LiveTV / besplatni uživo sportski prenosi sportal.rs
EMITOVANJE   UŽIVO REZULTATI   REZULTATI   VIDEO ARHIVA   POMOĆ   O NAMA
Prijavi se Prijavi se   Registruj se Registruj se
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
FORUM   KONTAKT
9' Kobra Praga – Tabor hokej na ledu   0:0  
9' Chaika – Tolpar hokej na ledu   0:0
9' Austrija U-20 – Meksiko U-20 fudbal   0:0  
9' Kolumbija – Kuvajt fudbal   0:0
9' Katar – Slovenija fudbal   0:0
9' Sparta Sarpsborg – Barum fudbal   1:0  
9' Sandefjord – Follo fudbal   0:0  
9' Aalesunds – Molde fudbal   0:0
9' Hapoel Rishon-le-Cion – Iron... fudbal   0:0  
   Odabrana (ili standardna) vremenska zona: 17:10 (UTC +1)
FudbalHokejKošarkaTenisOdbojka
BoksTrkeZimski sportoviTrčanje, Atletika...
Danas (30 Mart, Ponedeljak)
Combat Sport. Џудо Russian Championship
 
7:00 (Џудо)
Combat Sport. Џудо Russian Championship, Samara
 
8:00 (Џудо)
Tenis. ATP Challenger Tour ATP Challenger, Raanana
 
9:00 (ATP Challenger Tour)
Konjički sport. National Event Racing, United Kingdom
 
13:30 (National Event)
Fudbal. Friendly Match Oman – Алжир
15:00 (Friendly Match)
Hokej na ledu. MHL Belye Medvedi – Reaktor
  5:2
15:00 (MHL)
Odbojka. Friendly Match CSM Bucuresti – Alba Blaj
15:00 (Friendly Match)
Fudbal. Friendly Match Fakel – Neftyanik
15:05 (Friendly Match)
Hokej na ledu. VHL Izhstal – THC
  3:1
15:30 (VHL)
Tenis. ATP Tour Kei Nishikori – Viktor Troicki
  1:0
15:50 (ATP Tour)
Tenis. WTA Tour WTA Tour, Miami
 
16:00 (WTA Tour)
Tenis. WTA Tour Agnieszka Radwanska – Carla Suarez Navarro
  1:0
16:00 (WTA Tour)
Tenis. WTA Tour Venus Williams – Caroline Wozniacki
  1:0
16:00 (WTA Tour)
Tenis. ATP Tour ATP Tour, Miami
 
16:00 (ATP Tour)
Hokej na ledu. MHL Loko – Almaz
  0:3
16:00 (MHL)
Košarka. Ukrainian Premier League Ferro-ZNTU – Dnipro Azot
  58:54
16:00 (Ukrainian Premier League)
Košarka. Ukrainian Premier League BC Kiev – Khimik
 
16:00 (Ukrainian Premier League)
Košarka. Friendly Tournament Aistes-LSU-Paradis – Suduva
 
16:00 (Friendly Tournament)
Odbojka. Czech Liga Zlin – Benatky
 
16:00 (Czech Liga)
Fudbal. Friendly Match Saudijska Arabija – Иордания
  0:0
16:30 (Friendly Match)
Fudbal. Under-21 Slovačka U-21 – Ukrajina U-21
  0:0
16:30 (Under-21)
Hokej na ledu. Finnish SM-liiga KalPa – Lukko
  0:1
16:30 (Finnish SM-liiga)
Hokej na ledu. Finnish SM-liiga HIFK – Tappara
  1:1
16:30 (Finnish SM-liiga)
Košarka. Lietuvos Krepsinio Lyga Nevezis – Zalgiris
  38:56
16:30 (Lietuvos Krepsinio Lyga)
Fudbal. Friendly Match Kolumbija – Kuvajt
  0:0
17:00 (Friendly Match)
Fudbal. Friendly Match Katar – Slovenija
  0:0
17:00 (Friendly Match)
Fudbal. Friendly Match Aalesunds – Molde
  0:0
17:00 (Friendly Match)
Hokej na ledu. MHL Chaika – Tolpar
  0:0
17:00 (MHL)
Košarka. Turkish Basketball League Gaziantep BB – Galatasaray
  13:12
17:00 (Turkish Basketball League)
Odbojka. Czech Liga Ceske Budejovice – Pribram
 
17:00 (Czech Liga)
Odbojka. Czech Liga Liberec – Aero Odolena Voda
 
17:00 (Czech Liga)
Odbojka. Czech Liga Karlovarsko – Prague
 
17:00 (Czech Liga)
Prikaži sve -      

  Sva buduća emitovanja
Napomena: lista emitovanja i prenosa se može promeniti sve do početka meča. Mnogi prenosi su najavljeni samo jedan dan pred početak a neki od njih i samo nekoliko sati pred početak


   Fudbal 517
   Hokej na ledu 133
   Košarka 195
   Tenis 16
   Odbojka 24
   Boks 1
   Trke 2
   Bandy 4
   Futsal 1
   Rukomet 13
   Ragbi Lig 16
   Bejzbol 22
   Kuglanje 7
   Fudbal na pesku 12
   Bilijarski 12
   Pikado 1
   Badminton 3
   Ragbi Unija 16
   Poker 1
   Golf 3
   Hokej na travi 8
   Stoni tenis 3
   Biciklizam 5
   Lakros 1
   Šаh 4
   Australian Football 3
   Konjički sport 17
   Greyhound Racing 3
   Combat Sport 3
    Fudbal

30 Mart, Ponedeljak
Friendly Match Fakel – Neftyanik
30 Mart y 15:05
(Friendly Match)
Under-21 Slovačka U-21 – Ukrajina U-21

30 Mart y 16:30
(Under-21)
Friendly Match Saudijska Arabija – Иордания

30 Mart y 16:30
(Friendly Match)
Friendly Match Kolumbija – Kuvajt

30 Mart y 17:00
(Friendly Match)
Friendly Match Katar – Slovenija

30 Mart y 17:00
(Friendly Match)
Friendly Match Aalesunds – Molde

30 Mart y 17:00
(Friendly Match)
German Regionalliga (West) Aachen – Oberhausen
30 Mart y 19:15
(German Regionalliga (West))
English League Two Burton Albion – Stevenage
30 Mart y 19:45
(English League Two)
Under-21 Engleska U-21 – Nemačka U-21
30 Mart y 19:45
(Under-21)
Under-21 Francuska U-21 – Holandija U-21
30 Mart y 20:00
(Under-21)
Friendly Match BЈR Mаkedoniја – Australija
30 Mart y 20:00
(Friendly Match)
Argentinian Primera Division Arsenal S – Aldosivi
30 Mart y 22:00
(Argentinian Primera Division)
Argentinian Primera B All Boys – Los Andes
30 Mart y 23:00
(Argentinian Primera B)
Paraguayan Primera Division Rubio Nu – Cerro Porteno
30 Mart y 23:00
(Paraguayan Primera Division)

