LiveTV Türkiye / Tüm Spor olaylarını canlı ve bedava izleyebilirsiniz!
YAYIN   CANLI SKORLAR   SONUÇLAR   ARŞIV VIDEOLAR   YARDIM   HAKKINDA
Giriş yap Giriş yap   Kayıt ol Kayıt ol
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
FORUM   İLETIŞIM
New on LiveTV
Maç özetleri Jamaika M 20 – ABD M 20
Maç özetleri Tenerife – Barcelona II
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to kaydol yada bağlan
Best Odds Today
Real Madrid – Leganes
1 1.2     X 8.6     2 19.5
   Yerel saatiniz: 5:01 (UTC +1)
FutbolBuz hokeyiBasketbolTenisVoleybol
BoksYarışlarKış sporlarıAtletizm...
Bugün (22 ocak, pazartesi)
Tenis. Grand Slam Australian Open
 
1:00 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam B.Krejcikova/K.Siniakova – E.Makarova/E.Vesnina
2:35 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam L.Zun – N.Mossmer
2:35 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam L.Kubot/M.Melo – R.Ram/D.Sharan
2:40 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam Fabio Fognini – Tomas Berdych
2:50 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam M.Kavamura – Wang Xiyu
2:55 (Grand Slam)
Buz hokeyi. NHL San Jose – Anaheim
  3:1
3:00 (NHL)
Tenis. Grand Slam Su-Wei Hsieh – Angelique Kerber
3:00 (Grand Slam)
Binicilik. National Event Racing, Australia
 
3:00 (National Event)
E-Sports. League of Legends Echo Fox – Clutch Gaming
3:00 (League of Legends)
Tenis. Grand Slam T.Boyer – M.Miladinovich
3:15 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam G.Da Silva Fik – E.Cocciaretto
3:15 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam R.Ho – S.Baes
 
3:35 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam A.Poulos – N.Sato
 
3:40 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam K.Berankova/A.Hertel – V.Morvayova/N.Radisic
  1:2
3:53 (Grand Slam)
Kriket. Twenty20 Yeni Zelanda – Pakistan
 
4:00 (Twenty20)
Tenis. Grand Slam D.Frayman – H.Sakacume
 
4:15 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam R.Bopanna/E.Roger-Vasselin – O.Marach/M.Pavic
 
4:25 (Grand Slam)
Buz hokeyi. NHL Rangers – Los Angeles
  2:0
4:30 (NHL)
Florbol. Dünya Kupası Japonya – Malezya
 
5:00 (Dünya Kupası)
Tüm yayınlar-      

 
İspanya Segunda Division
Futbol
   
    Takvim
Video Broadcasts   Results
Klasman   Video Archive
 
11/1212/1313/1414/1515/1616/1717/18


Gelecek maçlar
 
  Zaragoza – Cordoba
27 ocak, cumartesi
  Cadiz – Lugo
27 ocak, cumartesi
 
  Sporting Gijon – Gimnastic Tarragona
27 ocak, cumartesi
  Almeria – Numancia
27 ocak, cumartesi
 
  Albacete – Alcorcon
27 ocak, cumartesi
  Tenerife – Valladolid
27 ocak, cumartesi
 
  Rayo Vallecano – Lorca
27 ocak, cumartesi
  Huesca – Osasuna
27 ocak, cumartesi
 
  Barcelona II – Grenada
27 ocak, cumartesi
  Reus Deportiu – Real Oviedo
27 ocak, cumartesi
 
