тур 1
|
27 липня, четвер
|
Есбьєрг – Фредерісія
|
|
2:1
|
|
30 липня, неділя
|
Тістед – Віборг
|
|
2:1
|
|
Вендсюссель – Фремад Амагер
|
|
2:0
|
|
Нюкебінг – Сківе
|
|
3:2
|
|
Коге – Вейлє
|
|
1:3
|
|
1 серпня, вівторок
|
Брабранд – Роскилле
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 2
|
6 серпня, неділя
|
Фремад Амагер – Коге
|
|
1:2
|
|
Фредерісія – Вендсюссель
|
|
3:3
|
|
Роскилле – Тістед
|
|
2:3
|
|
Сківе – Брабранд
|
|
3:4
|
|
Вейлє – Нюкебінг
|
|
4:1
|
|
Віборг – Есбьєрг
|
|
0:2
|
|
|
тур 3
|
13 серпня, неділя
|
Нюкебінг – Віборг
|
|
4:2
|
|
Брабранд – Фремад Амагер
|
|
1:0
|
|
Роскилле – Сківе
|
|
3:1
|
|
Тістед – Фредерісія
|
|
1:3
|
|
Коге – Вендсюссель
|
|
0:0
|
|
Есбьєрг – Вейлє
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 4
|
20 серпня, неділя
|
Вендсюссель – Брабранд
|
|
3:0
|
|
Фремад Амагер – Віборг
|
|
0:6
|
|
Фредерісія – Роскилле
|
|
1:2
|
|
Коге – Нюкебінг
|
|
3:1
|
|
Сківе – Вейлє
|
|
2:2
|
|
Есбьєрг – Тістед
|
|
1:2
|
|
|
тур 5
|
23 серпня, середа
|
Нюкебінг – Фремад Амагер
|
|
0:1
|
|
Роскилле – Коге
|
|
0:3
|
|
Тістед – Вендсюссель
|
|
1:2
|
|
Вейлє – Брабранд
|
|
2:0
|
|
Віборг – Фредерісія
|
|
2:3
|
|
24 серпня, четвер
|
Сківе – Есбьєрг
|
|
1:2
|
|
|
|
|
|
тур 8
|
10 вересня, неділя
|
Брабранд – Коге
|
|
1:3
|
|
Фремад Амагер – Тістед
|
|
0:2
|
|
Фредерісія – Нюкебінг
|
|
2:0
|
|
Віборг – Сківе
|
|
3:2
|
|
Есбьєрг – Роскилле
|
|
2:2
|
|
Вендсюссель – Вейлє
|
|
1:1
|
|
|
тур 9
|
17 вересня, неділя
|
Нюкебінг – Тістед
|
|
1:2
|
|
Брабранд – Есбьєрг
|
|
0:2
|
|
Роскилле – Фремад Амагер
|
|
0:1
|
|
Коге – Віборг
|
|
3:0
|
|
Сківе – Вендсюссель
|
|
3:3
|
|
Вейлє – Фредерісія
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 10
|
24 вересня, неділя
|
Вендсюссель – Нюкебінг
|
|
4:2
|
|
Фремад Амагер – Сківе
|
|
1:0
|
|
Фредерісія – Брабранд
|
|
5:1
|
|
Тістед – Вейлє
|
|
1:1
|
|
Віборг – Роскилле
|
|
4:3
|
|
Есбьєрг – Коге
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 12
|
8 жовтня, неділя
|
Фредерісія – Тістед
|
|
1:3
|
|
Брабранд – Сківе
|
|
0:3
|
|
10 жовтня, вівторок
|
Фремад Амагер – Вендсюссель
|
|
1:1
|
|
11 жовтня, середа
|
Коге – Роскилле
|
|
1:3
|
|
25 жовтня, середа
|
Нюкебінг – Вейлє
|
|
1:1
|
|
Есбьєрг – Віборг
|
|
0:0
|
|
|
тур 13
|
15 жовтня, неділя
|
Сківе – Роскилле
|
|
0:2
|
|
Тістед – Брабранд
