Àâòîðèçàö³ÿ
Åëåêòðîííà ïîøòà:
Ïàðîëü:
çàêðèòè
Óâ³éòè ÷åðåç facebook
Çàáóëè ïàðîëü?
Çàðåºñòðóâàòèñÿ
For example:
gaa
Box
football
??????
óêðà¿íà
ÒÐÀÍÑËßÖ²¯
ϲÄÑÓÌÊÈ ON-LINE
²ÄÅÎ ÀÐÕ²Â
ÔÀÍ-ÊËÓÁÈ
ÍÀÉÊÐÀÙ² ÑÀÉÒÈ ÑÒÀÂÎÊ
Óâ³éòè
Çàðåºñòðóâàòèñÿ
Български
Deutsch
English
Español
Français
Italiano
Polski
Português
Русский
Srpski
Türkçe
Українська
ÔÎÐÓÌ
ÊÎÍÒÀÊÒÈ
Íîâîñòü ÷àñà – Ôóòáîë, ñåãîäíÿ, 21:55
Çåíèò òðåáóåò ó Ïàëìåéðàñà 17 ìèëëèîíîâ åâðî çà Êëàóäèíüî
²ãðè âàøèõ óëþáëåíèõ êîìàíä
Äëÿ â³äîáðàæåííÿ öüîãî áëîêó íåîáõ³äíî
ïðîéòè ðåºñòðàö³þ
àáî
àâòîðèçóâàòèñÿ
Ïðîãíîçè ñòàâîê íà ñüîãîäí³
Çàðàç íåìຠðåêîìåíäîâàíèõ ñòàâîê.
Âñòàíîâëåíèé ÷àñ 0:35 (
UTC +3
)
Top Events LIVE
Ãðåì³î-ÐÑ – ²íòåð ÐÑ
0:0
23:30 (Áðàçèë³ÿ. Ñåð³ÿ À)
Äåíí³ Òàéëåð – Ôåë³êñ Êåø
0:00 (Áîêñ)
Êóÿáà – Àòëåò³êó-ÃÎ
0:0
0:30 (Áðàçèë³ÿ. Ñåð³ÿ À)
â÷îðà (22 ÷åðâíÿ, ñóáîòà)
Ñâ³ññ òóð
20:00 (3x3)
Ðîáåðò ³òòàêåð – ²êðàì Àë³ñêåðîâ
20:00 (UFC)
Êóáîê ϳâäåííî¿ Àìåðèêè
22:00 (Íàö³îíàëüíå çìàãàííÿ)
TCR ªâðîïåéñüêà Âèòðèâàë³ñòü
22:00 (TCR)
Ñòàä Ôðàíñå – Áîðäî
22:05 (Ôðàíö³ÿ. Òîï 14)
Õàá³á / Õ³ëüäåðáðàíä – Ñîòî / Ðåéíîëüäñ
22:05 (Ïàðè)
³ê³íãóð Ðåéê`ÿâ³ê – ÊÐ Ðåéê`ÿâ³ê
22:15 (²ñëàíä³ÿ. Óðâàëñäåéëä)
×åìï³îíàò Ôðàíö³¿
22:15 (FFSA GT)
Sci Aps 200
22:30 (24 ãîäèíè)
Îïåðàð³î ÔÅÊ – Áîòàôîãî-ÑÏ
0:0
23:00 (Áðàçèë³ÿ. Ñåð³ÿ B)
ÊÐÁ – Ãóàðàí³
1:0
23:00 (Áðàçèë³ÿ. Ñåð³ÿ B)
Ïóåðòî-Ìîíò – Äåïîðòåñ Òåìóêî
2:0
23:00 (×èë³. Êóáîê)
Òîìáåíñå – Ôëîðåñòà
1:0
23:00 (Áðàçèë³ÿ. Ñåð³ÿ C)
Ñåðã³é Ïàâëîâè÷ – Îëåêñàíäð Âîëêîâ
23:00 (UFC)
Àëüÿíñà (Æ) – Àëüÿíñà (Æ)
23:00 (Êîëóìá³ÿ. Ƴíêè. ˳ãà Àã³ëà)
Ô³ëàäåëüô³ÿ – Àðèçîíà
23:05 (MLB)
Òåõàñ – Êàíçàñ ѳò³
23:05 (MLB)
ϳòòñáóðã – Òàìïà-Áåé
23:05 (MLB)
Îêëåíä – ̳ííåñîòà
23:07 (MLB)
Õ'þñòîí – Áàëòèìîð
