LiveTV / besplatni uživo sportski prenosi sportal.rs
EMITOVANJE   UŽIVO REZULTATI   REZULTATI   VIDEO ARHIVA   POMOĆ   O NAMA
Prijavi se Prijavi se   Registruj se Registruj se
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
FORUM   KONTAKT
New on LiveTV
Najzanimljiviji momenti Filadelfija – Montreal
Najzanimljiviji momenti Indijana – Majami
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to registruj se ili prijavi se
Best Odds Today

Зараз немає рекомендованих ставок.
   Odabrana (ili standardna) vremenska zona: 3:23 (UTC +1)
FudbalHokejKošarkaTenisOdbojka
BoksTrkeZimski sportovi (Nema emitovanja)Trčanje, Atletika...
Danas (15 Avgust, Subota)
Bejzbol. MLB NY Yankees – Boston
  8:3
0:05 (MLB)
Bejzbol. MLB Filadelfija – NY Mets
  5:5
0:05 (MLB)
Hokej na ledu. NHL Vašington – Njujork ajlandersi
  2:3
1:00 (NHL)
Košarka. WNBA Dallas Wings (Ž) – Seattle Storm (Ž)
1:00 (WNBA)
Combat Sport. Rvanje WWE Raw
1:00 (Rvanje)
E-Sport. League of Legends Evil Geniuses Academy – 100 Thieves Academy
1:00 (League of Legends)
Fudbal. SAD. USL1 Forward Madison – Tormenta
1:00 (SAD. USL1)
Bejzbol. MLB Minesota – Kanzas Siti
1:10 (MLB)
Bejzbol. MLB Chi Cubs – Milvoki
  3:4
1:15 (MLB)
Fudbal. Ekvador. Serie A Barcelona SC – Ourense
1:15 (Ekvador. Serie A)
Tenis. Prijateljski turnir Paige Cline – Charlotte Chavatipon
1:20 (Prijateljski turnir)
Fudbal. Brazil. Serija B Parana – Žuventude
  3:1
1:30 (Brazil. Serija B)
Bejzbol. MLB Kolorado – Teksas
  2:1
1:40 (MLB)
Košarka. NBA Hjuston – Filadelfija
  47:71
2:00 (NBA)
Bejzbol. MLB Hjuston – Sijetl
  10:1
2:10 (MLB)
E-Sport. Counter-Strike Positive Vibes Only – New England Whalers
 
2:15 (Counter-Strike)
E-Sport. Counter-Strike Team oNe – RBG
 
2:15 (Counter-Strike)
E-Sport. Valorant REJECT – CYCLOPS athlete gaming
 
2:25 (Valorant)
Bejzbol. MLB Arizona – San Dijego
  0:0
2:40 (MLB)
Bejzbol. MLB LA Ejndžels – LA Dodgers
  0:2
2:40 (MLB)
Bejzbol. MLB San Francisko – Oukland
  0:1
2:45 (MLB)
Košarka. WNBA Phoenix Mercury (Ž) – Atlanta Dream (Ž)
 
3:00 (WNBA)
Tenis. Prijateljski turnir Matt Reid – Nikita Volonski
3:00 (Prijateljski turnir)
E-Sport. Dota 2 Reech Apex – Vice Esports
 
3:00 (Dota 2)
Tenis. Prijateljski turnir Abbie Myers – Lisa Mays
 
3:20 (Prijateljski turnir)
Prikaži sve -      

 
Argentina. Primera Nacional
Fudbal
   
    Parovi
Video Broadcasts   Results
Tabela lige   Video Archive
 
12/1313/1420142015201616/1717/1818/1919/20


kolo 1
16 Avgust, Petak
Chacarita – All Boys Chacarita 0:0 All Boys
17 Avgust, Subota
Estudiantes de Rio Cuarto – Temperley Estudiantes de Rio Cuarto 3:0 Temperley
Atletico Mitre – Estudiantes de Caseros Atletico Mitre 0:1 Estudiantes de Caseros
Brown – Atletico Rafaela Brown 1:1 Atletico Rafaela
Atlanta – Independiente R Atlanta 4:1 Independiente R
Villa Dalmine – Instituto Villa Dalmine 2:0 Instituto
Sarmiento – Deportivo Santamarina Sarmiento 0:0 Deportivo Santamarina
17 Avgust, Subota
Belgrano – San Martin SJ Belgrano 1:1 San Martin SJ
Guillermo Brown – Barracas Central Guillermo Brown 0:2 Barracas Central
Deportivo Riestra – Gimnasia de Jujuy Deportivo Riestra 2:1 Gimnasia de Jujuy
Gimnasia Mendoza – Defensores Belgrano Gimnasia Mendoza 0:0 Defensores Belgrano
Tigre – Quilmes Tigre 1:2 Quilmes
18 Avgust, Nedelja
Alvarado – Agropecuario Argentino Alvarado 1:2 Agropecuario Argentino
Nueva Chicago – Deportivo Moron Nueva Chicago 0:0 Deportivo Moron
20 Avgust, Utorak
Ferro Carril – Atletico Platense Ferro Carril 0:2 Atletico Platense
25 Oktobar, Petak
Nicolas Almagro – San Martin Nicolas Almagro 0:1 San Martin

kolo 2
22 Avgust, Četvrtak
Instituto – Sarmiento Instituto 2:3 Sarmiento
23 Avgust, Petak
Atletico Rafaela – Tigre Atletico Rafaela 1:2 Tigre
Temperley – Nueva Chicago Temperley 1:1 Nueva Chicago
Atlanta – Atletico Mitre Atlanta 1:0 Atletico Mitre
Deportivo Moron – Guillermo Brown Deportivo Moron 1:0 Guillermo Brown
Barracas Central – Alvarado Barracas Central 2:2 Alvarado
San Martin SJ – Estudiantes de Caseros San Martin SJ 0:1 Estudiantes de Caseros
Gimnasia de Jujuy – Chacarita Gimnasia de Jujuy 2:1 Chacarita
25 Avgust, Nedelja
Independiente R – Ferro Carril Independiente R 3:2 Ferro Carril
Nicolas Almagro – Gimnasia Mendoza Nicolas Almagro 0:1 Gimnasia Mendoza
All Boys – Brown All Boys 0:3 Brown
Atletico Platense – Estudiantes de Rio Cuarto Atletico Platense 3:1 Estudiantes de Rio Cuarto
San Martin – Villa Dalmine San Martin 1:0 Villa Dalmine
Agropecuario Argentino – Belgrano Agropecuario Argentino 1:0 Belgrano
26 Avgust, Ponedeljak
Quilmes – Defensores Belgrano Quilmes 1:0 Defensores Belgrano
Deportivo Santamarina – Deportivo Riestra Deportivo Santamarina 0:1 Deportivo Riestra

