тур 1
|
18 серпня, п`ятница
|
Вітс – Кейптаун Сіті
|
|
0:1
|
|
19 серпня, субота
|
Амазулу – Фрі Стейт
|
|
1:0
|
|
Аякс Кейптаун – Голден Ерроус
|
|
1:1
|
|
Орландо Пайретс – Чіппа Юн
|
|
1:0
|
|
Суперспорт Юн – Мамелоді
|
|
0:2
|
|
Полокване Сіті – Барока
|
|
0:0
|
|
20 серпня, неділя
|
Платинум Старз – Маріцбург Юн
|
|
0:2
|
|
Блюмфонтейн – Кайзер Чіфс
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 2
|
22 серпня, вівторок
|
Барока – Орландо Пайретс
|
|
1:1
|
|
Чіппа Юн – Амазулу
|
|
2:0
|
|
Мамелоді – Полокване Сіті
|
|
1:2
|
|
23 серпня, середа
|
Кайзер Чіфс – Суперспорт Юн
|
|
1:2
|
|
Фрі Стейт – Вітс
|
|
2:2
|
|
Голден Ерроус – Блюмфонтейн
|
|
1:1
|
|
Маріцбург Юн – Аякс Кейптаун
|
|
2:0
|
|
Кейптаун Сіті – Платинум Старз
|
|
3:1
|
|
|
тур 3
|
12 вересня, вівторок
|
Полокване Сіті – Блюмфонтейн
|
|
1:2
|
|
Чіппа Юн – Барока
|
|
1:3
|
|
Фрі Стейт – Мамелоді
|
|
1:2
|
|
Орландо Пайретс – Аякс Кейптаун
|
|
1:0
|
|
Амазулу – Маріцбург Юн
|
|
1:1
|
|
13 вересня, середа
|
Вітс – Голден Ерроус
|
|
1:3
|
|
Суперспорт Юн – Платинум Старз
|
|
2:0
|
|
Кейптаун Сіті – Кайзер Чіфс
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 4
|
15 вересня, п`ятница
|
Аякс Кейптаун – Полокване Сіті
|
|
2:0
|
|
Маріцбург Юн – Орландо Пайретс
|
|
0:0
|
|
16 вересня, субота
|
Барока – Фрі Стейт
|
|
1:0
|
|
Платинум Старз – Чіппа Юн
|
|
0:0
|
|
Кайзер Чіфс – Вітс
|
|
1:1
|
|
17 вересня, неділя
|
Голден Ерроус – Амазулу
|
|
4:1
|
|
19 грудень, вівторок
|
Мамелоді – Кейптаун Сіті
|
|
0:1
|
|
20 грудень, середа
|
Блюмфонтейн – Суперспорт Юн
|
|
1:1
|
|
|
тур 5
|
19 вересня, вівторок
|
Орландо Пайретс – Кейптаун Сіті
|
|
1:0
|
|
Полокване Сіті – Фрі Стейт
|
|
2:3
|
|
20 вересня, середа
|
Маріцбург Юн – Кайзер Чіфс
|
|
0:2
|
|
Суперспорт Юн – Чіппа Юн
|
|
1:1
|
|
Блюмфонтейн – Барока
|
|
0:2
|
|
Платинум Старз – Голден Ерроус
|
|
0:1
|
|
Амазулу – Вітс
|
|
3:0
|
|
9 січня, вівторок
|
Аякс Кейптаун – Мамелоді
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 6
|
22 вересня, п`ятница
|
Кейптаун Сіті – Полокване Сіті
|
|
1:0
|
|
23 вересня, субота
|
Кайзер Чіфс – Голден Ерроус
|
|
0:0
|
|
Амазулу – Платинум Старз
|
|
1:1
|
|
Вітс – Орландо Пайретс
|
|
1:0
|
|
Барока – Аякс Кейптаун
|
|
2:2
|
|
24 вересня, неділя
|
Чіппа Юн – Блюмфонтейн
|
|
0:0
|
|
13 грудень, середа
|
Фрі Стейт – Суперспорт Юн
|
|
1:0
|
|
Мамелоді – Маріцбург Юн
