LiveTV Trkiye / Tm Spor olaylarn canl ve bedava izleyebilirsiniz!
YAYIN   CANLI SKORLAR   SONULAR   ARIV VIDEOLAR   YARDIM   HAKKINDA
Giri yap Giri yap   Kayt ol Kayt ol
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
FORUM   LETIIM
16' Hurricanes – Rebels ragbi birliği   7:3
21' E.Hodzumi/M.Ninomia – H.Kuva... tenis   0:0  
7:28 Uruguay – Meksika ragbi sevens   21:0  
41' P.Hon/T.Patterson – M.Aykava... tenis   0:0  
7:06 Rusya – Güney Kore ragbi sevens   14:7  
7:00 Sh.Simmonds/E.Uebli-Smit – S... tenis   0:0  
6:44 Papua-Novaa Gvinea – Tunus ragbi sevens   19:0  
6:22 İspanya – Tonga ragbi sevens   27:5  
1'51' M.Miamura/A.Esitomi – K.Hisa... tenis   0:1  
   Yerel saatiniz: 7:54 (UTC +1)
FutbolBuz hokeyiBasketbolTenisVoleybol
BoksYarlarK sporlarAtletizm...
Bugn (27 mart, cuma)
Binicilik. National Event Trackside Live Horse Racing
 
0:00 (National Event)
Binicilik. National Event Racing, Australia
 
3:00 (National Event)
Motor sporları. Formula 1 Malaysian Grand Prix
 
7:00 (Formula 1)
Ragbi birliği. Super 15 Hurricanes – Rebels
  7:3
7:35 (Super 15)
Bilardo. Snooker THE PLAYERS Championship
8:30 (Snooker)
Dövüş sporu. Judo Grand-Prix, Samsun
9:00 (Judo)
Badminton. International Challenge Orleans International Challenge
9:00 (International Challenge)
Kış sporları. Artistik Buz Pateni 2015 World Championships
9:15 (Artistik Buz Pateni)
Badminton. BWF Super Series Indian Open
9:30 (BWF Super Series)
Ragbi Lig. Avustralya NRL Tigers – Bulldogs
9:35 (Avustralya NRL)
Ragbi Lig. Avustralya NRL Eels – Rabbitohs
9:35 (Avustralya NRL)
Futbol. Avustralya A-League Melbourne Victory – CC Mariners
9:40 (Avustralya A-League)
Futbol. Dostluk maçı Çin M 23 – Moğolistan
10:00 (Dostluk maçı)
Futbol. Dostluk maçı Kuzey Kore M 23 – Filipinler
10:00 (Dostluk maçı)
Ragbi birliği. Super 15 Reds – Golden Lions
10:00 (Super 15)
Masa tenisi. ITTF Spanish Open
11:00 (ITTF)
Basketbol. Güney Kore KBL Wonju Promy – Incheon Elephants
11:00 (Güney Kore KBL)
Basketbol. Japonya BJ League Tokyo – Sendai
11:00 (Japonya BJ League)
Ragbi Sevens. Sevens World Series Hong Kong Sevens
11:10 (Sevens World Series)
Futbol. Dostluk maçı Japonya – Tunus
11:30 (Dostluk maçı)
Tm yaynlar-      

  Tm yaynlar
Olaydan bir ka dakika nce yayn kaynaklar deitirebilinir. Heran yeni kaynaklar eklenebilinir. Ma yaynlarnn byk ksm bir gn nce veya matan bir ka dakika nce bildirilir.


   Futbol 365
   Buz hokeyi 128
   Basketbol 205
   Tenis 6
   Voleybol 20
   Boks 4
   Motor sporları 28
   Futsal 2
   Hentbol 4
   Ragbi Lig 17
   Kış sporları 5
   Beyzbol 11
   Bilardo 4
   Badminton 6
   Ragbi birliği 26
   Poker 2
   Golf 14
   Çim hokeyi 2
   Masa tenisi 4
   Bisiklet 5
   Lakros 5
   Satranç 1
   Gal futbolu 2
   Squash 1
   Jimnastik 1
   Binicilik 12
   Tazı yarışı 1
   Dövüş sporu 12
   Triatlon 1
   Ragbi Sevens 3
    Futbol

27 mart, cuma
Avustralya A-League Melbourne Victory – CC Mariners
27 mart burada 9:40
(Avustralya A-League)
Dostluk maçı Çin M 23 – Moğolistan
27 mart burada 10:00
(Dostluk maçı)
Dostluk maçı Kuzey Kore M 23 – Filipinler
27 mart burada 10:00
(Dostluk maçı)
Dostluk maçı Japonya – Tunus
27 mart burada 11:30
(Dostluk maçı)
Dostluk maçı Güney Kore – Özbekistan
27 mart burada 12:00
(Dostluk maçı)
U-20 Almanya M 20 – Polonya M 20
27 mart burada 13:45
(U-20)
Hindistan I-League Dempo – Bharat
27 mart burada 14:30
(Hindistan I-League)
U-21 Sırbistan M 21 – İsveç M 21
27 mart burada 18:10
(U-21)
Dostluk maçı Duisburg – Kaiserslautern
27 mart burada 18:45
(Dostluk maçı)
İtalya Lega Pro Benevento – Paganese
27 mart burada 19:30
(İtalya Lega Pro)
U-21 Çek Cumhuriyeti M 21 – İngiltere M 21
27 mart burada 20:00
(U-21)
U-21 Almanya M 21 – İtalya M 21
27 mart burada 20:00
(U-21)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri İspanya – Ukrayna
27 mart burada 20:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri İngiltere – Litvanya
27 mart burada 20:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Slovenya – San Marino
27 mart burada 20:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri İsviçre – Estonya
27 mart burada 20:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Liechtenstein – Avusturya
27 mart burada 20:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Moldova – İsveç
27 mart burada 20:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Karadağ – Rusya
27 mart burada 20:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
İtalya Lega Pro Pisa – Prato
27 mart burada 20:45
(İtalya Lega Pro)
İrlanda Premier Division Dundalk – Sligo Rovers
27 mart burada 20:45
(İrlanda Premier Division)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri MEY Makedonya – Belarus
27 mart burada 20:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Slovakya – Lüksemburg
27 mart burada 20:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
Dostluk maçı Kanada – Guatemala
27 mart burada 21:30
(Dostluk maçı)
Arjantin Primera Division Quilmes – Sarmiento
27 mart burada 22:00
(Arjantin Primera Division)

