LiveTV / Спортни програми на живо sportal.bg
 

Например:  tennis  CELTIC  MARSEILLE  Everton  WRESTLEMANIA
ПРЕДАВАНИЯ   РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО   РЕЗУЛТАТИ   ВИДЕО АРХИВ   BETTING   FAN CLUBS
Вход Вход   Регистрация Регистрация
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
ФОРУМ   КОНТАКТИ
New on LiveTV
Акценти от срещата Bernard Tomic – Ryan Harrison
Акценти от срещата Joris De Loore – Bjorn Fratangelo
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to да се регистрирате или Вход
Best Odds Today
Dundalk – Maccabi T-A
1 4.56     X 3.72     2 1.92
   Избрания от вас (или по подразбиране) часови пояс: 16:35 (UTC +3)
ФутболХокей на ледБаскетболТенисВолейбол
БоксМоторни спортовеЗимни спортовеСпринт, Лека атлетика...
Днес (29 Септември, Четвъртък)
Тенис. WTA тур WTA Tour, Wuhan
 
6:45 (WTA тур)
Тенис. ATP Тур ATP Tour, Chengdu
 
8:00 (ATP Тур)
Тенис. ATP Тур ATP Tour, Shenzhen
 
9:00 (ATP Тур)
Тенис. WTA тур WTA Tour, Tashkent
 
9:10 (WTA тур)
Тенис на маса. ITTF Challenger Series
 
9:30 (ITTF)
Тенис на маса. TT Cup TT Cup
 
9:30 (TT Cup)
Тенис на маса. Мастер-Тур Master Tour TT
 
10:00 (Мастер-Тур)
Бадминтон. Суперсерия BWF Czech International
 
10:30 (Суперсерия BWF)
Тенис. ATP Challenger Tour ATP Challenger, Orleans
 
12:00 (ATP Challenger Tour)
Тенис. ATP Challenger Tour ATP Challenger, Rome
 
14:05 (ATP Challenger Tour)
Тенис. ATP Challenger Tour Andrey Rublev – Tobias Kamke
14:45 (ATP Challenger Tour)
Хокей. KHL Metallurg Nk – Traktor
  0:1
15:00 (KHL)
Хокей. MHL Stalnye Lisy – Sputnik Almetyevsk
  1:1
15:00 (MHL)
Тенис. ATP Тур Tomas Berdych – Mikhail Kukushkin
  1:0
15:10 (ATP Тур)
Тенис. ATP Challenger Tour Daniel Gimeno-Traver – Tristan Lamasine
  1:0
15:20 (ATP Challenger Tour)
Хокей. KHL Sibir – Metallurg Mg
  0:2
15:30 (KHL)
Хокей. MHL Altay Ust-Kamenogorsk – Omskiye Yastreby
  2:3
15:30 (MHL)
Тенис. WTA тур Petra Kvitova – Johanna Konta
  1:0
15:45 (WTA тур)
Хокей. KHL Avangard – Salavat Yulaev
  1:2
16:00 (KHL)
Хокей. MHL Snezhnye Barsy – Belye Medvedi
  0:0
16:00 (MHL)
Хандбал. Жени. Румънската Лига Национала Magura – Corona Brasov
 
16:00 (Румънската Лига Национала)
Тенис. ATP Тур Dominic Thiem – Di Wu
 
16:20 (ATP Тур)
Футбол. Купа на Лигата на ОАЕ Bani Yas – Al Ittihad Kalba
  0:0
16:25 (Купа на Лигата на ОАЕ)
Тенис. ATP Challenger Tour Marco Chiudinelli – Paul-Henri Mathieu
  0:0
16:30 (ATP Challenger Tour)
Футбол. Купа на Лигата на ОАЕ Al Dhafra – Al Jazira
  0:0
16:30 (Купа на Лигата на ОАЕ)
Хандбал. Жени. Румънската Лига Национала CSM Bucuresti – Craiova
 
16:30 (Румънската Лига Национала)
Футбол. Азиатски първенство до 16 години Иран U-16 – Северна Корея U-16
  0:0
16:30 (Азиатски първенство до 16 години)
Покажи всички -      

  Всички предстоящи предавания
Моля, имайте предвид: списъкът на излъчваните предаванията и може да бъде актуализиран до началото на срещата. Много от излъчванията се обявяват само ден преди началото, а някои от тях дори няколко часа преди него.


   Футбол 553
   Хокей 109
   Баскетбол 106
   Тенис 41
   Волейбол 9
   Бокс 3
   Моторни спортове 48
   Лека атлетика 1
   Футзал 5
   Хандбал 30
   Ръгби Лиг 3
   Бейзбол 74
   Кърлинг 4
   Американски футбол 26
   Бадминтон 4
   Флорбол 4
   Ръгби Юниън 20
   Ски скокове 2
   Голф 9
   Хокей на трева 4
   Тенис на маса 8
   Колоездене 7
   Крикет 3
   Водни спортове 6
   Австралийски футбол 1
   Келтски футбол 1
   Скуош 1
   Конен спорт 1
   Хрътки 4
   E-Sport 2
   Бойни изкуства 5
    Футбол    

Top Matches Today
Европа лига Dundalk – Maccabi T-A
29 Септември at 22:05
(Европа лига)

29 Септември, Четвъртък
Купа на Лигата на ОАЕ Bani Yas – Al Ittihad Kalba

29 Септември at 16:25
(Купа на Лигата на ОАЕ)
Азиатски първенство до 16 години Иран U-16 – Северна Корея U-16

29 Септември at 16:30
(Азиатски първенство до 16 години)
Купа на Лигата на ОАЕ Al Dhafra – Al Jazira

29 Септември at 16:30
(Купа на Лигата на ОАЕ)
Европа лига Astana – Young Boys
29 Септември at 18:00
(Европа лига)
Европа лига Gabala – Mainz
29 Септември at 18:00
(Европа лига)
Немска Регионаллига (североизток) Carl Zeiss Jena – Cottbus
29 Септември at 18:00
(Немска Регионаллига (североизток))
Младежка лига на УЕФА Dinamo Tbilisi do 19 – Kairat U19
29 Септември at 19:00
(Младежка лига на УЕФА)
Датска Първа Дивизия  Koge – Helsingor
29 Септември at 19:00
(Датска Първа Дивизия )
Купа на Лигата на ОАЕ Al Shabab – Al Ahli
29 Септември at 19:00
(Купа на Лигата на ОАЕ)
Европа лига Simulcast
29 Септември at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Ajax – Standard
29 Септември at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Celta Vigo – Panathinaikos
29 Септември at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Zurich – Osmanlispor
29 Септември at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Steaua – Villarreal
29 Септември at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Sparta Praha – Inter Milan
29 Септември at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Hapoel Be'er Sheva – Southampton
29 Септември at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Fiorentina – Karabakh
29 Септември at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Slovan Liberec – PAOK
29 Септември at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Schalke 04 – Salzburg
29 Септември at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Krasnodar – Nice
29 Септември at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Gent – Konyaspor
29 Септември at 20:00
(Европа лига)
Европа лига Shakhtar Dn – Braga
29 Септември at 20:00
(Европа лига)
Women. NCAA Villanova – Georgetown
29 Септември at 22:00
(Women. NCAA)
Европа лига Athletic Bilbao – Rapid Wien
29 Септември at 22:05
(Европа лига)
Европа лига Racing Genk – Sassuolo
29 Септември at 22:05
(Европа лига)
Европа лига Austria – Viktoria Plzen
29 Септември at 22:05
(Европа лига)
Европа лига Roma – Astra Giurgiu
29 Септември at 22:05
(Европа лига)
Европа лига Zenit – AZ Alkmaar
29 Септември at 22:05
(Европа лига)
Европа лига Dundalk – Maccabi T-A
29 Септември at 22:05
(Европа лига)
Европа лига Olympiacos – APOEL
29 Септември at 22:05
(Европа лига)
Европа лига Fenerbahce – Feyenoord
29 Септември at 22:05
(Европа лига)
Европа лига Manchester Utd – Zoria
29 Септември at 22:05
(Европа лига)
Европа лига Saint-Etienne – Anderlecht
29 Септември at 22:05
(Европа лига)
Перуански Примера Дивисион Defensor La Bocana – Cesar Vallejo
29 Септември at 23:30
(Перуански Примера Дивисион)