|
|
1:0
|
|
|
тур 7
|
29 вересня, п`ятница
|
Маріцбург Юн – Фрі Стейт
|
|
0:1
|
|
30 вересня, субота
|
Голден Ерроус – Чіппа Юн
|
|
1:1
|
|
Аякс Кейптаун – Кейптаун Сіті
|
|
0:2
|
|
Кайзер Чіфс – Барока
|
|
1:2
|
|
Полокване Сіті – Орландо Пайретс
|
|
2:2
|
|
1 жовтня, неділя
|
Платинум Старз – Мамелоді
|
|
0:1
|
|
Блюмфонтейн – Вітс
|
|
1:0
|
|
31 січня, середа
|
Суперспорт Юн – Амазулу
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 8
|
17 жовтня, вівторок
|
Кейптаун Сіті – Блюмфонтейн
|
|
0:1
|
|
Мамелоді – Кайзер Чіфс
|
|
1:2
|
|
18 жовтня, середа
|
Амазулу – Полокване Сіті
|
|
2:3
|
|
Фрі Стейт – Аякс Кейптаун
|
|
2:0
|
|
Орландо Пайретс – Платинум Старз
|
|
1:1
|
|
Чіппа Юн – Маріцбург Юн
|
|
0:0
|
|
Барока – Голден Ерроус
|
|
1:1
|
|
10 січня, середа
|
Вітс – Суперспорт Юн
|
|
2:0
|
|
|
тур 9
|
21 жовтня, субота
|
Голден Ерроус – Полокване Сіті
|
|
2:2
|
|
Аякс Кейптаун – Блюмфонтейн
|
|
2:1
|
|
Кайзер Чіфс – Орландо Пайретс
|
|
0:0
|
|
Мамелоді – Амазулу
|
|
1:2
|
|
Фрі Стейт – Платинум Старз
|
|
1:1
|
|
22 жовтня, неділя
|
Чіппа Юн – Кейптаун Сіті
|
|
2:1
|
|
Барока – Вітс
|
|
0:1
|
|
17 січня, середа
|
Маріцбург Юн – Суперспорт Юн
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 10
|
31 жовтня, вівторок
|
Блюмфонтейн – Маріцбург Юн
|
|
1:0
|
|
Суперспорт Юн – Голден Ерроус
|
|
3:0
|
|
Полокване Сіті – Кайзер Чіфс
|
|
0:0
|
|
1 листопада, середа
|
Орландо Пайретс – Мамелоді
|
|
1:3
|
|
Амазулу – Барока
|
|
1:1
|
|
Вітс – Чіппа Юн
|
|
0:2
|
|
Платинум Старз – Аякс Кейптаун
|
|
1:0
|
|
Кейптаун Сіті – Фрі Стейт
|
|
1:0
|
|
|
тур 11
|
21 листопада, вівторок
|
Орландо Пайретс – Голден Ерроус
|
|
0:0
|
|
Вітс – Мамелоді
|
|
0:2
|
|
Платинум Старз – Блюмфонтейн
|
|
0:0
|
|
Полокване Сіті – Маріцбург Юн
|
|
0:0
|
|
22 листопада, середа
|
Кейптаун Сіті – Барока
|
|
1:1
|
|
Амазулу – Кайзер Чіфс
|
|
0:0
|
|
Фрі Стейт – Чіппа Юн
|
|
1:1
|
|
29 листопада, середа
|
Суперспорт Юн – Аякс Кейптаун
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 12
|
24 листопада, п`ятница
|
Маріцбург Юн – Вітс
|
|
0:0
|
|
25 листопада, субота
|
Кайзер Чіфс – Фрі Стейт
|
|
1:1
|
|
Аякс Кейптаун – Амазулу
|
|
2:2
|
|
Чіппа Юн – Мамелоді
|
|
0:0
|
|
Голден Ерроус – Кейптаун Сіті
|
|
2:2
|
|
26 листопада, неділя
|
Блюмфонтейн – Орландо Пайретс
|
|
0:1
|
|
Барока – Платинум Старз
|
|
2:2
|
|
23 січня, вівторок
|