kolo 3
29 Avgust, Četvrtak
Alvarado – Deportivo Moron Alvarado 2:4 Deportivo Moron
31 Avgust, Subota
Belgrano – Barracas Central Belgrano 1:0 Barracas Central
Tigre – All Boys Tigre 2:0 All Boys
Brown – Gimnasia de Jujuy Brown 0:1 Gimnasia de Jujuy
Sarmiento – San Martin Sarmiento 3:1 San Martin
Defensores Belgrano – Atletico Rafaela Defensores Belgrano 2:2 Atletico Rafaela
Chacarita – Deportivo Santamarina Chacarita 0:3 Deportivo Santamarina
1 Septembar, Nedelja
Guillermo Brown – Temperley Guillermo Brown 0:1 Temperley
Estudiantes de Rio Cuarto – Independiente R Estudiantes de Rio Cuarto 3:1 Independiente R
1 Septembar, Nedelja
Villa Dalmine – Nicolas Almagro Villa Dalmine 1:1 Nicolas Almagro
Atletico Mitre – San Martin SJ Atletico Mitre 0:1 San Martin SJ
Deportivo Riestra – Instituto Deportivo Riestra 0:0 Instituto
Estudiantes de Caseros – Agropecuario Argentino Estudiantes de Caseros 1:0 Agropecuario Argentino
3 Septembar, Utorak
Gimnasia Mendoza – Quilmes Gimnasia Mendoza 0:0 Quilmes
Nueva Chicago – Atletico Platense Nueva Chicago 1:1 Atletico Platense
4 Septembar, Sreda
Ferro Carril – Atlanta Ferro Carril 0:2 Atlanta

kolo 4
6 Septembar, Petak
Barracas Central – Estudiantes de Caseros Barracas Central 3:4 Estudiantes de Caseros
7 Septembar, Subota
Deportivo Moron – Belgrano Deportivo Moron 1:1 Belgrano
Temperley – Alvarado Temperley 0:0 Alvarado
All Boys – Defensores Belgrano All Boys 0:1 Defensores Belgrano
Nicolas Almagro – Sarmiento Nicolas Almagro 0:0 Sarmiento
Villa Dalmine – Gimnasia Mendoza Villa Dalmine 2:0 Gimnasia Mendoza
Atlanta – Estudiantes de Rio Cuarto Atlanta 1:2 Estudiantes de Rio Cuarto
8 Septembar, Nedelja
Instituto – Chacarita Instituto 1:0 Chacarita
Atletico Platense – Guillermo Brown Atletico Platense 1:2 Guillermo Brown
Ferro Carril – Atletico Mitre Ferro Carril 0:0 Atletico Mitre
San Martin – Deportivo Riestra San Martin 2:0 Deportivo Riestra
Agropecuario Argentino – San Martin SJ Agropecuario Argentino 0:0 San Martin SJ
Independiente R – Nueva Chicago Independiente R 4:1 Nueva Chicago
9 Septembar, Ponedeljak
Gimnasia de Jujuy – Tigre Gimnasia de Jujuy 0:0 Tigre
10 Septembar, Utorak
Deportivo Santamarina – Brown Deportivo Santamarina 2:1 Brown
Atletico Rafaela – Quilmes Atletico Rafaela 0:0 Quilmes

kolo 5
13 Septembar, Petak
Belgrano – Temperley Belgrano 3:1 Temperley
13 Septembar, Petak
Estudiantes de Rio Cuarto – Ferro Carril Estudiantes de Rio Cuarto 2:1 Ferro Carril
Estudiantes de Caseros – Deportivo Moron Estudiantes de Caseros 1:0 Deportivo Moron
Defensores Belgrano – Gimnasia de Jujuy Defensores Belgrano 3:2 Gimnasia de Jujuy
Sarmiento – Villa Dalmine Sarmiento 1:0 Villa Dalmine
Brown – Instituto Brown 0:3 Instituto
Nueva Chicago – Atlanta Nueva Chicago 2:2 Atlanta
Alvarado – Atletico Platense Alvarado 2:0 Atletico Platense
14 Septembar, Subota
Atletico Mitre – Agropecuario Argentino Atletico Mitre 2:1 Agropecuario Argentino
Quilmes – All Boys Quilmes 3:1 All Boys
Guillermo Brown – Independiente R Guillermo Brown 1:0 Independiente R
Gimnasia Mendoza – Atletico Rafaela Gimnasia Mendoza 1:2 Atletico Rafaela
San Martin SJ – Barracas Central San Martin SJ 0:0 Barracas Central
16 Septembar, Ponedeljak
Deportivo Riestra – Nicolas Almagro Deportivo Riestra 1:0 Nicolas Almagro
17 Septembar, Utorak
Tigre – Deportivo Santamarina Tigre 1:1 Deportivo Santamarina
18 Septembar, Sreda
Chacarita – San Martin Chacarita 2:2 San Martin

kolo 6
20 Septembar, Petak
Gimnasia de Jujuy – Quilmes Gimnasia de Jujuy 0:0 Quilmes
21 Septembar, Subota
Ferro Carril – Nueva Chicago Ferro Carril 2:1 Nueva Chicago
Temperley – Estudiantes de Caseros Temperley 1:2 Estudiantes de Caseros
Villa Dalmine – Deportivo Riestra Villa Dalmine 3:0 Deportivo Riestra
Nicolas Almagro – Chacarita Nicolas Almagro 0:0 Chacarita
All Boys – Atletico Rafaela All Boys 2:1 Atletico Rafaela
Atlanta – Guillermo Brown Atlanta 2:1 Guillermo Brown
22 Septembar, Nedelja
Deportivo Moron – San Martin SJ Deportivo Moron 1:1 San Martin SJ
San Martin – Brown San Martin 2:0 Brown
Estudiantes de Rio Cuarto – Atletico Mitre Estudiantes de Rio Cuarto 0:0 Atletico Mitre
23 Septembar, Ponedeljak
Independiente R – Alvarado Independiente R 3:2 Alvarado
24 Septembar, Utorak
Sarmiento – Gimnasia Mendoza Sarmiento 4:1 Gimnasia Mendoza
Deportivo Santamarina – Defensores Belgrano Deportivo Santamarina 1:2 Defensores Belgrano
Atletico Platense – Belgrano Atletico Platense 1:0 Belgrano
25 Septembar, Sreda
Instituto – Tigre Instituto 3:0 Tigre
Barracas Central – Agropecuario Argentino Barracas Central 1:0 Agropecuario Argentino