30 Септември, Петък
Примера Дивисион Боливия Jorge Wilstermann – Guabira
30 Септември at 1:00
(Примера Дивисион Боливия)
Копа Судамерикана Dep. La Guaira – San Lorenzo
30 Септември at 1:15
(Копа Судамерикана)
Колумбийска лига Patriotas – Rionegro Aguilas
30 Септември at 2:00
(Колумбийска лига)
Примера Дивисион Боливия Universitario de Sucre – Nacional Potosi
30 Септември at 3:00
(Примера Дивисион Боливия)
Бразилия Серия Б Goias – Parana
30 Септември at 3:00
(Бразилия Серия Б)
КОНКАКАФ Шампионска лига Police United – Olimpia
30 Септември at 3:00
(КОНКАКАФ Шампионска лига)
Примера Дивисион Боливия Sport Boys – Oriente Petrolero
30 Септември at 3:30
(Примера Дивисион Боливия)
Копа Судамерикана Cerro Porteno – Santa Fe
30 Септември at 3:45
(Копа Судамерикана)
Колумбийска лига Deportivo Pasto – Alianza Petrolera
30 Септември at 4:00
(Колумбийска лига)
КОНКАКАФ Шампионска лига Honduras Progreso – W Connection
30 Септември at 5:00
(КОНКАКАФ Шампионска лига)
Азербайджанска Премиер Лига Inter Baku – Zira
30 Септември at 14:00
(Азербайджанска Премиер Лига)
Жени.  Световно първенство за младежи U17 Венецуела U-17 – Германия U-17
30 Септември at 15:00
(Жени. Световно първенство за младежи U17)
Купа на Лигата на ОАЕ Emirates – Hatta
30 Септември at 16:15
(Купа на Лигата на ОАЕ)
Купа на Лигата на ОАЕ Al Wasl – Al Wahda
30 Септември at 16:20
(Купа на Лигата на ОАЕ)
Жени.  Световно първенство за младежи U17 Мексико U-17 – Нова Зеландия U-17
30 Септември at 17:00
(Жени. Световно първенство за младежи U17)
Българска А ПФГ Lokomotiv Plovdiv – Pirin
30 Септември at 17:30
(Българска А ПФГ)
Румънската Лига 1 CSMS Iasi – Poli Timisoara
30 Септември at 18:00
(Румънската Лига 1)
Жени.  Световно първенство за младежи U17 Камерун U-17 – Канада U-17
30 Септември at 18:00
(Жени. Световно първенство за младежи U17)
Фински Вейкауслига HIFK – HJK
30 Септември at 18:30
(Фински Вейкауслига)
Беларуска Премиер Лига Krumkachy – Slutsk
30 Септември at 18:30
(Беларуска Премиер Лига)
Купа на Лигата на ОАЕ Al Ain – Al Nasr
30 Септември at 19:00
(Купа на Лигата на ОАЕ)
Хърватска Първа HNL Istra 1961 – Rijeka
30 Септември at 19:00
(Хърватска Първа HNL)
Чешка Гамбринус Лига Vysocina – Bohemians 1905
30 Септември at 19:00
(Чешка Гамбринус Лига)
Датската Суперлига Odense – Aarhus
30 Септември at 19:00
(Датската Суперлига)
Полска Екстракласа Ruch Chorzow – Zaglebie Lubin
30 Септември at 19:00
(Полска Екстракласа)
Беларуска Премиер Лига Neman Grodno – Slavia-Mozyr
30 Септември at 19:00
(Беларуска Премиер Лига)
Естонска Лига Tammeka – Paide
30 Септември at 19:00
(Естонска Лига)
Немската 2-ра Бундеслига Simulcast
30 Септември at 19:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Nuernberg – Union Berlin
30 Септември at 19:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Sandhausen – Dynamo Dresden
30 Септември at 19:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Aue – Bochum
30 Септември at 19:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Австрийската Ерсте Лига Wiener Neustadt – Blau-Weiss Linz
30 Септември at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига LASK Linz – Liefering
30 Септември at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига Austria Lustenau – Floridsdorfer
30 Септември at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига Kapfenberg – Horn
30 Септември at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Австрийската Ерсте Лига Simulcast
30 Септември at 19:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Жени.  Световно първенство за младежи U17 Йордания U-17 – Испания U-17
30 Септември at 20:00
(Жени. Световно първенство за младежи U17)
Латвийска Лига Liepaja – Jelgava
30 Септември at 20:00
(Латвийска Лига)
Швеция Allsvenskan Helsingborg – Hammarby
30 Септември at 20:00
(Швеция Allsvenskan)
Българска А ПФГ Beroe – Cherno More
30 Септември at 20:00
(Българска А ПФГ)
Норвежки Типелиген Bodo / Glimt – Stromsgodset
30 Септември at 20:00
(Норвежки Типелиген)
Турската Суперлига Akhisar – Genclerbirligi
30 Септември at 20:00
(Турската Суперлига)
Румънската Лига 1 Targu Mures – Cluj
30 Септември at 20:30
(Румънската Лига 1)
Холандски Ередивизи Zwolle – Den Haag
30 Септември at 21:00
(Холандски Ередивизи)
Френска Лига 2 Simulcast
30 Септември at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Ajaccio – Brest
30 Септември at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Amiens – Troyes
30 Септември at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Stade Lavallois – Clermont
30 Септември at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Lens – Red Star
30 Септември at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Nimes – Bourg en Bresse 01
30 Септември at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Niort – Orleans
30 Септември at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Reims – Auxerre
30 Септември at 21:00
(Френска Лига 2)
Френска Лига 2 Tours – Gazelec Ajaccio
30 Септември at 21:00
(Френска Лига 2)
Холандски Eerste Divisie Volendam – Breda
30 Септември at 21:00
(Холандски Eerste Divisie)
Холандски Eerste Divisie RKC Waalwijk – Jong PSV
30 Септември at 21:00
(Холандски Eerste Divisie)
Датската Суперлига Silkeborg – Nordsjaelland
30 Септември at 21:15
(Датската Суперлига)
Белгийска Твееде Классе Union – Tubize
30 Септември at 21:15
(Белгийска Твееде Классе)
Полска Екстракласа Gornik Leczna – Lech Poznan
30 Септември at 21:30
(Полска Екстракласа)
Немска Бундеслига Leipzig – Augsburg
30 Септември at 21:30
(Немска Бундеслига)
Италианската Серия Б Brescia – Bari
30 Септември at 21:30
(Италианската Серия Б)
Австрийската Ерсте Лига Wattens – Wacker Innsbruck
30 Септември at 21:30
(Австрийската Ерсте Лига)
Белгийска Юпиер Лига Ostend – Sint-Truiden
30 Септември at 21:30
(Белгийска Юпиер Лига)
Шотландска Премиър Лига Motherwell – Heart of Midlothian
30 Септември at 21:45
(Шотландска Премиър Лига)
Испанска Примера Дивисион Real Sociedad – Real Betis
30 Септември at 21:45
(Испанска Примера Дивисион)
Френска Лига 1 Rennes – Guingamp
30 Септември at 21:45
(Френска Лига 1)
Ирландски Премиер Дивизия Bray Wanderers – Bohemians
30 Септември at 21:45
(Ирландски Премиер Дивизия)
Английската Висша лига Everton – Crystal Palace
30 Септември at 22:00
(Английската Висша лига)
Португалска Примеира Лига Tondela – Pacos Ferreira
30 Септември at 22:30
(Португалска Примеира Лига)
Еквадорска Серия А Fuerza Amarilla – Emelec
30 Септември at 23:30
(Еквадорска Серия А)

