LiveTV Türkiye / Tüm Spor olaylarını canlı ve bedava izleyebilirsiniz!
YAYIN   CANLI SKORLAR   SONUÇLAR   ARŞIV VIDEOLAR   YARDIM   HAKKINDA
Giriş yap Giriş yap   Kayıt ol Kayıt ol
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
FORUM   İLETIŞIM
7' Hamersli Roverz-rezerv – Kui... futbol   0:0  
7' Sautern Spirit-rezerv – Nort... futbol   0:0  
7' Pert Royalz-rezerv – BB Ynay... futbol   0:0  
7' Kingsli SK-rezerv – Kuinz Pa... futbol   0:0  
7' PLDT – Filippayn Armi Ledi T... voleybol   0:0  
22' PALM BEACH – Peninsula Power futbol   2:0  
22' Neshnl Treyning Sentr do 19 &ndash... futbol   0:0  
22' Saut Kardiff – Edzhuort Iglz futbol   0:0  
22' Tokyo Yakult Swallows – Hiro... beyzbol   0:0  
   Yerel saatiniz: 6:53 (UTC +2)
FutbolBuz hokeyiBasketbolTenisVoleybol
BoksYarışlarKış sporları (hiç bir yayın yok)Atletizm...
Bugün (24 mayıs, pazar)
Binicilik. National Event Racing, Australia
 
3:00 (National Event)
Beyzbol. NCAA Mountain West Championship
 
4:00 (NCAA)
Beyzbol. NCAA Big Ten Tournament
 
4:00 (NCAA)
Avustralya futbolu. AFL Essendon – Brisbane Lions
 
5:10 (AFL)
Dövüş sporu. MMA Anthony Johnson – Daniel Cormier
6:00 (MMA)
Futbol. Japonya J2 League Tochigi – Zweigen Kanazawa
  1:1
6:00 (Japonya J2 League)
Futbol. Rusya Pervij divizion Sakhalin – Luch-Energia
7:00 (Rusya Pervij divizion)
Futbol. Japonya J2 League Iwata – Thespa Kusatsu
7:00 (Japonya J2 League)
Avustralya futbolu. AFL Melbourne – Western Bulldogs
7:20 (AFL)
Ragbi Lig. Avustralya NRL Raiders – Bulldogs
8:00 (Avustralya NRL)
Avustralya futbolu. AFL Port Adelaide – Richmond
8:40 (AFL)
Motor sporları. Dünya Ralli Rally de Portugal
9:00 (Dünya Ralli)
Futbol. Japonya J2 League JEF United – Giravanz Kitakyushu
9:00 (Japonya J2 League)
Basketbol. PBA Governors' Cup Barako Energy – Meralco Bolts
9:00 (PBA Governors' Cup)
Futbol. Çin Super League Liaoning – Chongqing Lifan
9:35 (Çin Super League)
Futbol. Çin Super League Changchun Yatai – Henan Jianye
9:35 (Çin Super League)
Motor sporları. Porsche Süper Kupası Porsche Supercup, Monaco
9:40 (Porsche Süper Kupası)
Durgun su sürat yar. Durgun su sürat yarışı Dünya Kupası, Duisburg
9:45 (Durgun su sürat yarışı)
Futbol. Kazakistan Premijer-Liga Shakhter Karaganda – Astana
10:00 (Kazakistan Premijer-Liga)
Plaj voleybolu. FIVB World Tour Prague Open
10:00 (FIVB World Tour)
Tüm yayınlar-      

Internet TV und Radio

  Tüm yayınlar
Olaydan bir kaç dakika önce yayın kaynakları değiştirebilinir. Heran yeni kaynaklar eklenebilinir. Maç yayınlarının büyük kısmı bir gün önce veya maçtan bir kaç dakika önce bildirilir.