kolo 7
27 Septembar, Petak
Alvarado – Atlanta Alvarado 1:2 Atlanta
Nueva Chicago – Estudiantes de Rio Cuarto Nueva Chicago 1:1 Estudiantes de Rio Cuarto
28 Septembar, Subota
Atletico Rafaela – Gimnasia de Jujuy Atletico Rafaela 2:0 Gimnasia de Jujuy
Chacarita – Villa Dalmine Chacarita 1:0 Villa Dalmine
Defensores Belgrano – Instituto Defensores Belgrano 1:1 Instituto
28 Septembar, Subota
Quilmes – Deportivo Santamarina Quilmes 0:0 Deportivo Santamarina
Guillermo Brown – Ferro Carril Guillermo Brown 2:0 Ferro Carril
Deportivo Riestra – Sarmiento Deportivo Riestra 2:2 Sarmiento
San Martin SJ – Temperley San Martin SJ 1:2 Temperley
Belgrano – Independiente R Belgrano 2:2 Independiente R
30 Septembar, Ponedeljak
Brown – Nicolas Almagro Brown 1:1 Nicolas Almagro
30 Septembar, Ponedeljak
Tigre – San Martin Tigre 0:1 San Martin
Gimnasia Mendoza – All Boys Gimnasia Mendoza 0:0 All Boys
Estudiantes de Caseros – Atletico Platense Estudiantes de Caseros 1:2 Atletico Platense
1 Oktobar, Utorak
Agropecuario Argentino – Deportivo Moron Agropecuario Argentino 0:1 Deportivo Moron
3 Oktobar, Četvrtak
Atletico Mitre – Barracas Central Atletico Mitre 4:2 Barracas Central

kolo 8
4 Oktobar, Petak
Instituto – Quilmes Instituto 1:1 Quilmes
5 Oktobar, Subota
Atlanta – Belgrano Atlanta 4:2 Belgrano
Estudiantes de Rio Cuarto – Guillermo Brown Estudiantes de Rio Cuarto 3:1 Guillermo Brown
Villa Dalmine – Brown Villa Dalmine 1:2 Brown
Gimnasia de Jujuy – All Boys Gimnasia de Jujuy 0:0 All Boys
5 Oktobar, Subota
Atletico Platense – San Martin SJ Atletico Platense 0:1 San Martin SJ
Sarmiento – Chacarita Sarmiento 5:1 Chacarita
Deportivo Moron – Barracas Central Deportivo Moron 1:0 Barracas Central
San Martin – Defensores Belgrano San Martin 0:0 Defensores Belgrano
Temperley – Agropecuario Argentino Temperley 0:0 Agropecuario Argentino
Independiente R – Estudiantes de Caseros Independiente R 0:2 Estudiantes de Caseros
7 Oktobar, Ponedeljak
Nueva Chicago – Atletico Mitre Nueva Chicago 0:0 Atletico Mitre
Deportivo Riestra – Gimnasia Mendoza Deportivo Riestra 0:0 Gimnasia Mendoza
8 Oktobar, Utorak
Deportivo Santamarina – Atletico Rafaela Deportivo Santamarina 1:1 Atletico Rafaela
Ferro Carril – Alvarado Ferro Carril 1:0 Alvarado
7 Decembar, Subota
Nicolas Almagro – Tigre Nicolas Almagro 0:3 Tigre

kolo 9
12 Oktobar, Subota
Belgrano – Ferro Carril Belgrano 2:2 Ferro Carril
Guillermo Brown – Nueva Chicago Guillermo Brown 2:0 Nueva Chicago
All Boys – Deportivo Santamarina All Boys 1:1 Deportivo Santamarina
Brown – Sarmiento Brown 1:1 Sarmiento
Gimnasia Mendoza – Gimnasia de Jujuy Gimnasia Mendoza 2:0 Gimnasia de Jujuy
Alvarado – Estudiantes de Rio Cuarto Alvarado 3:2 Estudiantes de Rio Cuarto
13 Oktobar, Nedelja
San Martin SJ – Independiente R San Martin SJ 3:1 Independiente R
Atletico Rafaela – Instituto Atletico Rafaela 3:2 Instituto
Atletico Mitre – Deportivo Moron Atletico Mitre 1:1 Deportivo Moron
Agropecuario Argentino – Atletico Platense Agropecuario Argentino 0:2 Atletico Platense
15 Oktobar, Utorak
Quilmes – San Martin Quilmes 1:4 San Martin
Defensores Belgrano – Nicolas Almagro Defensores Belgrano 1:1 Nicolas Almagro
Barracas Central – Temperley Barracas Central 0:1 Temperley
16 Oktobar, Sreda
Chacarita – Deportivo Riestra Chacarita 1:1 Deportivo Riestra
Tigre – Villa Dalmine Tigre 1:4 Villa Dalmine
28 Oktobar, Ponedeljak
Estudiantes de Caseros – Atlanta Estudiantes de Caseros 1:2 Atlanta

