тур 1
|
24 жовтня, субота
|
Кайзер Чіфс – Мамелоді
|
|
0:3
|
|
Амазулу – Орландо Пайретс
|
|
1:1
|
|
Блюмфонтейн – Голден Ерроус
|
|
1:1
|
|
Суперспорт Юн – Блек Леопардс
|
|
2:0
|
|
Барока – Маріцбург Юн
|
|
2:1
|
|
Кейптаун Сіті – Чіппа Юн
|
|
1:1
|
|
25 жовтня, неділя
|
Стелленбосх – Свеллоуз
|
|
1:1
|
|
ТТМ – ТС Гэлакси
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 2
|
27 жовтня, вівторок
|
Блек Леопардс – Барока
|
|
1:3
|
|
Чіппа Юн – Кайзер Чіфс
|
|
0:1
|
|
28 жовтня, середа
|
Свеллоуз – Блюмфонтейн
|
|
1:0
|
|
ТС Гэлакси – Амазулу
|
|
1:0
|
|
Маріцбург Юн – Кейптаун Сіті
|
|
0:1
|
|
Голден Ерроус – Суперспорт Юн
|
|
3:1
|
|
Орландо Пайретс – Стелленбосх
|
|
1:1
|
|
Мамелоді – ТТМ
|
|
0:0
|
|
|
тур 3
|
3 листопада, вівторок
|
Чіппа Юн – Маріцбург Юн
|
|
3:1
|
|
4 листопада, середа
|
Кейптаун Сіті – Мамелоді
|
|
0:2
|
|
ТТМ – Свеллоуз
|
|
0:2
|
|
Барока – Голден Ерроус
|
|
1:1
|
|
Суперспорт Юн – Стелленбосх
|
|
1:0
|
|
Блюмфонтейн – Орландо Пайретс
|
|
0:1
|
|
Амазулу – Блек Леопардс
|
|
2:0
|
|
Кайзер Чіфс – ТС Гэлакси
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 4
|
21 листопада, субота
|
Блек Леопардс – Маріцбург Юн
|
|
1:0
|
|
Орландо Пайретс – Суперспорт Юн
|
|
2:1
|
|
Голден Ерроус – Кайзер Чіфс
|
|
2:2
|
|
Стелленбосх – Чіппа Юн
|
|
2:0
|
|
Свеллоуз – ТС Гэлакси
|
|
0:0
|
|
22 листопада, неділя
|
Кейптаун Сіті – Блюмфонтейн
|
|
4:2
|
|
ТТМ – Барока
|
|
1:0
|
|
Мамелоді – Амазулу
|
|
4:3
|
|
|
тур 5
|
24 листопада, вівторок
|
Свеллоуз – Кайзер Чіфс
|
|
1:0
|
|
25 листопада, середа
|
Блюмфонтейн – Блек Леопардс
|
|
1:0
|
|
27 листопада, п`ятница
|
Маріцбург Юн – Суперспорт Юн
|
|
1:2
|
|
28 листопада, субота
|
ТС Гэлакси – Голден Ерроус
|
|
1:1
|
|
Орландо Пайретс – Барока
|
|
1:1
|
|
Амазулу – Кейптаун Сіті
|
|
1:1
|
|
Мамелоді – Стелленбосх
|
|
3:0
|
|
29 листопада, неділя
|
Чіппа Юн – ТТМ
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 6
|
5 грудень, субота
|
Голден Ерроус – Свеллоуз
|
|
1:1
|
|
Маріцбург Юн – Мамелоді
|
|
1:1
|
|
ТТМ – Амазулу
|
|
1:1
|
|
Кейптаун Сіті – Орландо Пайретс
|
|
2:2
|
|
6 грудень, неділя
|
Барока – Чіппа Юн
|
|
2:1
|
|
ТС Гэлакси – Стелленбосх
|
|
0:1
|
|
9 грудень, середа
|
Кайзер Чіфс – Блек Леопардс
|
|
2:2
|
|
13 січня, середа
|
Суперспорт Юн – Блюмфонтейн
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 8
|
18 грудень, п`ятница
|
Маріцбург Юн – Стелленбосх
|
|
2:2
|
|
19 грудень, субота
|
Кайзер Чіфс – Блюмфонтейн
|
|
1:1
|
|
Голден Ерроус – Мамелоді
|
|
1:1
|
|
Барока – Суперспорт Юн
|
|
1:3
|
|
Кейптаун Сіті – ТС Гэлакси
|
|
3:2
|
|
20 грудень, неділя
|
Блек Леопардс – Свеллоуз
|
|
1:2
|
|
13 січня, середа
|
ТТМ – Орландо Пайретс
|
|
2:1
|
|
10 березня, середа
|
Чіппа Юн – Амазулу
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 10
|
8 січня, п`ятница
|
Стелленбосх – Блек Леопардс
|
|
1:1
|
|
9 січня, субота
|
Кайзер Чіфс – Маріцбург Юн
|
|
0:2
|
|
Барока – Мамелоді
|
|
0:2
|
|
ТС Гэлакси – Суперспорт Юн
|
|
0:3
|
|
ТТМ – Кейптаун Сіті
|
|
2:2
|
|
10 січня, неділя
|
Блюмфонтейн – Амазулу
|
|
1:1
|
|
Орландо Пайретс – Свеллоуз
|
|
1:1
|
|
25 квітня, неділя
|
Чіппа Юн – Голден Ерроус
|
|
0:0
|
|
|
тур 11
|
16 січня, субота
|
Блюмфонтейн – Стелленбосх