   Futbol 459
   Buz hokeyi 6
   Basketbol 29
   Tenis 38
   Voleybol 4
   Motor sporları 17
   Atletizm 1
   Hentbol 4
   Ragbi Lig 14
   Beyzbol 120
   Plaj voleybolu 5
   Plaj futbolu 4
   Ragbi birliği 15
   Golf 3
   Masa tenisi 1
   Bisiklet 2
   Kriket 2
   Avustralya futbolu 3
   Gal futbolu 2
   Durgun su sürat yar 1
   Binicilik 7
   Tazı yarışı 1
   Dövüş sporu 1
    Futbol    

24 mayıs, pazar
Japonya J2 League Tochigi – Zweigen Kanazawa

24 mayıs burada 6:00
(Japonya J2 League)
Japonya J2 League Iwata – Thespa Kusatsu
24 mayıs burada 7:00
(Japonya J2 League)
Rusya Pervij divizion Sakhalin – Luch-Energia
24 mayıs burada 7:00
(Rusya Pervij divizion)
Japonya J2 League JEF United – Giravanz Kitakyushu
24 mayıs burada 9:00
(Japonya J2 League)
Çin Super League Liaoning – Chongqing Lifan
24 mayıs burada 9:35
(Çin Super League)
Çin Super League Changchun Yatai – Henan Jianye
24 mayıs burada 9:35
(Çin Super League)
Kazakistan Premijer-Liga Shakhter Karaganda – Astana
24 mayıs burada 10:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
Rusya Pervij divizion Yenisey – Khimik Dz
24 mayıs burada 12:00
(Rusya Pervij divizion)
Rusya Pervij divizion Dynamo St Pburg – Sokol Saratov
24 mayıs burada 12:00
(Rusya Pervij divizion)
Kazakistan Premijer-Liga Oqschetpes – Tobol
24 mayıs burada 12:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
Hollanda Eredivisie Vitesse – Zwolle
24 mayıs burada 12:30
(Hollanda Eredivisie)
Polonya I Liga Bytovia Bytow – Nieciecza
24 mayıs burada 12:30
(Polonya I Liga)
İtalya Serie A Empoli – Sampdoria
24 mayıs burada 12:30
(İtalya Serie A)
Rusya Premier Liga Krasnodar – FC Rostov
24 mayıs burada 12:30
(Rusya Premier Liga)
Hindistan I-League Shillong Lajong – Pune
24 mayıs burada 13:00
(Hindistan I-League)
Türkiye Süper Lig Kardemir Karabükspor – Sivasspor
24 mayıs burada 13:00
(Türkiye Süper Lig)
Türkiye Süper Lig Gaziantep – Eskişehirspor
24 mayıs burada 13:00
(Türkiye Süper Lig)
Ukrayna Premier League Metalist – Illichivets
24 mayıs burada 13:00
(Ukrayna Premier League)
Hindistan I-League Salgaocar – Bharat
24 mayıs burada 13:00
(Hindistan I-League)
Kazakistan Premijer-Liga Zhetysu – Kairat
24 mayıs burada 13:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
Hindistan I-League East Bengal – Royal Wahingdoh
24 mayıs burada 13:00
(Hindistan I-League)
Kazakistan Premijer-Liga Irtysh Pavlodar – Kaisar
24 mayıs burada 13:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
İskoçya Premier League Dundee United – Dundee FC
24 mayıs burada 13:30
(İskoçya Premier League)
İskoçya Premier League Celtic – Inverness
24 mayıs burada 13:30
(İskoçya Premier League)
Çin Super League Shanghai Shenxin – Tianjin Teda
24 mayıs burada 13:45
(Çin Super League)
Kazakistan Premijer-Liga Aktobe – Taraz
24 mayıs burada 14:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
Letonya Virsliga Jelgava – Daugavpils
24 mayıs burada 14:00
(Letonya Virsliga)
2018 Dünya Kupası elemeleri Tayland – Vietnam
24 mayıs burada 14:00
(2018 Dünya Kupası elemeleri)
Rusya Pervij divizion Gazovik Or – Tom
24 mayıs burada 14:00
(Rusya Pervij divizion)
Belçika Jupiler League Bruges – Kortrijk
24 mayıs burada 14:30
(Belçika Jupiler League)
Belçika Jupiler League Anderlecht – Gent
24 mayıs burada 14:30
(Belçika Jupiler League)
Belçika Jupiler League Standard – Charleroi
24 mayıs burada 14:30
(Belçika Jupiler League)
Romanya Liga 1 Ceahlaul – CS U Craiova
24 mayıs burada 15:00
(Romanya Liga 1)
İtalya Serie A Palermo – Fiorentina
24 mayıs burada 15:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Chievo – Atalanta
24 mayıs burada 15:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Cesena – Cagliari
24 mayıs burada 15:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Parma – Verona
24 mayıs burada 15:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Udinese – Sassuolo
24 mayıs burada 15:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Simulcast
24 mayıs burada 15:00
(İtalya Serie A)
Rusya Premier Liga Mordovya Saransk – Terek
24 mayıs burada 15:00
(Rusya Premier Liga)
İsveç Allsvenskan Halmstad – Goeteborg
24 mayıs burada 15:00
(İsveç Allsvenskan)
İsveç Allsvenskan Oerebro – Gefle
24 mayıs burada 15:00
(İsveç Allsvenskan)
Kazakistan Premijer-Liga Atyrau – Ordabasy
24 mayıs burada 15:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
Rusya Pervij divizion Volga NN – Tumen
24 mayıs burada 15:00
(Rusya Pervij divizion)
Rusya Pervij divizion Krylia Sovetov – Energiya Khabarovsk
24 mayıs burada 15:00
(Rusya Pervij divizion)
Hollanda Eredivisie Feyenoord – Heerenveen
24 mayıs burada 15:30
