А ПФГ Botev Plovdiv – Dunav
24 Февруари at 17:30
(Българска А ПФГ)
Турската Суперлига Rizespor – Kayserispor
24 Февруари at 18:00
(Турската Суперлига)
Катар Старс Лига Al Rayyan – Аль-Гарафа (Кат.)
24 Февруари at 18:00
(Катар Старс Лига)
Турската Суперлига Kasimpasa – Bursaspor
24 Февруари at 19:00
(Турската Суперлига)
Полска Екстракласа Arka Gdynia – Korona
24 Февруари at 19:00
(Полска Екстракласа)
Хърватска Първа HNL Hajduk Split – Istra 1961
24 Февруари at 19:00
(Хърватска Първа HNL)
Датската Суперлига Lyngby – Esbjerg
24 Февруари at 19:00
(Датската Суперлига)
Чешка Гамбринус Лига Vysocina – Hradec Kralove
24 Февруари at 19:00
(Чешка Гамбринус Лига)
Немската 2-ра Бундеслига Simulcast
24 Февруари at 19:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Union Berlin – Munich 1860
24 Февруари at 19:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Sandhausen – Braunschweig
24 Февруари at 19:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Wurzburger Kickers – Greuther Furth
24 Февруари at 19:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Австрийската Ерсте Лига Simulcast
24 Февруари at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига Blau-Weiss Linz – Wiener Neustadt
24 Февруари at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига Wacker Innsbruck – Wattens
24 Февруари at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига Horn – Kapfenberg
24 Февруари at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига Floridsdorfer – Austria Lustenau
24 Февруари at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Италианската Серия Б Brescia – Cittadella
24 Февруари at 20:00
(Италианската Серия Б)
Марокански Ботола Hassania Agadir – Kasba Tadla
24 Февруари at 20:00
(Марокански Ботола)
Френска Лига 1 Nantes – Dijon
24 Февруари at 20:00
(Френска Лига 1)
Румънската Лига 1 Targu Mures – Voluntari
24 Февруари at 20:30
(Румънската Лига 1)
Испанска Сегунда Дивисион Reus Deportiu – Real Oviedo
24 Февруари at 21:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Португалска Примеира Лига Guimaraes – Moreirense
24 Февруари at 21:00
(Португалска Примеира Лига)
Еквадорска Серия А Fuerza Amarilla – Clan Juvenil
24 Февруари at 21:00
(Еквадорска Серия А)
Холандски Ередивизи Den Haag – Twente
24 Февруари at 21:00
(Холандски Ередивизи)
Френска Лига 2 Ajaccio – Sochaux
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Amiens – Orleans
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Stade Lavallois – Bourg en Bresse 01
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Le Havre – Auxerre
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Nimes – Gazelec Ajaccio
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Niort – Red Star
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Strasbourg – Clermont
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Tours – Troyes
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Simulcast
24 Февруари at 21:00
(Френска Лига 2)
Датската Суперлига Randers – Midtjylland
24 Февруари at 21:15
(Датската Суперлига)
Полска Екстракласа Pogon Szczecin – Lech Poznan
24 Февруари at 21:30
(Полска Екстракласа)
Австрийската Ерсте Лига Liefering – LASK Linz
24 Февруари at 21:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Немска Бундеслига Wolfsburg – Werder
24 Февруари at 21:30
(Немска Бундеслига)
Белгийска Юпиер Лига Bruges – Zulte-Waregem
24 Февруари at 21:30
(Белгийска Юпиер Лига)
Ирландски Премиер Дивизия Bohemians – Derry City
24 Февруари at 21:45
(Ирландски Премиер Дивизия)
Ирландски Премиер Дивизия Galway United – Drogheda Utd
24 Февруари at 21:45
(Ирландски Премиер Дивизия)
Ирландски Премиер Дивизия St Patricks – Bray Wanderers
24 Февруари at 21:45
(Ирландски Премиер Дивизия)
Ирландски Премиер Дивизия Limerick – Sligo Rovers
24 Февруари at 21:45
(Ирландски Премиер Дивизия)
Испанска Примера Дивисион Las Palmas – Real Sociedad
24 Февруари at 21:45
(Испанска Примера Дивисион)
Френска Лига 1 Nice – Montpellier
24 Февруари at 21:45
(Френска Лига 1)
Шотландска Премиър Лига Inverness – Rangers
24 Февруари at 21:45
(Шотландска Премиър Лига)
Английски Чемпиъншип Wolverhampton – Birmingham
24 Февруари at 21:45
(Английски Чемпиъншип)