Суперспорт Юн – Полокване Сіті
|
|
1:1
|
|
|
тур 13
|
5 грудень, вівторок
|
Мамелоді – Барока
|
|
4:0
|
|
Кейптаун Сіті – Маріцбург Юн
|
|
2:4
|
|
Орландо Пайретс – Суперспорт Юн
|
|
0:0
|
|
6 грудень, середа
|
Фрі Стейт – Голден Ерроус
|
|
2:1
|
|
Полокване Сіті – Платинум Старз
|
|
0:1
|
|
Чіппа Юн – Кайзер Чіфс
|
|
1:0
|
|
Вітс – Аякс Кейптаун
|
|
0:0
|
|
24 січня, середа
|
Амазулу – Блюмфонтейн
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 14
|
8 грудень, п`ятница
|
Маріцбург Юн – Барока
|
|
3:0
|
|
9 грудень, субота
|
Аякс Кейптаун – Чіппа Юн
|
|
1:0
|
|
Полокване Сіті – Вітс
|
|
1:1
|
|
Суперспорт Юн – Кейптаун Сіті
|
|
1:1
|
|
Платинум Старз – Кайзер Чіфс
|
|
0:1
|
|
Орландо Пайретс – Амазулу
|
|
1:1
|
|
10 грудень, неділя
|
Голден Ерроус – Мамелоді
|
|
0:1
|
|
Блюмфонтейн – Фрі Стейт
|
|
3:0
|
|
|
тур 15
|
15 грудень, п`ятница
|
Кейптаун Сіті – Амазулу
|
|
1:0
|
|
16 грудень, субота
|
Кайзер Чіфс – Аякс Кейптаун
|
|
1:0
|
|
Мамелоді – Блюмфонтейн
|
|
4:1
|
|
Чіппа Юн – Полокване Сіті
|
|
0:1
|
|
Вітс – Платинум Старз
|
|
0:1
|
|
Фрі Стейт – Орландо Пайретс
|
|
2:1
|
|
17 грудень, неділя
|
Барока – Суперспорт Юн
|
|
3:1
|
|
Голден Ерроус – Маріцбург Юн
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 16
|
5 січня, п`ятница
|
Вітс – Фрі Стейт
|
|
0:1
|
|
Аякс Кейптаун – Маріцбург Юн
|
|
1:2
|
|
6 січня, субота
|
Полокване Сіті – Мамелоді
|
|
3:2
|
|
Платинум Старз – Кейптаун Сіті
|
|
0:1
|
|
Орландо Пайретс – Барока
|
|
3:1
|
|
Суперспорт Юн – Кайзер Чіфс
|
|
0:0
|
|
7 січня, неділя
|
Амазулу – Чіппа Юн
|
|
0:2
|
|
Блюмфонтейн – Голден Ерроус
|
|
2:1
|
|
|
тур 17
|
12 січня, п`ятница
|
Аякс Кейптаун – Платинум Старз
|
|
3:1
|
|
Маріцбург Юн – Блюмфонтейн
|
|
4:0
|
|
13 січня, субота
|
Мамелоді – Орландо Пайретс
|
|
1:3
|
|
Кайзер Чіфс – Полокване Сіті
|
|
2:1
|
|
Фрі Стейт – Кейптаун Сіті
|
|
1:0
|
|
Чіппа Юн – Вітс
|
|
1:1
|
|
14 січня, неділя
|
Барока – Амазулу
|
|
2:0
|
|
Голден Ерроус – Суперспорт Юн
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 18
|
19 січня, п`ятница
|
Кейптаун Сіті – Аякс Кейптаун
|
|
1:0
|
|
Вітс – Блюмфонтейн
|
|
1:0
|
|
20 січня, субота
|
Мамелоді – Платинум Старз
|
|
3:0
|
|
Амазулу – Суперспорт Юн
|
|
2:0
|
|
Фрі Стейт – Маріцбург Юн
|
|
0:3
|
|
Орландо Пайретс – Полокване Сіті
|
|
1:1
|
|
21 січня, неділя
|
Чіппа Юн – Голден Ерроус
|
|
0:0
|
|
Барока – Кайзер Чіфс
