LiveTV Trkiye / Tm Spor olaylarn canl ve bedava izleyebilirsiniz!
YAYIN   CANLI SKORLAR   SONULAR   ARIV VIDEOLAR   YARDIM   HAKKINDA
Giri yap Giri yap   Kayt ol Kayt ol
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
FORUM   LETIIM
New on LiveTV
Maç özetleri Anadolu Efes – Olympiacos
Maç özetleri Viitorul – Astra Giurgiu
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to kaydol yada balan
Best Odds Today
Ufa – Lokomotiv M
1 3.84     X 2.99     2 2.37
   Yerel saatiniz: 20:33 (UTC)
FutbolBuz hokeyiBasketbolTenisVoleybol
BoksYarlarK sporlarAtletizm...
Bugn (30 mart, perembe)
Golf. PGA Tour Shell Houston Open
 
12:30 (PGA Tour)
Dart. PDC Premier League
 
18:00 (PDC)
Buz hokeyi. İsviçre National League A Fribourg – Ambri Piotta
18:15 (İsviçre National League A)
Buz hokeyi. İsviçre National League A Berne – Lugano
  3:3
18:15 (İsviçre National League A)
Tazı yarışı. Birleşik Krallık Greyhound Racing
 
18:15 (Birleşik Krallık)
Buz hokeyi. Inter-National League Asiago – Jesenice
 
18:30 (Inter-National League)
Voleybol. Kadın. İtalya Serie A Monza – Busti Arsizio
  1:2
18:30 (İtalya Serie A)
Voleybol. Kadın. İtalya Serie A Bisonte Florencia – Bolzano
  3:0
18:30 (İtalya Serie A)
Basketbol. Euroleague Bamberg – Darüşşafaka
  84:84
18:45 (Euroleague)
Futbol. İtalya Lega Pro Reggiana – Pordenone
  0:0
18:45 (İtalya Lega Pro)
Ragbi birliği. Fransa Pro D2 Perpignan – Biarritz Olympique
  17:8
18:45 (Fransa Pro D2)
Hentbol. Fransa LNH Creteil – Dunkerque
  31:34
18:45 (Fransa LNH)
Basketbol. Euroleague Barcelona – Maccabi T-A
  71:69
19:00 (Euroleague)
Tenis. ATP Challenger Tour ATP Challenger, Leon
 
19:00 (ATP Challenger Tour)
Tenis. ATP Challenger Tour Mirza Basic – Joao Sousa
  1:1
19:00 (ATP Challenger Tour)
Tenis. ATP Challenger Tour Stefan Kozlov – Rajeev Ram
19:00 (ATP Challenger Tour)
Ragbi Lig. Super League Salford City Reds – St Helens Saints
  14:10
19:00 (Super League)
Tenis. ATP Tour ATP Tour, Miami
 
19:45 (ATP Tour)
Tenis. ATP Tour Roger Federer – Tomas Berdych
  1:0
19:45 (ATP Tour)
Beyzbol. MLB Colorado – San Diego
  6:2
20:00 (MLB)
Golf. PGA Tour Shell Houston Open
 
20:00 (PGA Tour)
Binicilik. National Event Racing, USA
 
20:30 (National Event)
Tm yaynlar-      

  Tm yaynlar
Olaydan bir ka dakika nce yayn kaynaklar deitirebilinir. Heran yeni kaynaklar eklenebilinir. Ma yaynlarnn byk ksm bir gn nce veya matan bir ka dakika nce bildirilir.


   Futbol 611
   Buz hokeyi 176
   Basketbol 202
   Tenis 32
   Voleybol 26
   Boks 3
   Motor sporları 25
   Futsal 7
   Hentbol 33
   Ragbi Lig 11
   Kış sporları 9
   Beyzbol 57
   Körling 14
   Bilardo 6
   Dart 1
   Badminton 4
   Ragbi birliği 16
   Golf 15
   Masa tenisi 8
   Bisiklet 2
   Kriket 0
   Lakros 3
   Vater Sport 5
   Halter 4
   Avustralya futbolu 8
   Durgun su sürat yar 1
   Rink hokey 3
   Bowls 1
   Eskrim 1
   Binicilik 14
   Tazı yarışı 4
   E-Sports 3
   Dövüş sporu 12
    Futbol    

30 mart, perembe
İtalya Lega Pro Reggiana – Pordenone

30 mart burada 18:45
(İtalya Lega Pro)
Brezilya Campeonato Carioca Portuguesa-RJ – Botafogo
30 mart burada 22:30
(Brezilya Campeonato Carioca)
Paraguay Primera Division General Diaz – Sol de America
30 mart burada 23:10
(Paraguay Primera Division)
USL Orlando City II – Louisville City
30 mart burada 23:30
(USL)