31 Mart, Utorak
Friendly Match Portoriko – Kanada
31 Mart y 0:30
(Friendly Match)
Argentinian Primera B Patronato – Boca Unidos
31 Mart y 1:00
(Argentinian Primera B)
Argentinian Primera Division Tigre – Defensa y Justicia
31 Mart y 1:10
(Argentinian Primera Division)
Argentinian Primera Division Argentinos Juniors – Nueva Chicago
31 Mart y 1:10
(Argentinian Primera Division)
Under-23 Singapur U-23 – Mongolija U-23
31 Mart y 10:00
(Under-23)
Friendly Match Kina – Tunis
31 Mart y 11:00
(Friendly Match)
Friendly Match Japan – Uzbekistan
31 Mart y 11:25
(Friendly Match)
Friendly Match Јужна Кореја – Novi Zeland
31 Mart y 12:00
(Friendly Match)
Under-23 Severna Koreja U-23 – Tajland U-23
31 Mart y 13:00
(Under-23)
Indian I-League Royal Wahingdoh – East Bengal
31 Mart y 13:30
(Indian I-League)
Indian I-League Bengaluru – SC Goa
31 Mart y 13:30
(Indian I-League)
Under-21 Rusija U-21 – Švedska U-21
31 Mart y 15:00
(Under-21)
Friendly Match Irak – DR Kongo
31 Mart y 15:00
(Friendly Match)
Under-21 Чешка U-21 – Portugal U-21
31 Mart y 17:00
(Under-21)
Friendly Match Švajcarska – SAD
31 Mart y 17:00
(Friendly Match)
Friendly Match Estonija – Island
31 Mart y 17:00
(Friendly Match)
Friendly Match Nemačka U-20 – Чешка U-20
31 Mart y 17:15
(Friendly Match)
Under-21 Danska U-20 – SAD U-21
31 Mart y 17:45
(Under-21)
Friendly Match Rusija – Kazahstan
31 Mart y 18:00
(Friendly Match)
Under-21 Rumunija U-21 – Kipar U-21
31 Mart y 18:30
(Under-21)
Friendly Match Rumunija – Kipar
31 Mart y 18:30
(Friendly Match)
Friendly Match Švedska – Iran
31 Mart y 18:30
(Friendly Match)
Copa Inca Sport Huancayo – Inti Gas
31 Mart y 19:00
(Copa Inca)
Friendly Match Austrija – Bosna i Hercegovina
31 Mart y 19:15
(Friendly Match)
German Regionalliga (South-West) Saarbrucken – Waldhof
31 Mart y 19:15
(German Regionalliga (South-West))
Friendly Match Slovačka – Чешка
31 Mart y 19:30
(Friendly Match)
Friendly Match Мали – Gana
31 Mart y 19:30
(Friendly Match)
EURO 2016 Qualifying Izrael – Belgija
31 Mart y 19:45
(EURO 2016 Qualifying)
Friendly Match Italija – Engleska
31 Mart y 19:45
(Friendly Match)
Friendly Match Holandija – Španija
31 Mart y 19:45
(Friendly Match)
Friendly Match Ukrajina – Letonija
31 Mart y 20:00
(Friendly Match)
Friendly Match Luksemburg – Turska
31 Mart y 20:15
(Friendly Match)
Friendly Match Portugal – Zelenortska Ostrva
31 Mart y 21:45
(Friendly Match)

1 April, Sreda
Friendly Match Argentina – Ekvador
1 April y 1:00
(Friendly Match)
Friendly Match Meksiko – Paragvaj
1 April y 2:00
(Friendly Match)
Friendly Match Peru – Venecuela
1 April y 2:00
(Friendly Match)
Friendly Match Panama – Kostarika
1 April y 3:00
(Friendly Match)
Azerbaijan Premier League Simurq – AZAL
1 April y 11:00
(Azerbaijan Premier League)
Italian Lega Pro Paganese – Salernitana
1 April y 13:30
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Prato – Redzhana
1 April y 13:30
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Reggina – Ischia
1 April y 13:30
(Italian Lega Pro)
Azerbaijan Premier League Karabakh – Inter Baku
1 April y 14:00
(Azerbaijan Premier League)
Italian Lega Pro Lecce – Benevento
1 April y 16:00
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Venezia – Lumezzane
1 April y 16:00
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Santarcangelo – Grosseto
1 April y 16:00
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Barletta – Catanzaro
1 April y 16:00
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Juve Stabia – Aversa Normanna
1 April y 18:30
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Cremonese – Pavia
1 April y 18:30
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Como – Bassano
1 April y 18:30
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Carrarese – Pisa
1 April y 18:30
(Italian Lega Pro)
Copa Inca Union Comercio – Alianza Lima
1 April y 19:15
(Copa Inca)
Romanian Cup Universitatea Cl – Cluj
1 April y 19:30
(Romanian Cup)
Italian Serie B Carpi – Bologna
1 April y 19:30
(Italian Serie B)
Italian Lega Pro Casertana – Melfi
1 April y 19:45
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Alessandria – Pro Patria
1 April y 19:45
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Pontedera – Pistoiese
1 April y 19:45
(Italian Lega Pro)
Bolivian Primera Division Petrolero Yacuiba – San Jose Oruro
1 April y 20:30
(Bolivian Primera Division)
Copa Inca Cajamarca – Cesar Vallejo
1 April y 21:30
(Copa Inca)
Chilean Primera Division Santiago Wanderers – Palestino
1 April y 23:30
(Chilean Primera Division)
Copa Inca Juan Aurich – Melgar
1 April y 23:45
(Copa Inca)
Copa Libertadores San Lorenzo – Sao Paolo
1 April y 23:45
(Copa Libertadores)