1 Октомври, Събота
Примера Дивисион де Парагвай General Diaz – River Plate Asuncion
1 Октомври at 0:00
(Примера Дивисион де Парагвай)
Еквадорска Серия А Delfin – Aucas
1 Октомври at 0:00
(Еквадорска Серия А)
Примера Дивисион Аржентина Quilmes – Olimpo
1 Октомври at 1:00
(Примера Дивисион Аржентина)
Бразилия Серия Б Bahia – Criciuma
1 Октомври at 1:15
(Бразилия Серия Б)
Колумбийска лига Atletico Huila – Fortaleza
1 Октомври at 2:00
(Колумбийска лига)
Примера Дивисион де Парагвай Libertad – Deportivo Capiata
1 Октомври at 2:10
(Примера Дивисион де Парагвай)
Бразилия Серия Б Luverdense – Tupi
1 Октомври at 2:30
(Бразилия Серия Б)
NWSL Washington Spirit – Chicago Red Stars
1 Октомври at 3:00
(NWSL)
Американската МЛС Houston Dynamo – New York City
1 Октомври at 3:00
(Американската МЛС)
Еквадорска Серия А Independiente JT – Mushuc Runa
1 Октомври at 3:00
(Еквадорска Серия А)
Еквадорска Серия А Universidad Catolica – River Plate Guayaquil
1 Октомври at 3:00
(Еквадорска Серия А)
Примера Дивисион Боливия The Strongest – Blooming
1 Октомври at 3:00
(Примера Дивисион Боливия)
Примера Дивисион Аржентина Godoy Cruz – Union Santa Fe
1 Октомври at 3:15
(Примера Дивисион Аржентина)
Бразилия Серия Б Avai – Paysandu
1 Октомври at 3:30
(Бразилия Серия Б)
USL Swope Park Rangers – Los Angeles II
1 Октомври at 3:30
(USL)
Еквадорска Серия А Liga de Quito – Deportivo Cuenca
1 Октомври at 3:30
(Еквадорска Серия А)
Еквадорска Серия А Barcelona SC – El Nacional
1 Октомври at 3:45
(Еквадорска Серия А)
USL Colorado Springs – Vancouver II
1 Октомври at 4:00
(USL)
Колумбийска лига La Equidad – Atletico Nacional
1 Октомври at 4:00
(Колумбийска лига)
Колумбийска лига Deportive Cali – Atl. Bucaramanga
1 Октомври at 4:00
(Колумбийска лига)
Мексикански Примера Дивисион Tijuana – Atlas
1 Октомври at 5:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Мексикански Лига де Аскенцо Deportivo Tepic – Correcaminos
1 Октомври at 5:30
(Мексикански Лига де Аскенцо)
Японска J лига Kashima – Omiya
1 Октомври at 8:00
(Японска J лига)
Японска J лига Nagoya – Fukuoka
1 Октомври at 8:00
(Японска J лига)
Японска J лига Urawa – Gamba Osaka
1 Октомври at 8:05
(Японска J лига)
Японска J лига Iwata – Niigata
1 Октомври at 9:00
(Японска J лига)
Японска J лига Kofu – Yokohama Marinos
1 Октомври at 10:30
(Японска J лига)
Руска Премиер Лига Tom – Ural
1 Октомври at 12:00
(Руска Премиер Лига)
Японска J лига Sagan Tosu – Sendai
1 Октомври at 12:30
(Японска J лига)
Японска J лига Shonan Bellmare – Kashiwa
1 Октомври at 13:00
(Японска J лига)
Японска J лига Vissel Kobe – Kawasaki
1 Октомври at 13:00
(Японска J лига)
Японска J лига Hiroshima – Tokyo
1 Октомври at 13:00
(Японска J лига)
Естонска Лига Kalju – Kalev Sillamae
1 Октомври at 13:00
(Естонска Лига)
Естонска Лига Tarvas – Trans
1 Октомври at 13:00
(Естонска Лига)
Естонска Лига Parnu – Flora
1 Октомври at 13:00
(Естонска Лига)
Португалска Примеира Лига Rio Ave – Estoril
1 Октомври at 13:45
(Португалска Примеира Лига)
Руска Втора дивизия (Център) Kaluga – Avangard Kursk
1 Октомври at 14:00
(Руска Втора дивизия (Център))
Руска Втора дивизия (Център) Torpedo M – Dinamo Briansk
1 Октомври at 14:00
(Руска Втора дивизия (Център))
Латвийска Лига Spartaks – Ventspils
1 Октомври at 14:00
(Латвийска Лига)
Латвийска Лига Rigas FS – Daugavpils
1 Октомври at 14:00
(Латвийска Лига)
Украинската Перша Лига Illichivets – Bukovyna
1 Октомври at 14:00
(Украинската Перша Лига)
Украинската Лига до 19 Skala U19 – Zirka Kropyvnytskyi U19
1 Октомври at 14:00
(Украинската Лига до 19)
Испанска Примера Дивисион Гренада – Leganes
1 Октомври at 14:00
(Испанска Примера Дивисион)
Немската 2-ра Бундеслига Simulcast
1 Октомври at 14:00
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Hanover – St. Pauli
1 Октомври at 14:00
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Fortuna D – Karlsruhe
1 Октомври at 14:00
(Немската 2-ра Бундеслига)
Беларуска Премиер Лига Belshina – Torpedo Zhodino
1 Октомври at 14:00
(Беларуска Премиер Лига)
Шотландска Премиър Лига Dundee FC – Celtic
1 Октомври at 14:15
(Шотландска Премиър Лига)
Руска Премиер Лига Krylia Sovetov – Anzhi
1 Октомври at 14:30
(Руска Премиер Лига)
Английската Висша лига Swansea – Liverpool
1 Октомври at 14:30
(Английската Висша лига)
Английски Чемпиъншип Fulham – Queens Park Rangers
1 Октомври at 14:45
(Английски Чемпиъншип)
Фински Вейкауслига Kemi Kings – SJK
1 Октомври at 15:00
(Фински Вейкауслига)
Литовски А Лига Suduva – Zalgiris K
1 Октомври at 15:00
(Литовски А Лига)
Украинската Перша Лига Naftovyk – Cherkaskyi Dnipro
1 Октомври at 15:00
(Украинската Перша Лига)
Швеция Allsvenskan Sundsvall – Jonkopings
1 Октомври at 15:00
(Швеция Allsvenskan)
Украинската Лига до 21 Dynamo Kiev U21 – Zirka Kropyvnytskyi U21
1 Октомври at 15:00
(Украинската Лига до 21)
Албанска Суперлига Luftetari – Laci
1 Октомври at 15:00
(Албанска Суперлига)
Албанска Суперлига Kukesi – Partizani Tirana
1 Октомври at 15:00
(Албанска Суперлига)
Българска А ПФГ Montana – Lokomotiv Gorna
1 Октомври at 15:15
(Българска А ПФГ)
Италианска Лега Про Lumezzane – Reggiana
1 Октомври at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Sambenedettese – Parma
1 Октомври at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про FC Sudtirol – Teramo
1 Октомври at 15:30
(Италианска Лега Про)
Украинската Перша Лига Hirnyk-Sport – Desna
1 Октомври at 15:30
(Украинската Перша Лига)
Гръцка Суперлига Kerkyra – PAS Giannina
1 Октомври at 16:00
(Гръцка Суперлига)
Латвийска Лига FK Riga – Metta / LU
1 Октомври at 16:00
(Латвийска Лига)
Босненска Премиер Лига Olimpik Sarajevo – Siroki Brijeg
1 Октомври at 16:00
(Босненска Премиер Лига)
Жени.  Световно първенство за младежи U17 Нигерия U-17 – Бразилия U-17
1 Октомври at 16:00
(Жени. Световно първенство за младежи U17)
Украинската Перша Лига Poltava – Ternopol
1 Октомври at 16:00
(Украинската Перша Лига)
Украинската Перша Лига Obolon – Veres
1 Октомври at 16:00
(Украинската Перша Лига)
Украинската Перша Лига Sumy – Skala