  Cultural Leonesa – Sevilla II
27 ocak, cumartesi

Hafta 1 (Video)
18 ağustos, cuma
Lorca – Cultural Leonesa Lorca 2:0 Cultural Leonesa
Tenerife – Zaragoza Tenerife 1:0 Zaragoza
19 ağustos, cumartesi
Osasuna – Sevilla II Osasuna 1:1 Sevilla II
Alcorcon – Sporting Gijon Alcorcon 0:0 Sporting Gijon
Numancia – Huesca Numancia 1:0 Huesca
Cordoba – Cadiz Cordoba 1:2 Cadiz
Valladolid – Barcelona II Valladolid 1:2 Barcelona II
20 ağustos, pazar
Real Oviedo – Rayo Vallecano Real Oviedo 2:3 Rayo Vallecano
Gimnastic Tarragona – Almeria Gimnastic Tarragona 0:1 Almeria
Grenada – Albacete Grenada 0:0 Albacete
21 ağustos, pazartesi
Lugo – Reus Deportiu Lugo 0:0 Reus Deportiu

Hafta 2 (Video)
25 ağustos, cuma
Albacete – Cordoba Albacete 0:3 Cordoba
26 ağustos, cumartesi
Huesca – Lorca Huesca 2:0 Lorca
Cultural Leonesa – Osasuna Cultural Leonesa 2:1 Osasuna
Sevilla II – Valladolid Sevilla II 1:2 Valladolid
Rayo Vallecano – Numancia Rayo Vallecano 2:2 Numancia
Almeria – Real Oviedo Almeria 1:1 Real Oviedo
27 ağustos, pazar
Zaragoza – Grenada Zaragoza 1:1 Grenada
Sporting Gijon – Lugo Sporting Gijon 2:0 Lugo
Cadiz – Alcorcon Cadiz 0:0 Alcorcon
Reus Deportiu – Gimnastic Tarragona Reus Deportiu 1:1 Gimnastic Tarragona
28 ağustos, pazartesi
Barcelona II – Tenerife Barcelona II 0:3 Tenerife

Hafta 3 (Video)
1 eylül, cuma
Grenada – Barcelona II Grenada 2:2 Barcelona II
2 eylül, cumartesi
Numancia – Almeria Numancia 1:0 Almeria
Lugo – Cadiz Lugo 0:1 Cadiz
Osasuna – Huesca Osasuna 1:1 Huesca
Lorca – Rayo Vallecano Lorca 0:0 Rayo Vallecano
Gimnastic Tarragona – Sporting Gijon Gimnastic Tarragona 0:4 Sporting Gijon
3 eylül, pazar
Real Oviedo – Reus Deportiu Real Oviedo 3:0 Reus Deportiu
Sevilla II – Cultural Leonesa Sevilla II 1:1 Cultural Leonesa
Valladolid – Tenerife Valladolid 2:0 Tenerife
Cordoba – Zaragoza Cordoba 1:2 Zaragoza
4 eylül, pazartesi
Alcorcon – Albacete Alcorcon 1:0 Albacete

Hafta 4 (Video)
8 eylül, cuma
Cadiz – Gimnastic Tarragona Cadiz 2:0 Gimnastic Tarragona
9 eylül, cumartesi
Huesca – Sevilla II Huesca 0:0 Sevilla II
Sporting Gijon – Real Oviedo Sporting Gijon 1:1 Real Oviedo
Barcelona II – Cordoba Barcelona II 4:0 Cordoba
Almeria – Lorca Almeria 2:1 Lorca
10 eylül, pazar
Tenerife – Grenada Tenerife 2:2 Grenada
Zaragoza – Alcorcon Zaragoza 0:1 Alcorcon
Cultural Leonesa – Valladolid Cultural Leonesa 4:4 Valladolid
Albacete – Lugo Albacete 0:1 Lugo
Rayo Vallecano – Osasuna Rayo Vallecano 0:3 Osasuna
11 eylül, pazartesi
Reus Deportiu – Numancia Reus Deportiu 1:0 Numancia