2 April, Četvrtak
Bolivian Primera Division The Strongest – Universitario de Sucre
2 April y 1:00
(Bolivian Primera Division)
Ecuadorian Serie A Barcelona SC – Aucas
2 April y 1:15
(Ecuadorian Serie A)
Copa Inca Universitario – Real Garcilaso
2 April y 2:00
(Copa Inca)
Copa do Brasil Campinense – Gremio
2 April y 2:00
(Copa do Brasil)
Copa Libertadores Corinthians – Danubio
2 April y 2:00
(Copa Libertadores)
Australian A-League Brisbane Roar – CC Mariners
2 April y 10:00
(Australian A-League)
Italian Lega Pro Nuova Cosenza – Savoia
2 April y 13:00
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Messina – Martina Franca
2 April y 13:00
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Savona – L'Aquila
2 April y 13:30
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro FC Sudtirol – Sassari Torres
2 April y 13:30
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Lucchese – San Marino
2 April y 13:30
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Lupa Roma – Vigor Lamezia
2 April y 13:30
(Italian Lega Pro)
UAE Football League Al Dhafra – Al Nasr
2 April y 14:00
(UAE Football League)
Italian Lega Pro Teramo – Tuttocuoio
2 April y 16:00
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Renate – Pordenone
2 April y 16:00
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Ascoli – Piacenza
2 April y 16:00
(Italian Lega Pro)
Lithuanian A Lyga Spyris Kaunas – Kruoja
2 April y 16:30
(Lithuanian A Lyga)
UAE Football League Al Shabab – Emirates
2 April y 16:30
(UAE Football League)
UAE Football League Al Ain – Al Ahli
2 April y 16:30
(UAE Football League)
Copa Inca Cienciano – Sporting Cristal
2 April y 17:15
(Copa Inca)
Italian Lega Pro Vicenza – Arezzo
2 April y 18:30
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Albinoleffe – Novara
2 April y 18:30
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Gubbio – Ancona
2 April y 18:30
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Monza – FeralpiSalo
2 April y 18:30
(Italian Lega Pro)
Italian Serie B Pro Vercelli – Vicenza
2 April y 19:30
(Italian Serie B)
Italian Serie B Ternana – Bari
2 April y 19:30
(Italian Serie B)
Romanian Cup Steaua – Petrolul
2 April y 19:30
(Romanian Cup)
Italian Serie B Simulcast
2 April y 19:30
(Italian Serie B)
Copa Inca Alianza Atletico – Leon de Huanuco
2 April y 19:30
(Copa Inca)
Italian Serie B Pescara – Brescia
2 April y 19:30
(Italian Serie B)
Italian Serie B Varese – Catania
2 April y 19:30
(Italian Serie B)
Italian Serie B Latina – Cittadella
2 April y 19:30
(Italian Serie B)
Italian Serie B Trapani – Frosinone
2 April y 19:30
(Italian Serie B)
Italian Serie B Avellino – Modena
2 April y 19:30
(Italian Serie B)
Italian Serie B Virtus Entella – Perugia
2 April y 19:30
(Italian Serie B)
Italian Serie B Crotone – Spezia
2 April y 19:30
(Italian Serie B)
Italian Serie B Livorno – Lanciano
2 April y 19:30
(Italian Serie B)
Portuguese League Cup Maritimo – Porto
2 April y 19:45
(Portuguese League Cup)
Italian Lega Pro SPAL – Forli
2 April y 19:45
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Matera – Foggia
2 April y 19:45
(Italian Lega Pro)
Italian Lega Pro Mantova – GIANA Erminio
2 April y 19:45
(Italian Lega Pro)
Coppa Italia Napoli – Inter Milan
2 April y 20:45
(Coppa Italia)
Copa Inca Deportivo Municipal – Univ San Martin
2 April y 21:45
(Copa Inca)

3 April, Petak
Chinese Super League Shanghai Shenxin – Shandong Luneng
3 April y 9:00
(Chinese Super League)
Australian A-League Western Sydney – Melbourne City
3 April y 9:40
(Australian A-League)
Japanese J League Gamba Osaka – Nagoya
3 April y 11:00
(Japanese J League)
Japanese J League Kashima – Sagan Tosu
3 April y 11:00
(Japanese J League)
Indian I-League Mohun Bagan – Salgaocar
3 April y 12:00
(Indian I-League)
Iran Pro League Persepolis – Rah Ahan
3 April y 12:15
(Iran Pro League)
Chinese Super League Guangzhou R&F – Guizhou Renhe
3 April y 12:30
(Chinese Super League)
Chinese Super League Beijing Guoan – Shanghai Shenhua
3 April y 13:35
(Chinese Super League)
UAE Football League Dabba Al Fujairah – Al Wahda
3 April y 13:45
(UAE Football League)
Chinese Super League Henan Jianye – Guangzhou
3 April y 13:45
(Chinese Super League)
UAE Football League Al Jazira – Al Ittihad Kalba
3 April y 13:55
(UAE Football League)
Iran Pro League Foolad – Esteghlal
3 April y 14:25
(Iran Pro League)
Indian I-League Bengaluru – Royal Wahingdoh
3 April y 14:30
(Indian I-League)
Indian I-League Mumbai – Shillong Lajong
3 April y 14:30
(Indian I-League)
English League Championship Middlesbrough – Wigan
3 April y 15:00
(English League Championship)
Qatar Stars League Al Ahli – Al Arabi
3 April y 15:15
(Qatar Stars League)
Qatar Stars League El Jaish – Al Shamal
3 April y 15:15
(Qatar Stars League)
English Conference Forest Green Rovers – Aldershot Town
3 April y 16:00
(English Conference)
Lithuanian A Lyga Stumbras – Utenis
3 April y 16:30
(Lithuanian A Lyga)
UAE President's Cup Al Wasl – Al Sharjah
3 April y 16:30
(UAE President's Cup)
UAE Football League Ajman – Bani Yas
3 April y 16:30
(UAE Football League)
English League Championship Ipswich Town – Bournemouth
3 April y 17:15
(English League Championship)
Swiss Super League Vaduz – Young Boys
3 April y 17:15
(Swiss Super League)
Austrian Erste Liga Wacker Innsbruck – LASK Linz
3 April y 17:30
(Austrian Erste Liga)
Austrian Erste Liga Sankt Poelten – Austria Lustenau
3 April y 17:30
(Austrian Erste Liga)
Austrian Erste Liga Liefering – Horn
3 April y 17:30
(Austrian Erste Liga)
Austrian Erste Liga Floridsdorfer – Hartberg
3 April y 17:30
(Austrian Erste Liga)
Austrian Erste Liga Simulcast
3 April y 17:30
(Austrian Erste Liga)
Qatar Stars League Al Kharitiyath – Al Khor
3 April y 17:30
(Qatar Stars League)
Portuguese Primeira Liga Guimaraes – Arouca
3 April y 18:00
(Portuguese Primeira Liga)
Lithuanian A Lyga Zalgiris – Atlantas
3 April y 18:30
(Lithuanian A Lyga)
French Ligue 2 Valenciennes – Ajaccio
3 April y 19:00
(French Ligue 2)
French Ligue 2 Le Havre – Nancy
3 April y 19:00
(French Ligue 2)
French Ligue 2 Clermont – Angers
3 April y 19:00
(French Ligue 2)
French Ligue 2 Tours – Chateauroux
3 April y 19:00
(French Ligue 2)
French Ligue 2 Stade Lavallois – Sochaux
3 April y 19:00
(French Ligue 2)
French Ligue 2 Auxerre – Nimes
3 April y 19:00
(French Ligue 2)
French Ligue 2 Niort – Arles
3 April y 19:00
(French Ligue 2)
French Ligue 2 Creteil – Orleans
3 April y 19:00
(French Ligue 2)
Austrian Erste Liga Kapfenberg – Mattersburg
3 April y 19:30
(Austrian Erste Liga)
Swiss Super League Sion – Grasshoppers
3 April y 19:30
(Swiss Super League)
French Ligue 1 Monaco – Saint-Etienne
3 April y 19:30
(French Ligue 1)
Belgian Jupiler League Racing Genk – Zulte-Waregem
3 April y 19:30
(Belgian Jupiler League)
English League Championship Derby County – Watford
3 April y 19:45
(English League Championship)
Scottish Premier League St. Mirren – Celtic
3 April y 19:45
(Scottish Premier League)
Spanish Primera Division Eibar – Rayo Vallecano
3 April y 19:45
(Spanish Primera Division)
French Ligue 2 Simulcast
3 April y 20:00
(French Ligue 2)
Portuguese Primeira Liga Gil Vicente – Braga
3 April y 20:30
(Portuguese Primeira Liga)
Chilean Primera Division Colo Colo – Cobresal
3 April y 22:00
(Chilean Primera Division)
Chilean Primera Division Nublense – Iquique
3 April y 23:00
(Chilean Primera Division)

