LiveTV Türkiye / Tüm Spor olaylarını canlı ve bedava izleyebilirsiniz!
YAYIN   CANLI SKORLAR   SONUÇLAR   ARŞIV VIDEOLAR   YARDIM   HAKKINDA
Giriş yap Giriş yap   Kayıt ol Kayıt ol
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
FORUM   İLETIŞIM
New on LiveTV
Maç özetleri Kentucky – Ole Miss
Maç özetleri Arizona – Houston
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to kaydol yada bağlan
Best Odds Today
Arizona – Toronto
1 3.95     X 4.5     2 1.77
   Yerel saatiniz: 2:51 (UTC +1)
FutbolBuz hokeyiBasketbolTenisVoleybol
Boks (hiç bir yayın yok)YarışlarKış sporlarıAtletizm...
Dün (19 kasım, pazar)
Basketbol. NCAA Florida Int'l – Concordia St Paul
 
20:00 (NCAA)
Basketbol. NCAA Lehigh – Far Istern Yniversiti
 
20:00 (NCAA)
Basketbol. NCAA Yale – Carrick
 
20:00 (NCAA)
Basketbol. NCAA Kent State – Mississippi Valley State
 
21:00 (NCAA)
Basketbol. NCAA North Carolina Central – Southern University
 
22:00 (NCAA)
Binicilik. National Event Racing, USA
 
22:30 (National Event)
Bugün (20 kasım, pazartesi)
Buz hokeyi. NHL Ottawa – Rangers
  0:1
1:00 (NHL)
Basketbol. NBA Detroit – Minnesota
  71:80
1:00 (NBA)
Basketbol. NCAA Hofstra – Auburn
 
1:00 (NCAA)
Beyzbol. Friendly Tournament Agilas de Meksikali – Mayos de Navohoa
 
1:00 (Friendly Tournament)
Beyzbol. Friendly Tournament Akis Obregon – Naranjeros de Hermosillo
 
1:00 (Friendly Tournament)
Futbol. Arjantin Primera Division Talleres Cordoba – Rosario Central
  0:0
1:30 (Arjantin Primera Division)
Futbol. Kolombiya Primera Division La Equidad – Deportes Tolima
  0:0
1:30 (Kolombiya Primera Division)
Futbol. Meksika Primera Division Santos L – America
  0:0
1:30 (Meksika Primera Division)
Basketbol. NCAA Fordham – Tulane
 
1:30 (NCAA)
Basketbol. NCAA Iowa State – Boise State
 
1:30 (NCAA)
Buz hokeyi. NHL Florida – Anaheim
  0:0
2:00 (NHL)
Buz hokeyi. NHL Los Angeles – Vegas
  0:3
2:00 (NHL)
Basketbol. NBA Chicago – Phoenix
  48:48
2:00 (NBA)
Basketbol. NCAA Saint Peters – Southern Alabama
 
2:00 (NCAA)
Basketbol. NCAA Vermont – Northern Kentucky
 
2:00 (NCAA)
Basketbol. NCAA San Jose State – St. Mary's (Ca.)
 
2:00 (NCAA)
Basketbol. NCAA Vanderbilt – USC
 
2:00 (NCAA)
Amerikan futbolu. NFL Philadelphia – Dallas
  7:3
2:30 (NFL)
Basketbol. NCAA Colorado – Mercer
 
2:30 (NCAA)
Tüm yayınlar-      

 
İspanya Segunda Division
Futbol
   
    Takvim
Video Broadcasts   Results
Klasman   Video Archive
 
11/1212/1313/1414/1515/1616/1717/18


Gelecek maçlar
 
  Zaragoza – Reus Deportiu
25 kasım, cumartesi
  Cadiz – Valladolid
25 kasım, cumartesi
 
  Albacete – Sporting Gijon
25 kasım, cumartesi
  Tenerife – Rayo Vallecano
25 kasım, cumartesi
 
  Cordoba – Cultural Leonesa
25 kasım, cumartesi
  Grenada – Huesca
25 kasım, cumartesi
 
  Alcorcon – Sevilla II
25 kasım, cumartesi
  Lugo – Osasuna
25 kasım, cumartesi
 
  Gimnastic Tarragona – Lorca
25 kasım, cumartesi
  Barcelona II – Almeria
25 kasım, cumartesi
 
  Real Oviedo – Numancia
25 kasım, cumartesi

Hafta 1 (Video)
18 ağustos, cuma
Lorca – Cultural Leonesa Lorca 2:0 Cultural Leonesa
Tenerife – Zaragoza Tenerife 1:0 Zaragoza
19 ağustos, cumartesi
Osasuna – Sevilla II Osasuna 1:1 Sevilla II
Alcorcon – Sporting Gijon Alcorcon 0:0 Sporting Gijon
Numancia – Huesca Numancia 1:0 Huesca
Cordoba – Cadiz Cordoba 1:2 Cadiz
Valladolid – Barcelona II Valladolid 1:2 Barcelona II
20 ağustos, pazar
Real Oviedo – Rayo Vallecano Real Oviedo 2:3 Rayo Vallecano
Gimnastic Tarragona – Almeria Gimnastic Tarragona 0:1 Almeria
Grenada – Albacete Grenada 0:0 Albacete
21 ağustos, pazartesi
Lugo – Reus Deportiu Lugo 0:0 Reus Deportiu