31 mart, cuma
Brezilya Copa do Nordeste Campinense – Sport Recife
31 mart burada 0:15
(Brezilya Copa do Nordeste)
Brezilya Campeonato Carioca Vasco de Gama – Boavista SC
31 mart burada 0:30
(Brezilya Campeonato Carioca)
Ekvador Serie A Emelec – Deportivo Cuenca
31 mart burada 0:30
(Ekvador Serie A)
Avustralya A-League Adelaide United – Perth Glory
31 mart burada 8:50
(Avustralya A-League)
Kazakistan Premijer-Liga Ordabasy – Oqschetpes
31 mart burada 10:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
İran Pro League Esteghlal Khuzestan – Zob Ahan
31 mart burada 10:30
(İran Pro League)
Ermenistan Premier League Banants – Ararat
31 mart burada 11:00
(Ermenistan Premier League)
Kazakistan Premijer-Liga Irtysh Pavlodar – Aktobe
31 mart burada 11:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
İran Pro League Paykan – Machine Sazi
31 mart burada 12:30
(İran Pro League)
İran Pro League Naft Tehran – Mashhad
31 mart burada 12:30
(İran Pro League)
İran Pro League Padideh – Saba Qom
31 mart burada 12:30
(İran Pro League)
Moldova Divizia Nationala Speranta Nisporeni – Dinamo-Auto
31 mart burada 13:00
(Moldova Divizia Nationala)
Ürdün Premier League Al Wihdat – Al Ahli
31 mart burada 13:00
(Ürdün Premier League)
Kazakistan Premijer-Liga Kairat – Kaisar
31 mart burada 13:30
(Kazakistan Premijer-Liga)
Mısır Premier League El Geish – El Daklyeh
31 mart burada 13:30
(Mısır Premier League)
Ukrayna First League Mykolaiv – Poltava
31 mart burada 14:00
(Ukrayna First League)
Bulgaristan A PFG Pirin – Neftohimik
31 mart burada 14:30
(Bulgaristan A PFG)
Romanya Liga 1 Concordia Chiajna – Pandurii
31 mart burada 15:00
(Romanya Liga 1)
Sırbistan Superliga Metalac – Cukaricki
31 mart burada 15:00
(Sırbistan Superliga)
Cezayir Kupası ES Setif – Tebessa
31 mart burada 15:00
(Cezayir Kupası)
Cezayir Kupası Belouizdad – Bordj Bou Arreridj
31 mart burada 15:00
(Cezayir Kupası)
Ürdün Premier League Al Sareeh – Mansheyat
31 mart burada 15:30
(Ürdün Premier League)
Ürdün Premier League Al Buqaa – Al Jazeera
31 mart burada 15:30
(Ürdün Premier League)
Hırvatistan Prva HNL Inter Zapresic – Hajduk Split
31 mart burada 16:00
(Hırvatistan Prva HNL)
Danimarka Superliga Horsens – Odense
31 mart burada 16:00
(Danimarka Superliga)
Polonya Ekstraklasa Slask – Korona
31 mart burada 16:00
(Polonya Ekstraklasa)
Mısır Premier League El Harby – Aswan
31 mart burada 16:00
(Mısır Premier League)
Litvanya 1 Lyga Vilniaus – Pakruojis
31 mart burada 16:00
(Litvanya 1 Lyga)
Rusya Premier Liga Anzhi – Ural
31 mart burada 16:30
(Rusya Premier Liga)
Almanya 3 Bundesliga Mainz – Chemnitz
31 mart burada 16:30
(Almanya 3 Bundesliga)
Avusturya Erste Liga Wiener Neustadt – Austria Lustenau
31 mart burada 16:30
(Avusturya Erste Liga)
Avusturya Erste Liga Blau-Weiss Linz – Kapfenberg
31 mart burada 16:30
(Avusturya Erste Liga)
Avusturya Erste Liga Wattens – Liefering
31 mart burada 16:30
(Avusturya Erste Liga)
Avusturya Erste Liga Floridsdorfer – LASK Linz
31 mart burada 16:30
(Avusturya Erste Liga)
Avusturya Erste Liga Simulcast
31 mart burada 16:30
(Avusturya Erste Liga)
Almanya 2 Bundesliga Simulcast
31 mart burada 16:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Nuernberg – Karlsruhe
31 mart burada 16:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Fortuna D – Munich 1860
31 mart burada 16:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Aue – St. Pauli
31 mart burada 16:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Fransa Ligue 1 Guingamp – Nancy
31 mart burada 17:00
(Fransa Ligue 1)
Bulgaristan A PFG Botev Plovdiv – Montana
31 mart burada 17:00
(Bulgaristan A PFG)
İtalya Serie B Avellino – SPAL
31 mart burada 17:00
(İtalya Serie B)
Arnavutluk Kategoria Superiore Tirana – Vllaznia
31 mart burada 17:00
(Arnavutluk Kategoria Superiore)
Romanya Liga 1 Botosani – Targu Mures
31 mart burada 17:30
(Romanya Liga 1)
Fransa Ligue 2 Amiens – Clermont
31 mart burada 18:00
(Fransa Ligue 2)
İspanya Segunda Division Alcorcon – Mallorca
31 mart burada 18:00
(İspanya Segunda Division)
Fransa Ligue 2 Gazelec Ajaccio – Bourg en Bresse 01
31 mart burada 18:00
(Fransa Ligue 2)
Fransa Ligue 2 Stade Lavallois – Ajaccio
31 mart burada 18:00
(Fransa Ligue 2)
Fransa Ligue 2 Le Havre – Reims
31 mart burada 18:00
(Fransa Ligue 2)
Fransa Ligue 2 Nimes – Valenciennes
31 mart burada 18:00
(Fransa Ligue 2)
Fransa Ligue 2 Niort – Auxerre
31 mart burada 18:00
(Fransa Ligue 2)
Fransa Ligue 2 Tours – Red Star
31 mart burada 18:00
(Fransa Ligue 2)
Fransa Ligue 2 Troyes – Orleans
31 mart burada 18:00
(Fransa Ligue 2)
Hollanda Eerste Divisie RKC Waalwijk – Volendam
31 mart burada 18:00
(Hollanda Eerste Divisie)
Hollanda Eerste Divisie FC Oss – Achilles 29
31 mart burada 18:00
(Hollanda Eerste Divisie)
Fransa Ligue 2 Simulcast
31 mart burada 18:00
(Fransa Ligue 2)
Hollanda Eerste Divisie De Graafschap – Jong PSV
31 mart burada 18:00
(Hollanda Eerste Divisie)
Portekiz Primeira Liga Desportivo Chaves – Pacos Ferreira
31 mart burada 18:00
(Portekiz Primeira Liga)
Çekya Gambrinus Liga Mlada Boleslav – Jablonec
31 mart burada 18:15
(Çekya Gambrinus Liga)
Danimarka Superliga Nordsjaelland – Lyngby
31 mart burada 18:15
(Danimarka Superliga)
Mısır Premier League Al Nasr Taaden – Wadi Degla
31 mart burada 18:15
(Mısır Premier League)
Belçika Tweede Klasse Tubize – Cercle Bruges
31 mart burada 18:30
(Belçika Tweede Klasse)
Arjantin Primera B Nicolas Almagro – Central Cordoba SE
31 mart burada 18:30
(Arjantin Primera B)
Almanya Bundesliga Hertha Berlin – Hoffenheim
31 mart burada 18:30
(Almanya Bundesliga)
Avusturya Erste Liga Horn – Wacker Innsbruck
31 mart burada 18:30
(Avusturya Erste Liga)
Belçika Jupiler League Zulte-Waregem – Anderlecht
31 mart burada 18:30
(Belçika Jupiler League)
Polonya Ekstraklasa Wisla – Lech Poznan
31 mart burada 18:30
(Polonya Ekstraklasa)
İrlanda Premier Division Dundalk – Drogheda Utd
31 mart burada 18:30
(İrlanda Premier Division)
İspanya Primera Division Espanyol – Real Betis
31 mart burada 18:45
(İspanya Primera Division)
İtalya Lega Pro Reggiana – Pordenone
31 mart burada 18:45
(İtalya Lega Pro)
İskoçya Premier League Dundee FC – Aberdeen
31 mart burada 18:45
(İskoçya Premier League)
İngiliz League Championship Derby County – Queens Park Rangers
31 mart burada 18:45
(İngiliz League Championship)
İrlanda Premier Division Bohemians – St Patricks
31 mart burada 18:45
(İrlanda Premier Division)
İrlanda Premier Division Galway United – Sligo Rovers
31 mart burada 18:45
(İrlanda Premier Division)
İrlanda Premier Division Limerick – Cork City
31 mart burada 18:45
(İrlanda Premier Division)
İrlanda Premier Division Derry City – Bray Wanderers
31 mart burada 18:45
(İrlanda Premier Division)
İrlanda Premier Division Shamrock Rovers – Finn Harps
31 mart burada 19:00
(İrlanda Premier Division)
Arjantin Primera C Deportivo Merlo – Def. de Belgrano
31 mart burada 19:00
(Arjantin Primera C)
Arjantin Primera C San-Martin Burzaco – Sportivo Barracas
31 mart burada 19:00
(Arjantin Primera C)
İtalya Serie B Cesena – Frosinone
31 mart burada 19:00
(İtalya Serie B)
Bolivya Primera Division Petrolero Yacuiba – Blooming
31 mart burada 19:00
(Bolivya Primera Division)
Portekiz Primeira Liga Nacional – Guimaraes
31 mart burada 20:00
(Portekiz Primeira Liga)
Şili Primera Division Antofagasta – Union Espanola
31 mart burada 22:30
(Şili Primera Division)
ABD MLS Toronto – Kansas City
31 mart burada 23:30
(ABD MLS)