|
|
1:2
|
|
|
тур 19
|
26 січня, п`ятница
|
Маріцбург Юн – Чіппа Юн
|
|
1:1
|
|
Аякс Кейптаун – Фрі Стейт
|
|
0:0
|
|
27 січня, субота
|
Кайзер Чіфс – Мамелоді
|
|
0:0
|
|
Платинум Старз – Орландо Пайретс
|
|
0:2
|
|
Суперспорт Юн – Вітс
|
|
1:4
|
|
Полокване Сіті – Амазулу
|
|
0:0
|
|
28 січня, неділя
|
Блюмфонтейн – Кейптаун Сіті
|
|
1:1
|
|
Голден Ерроус – Барока
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 20
|
2 лютого, п`ятница
|
Кейптаун Сіті – Мамелоді
|
|
0:1
|
|
3 лютого, субота
|
Суперспорт Юн – Блюмфонтейн
|
|
4:2
|
|
Вітс – Кайзер Чіфс
|
|
1:1
|
|
Фрі Стейт – Барока
|
|
2:0
|
|
Орландо Пайретс – Маріцбург Юн
|
|
2:1
|
|
Амазулу – Голден Ерроус
|
|
2:1
|
|
4 лютого, неділя
|
Чіппа Юн – Платинум Старз
|
|
3:3
|
|
Полокване Сіті – Аякс Кейптаун
|
|
1:1
|
|
|
тур 21
|
31 січня, середа
|
Аякс Кейптаун – Орландо Пайретс
|
|
3:0
|
|
16 лютого, п`ятница
|
Маріцбург Юн – Амазулу
|
|
2:0
|
|
17 лютого, субота
|
Барока – Чіппа Юн
|
|
0:0
|
|
Голден Ерроус – Вітс
|
|
1:2
|
|
Кайзер Чіфс – Кейптаун Сіті
|
|
1:0
|
|
20 лютого, вівторок
|
Платинум Старз – Суперспорт Юн
|
|
0:0
|
|
21 лютого, середа
|
Мамелоді – Фрі Стейт
|
|
1:1
|
|
7 березня, середа
|
Блюмфонтейн – Полокване Сіті
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 22
|
23 лютого, п`ятница
|
Маріцбург Юн – Платинум Старз
|
|
2:1
|
|
24 лютого, субота
|
Мамелоді – Суперспорт Юн
|
|
1:1
|
|
Кейптаун Сіті – Вітс
|
|
1:2
|
|
Голден Ерроус – Аякс Кейптаун
|
|
1:0
|
|
Фрі Стейт – Амазулу
|
|
0:0
|
|
Кайзер Чіфс – Блюмфонтейн
|
|
0:0
|
|
25 лютого, неділя
|
Чіппа Юн – Орландо Пайретс
|
|
2:4
|
|
Барока – Полокване Сіті
|
|
1:1
|
|
|
тур 23
|
2 березня, п`ятница
|
Кейптаун Сіті – Чіппа Юн
|
|
2:0
|
|
Вітс – Барока
|
|
1:1
|
|
3 березня, субота
|
Амазулу – Мамелоді
|
|
1:3
|
|
Орландо Пайретс – Кайзер Чіфс
|
|
3:1
|
|
Платинум Старз – Фрі Стейт
|
|
1:2
|
|
Суперспорт Юн – Маріцбург Юн
|
|
0:0
|
|
4 березня, неділя
|
Полокване Сіті – Голден Ерроус
|
|
2:2
|
|
Блюмфонтейн – Аякс Кейптаун
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 24
|
27 лютого, вівторок
|
Барока – Кейптаун Сіті
|
|
2:0
|
|
28 лютого, середа
|
Аякс Кейптаун – Суперспорт Юн
|
|
2:0
|
|
16 березня, п`ятница
|
Маріцбург Юн – Полокване Сіті
|
|
2:1
|
|
17 березня, субота
|
Кайзер Чіфс – Амазулу
|
|
0:0
|
|
Голден Ерроус – Орландо Пайретс
|
|
1:2
|
|
Чіппа Юн – Фрі Стейт