|
|
2:2
|
|
Вендсюссель – Коге
|
|
2:0
|
|
Віборг – Фремад Амагер
|
|
0:0
|
|
Вейлє – Есбьєрг
|
|
1:3
|
|
15 листопада, середа
|
Нюкебінг – Фредерісія
|
|
2:3
|
|
|
|
тур 14
|
22 жовтня, неділя
|
Есбьєрг – Фремад Амагер
|
|
5:2
|
|
Брабранд – Вендсюссель
|
|
2:1
|
|
Роскилле – Фредерісія
|
|
1:1
|
|
Тістед – Нюкебінг
|
|
0:1
|
|
Сківе – Коге
|
|
2:1
|
|
Вейлє – Віборг
|
|
3:1
|
|
|
тур 15
|
29 жовтня, неділя
|
Нюкебінг – Есбьєрг
|
|
0:0
|
|
Вендсюссель – Сківе
|
|
2:0
|
|
Фремад Амагер – Роскилле
|
|
0:1
|
|
Коге – Брабранд
|
|
1:0
|
|
Фредерісія – Вейлє
|
|
0:1
|
|
Віборг – Тістед
|
|
2:2
|
|
|
|
|
тур 17
|
12 листопада, неділя
|
Вейлє – Коге
|
|
0:0
|
|
Сківе – Віборг
|
|
1:3
|
|
Фремад Амагер – Фредерісія
|
|
1:3
|
|
Брабранд – Нюкебінг
|
|
1:1
|
|
Роскилле – Есбьєрг
|
|
0:4
|
|
13 листопада, понеділок
|
Вендсюссель – Тістед
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 18
|
19 листопада, неділя
|
Нюкебінг – Коге
|
|
2:2
|
|
Фремад Амагер – Вейлє
|
|
1:0
|
|
Фредерісія – Сківе
|
|
3:2
|
|
Тістед – Роскилле
|
|
1:1
|
|
Віборг – Вендсюссель
|
|
2:0
|
|
Есбьєрг – Брабранд
|
|
4:0
|
|
|
тур 19
|
26 листопада, неділя
|
Брабранд – Фредерісія
|
|
0:3
|
|
Роскилле – Віборг
|
|
1:0
|
|
Тістед – Фремад Амагер
|
|
2:1
|
|
Коге – Есбьєрг
|
|
3:0
|
|
Сківе – Нюкебінг
|
|
4:4
|
|
Вейлє – Вендсюссель
|
|
4:1
|
|
|
|
тур 20
|
2 березня, п`ятница
|
Вейлє – Тістед
|
|
0:0
|
|
4 березня, неділя
|
Вендсюссель – Роскилле
|
|
2:0
|
|
Фремад Амагер – Брабранд
|
|
2:1
|
|
Віборг – Нюкебінг
|
|
3:1
|
|
Есбьєрг – Сківе
|
|
2:0
|
|
5 квітня, четвер
|
Фредерісія – Коге
|
|
0:1
|
|
|
тур 21
|
11 березня, неділя
|
Брабранд – Віборг
|
|
0:0
|
|
Фредерісія – Есбьєрг
|
|
4:2
|
|
Коге – Тістед
|
|
3:2
|
|
Сківе – Фремад Амагер
|
|
0:1
|
|
Роскилле – Вейлє
|
|
0:0
|
|
11 квітня, середа
|
Нюкебінг – Вендсюссель
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 22
|
16 березня, п`ятница
|
Вейлє – Сківе
|
|
0:0
|
|
18 березня, неділя
|
Віборг – Коге
|
|
1:0
|
|
Роскилле – Брабранд
|
|
3:2
|
|
Фремад Амагер – Нюкебінг
|
|
0:0
|
|
Вендсюссель – Фредерісія
|
|
0:0
|
|
Тістед – Есбьєрг
|
|
0:3
|
|
|
тур 23
|
25 березня, неділя
|
Нюкебінг – Тістед
|
|
3:3
|
|
Сківе – Брабранд
|
|
1:1
|
|
Коге – Вендсюссель
|
|
1:2
|
|
11 квітня, середа
|
Фремад Амагер – Віборг
|
|
3:0
|
|