|
|
1:1
|
|
Барока – Свеллоуз
|
|
0:1
|
|
Кейптаун Сіті – Кайзер Чіфс
|
|
1:2
|
|
Голден Ерроус – ТТМ
|
|
1:0
|
|
Суперспорт Юн – Мамелоді
|
|
0:0
|
|
17 січня, неділя
|
Амазулу – Маріцбург Юн
|
|
0:0
|
|
Блек Леопардс – Орландо Пайретс
|
|
2:0
|
|
20 лютого, субота
|
Чіппа Юн – ТС Гэлакси
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 12
|
19 січня, вівторок
|
Мамелоді – Блюмфонтейн
|
|
0:0
|
|
Кайзер Чіфс – ТТМ
|
|
3:0
|
|
20 січня, середа
|
Стелленбосх – Барока
|
|
2:3
|
|
Блек Леопардс – Кейптаун Сіті
|
|
0:2
|
|
Суперспорт Юн – Амазулу
|
|
1:1
|
|
Маріцбург Юн – ТС Гэлакси
|
|
0:3
|
|
Орландо Пайретс – Голден Ерроус
|
|
0:0
|
|
Свеллоуз – Чіппа Юн
|
|
1:1
|
|
|
тур 13
|
23 січня, субота
|
Мамелоді – Свеллоуз
|
|
1:1
|
|
Маріцбург Юн – Орландо Пайретс
|
|
0:1
|
|
Барока – Амазулу
|
|
0:2
|
|
Стелленбосх – Кайзер Чіфс
|
|
0:0
|
|
24 січня, неділя
|
Кейптаун Сіті – Голден Ерроус
|
|
4:2
|
|
ТТМ – Суперспорт Юн
|
|
0:2
|
|
24 лютого, середа
|
ТС Гэлакси – Блюмфонтейн
|
|
1:0
|
|
12 травня, середа
|
Чіппа Юн – Блек Леопардс
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 14
|
29 січня, п`ятница
|
Амазулу – Стелленбосх
|
|
2:1
|
|
30 січня, субота
|
Суперспорт Юн – Свеллоуз
|
|
1:1
|
|
Блюмфонтейн – ТТМ
|
|
1:0
|
|
Голден Ерроус – Маріцбург Юн
|
|
2:1
|
|
Орландо Пайретс – Кайзер Чіфс
|
|
2:1
|
|
Блек Леопардс – ТС Гэлакси
|
|
0:3
|
|
31 січня, неділя
|
Барока – Кейптаун Сіті
|
|
1:1
|
|
12 квітня, понеділок
|
Чіппа Юн – Мамелоді
|
|
1:2
|
|
|
тур 15
|
26 січня, вівторок
|
Орландо Пайретс – ТС Гэлакси
|
|
1:1
|
|
Кайзер Чіфс – Барока
|
|
1:1
|
|
27 січня, середа
|
Блек Леопардс – Мамелоді
|
|
1:2
|
|
12 лютого, п`ятница
|
Маріцбург Юн – ТТМ
|
|
0:1
|
|
Стелленбосх – Голден Ерроус
|
|
1:3
|
|
13 лютого, субота
|
Блюмфонтейн – Чіппа Юн
|
|
1:1
|
|
Суперспорт Юн – Кейптаун Сіті
|
|
2:1
|
|
14 лютого, неділя
|
Свеллоуз – Амазулу
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 16
|
16 січня, субота
|
ТС Гэлакси – Чіппа Юн
|
|
0:1
|
|
2 лютого, вівторок
|
Амазулу – Блюмфонтейн
|
|
4:3
|
|
Голден Ерроус – Орландо Пайретс
|
|
2:0
|
|
20 лютого, субота
|
Кайзер Чіфс – Суперспорт Юн
|
|
1:1
|
|
Барока – Блек Леопардс
|
|
2:1
|
|
21 лютого, неділя
|
ТТМ – Стелленбосх
|
|
1:0
|
|
Кейптаун Сіті – Свеллоуз
|
|
1:1
|
|
5 травня, середа
|
Мамелоді – Маріцбург Юн
|
|
2:0
|
|
|
тур 17
|
2 березня, вівторок
|
Амазулу – Суперспорт Юн
|
|
1:0
|
|
Маріцбург Юн – Блек Леопардс
|
|
1:0
|
|
ТС Гэлакси – Свеллоуз
|
|
2:1
|
|
Орландо Пайретс – Блюмфонтейн
|
|
1:0
|
|
3 березня, середа
|
Голден Ерроус – Барока
|
|
0:0
|
|
Чіппа Юн – Кейптаун Сіті
|
|
1:1
|
|
13 березня, субота
|
Стелленбосх – Мамелоді
|
|
1:2
|
|
4 травня, вівторок
|
ТТМ – Кайзер Чіфс
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 18
|
17 лютого, середа
|
Кайзер Чіфс – Амазулу
|
|
1:2
|
|
Мамелоді – Барока
|
|
2:0
|
|
5 березня, п`ятница
|
Суперспорт Юн – ТС Гэлакси
|
|
0:0
|
|
6 березня, субота
|
Блюмфонтейн – Маріцбург Юн
|
|
1:1
|
|
Кейптаун Сіті – Стелленбосх
|
|
1:2
|
|
Чіппа Юн – Орландо Пайретс
|
|
0:3
|
|
7 березня, неділя
|
Свеллоуз – ТТМ
|
|
1:1
|
|
Блек Леопардс – Голден Ерроус
|
|
1:3
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|