28 mart, cumartesi
Arjantin Primera Division Rosario Central – Colon Santa Fe
28 mart burada 1:10
(Arjantin Primera Division)
Kolombiya Primera Division Cortulua – Uniautonoma
28 mart burada 1:45
(Kolombiya Primera Division)
Dostluk maçı Jamaika – Venezuela
28 mart burada 2:00
(Dostluk maçı)
Avustralya A-League Melbourne City – Brisbane Roar
28 mart burada 9:30
(Avustralya A-League)
Avustralya A-League Perth Glory – Western Sydney
28 mart burada 11:30
(Avustralya A-League)
İngiliz Conference Macclesfield Town – Bristol Rovers
28 mart burada 13:30
(İngiliz Conference)
Dostluk maçı Hammarby – Brann
28 mart burada 14:00
(Dostluk maçı)
Hindistan I-League SC Goa – Shillong Lajong
28 mart burada 14:30
(Hindistan I-League)
Hindistan I-League Mohun Bagan – East Bengal
28 mart burada 14:30
(Hindistan I-League)
Hindistan I-League Salgaocar – Mumbai
28 mart burada 14:30
(Hindistan I-League)
İtalya Lega Pro Lumezzane – FC Sudtirol
28 mart burada 14:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Aversa Normanna – Messina
28 mart burada 14:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Savoia – Matera
28 mart burada 14:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Ischia – Lupa Roma
28 mart burada 14:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Serie B Bologna – Livorno
28 mart burada 15:00
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Spezia – Pescara
28 mart burada 15:00
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Simulcast
28 mart burada 15:00
(İtalya Serie B)
İtalya Lega Pro Cremonese – Como
28 mart burada 15:00
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Bassano – Alessandria
28 mart burada 15:00
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro San Marino – Savona
28 mart burada 15:00
(İtalya Lega Pro)
Women FC Rosengard – Wolfsburg
28 mart burada 15:00
(Women)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Kazakistan – İzlanda
28 mart burada 16:00
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
Kuzey İrlanda Premiership Ballinamallard – Ballymena Utd
28 mart burada 16:00
(Kuzey İrlanda Premiership)
İskoçya Championship Rangers – Cowdenbeath
28 mart burada 16:00
(İskoçya Championship)
Kuzey İrlanda Premiership Glenavon – Linfield
28 mart burada 16:00
(Kuzey İrlanda Premiership)
Kuzey İrlanda Premiership Warrenpoint – Portadown
28 mart burada 16:00
(Kuzey İrlanda Premiership)
Kuzey İrlanda Premiership Coleraine – Crusaders
28 mart burada 16:00
(Kuzey İrlanda Premiership)
Kuzey İrlanda Premiership Glentoran – Dungannon
28 mart burada 16:00
(Kuzey İrlanda Premiership)
İspanya Segunda Division Leganes – Numancia
28 mart burada 16:00
(İspanya Segunda Division)
İtalya Lega Pro Arezzo – Pro Patria
28 mart burada 16:00
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Salernitana – Reggina
28 mart burada 16:00
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Catanzaro – Lecce
28 mart burada 16:00
(İtalya Lega Pro)
Dostluk maçı Irak – Kongo DC
28 mart burada 17:00
(Dostluk maçı)
İtalya Lega Pro Melfi – Barletta
28 mart burada 17:00
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Grosseto – Pontedera
28 mart burada 17:00
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro GIANA Erminio – Pavia
28 mart burada 17:00
(İtalya Lega Pro)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Çek Cumhuriyeti – Letonya
28 mart burada 18:00
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Azerbaycan – Malta
28 mart burada 18:00
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Hırvatistan – Norveç
28 mart burada 18:00
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri İsrail – Galler
28 mart burada 18:00
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
İtalya Serie B Vicenza – Carpi
28 mart burada 18:00
(İtalya Serie B)
İspanya Segunda Division Llagostera – Lugo
28 mart burada 18:00
(İspanya Segunda Division)
İspanya Segunda Division Alaves – Racing
28 mart burada 18:00
(İspanya Segunda Division)
İspanya Segunda Division Valladolid – Albacete
28 mart burada 18:00
(İspanya Segunda Division)
İspanya Segunda Division Recreativo – Real Betis
28 mart burada 18:15
(İspanya Segunda Division)
Arjantin Primera Division Olimpo – Atletico Rafaela
28 mart burada 19:00
(Arjantin Primera Division)
Şili Primera Division La Calera – San Marcos Arica
28 mart burada 19:30
(Şili Primera Division)
İtalya Lega Pro Redzhana – Teramo
28 mart burada 19:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Albinoleffe – Venezia
28 mart burada 19:30
(İtalya Lega Pro)
Kolombiya Primera Division Patriotas – Santa Fe
28 mart burada 20:00
(Kolombiya Primera Division)
Dostluk maçı Fas – Uruguay
28 mart burada 20:00
(Dostluk maçı)
ABD MLS New England – San Jose
28 mart burada 20:00
(ABD MLS)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Hollanda – Türkiye
28 mart burada 20:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Andorra – Bosna Hersek
28 mart burada 20:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Belçika – Kıbrıs
28 mart burada 20:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Bulgaristan – İtalya
28 mart burada 20:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
Dostluk maçı Gana – Senegal
28 mart burada 20:45
(Dostluk maçı)
İspanya Segunda Division Las Palmas – Ponferradina
28 mart burada 21:00
(İspanya Segunda Division)
ABD MLS Montreal – Orlando City
28 mart burada 21:00
(ABD MLS)
Kolombiya Primera Division Jaguares Cordoba – La Equidad
28 mart burada 22:00
(Kolombiya Primera Division)
Şili Kupası Univ. de Concepcion – Palestino
28 mart burada 23:30
(Şili Kupası)