24 квітня, вівторок
|
Есбьєрг – Вейлє
|
|
0:1
|
|
2 травня, середа
|
Фредерісія – Роскилле
|
|
0:0
|
|
|
|
|
тур 25
|
2 квітня, понеділок
|
Вендсюссель – Фремад Амагер
|
|
0:0
|
|
Фредерісія – Брабранд
|
|
1:1
|
|
Есбьєрг – Нюкебінг
|
|
5:2
|
|
Сківе – Тістед
|
|
1:1
|
|
Віборг – Роскилле
|
|
2:0
|
|
Коге – Вейлє
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 26
|
8 квітня, неділя
|
Роскилле – Вендсюссель
|
|
2:2
|
|
Фремад Амагер – Есбьєрг
|
|
0:1
|
|
Тістед – Коге
|
|
0:1
|
|
Сківе – Фредерісія
|
|
0:1
|
|
Вейлє – Брабранд
|
|
0:1
|
|
24 квітня, вівторок
|
Нюкебінг – Віборг
|
|
3:3
|
|
|
тур 27
|
15 квітня, неділя
|
Брабранд – Фремад Амагер
|
|
1:1
|
|
Роскилле – Сківе
|
|
0:1
|
|
Есбьєрг – Тістед
|
|
2:0
|
|
Віборг – Фредерісія
|
|
2:0
|
|
Коге – Нюкебінг
|
|
0:3
|
|
Вендсюссель – Вейлє
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 28
|
20 квітня, п`ятница
|
Тістед – Віборг
|
|
0:3
|
|
Вейлє – Роскилле
|
|
1:1
|
|
22 квітня, неділя
|
Брабранд – Есбьєрг
|
|
0:3
|
|
Фремад Амагер – Коге
|
|
0:1
|
|
Фредерісія – Нюкебінг
|
|
1:0
|
|
Сківе – Вендсюссель
|
|
0:2
|
|
|
тур 29
|
28 квітня, субота
|
Нюкебінг – Фремад Амагер
|
|
3:2
|
|
Вендсюссель – Брабранд
|
|
1:1
|
|
Роскилле – Тістед
|
|
3:1
|
|
Коге – Сківе
|
|
0:0
|
|
Віборг – Вейлє
|
|
0:1
|
|
29 квітня, неділя
|
Есбьєрг – Фредерісія
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 30
|
5 травня, субота
|
Вендсюссель – Віборг
|
|
1:3
|
|
6 травня, неділя
|
Брабранд – Тістед
|
|
1:0
|
|
Фремад Амагер – Сківе
|
|
1:0
|
|
Коге – Фредерісія
|
|
1:0
|
|
Вейлє – Нюкебінг
|
|
2:1
|
|
Есбьєрг – Роскилле
|
|
2:1
|
|
|
тур 31
|
12 травня, субота
|
Нюкебінг – Брабранд
|
|
1:2
|
|
Фредерісія – Фремад Амагер
|
|
0:2
|
|
Роскилле – Коге
|
|
1:3
|
|
Тістед – Вендсюссель
|
|
1:3
|
|
Сківе – Вейлє
|
|
0:3
|
|
Віборг – Есбьєрг
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 32
|
16 травня, середа
|
Вендсюссель – Нюкебінг
|
|
1:1
|
|
Брабранд – Роскилле
|
|
2:1
|
|
Фремад Амагер – Тістед
|
|
0:0
|
|
Коге – Віборг
|
|
1:1
|
|
Сківе – Есбьєрг
|
|
0:1
|
|
Вейлє – Фредерісія
|
|
1:0
|
|
|
тур 33
|
20 травня, неділя
|
Есбьєрг – Коге
|
|
0:0
|
|
Віборг – Брабранд
|
|
3:3
|
|
Тістед – Вейлє
|
|
0:2
|
|
Роскилле – Фремад Амагер
|
|
2:0
|
|
Фредерісія – Вендсюссель
|
|
1:3
|
|
Нюкебінг – Сківе
|
|
4:0
|
|
|