Hafta 2 (Video)
25 ağustos, cuma
Albacete – Cordoba Albacete 0:3 Cordoba
26 ağustos, cumartesi
Huesca – Lorca Huesca 2:0 Lorca
Cultural Leonesa – Osasuna Cultural Leonesa 2:1 Osasuna
Sevilla II – Valladolid Sevilla II 1:2 Valladolid
Rayo Vallecano – Numancia Rayo Vallecano 2:2 Numancia
Almeria – Real Oviedo Almeria 1:1 Real Oviedo
27 ağustos, pazar
Zaragoza – Grenada Zaragoza 1:1 Grenada
Sporting Gijon – Lugo Sporting Gijon 2:0 Lugo
Cadiz – Alcorcon Cadiz 0:0 Alcorcon
Reus Deportiu – Gimnastic Tarragona Reus Deportiu 1:1 Gimnastic Tarragona
28 ağustos, pazartesi
Barcelona II – Tenerife Barcelona II 0:3 Tenerife

Hafta 3 (Video)
1 eylül, cuma
Grenada – Barcelona II Grenada 2:2 Barcelona II
2 eylül, cumartesi
Numancia – Almeria Numancia 1:0 Almeria
Lugo – Cadiz Lugo 0:1 Cadiz
Osasuna – Huesca Osasuna 1:1 Huesca
Lorca – Rayo Vallecano Lorca 0:0 Rayo Vallecano
Gimnastic Tarragona – Sporting Gijon Gimnastic Tarragona 0:4 Sporting Gijon
3 eylül, pazar
Real Oviedo – Reus Deportiu Real Oviedo 3:0 Reus Deportiu
Sevilla II – Cultural Leonesa Sevilla II 1:1 Cultural Leonesa
Valladolid – Tenerife Valladolid 2:0 Tenerife
Cordoba – Zaragoza Cordoba 1:2 Zaragoza
4 eylül, pazartesi
Alcorcon – Albacete Alcorcon 1:0 Albacete

Hafta 4 (Video)
8 eylül, cuma
Cadiz – Gimnastic Tarragona Cadiz 2:0 Gimnastic Tarragona
9 eylül, cumartesi
Huesca – Sevilla II Huesca 0:0 Sevilla II
Sporting Gijon – Real Oviedo Sporting Gijon 1:1 Real Oviedo
Barcelona II – Cordoba Barcelona II 4:0 Cordoba
Almeria – Lorca Almeria 2:1 Lorca
10 eylül, pazar
Tenerife – Grenada Tenerife 2:2 Grenada
Zaragoza – Alcorcon Zaragoza 0:1 Alcorcon
Cultural Leonesa – Valladolid Cultural Leonesa 4:4 Valladolid
Albacete – Lugo Albacete 0:1 Lugo
Rayo Vallecano – Osasuna Rayo Vallecano 0:3 Osasuna
11 eylül, pazartesi
Reus Deportiu – Numancia Reus Deportiu 1:0 Numancia

Hafta 5 (Video)
15 eylül, cuma
Lugo – Zaragoza Lugo 1:1 Zaragoza
16 eylül, cumartesi
Valladolid – Grenada Valladolid 2:1 Grenada
Lorca – Reus Deportiu Lorca 1:1 Reus Deportiu
Sevilla II – Rayo Vallecano Sevilla II 0:0 Rayo Vallecano
Osasuna – Almeria Osasuna 2:1 Almeria
Numancia – Sporting Gijon Numancia 3:0 Sporting Gijon
17 eylül, pazar
Cultural Leonesa – Huesca Cultural Leonesa 3:2 Huesca
Alcorcon – Barcelona II Alcorcon 1:1 Barcelona II
Real Oviedo – Cadiz Real Oviedo 1:0 Cadiz
Gimnastic Tarragona – Albacete Gimnastic Tarragona 3:1 Albacete
Cordoba – Tenerife Cordoba 2:0 Tenerife

Hafta 6 (Video)
22 eylül, cuma
Almeria – Sevilla II Almeria 3:0 Sevilla II
23 eylül, cumartesi
Reus Deportiu – Osasuna Reus Deportiu 0:0 Osasuna
Sporting Gijon – Lorca Sporting Gijon 1:0 Lorca
Grenada – Cordoba Grenada 3:1 Cordoba
Tenerife – Alcorcon Tenerife 4:0 Alcorcon
24 eylül, pazar
Huesca – Valladolid Huesca 1:0 Valladolid
Rayo Vallecano – Cultural Leonesa Rayo Vallecano 3:1 Cultural Leonesa
Albacete – Real Oviedo Albacete 2:1 Real Oviedo
Cadiz – Numancia Cadiz 0:0 Numancia
Zaragoza – Gimnastic Tarragona Zaragoza 1:1 Gimnastic Tarragona
25 eylül, pazartesi
Barcelona II – Lugo Barcelona II 1:2 Lugo