29 mart, pazar
Kolombiya Primera Division Deportivo Pasto – Deportive Cali
29 mart burada 0:00
(Kolombiya Primera Division)
Arjantin Primera Division Banfield – Huracan
29 mart burada 0:00
(Arjantin Primera Division)
ABD MLS DC United – Los Angeles
29 mart burada 0:00
(ABD MLS)
ABD MLS New York City – Kansas City
29 mart burada 0:00
(ABD MLS)
Arjantin Primera Division San Lorenzo – Lanus
29 mart burada 0:10
(Arjantin Primera Division)
Arjantin Primera Division Godoy Cruz – Independiente
29 mart burada 0:30
(Arjantin Primera Division)
ABD MLS Columbus – New York
29 mart burada 0:30
(ABD MLS)
Arjantin Primera Division Crucero del Norte – Temperley
29 mart burada 1:00
(Arjantin Primera Division)
ABD MLS Vancouver – Portland
29 mart burada 1:00
(ABD MLS)
ABD MLS Houston Dynamo – Colorado
29 mart burada 1:30
(ABD MLS)
ABD MLS Dallas – Seattle
29 mart burada 1:30
(ABD MLS)
Dostluk maçı Meksika – Ekvador
29 mart burada 2:30
(Dostluk maçı)
Kolombiya Primera Division Atletico Nacional – Deportes Tolima
29 mart burada 3:00
(Kolombiya Primera Division)
Japonya J2 League Iwata – Oita Trinita
29 mart burada 4:00
(Japonya J2 League)
Japonya J2 League Kyoto – Kamatamare Sanuki
29 mart burada 5:00
(Japonya J2 League)
Avustralya A-League Wellington – Sydney
29 mart burada 6:00
(Avustralya A-League)
Dostluk maçı Meksika – Ekvador
29 mart burada 6:30
(Dostluk maçı)
Japonya J2 League Cerezo Osaka – Yokohama
29 mart burada 7:00
(Japonya J2 League)
Rusya Pervij divizion Sakhalin – Gazovik Or
29 mart burada 7:00
(Rusya Pervij divizion)
Avustralya A-League Newcastle Jets – Adelaide United
29 mart burada 8:00
(Avustralya A-League)
İtalya Lega Pro Pordenone – Mantova
29 mart burada 10:00
(İtalya Lega Pro)
Women Frankfurt – Bristol
29 mart burada 11:00
(Women)
Rusya Pervij divizion Sibir – Khimik Dz
29 mart burada 11:00
(Rusya Pervij divizion)
İtalya Lega Pro L'Aquila – Santarcangelo
29 mart burada 11:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Sassari Torres – Monza
29 mart burada 11:30
(İtalya Lega Pro)
Dostluk maçı Arjantin – Salvador
29 mart burada 11:30
(Dostluk maçı)
Galler Premier League Aberystwyth Town – Airbus
29 mart burada 12:00
(Galler Premier League)
İspanya Segunda Division Osasuna – Sporting Gijon
29 mart burada 12:00
(İspanya Segunda Division)
FA Trophy North Ferriby United – Wrexham
29 mart burada 12:30
(FA Trophy)
Dostluk maçı Salvador – Arjantin
29 mart burada 12:30
(Dostluk maçı)
İtalya Serie B Perugia – Crotone
29 mart burada 12:30
(İtalya Serie B)
Women Turbine Potsdam – Duisburg
29 mart burada 13:00
(Women)
İngiliz League One Fleetwood Town – Preston
29 mart burada 13:15
(İngiliz League One)
İtalya Lega Pro Ancona – SPAL
29 mart burada 13:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Pistoiese – Lucchese
29 mart burada 13:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Foggia – Juve Stabia
29 mart burada 13:30
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Martina Franca – Casertana
29 mart burada 13:30
(İtalya Lega Pro)
Hindistan I-League Royal Wahingdoh – Pune
29 mart burada 13:30
(Hindistan I-League)
Rusya Pervij divizion Tosno – Tom
29 mart burada 14:00
(Rusya Pervij divizion)
İtalya Lega Pro Vigor Lamezia – Nuova Cosenza
29 mart burada 15:00
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro FeralpiSalo – Renate
29 mart burada 15:00
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Forli – Ascoli
29 mart burada 15:00
(İtalya Lega Pro)
Rusya Pervij divizion Volga NN – Yenisey
29 mart burada 15:00
(Rusya Pervij divizion)
Rusya Pervij divizion Shinnik – Energiya Khabarovsk
29 mart burada 15:00
(Rusya Pervij divizion)
İtalya Serie B Catania – Avellino
29 mart burada 15:00
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Frosinone – Latina
29 mart burada 15:00
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Bari – Pro Vercelli
29 mart burada 15:00
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Cittadella – Ternana