Ирландски Премиер Дивизия Dundalk – Shamrock Rovers
24 Февруари at 22:00
(Ирландски Премиер Дивизия)
Ирландски Премиер Дивизия Finn Harps – Cork City
24 Февруари at 22:00
(Ирландски Премиер Дивизия)
Италианската Серия Б Benevento – Bari
24 Февруари at 22:00
(Италианската Серия Б)
CONCACAF U-20 Championship Панама U-20 – Хаити U-20
24 Февруари at 22:00
(CONCACAF U-20 Championship)
Португалска Примеира Лига Benfica – Desportivo Chaves
24 Февруари at 23:00
(Португалска Примеира Лига)
Примера Дивисион де Парагвай Independiente FBC – Sportivo Luqueno
24 Февруари at 23:00
(Примера Дивисион де Парагвай)

25 Февруари, Събота
Чилийски Примера Дивисион Univ. de Concepcion – Iquique
25 Февруари at 0:00
(Чилийски Примера Дивисион)
CONCACAF U-20 Championship САЩ U-20 – Сейнт Китс и Невис U-20
25 Февруари at 0:30
(CONCACAF U-20 Championship)
Примера Дивисион де Парагвай Rubio Nu – Libertad
25 Февруари at 1:10
(Примера Дивисион де Парагвай)
Чилийски Примера Дивисион O Higgins – Cobresal
25 Февруари at 2:30
(Чилийски Примера Дивисион)
Еквадорска Серия А Liga de Quito – River Plate Guayaquil
25 Февруари at 2:30
(Еквадорска Серия А)
Мексикански Лига де Аскенцо Venados – Univ. de Guadalajara
25 Февруари at 4:30
(Мексикански Лига де Аскенцо)
Мексикански Примера Дивисион Tijuana – Monterrey
25 Февруари at 5:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Японска J лига Yokohama Marinos – Urawa
25 Февруари at 5:30
(Японска J лига)
Японска J лига Sendai – Consadole Sapporo
25 Февруари at 7:00
(Японска J лига)
Японска J лига Kashima – Tokyo
25 Февруари at 7:00
(Японска J лига)
Японска J лига Shimizu – Vissel Kobe
25 Февруари at 7:00
(Японска J лига)
Японска J лига Hiroshima – Niigata
25 Февруари at 7:00
(Японска J лига)
Японска J лига Sagan Tosu – Kashiwa
25 Февруари at 7:00
(Японска J лига)
Японска J лига Cerezo Osaka – Iwata
25 Февруари at 8:00
(Японска J лига)
Австралийската А-Лига Brisbane Roar – Wellington
25 Февруари at 8:35
(Австралийската А-Лига)
Японска J лига Omiya – Kawasaki
25 Февруари at 9:00
(Японска J лига)
Индийска I-лига Aizawl – Chennai City
25 Февруари at 10:35
(Индийска I-лига)
Австралийската А-Лига Melbourne Victory – Adelaide United
25 Февруари at 10:50
(Австралийската А-Лига)
Турска Първа лига Bandirmaspor – Sanliurfaspor
25 Февруари at 12:00
(Турска Първа лига)
Виетнам В Лига Quang Nam – Thanh Hoa
25 Февруари at 12:00
(Виетнам В Лига)
Виетнам В Лига Ho Chi Minh – Can Tho
25 Февруари at 12:30
(Виетнам В Лига)
Виетнам В Лига Dong Tam Long An – Hoang Anh Gia Lai
25 Февруари at 12:30
(Виетнам В Лига)
Австралийската А-Лига Perth Glory – Western Sydney
25 Февруари at 13:00
(Австралийската А-Лига)
Българска А ПФГ Lokomotiv Plovdiv – Neftohimik
25 Февруари at 13:00
(Българска А ПФГ)
Турската Суперлига Alanyaspor – Adanaspor
25 Февруари at 14:00
(Турската Суперлига)
Испанска Примера Дивисион Alaves – Valencia
25 Февруари at 14:00
(Испанска Примера Дивисион)
Немската 2-ра Бундеслига Simulcast
25 Февруари at 14:00
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Hanover – Arminia
25 Февруари at 14:00
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Fortuna D – Heidenheim
25 Февруари at 14:00
(Немската 2-ра Бундеслига)
Guangzhou – Jiangsu Suning
25 Февруари at 14:00
()
Украинската Премиер Лига Zoria – Dynamo Kiev
25 Февруари at 14:00
(Украинската Премиер Лига)
Украинската Премиер Лига Olimpik Donetsk – Stal Kamianske
25 Февруари at 14:00
(Украинската Премиер Лига)
Сръбска Суперлига Backa Palanka – Crvena Zvezda
25 Февруари at 14:00
(Сръбска Суперлига)
Египетски Висшата лига El Daklyeh – Al Ittihad
25 Февруари at 14:30
(Египетски Висшата лига)
Английски Чемпиъншип Leeds United – Sheffield Wednesday
25 Февруари at 14:30
(Английски Чемпиъншип)
Чешка Гамбринус Лига Dukla Praha – Karvina
25 Февруари at 14:30
(Чешка Гамбринус Лига)
Турската Суперлига Akhisar – Antalyaspor
25 Февруари at 15:00
(Турската Суперлига)
Турска Първа лига Adana Demirspor – Balikesirspor
25 Февруари at 15:00
(Турска Първа лига)
Румънската Лига 1 Viitorul – Poli Timisoara
25 Февруари at 15:00
(Румънската Лига 1)
Гръцка Суперлига Platanias – Asteras
25 Февруари at 15:00
(Гръцка Суперлига)
Бразилски Кампеонато Паулища Santo Andre – Linense