Hafta 7
29 eylül, cuma
Cultural Leonesa – Almeria Cultural Leonesa 0:0 Almeria
30 eylül, cumartesi
Valladolid – Cordoba Valladolid 4:1 Cordoba
Numancia – Albacete Numancia 5:1 Albacete
Lorca – Cadiz Lorca 3:0 Cadiz
1 ekim, pazar
Alcorcon – Grenada Alcorcon 1:2 Grenada
Huesca – Rayo Vallecano Huesca 2:1 Rayo Vallecano
Osasuna – Sporting Gijon Osasuna 2:0 Sporting Gijon
Lugo – Tenerife Lugo 1:0 Tenerife
Sevilla II – Reus Deportiu Sevilla II 0:1 Reus Deportiu
2 ekim, pazartesi
Real Oviedo – Zaragoza Real Oviedo 2:2 Zaragoza
1 kasım, çarşamba
Gimnastic Tarragona – Barcelona II Gimnastic Tarragona 0:0 Barcelona II

Hafta 8 (Video)
7 ekim, cumartesi
Sporting Gijon – Sevilla II Sporting Gijon 3:0 Sevilla II
Reus Deportiu – Cultural Leonesa Reus Deportiu 1:1 Cultural Leonesa
Almeria – Huesca Almeria 0:3 Huesca
Tenerife – Gimnastic Tarragona Tenerife 2:0 Gimnastic Tarragona
Cadiz – Osasuna Cadiz 0:2 Osasuna
8 ekim, pazar
Albacete – Lorca Albacete 2:1 Lorca
Rayo Vallecano – Valladolid Rayo Vallecano 4:1 Valladolid
Barcelona II – Real Oviedo Barcelona II 1:1 Real Oviedo
Cordoba – Alcorcon Cordoba 3:0 Alcorcon
Grenada – Lugo Grenada 2:0 Lugo
Zaragoza – Numancia Zaragoza 3:0 Numancia

Hafta 9
10 ekim, salı
Huesca – Reus Deportiu Huesca 1:1 Reus Deportiu
Cultural Leonesa – Sporting Gijon Cultural Leonesa 0:2 Sporting Gijon
11 ekim, çarşamba
Gimnastic Tarragona – Grenada Gimnastic Tarragona 2:0 Grenada
Numancia – Barcelona II Numancia 1:0 Barcelona II
Real Oviedo – Tenerife Real Oviedo 1:1 Tenerife
Lorca – Zaragoza Lorca 0:2 Zaragoza
Sevilla II – Cadiz Sevilla II 0:0 Cadiz
12 ekim, perşembe
Lugo – Cordoba Lugo 2:0 Cordoba
Valladolid – Alcorcon Valladolid 4:0 Alcorcon
Osasuna – Albacete Osasuna 1:0 Albacete
Rayo Vallecano – Almeria Rayo Vallecano 1:0 Almeria

Hafta 10 (Video)
13 ekim, cuma
Sporting Gijon – Huesca Sporting Gijon 1:1 Huesca
14 ekim, cumartesi
Cadiz – Cultural Leonesa Cadiz 2:2 Cultural Leonesa
Grenada – Real Oviedo Grenada 2:0 Real Oviedo
Barcelona II – Lorca Barcelona II 1:0 Lorca
Tenerife – Numancia Tenerife 1:1 Numancia
15 ekim, pazar
Reus Deportiu – Rayo Vallecano Reus Deportiu 0:2 Rayo Vallecano
Albacete – Sevilla II Albacete 2:1 Sevilla II
Almeria – Valladolid Almeria 1:1 Valladolid
Cordoba – Gimnastic Tarragona Cordoba 1:5 Gimnastic Tarragona
Zaragoza – Osasuna Zaragoza 1:1 Osasuna
16 ekim, pazartesi
Alcorcon – Lugo Alcorcon 0:1 Lugo

Hafta 11 (Video)
20 ekim, cuma
Osasuna – Barcelona II Osasuna 2:2 Barcelona II
21 ekim, cumartesi
Huesca – Cadiz Huesca 1:0 Cadiz
Numancia – Grenada Numancia 1:3 Grenada
Lorca – Tenerife Lorca 2:2 Tenerife
Sevilla II – Zaragoza Sevilla II 2:2 Zaragoza
22 ekim, pazar
Real Oviedo – Cordoba Real Oviedo 2:0 Cordoba
Valladolid – Lugo Valladolid 2:2 Lugo
Rayo Vallecano – Sporting Gijon Rayo Vallecano 1:1 Sporting Gijon
Gimnastic Tarragona – Alcorcon Gimnastic Tarragona 0:3 Alcorcon
Almeria – Reus Deportiu Almeria 0:1 Reus Deportiu
23 ekim, pazartesi
Cultural Leonesa – Albacete Cultural Leonesa 0:0 Albacete

Hafta 12 (Video)
27 ekim, cuma
Zaragoza – Cultural Leonesa Zaragoza 0:0 Cultural Leonesa
28 ekim, cumartesi
Lugo – Gimnastic Tarragona Lugo 1:0 Gimnastic Tarragona
Cadiz – Rayo Vallecano Cadiz 0:0 Rayo Vallecano
Albacete – Huesca Albacete 0:0 Huesca
Sporting Gijon – Almeria Sporting Gijon 2:0 Almeria
29 ekim, pazar
Barcelona II – Sevilla II Barcelona II 1:1 Sevilla II
Cordoba – Numancia Cordoba 1:1 Numancia
Alcorcon – Real Oviedo Alcorcon 2:0 Real Oviedo
Reus Deportiu – Valladolid Reus Deportiu 2:2 Valladolid
Tenerife – Osasuna Tenerife 0:0 Osasuna
30 ekim, pazartesi
Grenada – Lorca Grenada 4:1 Lorca