(Hollanda Eredivisie)
Polonya Ekstraklasa Piast Gliwice – Bielsko Biala
24 mayıs burada 15:30
(Polonya Ekstraklasa)
Almanya 2 Bundesliga Nuernberg – Aalen
24 mayıs burada 15:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Kaiserslautern – Ingolstadt
24 mayıs burada 15:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Karlsruhe – Munich 1860
24 mayıs burada 15:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Fortuna D – Frankfurt
24 mayıs burada 15:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Union Berlin – Braunschweig
24 mayıs burada 15:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Bochum – Sandhausen
24 mayıs burada 15:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Heidenheim – Aue
24 mayıs burada 15:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Darmstadt – St. Pauli
24 mayıs burada 15:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Leipzig – Greuther Furth
24 mayıs burada 15:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Simulcast
24 mayıs burada 15:30
(Almanya 2 Bundesliga)
İsveç Superettan Ostersunds – Assyriska
24 mayıs burada 15:55
(İsveç Superettan)
Rusya Pervij divizion Baltika – Sibir
24 mayıs burada 16:00
(Rusya Pervij divizion)
Ukrayna First League Niva Ternopol – Hirnyk-Sport
24 mayıs burada 16:00
(Ukrayna First League)
Letonya Virsliga Skonto Riga – Liepaja
24 mayıs burada 16:00
(Letonya Virsliga)
İngiliz Premier League Arsenal – West Bromwich
24 mayıs burada 16:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Aston Villa – Burnley
24 mayıs burada 16:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Chelsea – Sunderland
24 mayıs burada 16:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Crystal Palace – Swansea
24 mayıs burada 16:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Everton – Tottenham
24 mayıs burada 16:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Hull City – Manchester Utd
24 mayıs burada 16:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Leicester City – Queens Park Rangers
24 mayıs burada 16:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Manchester City – Southampton
24 mayıs burada 16:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Newcastle – West Ham
24 mayıs burada 16:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Stoke City – Liverpool
24 mayıs burada 16:00
(İngiliz Premier League)
Brezilya Serie A Palmeiras – Goias
24 mayıs burada 16:00
(Brezilya Serie A)
Kıbrıs First Division AEK Larnaca – Anorthosis
24 mayıs burada 16:00
(Kıbrıs First Division)
Kıbrıs First Division Ermis – APOEL
24 mayıs burada 16:00
(Kıbrıs First Division)
İngiliz Premier League Simulcast
24 mayıs burada 16:00
(İngiliz Premier League)
Beyaz Rusya Kupası BATE – Shakhtyor Sl
24 mayıs burada 16:00
(Beyaz Rusya Kupası)
İspanya Segunda Division Girona – Llagostera
24 mayıs burada 16:15
(İspanya Segunda Division)
Macaristan NB I Videoton – Kecskemet
24 mayıs burada 16:30
(Macaristan NB I)
Kıbrıs First Division Apollon Limassol – Omonia
24 mayıs burada 16:30
(Kıbrıs First Division)
Belçika Jupiler League Lommel – Lierse
24 mayıs burada 16:30
(Belçika Jupiler League)
Belçika Jupiler League Eupen – OHL
24 mayıs burada 16:30
(Belçika Jupiler League)
İsveç Superettan Brommapojkarna – Varberg
24 mayıs burada 16:55
(İsveç Superettan)
İsveç Superettan Ljungskile – Angelholms
24 mayıs burada 16:55
(İsveç Superettan)
Rusya Pervij divizion Anzhi – Shinnik
24 mayıs burada 17:00
(Rusya Pervij divizion)
Hırvatistan Prva HNL Istra 1961 – Dinamo Zagreb
24 mayıs burada 17:00
(Hırvatistan Prva HNL)
Ukrayna First League Sumy – Dynamo Kyiv II
24 mayıs burada 17:00
(Ukrayna First League)
Sırbistan Superliga Borac – Partizan
24 mayıs burada 17:00
(Sırbistan Superliga)
Danimarka Superliga SonderjyskE – Vestsjaelland
24 mayıs burada 17:00
(Danimarka Superliga)
Sırbistan Superliga Spartak Subotica – Cukaricki
24 mayıs burada 17:00
(Sırbistan Superliga)
Yunanistan Super League PAOK – Asteras
24 mayıs burada 17:15
(Yunanistan Super League)
Finlandiya Veikkausliiga SJK – HJK
24 mayıs burada 17:30
(Finlandiya Veikkausliiga)
Finlandiya Veikkausliiga Jaro – KTP
24 mayıs burada 17:30
(Finlandiya Veikkausliiga)
Romanya Liga 1 Pandurii – CSMS Iasi
24 mayıs burada 17:30
(Romanya Liga 1)
Rusya Premier Liga Dinamo Moskova – Arsenal-Tula
24 mayıs burada 17:30
(Rusya Premier Liga)
İsveç Allsvenskan Kalmar – Malmoe
24 mayıs burada 17:30
(İsveç Allsvenskan)
İsveç Allsvenskan Atvidaberg – Elfsborg
24 mayıs burada 17:30
(İsveç Allsvenskan)
Avusturya Bundesliga Rapid Wien – Wiener Neustadt
24 mayıs burada 17:45
(Avusturya Bundesliga)