1 nisan, cumartesi
Arjantin Primera Division Atletico Tucuman – Gimnasia LP
1 nisan burada 0:00
(Arjantin Primera Division)
Arjantin Primera Division Independiente – Velez Sarsfield
1 nisan burada 0:15
(Arjantin Primera Division)
Kolombiya Primera Division Atletico Nacional – Deportivo Pasto
1 nisan burada 1:15
(Kolombiya Primera Division)
ABD MLS Seattle – Atlanta United
1 nisan burada 2:00
(ABD MLS)
Meksika Primera Division Veracruz – Cruz Azul
1 nisan burada 3:00
(Meksika Primera Division)
Japonya J2 League Mito Hollyhock – Renofa
1 nisan burada 4:00
(Japonya J2 League)
Rusya Pervij divizion Luch-Energia – Volgar Gazprom
1 nisan burada 4:00
(Rusya Pervij divizion)
Japonya J2 League JEF United – Kyoto
1 nisan burada 5:00
(Japonya J2 League)
Japonya J2 League Machida Zelvia – Gifu
1 nisan burada 5:00
(Japonya J2 League)
Japonya J2 League Tokushima Vortis – Matsumoto Yamaga
1 nisan burada 5:00
(Japonya J2 League)
Japonya J2 League Oita Trinita – Ehime
1 nisan burada 5:00
(Japonya J2 League)
Japonya J League Sendai – Kawasaki
1 nisan burada 5:00
(Japonya J League)
Japonya J League Niigata – Gamba Osaka
1 nisan burada 5:00
(Japonya J League)
Japonya J League Hiroshima – Kashiwa
1 nisan burada 5:00
(Japonya J League)
Japonya J League Iwata – Shimizu
1 nisan burada 6:00
(Japonya J League)
Japonya J League Cerezo Osaka – Yokohama Marinos
1 nisan burada 6:00
(Japonya J League)
Güney Kore K-League Sangju Sangmu – Daegu
1 nisan burada 6:00
(Güney Kore K-League)
Güney Kore K-League Incheon Utd – Suwon
1 nisan burada 6:00
(Güney Kore K-League)
Güney Kore K-League Jeonnam – Pohang
1 nisan burada 6:00
(Güney Kore K-League)
Avustralya A-League Newcastle Jets – Western Sydney
1 nisan burada 6:35
(Avustralya A-League)
Japonya J League Tokyo – Sagan Tosu
1 nisan burada 7:00
(Japonya J League)
Japonya J League Vissel Kobe – Urawa
1 nisan burada 7:00
(Japonya J League)
Çin Super League Yanbian Funde – Guangzhou R&F
1 nisan burada 7:30
(Çin Super League)
Kazakistan Premijer-Liga Tobol – Taraz
1 nisan burada 8:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
Japonya J2 League Nagoya – Roasso Kumamoto
1 nisan burada 8:00
(Japonya J2 League)
Avustralya A-League Sydney – Melbourne City
1 nisan burada 8:50
(Avustralya A-League)
Romanya Liga II Satu Mare – Juventus Bucuresti
1 nisan burada 9:00
(Romanya Liga II)
Kazakistan Premijer-Liga Akzhayik – Atyrau
1 nisan burada 10:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
Kazakistan Premijer-Liga Shakhter Karaganda – Astana
1 nisan burada 10:00
(Kazakistan Premijer-Liga)
Türkiye Lig A Gaziantep BB – Boluspor
1 nisan burada 10:00
(Türkiye Lig A)
Kazakistan Kupası Kyzyl-Zhar – Maqtaaral
1 nisan burada 10:00
(Kazakistan Kupası)
Japonya J League Omiya – Kashima
1 nisan burada 10:00
(Japonya J League)
Litvanya A Lyga Lietava – Zalgiris K
1 nisan burada 10:00
(Litvanya A Lyga)
Rusya Pervij divizion Yenisey – SKA-Khabarovsk
1 nisan burada 10:00
(Rusya Pervij divizion)
Rusya Pervij divizion Tyumen – Khimki
1 nisan burada 10:00
(Rusya Pervij divizion)
Portekiz Liga Vitalis Aves – Santa Clara
1 nisan burada 10:15
(Portekiz Liga Vitalis)
Türkiye Süper Lig Akhisar – İstanbul BŞB
1 nisan burada 10:30
(Türkiye Süper Lig)
U-19 Premier League Dynamo Kiev U19 – Karpaty U19
1 nisan burada 11:00
(U-19 Premier League)
İspanya Primera Division Villarreal – Eibar
1 nisan burada 11:00
(İspanya Primera Division)
İsveç Allsvenskan Goeteborg – Malmoe
1 nisan burada 11:00
(İsveç Allsvenskan)
U-21 Premier League Karpaty U21 – Dynamo Kiev U21
1 nisan burada 11:00
(U-21 Premier League)
Ermenistan Premier League Shirak – Pyunik
1 nisan burada 11:00
(Ermenistan Premier League)
Vietnam V League Saigon – Dong Tam Long An
1 nisan burada 11:00
(Vietnam V League)
Ukrayna Premier League Dnipro – Zirka Kropyvnytskyi
1 nisan burada 11:00
(Ukrayna Premier League)
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Minsk – Dinamo Brest
1 nisan burada 11:00
(Beyaz Rusya Vysshaya Liga)
Letonya Virsliga Liepaja – Babite
1 nisan burada 11:00
(Letonya Virsliga)
Almanya 2 Bundesliga Simulcast
1 nisan burada 11:00
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Hanover – Union Berlin
1 nisan burada 11:00
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Sandhausen – Bochum
1 nisan burada 11:00
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Wurzburger Kickers – Arminia
1 nisan burada 11:00
(Almanya 2 Bundesliga)
Ukrayna First League Illichivets – Obolon
1 nisan burada 11:00
(Ukrayna First League)
İngiliz National League Wrexham – Tranmere
1 nisan burada 11:15
(İngiliz National League)
İngiliz Premier League Liverpool – Everton
1 nisan burada 11:30
(İngiliz Premier League)
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Naftan – Slutsk
1 nisan burada 11:30
(Beyaz Rusya Vysshaya Liga)
Çin Super League Hebei China Fortune – Guizhou Zhicheng
1 nisan burada 11:35
(Çin Super League)
Çin Super League Tianjin Quanjian – Henan Jianye
1 nisan burada 11:35
(Çin Super League)
Çin Super League Guangzhou – Shanghai East Asia
1 nisan burada 11:35
(Çin Super League)
Rusya Premier Liga Ufa – Lokomotiv M
1 nisan burada 12:00
(Rusya Premier Liga)
Bulgaristan A PFG Beroe – Lokomotiv Plovdiv
1 nisan burada 12:00
(Bulgaristan A PFG)
Almanya Regionalliga (Güneybatı) Waldhof – Wormatia Worms