Hafta 13
3 kasım, cuma
Numancia – Alcorcon Numancia 1:0 Alcorcon
4 kasım, cumartesi
Rayo Vallecano – Albacete Rayo Vallecano 1:1 Albacete
Sevilla II – Tenerife Sevilla II 1:1 Tenerife
Lorca – Cordoba Lorca 1:0 Cordoba
Reus Deportiu – Sporting Gijon Reus Deportiu 1:0 Sporting Gijon
5 kasım, pazar
Real Oviedo – Lugo Real Oviedo 3:2 Lugo
Cultural Leonesa – Barcelona II Cultural Leonesa 1:1 Barcelona II
Osasuna – Grenada Osasuna 0:0 Grenada
Valladolid – Gimnastic Tarragona Valladolid 0:3 Gimnastic Tarragona
Almeria – Cadiz Almeria 0:2 Cadiz
6 kasım, pazartesi
Huesca – Zaragoza Huesca 3:1 Zaragoza

Hafta 14
10 kasım, cuma
Cordoba – Osasuna Cordoba 0:1 Osasuna
11 kasım, cumartesi
Alcorcon – Lorca Alcorcon 1:1 Lorca
Albacete – Almeria Albacete 2:0 Almeria
Zaragoza – Rayo Vallecano Zaragoza 3:2 Rayo Vallecano
Tenerife – Cultural Leonesa Tenerife 2:0 Cultural Leonesa
Barcelona II – Huesca Barcelona II 0:2 Huesca
12 kasım, pazar
Grenada – Sevilla II Grenada 1:2 Sevilla II
Gimnastic Tarragona – Real Oviedo Gimnastic Tarragona 1:2 Real Oviedo
Lugo – Numancia Lugo 0:1 Numancia
Sporting Gijon – Valladolid Sporting Gijon 1:1 Valladolid
13 kasım, pazartesi
Cadiz – Reus Deportiu Cadiz 1:0 Reus Deportiu

Hafta 15
17 kasım, cuma
Almeria – Zaragoza Almeria 3:0 Zaragoza
18 kasım, cumartesi
Huesca – Tenerife Huesca - : - Tenerife
Valladolid – Real Oviedo Valladolid 3:1 Real Oviedo
Lorca – Lugo Lorca 1:2 Lugo
Reus Deportiu – Albacete Reus Deportiu 1:1 Albacete
19 kasım, pazar
Numancia – Gimnastic Tarragona Numancia 1:2 Gimnastic Tarragona
Rayo Vallecano – Barcelona II Rayo Vallecano 1:0 Barcelona II
Osasuna – Alcorcon Osasuna 2:3 Alcorcon
Sevilla II – Cordoba Sevilla II 1:1 Cordoba
Cultural Leonesa – Grenada Cultural Leonesa 1:1 Grenada
Sporting Gijon – Cadiz Sporting Gijon 0:3 Cadiz

Hafta 16
25 kasım, cumartesi
Real Oviedo – Numancia Real Oviedo - : - Numancia
Barcelona II – Almeria Barcelona II - : - Almeria
Gimnastic Tarragona – Lorca Gimnastic Tarragona - : - Lorca
Lugo – Osasuna Lugo - : - Osasuna
Alcorcon – Sevilla II Alcorcon - : - Sevilla II
Grenada – Huesca Grenada - : - Huesca
Cordoba – Cultural Leonesa Cordoba - : - Cultural Leonesa
Tenerife – Rayo Vallecano Tenerife - : - Rayo Vallecano
Albacete – Sporting Gijon Albacete - : - Sporting Gijon
Cadiz – Valladolid Cadiz - : - Valladolid
Zaragoza – Reus Deportiu Zaragoza - : - Reus Deportiu

Hafta 17
2 aralık, cumartesi
Huesca – Cordoba Huesca - : - Cordoba
Reus Deportiu – Barcelona II Reus Deportiu - : - Barcelona II
Sevilla II – Lugo Sevilla II - : - Lugo
Cultural Leonesa – Alcorcon Cultural Leonesa - : - Alcorcon
Rayo Vallecano – Grenada Rayo Vallecano - : - Grenada
Lorca – Real Oviedo Lorca - : - Real Oviedo
Almeria – Tenerife Almeria - : - Tenerife
Valladolid – Numancia Valladolid - : - Numancia
Sporting Gijon – Zaragoza Sporting Gijon - : - Zaragoza
Cadiz – Albacete Cadiz - : - Albacete
Osasuna – Gimnastic Tarragona Osasuna - : - Gimnastic Tarragona

Hafta 18
9 aralık, cumartesi
Lugo – Cultural Leonesa Lugo - : - Cultural Leonesa
Gimnastic Tarragona – Sevilla II Gimnastic Tarragona - : - Sevilla II
Barcelona II – Sporting Gijon Barcelona II - : - Sporting Gijon
Real Oviedo – Osasuna Real Oviedo - : - Osasuna
Alcorcon – Huesca Alcorcon - : - Huesca
Grenada – Almeria Grenada - : - Almeria
Cordoba – Rayo Vallecano Cordoba - : - Rayo Vallecano
Tenerife – Reus Deportiu Tenerife - : - Reus Deportiu
Albacete – Valladolid Albacete - : - Valladolid
Numancia – Lorca Numancia - : - Lorca
Zaragoza – Cadiz Zaragoza - : - Cadiz