kolo 10
19 Oktobar, Subota
Nueva Chicago – Alvarado Nueva Chicago 0:1 Alvarado
Estudiantes de Rio Cuarto – Belgrano Estudiantes de Rio Cuarto 1:1 Belgrano
20 Oktobar, Nedelja
Guillermo Brown – Atletico Mitre Guillermo Brown 0:1 Atletico Mitre
Atlanta – San Martin SJ Atlanta 3:1 San Martin SJ
Villa Dalmine – Defensores Belgrano Villa Dalmine 0:0 Defensores Belgrano
San Martin – Atletico Rafaela San Martin 3:0 Atletico Rafaela
Independiente R – Agropecuario Argentino Independiente R 1:1 Agropecuario Argentino
20 Oktobar, Nedelja
Nicolas Almagro – Quilmes Nicolas Almagro 2:1 Quilmes
Instituto – All Boys Instituto 1:1 All Boys
Sarmiento – Tigre Sarmiento 1:1 Tigre
Deportivo Riestra – Brown Deportivo Riestra 1:0 Brown
21 Oktobar, Ponedeljak
Ferro Carril – Estudiantes de Caseros Ferro Carril 1:0 Estudiantes de Caseros
Chacarita – Gimnasia Mendoza Chacarita 1:0 Gimnasia Mendoza
Deportivo Santamarina – Gimnasia de Jujuy Deportivo Santamarina 0:0 Gimnasia de Jujuy
28 Oktobar, Ponedeljak
Temperley – Deportivo Moron Temperley 3:0 Deportivo Moron
29 Oktobar, Utorak
Atletico Platense – Barracas Central Atletico Platense 1:0 Barracas Central

kolo 11
2 Novembar, Subota
Atletico Rafaela – Nicolas Almagro Atletico Rafaela 3:1 Nicolas Almagro
San Martin SJ – Ferro Carril San Martin SJ 1:0 Ferro Carril
All Boys – San Martin All Boys 1:1 San Martin
Estudiantes de Caseros – Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Caseros 0:1 Estudiantes de Rio Cuarto
Quilmes – Villa Dalmine Quilmes 1:2 Villa Dalmine
Brown – Chacarita Brown 0:1 Chacarita
Gimnasia Mendoza – Deportivo Santamarina Gimnasia Mendoza 1:0 Deportivo Santamarina
Agropecuario Argentino – Atlanta Agropecuario Argentino 2:2 Atlanta
Belgrano – Nueva Chicago Belgrano 1:1 Nueva Chicago
3 Novembar, Nedelja
Defensores Belgrano – Sarmiento Defensores Belgrano 3:0 Sarmiento
Barracas Central – Independiente R Barracas Central 1:0 Independiente R
Gimnasia de Jujuy – Instituto Gimnasia de Jujuy 3:0 Instituto
Alvarado – Guillermo Brown Alvarado 0:0 Guillermo Brown
4 Novembar, Ponedeljak
Atletico Mitre – Temperley Atletico Mitre 0:1 Temperley
5 Novembar, Utorak
Deportivo Moron – Atletico Platense Deportivo Moron 0:1 Atletico Platense
6 Novembar, Sreda
Tigre – Deportivo Riestra Tigre 0:0 Deportivo Riestra

kolo 12
9 Novembar, Subota
Sarmiento – Quilmes Sarmiento 3:1 Quilmes
Estudiantes de Rio Cuarto – San Martin SJ Estudiantes de Rio Cuarto 0:1 San Martin SJ
Nueva Chicago – Estudiantes de Caseros Nueva Chicago 2:1 Estudiantes de Caseros
Villa Dalmine – Atletico Rafaela Villa Dalmine 0:0 Atletico Rafaela
Ferro Carril – Agropecuario Argentino Ferro Carril 0:1 Agropecuario Argentino
9 Novembar, Subota
Instituto – Deportivo Santamarina Instituto 2:0 Deportivo Santamarina
Alvarado – Atletico Mitre Alvarado 2:0 Atletico Mitre
Atletico Platense – Temperley Atletico Platense 0:1 Temperley
Atlanta – Barracas Central Atlanta 1:1 Barracas Central
Brown – Gimnasia Mendoza Brown 1:1 Gimnasia Mendoza
Nicolas Almagro – All Boys Nicolas Almagro 1:0 All Boys
Guillermo Brown – Belgrano Guillermo Brown 2:1 Belgrano
Independiente R – Deportivo Moron Independiente R 2:1 Deportivo Moron
10 Novembar, Nedelja
San Martin – Gimnasia de Jujuy San Martin 2:0 Gimnasia de Jujuy
Deportivo Riestra – Defensores Belgrano Deportivo Riestra 0:0 Defensores Belgrano
12 Novembar, Utorak
Chacarita – Tigre Chacarita 0:3 Tigre

kolo 13
16 Novembar, Subota
Belgrano – Alvarado Belgrano 2:2 Alvarado
San Martin SJ – Nueva Chicago San Martin SJ 1:0 Nueva Chicago
Quilmes – Deportivo Riestra Quilmes 1:1 Deportivo Riestra
All Boys – Villa Dalmine All Boys 0:1 Villa Dalmine
Defensores Belgrano – Chacarita Defensores Belgrano 2:1 Chacarita
16 Novembar, Subota
Agropecuario Argentino – Estudiantes de Rio Cuarto Agropecuario Argentino 1:2 Estudiantes de Rio Cuarto
Atletico Rafaela – Sarmiento Atletico Rafaela 1:1 Sarmiento
Gimnasia Mendoza – Instituto Gimnasia Mendoza 2:1 Instituto
Gimnasia de Jujuy – Nicolas Almagro Gimnasia de Jujuy 0:0 Nicolas Almagro
17 Novembar, Nedelja
Tigre – Brown Tigre 1:2 Brown
Temperley – Independiente R Temperley 2:0 Independiente R
19 Novembar, Utorak
Deportivo Santamarina – San Martin Deportivo Santamarina 1:3 San Martin
Atletico Mitre – Atletico Platense Atletico Mitre 0:1 Atletico Platense
Barracas Central – Ferro Carril Barracas Central 0:0 Ferro Carril
20 Novembar, Sreda
Deportivo Moron – Atlanta Deportivo Moron 1:0 Atlanta
8 Decembar, Nedelja
Estudiantes de Caseros – Guillermo Brown Estudiantes de Caseros 1:1 Guillermo Brown