29 mart burada 15:00
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Modena – Varese
29 mart burada 15:00
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Lanciano – Virtus Entella
29 mart burada 15:00
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Simulcast
29 mart burada 15:00
(İtalya Serie B)
Dostluk maçı Güney Afrika – Nijerya
29 mart burada 15:30
(Dostluk maçı)
Women Lillestrom – Stabaek
29 mart burada 16:00
(Women)
Rusya Pervij divizion Volgar Gazprom – Dynamo St Pburg
29 mart burada 16:00
(Rusya Pervij divizion)
Rusya Pervij divizion Tumen – Sokol Saratov
29 mart burada 16:00
(Rusya Pervij divizion)
Dostluk maçı Brezilya – Şili
29 mart burada 16:00
(Dostluk maçı)
Danimarka 1 Division Horsens – Fredericia
29 mart burada 16:45
(Danimarka 1 Division)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Gürcistan – Almanya
29 mart burada 17:00
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri İskoçya – Gibraltar
29 mart burada 17:00
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Kuzey İrlanda – Finlandiya
29 mart burada 17:00
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Romanya – Faroe Adaları
29 mart burada 17:00
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Arnavutluk – Ermenistan
29 mart burada 17:00
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
İtalya Lega Pro Tuttocuoio – Gubbio
29 mart burada 17:00
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Novara – Vicenza
29 mart burada 17:00
(İtalya Lega Pro)
İtalya Lega Pro Piacenza – Carrarese
29 mart burada 17:00
(İtalya Lega Pro)
Rusya Pervij divizion Anzhi – Luch-Energia
29 mart burada 17:00
(Rusya Pervij divizion)
Rusya Pervij divizion Baltika – Krylia Sovetov
29 mart burada 17:00
(Rusya Pervij divizion)
Ekvador Serie A Deportivo Quito – Aucas
29 mart burada 17:00
(Ekvador Serie A)
İspanya Segunda Division Mirandes – Girona
29 mart burada 17:00
(İspanya Segunda Division)
İspanya Segunda Division Zaragoza – Alcorcon
29 mart burada 18:15
(İspanya Segunda Division)
Ekvador Serie A Liga de Quito – LDU Loja
29 mart burada 18:30
(Ekvador Serie A)
Ekvador Serie A Mushuc Runa – El Nacional
29 mart burada 18:30
(Ekvador Serie A)
Dostluk maçı Fildişi Sahilleri – Ekvator Ginesi
29 mart burada 19:00
(Dostluk maçı)
İspanya Segunda Division Barcelona II – Tenerife
29 mart burada 19:00
(İspanya Segunda Division)
Ekvador Serie A Universidad Catolica – Barcelona SC
29 mart burada 19:30
(Ekvador Serie A)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri İrlanda – Polonya
29 mart burada 19:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Macaristan – Yunanistan
29 mart burada 19:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri Portekiz – Sırbistan
29 mart burada 19:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)
Ekvador Serie A Deportivo Cuenca – Independiente JT
29 mart burada 20:30
(Ekvador Serie A)
İtalya Serie B Brescia – Trapani
29 mart burada 20:30
(İtalya Serie B)
Dostluk maçı Fransa – Danimarka
29 mart burada 20:45
(Dostluk maçı)
Arjantin Primera Division Belgrano – Newell's Old Boys
29 mart burada 21:00
(Arjantin Primera Division)
İspanya Segunda Division Sabadell – Mallorca
29 mart burada 21:00
(İspanya Segunda Division)
Arjantin Primera Division Racing Club – San Martin SJ
29 mart burada 22:00
(Arjantin Primera Division)
Kolombiya Primera Division Atletico Huila – Envigado
29 mart burada 22:15
(Kolombiya Primera Division)
Kolombiya Primera Division Junior – Aguilas Doradas
29 mart burada 22:15
(Kolombiya Primera Division)
Ekvador Serie A River Plate Guayaquil – Emelec
29 mart burada 23:00
(Ekvador Serie A)
ABD MLS Chicago – Philadelphia
29 mart burada 23:00
(ABD MLS)
Arjantin Primera Division Boca Juniors – Estudiantes
29 mart burada 23:15
(Arjantin Primera Division)
Arjantin Primera Division Union Santa Fe – Velez Sarsfield
29 mart burada 23:15
(Arjantin Primera Division)