Hafta 19
16 aralık, cumartesi
Huesca – Lugo Huesca - : - Lugo
Reus Deportiu – Grenada Reus Deportiu - : - Grenada
Sevilla II – Real Oviedo Sevilla II - : - Real Oviedo
Cultural Leonesa – Gimnastic Tarragona Cultural Leonesa - : - Gimnastic Tarragona
Rayo Vallecano – Alcorcon Rayo Vallecano - : - Alcorcon
Albacete – Zaragoza Albacete - : - Zaragoza
Almeria – Cordoba Almeria - : - Cordoba
Valladolid – Lorca Valladolid - : - Lorca
Sporting Gijon – Tenerife Sporting Gijon - : - Tenerife
Cadiz – Barcelona II Cadiz - : - Barcelona II
Osasuna – Numancia Osasuna - : - Numancia

Hafta 20
19 aralık, salı
Lugo – Rayo Vallecano Lugo - : - Rayo Vallecano
Gimnastic Tarragona – Huesca Gimnastic Tarragona - : - Huesca
Barcelona II – Albacete Barcelona II - : - Albacete
Real Oviedo – Cultural Leonesa Real Oviedo - : - Cultural Leonesa
Alcorcon – Almeria Alcorcon - : - Almeria
Grenada – Sporting Gijon Grenada - : - Sporting Gijon
Cordoba – Reus Deportiu Cordoba - : - Reus Deportiu
Lorca – Osasuna Lorca - : - Osasuna
Tenerife – Cadiz Tenerife - : - Cadiz
Numancia – Sevilla II Numancia - : - Sevilla II
Valladolid – Zaragoza Valladolid - : - Zaragoza

Hafta 21
6 ocak, cumartesi
Huesca – Real Oviedo Huesca - : - Real Oviedo
Reus Deportiu – Alcorcon Reus Deportiu - : - Alcorcon
Sevilla II – Lorca Sevilla II - : - Lorca
Cultural Leonesa – Numancia Cultural Leonesa - : - Numancia
Rayo Vallecano – Gimnastic Tarragona Rayo Vallecano - : - Gimnastic Tarragona
Albacete – Tenerife Albacete - : - Tenerife
Almeria – Lugo Almeria - : - Lugo
Sporting Gijon – Cordoba Sporting Gijon - : - Cordoba
Cadiz – Grenada Cadiz - : - Grenada
Osasuna – Valladolid Osasuna - : - Valladolid
Zaragoza – Barcelona II Zaragoza - : - Barcelona II

Hafta 22
13 ocak, cumartesi
Barcelona II – Valladolid Barcelona II - : - Valladolid
Reus Deportiu – Lugo Reus Deportiu - : - Lugo
Sevilla II – Osasuna Sevilla II - : - Osasuna
Cultural Leonesa – Lorca Cultural Leonesa - : - Lorca
Huesca – Numancia Huesca - : - Numancia
Rayo Vallecano – Real Oviedo Rayo Vallecano - : - Real Oviedo
Albacete – Grenada Albacete - : - Grenada
Almeria – Gimnastic Tarragona Almeria - : - Gimnastic Tarragona
Sporting Gijon – Alcorcon Sporting Gijon - : - Alcorcon
Cadiz – Cordoba Cadiz - : - Cordoba
Zaragoza – Tenerife Zaragoza - : - Tenerife

Hafta 23
20 ocak, cumartesi
Alcorcon – Cadiz Alcorcon - : - Cadiz
Lugo – Sporting Gijon Lugo - : - Sporting Gijon
Gimnastic Tarragona – Reus Deportiu Gimnastic Tarragona - : - Reus Deportiu
Real Oviedo – Almeria Real Oviedo - : - Almeria
Grenada – Zaragoza Grenada - : - Zaragoza
Cordoba – Albacete Cordoba - : - Albacete
Lorca – Huesca Lorca - : - Huesca
Tenerife – Barcelona II Tenerife - : - Barcelona II
Numancia – Rayo Vallecano Numancia - : - Rayo Vallecano
Valladolid – Sevilla II Valladolid - : - Sevilla II
Osasuna – Cultural Leonesa Osasuna - : - Cultural Leonesa

Hafta 24
27 ocak, cumartesi
Huesca – Osasuna Huesca - : - Osasuna
Barcelona II – Grenada Barcelona II - : - Grenada
Reus Deportiu – Real Oviedo Reus Deportiu - : - Real Oviedo
Cultural Leonesa – Sevilla II Cultural Leonesa - : - Sevilla II
Rayo Vallecano – Lorca Rayo Vallecano - : - Lorca
Tenerife – Valladolid Tenerife - : - Valladolid
Albacete – Alcorcon Albacete - : - Alcorcon
Almeria – Numancia Almeria - : - Numancia
Sporting Gijon – Gimnastic Tarragona Sporting Gijon - : - Gimnastic Tarragona
Cadiz – Lugo Cadiz - : - Lugo
Zaragoza – Cordoba Zaragoza - : - Cordoba