kolo 14
23 Novembar, Subota
Atlanta – Temperley Atlanta 1:1 Temperley
Nicolas Almagro – Deportivo Santamarina Nicolas Almagro 1:0 Deportivo Santamarina
Deportivo Riestra – Atletico Rafaela Deportivo Riestra 1:0 Atletico Rafaela
Brown – Defensores Belgrano Brown 0:0 Defensores Belgrano
Nueva Chicago – Agropecuario Argentino Nueva Chicago 1:3 Agropecuario Argentino
23 Novembar, Subota
Belgrano – Atletico Mitre Belgrano 1:1 Atletico Mitre
Alvarado – Estudiantes de Caseros Alvarado 4:2 Estudiantes de Caseros
Villa Dalmine – Gimnasia de Jujuy Villa Dalmine 0:1 Gimnasia de Jujuy
Sarmiento – All Boys Sarmiento 1:0 All Boys
Ferro Carril – Deportivo Moron Ferro Carril 1:0 Deportivo Moron
Guillermo Brown – San Martin SJ Guillermo Brown 0:0 San Martin SJ
24 Novembar, Nedelja
Independiente R – Atletico Platense Independiente R 4:1 Atletico Platense
San Martin – Instituto San Martin 1:1 Instituto
Estudiantes de Rio Cuarto – Barracas Central Estudiantes de Rio Cuarto 0:0 Barracas Central
26 Novembar, Utorak
Tigre – Gimnasia Mendoza Tigre 1:0 Gimnasia Mendoza
27 Novembar, Sreda
Chacarita – Quilmes Chacarita 1:0 Quilmes

kolo 15
30 Novembar, Subota
Gimnasia de Jujuy – Sarmiento Gimnasia de Jujuy 1:3 Sarmiento
All Boys – Deportivo Riestra All Boys 2:0 Deportivo Riestra
Deportivo Moron – Estudiantes de Rio Cuarto Deportivo Moron 1:3 Estudiantes de Rio Cuarto
Atletico Mitre – Independiente R Atletico Mitre 0:0 Independiente R
30 Novembar, Subota
Estudiantes de Caseros – Belgrano Estudiantes de Caseros 0:0 Belgrano
Barracas Central – Nueva Chicago Barracas Central 2:1 Nueva Chicago
1 Decembar, Nedelja
Instituto – Nicolas Almagro Instituto 2:1 Nicolas Almagro
Agropecuario Argentino – Guillermo Brown Agropecuario Argentino 3:0 Guillermo Brown
Defensores Belgrano – Tigre Defensores Belgrano 2:1 Tigre
3 Decembar, Utorak
Deportivo Santamarina – Villa Dalmine Deportivo Santamarina 2:1 Villa Dalmine
Quilmes – Brown Quilmes 1:1 Brown
Atletico Rafaela – Chacarita Atletico Rafaela 2:0 Chacarita
Atletico Platense – Atlanta Atletico Platense 2:1 Atlanta
San Martin SJ – Alvarado San Martin SJ 1:1 Alvarado
Gimnasia Mendoza – San Martin Gimnasia Mendoza 0:3 San Martin
4 Decembar, Sreda
Temperley – Ferro Carril Temperley 0:1 Ferro Carril

kolo 16
7 Februar, Petak
Barracas Central – Guillermo Brown Barracas Central 1:1 Guillermo Brown
7 Februar, Petak
Quilmes – Tigre Quilmes 2:1 Tigre
Atletico Rafaela – Brown Atletico Rafaela 2:0 Brown
Temperley – Estudiantes de Rio Cuarto Temperley 0:0 Estudiantes de Rio Cuarto
Gimnasia de Jujuy – Deportivo Riestra Gimnasia de Jujuy 0:1 Deportivo Riestra
Defensores Belgrano – Gimnasia Mendoza Defensores Belgrano Gimnasia Mendoza
All Boys – Chacarita All Boys 1:1 Chacarita
Estudiantes de Caseros – Atletico Mitre Estudiantes de Caseros 3:2 Atletico Mitre
8 Februar, Subota
Atletico Platense – Ferro Carril Atletico Platense 0:3 Ferro Carril
San Martin SJ – Belgrano San Martin SJ 0:1 Belgrano
Deportivo Moron – Nueva Chicago Deportivo Moron 0:0 Nueva Chicago
9 Februar, Nedelja
San Martin – Nicolas Almagro San Martin - : - Nicolas Almagro
Instituto – Villa Dalmine Instituto Villa Dalmine
Agropecuario Argentino – Alvarado Agropecuario Argentino 1:0 Alvarado
Independiente R – Atlanta Independiente R Atlanta
11 Februar, Utorak
Deportivo Santamarina – Sarmiento Deportivo Santamarina 1:1 Sarmiento

kolo 17
15 Februar, Subota
Chacarita – Gimnasia de Jujuy Chacarita 0:0 Gimnasia de Jujuy
Brown – All Boys Brown 2:1 All Boys
Deportivo Riestra – Deportivo Santamarina Deportivo Riestra 1:0 Deportivo Santamarina
Estudiantes de Caseros – San Martin SJ Estudiantes de Caseros 5:3 San Martin SJ
15 Februar, Subota
Defensores Belgrano – Quilmes Defensores Belgrano 2:0 Quilmes
Ferro Carril – Independiente R Ferro Carril 1:0 Independiente R
Tigre – Atletico Rafaela Tigre 2:0 Atletico Rafaela
Alvarado – Barracas Central Alvarado 2:0 Barracas Central
Atletico Mitre – Atlanta Atletico Mitre 0:1 Atlanta
Guillermo Brown – Deportivo Moron Guillermo Brown 1:2 Deportivo Moron
Villa Dalmine – San Martin Villa Dalmine 1:2 San Martin
Nueva Chicago – Temperley Nueva Chicago 1:1 Temperley
Gimnasia Mendoza – Nicolas Almagro Gimnasia Mendoza 1:0 Nicolas Almagro
16 Februar, Nedelja
Belgrano – Agropecuario Argentino Belgrano 0:1 Agropecuario Argentino
Sarmiento – Instituto Sarmiento 2:1 Instituto
18 Februar, Utorak
Estudiantes de Rio Cuarto – Atletico Platense Estudiantes de Rio Cuarto 3:2 Atletico Platense