30 mart, pazartesi
Kolombiya Primera Division Cucuta Deportivo – Independiente M
30 mart burada 0:00
(Kolombiya Primera Division)
Kolombiya Primera Division Once Caldas – Alianza Petrolera
30 mart burada 0:30
(Kolombiya Primera Division)
ABD MLS Real Salt Lake – Toronto
30 mart burada 1:00
(ABD MLS)
Kolombiya Primera Division Millonarios – Boyaca Chico
30 mart burada 2:30
(Kolombiya Primera Division)
Arjantin Primera Division Gimnasia LP – River Plate
30 mart burada 2:30
(Arjantin Primera Division)
Arjantin Primera Division Arsenal S – Aldosivi
30 mart burada 23:00
(Arjantin Primera Division)

31 mart, sal
Arjantin Primera Division Tigre – Defensa y Justicia
31 mart burada 2:10
(Arjantin Primera Division)
Arjantin Primera Division Argentinos Juniors – Nueva Chicago
31 mart burada 2:10
(Arjantin Primera Division)
2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri İsrail – Belçika
31 mart burada 19:45
(2016 Avrupa Şampiyonası elemeleri)

1 nisan, aramba
İtalya Serie B Carpi – Bologna
1 nisan burada 20:30
(İtalya Serie B)

2 nisan, perembe
Avustralya A-League Brisbane Roar – CC Mariners
2 nisan burada 11:00
(Avustralya A-League)
İtalya Serie B Pro Vercelli – Vicenza
2 nisan burada 15:00
(İtalya Serie B)
Litvanya A Lyga Spyris Kaunas – Kruoja
2 nisan burada 16:30
(Litvanya A Lyga)
İtalya Serie B Ternana – Bari
2 nisan burada 20:30
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Simulcast
2 nisan burada 20:30
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Pescara – Brescia
2 nisan burada 20:30
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Varese – Catania
2 nisan burada 20:30
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Latina – Cittadella
2 nisan burada 20:30
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Trapani – Frosinone
2 nisan burada 20:30
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Avellino – Modena
2 nisan burada 20:30
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Virtus Entella – Perugia
2 nisan burada 20:30
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Crotone – Spezia
2 nisan burada 20:30
(İtalya Serie B)
İtalya Serie B Livorno – Lanciano
2 nisan burada 20:30
(İtalya Serie B)
Portekiz Lig Kupası Maritimo – Porto
2 nisan burada 20:45
(Portekiz Lig Kupası)
İtalya Kupası Napoli – Inter Milan
2 nisan burada 20:45
(İtalya Kupası)

3 nisan, cuma
Avustralya A-League Western Sydney – Melbourne City
3 nisan burada 10:40
(Avustralya A-League)
Japonya J League Kashima – Sagan Tosu
3 nisan burada 11:00
(Japonya J League)
Çin Super League Beijing Guoan – Shanghai Shenhua
3 nisan burada 13:35
(Çin Super League)
Çin Super League Henan Jianye – Guangzhou
3 nisan burada 13:45
(Çin Super League)
Litvanya A Lyga Stumbras – Utenis
3 nisan burada 16:30
(Litvanya A Lyga)
Litvanya A Lyga Zalgiris – Atlantas
3 nisan burada 18:30
(Litvanya A Lyga)
Avusturya Erste Liga Wacker Innsbruck – LASK Linz
3 nisan burada 18:30
(Avusturya Erste Liga)
Avusturya Erste Liga Sankt Poelten – Austria Lustenau
3 nisan burada 18:30
(Avusturya Erste Liga)
Avusturya Erste Liga Liefering – Horn
3 nisan burada 18:30
(Avusturya Erste Liga)
Avusturya Erste Liga Floridsdorfer – Hartberg
3 nisan burada 18:30
(Avusturya Erste Liga)
Avusturya Erste Liga Simulcast
3 nisan burada 18:30
(Avusturya Erste Liga)
Fransa Ligue 2 Simulcast
3 nisan burada 20:00
(Fransa Ligue 2)
Avusturya Erste Liga Kapfenberg – Mattersburg
3 nisan burada 20:30
(Avusturya Erste Liga)
İspanya Primera Division Eibar – Rayo Vallecano
3 nisan burada 20:45
(İspanya Primera Division)