Hafta 25
3 şubat, cumartesi
Lugo – Albacete Lugo - : - Albacete
Gimnastic Tarragona – Cadiz Gimnastic Tarragona - : - Cadiz
Sevilla II – Huesca Sevilla II - : - Huesca
Real Oviedo – Sporting Gijon Real Oviedo - : - Sporting Gijon
Alcorcon – Zaragoza Alcorcon - : - Zaragoza
Grenada – Tenerife Grenada - : - Tenerife
Cordoba – Barcelona II Cordoba - : - Barcelona II
Lorca – Almeria Lorca - : - Almeria
Numancia – Reus Deportiu Numancia - : - Reus Deportiu
Valladolid – Cultural Leonesa Valladolid - : - Cultural Leonesa
Osasuna – Rayo Vallecano Osasuna - : - Rayo Vallecano

Hafta 26
10 şubat, cumartesi
Huesca – Cultural Leonesa Huesca - : - Cultural Leonesa
Grenada – Valladolid Grenada - : - Valladolid
Barcelona II – Alcorcon Barcelona II - : - Alcorcon
Reus Deportiu – Lorca Reus Deportiu - : - Lorca
Rayo Vallecano – Sevilla II Rayo Vallecano - : - Sevilla II
Tenerife – Cordoba Tenerife - : - Cordoba
Albacete – Gimnastic Tarragona Albacete - : - Gimnastic Tarragona
Almeria – Osasuna Almeria - : - Osasuna
Sporting Gijon – Numancia Sporting Gijon - : - Numancia
Cadiz – Real Oviedo Cadiz - : - Real Oviedo
Zaragoza – Lugo Zaragoza - : - Lugo

Hafta 27
17 şubat, cumartesi
Gimnastic Tarragona – Zaragoza Gimnastic Tarragona - : - Zaragoza
Sevilla II – Almeria Sevilla II - : - Almeria
Real Oviedo – Albacete Real Oviedo - : - Albacete
Cultural Leonesa – Rayo Vallecano Cultural Leonesa - : - Rayo Vallecano
Lugo – Barcelona II Lugo - : - Barcelona II
Alcorcon – Tenerife Alcorcon - : - Tenerife
Cordoba – Grenada Cordoba - : - Grenada
Lorca – Sporting Gijon Lorca - : - Sporting Gijon
Numancia – Cadiz Numancia - : - Cadiz
Valladolid – Huesca Valladolid - : - Huesca
Osasuna – Reus Deportiu Osasuna - : - Reus Deportiu

Hafta 28
24 şubat, cumartesi
Rayo Vallecano – Huesca Rayo Vallecano - : - Huesca
Grenada – Alcorcon Grenada - : - Alcorcon
Barcelona II – Gimnastic Tarragona Barcelona II - : - Gimnastic Tarragona
Reus Deportiu – Sevilla II Reus Deportiu - : - Sevilla II
Cordoba – Valladolid Cordoba - : - Valladolid
Tenerife – Lugo Tenerife - : - Lugo
Albacete – Numancia Albacete - : - Numancia
Almeria – Cultural Leonesa Almeria - : - Cultural Leonesa
Sporting Gijon – Osasuna Sporting Gijon - : - Osasuna
Cadiz – Lorca Cadiz - : - Lorca
Zaragoza – Real Oviedo Zaragoza - : - Real Oviedo

Hafta 29
3 mart, cumartesi
Gimnastic Tarragona – Tenerife Gimnastic Tarragona - : - Tenerife
Sevilla II – Sporting Gijon Sevilla II - : - Sporting Gijon
Real Oviedo – Barcelona II Real Oviedo - : - Barcelona II
Cultural Leonesa – Reus Deportiu Cultural Leonesa - : - Reus Deportiu
Lugo – Grenada Lugo - : - Grenada
Alcorcon – Cordoba Alcorcon - : - Cordoba
Huesca – Almeria Huesca - : - Almeria
Lorca – Albacete Lorca - : - Albacete
Numancia – Zaragoza Numancia - : - Zaragoza
Valladolid – Rayo Vallecano Valladolid - : - Rayo Vallecano
Osasuna – Cadiz Osasuna - : - Cadiz

Hafta 30
10 mart, cumartesi
Grenada – Gimnastic Tarragona Grenada - : - Gimnastic Tarragona
Alcorcon – Valladolid Alcorcon - : - Valladolid
Barcelona II – Numancia Barcelona II - : - Numancia
Reus Deportiu – Huesca Reus Deportiu - : - Huesca
Cordoba – Lugo Cordoba - : - Lugo
Tenerife – Real Oviedo Tenerife - : - Real Oviedo
Albacete – Osasuna Albacete - : - Osasuna
Almeria – Rayo Vallecano Almeria - : - Rayo Vallecano
Sporting Gijon – Cultural Leonesa Sporting Gijon - : - Cultural Leonesa
Cadiz – Sevilla II Cadiz - : - Sevilla II
Zaragoza – Lorca Zaragoza - : - Lorca