kolo 18
22 Februar, Subota
Atletico Rafaela – Defensores Belgrano Atletico Rafaela 1:3 Defensores Belgrano
Gimnasia de Jujuy – Brown Gimnasia de Jujuy 1:1 Brown
Independiente R – Estudiantes de Rio Cuarto Independiente R - : - Estudiantes de Rio Cuarto
Barracas Central – Belgrano Barracas Central 2:3 Belgrano
22 Februar, Subota
Agropecuario Argentino – Estudiantes de Caseros Agropecuario Argentino 0:1 Estudiantes de Caseros
Instituto – Deportivo Riestra Instituto 0:0 Deportivo Riestra
All Boys – Tigre All Boys 2:1 Tigre
Deportivo Moron – Alvarado Deportivo Moron 1:0 Alvarado
Atlanta – Ferro Carril Atlanta 2:1 Ferro Carril
Nicolas Almagro – Villa Dalmine Nicolas Almagro 0:0 Villa Dalmine
23 Februar, Nedelja
Quilmes – Gimnasia Mendoza Quilmes 2:2 Gimnasia Mendoza
San Martin SJ – Atletico Mitre San Martin SJ 0:0 Atletico Mitre
Atletico Platense – Nueva Chicago Atletico Platense 0:1 Nueva Chicago
24 Februar, Ponedeljak
Temperley – Guillermo Brown Temperley 1:3 Guillermo Brown
Deportivo Santamarina – Chacarita Deportivo Santamarina 2:1 Chacarita
San Martin – Sarmiento San Martin 2:0 Sarmiento

kolo 19
28 Februar, Petak
Tigre – Gimnasia de Jujuy Tigre 3:1 Gimnasia de Jujuy
Defensores Belgrano – All Boys Defensores Belgrano 0:2 All Boys
29 Februar, Subota
Estudiantes de Rio Cuarto – Atlanta Estudiantes de Rio Cuarto 1:0 Atlanta
Alvarado – Temperley Alvarado 0:2 Temperley
Sarmiento – Nicolas Almagro Sarmiento 0:1 Nicolas Almagro
Belgrano – Deportivo Moron Belgrano 1:0 Deportivo Moron
Brown – Deportivo Santamarina Brown 0:0 Deportivo Santamarina
Quilmes – Atletico Rafaela Quilmes 1:1 Atletico Rafaela
1 Mart, Nedelja
Guillermo Brown – Atletico Platense Guillermo Brown 1:1 Atletico Platense
Nueva Chicago – Independiente R Nueva Chicago 1:1 Independiente R
Gimnasia Mendoza – Villa Dalmine Gimnasia Mendoza 3:1 Villa Dalmine
1 Mart, Nedelja
San Martin SJ – Agropecuario Argentino San Martin SJ 3:2 Agropecuario Argentino
Atletico Mitre – Ferro Carril Atletico Mitre 0:1 Ferro Carril
Estudiantes de Caseros – Barracas Central Estudiantes de Caseros - : - Barracas Central
Deportivo Riestra – San Martin Deportivo Riestra 0:1 San Martin
3 Mart, Utorak
Chacarita – Instituto Chacarita 1:0 Instituto

kolo 20
6 Mart, Petak
Deportivo Santamarina – Tigre Deportivo Santamarina - : - Tigre
Atletico Platense – Alvarado Atletico Platense 0:2 Alvarado
Gimnasia de Jujuy – Defensores Belgrano Gimnasia de Jujuy 0:1 Defensores Belgrano
Villa Dalmine – Sarmiento Villa Dalmine 1:0 Sarmiento
Deportivo Moron – Estudiantes de Caseros Deportivo Moron 1:0 Estudiantes de Caseros
Agropecuario Argentino – Atletico Mitre Agropecuario Argentino 2:0 Atletico Mitre
7 Mart, Subota
Atletico Rafaela – Gimnasia Mendoza Atletico Rafaela 1:5 Gimnasia Mendoza
All Boys – Quilmes All Boys 1:0 Quilmes
Nicolas Almagro – Deportivo Riestra Nicolas Almagro 0:2 Deportivo Riestra
Atlanta – Nueva Chicago Atlanta 2:0 Nueva Chicago
8 Mart, Nedelja
Instituto – Brown Instituto 1:1 Brown
San Martin – Chacarita San Martin 0:1 Chacarita
Temperley – Belgrano Temperley 1:1 Belgrano
Barracas Central – San Martin SJ Barracas Central 2:0 San Martin SJ
Independiente R – Guillermo Brown Independiente R 0:0 Guillermo Brown
10 Mart, Utorak
Ferro Carril – Estudiantes de Rio Cuarto Ferro Carril - : - Estudiantes de Rio Cuarto

kolo 21
14 Mart, Subota
Defensores Belgrano – Deportivo Santamarina Defensores Belgrano 1:0 Deportivo Santamarina
Atletico Rafaela – All Boys Atletico Rafaela 3:2 All Boys
Estudiantes de Caseros – Temperley Estudiantes de Caseros 2:2 Temperley
Atletico Mitre – Estudiantes de Rio Cuarto Atletico Mitre 0:0 Estudiantes de Rio Cuarto
Agropecuario Argentino – Barracas Central Agropecuario Argentino 2:0 Barracas Central
14 Mart, Subota
Alvarado – Independiente R Alvarado 0:3 Independiente R
Brown – San Martin Brown 1:0 San Martin
Nueva Chicago – Ferro Carril Nueva Chicago 1:1 Ferro Carril
Guillermo Brown – Atlanta Guillermo Brown 0:0 Atlanta
Tigre – Instituto Tigre 0:3 Instituto
15 Mart, Nedelja
Belgrano – Atletico Platense Belgrano 1:1 Atletico Platense
San Martin SJ – Deportivo Moron San Martin SJ - : - Deportivo Moron
Quilmes – Gimnasia de Jujuy Quilmes - : - Gimnasia de Jujuy
Deportivo Riestra – Villa Dalmine Deportivo Riestra Villa Dalmine
17 Mart, Utorak
Chacarita – Nicolas Almagro Chacarita 1:2 Nicolas Almagro
Gimnasia Mendoza – Sarmiento Gimnasia Mendoza Match Sarmiento

kolo 22
20 Mart, Petak
Temperley – San Martin SJ Temperley - : - San Martin SJ
Atlanta – Alvarado Atlanta - : - Alvarado
Gimnasia de Jujuy – Atletico Rafaela Gimnasia de Jujuy - : - Atletico Rafaela
All Boys – Gimnasia Mendoza All Boys - : - Gimnasia Mendoza
Nicolas Almagro – Brown Nicolas Almagro - : - Brown
Instituto – Defensores Belgrano Instituto - : - Defensores Belgrano
Estudiantes de Rio Cuarto – Nueva Chicago Estudiantes de Rio Cuarto - : - Nueva Chicago
Deportivo Santamarina – Quilmes Deportivo Santamarina - : - Quilmes
San Martin – Tigre San Martin - : - Tigre
Ferro Carril – Guillermo Brown Ferro Carril - : - Guillermo Brown
Barracas Central – Atletico Mitre Barracas Central - : - Atletico Mitre
Independiente R – Belgrano Independiente R - : - Belgrano
Sarmiento – Deportivo Riestra Sarmiento - : - Deportivo Riestra
Villa Dalmine – Chacarita Villa Dalmine - : - Chacarita
Deportivo Moron – Agropecuario Argentino Deportivo Moron - : - Agropecuario Argentino
Atletico Platense – Estudiantes de Caseros Atletico Platense - : - Estudiantes de Caseros