Avusturya Bundesliga Admira – Sturm Graz
24 mayıs burada 17:45
(Avusturya Bundesliga)
Avusturya Bundesliga Salzburg – Wolfsberger AC
24 mayıs burada 17:45
(Avusturya Bundesliga)
Avusturya Bundesliga Ried – Austria
24 mayıs burada 17:45
(Avusturya Bundesliga)
Avusturya Bundesliga Altach – Groedig
24 mayıs burada 17:45
(Avusturya Bundesliga)
Avusturya Bundesliga Simulcast
24 mayıs burada 17:45
(Avusturya Bundesliga)
Moldova Kupası Sheriff – Dacia
24 mayıs burada 18:00
(Moldova Kupası)
Portekiz Liga Vitalis Freamunde – Tondela
24 mayıs burada 18:00
(Portekiz Liga Vitalis)
Portekiz Liga Vitalis Desportivo Chaves – Oliveirense
24 mayıs burada 18:00
(Portekiz Liga Vitalis)
Portekiz Liga Vitalis Benfica II – Guimaraes II
24 mayıs burada 18:00
(Portekiz Liga Vitalis)
İspanya Segunda Division Sporting Gijon – Tenerife
24 mayıs burada 18:00
(İspanya Segunda Division)
İspanya Segunda Division Numancia – Racing
24 mayıs burada 18:00
(İspanya Segunda Division)
İspanya Segunda Division Valladolid – Zaragoza
24 mayıs burada 18:00
(İspanya Segunda Division)
Norveç Tippeligaen Haugesund – Stromsgodset
24 mayıs burada 18:00
(Norveç Tippeligaen)
Portekiz Liga Vitalis Oriental – Uniao Madeira
24 mayıs burada 18:00
(Portekiz Liga Vitalis)
Polonya Ekstraklasa Lechia Gdansk – Lech Poznan
24 mayıs burada 18:00
(Polonya Ekstraklasa)
Peru Primera Division Cienciano – Union Comercio
24 mayıs burada 18:15
(Peru Primera Division)
Ekvador Serie A Liga de Quito – Deportivo Cuenca
24 mayıs burada 18:30
(Ekvador Serie A)
İngiliz League One Preston – Swindon
24 mayıs burada 18:30
(İngiliz League One)
Macaristan NB I Ferencvaros – Honved
24 mayıs burada 18:30
(Macaristan NB I)
Ukrayna Premier League Karpaty – Dynamo Kiev
24 mayıs burada 18:30
(Ukrayna Premier League)
Ukrayna Premier League Metalurh Z – Zoria
24 mayıs burada 18:30
(Ukrayna Premier League)
Ukrayna Premier League Vorskla – Chernomorets
24 mayıs burada 18:30
(Ukrayna Premier League)
Ekvador Serie A Universidad Catolica – Emelec
24 mayıs burada 19:00
(Ekvador Serie A)
Rusya Pervij divizion Volgar Gazprom – Tosno
24 mayıs burada 19:00
(Rusya Pervij divizion)
Hırvatistan Prva HNL Lokomotiva – Split
24 mayıs burada 19:00
(Hırvatistan Prva HNL)
Türkiye Süper Lig Galatasaray – Beşiktaş
24 mayıs burada 19:00
(Türkiye Süper Lig)
İsrail Ligat ha'Al Hapoel K-S – Hapoel Be'er Sheva
24 mayıs burada 19:00
(İsrail Ligat ha'Al)
Fas Botola WAC Casablanca – Khouribga
24 mayıs burada 19:00
(Fas Botola)
Yunanistan Super League Panathinaikos – Atromitos
24 mayıs burada 19:30
(Yunanistan Super League)
Dostluk maçı Güney Afrika – Botsvana
24 mayıs burada 19:30
(Dostluk maçı)
Arjantin Primera Division Racing Club – Independiente
24 mayıs burada 20:00
(Arjantin Primera Division)
Romanya Liga 1 Steaua – Botosani
24 mayıs burada 20:00
(Romanya Liga 1)
Romanya Liga 1 Astra Giurgiu – Targu Mures
24 mayıs burada 20:00
(Romanya Liga 1)
İspanya Segunda Division Real Betis – Alcorcon
24 mayıs burada 20:00
(İspanya Segunda Division)
Uruguay Primera Division Cerro – Nacional
24 mayıs burada 20:00
(Uruguay Primera Division)
Peru Primera Division Cesar Vallejo – Real Garcilaso
24 mayıs burada 20:30
(Peru Primera Division)
İtalya Serie A Milan – Torino
24 mayıs burada 20:45
(İtalya Serie A)
İtalya Lega Pro Teramo – Novara
24 mayıs burada 20:45
(İtalya Lega Pro)
Arjantin Primera Division Argentinos Juniors – Newell's Old Boys
24 mayıs burada 21:00
(Arjantin Primera Division)
Brezilya Serie A Fluminense – Corinthians
24 mayıs burada 21:00
(Brezilya Serie A)
Brezilya Serie A Avai – Flamengo
24 mayıs burada 21:00
(Brezilya Serie A)
Brezilya Serie A Atletico-PR – Atletico-MG
24 mayıs burada 21:00
(Brezilya Serie A)
Brezilya Serie A Chapecoense – Santos
24 mayıs burada 21:00
(Brezilya Serie A)
İspanya Segunda Division Albacete – Mallorca
24 mayıs burada 21:00
(İspanya Segunda Division)
Kolombiya Primera Division Independiente M – Junior
24 mayıs burada 22:15
(Kolombiya Primera Division)
ABD MLS New York – Philadelphia
24 mayıs burada 23:00
(ABD MLS)
Peru Primera Division Deportivo Municipal – Sport Loreto
24 mayıs burada 23:00
(Peru Primera Division)
Arjantin Primera Division Boca Juniors – Aldosivi
24 mayıs burada 23:15
(Arjantin Primera Division)
Arjantin Primera Division Godoy Cruz – Belgrano
24 mayıs burada 23:20
(Arjantin Primera Division)
Ekvador Serie A Barcelona SC – El Nacional
24 mayıs burada 23:30
(Ekvador Serie A)
Brezilya Serie A Cruzeiro – Ponte Preta
24 mayıs burada 23:30
(Brezilya Serie A)
Brezilya Serie A Sport Recife – Coritiba
24 mayıs burada 23:30
(Brezilya Serie A)