Hafta 31
17 mart, cumartesi
Gimnastic Tarragona – Cordoba Gimnastic Tarragona - : - Cordoba
Sevilla II – Albacete Sevilla II - : - Albacete
Real Oviedo – Grenada Real Oviedo - : - Grenada
Cultural Leonesa – Cadiz Cultural Leonesa - : - Cadiz
Lugo – Alcorcon Lugo - : - Alcorcon
Huesca – Sporting Gijon Huesca - : - Sporting Gijon
Rayo Vallecano – Reus Deportiu Rayo Vallecano - : - Reus Deportiu
Lorca – Barcelona II Lorca - : - Barcelona II
Numancia – Tenerife Numancia - : - Tenerife
Valladolid – Almeria Valladolid - : - Almeria
Osasuna – Zaragoza Osasuna - : - Zaragoza

Hafta 32
24 mart, cumartesi
Alcorcon – Gimnastic Tarragona Alcorcon - : - Gimnastic Tarragona
Lugo – Valladolid Lugo - : - Valladolid
Barcelona II – Osasuna Barcelona II - : - Osasuna
Reus Deportiu – Almeria Reus Deportiu - : - Almeria
Grenada – Numancia Grenada - : - Numancia
Cordoba – Real Oviedo Cordoba - : - Real Oviedo
Tenerife – Lorca Tenerife - : - Lorca
Albacete – Cultural Leonesa Albacete - : - Cultural Leonesa
Sporting Gijon – Rayo Vallecano Sporting Gijon - : - Rayo Vallecano
Cadiz – Huesca Cadiz - : - Huesca
Zaragoza – Sevilla II Zaragoza - : - Sevilla II

Hafta 33
31 mart, cumartesi
Gimnastic Tarragona – Lugo Gimnastic Tarragona - : - Lugo
Sevilla II – Barcelona II Sevilla II - : - Barcelona II
Real Oviedo – Alcorcon Real Oviedo - : - Alcorcon
Cultural Leonesa – Zaragoza Cultural Leonesa - : - Zaragoza
Huesca – Albacete Huesca - : - Albacete
Rayo Vallecano – Cadiz Rayo Vallecano - : - Cadiz
Lorca – Grenada Lorca - : - Grenada
Numancia – Cordoba Numancia - : - Cordoba
Almeria – Sporting Gijon Almeria - : - Sporting Gijon
Valladolid – Reus Deportiu Valladolid - : - Reus Deportiu
Osasuna – Tenerife Osasuna - : - Tenerife

Hafta 34
7 nisan, cumartesi
Alcorcon – Numancia Alcorcon - : - Numancia
Lugo – Real Oviedo Lugo - : - Real Oviedo
Gimnastic Tarragona – Valladolid Gimnastic Tarragona - : - Valladolid
Barcelona II – Cultural Leonesa Barcelona II - : - Cultural Leonesa
Grenada – Osasuna Grenada - : - Osasuna
Cordoba – Lorca Cordoba - : - Lorca
Tenerife – Sevilla II Tenerife - : - Sevilla II
Albacete – Rayo Vallecano Albacete - : - Rayo Vallecano
Sporting Gijon – Reus Deportiu Sporting Gijon - : - Reus Deportiu
Cadiz – Almeria Cadiz - : - Almeria
Zaragoza – Huesca Zaragoza - : - Huesca

Hafta 35
14 nisan, cumartesi
Reus Deportiu – Cadiz Reus Deportiu - : - Cadiz
Sevilla II – Grenada Sevilla II - : - Grenada
Real Oviedo – Gimnastic Tarragona Real Oviedo - : - Gimnastic Tarragona
Cultural Leonesa – Tenerife Cultural Leonesa - : - Tenerife
Huesca – Barcelona II Huesca - : - Barcelona II
Rayo Vallecano – Zaragoza Rayo Vallecano - : - Zaragoza
Lorca – Alcorcon Lorca - : - Alcorcon
Numancia – Lugo Numancia - : - Lugo
Almeria – Albacete Almeria - : - Albacete
Valladolid – Sporting Gijon Valladolid - : - Sporting Gijon
Osasuna – Cordoba Osasuna - : - Cordoba

Hafta 36
21 nisan, cumartesi
Lugo – Lorca Lugo - : - Lorca
Gimnastic Tarragona – Numancia Gimnastic Tarragona - : - Numancia
Barcelona II – Rayo Vallecano Barcelona II - : - Rayo Vallecano
Real Oviedo – Valladolid Real Oviedo - : - Valladolid
Alcorcon – Osasuna Alcorcon - : - Osasuna
Grenada – Cultural Leonesa Grenada - : - Cultural Leonesa
Cordoba – Sevilla II Cordoba - : - Sevilla II
Tenerife – Huesca Tenerife - : - Huesca
Albacete – Reus Deportiu Albacete - : - Reus Deportiu
Cadiz – Sporting Gijon Cadiz - : - Sporting Gijon
Zaragoza – Almeria Zaragoza - : - Almeria

Hafta 37
28 nisan, cumartesi
Huesca – Grenada Huesca - : - Grenada
Reus Deportiu – Zaragoza Reus Deportiu - : - Zaragoza
Sevilla II – Alcorcon Sevilla II - : - Alcorcon
Cultural Leonesa – Cordoba Cultural Leonesa - : - Cordoba
Rayo Vallecano – Tenerife Rayo Vallecano - : - Tenerife
Lorca – Gimnastic Tarragona Lorca - : - Gimnastic Tarragona
Numancia – Real Oviedo Numancia - : - Real Oviedo
Almeria – Barcelona II Almeria - : - Barcelona II
Valladolid – Cadiz Valladolid - : - Cadiz
Sporting Gijon – Albacete Sporting Gijon - : - Albacete
Osasuna – Lugo Osasuna - : - Lugo