1 Октомври at 16:00
(Украинската Перша Лига)
Естонска Лига Levadia – Infonet
1 Октомври at 16:00
(Естонска Лига)
Азербайджанска Премиер Лига Sumqayit – AZAL
1 Октомври at 16:00
(Азербайджанска Премиер Лига)
Италианската Серия Б Simulcast
1 Октомври at 16:00
(Италианската Серия Б)
Беларуска Премиер Лига Granit – Naftan
1 Октомври at 16:00
(Беларуска Премиер Лига)
Френска Лига 2 Strasbourg – Valenciennes
1 Октомври at 16:00
(Френска Лига 2)
Турската Суперлига Karabukspor – Trabzonspor
1 Октомври at 16:00
(Турската Суперлига)
Турската Суперлига Kasimpasa – Kayserispor
1 Октомври at 16:00
(Турската Суперлига)
Чешка Гамбринус Лига Mlada Boleslav – Dukla Praha
1 Октомври at 16:30
(Чешка Гамбринус Лига)
Полска Екстракласа Arka Gdynia – Piast Gliwice
1 Октомври at 16:30
(Полска Екстракласа)
Немска Бундеслига Bayern – Cologne
1 Октомври at 16:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Hertha Berlin – Hamburg
1 Октомври at 16:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Ingolstadt – Hoffenheim
1 Октомври at 16:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Darmstadt – Werder
1 Октомври at 16:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Freiburg – Eintracht
1 Октомври at 16:30
(Немска Бундеслига)
Немска Бундеслига Simulcast
1 Октомври at 16:30
(Немска Бундеслига)
Босненска Премиер Лига Metalleghe-BSI – Zrinjski
1 Октомври at 16:30
(Босненска Премиер Лига)
Норвежки Типелиген Stabaek – Lillestrom
1 Октомври at 16:30
(Норвежки Типелиген)
Индийска Супер Лига NorthEast United – Kerala Blasters
1 Октомври at 16:30
(Индийска Супер Лига)
Австрийската Бундеслига Wolfsberger AC – Altach
1 Октомври at 17:00
(Австрийската Бундеслига)
Руска Първа Дивизия Kuban – Yenisey
1 Октомври at 17:00
(Руска Първа Дивизия)
Исландски Урвалсдейлд Throttur – Vikingur Reykjavik
1 Октомври at 17:00
(Исландски Урвалсдейлд)
Исландски Урвалсдейлд KR Reykjavik – Fylkir
1 Октомври at 17:00
(Исландски Урвалсдейлд)
Исландски Урвалсдейлд Hafnarfjardar – Vestmannaeyjar
1 Октомври at 17:00
(Исландски Урвалсдейлд)
Исландски Урвалсдейлд Valur – Akranes
1 Октомври at 17:00
(Исландски Урвалсдейлд)
Исландски Урвалсдейлд Breidablik – Fjolnir
1 Октомври at 17:00
(Исландски Урвалсдейлд)
Исландски Урвалсдейлд Stjarnan – Vikingur Olafsvik
1 Октомври at 17:00
(Исландски Урвалсдейлд)
Испанска Сегунда Дивисион Huesca – Almeria
1 Октомври at 17:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Датската Суперлига Horsens – Esbjerg
1 Октомври at 17:00
(Датската Суперлига)
Швеция Allsvenskan Ostersunds – Falkenbergs
1 Октомври at 17:00
(Швеция Allsvenskan)
Швеция Allsvenskan Hacken – Malmoe
1 Октомври at 17:00
(Швеция Allsvenskan)
Русия. ЛФЛ Nika – Finish
1 Октомври at 17:00
(Русия. ЛФЛ)
Руска Премиер Лига Lokomotiv M – Arsenal-Tula
1 Октомври at 17:00
(Руска Премиер Лига)
Украинската Премиер Лига Stal Kamianske – Chernomorets
1 Октомври at 17:00
(Украинската Премиер Лига)
Северно - Ирландска Премиършип Crusaders – Cliftonville
1 Октомври at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Северно - Ирландска Премиършип Glenavon – Portadown
1 Октомври at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Северно - Ирландска Премиършип Glentoran – Linfield
1 Октомври at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Северно - Ирландска Премиършип Ballinamallard – Dungannon
1 Октомври at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Шотландска Премиър Лига Rangers – Partick Thistle
1 Октомври at 17:00
(Шотландска Премиър Лига)
Северно - Ирландска Премиършип Coleraine – Ballymena Utd
1 Октомври at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Северно - Ирландска Премиършип Ards – Carrick Rangers
1 Октомври at 17:00
(Северно - Ирландска Премиършип)
Английски Чемпиъншип Rotherham Utd – Newcastle
1 Октомври at 17:00
(Английски Чемпиъншип)
Словенска Първа Лига Celje – Aluminij
1 Октомври at 17:00
(Словенска Първа Лига)
Шведски Суперетан Atvidaberg – Dalkurd
1 Октомври at 17:00
(Шведски Суперетан)
Бразилската Серия А Fluminense – Sport Recife
1 Октомври at 17:00
(Бразилската Серия А)
Английската Висша лига Hull City – Chelsea
1 Октомври at 17:00
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига Sunderland – West Bromwich
1 Октомври at 17:00
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига Watford – Bournemouth
1 Октомври at 17:00
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига West Ham – Middlesbrough
1 Октомври at 17:00
(Английската Висша лига)
Испанска Примера Дивисион Sevilla – Alaves
1 Октомври at 17:15
(Испанска Примера Дивисион)
Италианска Лега Про Modena – Bassano
1 Октомври at 17:30
(Италианска Лега Про)
Българска А ПФГ Botev Plovdiv – CSKA Sofia
1 Октомври at 17:30
(Българска А ПФГ)
Хърватска Първа HNL Split – Lokomotiva
1 Октомври at 18:00
(Хърватска Първа HNL)
Руска Втора дивизия (Запад) Dynamo St Pburg – CRFSO
1 Октомври at 18:00
(Руска Втора дивизия (Запад))
Литовски А Лига Zalgiris – Atlantas
1 Октомври at 18:00
(Литовски А Лига)
Чешка Гамбринус Лига Zlin – Jablonec
1 Октомври at 18:00
(Чешка Гамбринус Лига)
Чешка Гамбринус Лига Pribram – Slovacko
1 Октомври at 18:00
(Чешка Гамбринус Лига)
Украинската Перша Лига Inhulets – Avangard
1 Октомври at 18:00
(Украинската Перша Лига)
Португалска Примеира Лига Desportivo Chaves – Belenenses
1 Октомври at 18:00
(Португалска Примеира Лига)
Френска Лига 1 PSG – Bordeaux
1 Октомври at 18:00
(Френска Лига 1)
Албанска Суперлига Vllaznia – Skenderbeu
1 Октомври at 18:00
(Албанска Суперлига)
Израелски Лига Хаал Hapoel Ra'anana – Hapoel Haifa
1 Октомври at 18:00
(Израелски Лига Хаал)
Израелски Лига Хаал Maccabi Haifa – Hapoel K-S
1 Октомври at 18:00
(Израелски Лига Хаал)
Азербайджанска Премиер Лига Neftchi – Kapaz
1 Октомври at 18:00
(Азербайджанска Премиер Лига)
Румънската Лига 1 Gaz Metan Medias – Voluntari
1 Октомври at 18:00
(Румънската Лига 1)
Чилийски Примера Дивисион Antofagasta – San Luis
1 Октомври at 18:00
(Чилийски Примера Дивисион)
Гръцка Суперлига Levadiakos – Larisa
1 Октомври at 18:15
(Гръцка Суперлига)