kolo 23
27 Mart, Petak
Quilmes – Instituto Quilmes - : - Instituto
Chacarita – Sarmiento Chacarita - : - Sarmiento
All Boys – Gimnasia de Jujuy All Boys - : - Gimnasia de Jujuy
Atletico Rafaela – Deportivo Santamarina Atletico Rafaela - : - Deportivo Santamarina
Brown – Villa Dalmine Brown - : - Villa Dalmine
Belgrano – Atlanta Belgrano - : - Atlanta
Guillermo Brown – Estudiantes de Rio Cuarto Guillermo Brown - : - Estudiantes de Rio Cuarto
Estudiantes de Caseros – Independiente R Estudiantes de Caseros - : - Independiente R
Alvarado – Ferro Carril Alvarado - : - Ferro Carril
Barracas Central – Deportivo Moron Barracas Central - : - Deportivo Moron
Atletico Mitre – Nueva Chicago Atletico Mitre - : - Nueva Chicago
Defensores Belgrano – San Martin Defensores Belgrano - : - San Martin
Gimnasia Mendoza – Deportivo Riestra Gimnasia Mendoza - : - Deportivo Riestra
Agropecuario Argentino – Temperley Agropecuario Argentino - : - Temperley
Tigre – Nicolas Almagro Tigre - : - Nicolas Almagro
San Martin SJ – Atletico Platense San Martin SJ - : - Atletico Platense

kolo 24
3 Mart, Utorak
Atlanta – Estudiantes de Caseros Atlanta - : - Estudiantes de Caseros
Deportivo Santamarina – All Boys Deportivo Santamarina - : - All Boys
San Martin – Quilmes San Martin - : - Quilmes
Ferro Carril – Belgrano Ferro Carril - : - Belgrano
Atletico Platense – Agropecuario Argentino Atletico Platense - : - Agropecuario Argentino
Sarmiento – Brown Sarmiento - : - Brown
Deportivo Riestra – Chacarita Deportivo Riestra - : - Chacarita
Villa Dalmine – Tigre Villa Dalmine - : - Tigre
Deportivo Moron – Atletico Mitre Deportivo Moron - : - Atletico Mitre
Independiente R – San Martin SJ Independiente R - : - San Martin SJ
Estudiantes de Rio Cuarto – Alvarado Estudiantes de Rio Cuarto - : - Alvarado
Nueva Chicago – Guillermo Brown Nueva Chicago - : - Guillermo Brown
Temperley – Barracas Central Temperley - : - Barracas Central
Gimnasia de Jujuy – Gimnasia Mendoza Gimnasia de Jujuy - : - Gimnasia Mendoza
Nicolas Almagro – Defensores Belgrano Nicolas Almagro - : - Defensores Belgrano
Instituto – Atletico Rafaela Instituto - : - Atletico Rafaela

kolo 25
10 April, Petak
Estudiantes de Caseros – Ferro Carril Estudiantes de Caseros - : - Ferro Carril
Alvarado – Nueva Chicago Alvarado - : - Nueva Chicago
Barracas Central – Atletico Platense Barracas Central - : - Atletico Platense
Atletico Mitre – Guillermo Brown Atletico Mitre - : - Guillermo Brown
Defensores Belgrano – Villa Dalmine Defensores Belgrano - : - Villa Dalmine
Gimnasia Mendoza – Chacarita Gimnasia Mendoza - : - Chacarita
Agropecuario Argentino – Independiente R Agropecuario Argentino - : - Independiente R
Deportivo Moron – Temperley Deportivo Moron - : - Temperley
Belgrano – Estudiantes de Rio Cuarto Belgrano - : - Estudiantes de Rio Cuarto
Quilmes – Nicolas Almagro Quilmes - : - Nicolas Almagro
Tigre – Sarmiento Tigre - : - Sarmiento
San Martin SJ – Atlanta San Martin SJ - : - Atlanta
Gimnasia de Jujuy – Deportivo Santamarina Gimnasia de Jujuy - : - Deportivo Santamarina
All Boys – Instituto All Boys - : - Instituto
Atletico Rafaela – San Martin Atletico Rafaela - : - San Martin
Brown – Deportivo Riestra Brown - : - Deportivo Riestra

kolo 26
17 April, Petak
Deportivo Riestra – Tigre Deportivo Riestra - : - Tigre
Sarmiento – Defensores Belgrano Sarmiento - : - Defensores Belgrano
Atletico Platense – Deportivo Moron Atletico Platense - : - Deportivo Moron
Ferro Carril – San Martin SJ Ferro Carril - : - San Martin SJ
San Martin – All Boys San Martin - : - All Boys
Deportivo Santamarina – Gimnasia Mendoza Deportivo Santamarina - : - Gimnasia Mendoza
Estudiantes de Rio Cuarto – Estudiantes de Caseros Estudiantes de Rio Cuarto - : - Estudiantes de Caseros
Villa Dalmine – Quilmes Villa Dalmine - : - Quilmes
Temperley – Atletico Mitre Temperley - : - Atletico Mitre
Atlanta – Agropecuario Argentino Atlanta - : - Agropecuario Argentino
Nueva Chicago – Belgrano Nueva Chicago - : - Belgrano
Chacarita – Brown Chacarita - : - Brown
Nicolas Almagro – Atletico Rafaela Nicolas Almagro - : - Atletico Rafaela
Instituto – Gimnasia de Jujuy Instituto - : - Gimnasia de Jujuy
Independiente R – Barracas Central Independiente R - : - Barracas Central
Guillermo Brown – Alvarado Guillermo Brown - : - Alvarado