1 nisan burada 12:00
(Almanya Regionalliga (Güneybatı))
Ukrayna First League Cherkaskyi Dnipro – Inhulets
1 nisan burada 12:00
(Ukrayna First League)
İran Pro League Sanat Naft – Persepolis
1 nisan burada 12:00
(İran Pro League)
Polonya III Liga Elana Torun – Kalisz
1 nisan burada 12:00
(Polonya III Liga)
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Gorodeya – Shakhtyor Sl
1 nisan burada 12:00
(Beyaz Rusya Vysshaya Liga)
Rusya Pervij divizion Dinamo Moskova – Tambov
1 nisan burada 12:00
(Rusya Pervij divizion)
Rusya Pervij divizion Sokol Saratov – Mordovya Saransk
1 nisan burada 12:00
(Rusya Pervij divizion)
Ukrayna First League Naftovyk – Arsenal Kiev
1 nisan burada 12:00
(Ukrayna First League)
Ukrayna First League Kolos Kovalivka – Sumy
1 nisan burada 12:00
(Ukrayna First League)
Yunanistan Super League PAS Giannina – Skoda Xanthi
1 nisan burada 12:00
(Yunanistan Super League)
İtalya Lega Pro Como – Carrarese
1 nisan burada 12:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Olbia – ADC Viterbese Castrense
1 nisan burada 12:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Racing Roma – Pro Piacenza
1 nisan burada 12:30
(İtalya Lega Pro)
İran Pro League Sepahan – Saipa
1 nisan burada 12:30
(İran Pro League)
Fransa Ligue 2 Lens – Brest
1 nisan burada 13:00
(Fransa Ligue 2)
Türkiye Süper Lig Alanyaspor – Kasımpaşa
1 nisan burada 13:00
(Türkiye Süper Lig)
İtalya Serie B Simulcast
1 nisan burada 13:00
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Pro Vercelli – Bari
1 nisan burada 13:00
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Spezia – Benevento
1 nisan burada 13:00
(İtalya Serie B)
Türkiye Lig A Mersin İdman Yurdu – Şanlıurfaspor
1 nisan burada 13:00
(Türkiye Lig A)
İtalya Serie B Ascoli – Carpi
1 nisan burada 13:00
(İtalya Serie B)
Türkiye Lig A Bandirmaspor – Eskişehirspor
1 nisan burada 13:00
(Türkiye Lig A)
İtalya Serie B Latina – Cittadella
1 nisan burada 13:00
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Trapani – Verona
1 nisan burada 13:00
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Pisa – Salernitana
1 nisan burada 13:00
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Novara – Ternana
1 nisan burada 13:00
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Brescia – Virtus Entella
1 nisan burada 13:00
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Perugia – Vicenza
1 nisan burada 13:00
(İtalya Serie B)
Ürdün Premier League Al Hussein – Al Ramtha
1 nisan burada 13:00
(Ürdün Premier League)
Hırvatistan Prva HNL Slaven – Lokomotiva
1 nisan burada 13:00
(Hırvatistan Prva HNL)
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Torpedo Zhodino – Isloch
1 nisan burada 13:00
(Beyaz Rusya Vysshaya Liga)
Çekya Gambrinus Liga Slovan Liberec – Karvina
1 nisan burada 13:00
(Çekya Gambrinus Liga)
Letonya Virsliga Ventspils – Jelgava
1 nisan burada 13:00
(Letonya Virsliga)
Rusya Pervij divizion Baltika – Tosno
1 nisan burada 13:00
(Rusya Pervij divizion)
Rusya Pervij divizion Shinnik – Sibir
1 nisan burada 13:00
(Rusya Pervij divizion)
Ukrayna Second League Podillya Khmelnytskyi – Zhemchuzhyna Odesa
1 nisan burada 13:00
(Ukrayna Second League)
Ukrayna First League Bukovyna – Skala
1 nisan burada 13:00
(Ukrayna First League)
Almanya Bundesliga Bayern – Augsburg
1 nisan burada 13:30
(Almanya Bundesliga)
Almanya Bundesliga Schalke 04 – Dortmund
1 nisan burada 13:30
(Almanya Bundesliga)
Almanya Bundesliga Hamburg – Cologne
1 nisan burada 13:30
(Almanya Bundesliga)
Almanya Bundesliga Freiburg – Werder
1 nisan burada 13:30
(Almanya Bundesliga)
Almanya Bundesliga Leipzig – Darmstadt
1 nisan burada 13:30
(Almanya Bundesliga)
Almanya Bundesliga Simulcast
1 nisan burada 13:30
(Almanya Bundesliga)
Polonya Ekstraklasa Arka Gdynia – Gornik Leczna
1 nisan burada 13:30
(Polonya Ekstraklasa)
Hindistan I-League Mohun Bagan – Bengaluru
1 nisan burada 13:35
(Hindistan I-League)
İngiliz Premier League Burnley – Tottenham
1 nisan burada 14:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Chelsea – Crystal Palace
1 nisan burada 14:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Hull City – West Ham
1 nisan burada 14:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Leicester City – Stoke City
1 nisan burada 14:00
(İngiliz Premier League)
Slovenya PrvaLiga Celje – Domzale
1 nisan burada 14:00
(Slovenya PrvaLiga)
İngiliz Premier League Manchester Utd – West Bromwich
1 nisan burada 14:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Watford – Sunderland
1 nisan burada 14:00
(İngiliz Premier League)
İspanya Segunda Division Levante – Mirandes
1 nisan burada 14:00
(İspanya Segunda Division)
İsveç Allsvenskan Halmstad – Ostersunds
1 nisan burada 14:00
(İsveç Allsvenskan)
İsveç Superettan Helsingborg – Trelleborg
1 nisan burada 14:00
(İsveç Superettan)
Arnavutluk Kategoria Superiore Teuta – Laci
1 nisan burada 14:00
(Arnavutluk Kategoria Superiore)
İrlanda Kupası Dungannon – Linfield
1 nisan burada 14:00
(İrlanda Kupası)
Avusturya Bundesliga Sankt Poelten – Rapid Wien
1 nisan burada 14:00
(Avusturya Bundesliga)
Sırbistan Superliga Crvena Zvezda – Spartak Subotica
1 nisan burada 14:00
(Sırbistan Superliga)
İskoçya Premier League Rangers – Motherwell
1 nisan burada 14:00
(İskoçya Premier League)