4 April, Subota
American MLS Orlando City – DC United
4 April y 0:00
(American MLS)
Bolivian Primera Division Nacional Potosi – Petrolero Yacuiba
4 April y 1:00
(Bolivian Primera Division)
Mexican Primera Division Monarcas – Santos L
4 April y 2:30
(Mexican Primera Division)
Mexican Primera Division Tijuana – Monterrey
4 April y 4:30
(Mexican Primera Division)
Japanese J League Sendai – Shimizu
4 April y 5:30
(Japanese J League)
Japanese J2 League Montedio Yamagata – Shonan Bellmare
4 April y 6:00
(Japanese J2 League)
Japanese J League Urawa – Matsumoto Yamaga
4 April y 7:00
(Japanese J League)
Japanese J League Kawasaki – Niigata
4 April y 7:00
(Japanese J League)
Japanese J League Tokyo – Kofu
4 April y 8:00
(Japanese J League)
Australian A-League Sydney – Adelaide United
4 April y 9:30
(Australian A-League)
Chinese Super League Liaoning – Changchun Yatai
4 April y 9:35
(Chinese Super League)
Russian Premier League Amkar – Rubin
4 April y 10:00
(Russian Premier League)
Japanese J League Hiroshima – Vissel Kobe
4 April y 10:30
(Japanese J League)
Japanese J League Kashiwa – Yokohama Marinos
4 April y 11:00
(Japanese J League)
Portuguese Liga Vitalis Tondela – Porto II
4 April y 11:15
(Portuguese Liga Vitalis)
Turkish Super League Genclerbirligi – Kasimpasa
4 April y 11:30
(Turkish Super League)
Turkish Super League Balikesirspor – Mersin
4 April y 11:30
(Turkish Super League)
Italian Serie A Roma – Napoli
4 April y 11:30
(Italian Serie A)
German 2 Bundesliga Greuther Furth – Braunschweig
4 April y 12:00
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Kaiserslautern – Heidenheim
4 April y 12:00
(German 2 Bundesliga)
English League One Swindon – Milton Keynes Dons
4 April y 12:00
(English League One)
Indian I-League SC Goa – Dempo
4 April y 12:00
(Indian I-League)
Polish Ekstraklasa Cracovie – Lechia Gdansk
4 April y 12:00
(Polish Ekstraklasa)
German 2 Bundesliga Simulcast
4 April y 12:00
(German 2 Bundesliga)
Russian Premier League Dynamo Moscow – Lokomotiv M
4 April y 12:15
(Russian Premier League)
English Premier League Arsenal – Liverpool
4 April y 12:45
(English Premier League)
French Ligue 2 Dijon – Troyes
4 April y 13:00
(French Ligue 2)
Chinese Super League Chongqing Lifan – Zhejiang Green Town
4 April y 13:35
(Chinese Super League)
Chinese Super League Guangzhou R&F – Guizhou Renhe
4 April y 13:35
(Chinese Super League)
Chinese Super League Shanghai Shenxin – Shandong Luneng
4 April y 13:45
(Chinese Super League)
Lithuanian A Lyga Siauliai – Suduva
4 April y 14:00
(Lithuanian A Lyga)
Turkish Super League Eskisehirspor – Sivasspor
4 April y 14:00
(Turkish Super League)
Italian Serie A Verona – Cesena
4 April y 14:00
(Italian Serie A)
Italian Serie A Simulcast
4 April y 14:00
(Italian Serie A)
Italian Serie A Sassuolo – Chievo
4 April y 14:00
(Italian Serie A)
Italian Serie A Cagliari – Lazio
4 April y 14:00
(Italian Serie A)
Italian Serie A Palermo – Milan
4 April y 14:00
(Italian Serie A)
Italian Serie A Inter Milan – Parma
4 April y 14:00
(Italian Serie A)
Italian Serie A Atalanta – Torino
4 April y 14:00
(Italian Serie A)
Italian Serie A Genoa – Udinese
4 April y 14:00
(Italian Serie A)
German Bundesliga Leverkusen – Hamburg
4 April y 14:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Wolfsburg – Stuttgart
4 April y 14:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Werder – Mainz
4 April y 14:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Eintracht – Hanover
4 April y 14:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Freiburg – Cologne
4 April y 14:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Hoffenheim – Moenchengladbach
4 April y 14:30
(German Bundesliga)
Indian I-League Pune – Bharat
4 April y 14:30
(Indian I-League)
Polish Ekstraklasa Slask – Bielsko Biala
4 April y 14:30
(Polish Ekstraklasa)
Russian Premier League Krasnodar – Mordovya Saransk
4 April y 14:45
(Russian Premier League)
English Premier League Everton – Southampton
4 April y 15:00
(English Premier League)
English Premier League Leicester City – West Ham
4 April y 15:00
(English Premier League)
English Premier League Manchester Utd – Aston Villa
4 April y 15:00
(English Premier League)
English Premier League Swansea – Hull City
4 April y 15:00
(English Premier League)
English Premier League West Bromwich – Queens Park Rangers
4 April y 15:00
(English Premier League)
Northern Irish Premiership Cliftonville – Portadown
4 April y 15:00
(Northern Irish Premiership)
Spanish Segunda Division Mirandes – Sabadell
4 April y 15:00
(Spanish Segunda Division)
Slovenian PrvaLiga Gorica – Celje
4 April y 15:00
(Slovenian PrvaLiga)
Northern Irish Premiership Linfield – Crusaders
4 April y 15:00
(Northern Irish Premiership)
Slovenian PrvaLiga Maribor – Krka
4 April y 15:00
(Slovenian PrvaLiga)
Northern Irish Premiership Glenavon – Glentoran
4 April y 15:00
(Northern Irish Premiership)
Austrian Bundesliga Salzburg – Austria
4 April y 15:00
(Austrian Bundesliga)
Spanish Primera Division Sevilla – Athletic Bilbao
4 April y 15:00
(Spanish Primera Division)
Greek Super League Platanias – Veria
4 April y 15:15
(Greek Super League)
Qatar Stars League Al Sadd – Al Gharafa
4 April y 15:15
(Qatar Stars League)
Qatar Stars League Lekhwiya – Al Shahaniya
4 April y 15:15
(Qatar Stars League)
German Bundesliga Simulcast
4 April y 15:30
(German Bundesliga)
Chilean Primera Division La Calera – Audax Italiano
4 April y 15:30
(Chilean Primera Division)
Lithuanian A Lyga Granitas Klaipeda – Trakai
4 April y 16:00
(Lithuanian A Lyga)
French Ligue 1 Guingamp – Lyon
4 April y 16:00
(French Ligue 1)
Danish Superliga SonderjyskE – Nordsjaelland
4 April y 16:00
(Danish Superliga)
Portuguese Liga Vitalis Sporting II – Leixoes
4 April y 16:00
(Portuguese Liga Vitalis)
Swiss Super League Zurich – Luzern
4 April y 16:45
(Swiss Super League)
Swiss Super League Thun – Sankt Gallen
4 April y 16:45
(Swiss Super League)
Slovenian PrvaLiga Radomlje – Domzale
4 April y 17:00
(Slovenian PrvaLiga)
Turkish Super League Rizespor – Fenerbahce
4 April y 17:00
(Turkish Super League)
Portuguese Primeira Liga Benfica – Nacional
4 April y 17:00
(Portuguese Primeira Liga)
Polish Ekstraklasa Belchatow – Lech Poznan
4 April y 17:00
(Polish Ekstraklasa)
Slovenian PrvaLiga Olimpija – Zavrc
4 April y 17:00
(Slovenian PrvaLiga)
Belgian Jupiler League Ostend – Lokeren
4 April y 17:00
(Belgian Jupiler League)
Spanish Segunda Division Girona – Valladolid
4 April y 17:00
(Spanish Segunda Division)
Spanish Primera Division Cordoba – Atletico Madrid
4 April y 17:00
(Spanish Primera Division)
Russian Premier League Spartak M – Kuban
4 April y 17:00
(Russian Premier League)
Spanish Segunda Division Lugo – Mallorca
4 April y 17:15
(Spanish Segunda Division)
English Premier League Chelsea – Stoke City
4 April y 17:30
(English Premier League)
Dutch Eredivisie Zwolle – Willem II
4 April y 17:30
(Dutch Eredivisie)
Dutch Eredivisie Vitesse – Groningen
4 April y 17:30
(Dutch Eredivisie)
German Bundesliga Dortmund – Bayern
4 April y 17:30
(German Bundesliga)
Greek Super League Panathinaikos – Asteras
4 April y 17:30
(Greek Super League)
Qatar Stars League Al Sailiya – Umm Salal
4 April y 17:30
(Qatar Stars League)
Austrian Bundesliga Admira – Groedig
4 April y 17:30
(Austrian Bundesliga)
Qatar Stars League Qatar SC – Al Wakrah
4 April y 17:30
(Qatar Stars League)
Austrian Bundesliga Rapid Wien – Wolfsberger AC
4 April y 17:30
(Austrian Bundesliga)
Austrian Bundesliga Altach – Wiener Neustadt
4 April y 17:30
(Austrian Bundesliga)
Italian Serie A Fiorentina – Sampdoria
4 April y 17:30
(Italian Serie A)
Austrian Bundesliga Simulcast
4 April y 17:30
(Austrian Bundesliga)
Portuguese Liga Vitalis Belenenses – Moreirense
4 April y 18:00
(Portuguese Liga Vitalis)
Dutch Eredivisie Heerenveen – Breda
4 April y 18:45
(Dutch Eredivisie)
French Ligue 1 Metz – Toulouse
4 April y 19:00
(French Ligue 1)
French Ligue 1 Nice – Evian TG
4 April y 19:00
(French Ligue 1)
French Ligue 1 Lorient – Rennes
4 April y 19:00
(French Ligue 1)
Belgian Jupiler League Westerlo – Mouscron-Peruwelz
4 April y 19:00
(Belgian Jupiler League)
Swiss Super League Basel – Aarau
4 April y 19:00
(Swiss Super League)
French Ligue 1 Montpellier – Bastia
4 April y 19:00
(French Ligue 1)
French Ligue 1 Lille – Reims
4 April y 19:00
(French Ligue 1)
Spanish Primera Division Almeria – Levante
4 April y 19:00
(Spanish Primera Division)
Slovenian PrvaLiga Rudar Velenje – Koper
4 April y 19:05
(Slovenian PrvaLiga)
Polish Ekstraklasa Legia – Piast Gliwice
4 April y 19:30
(Polish Ekstraklasa)
Dutch Eredivisie Dordrecht – Heracles
4 April y 19:45
(Dutch Eredivisie)
Dutch Eredivisie Twente – PSV Eindhoven
4 April y 19:45
(Dutch Eredivisie)
Italian Serie A Juventus – Empoli
4 April y 20:00
(Italian Serie A)
Spanish Segunda Division Albacete – Las Palmas
4 April y 20:30
(Spanish Segunda Division)
Spanish Primera Division Malaga – Real Sociedad
4 April y 21:00
(Spanish Primera Division)