kolo 27
24 April, Petak
Estudiantes de Caseros – Nueva Chicago Estudiantes de Caseros - : - Nueva Chicago
Barracas Central – Atlanta Barracas Central - : - Atlanta
Atletico Mitre – Alvarado Atletico Mitre - : - Alvarado
Defensores Belgrano – Deportivo Riestra Defensores Belgrano - : - Deportivo Riestra
Deportivo Santamarina – Instituto Deportivo Santamarina - : - Instituto
Gimnasia Mendoza – Brown Gimnasia Mendoza - : - Brown
Agropecuario Argentino – Ferro Carril Agropecuario Argentino - : - Ferro Carril
Deportivo Moron – Independiente R Deportivo Moron - : - Independiente R
Temperley – Atletico Platense Temperley - : - Atletico Platense
Quilmes – Sarmiento Quilmes - : - Sarmiento
Tigre – Chacarita Tigre - : - Chacarita
San Martin SJ – Estudiantes de Rio Cuarto San Martin SJ - : - Estudiantes de Rio Cuarto
Gimnasia de Jujuy – San Martin Gimnasia de Jujuy - : - San Martin
All Boys – Nicolas Almagro All Boys - : - Nicolas Almagro
Atletico Rafaela – Villa Dalmine Atletico Rafaela - : - Villa Dalmine
Belgrano – Guillermo Brown Belgrano - : - Guillermo Brown

kolo 28
1 Maj, Petak
Deportivo Riestra – Quilmes Deportivo Riestra - : - Quilmes
Sarmiento – Atletico Rafaela Sarmiento - : - Atletico Rafaela
Atletico Platense – Atletico Mitre Atletico Platense - : - Atletico Mitre
Alvarado – Belgrano Alvarado - : - Belgrano
Ferro Carril – Barracas Central Ferro Carril - : - Barracas Central
San Martin – Deportivo Santamarina San Martin - : - Deportivo Santamarina
Estudiantes de Rio Cuarto – Agropecuario Argentino Estudiantes de Rio Cuarto - : - Agropecuario Argentino
Villa Dalmine – All Boys Villa Dalmine - : - All Boys
Guillermo Brown – Estudiantes de Caseros Guillermo Brown - : - Estudiantes de Caseros
Atlanta – Deportivo Moron Atlanta - : - Deportivo Moron
Nueva Chicago – San Martin SJ Nueva Chicago - : - San Martin SJ
Chacarita – Defensores Belgrano Chacarita - : - Defensores Belgrano
Brown – Tigre Brown - : - Tigre
Nicolas Almagro – Gimnasia de Jujuy Nicolas Almagro - : - Gimnasia de Jujuy
Instituto – Gimnasia Mendoza Instituto - : - Gimnasia Mendoza
Independiente R – Temperley Independiente R - : - Temperley

kolo 29
8 Maj, Petak
Atletico Platense – Independiente R Atletico Platense - : - Independiente R
Barracas Central – Estudiantes de Rio Cuarto Barracas Central - : - Estudiantes de Rio Cuarto
Atletico Mitre – Belgrano Atletico Mitre - : - Belgrano
Defensores Belgrano – Brown Defensores Belgrano - : - Brown
Deportivo Santamarina – Nicolas Almagro Deportivo Santamarina - : - Nicolas Almagro
Gimnasia Mendoza – Tigre Gimnasia Mendoza - : - Tigre
Agropecuario Argentino – Nueva Chicago Agropecuario Argentino - : - Nueva Chicago
Estudiantes de Caseros – Alvarado Estudiantes de Caseros - : - Alvarado
Deportivo Moron – Ferro Carril Deportivo Moron - : - Ferro Carril
Quilmes – Chacarita Quilmes - : - Chacarita
San Martin SJ – Guillermo Brown San Martin SJ - : - Guillermo Brown
Gimnasia de Jujuy – Villa Dalmine Gimnasia de Jujuy - : - Villa Dalmine
All Boys – Sarmiento All Boys - : - Sarmiento
Atletico Rafaela – Deportivo Riestra Atletico Rafaela - : - Deportivo Riestra
Instituto – San Martin Instituto - : - San Martin
Temperley – Atlanta Temperley - : - Atlanta

kolo 30
15 Maj, Petak
Villa Dalmine – Deportivo Santamarina Villa Dalmine - : - Deportivo Santamarina
Deportivo Riestra – All Boys Deportivo Riestra - : - All Boys
Sarmiento – Gimnasia de Jujuy Sarmiento - : - Gimnasia de Jujuy
Alvarado – San Martin SJ Alvarado - : - San Martin SJ
Ferro Carril – Temperley Ferro Carril - : - Temperley
San Martin – Gimnasia Mendoza San Martin - : - Gimnasia Mendoza
Guillermo Brown – Agropecuario Argentino Guillermo Brown - : - Agropecuario Argentino
Independiente R – Atletico Mitre Independiente R - : - Atletico Mitre
Belgrano – Estudiantes de Caseros Belgrano - : - Estudiantes de Caseros
Nicolas Almagro – Instituto Nicolas Almagro - : - Instituto
Brown – Quilmes Brown - : - Quilmes
Chacarita – Atletico Rafaela Chacarita - : - Atletico Rafaela
Tigre – Defensores Belgrano Tigre - : - Defensores Belgrano
Nueva Chicago – Barracas Central Nueva Chicago - : - Barracas Central
Atlanta – Atletico Platense Atlanta - : - Atletico Platense
Estudiantes de Rio Cuarto – Deportivo Moron Estudiantes de Rio Cuarto - : - Deportivo Moron

OPKLADE
True Detective True Detective 27.5 poeni (75%)
leu leu 27 poeni (75%)
RV RV 27 poeni (75%)
  Rejting Rejting       Kladi se Kladi se    
POSLEDNJE PORUKE NA FORUMU
BUY ORIGINAL,TOEFL,IELTS,TOEIC,PASSPORT,ID CARDS,VISA,DRIVING LICENSE
Poslednji odgovor: 54 pre nekoliko dana
Buy real registered passports (www.validdocumentsonline.com) driver's license,
Poslednji odgovor: 167 pre nekoliko dana
Buy real USA/UK/CANADA/GERMAN passports https://validdocumentsonline.com buy ori
Poslednji odgovor: 167 pre nekoliko dana
LiveTV SPONZORISANI OGLASI

 
      LiveTV Pravila         Na vrh   
 
© 2006-2020 LiveTV. Sva prava zadržana.
Sva imena klubova i kanala kao i njihovi logotipi su vlasništvo njihovih vlasnika.