25 mayıs, pazartesi
Kolombiya Primera Division Atletico Huila – Deportes Tolima
25 mayıs burada 0:30
(Kolombiya Primera Division)
ABD MLS San Jose – Orlando City
25 mayıs burada 1:00
(ABD MLS)
Meksika Primera Division Guadalajara – Santos L
25 mayıs burada 2:00
(Meksika Primera Division)
Arjantin Primera Division Tigre – River Plate
25 mayıs burada 2:30
(Arjantin Primera Division)
Kolombiya Primera Division Envigado – Millonarios
25 mayıs burada 2:30
(Kolombiya Primera Division)
Meksika Primera Division Queretaro – Pachuca
25 mayıs burada 4:00
(Meksika Primera Division)
Güney Kore K-League Ulsan – Pohang
25 mayıs burada 7:00
(Güney Kore K-League)
Hollanda Eredivisie Go Ahead Eagles – De Graafschap
25 mayıs burada 12:30
(Hollanda Eredivisie)
Danimarka Superliga Nordsjaelland – Hobro
25 mayıs burada 13:00
(Danimarka Superliga)
Hollanda Eredivisie FC Eindhoven – Volendam
25 mayıs burada 14:30
(Hollanda Eredivisie)
Hollanda Eredivisie Roda – Emmen
25 mayıs burada 14:30
(Hollanda Eredivisie)
Norveç Adeccoligaen Sandnes Ulf – Sogndal
25 mayıs burada 15:00
(Norveç Adeccoligaen)
Danimarka Superliga Silkeborg – Randers
25 mayıs burada 15:00
(Danimarka Superliga)
Norveç Tippeligaen Lillestrom – Bodo / Glimt
25 mayıs burada 15:30
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Tippeligaen Tromso – Odd Grenland
25 mayıs burada 15:30
(Norveç Tippeligaen)
İngiliz League Championship Middlesbrough – Norwich
25 mayıs burada 16:00
(İngiliz League Championship)
İsviçre Super League Thun – Basel
25 mayıs burada 16:00
(İsviçre Super League)
İsviçre Super League Sion – Young Boys
25 mayıs burada 16:00
(İsviçre Super League)
İsviçre Super League Luzern – Zurich
25 mayıs burada 16:00
(İsviçre Super League)
İsviçre Super League Sankt Gallen – Aarau
25 mayıs burada 16:00
(İsviçre Super League)
İsviçre Super League Vaduz – Grasshoppers
25 mayıs burada 16:00
(İsviçre Super League)
Hollanda Eredivisie Breda – Venlo
25 mayıs burada 16:45
(Hollanda Eredivisie)
Portekiz Lig Kupası Maritimo – Benfica
25 mayıs burada 17:00
(Portekiz Lig Kupası)
Letonya Virsliga Spartaks – Gulbene
25 mayıs burada 17:00
(Letonya Virsliga)
Danimarka Superliga Kobenhavn – Odense
25 mayıs burada 17:00
(Danimarka Superliga)
Finlandiya Veikkausliiga Inter Turku – Mariehamn
25 mayıs burada 17:30
(Finlandiya Veikkausliiga)
Finlandiya Veikkausliiga HIFK – KuPS Kuopio
25 mayıs burada 17:30
(Finlandiya Veikkausliiga)
Rusya Premier Liga Lokomotiv M – Kuban
25 mayıs burada 17:30
(Rusya Premier Liga)
Norveç Adeccoligaen Bryne – Hodd
25 mayıs burada 18:00
(Norveç Adeccoligaen)
Norveç Adeccoligaen Asane – Team Strommen
25 mayıs burada 18:00
(Norveç Adeccoligaen)
Norveç Adeccoligaen Nest-Sotra – Honefoss
25 mayıs burada 18:00
(Norveç Adeccoligaen)
Dostluk maçı Almanya – Çek Cumhuriyeti
25 mayıs burada 18:00
(Dostluk maçı)
Norveç Adeccoligaen Ranheim IL – Jerv
25 mayıs burada 18:00
(Norveç Adeccoligaen)
Norveç Adeccoligaen Fredrikstad – Follo
25 mayıs burada 18:00
(Norveç Adeccoligaen)
Norveç Adeccoligaen Kristiansund – Barum
25 mayıs burada 18:00
(Norveç Adeccoligaen)
Polonya Ekstraklasa Ruch Chorzow – Belchatow
25 mayıs burada 18:00
(Polonya Ekstraklasa)
Letonya Virsliga Ventspils – Metta / LU
25 mayıs burada 18:00
(Letonya Virsliga)
İtalya Serie A Lazio – Roma
25 mayıs burada 18:00
(İtalya Serie A)
Norveç Tippeligaen Stabaek – Rosenborg
25 mayıs burada 18:00
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Tippeligaen Aalesunds – Viking
25 mayıs burada 18:00
(Norveç Tippeligaen)
Türkiye Süper Lig Akhisar – Bursaspor
25 mayıs burada 19:00
(Türkiye Süper Lig)
Türkiye Süper Lig İstanbul BŞB – Fenerbahçe
25 mayıs burada 19:00
(Türkiye Süper Lig)
Danimarka Superliga Midtjylland – Brondby
25 mayıs burada 19:00
(Danimarka Superliga)
İsveç Allsvenskan Hacken – Falkenbergs
25 mayıs burada 19:00
(İsveç Allsvenskan)
İsveç Allsvenskan Helsingborg – Hammarby
25 mayıs burada 19:00
(İsveç Allsvenskan)
İsveç Allsvenskan Sundsvall – Norrkoping
25 mayıs burada 19:00
(İsveç Allsvenskan)
İsveç Allsvenskan Djurgardens – AIK
25 mayıs burada 19:05
(İsveç Allsvenskan)
İsveç Superettan Mjallby – Varnamo
25 mayıs burada 19:20
(İsveç Superettan)
Rusya Premier Liga CSKA Moscow – Rubin
25 mayıs burada 19:45
(Rusya Premier Liga)
İsrail Ligat ha'Al Maccabi P-T – Maccabi Haifa
25 mayıs burada 19:55
(İsrail Ligat ha'Al)
Norveç Tippeligaen Start – Sparta Sarpsborg
25 mayıs burada 20:00
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Tippeligaen Sandefjord – Valerengen
25 mayıs burada 20:00
(Norveç Tippeligaen)
Peru Primera Division Juan Aurich – Sport Huancayo
25 mayıs burada 22:30
(Peru Primera Division)