25 Февруари at 15:00
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Българска А ПФГ Beroe – CSKA Sofia
25 Февруари at 15:00
(Българска А ПФГ)
Босненска Премиер Лига Radnik Bijeljina – Olimpik Sarajevo
25 Февруари at 15:00
(Босненска Премиер Лига)
Италианска Лега Про Forli – Gubbio
25 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Matera – Siracusa
25 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Melfi – Paganese
25 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Messina – Catania
25 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Akragas – Foggia
25 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Fano – Reggiana
25 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Taranto – Catanzaro
25 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Индийска I-лига Bengaluru – East Bengal
25 Февруари at 15:35
(Индийска I-лига)
Катар Старс Лига El Jaish – Al Ahli
25 Февруари at 15:50
(Катар Старс Лига)
Катар Старс Лига Al Arabi – Al Wakrah
25 Февруари at 15:50
(Катар Старс Лига)
Италианската Серия Б Virtus Entella – Carpi
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Frosinone – Verona
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Ternana – Latina
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б SPAL – Perugia
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Ascoli – Pisa
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Cesena – Pro Vercelli
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Trapani – Salernitana
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Novara – Spezia
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Avellino – Vicenza
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Италианската Серия Б Simulcast
25 Февруари at 16:00
(Италианската Серия Б)
Хърватска Първа HNL Slaven – Split
25 Февруари at 16:00
(Хърватска Първа HNL)
Израелски Лига Хаал Hapoel T-A – Hapoel Ra'anana
25 Февруари at 16:00
(Израелски Лига Хаал)
Словенска Първа Лига Radomlje – Aluminij
25 Февруари at 16:00
(Словенска Първа Лига)
Френска Лига 2 Lens – Valenciennes
25 Февруари at 16:00
(Френска Лига 2)
Полска Екстракласа Plock – Zaglebie Lubin
25 Февруари at 16:30
(Полска Екстракласа)
Немска Бундеслига Simulcast
25 Февруари at 16:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Bayern – Hamburg
25 Февруари at 16:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Leverkusen – Mainz
25 Февруари at 16:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Darmstadt – Augsburg
25 Февруари at 16:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Freiburg – Dortmund
25 Февруари at 16:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Leipzig – Cologne
25 Февруари at 16:30
(Немска Бундеслига)
Английската Висша лига Chelsea – Swansea
25 Февруари at 17:00
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига Crystal Palace – Middlesbrough
25 Февруари at 17:00
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига Everton – Sunderland
25 Февруари at 17:00
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига Hull City – Burnley
25 Февруари at 17:00
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига West Bromwich – Bournemouth
25 Февруари at 17:00
(Английската Висша лига)
Марокански Ботола Chabab Atlas Khenifra – Maghreb Tetouan
25 Февруари at 17:00
(Марокански Ботола)
Испанска Сегунда Дивисион Cordoba – Alcorcon
25 Февруари at 17:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Чилийски Примера Дивисион Antofagasta – Palestino
25 Февруари at 17:00
(Чилийски Примера Дивисион)
Египетски Висшата лига Ismaily – El Geish
25 Февруари at 17:00
(Египетски Висшата лига)
Египетски Висшата лига Al Mokawloon – El Harby
25 Февруари at 17:00
(Египетски Висшата лига)
Австрийската Бундеслига Wolfsberger AC – Rapid Wien
25 Февруари at 17:00
(Австрийската Бундеслига)
Шотландска Премиър Лига Celtic – Hamilton
25 Февруари at 17:00
(Шотландска Премиър Лига)
Северно - Ирландска Премиършип Cliftonville – Coleraine
25 Февруари at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Северно - Ирландска Премиършип Glentoran – Linfield
25 Февруари at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Северно - Ирландска Премиършип Ballinamallard – Ballymena Utd