Hafta 38
5 mayıs, cumartesi
Lugo – Sevilla II Lugo - : - Sevilla II
Gimnastic Tarragona – Osasuna Gimnastic Tarragona - : - Osasuna
Barcelona II – Reus Deportiu Barcelona II - : - Reus Deportiu
Real Oviedo – Lorca Real Oviedo - : - Lorca
Alcorcon – Cultural Leonesa Alcorcon - : - Cultural Leonesa
Grenada – Rayo Vallecano Grenada - : - Rayo Vallecano
Cordoba – Huesca Cordoba - : - Huesca
Tenerife – Almeria Tenerife - : - Almeria
Albacete – Cadiz Albacete - : - Cadiz
Numancia – Valladolid Numancia - : - Valladolid
Zaragoza – Sporting Gijon Zaragoza - : - Sporting Gijon

Hafta 39
12 mayıs, cumartesi
Huesca – Alcorcon Huesca - : - Alcorcon
Reus Deportiu – Tenerife Reus Deportiu - : - Tenerife
Sevilla II – Gimnastic Tarragona Sevilla II - : - Gimnastic Tarragona
Cultural Leonesa – Lugo Cultural Leonesa - : - Lugo
Rayo Vallecano – Cordoba Rayo Vallecano - : - Cordoba
Lorca – Numancia Lorca - : - Numancia
Almeria – Grenada Almeria - : - Grenada
Valladolid – Albacete Valladolid - : - Albacete
Sporting Gijon – Barcelona II Sporting Gijon - : - Barcelona II
Cadiz – Zaragoza Cadiz - : - Zaragoza
Osasuna – Real Oviedo Osasuna - : - Real Oviedo

Hafta 40
19 mayıs, cumartesi
Lugo – Huesca Lugo - : - Huesca
Gimnastic Tarragona – Cultural Leonesa Gimnastic Tarragona - : - Cultural Leonesa
Barcelona II – Cadiz Barcelona II - : - Cadiz
Real Oviedo – Sevilla II Real Oviedo - : - Sevilla II
Alcorcon – Rayo Vallecano Alcorcon - : - Rayo Vallecano
Grenada – Reus Deportiu Grenada - : - Reus Deportiu
Cordoba – Almeria Cordoba - : - Almeria
Lorca – Valladolid Lorca - : - Valladolid
Tenerife – Sporting Gijon Tenerife - : - Sporting Gijon
Numancia – Osasuna Numancia - : - Osasuna
Zaragoza – Albacete Zaragoza - : - Albacete

Hafta 41
26 mayıs, cumartesi
Huesca – Gimnastic Tarragona Huesca - : - Gimnastic Tarragona
Reus Deportiu – Cordoba Reus Deportiu - : - Cordoba
Sevilla II – Numancia Sevilla II - : - Numancia
Cultural Leonesa – Real Oviedo Cultural Leonesa - : - Real Oviedo
Rayo Vallecano – Lugo Rayo Vallecano - : - Lugo
Albacete – Barcelona II Albacete - : - Barcelona II
Almeria – Alcorcon Almeria - : - Alcorcon
Sporting Gijon – Grenada Sporting Gijon - : - Grenada
Cadiz – Tenerife Cadiz - : - Tenerife
Osasuna – Lorca Osasuna - : - Lorca
Zaragoza – Valladolid Zaragoza - : - Valladolid

Hafta 42
2 haziran, cumartesi
Alcorcon – Reus Deportiu Alcorcon - : - Reus Deportiu
Lugo – Almeria Lugo - : - Almeria
Gimnastic Tarragona – Rayo Vallecano Gimnastic Tarragona - : - Rayo Vallecano
Barcelona II – Zaragoza Barcelona II - : - Zaragoza
Grenada – Cadiz Grenada - : - Cadiz
Cordoba – Sporting Gijon Cordoba - : - Sporting Gijon
Lorca – Sevilla II Lorca - : - Sevilla II
Tenerife – Albacete Tenerife - : - Albacete
Numancia – Cultural Leonesa Numancia - : - Cultural Leonesa
Valladolid – Osasuna Valladolid - : - Osasuna
Real Oviedo – Huesca Real Oviedo - : - Huesca

Iddaalar
Murzik Espres Murzik Espres 110.5 Puanlar (57%)
tumana-tumana tumana-tumana 110 Puanlar (54%)
seadevil seadevil 109.5 Puanlar (56%)
  Oyuncu skorları Oyuncu skorları       Iddaa oyna Iddaa oyna    
Son mesajlar
Why can't we see the Basketball matches since yesterday!
Son cevap: var12 gün
Trouble seeing fixtures upcoming in 2+ days
Son cevap: var20 gün
Ads intruding on the live streams
Son cevap: var32 gün
LiveTV de reklamlar

 
      LiveTV de koşullar         Yukarıda   
 
© 2006-2017 LiveTV. Tüm haklar saklıdır.
Içerikten tüm club isimleri, kanalar ve tüm logolar yazarların sorumlusudur.
  Rambler's Top100