4 nisan, cumartesi
Meksika Primera Division Monarcas – Santos L
4 nisan burada 2:30
(Meksika Primera Division)
Meksika Primera Division Tijuana – Monterrey
4 nisan burada 4:30
(Meksika Primera Division)
Çin Super League Liaoning – Changchun Yatai
4 nisan burada 9:35
(Çin Super League)
Rusya Premier Liga Amkar – Rubin
4 nisan burada 10:00
(Rusya Premier Liga)
Avustralya A-League Sydney – Adelaide United
4 nisan burada 10:30
(Avustralya A-League)
Rusya Premier Liga Dinamo Moskova – Lokomotiv M
4 nisan burada 12:15
(Rusya Premier Liga)
İtalya Serie A Roma – Napoli
4 nisan burada 12:30
(İtalya Serie A)
İngiliz Premier League Arsenal – Liverpool
4 nisan burada 12:45
(İngiliz Premier League)
Almanya 2 Bundesliga Greuther Furth – Braunschweig
4 nisan burada 13:00
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Kaiserslautern – Heidenheim
4 nisan burada 13:00
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Simulcast
4 nisan burada 13:00
(Almanya 2 Bundesliga)
Çin Super League Chongqing Lifan – Zhejiang Green Town
4 nisan burada 13:35
(Çin Super League)
Çin Super League Guangzhou R&F – Guizhou Renhe
4 nisan burada 13:35
(Çin Super League)
Çin Super League Shanghai Shenxin – Shandong Luneng
4 nisan burada 13:45
(Çin Super League)
Litvanya A Lyga Siauliai – Suduva
4 nisan burada 14:00
(Litvanya A Lyga)
Rusya Premier Liga Krasnodar – Mordovya Saransk
4 nisan burada 14:45
(Rusya Premier Liga)
İngiliz Premier League Everton – Southampton
4 nisan burada 15:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Leicester City – West Ham
4 nisan burada 15:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Manchester Utd – Aston Villa
4 nisan burada 15:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League Swansea – Hull City
4 nisan burada 15:00
(İngiliz Premier League)
İngiliz Premier League West Bromwich – Queens Park Rangers
4 nisan burada 15:00
(İngiliz Premier League)
İtalya Serie A Verona – Cesena
4 nisan burada 15:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Simulcast
4 nisan burada 15:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Sassuolo – Chievo
4 nisan burada 15:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Cagliari – Lazio
4 nisan burada 15:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Palermo – Milan
4 nisan burada 15:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Inter Milan – Parma
4 nisan burada 15:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Atalanta – Torino
4 nisan burada 15:00
(İtalya Serie A)
İtalya Serie A Genoa – Udinese
4 nisan burada 15:00
(İtalya Serie A)
Almanya Bundesliga Simulcast
4 nisan burada 15:30
(Almanya Bundesliga)
Almanya Bundesliga Leverkusen – Hamburg
4 nisan burada 15:30
(Almanya Bundesliga)
Almanya Bundesliga Wolfsburg – Stuttgart
4 nisan burada 15:30
(Almanya Bundesliga)
Almanya Bundesliga Werder – Mainz
4 nisan burada 15:30
(Almanya Bundesliga)
Almanya Bundesliga Eintracht – Hanover
4 nisan burada 15:30
(Almanya Bundesliga)
Almanya Bundesliga Freiburg – Cologne
4 nisan burada 15:30
(Almanya Bundesliga)
Almanya Bundesliga Hoffenheim – Moenchengladbach
4 nisan burada 15:30
(Almanya Bundesliga)
Litvanya A Lyga Granitas Klaipeda – Trakai
4 nisan burada 16:00
(Litvanya A Lyga)
İspanya Primera Division Sevilla – Athletic Bilbao
4 nisan burada 16:00
(İspanya Primera Division)
Yunanistan Super League Platanias – Veria
4 nisan burada 16:15
(Yunanistan Super League)
Danimarka Superliga SonderjyskE – Nordsjaelland
4 nisan burada 17:00
(Danimarka Superliga)
Rusya Premier Liga Spartak M – Kuban
4 nisan burada 17:00
(Rusya Premier Liga)
İngiliz Premier League Chelsea – Stoke City
4 nisan burada 17:30
(İngiliz Premier League)
İspanya Primera Division Cordoba – Atletico Madrid
4 nisan burada 18:00
(İspanya Primera Division)
Hollanda Eredivisie Zwolle – Willem II
4 nisan burada 18:30
(Hollanda Eredivisie)
Hollanda Eredivisie Vitesse – Groningen
4 nisan burada 18:30
(Hollanda Eredivisie)
Almanya Bundesliga Dortmund – Bayern
4 nisan burada 18:30
(Almanya Bundesliga)
Yunanistan Super League Panathinaikos – Asteras
4 nisan burada 18:30
(Yunanistan Super League)
İtalya Serie A Fiorentina – Sampdoria
4 nisan burada 18:30
(İtalya Serie A)
Hollanda Eredivisie Heerenveen – Breda
4 nisan burada 19:45
(Hollanda Eredivisie)
İspanya Primera Division Almeria – Levante
4 nisan burada 20:00
(İspanya Primera Division)
Hollanda Eredivisie Dordrecht – Heracles
4 nisan burada 20:45
(Hollanda Eredivisie)
Hollanda Eredivisie Twente – PSV Eindhoven
4 nisan burada 20:45
(Hollanda Eredivisie)
İtalya Serie A Juventus – Empoli
4 nisan burada 21:00
(İtalya Serie A)
İspanya Primera Division Malaga – Real Sociedad
4 nisan burada 22:00
(İspanya Primera Division)