26 mayıs, salı
Peru Primera Division Univ San Martin – Leon de Huanuco
26 mayıs burada 3:00
(Peru Primera Division)
AFC Kupası Persipura – Pahang
26 mayıs burada 10:30
(AFC Kupası)
AFC Şampiyonlar Ligi Kashiwa – Suwon
26 mayıs burada 12:00
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Şampiyonlar Ligi Beijing Guoan – Jeonbuk Motors
26 mayıs burada 13:30
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Kupası South China – Bengaluru
26 mayıs burada 14:00
(AFC Kupası)
AFC Kupası Istiqlol – Al Wahda
26 mayıs burada 17:00
(AFC Kupası)
Litvanya A Lyga Granitas Klaipeda – Suduva
26 mayıs burada 18:00
(Litvanya A Lyga)
AFC Kupası Al Wihdat – Al Qadsia
26 mayıs burada 18:00
(AFC Kupası)
AFC Şampiyonlar Ligi Lekhwiya – Al Sadd
26 mayıs burada 18:00
(AFC Şampiyonlar Ligi)
Danimarka Superliga Aalborg – Esbjerg
26 mayıs burada 19:00
(Danimarka Superliga)
AFC Şampiyonlar Ligi Al Hilal – Persepolis
26 mayıs burada 20:05
(AFC Şampiyonlar Ligi)