Hafta 5 (Video)
15 eylül, cuma
Lugo – Zaragoza Lugo 1:1 Zaragoza
16 eylül, cumartesi
Valladolid – Grenada Valladolid 2:1 Grenada
Lorca – Reus Deportiu Lorca 1:1 Reus Deportiu
Sevilla II – Rayo Vallecano Sevilla II 0:0 Rayo Vallecano
Osasuna – Almeria Osasuna 2:1 Almeria
Numancia – Sporting Gijon Numancia 3:0 Sporting Gijon
17 eylül, pazar
Cultural Leonesa – Huesca Cultural Leonesa 3:2 Huesca
Alcorcon – Barcelona II Alcorcon 1:1 Barcelona II
Gimnastic Tarragona – Albacete Gimnastic Tarragona 3:1 Albacete
Real Oviedo – Cadiz Real Oviedo 1:0 Cadiz
Cordoba – Tenerife Cordoba 2:0 Tenerife

Hafta 6 (Video)
22 eylül, cuma
Almeria – Sevilla II Almeria 3:0 Sevilla II
23 eylül, cumartesi
Reus Deportiu – Osasuna Reus Deportiu 0:0 Osasuna
Grenada – Cordoba Grenada 3:1 Cordoba
Sporting Gijon – Lorca Sporting Gijon 1:0 Lorca
Tenerife – Alcorcon Tenerife 4:0 Alcorcon
24 eylül, pazar
Huesca – Valladolid Huesca 1:0 Valladolid
Rayo Vallecano – Cultural Leonesa Rayo Vallecano 3:1 Cultural Leonesa
Albacete – Real Oviedo Albacete 2:1 Real Oviedo
Cadiz – Numancia Cadiz 0:0 Numancia
Zaragoza – Gimnastic Tarragona Zaragoza 1:1 Gimnastic Tarragona
25 eylül, pazartesi
Barcelona II – Lugo Barcelona II 1:2 Lugo

Hafta 7
29 eylül, cuma
Cultural Leonesa – Almeria Cultural Leonesa 0:0 Almeria
30 eylül, cumartesi
Valladolid – Cordoba Valladolid 4:1 Cordoba
Numancia – Albacete Numancia 5:1 Albacete
Lorca – Cadiz Lorca 3:0 Cadiz
1 ekim, pazar
Alcorcon – Grenada Alcorcon 1:2 Grenada
Huesca – Rayo Vallecano Huesca 2:1 Rayo Vallecano
Lugo – Tenerife Lugo 1:0 Tenerife
Osasuna – Sporting Gijon Osasuna 2:0 Sporting Gijon
Sevilla II – Reus Deportiu Sevilla II 0:1 Reus Deportiu
2 ekim, pazartesi
Real Oviedo – Zaragoza Real Oviedo 2:2 Zaragoza
1 kasım, çarşamba
Gimnastic Tarragona – Barcelona II Gimnastic Tarragona 0:0 Barcelona II

Hafta 8 (Video)
7 ekim, cumartesi
Sporting Gijon – Sevilla II Sporting Gijon 3:0 Sevilla II
Almeria – Huesca Almeria 0:3 Huesca
Reus Deportiu – Cultural Leonesa Reus Deportiu 1:1 Cultural Leonesa
Tenerife – Gimnastic Tarragona Tenerife 2:0 Gimnastic Tarragona
Cadiz – Osasuna Cadiz 0:2 Osasuna
8 ekim, pazar
Albacete – Lorca Albacete 2:1 Lorca
Rayo Vallecano – Valladolid Rayo Vallecano 4:1 Valladolid
Cordoba – Alcorcon Cordoba 3:0 Alcorcon
Barcelona II – Real Oviedo Barcelona II 1:1 Real Oviedo
Grenada – Lugo Grenada 2:0 Lugo
Zaragoza – Numancia Zaragoza 3:0 Numancia