5 nisan, pazar
Meksika Primera Division Puebla – Toluca
5 nisan burada 0:00
(Meksika Primera Division)
Meksika Primera Division America – Cruz Azul
5 nisan burada 0:00
(Meksika Primera Division)
Meksika Primera Division Tigres – Veracruz
5 nisan burada 2:00
(Meksika Primera Division)
Meksika Primera Division Leon – Queretaro
5 nisan burada 3:06
(Meksika Primera Division)
Meksika Primera Division Atlas – Guadalajara
5 nisan burada 4:00
(Meksika Primera Division)
Meksika Primera Division Jaguares – Pachuca
5 nisan burada 4:00
(Meksika Primera Division)
Avustralya A-League Wellington – Melbourne Victory
5 nisan burada 9:00
(Avustralya A-League)
Çin Super League Tianjin Teda – Shanghai East Asia
5 nisan burada 9:35
(Çin Super League)
Rusya Premier Liga Zenit – CSKA Moscow
5 nisan burada 11:30
(Rusya Premier Liga)
İspanya Primera Division Real Madrid – Grenada
5 nisan burada 12:00
(İspanya Primera Division)
Hollanda Eredivisie Utrecht – Ajax
5 nisan burada 12:30
(Hollanda Eredivisie)
Hollanda Eredivisie AZ Alkmaar – Feyenoord
5 nisan burada 12:30
(Hollanda Eredivisie)
Almanya 2 Bundesliga Munich 1860 – Aue
5 nisan burada 13:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Ingolstadt – Frankfurt
5 nisan burada 13:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Aalen – Karlsruhe
5 nisan burada 13:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Sandhausen – Union Berlin
5 nisan burada 13:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Leipzig – Nuernberg
5 nisan burada 13:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Darmstadt – Bochum
5 nisan burada 13:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Almanya 2 Bundesliga Simulcast
5 nisan burada 13:30
(Almanya 2 Bundesliga)
Çin Super League Jiangsu Guoxin-Sainty – Shijiazhuang Yongchang
5 nisan burada 13:35
(Çin Super League)
Rusya Premier Liga Ural – FC Rostov
5 nisan burada 13:45
(Rusya Premier Liga)
Yunanistan Super League Panionios – Panaitolikos
5 nisan burada 14:00
(Yunanistan Super League)
İngiliz Premier League Burnley – Tottenham
5 nisan burada 14:30
(İngiliz Premier League)
Hollanda Eredivisie Excelsior – Den Haag
5 nisan burada 14:30
(Hollanda Eredivisie)
Almanya Bundesliga Augsburg – Schalke 04
5 nisan burada 15:30
(Almanya Bundesliga)
Rusya Premier Liga Ufa – Terek
5 nisan burada 16:00
(Rusya Premier Liga)
Yunanistan Super League Ergotelis – Panthrakikos
5 nisan burada 16:15
(Yunanistan Super League)
Yunanistan Super League PAOK – Skoda Xanthi
5 nisan burada 16:15
(Yunanistan Super League)
Yunanistan Super League Levadiakos – OFI
5 nisan burada 16:15
(Yunanistan Super League)
Hollanda Eredivisie Cambuur – Go Ahead Eagles
5 nisan burada 16:45
(Hollanda Eredivisie)
İngiliz Premier League Sunderland – Newcastle
5 nisan burada 17:00
(İngiliz Premier League)
Danimarka Superliga Hobro – Silkeborg
5 nisan burada 17:00
(Danimarka Superliga)
İspanya Primera Division Valencia – Villarreal
5 nisan burada 17:00
(İspanya Primera Division)
Almanya Bundesliga Hertha Berlin – Paderborn
5 nisan burada 17:30
(Almanya Bundesliga)
Rusya Premier Liga Arsenal-Tula – Torpedo M
5 nisan burada 18:15
(Rusya Premier Liga)
Yunanistan Super League PAS Giannina – Olympiacos
5 nisan burada 18:30
(Yunanistan Super League)
Danimarka Superliga Esbjerg – Midtjylland
5 nisan burada 19:00
(Danimarka Superliga)
İspanya Primera Division Getafe – Deportivo
5 nisan burada 19:00
(İspanya Primera Division)
İspanya Primera Division Celta Vigo – Barcelona
5 nisan burada 21:00
(İspanya Primera Division)

6 nisan, pazartesi
Avustralya A-League Newcastle Jets – Perth Glory
6 nisan burada 9:00
(Avustralya A-League)
Norveç Tippeligaen Mjondalen – Viking
6 nisan burada 15:30
(Norveç Tippeligaen)
Danimarka Superliga Brondby – Kobenhavn
6 nisan burada 16:00
(Danimarka Superliga)
Norveç Tippeligaen Sandefjord – Bodo / Glimt
6 nisan burada 18:00
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Tippeligaen Tromso – Sparta Sarpsborg
6 nisan burada 18:00
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Tippeligaen Stabaek – Haugesund
6 nisan burada 18:00
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Tippeligaen Rosenborg – Aalesunds
6 nisan burada 18:00
(Norveç Tippeligaen)
Yunanistan Super League Atromitos – Kerkyra
6 nisan burada 18:30
(Yunanistan Super League)
Norveç Tippeligaen Valerengen – Stromsgodset
6 nisan burada 19:00
(Norveç Tippeligaen)
Danimarka Superliga Randers – Aalborg
6 nisan burada 19:30
(Danimarka Superliga)
İspanya Primera Division Espanyol – Elche
6 nisan burada 20:00
(İspanya Primera Division)
Almanya 2 Bundesliga St. Pauli – Fortuna D
6 nisan burada 20:15
(Almanya 2 Bundesliga)
İngiliz Premier League Crystal Palace – Manchester City
6 nisan burada 21:00
(İngiliz Premier League)