İngiliz League Championship Brentford – Bristol City
1 nisan burada 14:00
(İngiliz League Championship)
Ukrayna Premier League Vorskla – Volyn
1 nisan burada 14:00
(Ukrayna Premier League)
Ukrayna Premier League Chernomorets – Olimpik Donetsk
1 nisan burada 14:00
(Ukrayna Premier League)
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Dnepr Mogilev – Dynamo Mn
1 nisan burada 14:00
(Beyaz Rusya Vysshaya Liga)
Danimarka Superliga Silkeborg – Aalborg
1 nisan burada 14:00
(Danimarka Superliga)
Rusya Pervij divizion Zenit II – Spartak M II
1 nisan burada 14:00
(Rusya Pervij divizion)
Rusya Pervij divizion Neftekhimik – Spartak Nalchik
1 nisan burada 14:00
(Rusya Pervij divizion)
Ukrayna First League Helios – Hirnyk-Sport
1 nisan burada 14:00
(Ukrayna First League)
İspanya Primera Division Osasuna – Athletic Bilbao
1 nisan burada 14:15
(İspanya Primera Division)
Yunanistan Super League Levadiakos – Veria
1 nisan burada 14:15
(Yunanistan Super League)
İran Pro League Esteghlal – Foolad
1 nisan burada 14:20
(İran Pro League)
Rusya Premier Liga Arsenal-Tula – Tom
1 nisan burada 14:30
(Rusya Premier Liga)
Bulgaristan A PFG Cherno More – Levski
1 nisan burada 14:30
(Bulgaristan A PFG)
İtalya Lega Pro Piacenza – Arezzo
1 nisan burada 14:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Pistoiese – Tuttocuoio
1 nisan burada 14:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Livorno – Lupa Roma
1 nisan burada 14:30
(İtalya Lega Pro)
İran Pro League Tractor Sazi – Gostaresh Fola
1 nisan burada 14:45
(İran Pro League)
Romanya Liga 1 CSMS Iasi – Poli Timisoara
1 nisan burada 15:00
(Romanya Liga 1)
Fransa Ligue 1 Marseille – Dijon
1 nisan burada 15:00
(Fransa Ligue 1)
Şili Primera Division Univ. de Concepcion – Univ. de Chile
1 nisan burada 15:00
(Şili Primera Division)
Sırbistan Superliga Borac – Rad
1 nisan burada 15:00
(Sırbistan Superliga)
Sırbistan Superliga Vozdovac – Vojvodina
1 nisan burada 15:00
(Sırbistan Superliga)
Sırbistan Superliga Radnik Surdulica – Backa Palanka
1 nisan burada 15:00
(Sırbistan Superliga)
Cezayir Kupası USM Bel Abbes – NA Hussein Dey
1 nisan burada 15:00
(Cezayir Kupası)
Cezayir Kupası MC Alger – Kabylie
1 nisan burada 15:00
(Cezayir Kupası)
Çekya Gambrinus Liga Vysocina – Slovacko
1 nisan burada 15:00
(Çekya Gambrinus Liga)
Çekya Gambrinus Liga Zlin – Hradec Kralove
1 nisan burada 15:00
(Çekya Gambrinus Liga)
Çekya Gambrinus Liga Pribram – Bohemians 1905
1 nisan burada 15:00
(Çekya Gambrinus Liga)
Rusya Pervij divizion Fakel – Kuban
1 nisan burada 15:00
(Rusya Pervij divizion)
Mısır Premier League Smouha – Zamalek
1 nisan burada 15:00
(Mısır Premier League)
Portekiz Primeira Liga Tondela – Estoril
1 nisan burada 15:00
(Portekiz Primeira Liga)
BAE Lig Kupası Al Ahli – Al Shabab
1 nisan burada 15:20
(BAE Lig Kupası)
Katar Stars League Al Arabi – Al Shahaniya
1 nisan burada 15:20
(Katar Stars League)
Katar Stars League Al Wakrah – Al Khor
1 nisan burada 15:20
(Katar Stars League)
Katar Stars League Al Muaidar – Al Sailiya
1 nisan burada 15:20
(Katar Stars League)
Türkiye Lig A Yeni Malatyaspor – Elazigspor
1 nisan burada 15:30
(Türkiye Lig A)
Ürdün Premier League Sahab – That Ras
1 nisan burada 15:30
(Ürdün Premier League)
Ürdün Premier League Al Faisaly – Shabab Al Ordon
1 nisan burada 15:30
(Ürdün Premier League)
İsviçre Super League Sion – Thun
1 nisan burada 15:45
(İsviçre Super League)
Slovenya PrvaLiga Gorica – Koper
1 nisan burada 16:00
(Slovenya PrvaLiga)
İtalya Serie A Sassuolo – Lazio
1 nisan burada 16:00
(İtalya Serie A)
İspanya Segunda Division UCAM Murcia – Cadiz
1 nisan burada 16:00
(İspanya Segunda Division)
İspanya Segunda Division Huesca – Getafe
1 nisan burada 16:00
(İspanya Segunda Division)
İsveç Superettan Dalkurd – Brommapojkarna
1 nisan burada 16:00
(İsveç Superettan)
Sırbistan Superliga Mladost Lucani – Javor Ivanjica
1 nisan burada 16:00
(Sırbistan Superliga)
Sırbistan Superliga Napredak – Novi Pazar
1 nisan burada 16:00
(Sırbistan Superliga)
Türkiye Süper Lig Antalyaspor – Kayserispor
1 nisan burada 16:00
(Türkiye Süper Lig)
Türkiye Süper Lig Kardemir Karabükspor – Fenerbahçe
1 nisan burada 16:00
(Türkiye Süper Lig)
Belçika Jupiler League Charleroi – Ostend
1 nisan burada 16:00
(Belçika Jupiler League)
Norveç Tippeligaen Kristiansund – Molde
1 nisan burada 16:00
(Norveç Tippeligaen)
Polonya Ekstraklasa Plock – Cracovie
1 nisan burada 16:00
(Polonya Ekstraklasa)
İrlanda Kupası Coleraine – Glenavon
1 nisan burada 16:15
(İrlanda Kupası)
Katar Stars League Al Ahli – Al Kharitiyath
1 nisan burada 16:20
(Katar Stars League)
Yunanistan Super League Olympiacos – Platanias
1 nisan burada 16:30
(Yunanistan Super League)
İngiliz Premier League Southampton – Bournemouth
1 nisan burada 16:30
(İngiliz Premier League)
İspanya Primera Division Real Sociedad – Leganes
1 nisan burada 16:30
(İspanya Primera Division)
İtalya Lega Pro Renate – Lucchese
1 nisan burada 16:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Alessandria – Giana Erminio
1 nisan burada 16:30
(İtalya Lega Pro)
Almanya Bundesliga Eintracht – Moenchengladbach
1 nisan burada 16:30
(Almanya Bundesliga)
Avusturya Bundesliga Austria – Admira
1 nisan burada 16:30
(Avusturya Bundesliga)
Avusturya Bundesliga Sturm Graz – Wolfsberger AC
1 nisan burada 16:30
(Avusturya Bundesliga)