25 Февруари at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Северно - Ирландска Премиършип Carrick Rangers – Glenavon
25 Февруари at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Северно - Ирландска Премиършип Dungannon – Ards
25 Февруари at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Украинската Премиер Лига Oleksandria – Volyn
25 Февруари at 17:00
(Украинската Премиер Лига)
Датската Суперлига Horsens – Odense
25 Февруари at 17:00
(Датската Суперлига)
Чешка Гамбринус Лига Brno – Slovan Liberec
25 Февруари at 17:00
(Чешка Гамбринус Лига)
Словенска Първа Лига Rudar Velenje – Domzale
25 Февруари at 17:00
(Словенска Първа Лига)
Испанска Примера Дивисион Real Betis – Sevilla
25 Февруари at 17:15
(Испанска Примера Дивисион)
Гръцка Суперлига Kerkyra – Panaitolikos
25 Февруари at 17:15
(Гръцка Суперлига)
Турска Първа лига Goztepe – Manisaspor
25 Февруари at 17:30
(Турска Първа лига)
Чешка Гамбринус Лига Bohemians 1905 – Slovacko
25 Февруари at 17:30
(Чешка Гамбринус Лига)
Италианска Лега Про Casertana – Virtus Francavilla
25 Февруари at 17:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Monopoli – Andria BAT
25 Февруари at 17:30
(Италианска Лега Про)
Българска А ПФГ Levski – Lokomotiv Gorna
25 Февруари at 17:30
(Българска А ПФГ)
Турската Суперлига Konyaspor – Trabzonspor
25 Февруари at 18:00
(Турската Суперлига)
Френска Лига 1 Guingamp – Monaco
25 Февруари at 18:00
(Френска Лига 1)
Португалска Примеира Лига Tondela – Maritimo
25 Февруари at 18:00
(Португалска Примеира Лига)
Хърватска Първа HNL Lokomotiva – Osijek
25 Февруари at 18:00
(Хърватска Първа HNL)
Чешка Гамбринус Лига Zlin – Viktoria Plzen
25 Февруари at 18:00
(Чешка Гамбринус Лига)
Израелски Лига Хаал Hapoel Ashkelon – Hapoel K-S
25 Февруари at 18:00
(Израелски Лига Хаал)
Катар Старс Лига Al Shahaniya – Al Kharitiyath
25 Февруари at 18:00
(Катар Старс Лига)
Сръбска Суперлига Partizan – Borac
25 Февруари at 18:00
(Сръбска Суперлига)
Израелски Лига Хаал Maccabi Haifa – Ashdod
25 Февруари at 18:15
(Израелски Лига Хаал)
Швейцарска Суперлига Thun – Vaduz
25 Февруари at 18:45
(Швейцарска Суперлига)
Марокански Ботола Kawkab – FAR Rabat
25 Февруари at 19:00
(Марокански Ботола)
Полска Екстракласа Lechia Gdansk – Cracovie
25 Февруари at 19:00
(Полска Екстракласа)
Испанска Сегунда Дивисион Mirandes – Girona
25 Февруари at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Испанска Сегунда Дивисион Mallorca – Tenerife
25 Февруари at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Испанска Сегунда Дивисион Elche – Huesca
25 Февруари at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Еквадорска Серия А Universidad Catolica – Delfin
25 Февруари at 19:00
(Еквадорска Серия А)
Унгарски NB I Ferencvaros – Videoton
25 Февруари at 19:00
(Унгарски NB I)
Италианската Серия А Napoli – Atalanta
25 Февруари at 19:00
(Италианската Серия А)
Белгийска Юпиер Лига Charleroi – Sint-Truiden
25 Февруари at 19:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Русия. ЛФЛ Gefest – Terminator
25 Февруари at 19:10
(Русия. ЛФЛ)
Шотландска Чемпионшип Hibernian – Dunfermline
25 Февруари at 19:15
(Шотландска Чемпионшип)
Уелска Висшата лига Prestatyn Town – Connahs Quay
25 Февруари at 19:15
(Уелска Висшата лига)
Английската Висша лига Watford – West Ham
25 Февруари at 19:30
(Английската Висша лига)
Испанска Примера Дивисион Leganes – Deportivo
25 Февруари at 19:30
(Испанска Примера Дивисион)
Перуански Примера Дивисион Ayacucho – Union Comercio
25 Февруари at 19:30
(Перуански Примера Дивисион)
Египетски Висшата лига ENPPI – Misr Lel Makasa
25 Февруари at 19:30
(Египетски Висшата лига)
Австрийската Бундеслига Simulcast
25 Февруари at 19:30
(Австрийската Бундеслига)
Австрийската Бундеслига Salzburg – Mattersburg
25 Февруари at 19:30
(Австрийската Бундеслига)
Австрийската Бундеслига Austria – Altach
25 Февруари at 19:30
(Австрийската Бундеслига)
Австрийската Бундеслига Admira – Ried
25 Февруари at 19:30
(Австрийската Бундеслига)
Холандски Ередивизи Groningen – Utrecht
25 Февруари at 19:30
(Холандски Ередивизи)
Английски Чемпиъншип Brighton & Hove – Reading
25 Февруари at 19:30
(Английски Чемпиъншип)