|
|
1:0
|
|
18 березня, неділя
|
Блюмфонтейн – Платинум Старз
|
|
1:0
|
|
14 квітня, субота
|
Мамелоді – Вітс
|
|
2:0
|
|
|
тур 25
|
3 квітня, вівторок
|
Амазулу – Аякс Кейптаун
|
|
2:1
|
|
Орландо Пайретс – Блюмфонтейн
|
|
2:1
|
|
Вітс – Маріцбург Юн
|
|
2:1
|
|
4 квітня, середа
|
Кейптаун Сіті – Голден Ерроус
|
|
0:1
|
|
Полокване Сіті – Суперспорт Юн
|
|
1:0
|
|
Платинум Старз – Барока
|
|
0:0
|
|
Фрі Стейт – Кайзер Чіфс
|
|
0:1
|
|
Мамелоді – Чіппа Юн
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 26
|
7 квітня, субота
|
Кайзер Чіфс – Чіппа Юн
|
|
0:3
|
|
Голден Ерроус – Фрі Стейт
|
|
1:1
|
|
Платинум Старз – Полокване Сіті
|
|
2:0
|
|
Маріцбург Юн – Кейптаун Сіті
|
|
1:1
|
|
8 квітня, неділя
|
Блюмфонтейн – Амазулу
|
|
1:1
|
|
Барока – Мамелоді
|
|
1:2
|
|
11 квітня, середа
|
Суперспорт Юн – Орландо Пайретс
|
|
0:0
|
|
Аякс Кейптаун – Вітс
|
|
1:0
|
|
|
тур 27
|
14 квітня, субота
|
Кайзер Чіфс – Платинум Старз
|
|
1:0
|
|
Амазулу – Орландо Пайретс
|
|
1:2
|
|
Фрі Стейт – Блюмфонтейн
|
|
1:1
|
|
Кейптаун Сіті – Суперспорт Юн
|
|
0:0
|
|
15 квітня, неділя
|
Барока – Маріцбург Юн
|
|
0:2
|
|
Чіппа Юн – Аякс Кейптаун
|
|
1:1
|
|
17 квітня, вівторок
|
Мамелоді – Голден Ерроус
|
|
1:0
|
|
22 квітня, неділя
|
Вітс – Полокване Сіті
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 28
|
24 квітня, вівторок
|
Аякс Кейптаун – Барока
|
|
1:0
|
|
Голден Ерроус – Кайзер Чіфс
|
|
3:1
|
|
Блюмфонтейн – Чіппа Юн
|
|
0:0
|
|
Полокване Сіті – Кейптаун Сіті
|
|
1:1
|
|
25 квітня, середа
|
Маріцбург Юн – Мамелоді
|
|
3:1
|
|
Суперспорт Юн – Фрі Стейт
|
|
3:2
|
|
Платинум Старз – Амазулу
|
|
1:2
|
|
Орландо Пайретс – Вітс
|
|
4:0
|
|
|
тур 29
|
28 квітня, субота
|
Кейптаун Сіті – Орландо Пайретс
|
|
1:0
|
|
Барока – Блюмфонтейн
|
|
2:2
|
|
Чіппа Юн – Суперспорт Юн
|
|
1:1
|
|
Вітс – Амазулу
|
|
3:2
|
|
Голден Ерроус – Платинум Старз
|
|
3:2
|
|
Фрі Стейт – Полокване Сіті
|
|
0:0
|
|
Кайзер Чіфс – Маріцбург Юн
|
|
2:0
|
|
Мамелоді – Аякс Кейптаун
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 30
|
12 травня, субота
|
Маріцбург Юн – Голден Ерроус
|
|
1:1
|
|
Суперспорт Юн – Барока
|
|
1:0
|
|
Блюмфонтейн – Мамелоді
|
|
0:0
|
|
Платинум Старз – Вітс
|
|
1:0
|
|
Орландо Пайретс – Фрі Стейт
|
|
2:1
|
|
Аякс Кейптаун – Кайзер Чіфс
|
|
1:2
|
|
Амазулу – Кейптаун Сіті
|
|
1:0
|
|
Полокване Сіті – Чіппа Юн
|
|
1:1
|
|
|