5 April, Nedelja
Mexican Primera Division Puebla – Toluca
5 April y 0:00
(Mexican Primera Division)
Mexican Primera Division America – Cruz Azul
5 April y 0:00
(Mexican Primera Division)
Mexican Primera Division Tigres – Veracruz
5 April y 2:00
(Mexican Primera Division)
Mexican Primera Division Leon – Queretaro
5 April y 3:06
(Mexican Primera Division)
Mexican Primera Division Atlas – Guadalajara
5 April y 4:00
(Mexican Primera Division)
Mexican Primera Division Jaguares – Pachuca
5 April y 4:00
(Mexican Primera Division)
Australian A-League Wellington – Melbourne Victory
5 April y 8:00
(Australian A-League)
Chinese Super League Tianjin Teda – Shanghai East Asia
5 April y 9:35
(Chinese Super League)
Spanish Segunda Division Real Betis – Osasuna
5 April y 11:00
(Spanish Segunda Division)
Spanish Primera Division Real Madrid – Grenada
5 April y 11:00
(Spanish Primera Division)
Dutch Eredivisie Utrecht – Ajax
5 April y 11:30
(Dutch Eredivisie)
Dutch Eredivisie AZ Alkmaar – Feyenoord
5 April y 11:30
(Dutch Eredivisie)
Russian Premier League Zenit – CSKA Moscow
5 April y 11:30
(Russian Premier League)
German 2 Bundesliga Munich 1860 – Aue
5 April y 12:30
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Ingolstadt – Frankfurt
5 April y 12:30
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Aalen – Karlsruhe
5 April y 12:30
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Sandhausen – Union Berlin
5 April y 12:30
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Leipzig – Nuernberg
5 April y 12:30
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Darmstadt – Bochum
5 April y 12:30
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Simulcast
5 April y 12:30
(German 2 Bundesliga)
Greek Super League Panionios – Panaitolikos
5 April y 13:00
(Greek Super League)
English Premier League Burnley – Tottenham
5 April y 13:30
(English Premier League)
Dutch Eredivisie Excelsior – Den Haag
5 April y 13:30
(Dutch Eredivisie)
Chinese Super League Jiangsu Guoxin-Sainty – Shijiazhuang Yongchang
5 April y 13:35
(Chinese Super League)
Russian Premier League Ural – FC Rostov
5 April y 13:45
(Russian Premier League)
German Bundesliga Augsburg – Schalke 04
5 April y 14:30
(German Bundesliga)
Spanish Segunda Division Ponferradina – Leganes
5 April y 15:00
(Spanish Segunda Division)
Greek Super League Ergotelis – Panthrakikos
5 April y 15:15
(Greek Super League)
Greek Super League PAOK – Skoda Xanthi
5 April y 15:15
(Greek Super League)
Greek Super League Levadiakos – OFI
5 April y 15:15
(Greek Super League)
Austrian Bundesliga Ried – Sturm Graz
5 April y 15:30
(Austrian Bundesliga)
Dutch Eredivisie Cambuur – Go Ahead Eagles
5 April y 15:45
(Dutch Eredivisie)
English Premier League Sunderland – Newcastle
5 April y 16:00
(English Premier League)
Spanish Segunda Division Sporting Gijon – Barcelona II
5 April y 16:00
(Spanish Segunda Division)
Danish Superliga Hobro – Silkeborg
5 April y 16:00
(Danish Superliga)
Spanish Primera Division Valencia – Villarreal
5 April y 16:00
(Spanish Primera Division)
Russian Premier League Ufa – Terek
5 April y 16:00
(Russian Premier League)
German Bundesliga Hertha Berlin – Paderborn
5 April y 16:30
(German Bundesliga)
Spanish Segunda Division Numancia – Recreativo
5 April y 17:15
(Spanish Segunda Division)
Greek Super League PAS Giannina – Olympiacos
5 April y 17:30
(Greek Super League)
Spanish Segunda Division Racing – Llagostera
5 April y 18:00
(Spanish Segunda Division)
Spanish Segunda Division Tenerife – Zaragoza
5 April y 18:00
(Spanish Segunda Division)
Danish Superliga Esbjerg – Midtjylland
5 April y 18:00
(Danish Superliga)
Spanish Primera Division Getafe – Deportivo
5 April y 18:00
(Spanish Primera Division)
Russian Premier League Arsenal-Tula – Torpedo M
5 April y 18:15
(Russian Premier League)
Spanish Segunda Division Alcorcon – Alaves
5 April y 20:00
(Spanish Segunda Division)
Spanish Primera Division Celta Vigo – Barcelona
5 April y 20:00
(Spanish Primera Division)