Северно - Ирландска Премиършип Portadown – Crusaders
25 Февруари at 19:30
(Северно - Ирландска Премиършип)
Гръцка Суперлига Skoda Xanthi – Panathinaikos
25 Февруари at 19:30
(Гръцка Суперлига)
Немска Бундеслига Hertha Berlin – Eintracht
25 Февруари at 19:30
(Немска Бундеслига)
Италианска Лега Про Nuova Cosenza – Fondi
25 Февруари at 19:30
(Италианска Лега Про)
Португалска Примеира Лига Estoril – Sporting
25 Февруари at 20:15
(Португалска Примеира Лига)
Чешка Гамбринус Лига Pribram – Slavia Praha
25 Февруари at 20:15
(Чешка Гамбринус Лига)
Румънската Лига 1 Dinamo Bucuresti – CS U Craiova
25 Февруари at 20:30
(Румънската Лига 1)
Израелски Лига Хаал Maccabi T-A – Bnei Yehuda
25 Февруари at 20:30
(Израелски Лига Хаал)
Холандски Ередивизи Excelsior – Willem II
25 Февруари at 20:45
(Холандски Ередивизи)
Холандски Ередивизи NEC – Sparta
25 Февруари at 20:45
(Холандски Ередивизи)
Швейцарска Суперлига Grasshoppers – Young Boys
25 Февруари at 21:00
(Швейцарска Суперлига)
Френска Лига 1 Nancy – Toulouse
25 Февруари at 21:00
(Френска Лига 1)
Френска Лига 1 Lille – Bordeaux
25 Февруари at 21:00
(Френска Лига 1)
Френска Лига 1 Angers – Bastia
25 Февруари at 21:00
(Френска Лига 1)
Френска Лига 1 Rennes – Lorient
25 Февруари at 21:00
(Френска Лига 1)
Испанска Сегунда Дивисион Getafe – Rayo Vallecano
25 Февруари at 21:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Френска Лига 1 Simulcast
25 Февруари at 21:00
(Френска Лига 1)
Белгийска Юпиер Лига Kortrijk – Waasland-Beveren
25 Февруари at 21:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Белгийска Юпиер Лига Lokeren – Eupen
25 Февруари at 21:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Марокански Ботола WAC Casablanca – Berkane
25 Февруари at 21:15
(Марокански Ботола)
Словенска Първа Лига Maribor – Olimpija
25 Февруари at 21:15
(Словенска Първа Лига)
Белгийска Юпиер Лига Westerlo – Ostend
25 Февруари at 21:30
(Белгийска Юпиер Лига)
Полска Екстракласа Wisla – Jagiellonia
25 Февруари at 21:30
(Полска Екстракласа)
CONCACAF U-20 Championship Салвадор U-20 – Трин. и Тобаго U-20
25 Февруари at 21:30
(CONCACAF U-20 Championship)
Бразилски Кампеонато Паулища Palmeiras – Ferroviarios
25 Февруари at 21:30
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Италианска Лега Про Lecco – Vibonese
25 Февруари at 21:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Juve Stabia – Reggina
25 Февруари at 21:30
(Италианска Лега Про)
Испанска Примера Дивисион Eibar – Malaga
25 Февруари at 21:45
(Испанска Примера Дивисион)
Холандски Ередивизи Heerenveen – Roda
25 Февруари at 21:45
(Холандски Ередивизи)
Италианската Серия А Juventus – Empoli
25 Февруари at 21:45
(Италианската Серия А)
Бразилски Кампеонато Паулища Audax Sao Paulo – Ituano
25 Февруари at 22:00
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Santos – Botafogo SP
25 Февруари at 22:00
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Sao Bento – RB Brasil
25 Февруари at 22:00
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Перуански Примера Дивисион Deportivo Municipal – Comersiantes Unidos
25 Февруари at 22:30
(Перуански Примера Дивисион)
Португалска Примеира Лига Rio Ave – Pacos Ferreira
25 Февруари at 22:30
(Португалска Примеира Лига)
Чилийски Примера Дивисион Univ. de Chile – Everton CD
25 Февруари at 23:00
(Чилийски Примера Дивисион)
Примера Дивисион де Парагвай Cerro Porteno – Sol de America
25 Февруари at 23:00
(Примера Дивисион де Парагвай)

26 Февруари, Неделя
CONCACAF U-20 Championship Коста Рика U-20 – Бермудски острови U-20
26 Февруари at 0:00
(CONCACAF U-20 Championship)
Бразилски Кампеонато Паулища Ponte Preta – Sao Bernardo
26 Февруари at 0:30
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Mirassol – Corinthians
26 Февруари at 0:30
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Бразилски Кампеонато Паулища Novorizontino – Sao Paolo
26 Февруари at 0:30
(Бразилски Кампеонато Паулища)
Перуански Примера Дивисион Sport Rosario – Sporting Cristal
26 Февруари at 0:45
(Перуански Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион Queretaro – UNAM
26 Февруари at 1:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Примера Дивисион де Парагвай Nacional Asuncion – Sportivo Trinidense