Avusturya Bundesliga Mattersburg – Ried
1 nisan burada 16:30
(Avusturya Bundesliga)
Avusturya Bundesliga Simulcast
1 nisan burada 16:30
(Avusturya Bundesliga)
Sırbistan Superliga Radnicki Nis – Partizan
1 nisan burada 16:30
(Sırbistan Superliga)
İngiliz League Championship Reading – Leeds United
1 nisan burada 16:30
(İngiliz League Championship)
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Gomel – BATE
1 nisan burada 16:30
(Beyaz Rusya Vysshaya Liga)
Hollanda Eredivisie AZ Alkmaar – Groningen
1 nisan burada 16:30
(Hollanda Eredivisie)
Hollanda Eredivisie Zwolle – Excelsior
1 nisan burada 16:30
(Hollanda Eredivisie)
Fransa Ligue 1 Bastia – Lille
1 nisan burada 17:00
(Fransa Ligue 1)
Bulgaristan A PFG CSKA Sofia – Ludogorets
1 nisan burada 17:00
(Bulgaristan A PFG)
Arnavutluk Kategoria Superiore Flamurtari – Korabi
1 nisan burada 17:00
(Arnavutluk Kategoria Superiore)
Hırvatistan Prva HNL Dinamo Zagreb – Osijek
1 nisan burada 17:00
(Hırvatistan Prva HNL)
Portekiz Primeira Liga Boavista – Rio Ave
1 nisan burada 17:15
(Portekiz Primeira Liga)
Romanya Liga 1 CS U Craiova – Cluj
1 nisan burada 17:30
(Romanya Liga 1)
Hollanda Eredivisie Sparta – PSV Eindhoven
1 nisan burada 17:45
(Hollanda Eredivisie)
İsviçre Super League Sankt Gallen – Basel
1 nisan burada 18:00
(İsviçre Super League)
ABD MLS New York City – San Jose
1 nisan burada 18:00
(ABD MLS)
Mısır Premier League Al Ahly – Petrojet
1 nisan burada 18:00
(Mısır Premier League)
Slovenya PrvaLiga Krsko – Maribor
1 nisan burada 18:15
(Slovenya PrvaLiga)
Çekya Gambrinus Liga Viktoria Plzen – Teplice
1 nisan burada 18:15
(Çekya Gambrinus Liga)
İspanya Segunda Division Girona – Rayo Vallecano
1 nisan burada 18:30
(İspanya Segunda Division)
Şili Primera Division Cobresal – Everton CD
1 nisan burada 18:30
(Şili Primera Division)
İtalya Lega Pro Robur Siena – Cremonese
1 nisan burada 18:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Pontedera – Prato
1 nisan burada 18:30
(İtalya Lega Pro)
Polonya Ekstraklasa Legia – Pogon Szczecin
1 nisan burada 18:30
(Polonya Ekstraklasa)
İspanya Primera Division Malaga – Atletico Madrid
1 nisan burada 18:45
(İspanya Primera Division)
İtalya Serie A Roma – Empoli
1 nisan burada 18:45
(İtalya Serie A)
Hollanda Eredivisie Heracles – Heerenveen
1 nisan burada 18:45
(Hollanda Eredivisie)
Hollanda Eredivisie Utrecht – Willem II
1 nisan burada 18:45
(Hollanda Eredivisie)
Kolombiya Primera Division Rionegro Aguilas – Patriotas
1 nisan burada 19:00
(Kolombiya Primera Division)
NASL Indy Eleven – Islanders
1 nisan burada 19:00
(NASL)
ABD MLS Chicago – Montreal
1 nisan burada 19:00
(ABD MLS)
Fransa Lig Kupası Monaco – PSG
1 nisan burada 19:00
(Fransa Lig Kupası)
NASL Indy Eleven – Puerto-Rico FC
1 nisan burada 19:00
(NASL)
Arjantin Primera Division Newell's Old Boys – Atletico Rafaela
1 nisan burada 19:00
(Arjantin Primera Division)
Uruguay Primera Division Penarol – Sud America
1 nisan burada 19:00
(Uruguay Primera Division)
Bolivya Primera Division San Jose Oruro – Guabira
1 nisan burada 19:00
(Bolivya Primera Division)
Portekiz Primeira Liga Benfica – Porto
1 nisan burada 19:30
(Portekiz Primeira Liga)
ABD MLS Columbus – Orlando City
1 nisan burada 20:00
(ABD MLS)
USL Bethlehem Steel – Rochester Rhinos
1 nisan burada 20:00
(USL)
USL New York Red Bulls II – Richmond Kickers
1 nisan burada 20:00
(USL)
Arjantin Primera Division Temperley – Aldosivi
1 nisan burada 20:00
(Arjantin Primera Division)
Bolivya Primera Division Bolivar – Nacional Potosi
1 nisan burada 20:00
(Bolivya Primera Division)
Şili Primera Division Santiago Wanderers – Palestino
1 nisan burada 21:00
(Şili Primera Division)
Dostluk maçı Metallurg Lipetsk – Atom
1 nisan burada 21:00
(Dostluk maçı)
Kolombiya Primera Division Deportes Tolima – Tigres Bogota
1 nisan burada 21:00
(Kolombiya Primera Division)
USL Pittsburgh Riverhounds – Cincinnati
1 nisan burada 21:00
(USL)
Arjantin Primera Division Quilmes – Racing Club
1 nisan burada 21:00
(Arjantin Primera Division)
Paraguay Primera Division Nacional Asuncion – Independiente FBC
1 nisan burada 21:00
(Paraguay Primera Division)
USL Real Monarchs – Phoenix Rising
1 nisan burada 22:00
(USL)
Arjantin Primera Division Belgrano – Colon Santa Fe
1 nisan burada 22:15
(Arjantin Primera Division)
Uruguay Primera Division Boston River – Nacional
1 nisan burada 22:30
(Uruguay Primera Division)
Kolombiya Primera Division La Equidad – Once Caldas
1 nisan burada 23:00
(Kolombiya Primera Division)
Kolombiya Primera Division America de Cali – Envigado
1 nisan burada 23:00
(Kolombiya Primera Division)
NASL New York Cosmos – Miami
1 nisan burada 23:00
(NASL)
ABD MLS DC United – Philadelphia
1 nisan burada 23:00
(ABD MLS)
USL Charlotte Independence – Charleston Battery
1 nisan burada 23:00
(USL)
NASL New York Cosmos – Miami FC
1 nisan burada 23:00
(NASL)
Meksika Primera Division Jaguares – UNAM
1 nisan burada 23:00
(Meksika Primera Division)
Arjantin Primera Division Boca Juniors – Defensa y Justicia
1 nisan burada 23:00
(Arjantin Primera Division)
Paraguay Primera Division Cerro Porteno – Deportivo Capiata
1 nisan burada 23:10
(Paraguay Primera Division)
Şili Primera Division Univ Catolica – Deportes Temuco
1 nisan burada 23:30
(Şili Primera Division)
USL Tampa Bay – Toronto II
1 nisan burada 23:30
(USL)