Hafta 9
10 ekim, salı
Huesca – Reus Deportiu Huesca 1:1 Reus Deportiu
Cultural Leonesa – Sporting Gijon Cultural Leonesa 0:2 Sporting Gijon
11 ekim, çarşamba
Gimnastic Tarragona – Grenada Gimnastic Tarragona 2:0 Grenada
Numancia – Barcelona II Numancia 1:0 Barcelona II
Real Oviedo – Tenerife Real Oviedo 1:1 Tenerife
Lorca – Zaragoza Lorca 0:2 Zaragoza
Sevilla II – Cadiz Sevilla II 0:0 Cadiz
12 ekim, perşembe
Lugo – Cordoba Lugo 2:0 Cordoba
Valladolid – Alcorcon Valladolid 4:0 Alcorcon
Osasuna – Albacete Osasuna 1:0 Albacete
Rayo Vallecano – Almeria Rayo Vallecano 1:0 Almeria

Hafta 10 (Video)
13 ekim, cuma
Sporting Gijon – Huesca Sporting Gijon 1:1 Huesca
14 ekim, cumartesi
Cadiz – Cultural Leonesa Cadiz 2:2 Cultural Leonesa
Grenada – Real Oviedo Grenada 2:0 Real Oviedo
Barcelona II – Lorca Barcelona II 1:0 Lorca
Tenerife – Numancia Tenerife 1:1 Numancia
15 ekim, pazar
Reus Deportiu – Rayo Vallecano Reus Deportiu 0:2 Rayo Vallecano
Albacete – Sevilla II Albacete 2:1 Sevilla II
Almeria – Valladolid Almeria 1:1 Valladolid
Cordoba – Gimnastic Tarragona Cordoba 1:5 Gimnastic Tarragona
Zaragoza – Osasuna Zaragoza 1:1 Osasuna
16 ekim, pazartesi
Alcorcon – Lugo Alcorcon 0:1 Lugo

Hafta 11 (Video)
20 ekim, cuma
Osasuna – Barcelona II Osasuna 2:2 Barcelona II
21 ekim, cumartesi
Huesca – Cadiz Huesca 1:0 Cadiz
Numancia – Grenada Numancia 1:3 Grenada
Lorca – Tenerife Lorca 2:2 Tenerife
Sevilla II – Zaragoza Sevilla II 2:2 Zaragoza
22 ekim, pazar
Real Oviedo – Cordoba Real Oviedo 2:0 Cordoba
Valladolid – Lugo Valladolid 2:2 Lugo
Gimnastic Tarragona – Alcorcon Gimnastic Tarragona 0:3 Alcorcon
Rayo Vallecano – Sporting Gijon Rayo Vallecano 1:1 Sporting Gijon
Almeria – Reus Deportiu Almeria 0:1 Reus Deportiu
23 ekim, pazartesi
Cultural Leonesa – Albacete Cultural Leonesa 0:0 Albacete

Hafta 12 (Video)
27 ekim, cuma
Zaragoza – Cultural Leonesa Zaragoza 0:0 Cultural Leonesa
28 ekim, cumartesi
Lugo – Gimnastic Tarragona Lugo 1:0 Gimnastic Tarragona
Cadiz – Rayo Vallecano Cadiz 0:0 Rayo Vallecano
Albacete – Huesca Albacete 0:0 Huesca
Sporting Gijon – Almeria Sporting Gijon 2:0 Almeria
29 ekim, pazar
Barcelona II – Sevilla II Barcelona II 1:1 Sevilla II
Cordoba – Numancia Cordoba 1:1 Numancia
Alcorcon – Real Oviedo Alcorcon 2:0 Real Oviedo
Reus Deportiu – Valladolid Reus Deportiu 2:2 Valladolid
Tenerife – Osasuna Tenerife 0:0 Osasuna
30 ekim, pazartesi
Grenada – Lorca Grenada 4:1 Lorca

