тур 1
|
28 липня, субота
|
Хобро – АБ Копенгаген
|
|
1:0
|
|
Броншой – Віборг
|
|
2:2
|
|
29 липня, неділя
|
Люнгбю – Фюн
|
|
3:2
|
|
Сківе – Фредерісія
|
|
1:1
|
|
Коге – Вейле Колдинг
|
|
1:1
|
|
Вестселланд – Вендсюссель
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 2
|
3 серпня, п`ятница
|
Вендсюссель – Хобро
|
|
2:0
|
|
Фредерісія – Броншой
|
|
1:0
|
|
Віборг – Вестселланд
|
|
7:1
|
|
5 серпня, неділя
|
Фюн – Коге
|
|
2:2
|
|
Вейле Колдинг – Сківе
|
|
4:1
|
|
АБ Копенгаген – Люнгбю
|
|
0:1
|
|
|
тур 3
|
8 серпня, середа
|
Броншой – Вейле Колдинг
|
|
0:0
|
|
Фредерісія – Віборг
|
|
1:1
|
|
Хобро – Вестселланд
|
|
1:1
|
|
Коге – АБ Копенгаген
|
|
2:2
|
|
Сківе – Фюн
|
|
1:1
|
|
Люнгбю – Вендсюссель
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 4
|
11 серпня, субота
|
Вестселланд – Люнгбю
|
|
4:1
|
|
12 серпня, неділя
|
Вендсюссель – Коге
|
|
1:0
|
|
Вейле Колдинг – Фредерісія
|
|
0:0
|
|
Фюн – Броншой
|
|
0:0
|
|
АБ Копенгаген – Сківе
|
|
0:1
|
|
Віборг – Хобро
|
|
1:2
|
|
|
тур 5
|
18 серпня, субота
|
Броншой – АБ Копенгаген
|
|
1:1
|
|
19 серпня, неділя
|
Вейле Колдинг – Віборг
|
|
2:2
|
|
Фредерісія – Фюн
|
|
3:3
|
|
Коге – Вестселланд
|
|
2:2
|
|
Сківе – Вендсюссель
|
|
2:0
|
|
Люнгбю – Хобро
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 6
|
25 серпня, субота
|
Хобро – Коге
|
|
0:0
|
|
26 серпня, неділя
|
Вендсюссель – Броншой
|
|
0:3
|
|
Вестселланд – Сківе
|
|
2:1
|
|
АБ Копенгаген – Фредерісія
|
|
1:3
|
|
Люнгбю – Віборг
|
|
2:1
|
|
27 серпня, понеділок
|
Фюн – Вейле Колдинг
|
|
2:2
|
|
|
тур 7
|
1 вересня, субота
|
Броншой – Вестселланд
|
|
3:1
|
|
2 вересня, неділя
|
Вейле Колдинг – АБ Копенгаген
|
|
0:2
|
|
Фредерісія – Вендсюссель
|
|
2:1
|
|
Сківе – Хобро
|
|
1:1
|
|
Віборг – Фюн
|
|
2:1
|
|
3 вересня, понеділок
|
Коге – Люнгбю
|
|
0:5
|
|
|
|
тур 8
|
7 вересня, п`ятница
|
Вендсюссель – Вейле Колдинг
|
|
0:2
|
|
8 вересня, субота
|
Хобро – Броншой
|
|
1:0
|
|
9 вересня, неділя
|
Вестселланд – Фредерісія
|
|
0:0
|
|
АБ Копенгаген – Фюн
|
|
1:2
|
|
Люнгбю – Сківе
|
|
5:1
|
|
Віборг – Коге
|
|
5:0
|
|
|
тур 9
|
14 вересня, п`ятница
|
Фредерісія – Хобро
|
|
0:1
|
|
15 вересня, субота
|
Броншой – Люнгбю
|
|
3:2
|
|
16 вересня, неділя
|
Вейле Колдинг – Вестселланд
|
|
1:1
|
|
Фюн – Вендсюссель
|
|
2:1
|
|
АБ Копенгаген – Віборг
|
|
2:1
|
|
Сківе – Коге
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 10
|
21 вересня, п`ятница
|
Віборг – Сківе
|
|
2:1
|
|
22 вересня, субота
|
Хобро – Вейле Колдинг
|
|
0:1
|
|
23 вересня, неділя
|
Вендсюссель – АБ Копенгаген
|
|
0:0
|
|
Вестселланд – Фюн
|
|
0:0
|
|
Коге – Броншой
|
|
2:1
|
|
Люнгбю – Фредерісія
|
|
1:2
|
|
|
тур 11
|
28 вересня, п`ятница
|
Віборг – Вендсюссель
|
|
4:1
|
|
29 вересня, субота
|
Броншой – Сківе
|
|
1:0
|
|
30 вересня, неділя
|
Вейле Колдинг – Люнгбю
|
|
1:1
|
|
Вестселланд – АБ Копенгаген
|
|
1:0
|
|
Коге – Фредерісія
|
|
3:1
|
|
1 жовтня, понеділок
|