2 nisan, pazar
ABD MLS Minnesota – Real Salt Lake
2 nisan burada 0:00
(ABD MLS)
USL Colorado Springs – OKC Energy
2 nisan burada 0:00
(USL)
USL Tulsa Roughnecks – Rio Grande Valley
2 nisan burada 0:00
(USL)
ABD MLS Houston Dynamo – New York
2 nisan burada 0:30
(ABD MLS)
USL Saint Louis FC – Ottawa Fury
2 nisan burada 0:30
(USL)
USL San Antonio – Los Angeles II
2 nisan burada 0:30
(USL)
Kolombiya Primera Division Junior – Cortulua
2 nisan burada 1:00
(Kolombiya Primera Division)
Meksika Primera Division Atlas – Tijuana
2 nisan burada 1:00
(Meksika Primera Division)
Meksika Primera Division Tigres – Leon
2 nisan burada 1:00
(Meksika Primera Division)
Meksika Primera Division Monarcas – Guadalajara
2 nisan burada 1:00
(Meksika Primera Division)
Meksika Primera Division Pachuca – Puebla
2 nisan burada 1:06
(Meksika Primera Division)
ABD MLS Vancouver – Los Angeles
2 nisan burada 2:00
(ABD MLS)
USL Reno 1868 – Vancouver II
2 nisan burada 2:00
(USL)
USL Sacramento Republic – Orange County
2 nisan burada 2:30
(USL)
Meksika Primera Division America – Monterrey
2 nisan burada 3:00
(Meksika Primera Division)
Japonya J2 League Zweigen Kanazawa – Thespa Kusatsu
2 nisan burada 4:00
(Japonya J2 League)
Japonya J2 League V-Varen Nagasaki – Montedio Yamagata
2 nisan burada 4:00
(Japonya J2 League)
Japonya J2 League Fagiano Okayama – Tokyo Verdy
2 nisan burada 5:00
(Japonya J2 League)
Japonya J2 League Kamatamare Sanuki – Shonan Bellmare
2 nisan burada 5:00
(Japonya J2 League)
Japonya J2 League Fukuoka – Yokohama FC
2 nisan burada 5:00
(Japonya J2 League)
Güney Kore K-League Jeonbuk Motors – Seoul
2 nisan burada 6:00
(Güney Kore K-League)
Güney Kore K-League Ulsan – Gangwon
2 nisan burada 6:00
(Güney Kore K-League)
Güney Kore K-League Jeju United – Gwangju
2 nisan burada 6:00
(Güney Kore K-League)
Çin Super League Liaoning – Jiangsu Suning
2 nisan burada 6:30
(Çin Super League)
Çin Super League Changchun Yatai – Shandong Luneng
2 nisan burada 6:30
(Çin Super League)
Avustralya A-League Melbourne Victory – Wellington
2 nisan burada 7:00
(Avustralya A-League)
Japonya J League Kofu – Consadole Sapporo
2 nisan burada 8:00
(Japonya J League)
Romanya Liga II Batrana Doamna – Luceafarul
2 nisan burada 8:00
(Romanya Liga II)
Avustralya A-League Brisbane Roar – CC Mariners
2 nisan burada 9:00
(Avustralya A-League)
İspanya Primera Division Sevilla – Sporting Gijon
2 nisan burada 10:00
(İspanya Primera Division)
İspanya Segunda Division Gimnastic Tarragona – Almeria
2 nisan burada 10:00
(İspanya Segunda Division)
Türkiye Süper Lig Osmanlıspor – Gaziantep
2 nisan burada 10:00
(Türkiye Süper Lig)
Türkiye Lig A Sivasspor – Manisaspor
2 nisan burada 10:00
(Türkiye Lig A)
Türkiye Lig A Denizlispor – Altinordu
2 nisan burada 10:00
(Türkiye Lig A)
Vietnam V League Hoang Anh Gia Lai – Quang Nam
2 nisan burada 10:00
(Vietnam V League)
Vietnam V League Da Nang – Sanna Khanh Hoa
2 nisan burada 10:00
(Vietnam V League)
Vietnam V League Hai Phong – Song Lam Nghe An
2 nisan burada 10:00
(Vietnam V League)
Portekiz Liga Vitalis Gil Vicente – Academica
2 nisan burada 10:15
(Portekiz Liga Vitalis)
Rusya Premier Liga Amkar – Terek
2 nisan burada 10:30
(Rusya Premier Liga)
İtalya Serie A Torino – Udinese
2 nisan burada 10:30
(İtalya Serie A)
Hollanda Eerste Divisie MVV – Fortuna Sittard
2 nisan burada 10:30
(Hollanda Eerste Divisie)
Hollanda Eredivisie Vitesse – NEC
2 nisan burada 10:30
(Hollanda Eredivisie)
Rusya Premier Liga Rubin – Zenit
2 nisan burada 11:00
(Rusya Premier Liga)
Kazakistan Kupası Altay – Ekibastuz
2 nisan burada 11:00
(Kazakistan Kupası)
Vietnam V League Binh Duong – Ho Chi Minh
2 nisan burada 11:00
(Vietnam V League)
Ukrayna Premier League Karpaty – Stal Kamianske
2 nisan burada 11:00
(Ukrayna Premier League)
Ukrayna Premier League Oleksandria – Dynamo Kiev
2 nisan burada 11:00
(Ukrayna Premier League)
Letonya Virsliga Spartaks – FK Riga
2 nisan burada 11:00
(Letonya Virsliga)
Danimarka Superliga Esbjerg – Randers
2 nisan burada 11:00
(Danimarka Superliga)
Rusya Vtoroi divizion (merkezi) Metallurg Lipetsk – Dinamo Briansk
2 nisan burada 11:00
(Rusya Vtoroi divizion (merkezi))
Litvanya 1 Lyga Stumbras II – Dziugas
2 nisan burada 11:00
(Litvanya 1 Lyga)
Ukrayna Second League Arsenal BT – Balkany Zorya
2 nisan burada 11:00
(Ukrayna Second League)
İskoçya Premier League Heart of Midlothian – Celtic
2 nisan burada 11:30
(İskoçya Premier League)
Almanya 2 Bundesliga Simulcast
2 nisan burada 11:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Stuttgart – Dynamo Dresden
2 nisan burada 11:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Kaiserslautern – Braunschweig
2 nisan burada 11:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Heidenheim – Greuther Furth
2 nisan burada 11:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Çin Super League Tianjin Teda – Chongqing Lifan
2 nisan burada 11:35
(Çin Super League)
Çin Super League Beijing Guoan – Shanghai Shenhua
2 nisan burada 11:35
(Çin Super League)
İsviçre Super League Luzern – Lugano
2 nisan burada 11:45
(İsviçre Super League)
İsviçre Super League Young Boys – Vaduz
2 nisan burada 11:45
(İsviçre Super League)
Yunanistan Super League Panionios – Atromitos
2 nisan burada 12:00
(Yunanistan Super League)
Romanya Liga 1 Voluntari – Gaz Metan Medias
2 nisan burada 12:00
(Romanya Liga 1)
Ukrayna Second League Rukh Vynnyky – Kremen
2 nisan burada 12:00
(Ukrayna Second League)
Rusya Vtoroi divizion (batı) Dynamo St Pburg – Dinamo Moskva II
2 nisan burada 12:00
(Rusya Vtoroi divizion (batı))
Ukrayna First League Veres – Desna
2 nisan burada 12:00
(Ukrayna First League)
Ukrayna First League Ternopol – Avangard
2 nisan burada 12:00
(Ukrayna First League)
İngiliz Premier League Swansea – Middlesbrough
2 nisan burada 12:30
(İngiliz Premier League)
İtalya Lega Pro Akragas – Siracusa
2 nisan burada 12:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Fondi – Matera
2 nisan burada 12:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Vibonese – Monopoli
2 nisan burada 12:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Juve Stabia – Casertana
2 nisan burada 12:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Virtus Francavilla – Taranto
2 nisan burada 12:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Andria BAT – Messina
2 nisan burada 12:30
(İtalya Lega Pro)
Hollanda Eredivisie Den Haag – Roda
2 nisan burada 12:30
(Hollanda Eredivisie)
Hollanda Eredivisie Ajax – Feyenoord
2 nisan burada 12:30
(Hollanda Eredivisie)
Azerbaycan Premier League Sumqayit – Neftchi
2 nisan burada 12:30
(Azerbaycan Premier League)
Fransa Ligue 1 Rennes – Lyon
2 nisan burada 13:00
(Fransa Ligue 1)
İtalya Serie A Genoa – Atalanta
2 nisan burada 13:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Fiorentina – Bologna
2 nisan burada 13:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Palermo – Cagliari
2 nisan burada 13:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Chievo – Crotone
2 nisan burada 13:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Pescara – Milan
2 nisan burada 13:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Simulcast
2 nisan burada 13:00
(İtalya Serie A)
İsveç Allsvenskan Sundsvall – Eskilstuna City
2 nisan burada 13:00
(İsveç Allsvenskan)
İsveç Allsvenskan AIK – Hacken
2 nisan burada 13:00
(İsveç Allsvenskan)
İsveç Superettan Syrianska – Degerfors
2 nisan burada 13:00
(İsveç Superettan)
İsveç Superettan Falkenbergs – Oesters
2 nisan burada 13:00
(İsveç Superettan)
Türkiye Süper Lig Rizespor – Trabzonspor
2 nisan burada 13:00
(Türkiye Süper Lig)
Türkiye Lig A Adana Demirspor – Umraniyespor
2 nisan burada 13:00