23:10 (MLB)
Öèíöèííàò³ – Áîñòîí
23:10 (MLB)
Êë³âëåíä – Òîðîíòî
23:10 (MLB)
Ìàéàì³ – ѳåòë
23:10 (MLB)
Ìåêñèêà äî 18 (Æ) – Êîëóìá³ÿ äî 18 (Æ)
23:10 (Ƴíêè. ×åìï³îíàò Àìåðèêè äî 18)
Ãðåì³î-ÐÑ – ²íòåð ÐÑ
0:0
23:30 (Áðàçèë³ÿ. Ñåð³ÿ À)
ÀÄÀ Õàºí – ϳðàòà
23:30 (Ïåðó. ˳ãà 2)
ñüîãîäí³ (23 ÷åðâíÿ, íåä³ëÿ)
Äåíí³ Òàéëåð – Ôåë³êñ Êåø
0:00 (Áîêñ)
Ïðîãðåñî – Ïåíüÿðîëü
0:0
0:00 (Óðóãâàé. Ïð³ìåðà Äèâ³ç³îí)
3 Headed Monsters
0:00 (3x3)
Áðåâàðä Ôàéð – ²íòåð Ãåéíñâ³ëë
0:0
0:00 (ÑØÀ. USL ˳ãà 2)
Ñàâàííà Êëîâåðñ – ̳÷èãàí Ñòàðç
0:0
0:00 (ÑØÀ. NISA)
WTT Þí³ Ç³ðêîâ³ Ïðåòåíäåíòè. ˳ìà
0:00 (WTT)
Õóàí ×åðóíäîëî – Àëüâàðî-Ãèëüºí Ìåçà
0:00 (Ñàíòà-Êðóñ-äå-ëà-Ñüºððà 2)
Êàñ³êñ äå Äèñòð³òî – Ìàð³íåðîñ äå Êàðàáîáî
0:00 (Âåíåñóåëà. ËÌÁÏ)
Ñåíòóðîñ äå Ëà-Ãóàéðà – Ñåíàäîðåñ äå Êàðàêàñ
0:00 (Âåíåñóåëà. ËÌÁÏ)
Ñàìàíåñ äå Àðàãóà – Äåëô³íñ äå Ëà-Ãóàéðà
0:00 (Âåíåñóåëà. ËÌÁÏ)
Ãðàí-ïð³ Ìîíòåðåé
0:15 (²íäèÊàð)
Êóÿáà – Àòëåò³êó-ÃÎ
0:0
0:30 (Áðàçèë³ÿ. Ñåð³ÿ À)
ϳðàòàñ äå Ëà-Ãóàéðà – Õ³ðîóñ äå Ôàëüêîí
0:0
0:30 (Âåíåñóåëà. Ñóïåðë³ãà)
Åêâàäîð ÅÊÀ – Âåíåñóåëà
1:00 (Êóáîê Àìåðèêè)
Ô³íàë Ñâ³òîâîãî òóðó
1:00 (Òóð PSA)
Combate Global
1:00 (MMA)
Ìîíòåðåé Áåé – Îêëåíä Ðóòñ
1:00 (ÑØÀ. USL)
Óí³îí Ìàêîìá – Ñàóò-Áåíä Ëàéîíç
1:00 (ÑØÀ. USL ˳ãà 2)
Íîëà Ãîëä – Ôð³ Äæåêñ
1:00 (ÑØÀ. ÌËÐ)
²íä Ìåäåëü¿í (Æ) – Ñàíòà-Ôå (Æ)
1:00 (Êîëóìá³ÿ. Ƴíêè. ˳ãà Àã³ëà)
ѳìàððîíåñ – Ò³òàíåñ äå Áàððàíê³ëüÿ
1:00 (Êîëóìá³ÿ. ËÁÏ)
ïîêàçàòè âñ³
Ôóòáîë
ïðÿìà òðàíñëÿö³ÿ
Ð³ä – Äîðíá³ðí
Àâñòð³ÿ. 2-à ˳ãà.
Ïî÷àòîê 25 òðàâíÿ 2024 â 18:30.
Öå àðõ³âíà òðàíñëÿö³ÿ.
Ïåðåéòè äî ñïèñêó àêòóàëüíèõ òðàíñëÿö³é
ϳäñóìîê ãðè –
1:0
(0:0).
Äëÿ äîäàâàííÿ êîìåíòàð³â íåîáõ³äíî
ïðîéòè ðåºñòðàö³þ
àáî
àâòîðèçóâàòèñÿ
.
íîâ³ ïîâ³äîìëåííÿ íå â³äñë³äêîâóþòüñÿ (
÷îìó?