Фюн – Хобро
|
|
4:4
|
|
|
|
тур 12
|
6 жовтня, субота
|
Хобро – Вендсюссель
|
|
1:1
|
|
7 жовтня, неділя
|
Броншой – Віборг
|
|
3:2
|
|
Фредерісія – Вестселланд
|
|
0:1
|
|
АБ Копенгаген – Коге
|
|
0:2
|
|
Сківе – Вейле Колдинг
|
|
0:2
|
|
Люнгбю – Фюн
|
|
3:3
|
|
|
тур 13
|
12 жовтня, п`ятница
|
Віборг – АБ Копенгаген
|
|
0:0
|
|
14 жовтня, неділя
|
Вендсюссель – Броншой
|
|
2:1
|
|
Вейле Колдинг – Хобро
|
|
2:0
|
|
Фюн – Фредерісія
|
|
1:3
|
|
Вестселланд – Сківе
|
|
2:1
|
|
Коге – Люнгбю
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 14
|
20 жовтня, субота
|
Броншой – Хобро
|
|
1:0
|
|
21 жовтня, неділя
|
Фредерісія – Коге
|
|
2:2
|
|
Вестселланд – Вейле Колдинг
|
|
1:1
|
|
АБ Копенгаген – Вендсюссель
|
|
1:1
|
|
Сківе – Фюн
|
|
5:2
|
|
Люнгбю – Віборг
|
|
0:2
|
|
|
тур 15
|
27 жовтня, субота
|
Віборг – Фредерісія
|
|
2:2
|
|
Хобро – АБ Копенгаген
|
|
1:1
|
|
28 жовтня, неділя
|
Вендсюссель – Люнгбю
|
|
2:0
|
|
Вейле Колдинг – Броншой
|
|
0:2
|
|
Коге – Сківе
|
|
2:2
|
|
29 жовтня, понеділок
|
Фюн – Вестселланд
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 16
|
2 листопада, п`ятница
|
Сківе – Віборг
|
|
0:2
|
|
4 листопада, неділя
|
Фюн – Вейле Колдинг
|
|
0:2
|
|
Фредерісія – Вендсюссель
|
|
5:1
|
|
Вестселланд – Коге
|
|
1:2
|
|
АБ Копенгаген – Броншой
|
|
1:1
|
|
Люнгбю – Хобро
|
|
2:1
|
|
|
тур 17
|
10 листопада, субота
|
Хобро – Фредерісія
|
|
2:2
|
|
Броншой – Люнгбю
|
|
0:1
|
|
11 листопада, неділя
|
Вендсюссель – Сківе
|
|
2:2
|
|
Вейле Колдинг – АБ Копенгаген
|
|
1:0
|
|
Коге – Фюн
|
|
2:0
|
|
Віборг – Вестселланд
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 18
|
18 листопада, неділя
|
Фюн – Віборг
|
|
1:2
|
|
Фредерісія – Броншой
|
|
1:2
|
|
Вестселланд – Вендсюссель
|
|
0:0
|
|
Коге – Вейле Колдинг
|
|
1:0
|
|
Сківе – Хобро
|
|
3:0
|
|
Люнгбю – АБ Копенгаген
|
|
1:1
|
|
|
тур 19
|
23 листопада, п`ятница
|
Віборг – Коге
|
|
0:0
|
|
24 листопада, субота
|
Хобро – Вестселланд
|
|
1:3
|
|
Броншой – Сківе
|
|
2:0
|
|
25 листопада, неділя
|
Вендсюссель – Фюн
|
|
5:0
|
|
Вейле Колдинг – Люнгбю
|
|
2:0
|
|
АБ Копенгаген – Фредерісія
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 20
|
23 березня, субота
|
Сківе – АБ Копенгаген
|
|
0:0
|
|
24 березня, неділя
|
Фюн – Хобро
|
|
0:3
|
|
Вестселланд – Броншой
|
|
1:0
|
|
17 квітня, середа
|
Коге – Вендсюссель
|
|
1:2
|
|
1 травня, середа
|
Фредерісія – Люнгбю
|
|
1:3
|
|
5 травня, неділя
|
Віборг – Вейле Колдинг
|
|
2:1
|
|
|
тур 21
|
28 березня, четвер
|
Вейле Колдинг – Фредерісія
|
|
2:0
|
|
Броншой – Фюн
|
|
3:0
|
|
Хобро – Коге
|
|
1:0
|
|
Люнгбю – Сківе
|
|
1:0
|
|
17 квітня, середа
|
АБ Копенгаген – Вестселланд
|
|
1:2
|
|
28 квітня, неділя
|
Вендсюссель – Віборг
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 22
|
31 березня, неділя
|
Вейле Колдинг – Вендсюссель
|
|
2:0
|
|
1 квітня, понеділок
|
Вестселланд – Люнгбю
|
|
2:0
|
|
Віборг – Хобро
|
|
2:1
|
|
Фюн – АБ Копенгаген