Полска II Лига Radomiak – Polonia Warszawa
1 Октомври at 18:30
(Полска II Лига)
Швейцарска Суперлига Vaduz – Sion
1 Октомври at 18:45
(Швейцарска Суперлига)
Испанска Сегунда Дивисион Lugo – Mallorca
1 Октомври at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Испанска Сегунда Дивисион Alcorcon – Elche
1 Октомври at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Испанска Сегунда Дивисион Gimnastic Tarragona – Sevilla II
1 Октомври at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Полска Екстракласа Plock – Wisla
1 Октомври at 19:00
(Полска Екстракласа)
Белгийска Юпиер Лига Zulte-Waregem – Charleroi
1 Октомври at 19:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Норвежки Типелиген Sogndal – Brann
1 Октомври at 19:00
(Норвежки Типелиген)
Словенска Първа Лига Koper – Rudar Velenje
1 Октомври at 19:00
(Словенска Първа Лига)
Турската Суперлига Rizespor – Besiktas
1 Октомври at 19:00
(Турската Суперлига)
Турската Суперлига Gaziantep – Bursaspor
1 Октомври at 19:00
(Турската Суперлига)
Италианската Серия А Pescara – Chievo
1 Октомври at 19:00
(Италианската Серия А)
Уелска Висшата лига Airbus – Llandudno
1 Октомври at 19:15
(Уелска Висшата лига)
Австрийската Бундеслига Admira – Mattersburg
1 Октомври at 19:30
(Австрийската Бундеслига)
Италианска Лега Про Fano – Maceratese
1 Октомври at 19:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Padova – Mantova
1 Октомври at 19:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Santarcangelo – Ancona
1 Октомври at 19:30
(Италианска Лега Про)
Английска национальная лига Dagenham & Redbridge – Tranmere
1 Октомври at 19:30
(Английска национальная лига)
Немска Бундеслига Leverkusen – Dortmund
1 Октомври at 19:30
(Немска Бундеслига)
Холандски Ередивизи Vitesse – Groningen
1 Октомври at 19:30
(Холандски Ередивизи)
Испанска Примера Дивисион Osasuna – Las Palmas
1 Октомври at 19:30
(Испанска Примера Дивисион)
Руска Премиер Лига Terek – Orenburg
1 Октомври at 19:30
(Руска Премиер Лига)
Украинската Премиер Лига Dnipro – Oleksandria
1 Октомври at 19:30
(Украинската Премиер Лига)
Украинската Премиер Лига Vorskla – Olimpik Donetsk
1 Октомври at 19:30
(Украинската Премиер Лига)
Английски Чемпиъншип Wolverhampton – Norwich
1 Октомври at 19:30
(Английски Чемпиъншип)
Хърватска Първа HNL Osijek – Inter Zapresic
1 Октомври at 20:00
(Хърватска Първа HNL)
Българска А ПФГ Slavia Sofia – Vereya
1 Октомври at 20:00
(Българска А ПФГ)
Израелски Лига Хаал Ashdod – Bnei Yehuda
1 Октомври at 20:00
(Израелски Лига Хаал)
Израелски Лига Хаал Hapoel T-A – Hapoel Ashkelon
1 Октомври at 20:00
(Израелски Лига Хаал)
Примера Дивисион Аржентина Rosario Central – Arsenal S
1 Октомври at 20:00
(Примера Дивисион Аржентина)
Израелски Лига Хаал Beitar Jerusalem – Hapoel K-S
1 Октомври at 20:10
(Израелски Лига Хаал)
Португалска Примеира Лига Guimaraes – Sporting
1 Октомври at 20:15
(Португалска Примеира Лига)
Гръцка Суперлига Iraklis – Panionios
1 Октомври at 20:30
(Гръцка Суперлига)
Испанска Сегунда Дивисион Zaragoza – Cordoba
1 Октомври at 20:30
(Испанска Сегунда Дивисион)
Румънската Лига 1 Botosani – Dinamo Bucuresti
1 Октомври at 20:30
(Румънската Лига 1)
Примера Дивисион Аржентина Aldosivi – Talleres Cordoba
1 Октомври at 20:30
(Примера Дивисион Аржентина)
Холандски Ередивизи Heerenveen – PSV Eindhoven
1 Октомври at 20:45
(Холандски Ередивизи)
Холандски Ередивизи Roda – NEC
1 Октомври at 20:45
(Холандски Ередивизи)
Чилийски Примера Дивисион Cobresal – O Higgins
1 Октомври at 21:00
(Чилийски Примера Дивисион)
Френска Лига 1 Lille – Nancy
1 Октомври at 21:00
(Френска Лига 1)
Френска Лига 1 Dijon – Montpellier
1 Октомври at 21:00
(Френска Лига 1)
Френска Лига 1 Nantes – Bastia
1 Октомври at 21:00
(Френска Лига 1)
Френска Лига 1 Caen – Toulouse
1 Октомври at 21:00
(Френска Лига 1)
Френска Лига 1 Metz – Monaco
1 Октомври at 21:00
(Френска Лига 1)
Френска Лига 1 Simulcast
1 Октомври at 21:00
(Френска Лига 1)
Белгийска Юпиер Лига Eupen – Mouscron-Peruwelz
1 Октомври at 21:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Белгийска Юпиер Лига Westerlo – Waasland-Beveren
1 Октомври at 21:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Швейцарска Суперлига Basel – Thun
1 Октомври at 21:00
(Швейцарска Суперлига)
Ирландски Премиер Дивизия Galway United – Finn Harps
1 Октомври at 21:00
(Ирландски Премиер Дивизия)
Чешка Гамбринус Лига Slavia Praha – Karvina
1 Октомври at 21:05
(Чешка Гамбринус Лига)
Словенска Първа Лига Maribor – Domzale
1 Октомври at 21:15
(Словенска Първа Лига)
Италианска Лега Про Pordenone – Venezia
1 Октомври at 21:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про FeralpiSalo – Forli
1 Октомври at 21:30
(Италианска Лега Про)
Полска Екстракласа Legia – Lechia Gdansk
1 Октомври at 21:30
(Полска Екстракласа)
Белгийска Юпиер Лига Lokeren – Kortrijk
1 Октомври at 21:30
(Белгийска Юпиер Лига)
Холандски Ередивизи Go Ahead Eagles – Excelsior
1 Октомври at 21:45
(Холандски Ередивизи)
Испанска Примера Дивисион Deportivo – Sporting Gijon
1 Октомври at 21:45
(Испанска Примера Дивисион)
Италианската Серия А Udinese – Lazio
1 Октомври at 21:45
(Италианската Серия А)
Бразилия Серия Б Bragantino – CRB
1 Октомври at 22:00
(Бразилия Серия Б)
Бразилската Серия А Sao Paolo – Flamengo
1 Октомври at 22:00
(Бразилската Серия А)
Бразилската Серия А Chapecoense – Vitoria
1 Октомври at 22:00
(Бразилската Серия А)
Бразилската Серия А Santos – Atletico-PR
1 Октомври at 22:00
(Бразилската Серия А)
Бразилия Серия Б Nautico – Vasco de Gama
1 Октомври at 22:30
(Бразилия Серия Б)
Португалска Примеира Лига Nacional – Porto
1 Октомври at 22:30
(Португалска Примеира Лига)
Бразилската Серия А Botafogo – Corinthians
1 Октомври at 22:30
(Бразилската Серия А)
Бразилската Серия А Ponte Preta – Atletico-MG
1 Октомври at 22:30
(Бразилската Серия А)
Примера Дивисион Боливия San Jose Oruro – Bolivar
1 Октомври at 22:30
(Примера Дивисион Боливия)
Примера Дивисион Аржентина Temperley – Newell's Old Boys
1 Октомври at 22:45
(Примера Дивисион Аржентина)