)
 ö³ëÿõ çíèæåííÿ íàäëèøêîâîãî íàâàíòàæåííÿ íà ñåðâåð ñèñòåìà ïîâ³äîìëåííÿ ïðî íîâ³ ïîâ³äîìëåííÿ âêëþ÷àºòüñÿ ëèøå äëÿ çàðåºñòðîâàíèõ êîðèñòóâà÷³â äëÿ êîìåíòàð³â äî òðàíñëÿö³é, ÿê³ ïî÷íóòüñÿ íå ï³çí³øå ÷èì çà ãîäèíó ³ â³äêëþ÷àºòüñÿ, ÿêùî òðàíñëÿö³ÿ çàê³í÷èëàñÿ á³ëüøå ï³âòîðà ãîäèí òîìó.
Ïðîáëåìà ç ïåðåãëÿäîì òðàíñëÿö³¿?
ïðî÷èòàòè ³íñòðóêö³þ
Ñêëàäè êîìàíä íà ãðó:
01.
Andreas Leitner
(G)
13.
Sandro Schendl
12.
Ante Bajic
14.
Belmin Beganovic
21.
David Bumberger
26.
Jonas Mayer
04.
Marcel Ziegl
09.
Mark Grosse
43.
Nemanja Celic
05.
Nikki Havenaar
30.
Oliver Steurer
01.
Jakob Odehnal
(G)
27.
Felix Mandl
10.
Lars Nussbaumer
29.
Lorenz Rusch
39.
Noah Bitsche
09.
Ramon
17.
Raul Marte
08.
Sebastian Santin
20.
Stefan Umjenovic
05.
Dragan Marceta
18.
Willian Rodrigues
ïîäðîáèö³
Çàïàñí³ ãðàâö³:
23.
Arjan Malic
33.
Jonas Wendlinger
03.
Lumor Agbenyenu
36.
Michael Matosevic
44.
Nico Wiesinger
07.
Nik Marinsek
11.
Nils Seufert
36.
Fabian Schulz
06.
Gabriel Brilhante
30.
Ljubomir Popovic
15.
Mateus Jesus
11.
Miguel Mayr
12.
Renan
14.
Samuel Mischitz
Ãîëè:
Lumor Agbenyenu
'71
Àâñòð³ÿ. 2-à ˳ãà.
óñ³ òàáëèö³
êàëåíäàð ìàò÷³â
²
Â
Í
Ï
Ì'ÿ÷i
Î
1
Ãðàöåð ÀÊ
30
21
6
3
57 / 27
69
2
гä
30
18
5
7
67 / 22
59
3
Ôåðñò ³ºííà
30
15
6
9
52 / 39
51
4
Ôëîð³äñäîðô
30
13
10
7
45 / 33
49
5
˳ôåð³íã
30
13
8
9
51 / 40
47
6
Àäì³ðà
30
13
8
9
42 / 31
47
7
Õîðí
30
13
2
15
40 / 48
41
8
Ñàíêò-Ïåëüòåí
30
12
4
14
46 / 52
40
9
Ëàôí³ö
30
11
4
15
48 / 57
37
10
Áðåãåíö
30
11
6
13
38 / 45
36
11
Êàïôåíáåðã
30
9
8
13
42 / 54
35
12
Øòð³ïô³íã
30
10
5
15
40 / 58
35
13
Øòóðì Ãðàö II
30
5
8
17
39 / 67
23
14
Àìøòåòòåí
30
3
7
20
30 / 61
16
15
Ëåîáåí
30
15
6
9
47 / 31
51
16
Äîðíá³ðí
30
10
3
17
32 / 51
33
Îñòàíí³ ³ãðè ì³æ ñóïåðíèêàìè
ïîð³âíÿòè ñóïåðíèê³â
25/05
гä
1:0
Äîðíá³ðí
â³äåî
25/11
Äîðíá³ðí
0:2
гä
â³äåî
Ñêðûòü ýòîò ðåêëàìíûé áëîê
Îáãîâîðåííÿ íà ôîðóì³
Ñòàâêè íà ÅÂÐÎ 2024. !!!Îò Àãåíòà!!!
îñòàííº ïîâ³äîìëåííÿ 3 äåíü òîìó
×òî ïðîèçõîäèò ?
îñòàííº ïîâ³äîìëåííÿ 15 äåíü òîìó
Òóðíèð UEFA EURO 2024
îñòàííº ïîâ³äîìëåííÿ 19 äåíü òîìó
ÐÅÊËÀÌÀ ÍÀ LiveTV.ru
Êîðèñòóâàöüêà óãîäà
²íôîðìåð äëÿ Âàøîãî ñàéòó
Íàâåðõ
Found an error?
Let's fix it!
© 2006-2024
LiveTV
. Âñ³ ïðàâà çàõèùåí³.
Âñ³ íàçâè òà ëîãîòèïè êëóá³â òà êàíàë³â íàëåæàòü ¿õ âëàñíèêàì