(Türkiye Lig A)
Mısır Premier League Al Ittihad – Tanta
2 nisan burada 13:00
(Mısır Premier League)
Hırvatistan Prva HNL Split – Istra 1961
2 nisan burada 13:00
(Hırvatistan Prva HNL)
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Neman Grodno – Slavia-Mozyr
2 nisan burada 13:00
(Beyaz Rusya Vysshaya Liga)
Norveç Adeccoligaen Start – Fredrikstad
2 nisan burada 13:00
(Norveç Adeccoligaen)
Azerbaycan Premier League Inter Baku – AZAL
2 nisan burada 13:00
(Azerbaycan Premier League)
Ukrayna First League Bukovyna – Skala
2 nisan burada 13:00
(Ukrayna First League)
Rusya Premier Liga CSKA Moscow – Krylia Sovetov
2 nisan burada 13:30
(Rusya Premier Liga)
Almanya Bundesliga Ingolstadt – Mainz
2 nisan burada 13:30
(Almanya Bundesliga)
Norveç Tippeligaen Lillestrom – Sandefjord
2 nisan burada 13:30
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Adeccoligaen Tromsdalen – Asane
2 nisan burada 13:30
(Norveç Adeccoligaen)
Polonya Ekstraklasa Jagiellonia – Nieciecza
2 nisan burada 13:30
(Polonya Ekstraklasa)
Slovenya PrvaLiga Aluminij – Olimpija
2 nisan burada 14:00
(Slovenya PrvaLiga)
İspanya Segunda Division Lugo – Reus Deportiu
2 nisan burada 14:00
(İspanya Segunda Division)
İsviçre Super League Lozan – Grasshoppers
2 nisan burada 14:00
(İsviçre Super League)
Türkiye Lig A Göztepe – Giresunspor
2 nisan burada 14:00
(Türkiye Lig A)
Arnavutluk Kategoria Superiore Kukesi – Luftetari
2 nisan burada 14:00
(Arnavutluk Kategoria Superiore)
Letonya Virsliga Metta / LU – Rigas FS
2 nisan burada 14:00
(Letonya Virsliga)
Danimarka Superliga Viborg – Aarhus
2 nisan burada 14:00
(Danimarka Superliga)
Yunanistan Super League Kerkyra – Iraklis
2 nisan burada 14:15
(Yunanistan Super League)
Yunanistan Super League PAOK – Larisa
2 nisan burada 14:15
(Yunanistan Super League)
Yunanistan Super League Panaitolikos – Asteras
2 nisan burada 14:15
(Yunanistan Super League)
İspanya Primera Division Real Madrid – Alaves
2 nisan burada 14:15
(İspanya Primera Division)
Bulgaristan A PFG Dunav – Slavia Sofia
2 nisan burada 14:30
(Bulgaristan A PFG)
İtalya Lega Pro Santarcangelo – Gubbio
2 nisan burada 14:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Lumezzane – Ancona
2 nisan burada 14:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Fano – Mantova
2 nisan burada 14:30
(İtalya Lega Pro)
Avusturya Bundesliga Altach – Salzburg
2 nisan burada 14:30
(Avusturya Bundesliga)
Azerbaycan Premier League Gabala – Zira
2 nisan burada 14:30
(Azerbaycan Premier League)
Azerbaycan Premier League Karabakh – Kapaz
2 nisan burada 14:30
(Azerbaycan Premier League)
Hollanda Eredivisie Twente – Go Ahead Eagles
2 nisan burada 14:45
(Hollanda Eredivisie)
İngiliz Premier League Arsenal – Manchester City
2 nisan burada 15:00
(İngiliz Premier League)
Fransa Ligue 1 Lorient – Caen
2 nisan burada 15:00
(Fransa Ligue 1)
Fransa Ligue 1 Montpellier – Toulouse
2 nisan burada 15:00
(Fransa Ligue 1)
Fransa Ligue 1 Nantes – Angers
2 nisan burada 15:00
(Fransa Ligue 1)
Fransa Ligue 1 Simulcast
2 nisan burada 15:00
(Fransa Ligue 1)
Şili Primera Division Iquique – Colo Colo
2 nisan burada 15:00
(Şili Primera Division)
İsveç Superettan Norrby IF – GAIS
2 nisan burada 15:00
(İsveç Superettan)
İsveç Superettan Varnamo – Atvidaberg
2 nisan burada 15:00
(İsveç Superettan)
İsveç Superettan Frej – Gefle
2 nisan burada 15:00
(İsveç Superettan)
Women. Almanya Bundesliga Bayern – Sand SC
2 nisan burada 15:00
(Women. Almanya Bundesliga)
Portekiz Liga Vitalis Sporting II – Olhanense
2 nisan burada 15:00
(Portekiz Liga Vitalis)
Portekiz Liga Vitalis Benfica II – Uniao Madeira
2 nisan burada 15:00
(Portekiz Liga Vitalis)
Mısır Premier League Misr Lel Makasa – Ismaily
2 nisan burada 15:00
(Mısır Premier League)
Norveç Adeccoligaen Floro – Jerv
2 nisan burada 15:00
(Norveç Adeccoligaen)
Portekiz Primeira Liga Setubal – Moreirense
2 nisan burada 15:00
(Portekiz Primeira Liga)
Portekiz Primeira Liga Belenenses – Feirense
2 nisan burada 15:00
(Portekiz Primeira Liga)
Katar Stars League Al Gharafa – Umm Salal
2 nisan burada 15:20
(Katar Stars League)
İsveç Allsvenskan Norrkoping – Hammarby
2 nisan burada 15:30
(İsveç Allsvenskan)
Almanya Bundesliga Leverkusen – Wolfsburg
2 nisan burada 15:30
(Almanya Bundesliga)
Çekya Gambrinus Liga Slavia Praha – Sparta Praha
2 nisan burada 15:30
(Çekya Gambrinus Liga)
Peru Primera Division Union Comercio – Melgar
2 nisan burada 16:00
(Peru Primera Division)
İsrail Ligat ha'Al Bnei Sakhnin – Maccabi P-T
2 nisan burada 16:00
(İsrail Ligat ha'Al)
Slovenya PrvaLiga Radomlje – Rudar Velenje
2 nisan burada 16:00
(Slovenya PrvaLiga)
İspanya Segunda Division Tenerife – Real Oviedo
2 nisan burada 16:00
(İspanya Segunda Division)
İspanya Segunda Division Cordoba – Elche
2 nisan burada 16:00
(İspanya Segunda Division)
Türkiye Süper Lig Konyaspor – Bursaspor
2 nisan burada 16:00
(Türkiye Süper Lig)
Türkiye Süper Lig Beşiktaş – Gençlerbirliği
2 nisan burada 16:00
(Türkiye Süper Lig)
Danimarka Superliga Brondby – Midtjylland
2 nisan burada 16:00
(Danimarka Superliga)
Belçika Jupiler League Gent – Bruges
2 nisan burada 16:00
(Belçika Jupiler League)
Norveç Tippeligaen Stromsgodset – Haugesund
2 nisan burada 16:00
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Tippeligaen Sparta Sarpsborg – Sogndal
2 nisan burada 16:00
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Tippeligaen Stabaek – Aalesunds
2 nisan burada 16:00
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Tippeligaen Tromso – Brann
2 nisan burada 16:00
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Adeccoligaen Mjondalen – Arendal
2 nisan burada 16:00
(Norveç Adeccoligaen)
Norveç Adeccoligaen Ranheim IL – Team Strommen
2 nisan burada 16:00
(Norveç Adeccoligaen)
Norveç Adeccoligaen Sandnes Ulf – Elverum
2 nisan burada 16:00
(Norveç Adeccoligaen)
Norveç Adeccoligaen Ullensaker / Kisa – Levanger
2 nisan burada 16:00
(Norveç Adeccoligaen)
Polonya Ekstraklasa Lechia Gdansk – Zaglebie Lubin
2 nisan burada 16:00
(Polonya Ekstraklasa)
Yunanistan Super League AEK – Panathinaikos
2 nisan burada 16:30
(Yunanistan Super League)
İspanya Primera Division Valencia – Deportivo
2 nisan burada 16:30
(İspanya Primera Division)
İtalya Lega Pro Nuova Cosenza – Lecce
2 nisan burada 16:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Foggia – Paganese
2 nisan burada 16:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Catanzaro – Catania
2 nisan burada 16:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Reggina – Melfi
2 nisan burada 16:30
(İtalya Lega Pro)
Ukrayna Premier League Zoria – Shakhtar Dn
2 nisan burada 16:30
(Ukrayna Premier League)
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Krumkachy – Vitebsk
2 nisan burada 16:30
(Beyaz Rusya Vysshaya Liga)
Bulgaristan A PFG Lokomotiv Gorna – Vereya
2 nisan burada 17:00
(Bulgaristan A PFG)
Arnavutluk Kategoria Superiore Partizani Tirana – Skenderbeu
2 nisan burada 17:00
(Arnavutluk Kategoria Superiore)
Hırvatistan Prva HNL Cibalia – Rijeka
2 nisan burada 17:00
(Hırvatistan Prva HNL)
Meksika Primera Division Toluca – Necaxa
2 nisan burada 17:00
(Meksika Primera Division)


Yayn arivi


Iddaalar
- ! Piter-vsegda Perviy! 238 Puanlar (63%)
 Kazanskiy Bog 234 Puanlar (62%)
not the true bear not the true bear 234 Puanlar (64%)
  Oyuncu skorlar Oyuncu skorlar       Iddaa oyna Iddaa oyna    
Son mesajlar
#3
Son cevap: var22 gn
Finishing time
Son cevap: var68 gn
Commentary on video archives
Son cevap: var135 gn
LiveTV de reklamlar

 
      LiveTV de koullar         Yukarda   
 
2006-2017 LiveTV. Tm haklar sakldr.
Ierikten tm club isimleri, kanalar ve tm logolar yazarlarn sorumlusudur.
  Rambler's Top100