27 mayıs, çarşamba
Copa Libertadores Tigres – Emelec
27 mayıs burada 3:00
(Copa Libertadores)
AFC Kupası Persib Bandung – Kitchee
27 mayıs burada 10:00
(AFC Kupası)
AFC Şampiyonlar Ligi Gamba Osaka – Seoul
27 mayıs burada 12:00
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Şampiyonlar Ligi Guangzhou – Seongnam
27 mayıs burada 14:00
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Kupası Johor – Ayeyawady Utd
27 mayıs burada 14:45
(AFC Kupası)
Yunanistan Super League Atromitos – Asteras
27 mayıs burada 16:15
(Yunanistan Super League)
AFC Kupası Jaish – Al Jazeera
27 mayıs burada 17:00
(AFC Kupası)
Litvanya A Lyga Utenis – Trakai
27 mayıs burada 17:30
(Litvanya A Lyga)
Romanya Liga 1 Brasov – Gaz Metan Medias
27 mayıs burada 17:45
(Romanya Liga 1)
Romanya Liga 1 Concordia Chiajna – Petrolul
27 mayıs burada 17:45
(Romanya Liga 1)
Romanya Liga 1 Universitatea Cl – Ceahlaul
27 mayıs burada 17:45
(Romanya Liga 1)
Romanya Liga 1 Rapid Bucuresti – Pandurii
27 mayıs burada 17:45
(Romanya Liga 1)
AFC Şampiyonlar Ligi Al Ain – Al Ahli
27 mayıs burada 17:50
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Kupası Al Shorta Baghdad – Al Kuwait
27 mayıs burada 18:00
(AFC Kupası)
Çek Cumhuriyeti Kupası Jablonec – Slovan Liberec
27 mayıs burada 18:00
(Çek Cumhuriyeti Kupası)
Yunanistan Super League PAOK – Panathinaikos
27 mayıs burada 18:30
(Yunanistan Super League)
Avusturya Bundesliga Groedig – Rapid Wien
27 mayıs burada 18:30
(Avusturya Bundesliga)
Litvanya A Lyga Siauliai – Kruoja
27 mayıs burada 19:30
(Litvanya A Lyga)
AFC Şampiyonlar Ligi Al Ahli – Naft Tehran
27 mayıs burada 19:45
(AFC Şampiyonlar Ligi)
Avrupa Ligi Dnipro – Sevilla
27 mayıs burada 20:45
(Avrupa Ligi)