6 April, Ponedeljak
Australian A-League Newcastle Jets – Perth Glory
6 April y 8:00
(Australian A-League)
Danish Superliga Brondby – Kobenhavn
6 April y 15:00
(Danish Superliga)
Norwegian Tippeligaen Mjondalen – Viking
6 April y 15:30
(Norwegian Tippeligaen)
Greek Super League Atromitos – Kerkyra
6 April y 17:30
(Greek Super League)
Norwegian Tippeligaen Sandefjord – Bodo / Glimt
6 April y 18:00
(Norwegian Tippeligaen)
Norwegian Tippeligaen Tromso – Sparta Sarpsborg
6 April y 18:00
(Norwegian Tippeligaen)
Norwegian Tippeligaen Stabaek – Haugesund
6 April y 18:00
(Norwegian Tippeligaen)
Norwegian Tippeligaen Rosenborg – Aalesunds
6 April y 18:00
(Norwegian Tippeligaen)
Danish Superliga Randers – Aalborg
6 April y 18:30
(Danish Superliga)
Norwegian Tippeligaen Valerengen – Stromsgodset
6 April y 19:00
(Norwegian Tippeligaen)
Spanish Primera Division Espanyol – Elche
6 April y 19:00
(Spanish Primera Division)
German 2 Bundesliga St. Pauli – Fortuna D
6 April y 19:15
(German 2 Bundesliga)
English Premier League Crystal Palace – Manchester City
6 April y 20:00
(English Premier League)

7 April, Utorak
AFC Champions League Western Sydney – Seoul
7 April y 11:30
(AFC Champions League)
AFC Champions League Kashima – Guangzhou
7 April y 12:00
(AFC Champions League)
AFC Champions League Seongnam – Guangzhou R&F
7 April y 12:30
(AFC Champions League)
AFC Champions League Buriram – Gamba Osaka
7 April y 13:00
(AFC Champions League)
AFC Champions League Tractor Sazi – Al Ahli
7 April y 13:30
(AFC Champions League)
Lithuanian A Lyga Utenis – Granitas Klaipeda
7 April y 14:30
(Lithuanian A Lyga)
Russian Premier League Mordovya Saransk – Amkar
7 April y 15:45
(Russian Premier League)
AFC Champions League Nasaf – Al Ahli
7 April y 16:00
(AFC Champions League)
Lithuanian A Lyga Atlantas – Stumbras
7 April y 16:30
(Lithuanian A Lyga)
AFC Champions League Al Ain – Pakhtakor
7 April y 17:15
(AFC Champions League)
Turkish Cup Sivasspor – Kayserispor
7 April y 17:30
(Turkish Cup)
Danish Superliga Odense – Vestsjaelland
7 April y 18:00
(Danish Superliga)
Russian Premier League Rubin – Krasnodar
7 April y 18:00
(Russian Premier League)
Norwegian Tippeligaen Molde – Odd Grenland
7 April y 19:00
(Norwegian Tippeligaen)
Norwegian Tippeligaen Lillestrom – Start
7 April y 19:00
(Norwegian Tippeligaen)
Spanish Primera Division Atletico Madrid – Real Sociedad
7 April y 19:00
(Spanish Primera Division)
Turkish Cup Fenerbahce – Mersin
7 April y 19:30
(Turkish Cup)
AFC Champions League Al Shabab – Naft Tehran
7 April y 19:35
(AFC Champions League)
English Premier League Aston Villa – Queens Park Rangers
7 April y 19:45
(English Premier League)
Swiss Cup Zurich – Sion
7 April y 20:30
(Swiss Cup)
Spanish Primera Division Levante – Sevilla
7 April y 21:00
(Spanish Primera Division)
Spanish Primera Division Eibar – Malaga
7 April y 21:00
(Spanish Primera Division)
Portuguese Cup Braga – Rio Ave
7 April y 21:15
(Portuguese Cup)