26 Февруари at 1:10
(Примера Дивисион де Парагвай)
Чилийски Примера Дивисион Audax Italiano – Huachipato
26 Февруари at 1:30
(Чилийски Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион Tigres – Monarcas
26 Февруари at 3:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион Atlas – Leon
26 Февруари at 3:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион Pachuca – Veracruz
26 Февруари at 3:06
(Мексикански Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион America – Cruz Azul
26 Февруари at 5:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Австралийската А-Лига Newcastle Jets – CC Mariners
26 Февруари at 8:00
(Австралийската А-Лига)
Японска J лига Gamba Osaka – Kofu
26 Февруари at 10:00
(Японска J лига)
Виетнам В Лига Song Lam Nghe An – Da Nang
26 Февруари at 11:30
(Виетнам В Лига)
Турска Първа лига Samsunspor – Boluspor
26 Февруари at 12:00
(Турска Първа лига)
Турска Първа лига Sivasspor – Gaziantep BB
26 Февруари at 12:00
(Турска Първа лига)
Виетнам В Лига Quang Ninh – Saigon
26 Февруари at 12:00
(Виетнам В Лига)
Турската Суперлига Karabukspor – Genclerbirligi
26 Февруари at 12:30
(Турската Суперлига)
Виетнам В Лига T&T – Binh Duong
26 Февруари at 12:30
(Виетнам В Лига)
Българска А ПФГ Slavia Sofia – Cherno More
26 Февруари at 12:30
(Българска А ПФГ)
Испанска Примера Дивисион Espanyol – Osasuna
26 Февруари at 13:00
(Испанска Примера Дивисион)
Суперкупа на Естония Infonet – Flora
26 Февруари at 13:00
(Суперкупа на Естония)
Испанска Сегунда Дивисион Numancia – Cadiz
26 Февруари at 13:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Индийска I-лига Churchill Brothers – Shivajians
26 Февруари at 13:05
(Индийска I-лига)
Румънската Лига 1 Botosani – Pandurii
26 Февруари at 13:30
(Румънската Лига 1)
Холандски Ередивизи Go Ahead Eagles – Vitesse
26 Февруари at 13:30
(Холандски Ередивизи)
Италианската Серия А Palermo – Sampdoria
26 Февруари at 13:30
(Италианската Серия А)
Английски Чемпиъншип Norwich – Ipswich Town
26 Февруари at 14:00
(Английски Чемпиъншип)
Украинската Премиер Лига Zirka Kropyvnytskyi – Dnipro
26 Февруари at 14:00
(Украинската Премиер Лига)
Украинската Премиер Лига Chernomorets – Karpaty
26 Февруари at 14:00
(Украинската Премиер Лига)
Датската Суперлига Aalborg – Silkeborg
26 Февруари at 14:00
(Датската Суперлига)
Немската 2-ра Бундеслига Simulcast
26 Февруари at 14:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Stuttgart – Kaiserslautern
26 Февруари at 14:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Nuernberg – Bochum
26 Февруари at 14:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Aue – Dynamo Dresden
26 Февруари at 14:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Швейцарска Суперлига Basel – Luzern
26 Февруари at 14:45
(Швейцарска Суперлига)
Швейцарска Суперлига Lausanne – Sion
26 Февруари at 14:45
(Швейцарска Суперлига)
Турската Суперлига Osmanlispor – Istanbul BB
26 Февруари at 15:00
(Турската Суперлига)
Турска Първа лига Eskisehirspor – Umraniyespor
26 Февруари at 15:00
(Турска Първа лига)
Македонська Прва ліга Vardar – Skendija
26 Февруари at 15:00
(Македонська Прва ліга)
Суперкупа на Литва Zalgiris – Trakai
26 Февруари at 15:00
(Суперкупа на Литва)
Гръцка Суперлига AEK – Larisa
26 Февруари at 15:00
(Гръцка Суперлига)
Босненска Премиер Лига Sarajevo – Vitez
26 Февруари at 15:00
(Босненска Премиер Лига)
Българска А ПФГ Montana – Pirin
26 Февруари at 15:00
(Българска А ПФГ)
Белгийска Юпиер Лига Standard – Mechelen
26 Февруари at 15:30
(Белгийска Юпиер Лига)
Английската Висша лига Tottenham – Stoke City
26 Февруари at 15:30
(Английската Висша лига)
Холандски Ередивизи AZ Alkmaar – Zwolle
26 Февруари at 15:30
(Холандски Ередивизи)
Холандски Ередивизи Feyenoord – PSV Eindhoven
26 Февруари at 15:30
(Холандски Ередивизи)
Италианска Лега Про FC Sudtirol – Modena
26 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Padova – Teramo
26 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианската Серия Б Albinoleffe – Ancona
26 Февруари at 15:30
(Италианската Серия Б)
Италианска Лега Про Lumezzane – Santarcangelo
26 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Renate – Livorno