2 Октомври, Неделя
Чилийски Примера Дивисион Univ Catolica – Huachipato
2 Октомври at 0:00
(Чилийски Примера Дивисион)
Примера Дивисион де Парагвай Guarani Asuncion – General Caballero
2 Октомври at 0:00
(Примера Дивисион де Парагвай)
Колумбийска лига Junior – Millonarios
2 Октомври at 0:00
(Колумбийска лига)
Примера Дивисион Аржентина Racing Club – Patronato
2 Октомври at 0:00
(Примера Дивисион Аржентина)
Бразилия Серия Б Londrina – Oeste
2 Октомври at 0:30
(Бразилия Серия Б)
Бразилската Серия А Cruzeiro – Gremio
2 Октомври at 0:30
(Бразилската Серия А)
Мексикански Примера Дивисион Queretaro – Santos L
2 Октомври at 1:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион Cruz Azul – Veracruz
2 Октомври at 1:00
(Мексикански Примера Дивисион)
USL Rochester Rhinos – Charlotte Independence
2 Октомври at 1:05
(USL)
Американската МЛС New York – Philadelphia
2 Октомври at 2:00
(Американската МЛС)
Примера Дивисион Аржентина River Plate – Velez Sarsfield
2 Октомври at 2:00
(Примера Дивисион Аржентина)
Примера Дивисион де Парагвай Club Olimpia – Rubio Nu
2 Октомври at 2:10
(Примера Дивисион де Парагвай)
Американската МЛС Toronto – DC United
2 Октомври at 2:30
(Американската МЛС)
Американската МЛС Columbus – Chicago
2 Октомври at 2:30
(Американската МЛС)
Американската МЛС New England – Kansas City
2 Октомври at 2:30
(Американската МЛС)
NASL Tampa Bay – Miami
2 Октомври at 2:30
(NASL)
Мексикански Примера Дивисион Monterrey – America
2 Октомври at 3:00
(Мексикански Примера Дивисион)
NASL Minnesota – Jacksonville Armada
2 Октомври at 3:00
(NASL)
Бразилската Серия А Internacional-RS – Figueirense
2 Октомври at 3:00
(Бразилската Серия А)
Мексикански Примера Дивисион Leon – Tigres
2 Октомври at 3:06
(Мексикански Примера Дивисион)
USL Rio Grande Valley – OKC Energy
2 Октомври at 3:30
(USL)
Примера Дивисион Боливия Oriente Petrolero – Real Potosi
2 Октомври at 3:30
(Примера Дивисион Боливия)
Американската МЛС Dallas – Los Angeles
2 Октомври at 4:00
(Американската МЛС)
Американската МЛС Colorado – Portland
2 Октомври at 4:00
(Американската МЛС)
Мексикански Примера Дивисион Guadalajara – Monarcas
2 Октомври at 5:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Мексикански Примера Дивисион Necaxa – Toluca
2 Октомври at 5:00
(Мексикански Примера Дивисион)
USL Sacramento Republic – Orange County Blues
2 Октомври at 5:30
(USL)
Американската МЛС San Jose – Real Salt Lake
2 Октомври at 5:30
(Американската МЛС)
Южна Корея К-лига Suwon – Suwon City
2 Октомври at 8:00
(Южна Корея К-лига)
Южна Корея К-лига Sangju Sangmu – Jeonbuk Motors
2 Октомври at 8:00
(Южна Корея К-лига)
Южна Корея К-лига Ulsan – Incheon Utd
2 Октомври at 8:00
(Южна Корея К-лига)
Южна Корея К-лига Seongnam – Pohang
2 Октомври at 8:00
(Южна Корея К-лига)
Южна Корея К-лига Gwangju – Seoul
2 Октомври at 8:00
(Южна Корея К-лига)
Южна Корея К-лига Jeonnam – Jeju United
2 Октомври at 8:00
(Южна Корея К-лига)
Руска Първа Дивизия SKA-Khabarovsk – Volgar Gazprom
2 Октомври at 9:00
(Руска Първа Дивизия)
Руска Първа Дивизия Sibir – Baltika
2 Октомври at 12:00
(Руска Първа Дивизия)
Литовски А Лига Stumbras – Utenis
2 Октомври at 13:00
(Литовски А Лига)
Датската Суперлига Aalborg – SonderjyskE
2 Октомври at 13:00
(Датската Суперлига)
Испанска Сегунда Дивисион UCAM Murcia – Mirandes
2 Октомври at 13:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Испанска Примера Дивисион Valencia – Atletico Madrid
2 Октомври at 13:00
(Испанска Примера Дивисион)
Холандски Ередивизи Ajax – Utrecht
2 Октомври at 13:30
(Холандски Ередивизи)
Италианската Серия А Empoli – Juventus
2 Октомври at 13:30
(Италианската Серия А)
Руска Първа Дивизия Spartak M II – Neftekhimik
2 Октомври at 14:00
(Руска Първа Дивизия)
Руска Първа Дивизия Tambov – Spartak Nalchik
2 Октомври at 14:00
(Руска Първа Дивизия)
Руска Първа Дивизия Khimki – Zenit II
2 Октомври at 14:00
(Руска Първа Дивизия)
Руска Втора дивизия (Урал) Zenit-Izhevsk – KamAZ Nab Chelny
2 Октомври at 14:00
(Руска Втора дивизия (Урал))
Руска Втора дивизия (Урал) Chelyabinsk – Volga Ulyanovsk
2 Октомври at 14:00
(Руска Втора дивизия (Урал))
Руска Втора дивизия (Урал) Dynamo Kirov – Syzran-2003
2 Октомври at 14:00
(Руска Втора дивизия (Урал))
Шотландска Чемпионшип Hibernian – Dundee United
2 Октомври at 14:00
(Шотландска Чемпионшип)
Руска Премиер Лига Ufa – Amkar
2 Октомври at 14:00
(Руска Премиер Лига)
Украинската Премиер Лига Volyn – Karpaty
2 Октомври at 14:00
(Украинската Премиер Лига)
Руска Втора дивизия (Урал) Lada Tl – NoSta
2 Октомври at 14:00
(Руска Втора дивизия (Урал))
Английската Висша лига Manchester Utd – Stoke City
2 Октомври at 14:00
(Английската Висша лига)
Немската 2-ра Бундеслига Simulcast
2 Октомври at 14:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Kaiserslautern – Arminia
2 Октомври at 14:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Heidenheim – Braunschweig
2 Октомври at 14:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Немската 2-ра Бундеслига Wurzburger Kickers – Munich 1860
2 Октомври at 14:30
(Немската 2-ра Бундеслига)
Швейцарска Суперлига Lausanne – Lugano
2 Октомври at 14:45
(Швейцарска Суперлига)
Швейцарска Суперлига Young Boys – Sankt Gallen
2 Октомври at 14:45
(Швейцарска Суперлига)
Руска Втора дивизия (Запад) Volga Tver – Spartak Ks
2 Октомври at 15:00
(Руска Втора дивизия (Запад))
Руска Втора дивизия (Запад) Domodedovo – Znamya Truda
2 Октомври at 15:00
(Руска Втора дивизия (Запад))
Датската Суперлига Lyngby – Midtjylland
2 Октомври at 15:00
(Датската Суперлига)
Украинската Перша Лига Arsenal Kiev – Kolos Kovalivka
2 Октомври at 15:00
(Украинската Перша Лига)
Албанска Суперлига Teuta – Korabi
2 Октомври at 15:00
(Албанска Суперлига)
Италианска Лега Про Alessandria – Cremonese
2 Октомври at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Arezzo – Pro Piacenza