8 April, Sreda
Mexican Cup Puebla – Monterrey
8 April y 2:00
(Mexican Cup)
CONCACAF Champions League Alajuelense – Montreal
8 April y 3:00
(CONCACAF Champions League)
AFC Champions League Suwon – Brisbane Roar
8 April y 12:30
(AFC Champions League)
AFC Champions League Urawa – Beijing Guoan
8 April y 12:30
(AFC Champions League)
AFC Champions League Binh Duong – Jeonbuk Motors
8 April y 13:00
(AFC Champions League)
AFC Champions League Lokomotiv Tashkent – Al Sadd
8 April y 13:00
(AFC Champions League)
AFC Champions League Shandong Luneng – Kashiwa
8 April y 13:00
(AFC Champions League)
Lithuanian A Lyga Kruoja – Zalgiris
8 April y 15:30
(Lithuanian A Lyga)
Russian Premier League Terek – Zenit
8 April y 15:45
(Russian Premier League)
AFC Champions League Persepolis – Al Nassr
8 April y 16:00
(AFC Champions League)
Portuguese Cup Sporting – Nacional
8 April y 16:00
(Portuguese Cup)
Russian Premier League Kuban – Ural
8 April y 17:00
(Russian Premier League)
AFC Champions League Lekhwiya – Bunyodkor
8 April y 17:30
(AFC Champions League)
Turkish Cup Genclerbirligi – Bursaspor
8 April y 17:30
(Turkish Cup)
Russian Premier League CSKA Moscow – Dynamo Moscow
8 April y 18:00
(Russian Premier League)
Russian Premier League Lokomotiv M – Torpedo M
8 April y 18:00
(Russian Premier League)
Spanish Primera Division Deportivo – Cordoba
8 April y 19:00
(Spanish Primera Division)
Spanish Primera Division Barcelona – Almeria
8 April y 19:00
(Spanish Primera Division)
Turkish Cup Manisaspor – Galatasaray
8 April y 19:30
(Turkish Cup)
AFC Champions League Al Hilal – Foolad
8 April y 19:45
(AFC Champions League)
English FA Cup Blackburn – Liverpool
8 April y 20:45
(English FA Cup)
Spanish Primera Division Grenada – Celta Vigo
8 April y 21:00
(Spanish Primera Division)
Spanish Primera Division Rayo Vallecano – Real Madrid
8 April y 21:00
(Spanish Primera Division)

9 April, Četvrtak
CONCACAF Champions League America – Herediano
9 April y 3:00
(CONCACAF Champions League)
Russian Premier League Arsenal-Tula – Spartak M
9 April y 15:45
(Russian Premier League)
Lithuanian A Lyga Trakai – Siauliai
9 April y 17:00
(Lithuanian A Lyga)
Russian Premier League FC Rostov – Ufa
9 April y 18:00
(Russian Premier League)
Lithuanian A Lyga Suduva – Spyris Kaunas
9 April y 19:00
(Lithuanian A Lyga)
Spanish Primera Division Athletic Bilbao – Valencia
9 April y 19:00
(Spanish Primera Division)
Spanish Primera Division Elche – Getafe
9 April y 21:00
(Spanish Primera Division)
Spanish Primera Division Villarreal – Espanyol
9 April y 21:00
(Spanish Primera Division)

10 April, Petak
Australian A-League Melbourne Victory – Newcastle Jets
10 April y 10:40
(Australian A-League)
Australian A-League Perth Glory – Sydney
10 April y 12:45
(Australian A-League)
Austrian Erste Liga Mattersburg – Liefering
10 April y 17:30
(Austrian Erste Liga)
Austrian Erste Liga Austria Lustenau – Kapfenberg
10 April y 17:30
(Austrian Erste Liga)
Austrian Erste Liga Horn – Wacker Innsbruck
10 April y 17:30
(Austrian Erste Liga)
Austrian Erste Liga Hartberg – Sankt Poelten
10 April y 17:30
(Austrian Erste Liga)
Austrian Erste Liga Simulcast
10 April y 17:30
(Austrian Erste Liga)
German 2 Bundesliga Nuernberg – Darmstadt
10 April y 17:30
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Karlsruhe – St. Pauli
10 April y 17:30
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Heidenheim – Ingolstadt
10 April y 17:30
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Simulcast
10 April y 17:30
(German 2 Bundesliga)
Danish Superliga Hobro – Esbjerg
10 April y 17:30
(Danish Superliga)
Norwegian Tippeligaen Sparta Sarpsborg – Valerengen
10 April y 19:00
(Norwegian Tippeligaen)
Latvian Virsliga Jelgava – Liepaja
10 April y 19:00
(Latvian Virsliga)
Austrian Erste Liga LASK Linz – Floridsdorfer
10 April y 19:30
(Austrian Erste Liga)
German Bundesliga Hanover – Hertha Berlin
10 April y 19:30
(German Bundesliga)
Dutch Eredivisie PSV Eindhoven – Zwolle
10 April y 20:00
(Dutch Eredivisie)

11 April, Subota
Mexican Primera Division Queretaro – Tijuana
11 April y 2:30
(Mexican Primera Division)
Mexican Primera Division Veracruz – Monarcas
11 April y 3:30
(Mexican Primera Division)
Mexican Primera Division Santos L – Jaguares
11 April y 4:30
(Mexican Primera Division)
Australian A-League Adelaide United – Brisbane Roar
11 April y 8:00
(Australian A-League)
Australian A-League CC Mariners – Western Sydney
11 April y 10:30
(Australian A-League)
German 2 Bundesliga Braunschweig – Munich 1860
11 April y 12:00
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Frankfurt – Greuther Furth
11 April y 12:00
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Simulcast
11 April y 12:00
(German 2 Bundesliga)
English Premier League Swansea – Everton
11 April y 12:45
(English Premier League)
Lithuanian A Lyga Stumbras – Granitas Klaipeda
11 April y 14:00
(Lithuanian A Lyga)
German Bundesliga Simulcast
11 April y 14:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Bayern – Eintracht
11 April y 14:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Schalke 04 – Freiburg
11 April y 14:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Moenchengladbach – Dortmund
11 April y 14:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Mainz – Leverkusen
11 April y 14:30
(German Bundesliga)
German Bundesliga Paderborn – Augsburg
11 April y 14:30
(German Bundesliga)
English Premier League Southampton – Hull City
11 April y 15:00
(English Premier League)
English Premier League Sunderland – Crystal Palace
11 April y 15:00
(English Premier League)
English Premier League Tottenham – Aston Villa
11 April y 15:00
(English Premier League)
English Premier League West Bromwich – Leicester City
11 April y 15:00
(English Premier League)
English Premier League West Ham – Stoke City
11 April y 15:00
(English Premier League)
Spanish Primera Division Real Madrid – Eibar
11 April y 15:00
(Spanish Primera Division)
Spanish Segunda Division Mallorca – Racing
11 April y 15:00
(Spanish Segunda Division)
Austrian Bundesliga Sturm Graz – Altach
11 April y 15:00
(Austrian Bundesliga)
Norwegian Tippeligaen Bodo / Glimt – Molde
11 April y 15:30
(Norwegian Tippeligaen)
Lithuanian A Lyga Atlantas – Kruoja
11 April y 16:00
(Lithuanian A Lyga)
Spanish Primera Division Malaga – Atletico Madrid
11 April y 17:00
(Spanish Primera Division)
Spanish Segunda Division Sabadell – Lugo
11 April y 17:00
(Spanish Segunda Division)
Spanish Segunda Division Zaragoza – Sporting Gijon
11 April y 17:00
(Spanish Segunda Division)
Danish Superliga Randers – Vestsjaelland
11 April y 17:00
(Danish Superliga)
Italian Serie A Parma – Juventus
11 April y 17:00
(Italian Serie A)
Italian Serie A Simulcast
11 April y 17:00
(Italian Serie A)
Italian Serie A Genoa – Cagliari
11 April y 17:00
(Italian Serie A)
Spanish Segunda Division Valladolid – Mirandes
11 April y 17:15
(Spanish Segunda Division)
English Premier League Burnley – Arsenal
11 April y 17:30
(English Premier League)
German Bundesliga Hamburg – Wolfsburg
11 April y 17:30
(German Bundesliga)
Austrian Bundesliga Groedig – Austria
11 April y 17:30
(Austrian Bundesliga)
Austrian Bundesliga Wolfsberger AC – Admira
11 April y 17:30
(Austrian Bundesliga)
Austrian Bundesliga Wiener Neustadt – Ried
11 April y 17:30
(Austrian Bundesliga)
Austrian Bundesliga Simulcast
11 April y 17:30
(Austrian Bundesliga)
Norwegian Tippeligaen Stromsgodset – Mjondalen
11 April y 18:00
(Norwegian Tippeligaen)
Dutch Eredivisie Excelsior – Vitesse
11 April y 18:30
(Dutch Eredivisie)
Spanish Primera Division Sevilla – Barcelona
11 April y 19:00
(Spanish Primera Division)
Spanish Segunda Division Llagostera – Alcorcon
11 April y 19:00
(Spanish Segunda Division)
Spanish Segunda Division Alaves – Tenerife
11 April y 19:00
(Spanish Segunda Division)
Dutch Eredivisie Heerenveen – AZ Alkmaar
11 April y 19:45
(Dutch Eredivisie)
Dutch Eredivisie Breda – Dordrecht
11 April y 19:45
(Dutch Eredivisie)
Italian Serie A Verona – Inter Milan
11 April y 19:45
(Italian Serie A)
Dutch Eredivisie Heracles – Ajax
11 April y 20:45
(Dutch Eredivisie)
Spanish Primera Division Almeria – Grenada
11 April y 21:00
(Spanish Primera Division)
Spanish Primera Division Celta Vigo – Rayo Vallecano
11 April y 21:00
(Spanish Primera Division)