7 nisan, sal
AFC Şampiyonlar Ligi Western Sydney – Seoul
7 nisan burada 11:30
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Şampiyonlar Ligi Kashima – Guangzhou
7 nisan burada 12:00
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Şampiyonlar Ligi Seongnam – Guangzhou R&F
7 nisan burada 12:30
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Şampiyonlar Ligi Buriram – Gamba Osaka
7 nisan burada 13:00
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Şampiyonlar Ligi Tractor Sazi – Al Ahli
7 nisan burada 13:30
(AFC Şampiyonlar Ligi)
Litvanya A Lyga Utenis – Granitas Klaipeda
7 nisan burada 14:30
(Litvanya A Lyga)
Rusya Premier Liga Mordovya Saransk – Amkar
7 nisan burada 15:45
(Rusya Premier Liga)
AFC Şampiyonlar Ligi Nasaf – Al Ahli
7 nisan burada 16:00
(AFC Şampiyonlar Ligi)
Litvanya A Lyga Atlantas – Stumbras
7 nisan burada 16:30
(Litvanya A Lyga)
AFC Şampiyonlar Ligi Al Ain – Pakhtakor
7 nisan burada 17:15
(AFC Şampiyonlar Ligi)
Türkiye Kupası Sivasspor – Kayserispor
7 nisan burada 17:30
(Türkiye Kupası)
Rusya Premier Liga Rubin – Krasnodar
7 nisan burada 18:00
(Rusya Premier Liga)
Norveç Tippeligaen Molde – Odd Grenland
7 nisan burada 19:00
(Norveç Tippeligaen)
Norveç Tippeligaen Lillestrom – Start
7 nisan burada 19:00
(Norveç Tippeligaen)
Danimarka Superliga Odense – Vestsjaelland
7 nisan burada 19:00
(Danimarka Superliga)
Türkiye Kupası Fenerbahçe – Mersin İdman Yurdu
7 nisan burada 19:30
(Türkiye Kupası)
AFC Şampiyonlar Ligi Al Shabab – Naft Tehran
7 nisan burada 19:35
(AFC Şampiyonlar Ligi)
İspanya Primera Division Atletico Madrid – Real Sociedad
7 nisan burada 20:00
(İspanya Primera Division)
İsviçre Kupası Zurich – Sion
7 nisan burada 20:30
(İsviçre Kupası)
Portekiz Kupası Braga – Rio Ave
7 nisan burada 21:15
(Portekiz Kupası)

8 nisan, aramba
Meksika Kupası Puebla – Monterrey
8 nisan burada 2:00
(Meksika Kupası)
CONCACAF Şampiyonlar Ligi Alajuelense – Montreal
8 nisan burada 3:00
(CONCACAF Şampiyonlar Ligi)
AFC Şampiyonlar Ligi Suwon – Brisbane Roar
8 nisan burada 12:30
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Şampiyonlar Ligi Urawa – Beijing Guoan
8 nisan burada 12:30
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Şampiyonlar Ligi Binh Duong – Jeonbuk Motors
8 nisan burada 13:00
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Şampiyonlar Ligi Lokomotiv Tashkent – Al Sadd
8 nisan burada 13:00
(AFC Şampiyonlar Ligi)
AFC Şampiyonlar Ligi Shandong Luneng – Kashiwa
8 nisan burada 13:00
(AFC Şampiyonlar Ligi)
Litvanya A Lyga Kruoja – Zalgiris
8 nisan burada 15:30
(Litvanya A Lyga)
Rusya Premier Liga Terek – Zenit
8 nisan burada 15:45
(Rusya Premier Liga)
AFC Şampiyonlar Ligi Persepolis – Al Nassr
8 nisan burada 16:00
(AFC Şampiyonlar Ligi)
Portekiz Kupası Sporting – Nacional
8 nisan burada 16:00
(Portekiz Kupası)
Rusya Premier Liga Kuban – Ural
8 nisan burada 17:00
(Rusya Premier Liga)
AFC Şampiyonlar Ligi Lekhwiya – Bunyodkor
8 nisan burada 17:30
(AFC Şampiyonlar Ligi)
Türkiye Kupası Gençlerbirliği – Bursaspor
8 nisan burada 17:30
(Türkiye Kupası)
Rusya Premier Liga CSKA Moscow – Dinamo Moskova
8 nisan burada 18:00
(Rusya Premier Liga)
Rusya Premier Liga Lokomotiv M – Torpedo M
8 nisan burada 18:00
(Rusya Premier Liga)
Türkiye Kupası Manisaspor – Galatasaray
8 nisan burada 19:30
(Türkiye Kupası)
AFC Şampiyonlar Ligi Al Hilal – Foolad
8 nisan burada 19:45
(AFC Şampiyonlar Ligi)
İngiltere FA Cup Blackburn – Liverpool
8 nisan burada 20:45
(İngiltere FA Cup)

9 nisan, perembe
CONCACAF Şampiyonlar Ligi America – Herediano
9 nisan burada 3:00
(CONCACAF Şampiyonlar Ligi)
Rusya Premier Liga Arsenal-Tula – Spartak M
9 nisan burada 15:45
(Rusya Premier Liga)
Litvanya A Lyga Trakai – Siauliai
9 nisan burada 17:00
(Litvanya A Lyga)
Rusya Premier Liga FC Rostov – Ufa
9 nisan burada 18:00
(Rusya Premier Liga)
Litvanya A Lyga Suduva – Spyris Kaunas
9 nisan burada 19:00
(Litvanya A Lyga)


Yayn arivi


Iddaalar
sir ALEX sir ALEX 112.5 Puanlar (66%)
takeit takeit 112 Puanlar (64%)
ttttttt67 ttttttt67 112 Puanlar (64%)
  Oyuncu skorlar Oyuncu skorlar       Iddaa oyna Iddaa oyna    
Son mesajlar
Tournaments Week 2 NCAA Men's Basketball 2014-15 | Streaming & Discussion
Last Post recently
2015 NCAA College Baseball links--February 13, 2015
Last Post 6 minutes ago
MLB - Baseball Spring Training 2015 - Streaming / temp thread
Last Post 12 minutes ago
LiveTV de reklamlar

 
      LiveTV de koullar         Internet TV ve Radyo         Balantlar Yukarda   
    Favorilere ekle (IE)
  Favorilere ekle (IE)
2006-2012 LiveTV. Tm haklar sakldr.
Ierikten tm club isimleri, kanalar ve tm logolar yazarlarn sorumlusudur.
  Rambler's Top100