26 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Sambenedettese – Venezia
26 Февруари at 15:30
(Италианска Лега Про)
Индийска I-лига Mumbai – Minerva Punjab
26 Февруари at 15:35
(Индийска I-лига)
Френска Лига 1 Saint-Etienne – Caen
26 Февруари at 16:00
(Френска Лига 1)
Швейцарска Чалъндж Лига Wohlen – Zurich
26 Февруари at 16:00
(Швейцарска Чалъндж Лига)
Хърватска Първа HNL Cibalia – Dinamo Zagreb
26 Февруари at 16:00
(Хърватска Първа HNL)
Италианската Серия А Genoa – Bologna
26 Февруари at 16:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Crotone – Cagliari
26 Февруари at 16:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Sassuolo – Milan
26 Февруари at 16:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Chievo – Pescara
26 Февруари at 16:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Lazio – Udinese
26 Февруари at 16:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Simulcast
26 Февруари at 16:00
(Италианската Серия А)
Словенска Първа Лига Krsko – Gorica
26 Февруари at 16:00
(Словенска Първа Лига)
Полска Екстракласа Gornik Leczna – Piast Gliwice
26 Февруари at 16:30
(Полска Екстракласа)
Немска Бундеслига Ingolstadt – Moenchengladbach
26 Февруари at 16:30
(Немска Бундеслига)
Марокански Ботола Khouribga – Chabab Rif Hoceima
26 Февруари at 17:00
(Марокански Ботола)
Марокански Ботола Ittihad Tanger – RCA Casablanca
26 Февруари at 17:00
(Марокански Ботола)
Швейцарска Суперлига Sankt Gallen – Lugano
26 Февруари at 17:00
(Швейцарска Суперлига)
Испанска Сегунда Дивисион Almeria – UCAM Murcia
26 Февруари at 17:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Чилийски Примера Дивисион Deportes Temuco – Colo Colo
26 Февруари at 17:00
(Чилийски Примера Дивисион)
Португалската Лига Виталис Sporting II – Aves
26 Февруари at 17:00
(Португалската Лига Виталис)
Украинската Премиер Лига Shakhtar Dn – Vorskla
26 Февруари at 17:00
(Украинската Премиер Лига)
Датската Суперлига Nordsjaelland – Kobenhavn
26 Февруари at 17:00
(Датската Суперлига)
Испанска Примера Дивисион Atletico Madrid – Barcelona
26 Февруари at 17:15
(Испанска Примера Дивисион)
Гръцка Суперлига Iraklis – PAOK
26 Февруари at 17:15
(Гръцка Суперлига)
Гръцка Суперлига Levadiakos – PAS Giannina
26 Февруари at 17:15
(Гръцка Суперлига)
Италианска Лега Про FeralpiSalo – Parma
26 Февруари at 17:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Robur Siena – Racing Roma
26 Февруари at 17:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Como – Prato
26 Февруари at 17:30
(Италианска Лега Про)
Турска Първа лига Yeni Malatyaspor – Altinordu
26 Февруари at 17:30
(Турска Първа лига)
Австрийската Бундеслига Sankt Poelten – Sturm Graz
26 Февруари at 17:30
(Австрийската Бундеслига)
Българска А ПФГ Ludogorets – Vereya
26 Февруари at 17:30
(Българска А ПФГ)
Италианска Лега Про Pontedera – ADC Viterbese Castrense
26 Февруари at 17:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Giana Erminio – Olbia
26 Февруари at 17:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Lupa Roma – Lucchese
26 Февруари at 17:30
(Италианска Лега Про)
Холандски Ередивизи Ajax – Heracles
26 Февруари at 17:45
(Холандски Ередивизи)
Словенска Първа Лига Koper – Celje
26 Февруари at 17:55
(Словенска Първа Лига)
Русия. ЛФЛ Legion – Presnya
26 Февруари at 18:00
(Русия. ЛФЛ)
Women. Немска Бундеслига Frankfurt – Potsdam
26 Февруари at 18:00
(Women. Немска Бундеслига)
Турската Суперлига Gaziantep – Fenerbahce
26 Февруари at 18:00
(Турската Суперлига)
Перуански Примера Дивисион Real Garcilaso – Cajamarca
26 Февруари at 18:00
(Перуански Примера Дивисион)
Френска Лига 1 Lyon – Metz
26 Февруари at 18:00
(Френска Лига 1)
Португалска Примеира Лига Nacional – Feirense
26 Февруари at 18:00
(Португалска Примеира Лига)
Хърватска Първа HNL Inter Zapresic – Rijeka
26 Февруари at 18:00
(Хърватска Първа HNL)
Карлинг Къп Manchester Utd – Southampton
26 Февруари at 18:30
(Карлинг Къп)
Немска Бундеслига Schalke 04 – Hoffenheim
26 Февруари at 18:30
(Немска Бундеслига)
Чешка Гамбринус Лига Jablonec – Sparta Praha
26 Февруари at 18:30
(Чешка Гамбринус Лига)
Белгийска Юпиер Лига Anderlecht – Racing Genk
26 Февруари at 19:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Марокански Ботола Olympic Safi – Kenitra