12 April, Nedelja
Mexican Primera Division Cruz Azul – Tigres
12 April y 0:00
(Mexican Primera Division)
Mexican Primera Division Monterrey – America
12 April y 2:00
(Mexican Primera Division)
Mexican Primera Division Pachuca – UNAM
12 April y 3:06
(Mexican Primera Division)
Mexican Primera Division Univ. de Guadalajara – Puebla
12 April y 4:00
(Mexican Primera Division)
Australian A-League Melbourne City – Wellington
12 April y 8:00
(Australian A-League)
Spanish Primera Division Getafe – Villarreal
12 April y 11:00
(Spanish Primera Division)
Spanish Segunda Division Las Palmas – Girona
12 April y 11:00
(Spanish Segunda Division)
Russian Premier League Zenit – Rubin
12 April y 11:30
(Russian Premier League)
Italian Serie A Cesena – Chievo
12 April y 11:30
(Italian Serie A)
Dutch Eredivisie Willem II – Feyenoord
12 April y 12:30
(Dutch Eredivisie)
German 2 Bundesliga Union Berlin – Aalen
12 April y 12:30
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Aue – Sandhausen
12 April y 12:30
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Bochum – Leipzig
12 April y 12:30
(German 2 Bundesliga)
German 2 Bundesliga Simulcast
12 April y 12:30
(German 2 Bundesliga)
Latvian Virsliga Daugavpils – Gulbene
12 April y 13:00
(Latvian Virsliga)
Danish Superliga Nordsjaelland – Odense
12 April y 13:00
(Danish Superliga)
English Premier League Queens Park Rangers – Chelsea
12 April y 13:30
(English Premier League)
Lithuanian A Lyga Siauliai – Utenis
12 April y 14:00
(Lithuanian A Lyga)
Italian Serie A Lazio – Empoli
12 April y 14:00
(Italian Serie A)
Italian Serie A Napoli – Fiorentina
12 April y 14:00
(Italian Serie A)
Italian Serie A Udinese – Palermo
12 April y 14:00
(Italian Serie A)
Italian Serie A Torino – Roma
12 April y 14:00
(Italian Serie A)
Italian Serie A Atalanta – Sassuolo
12 April y 14:00
(Italian Serie A)
Russian Premier League Ufa – Arsenal-Tula
12 April y 14:00
(Russian Premier League)
Italian Serie A Simulcast
12 April y 14:00
(Italian Serie A)
Dutch Eredivisie Go Ahead Eagles – Twente
12 April y 14:30
(Dutch Eredivisie)
Dutch Eredivisie Groningen – Cambuur
12 April y 14:30
(Dutch Eredivisie)
German Bundesliga Cologne – Hoffenheim
12 April y 14:30
(German Bundesliga)
Latvian Virsliga Spartaks – Ventspils
12 April y 15:00
(Latvian Virsliga)
Spanish Segunda Division Recreativo – Ponferradina
12 April y 15:00
(Spanish Segunda Division)
Norwegian Tippeligaen Aalesunds – Lillestrom
12 April y 15:30
(Norwegian Tippeligaen)
Lithuanian A Lyga Trakai – Spyris Kaunas
12 April y 16:00
(Lithuanian A Lyga)
English Premier League Manchester Utd – Manchester City
12 April y 16:00
(English Premier League)
Spanish Primera Division Espanyol – Athletic Bilbao
12 April y 16:00
(Spanish Primera Division)
Spanish Segunda Division Barcelona II – Real Betis
12 April y 16:00
(Spanish Segunda Division)
Danish Superliga Aalborg – Midtjylland
12 April y 16:00
(Danish Superliga)
German Bundesliga Stuttgart – Werder
12 April y 16:30
(German Bundesliga)
Russian Premier League Dynamo Moscow – Mordovya Saransk
12 April y 16:30
(Russian Premier League)


Arhiva emitovanja


OPKLADE
ttttttt67 ttttttt67 119 poeni (65%)
takeit takeit 118.5 poeni (64%)
serjinho serjinho 118.5 poeni (64%)
  Rejting Rejting       Kladi se Kladi se    
POSLEDNJE PORUKE NA FORUMU
NCAA Ice Hockey 2014-15 Season
Last Post recently
2015 NCAA College Baseball links--February 13, 2015
Last Post 1 hours ago
NCAA Lacrosse 2015 | Streaming & Discussion
Last Post 3 hours ago
LiveTV SPONZORISANI OGLASI

 
      LiveTV Pravila         Internet TV i Radio         Partneri Na vrh   
    Dodaj u favorite (IE)
  Postavi za početnu stranicu (IE)
© 2006-2012 LiveTV. Sva prava zadržana.
Sva imena klubova i kanala kao i njihovi logotipi su vlasništvo njihovih vlasnika.
  Rambler's Top100