|
|
0:3
|
|
Сківе – Фредерісія
|
|
4:3
|
|
1 травня, середа
|
Коге – Броншой
|
|
2:0
|
|
|
тур 23
|
4 квітня, четвер
|
Броншой – Вендсюссель
|
|
0:0
|
|
АБ Копенгаген – Віборг
|
|
0:1
|
|
Люнгбю – Коге
|
|
2:1
|
|
Фредерісія – Фюн
|
|
3:0
|
|
Хобро – Вейле Колдинг
|
|
1:2
|
|
10 квітня, середа
|
Сківе – Вестселланд
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 24
|
7 квітня, неділя
|
Вейле Колдинг – Сківе
|
|
3:1
|
|
Фюн – Люнгбю
|
|
0:3
|
|
Вестселланд – Фредерісія
|
|
1:0
|
|
Коге – АБ Копенгаген
|
|
2:1
|
|
Віборг – Броншой
|
|
1:0
|
|
Вендсюссель – Хобро
|
|
3:1
|
|
|
тур 25
|
12 квітня, п`ятница
|
Хобро – Віборг
|
|
0:1
|
|
Вендсюссель – Вейле Колдинг
|
|
1:0
|
|
13 квітня, субота
|
Броншой – Коге
|
|
0:3
|
|
14 квітня, неділя
|
Фредерісія – Сківе
|
|
3:2
|
|
АБ Копенгаген – Фюн
|
|
3:0
|
|
Люнгбю – Вестселланд
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 26
|
19 квітня, п`ятница
|
Фредерісія – Віборг
|
|
1:1
|
|
Броншой – Вейле Колдинг
|
|
1:3
|
|
20 квітня, субота
|
Сківе – Коге
|
|
0:1
|
|
21 квітня, неділя
|
Вестселланд – Фюн
|
|
3:0
|
|
Люнгбю – Вендсюссель
|
|
2:1
|
|
АБ Копенгаген – Хобро
|
|
0:0
|
|
|
тур 27
|
24 квітня, середа
|
Фюн – Сківе
|
|
0:3
|
|
Віборг – Люнгбю
|
|
2:0
|
|
Коге – Фредерісія
|
|
1:2
|
|
Хобро – Броншой
|
|
2:0
|
|
Вендсюссель – АБ Копенгаген
|
|
1:1
|
|
Вейле Колдинг – Вестселланд
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 28
|
24 березня, неділя
|
Віборг – Вендсюссель
|
|
0:0
|
|
28 квітня, неділя
|
Коге – Хобро
|
|
1:1
|
|
Сківе – Люнгбю
|
|
0:1
|
|
Фюн – Броншой
|
|
0:3
|
|
Фредерісія – Вейле Колдинг
|
|
1:1
|
|
Вестселланд – АБ Копенгаген
|
|
0:0
|
|
|
тур 29
|
2 травня, четвер
|
Вейле Колдинг – Віборг
|
|
1:1
|
|
4 травня, субота
|
Броншой – Вестселланд
|
|
1:2
|
|
Хобро – Фюн
|
|
3:0
|
|
АБ Копенгаген – Сківе
|
|
0:3
|
|
5 травня, неділя
|
Люнгбю – Фредерісія
|
|
2:1
|
|
Вендсюссель – Коге
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 30
|
8 травня, середа
|
Фюн – Коге
|
|
0:3
|
|
Фредерісія – Хобро
|
|
5:3
|
|
Вестселланд – Віборг
|
|
2:3
|
|
АБ Копенгаген – Вейле Колдинг
|
|
3:1
|
|
Сківе – Вендсюссель
|
|
3:1
|
|
Люнгбю – Броншой
|
|
2:2
|
|
|
тур 31
|
11 травня, субота
|
Хобро – Люнгбю
|
|
1:0
|
|
Броншой – АБ Копенгаген
|
|
1:1
|
|
12 травня, неділя
|
Вендсюссель – Фредерісія
|
|
0:1
|
|
Вейле Колдинг – Фюн
|
|
3:0
|
|
Коге – Вестселланд
|
|
0:1
|
|
Віборг – Сківе
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 32
|
16 травня, четвер
|
Фюн – Вендсюссель
|
|
0:3
|
|
Фредерісія – АБ Копенгаген
|
|
1:2
|
|
Вестселланд – Хобро
|
|
0:0
|
|
Сківе – Броншой
|
|
0:2
|
|
Люнгбю – Вейле Колдинг
|
|
4:0
|
|
17 травня, п`ятница
|
Коге – Віборг
|
|
2:1
|
|
|
тур 33
|
20 травня, понеділок
|
Віборг – Фюн
|
|
3:0
|
|
АБ Копенгаген – Люнгбю
|
|
4:2
|
|
Хобро – Сківе
|
|
3:4
|
|
Броншой – Фредерісія
|
|
2:2
|
|
Вейле Колдинг – Коге
|
|
2:0
|
|
Вендсюссель – Вестселланд
|
|
0:0
|
|
|