28 mayıs, perşembe
Copa Libertadores Internacional-RS – Santa Fe
28 mayıs burada 0:30
(Copa Libertadores)
Copa Libertadores Cruzeiro – River Plate
28 mayıs burada 3:00
(Copa Libertadores)
ABD MLS Seattle – Colorado
28 mayıs burada 4:00
(ABD MLS)
ABD MLS Portland – DC United
28 mayıs burada 4:30
(ABD MLS)
ABD MLS Los Angeles – Real Salt Lake
28 mayıs burada 4:30
(ABD MLS)
Portekiz Lig Kupası Maritimo – Benfica
28 mayıs burada 17:00
(Portekiz Lig Kupası)
Litvanya A Lyga Atlantas – Spyris Kaunas
28 mayıs burada 17:30
(Litvanya A Lyga)
Romanya Liga 1 Targu Mures – Otelul
28 mayıs burada 19:00
(Romanya Liga 1)
Romanya Liga 1 CSMS Iasi – Steaua
28 mayıs burada 19:00
(Romanya Liga 1)
Litvanya A Lyga Stumbras – Zalgiris
28 mayıs burada 19:30
(Litvanya A Lyga)

29 mayıs, cuma
Copa Libertadores Racing Club – Guarani Asuncion
29 mayıs burada 2:00
(Copa Libertadores)


Yayın arşivi


Iddaalar
TrueDetective TrueDetective 121.5 Puanlar (62%)
catyrn catyrn 121 Puanlar (61%)
7000$ 7000$ 120.5 Puanlar (59%)
  Oyuncu skorları Oyuncu skorları       Iddaa oyna Iddaa oyna    
Son mesajlar
2015 NCAA College Baseball links--February 13, 2015
Last Post recently
MLB - Baseball 2015 | Streaming Links & Discussion
Last Post 22 hours ago
NCAA Lacrosse 2015 | Streaming & Discussion
Last Post 1 days ago
LiveTV de reklamlar

 
      LiveTV de koşullar         Internet TV ve Radyo         Bağlantılar Yukarıda   
    Favorilere ekle (IE)
  Favorilere ekle (IE)
© 2006-2012 LiveTV. Tüm haklar saklıdır.
Içerikten tüm club isimleri, kanalar ve tüm logolar yazarların sorumlusudur.
  Rambler's Top100