26 Февруари at 19:00
(Марокански Ботола)
Полска Екстракласа Legia – Nieciecza
26 Февруари at 19:00
(Полска Екстракласа)
Испанска Сегунда Дивисион Valladolid – Lugo
26 Февруари at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Испанска Сегунда Дивисион Sevilla II – Levante
26 Февруари at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Датската Суперлига SonderjyskE – Brondby
26 Февруари at 19:00
(Датската Суперлига)
Израелски Лига Хаал Maccabi P-T – Hapoel Haifa
26 Февруари at 19:00
(Израелски Лига Хаал)
Италианска Лега Про Mantova – Maceratese
26 Февруари at 19:30
(Италианска Лега Про)
Испанска Примера Дивисион Athletic Bilbao – Гренада
26 Февруари at 19:30
(Испанска Примера Дивисион)
Испанска Примера Дивисион Sporting Gijon – Celta Vigo
26 Февруари at 19:30
(Испанска Примера Дивисион)
Гръцка Суперлига Olympiacos – Panionios
26 Февруари at 19:30
(Гръцка Суперлига)
Португалска Примеира Лига Setubal – Braga
26 Февруари at 20:00
(Португалска Примеира Лига)
Мексикански Примера Дивисион Toluca – Puebla
26 Февруари at 20:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Перуански Примера Дивисион Melgar – Univ San Martin
26 Февруари at 20:30
(Перуански Примера Дивисион)
Румънската Лига 1 Gaz Metan Medias – Steaua
26 Февруари at 20:30
(Румънската Лига 1)
Белгийска Юпиер Лига Gent – Mouscron-Peruwelz
26 Февруари at 21:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Испанска Сегунда Дивисион Zaragoza – Gimnastic Tarragona
26 Февруари at 21:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Израелски Лига Хаал Bnei Sakhnin – Beitar Jerusalem
26 Февруари at 21:00
(Израелски Лига Хаал)
Марокански Ботола FUS Rabat – Difaa El Jadida
26 Февруари at 21:15
(Марокански Ботола)
Италианска Лега Про Carrarese – Pro Piacenza
26 Февруари at 21:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Piacenza – Pistoiese
26 Февруари at 21:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Alessandria – Tuttocuoio
26 Февруари at 21:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Arezzo – Cremonese
26 Февруари at 21:30
(Италианска Лега Про)
Испанска Примера Дивисион Villarreal – Real Madrid
26 Февруари at 21:45
(Испанска Примера Дивисион)
Италианската Серия А Inter Milan – Roma
26 Февруари at 21:45
(Италианската Серия А)
Френска Лига 1 Marseille – PSG
26 Февруари at 22:00
(Френска Лига 1)
Португалска Примеира Лига Boavista – Porto
26 Февруари at 22:15
(Португалска Примеира Лига)
Перуански Примера Дивисион Juan Aurich – Universitario
26 Февруари at 23:00
(Перуански Примера Дивисион)
Чилийски Примера Дивисион Santiago Wanderers – San Luis
26 Февруари at 23:00
(Чилийски Примера Дивисион)
Еквадорска Серия А Barcelona SC – El Nacional
26 Февруари at 23:00
(Еквадорска Серия А)
Еквадорска Серия А Macara – Deportivo Cuenca
26 Февруари at 23:00
(Еквадорска Серия А)
Примера Дивисион де Парагвай Guarani Asuncion – Club Olimpia
26 Февруари at 23:00
(Примера Дивисион де Парагвай)

27 Февруари, Понеделник
Еквадорска Серия А Independiente JT – Emelec
27 Февруари at 0:00
(Еквадорска Серия А)
Мексикански Примера Дивисион Jaguares – Guadalajara
27 Февруари at 1:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Примера Дивисион де Парагвай Deportivo Capiata – General Diaz
27 Февруари at 1:10
(Примера Дивисион де Парагвай)
Перуански Примера Дивисион Alianza Lima – Sport Huancayo
27 Февруари at 1:15
(Перуански Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион Santos L – Necaxa
27 Февруари at 2:00
(Мексикански Примера Дивисион)


Архив Предавания


ЗАЛАГАНИЯ
tapeerror tapeerror 180.75 точки (64%)
ARMEN ARMEN 179 точки (55%)
Кирюха_ЦСКА Kiryha_CSKA 178.75 точки (61%)
  Класиране Класиране       Направи залог Направи залог    
Последни публикации във форума
Gratis Inter Milan Diretta Streaming
Последна публикация 37 от преди минути
Finishing time
Последна публикация 31 от преди дни
Commentary on video archives
Последна публикация 99 от преди дни
Реклама в LiveTV

 
      LiveTV Правила         Отиди горе   
 
© 2006-2017 LiveTV. Всички права запазени.
Всички имена на клубове и теливизионни канали, както и лога, принадлежат на съответните собственици.
  Rambler's Top100