2 Октомври at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про GIANA Erminio – Livorno
2 Октомври at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Piacenza – Olbia
2 Октомври at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Siena – Pistoiese
2 Октомври at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Akragas – Catanzaro
2 Октомври at 15:30
(Италианска Лега Про)
Чешка Гамбринус Лига Brno – Sparta Praha
2 Октомври at 15:30
(Чешка Гамбринус Лига)
Италианска Лега Про Robur Siena – Pistoiese
2 Октомври at 15:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Arezzo – Piacenza
2 Октомври at 15:30
(Италианска Лега Про)
Холандски Ередивизи Willem II – Feyenoord
2 Октомври at 15:30
(Холандски Ередивизи)
Холандски Ередивизи Heracles – Twente
2 Октомври at 15:30
(Холандски Ередивизи)
Белгийска Юпиер Лига Bruges – Gent
2 Октомври at 15:30
(Белгийска Юпиер Лига)
Купа на Ирландия Dundalk – Derry City
2 Октомври at 15:45
(Купа на Ирландия)
Италианската Серия А Simulcast
2 Октомври at 16:00
(Италианската Серия А)
Гръцка Суперлига Veria – PAOK
2 Октомври at 16:00
(Гръцка Суперлига)
Руска Първа Дивизия Tosno – Luch-Energia
2 Октомври at 16:00
(Руска Първа Дивизия)
Руска Първа Дивизия Fakel – Tyumen
2 Октомври at 16:00
(Руска Първа Дивизия)
Руска Първа Дивизия Sokol Saratov – Shinnik
2 Октомври at 16:00
(Руска Първа Дивизия)
Руска Втора дивизия (Запад) Torpedo Vl – Solyaris
2 Октомври at 16:00
(Руска Втора дивизия (Запад))
Руска Втора дивизия (Запад) Dolgoprudny – Kolomna
2 Октомври at 16:00
(Руска Втора дивизия (Запад))
Швеция Allsvenskan Kalmar – Goeteborg
2 Октомври at 16:00
(Швеция Allsvenskan)
Швеция Allsvenskan Gefle – Elfsborg
2 Октомври at 16:00
(Швеция Allsvenskan)
Френска Лига 1 Angers – Marseille
2 Октомври at 16:00
(Френска Лига 1)
Италианската Серия Б Cesena – Latina
2 Октомври at 16:00
(Италианската Серия Б)
Беларуска Премиер Лига Minsk – Gorodeya
2 Октомври at 16:00
(Беларуска Премиер Лига)
Беларуска Премиер Лига Vitebsk – Dynamo Mn
2 Октомври at 16:00
(Беларуска Премиер Лига)
Норвежки Adeccoligaen Raufoss – Kongsvinger
2 Октомври at 16:00
(Норвежки Adeccoligaen)
Норвежки Adeccoligaen Levanger – KFUM
2 Октомври at 16:00
(Норвежки Adeccoligaen)
Норвежки Adeccoligaen Jerv – Bryne
2 Октомври at 16:00
(Норвежки Adeccoligaen)
Норвежки Adeccoligaen Asane – Team Strommen
2 Октомври at 16:00
(Норвежки Adeccoligaen)
Шведски Суперетан Syrianska – Halmstad
2 Октомври at 16:00
(Шведски Суперетан)
Шведски Суперетан Angelholms – Frej
2 Октомври at 16:00
(Шведски Суперетан)
Шведски Суперетан Ljungskile – Varnamo
2 Октомври at 16:00
(Шведски Суперетан)
Турската Суперлига Galatasaray – Antalyaspor
2 Октомври at 16:00
(Турската Суперлига)
Турската Суперлига Alanyaspor – Istanbul BB
2 Октомври at 16:00
(Турската Суперлига)
Италианската Серия А Atalanta – Napoli
2 Октомври at 16:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Bologna – Genoa
2 Октомври at 16:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Cagliari – Crotone
2 Октомври at 16:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Sampdoria – Palermo
2 Октомври at 16:00
(Италианската Серия А)
Английската Висша лига Leicester City – Southampton
2 Октомври at 16:15
(Английската Висша лига)
Английската Висша лига Tottenham – Manchester City
2 Октомври at 16:15
(Английската Висша лига)
Полска Екстракласа Cracovie – Korona
2 Октомври at 16:30
(Полска Екстракласа)
Полска Екстракласа Slask – Nieciecza
2 Октомври at 16:30
(Полска Екстракласа)
Немска Бундеслига Wolfsburg – Mainz
2 Октомври at 16:30
(Немска Бундеслига)
Датска Първа Дивизия  Hobro – Vejle
2 Октомври at 16:30
(Датска Първа Дивизия )
Руска Премиер Лига Zenit – Spartak M
2 Октомври at 16:30
(Руска Премиер Лига)
Норвежки Типелиген Haugesund – Sparta Sarpsborg
2 Октомври at 16:30
(Норвежки Типелиген)
Индийска Супер Лига Atletico Kolkata – Chennaiyin
2 Октомври at 16:30
(Индийска Супер Лига)
Норвежки Adeccoligaen Mjondalen – Sandnes Ulf
2 Октомври at 16:30
(Норвежки Adeccoligaen)
Women. Английски ФА Къп Manchester City – Birmingham
2 Октомври at 16:45
(Women. Английски ФА Къп)
Руска Първа Дивизия Mordovya Saransk – Dynamo Moscow
2 Октомври at 17:00
(Руска Първа Дивизия)
Датската Суперлига Viborg – Kobenhavn
2 Октомври at 17:00
(Датската Суперлига)
Испанска Сегунда Дивисион Girona – Reus Deportiu
2 Октомври at 17:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Украинската Перша Лига Mykolaiv – Helios
2 Октомври at 17:00
(Украинската Перша Лига)
Украинската Премиер Лига Shakhtar Dn – Zoria
2 Октомври at 17:00
(Украинската Премиер Лига)
Швейцарска Суперлига Grasshoppers – Luzern
2 Октомври at 17:00
(Швейцарска Суперлига)
Испанска Примера Дивисион Real Madrid – Eibar
2 Октомври at 17:15
(Испанска Примера Дивисион)
Австрийската Бундеслига Salzburg – Sturm Graz
2 Октомври at 17:30
(Австрийската Бундеслига)
Австрийската Бундеслига Ried – Rapid Wien
2 Октомври at 17:30
(Австрийската Бундеслига)
Италианска Лега Про Matera – Foggia
2 Октомври at 17:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Melfi – Siracusa
2 Октомври at 17:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Messina – Paganese
2 Октомври at 17:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Monopoli – Fondi
2 Октомври at 17:30
(Италианска Лега Про)
Българска А ПФГ Levski – Dunav
2 Октомври at 17:45
(Българска А ПФГ)
Холандски Ередивизи Sparta – AZ Alkmaar
2 Октомври at 17:45
(Холандски Ередивизи)
Словенска Първа Лига Krsko – Olimpija
2 Октомври at 17:55
(Словенска Първа Лига)
Купа на Ирландия St Patricks – Cork City
2 Октомври at 17:55
(Купа на Ирландия)
Чилийски Примера Дивисион Colo Colo – Univ. de Chile
2 Октомври at 18:00
(Чилийски Примера Дивисион)
Хърватска Първа HNL Dinamo Zagreb – Hajduk Split
2 Октомври at 18:00
(Хърватска Първа HNL)
Сръбска Суперлига Javor Ivanjica – Crvena Zvezda
2 Октомври at 18:00
