Football       Ice Hockey       Basketball       Tennis       Baseball       Golf       Bicycle Racing       Racing       Other

18:00 Europa League Qualifying
Football
Krasnodar – Lyngby [+9]  
17:30 Europa League Qualifying
Football
Olimpik Donetsk – PAOK [+2]  
17:30 Europa League Qualifying
Football
Trakai – Skendija
17:30 Iran Pro League
Football
Esteghlal Khuzestan – Tractor Sazi
17:30 Iran Pro League
Football
Persepolis – Foolad
17:30 Friendly Tournament
Football
Scotland U-16 – England U-16
17:30 Friendly Match
Football
Leverkusen – Antalyaspor
17:30 Friendly Match
Football
Kayserispor – Hanover
17:30 Iran Pro League
Football
Naft Tehran – Sepidrood Rasht
17:45 Europa League Qualifying
Football
Maccabi T-A – Panionios
18:00 Europa League Qualifying
Football
AIK – Braga [+1]  
18:00 Europa League Qualifying
Football
PSV Eindhoven – Osijek
18:00 Europa League Qualifying
Football
Krasnodar – Lyngby [+9]  
18:00 Europa League Qualifying
Football
Sturm Graz – Fenerbahce
18:00 Europa League Qualifying
Football
Suduva – Sion
18:00 Europa League Qualifying
Football
Utrecht – Lech Poznan
18:00 Europa League Qualifying
Football
AEK Larnaca – Dynamo Mn
18:00 Europa League Qualifying
Football
Ostersunds – Fola Esch
18:00 Friendly Match
Football
Konyaspor – Al Ahli
18:30 Europa League Qualifying
Football
Bnei Yehuda – Zenit [+7]  
18:30 Europa League Qualifying
Football
Dinamo Bucuresti – Athletic Bilbao
18:30 Europa League Qualifying
Football
Botev Plovdiv – Maritimo
18:30 Europa League Qualifying
Football
Astra Giurgiu – Oleksandria
18:30 Friendly Match
Football
Levante – Murcia
18:30 Friendly Match
Football
Valladolid – El Ejido
18:30 Icelandic Cup
Football
Stjarnan – Vestmannaeyjar
19:00 Europa League Qualifying
Football
CS U Craiova – Milan
19:00 Europa League Qualifying
Football
Brondby – Hajduk Split
19:00 Europa League Qualifying
Football
Arka Gdynia – Midtjylland
19:00 Friendly Match
Football
Racing de Ferrol – Deportivo
19:30 Europa League Qualifying
Football
Bordeaux – Videoton
19:30 Europa League Qualifying
Football
Gent – Altach
19:30 Europa League Qualifying
Football
Crvena Zvezda – Sparta Praha
19:30 Europa League Qualifying
Football
Panathinaikos – Gabala
19:30 Friendly Match
Football
Las Palmas – Besiktas
19:45 Women. European Championship
Football
Portugal – England [+3]  
19:45 Women. European Championship
Football
Scotland – Spain [+2]  
19:45 Europa League Qualifying
Football
Aberdeen – Apollon Limassol
19:45 Europa League Qualifying
Football
Marseille – Ostend
19:45 Europa League Qualifying
Football
Dinamo Zagreb – Odd Grenland


Upcoming Broadcasts:

20:00 Arab Champions League
Football
Esperance – El Merreikh
20:05 Europa League Qualifying
Football
Freiburg – Domzale
20:05 Europa League Qualifying
Football
Everton – Ruzomberok
20:05 Europa League Qualifying
Football
Austria – AEL
20:15 Icelandic Urvalsdeild
Football
KR Reykjavik – Fjolnir
21:30 Peruvian Primera Division
Football
Univ San Martin – Sport Huancayo
23:15 Copa Sudamericana
Football
Arsenal S – Sport Recife
0:15 Women
Football
Brazil – Japan
1:30 Colombian Cup
Football
Junior – Once Caldas
1:30 Colombian Cup
Football
Alianza Petrolera – Millonarios
1:45 Copa do Brasil
Football
Atletico-PR – Gremio
1:45 Copa Sudamericana
Football
Independiente M – Racing Club
2:00 Peruvian Primera Division
Football
Alianza Lima – Juan Aurich
3:00 Women
Football
USA – Australia
9:00 Indonesia Super League
Football
Persela Lamongan – Barito Putera
12:00 Under 21 Premier League
Football
Dynamo Kiev U-21 – Karpaty U-21
12:30 Indonesia Super League
Football
Mitra Kukar – Persiba Balikpapan
12:35 Chinese Super League
Football
Henan Jianye – Beijing Guoan
14:00 Russian Second Division (South)
Football
Anzhi II – Afips
15:00 Georgian Erovnuli Liga
Football
Samtredia – Chikhura
15:30 Russian Second Division (South)
Football
Kuban II – SKA
15:30 Russian Second Division (South)
Football
Angusht – Chayka P