(Сръбска Суперлига)
Литовски А Лига Trakai – Lietava
2 Октомври at 18:00
(Литовски А Лига)
Чешка Гамбринус Лига Slovan Liberec – Teplice
2 Октомври at 18:00
(Чешка Гамбринус Лига)
Португалска Примеира Лига Benfica – Feirense
2 Октомври at 18:00
(Португалска Примеира Лига)
Португалска Примеира Лига Setubal – Maritimo
2 Октомври at 18:00
(Португалска Примеира Лига)
Френска Лига 1 Nice – Lorient
2 Октомври at 18:00
(Френска Лига 1)
Албанска Суперлига Tirana – Flamurtari
2 Октомври at 18:00
(Албанска Суперлига)
Азербайджанска Премиер Лига Gabala – Karabakh
2 Октомври at 18:00
(Азербайджанска Премиер Лига)
Румънската Лига 1 Viitorul – Astra Giurgiu
2 Октомври at 18:00
(Румънската Лига 1)
Шведски Суперетан Trelleborg – Sirius
2 Октомври at 18:00
(Шведски Суперетан)
Гръцка Суперлига Panathinaikos – Asteras
2 Октомври at 18:15
(Гръцка Суперлига)
Гръцка Суперлига Platanias – Panaitolikos
2 Октомври at 18:15
(Гръцка Суперлига)
Фински Вейкауслига Mariehamn – PK 35
2 Октомври at 18:30
(Фински Вейкауслига)
Фински Вейкауслига VPS Vaasa – RoPS
2 Октомври at 18:30
(Фински Вейкауслига)
Фински Вейкауслига KuPS Kuopio – Inter Turku
2 Октомври at 18:30
(Фински Вейкауслига)
Фински Вейкауслига Lahti – Ilves
2 Октомври at 18:30
(Фински Вейкауслига)
Швеция Allsvenskan AIK – Norrkoping
2 Октомври at 18:30
(Швеция Allsvenskan)
Немска Бундеслига Schalke 04 – Moenchengladbach
2 Октомври at 18:30
(Немска Бундеслига)
Италианската Серия Б Ascoli – Spezia
2 Октомври at 18:30
(Италианската Серия Б)
Беларуска Премиер Лига Dinamo Brest – Shakhtyor Sl
2 Октомври at 18:30
(Беларуска Премиер Лига)
Английската Висша лига Burnley – Arsenal
2 Октомври at 18:30
(Английската Висша лига)
Испанска Сегунда Дивисион Levante – Valladolid
2 Октомври at 18:45
(Испанска Сегунда Дивисион)
Датската Суперлига Brondby – Randers
2 Октомври at 19:00
(Датската Суперлига)
Испанска Сегунда Дивисион Real Oviedo – Numancia
2 Октомври at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Испанска Сегунда Дивисион Tenerife – Getafe
2 Октомври at 19:00
(Испанска Сегунда Дивисион)
Полска Екстракласа Jagiellonia – Pogon Szczecin
2 Октомври at 19:00
(Полска Екстракласа)
Руска Премиер Лига Krasnodar – Rubin
2 Октомври at 19:00
(Руска Премиер Лига)
Белгийска Юпиер Лига Standard – Anderlecht
2 Октомври at 19:00
(Белгийска Юпиер Лига)
Норвежки Типелиген Aalesunds – Odd Grenland
2 Октомври at 19:00
(Норвежки Типелиген)
Норвежки Типелиген Rosenborg – Valerengen
2 Октомври at 19:00
(Норвежки Типелиген)
Беларуска Премиер Лига BATE – Isloch
2 Октомври at 19:00
(Беларуска Премиер Лига)
Норвежки Типелиген Tromso – Molde
2 Октомври at 19:00
(Норвежки Типелиген)
Норвежки Adeccoligaen Fredrikstad – Ranheim IL
2 Октомври at 19:00
(Норвежки Adeccoligaen)
Норвежки Adeccoligaen Sandefjord – Hodd
2 Октомври at 19:00
(Норвежки Adeccoligaen)
Турската Суперлига Konyaspor – Adanaspor
2 Октомври at 19:00
(Турската Суперлига)
Турската Суперлига Osmanlispor – Fenerbahce
2 Октомври at 19:00
(Турската Суперлига)
Италианската Серия А Milan – Sassuolo
2 Октомври at 19:00
(Италианската Серия А)
Италианската Серия А Torino – Fiorentina
2 Октомври at 19:00
(Италианската Серия А)
Италианска Лега Про Carrarese – Tuttocuoio
2 Октомври at 19:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Como – Racing Roma
2 Октомври at 19:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Lupa Roma – ADC Viterbese Castrense
2 Октомври at 19:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Pontedera – Lucchese
2 Октомври at 19:30
(Италианска Лега Про)
Италианска Лега Про Renate – Prato
2 Октомври at 19:30
(Италианска Лега Про)
Испанска Примера Дивисион Espanyol – Villarreal
2 Октомври at 19:30
(Испанска Примера Дивисион)
Испанска Примера Дивисион Malaga – Athletic Bilbao
2 Октомври at 19:30
(Испанска Примера Дивисион)
Украинската Премиер Лига Dynamo Kiev – Zirka Kropyvnytskyi
2 Октомври at 19:30
(Украинската Премиер Лига)
Австрийската Бундеслига Austria – Sankt Poelten
2 Октомври at 20:00
(Австрийската Бундеслига)
Хърватска Първа HNL Cibalia – Slaven
2 Октомври at 20:00
(Хърватска Първа HNL)
Мексикански Примера Дивисион UNAM – Jaguares
2 Октомври at 20:00
(Мексикански Примера Дивисион)
Португалска Примеира Лига Boavista – Moreirense
2 Октомври at 20:00
(Португалска Примеира Лига)
Българска А ПФГ Ludogorets – Neftohimik
2 Октомври at 20:00
(Българска А ПФГ)
Американската МЛС Orlando City – Montreal
2 Октомври at 20:00
(Американската МЛС)
Словенска Първа Лига Radomlje – Gorica
2 Октомври at 20:00
(Словенска Първа Лига)
Примера Дивисион Аржентина San Lorenzo – Atletico Rafaela
2 Октомври at 20:00
(Примера Дивисион Аржентина)
Примера Дивисион Аржентина Belgrano – Lanus
2 Октомври at 20:10
(Примера Дивисион Аржентина)
Гръцка Суперлига Olympiacos – AEK
2 Октомври at 20:30
(Гръцка Суперлига)
Румънската Лига 1 Steaua – CS U Craiova
2 Октомври at 20:30
(Румънската Лига 1)
Чилийски Примера Дивисион Iquique – Palestino
2 Октомври at 21:00
(Чилийски Примера Дивисион)
Чешка Гамбринус Лига Viktoria Plzen – Hradec Kralove
2 Октомври at 21:00
(Чешка Гамбринус Лига)
NASL Ottawa Fury – Islanders
2 Октомври at 21:00
(NASL)


Архив Предавания


ЗАЛАГАНИЯ
Zenit St.Petersburg Zenit St.Petersburg 262.25 точки (56%)
seadevil seadevil 259.75 точки (56%)
2LOOP 2LOOP 258.5 точки (53%)
  Класиране Класиране       Направи залог Направи залог    
Последни публикации във форума
In case if LiveTV domain is blocked
Последна публикация 6 от преди дни
AFGHANISTAN VS LEBNON HIGHLIGHT ALL GOALS
Последна публикация 24 от преди дни
Norwegian handball competition 2016-2017
Последна публикация 25 от преди дни
Реклама в LiveTV

 
      LiveTV Правила         Отиди горе   
 
© 2006-2016 LiveTV. Всички права запазени.
Всички имена на клубове и теливизионни канали, както и лога, принадлежат на съответните собственици.
  Rambler's Top100