Hafta 13
3 kasım, cuma
Numancia – Alcorcon Numancia 1:0 Alcorcon
4 kasım, cumartesi
Rayo Vallecano – Albacete Rayo Vallecano 1:1 Albacete
Sevilla II – Tenerife Sevilla II 1:1 Tenerife
Lorca – Cordoba Lorca 1:0 Cordoba
Reus Deportiu – Sporting Gijon Reus Deportiu 1:0 Sporting Gijon
5 kasım, pazar
Real Oviedo – Lugo Real Oviedo 3:2 Lugo
Cultural Leonesa – Barcelona II Cultural Leonesa 1:1 Barcelona II
Valladolid – Gimnastic Tarragona Valladolid 0:3 Gimnastic Tarragona
Osasuna – Grenada Osasuna 0:0 Grenada
Almeria – Cadiz Almeria 0:2 Cadiz
6 kasım, pazartesi
Huesca – Zaragoza Huesca 3:1 Zaragoza

Hafta 14
10 kasım, cuma
Cordoba – Osasuna Cordoba 0:1 Osasuna
11 kasım, cumartesi
Alcorcon – Lorca Alcorcon 1:1 Lorca
Albacete – Almeria Albacete 2:0 Almeria
Tenerife – Cultural Leonesa Tenerife 2:0 Cultural Leonesa
Zaragoza – Rayo Vallecano Zaragoza 3:2 Rayo Vallecano
Barcelona II – Huesca Barcelona II 0:2 Huesca
12 kasım, pazar
Grenada – Sevilla II Grenada 1:2 Sevilla II
Gimnastic Tarragona – Real Oviedo Gimnastic Tarragona 1:2 Real Oviedo
Lugo – Numancia Lugo 0:1 Numancia
Sporting Gijon – Valladolid Sporting Gijon 1:1 Valladolid
13 kasım, pazartesi
Cadiz – Reus Deportiu Cadiz 1:0 Reus Deportiu

Hafta 15
17 kasım, cuma
Almeria – Zaragoza Almeria 3:0 Zaragoza
18 kasım, cumartesi
Huesca – Tenerife Huesca 3:0 Tenerife
Valladolid – Real Oviedo Valladolid 3:1 Real Oviedo
Lorca – Lugo Lorca 1:2 Lugo
Reus Deportiu – Albacete Reus Deportiu 1:1 Albacete
19 kasım, pazar
Numancia – Gimnastic Tarragona Numancia 1:2 Gimnastic Tarragona
Rayo Vallecano – Barcelona II Rayo Vallecano 1:0 Barcelona II
Sevilla II – Cordoba Sevilla II 1:1 Cordoba
Osasuna – Alcorcon Osasuna 2:3 Alcorcon
Cultural Leonesa – Grenada Cultural Leonesa 1:1 Grenada
Sporting Gijon – Cadiz Sporting Gijon 0:3 Cadiz

Hafta 16 (Video)
24 kasım, cuma
Tenerife – Rayo Vallecano Tenerife 2:2 Rayo Vallecano
25 kasım, cumartesi
Cadiz – Valladolid Cadiz 1:0 Valladolid
Real Oviedo – Numancia Real Oviedo 3:1 Numancia
Gimnastic Tarragona – Lorca Gimnastic Tarragona 0:2 Lorca
Alcorcon – Sevilla II Alcorcon 0:0 Sevilla II
Zaragoza – Reus Deportiu Zaragoza 0:0 Reus Deportiu
26 kasım, pazar
Barcelona II – Almeria Barcelona II 1:1 Almeria
Grenada – Huesca Grenada 2:0 Huesca
Cordoba – Cultural Leonesa Cordoba 2:2 Cultural Leonesa
Lugo – Osasuna Lugo 1:0 Osasuna
Albacete – Sporting Gijon Albacete 2:2 Sporting Gijon

Hafta 17
2 aralık, cumartesi
Huesca – Cordoba Huesca 3:1 Cordoba
Rayo Vallecano – Grenada Rayo Vallecano 1:0 Grenada
Reus Deportiu – Barcelona II Reus Deportiu 2:1 Barcelona II
Lorca – Real Oviedo Lorca 0:2 Real Oviedo
3 aralık, pazar
Cultural Leonesa – Alcorcon Cultural Leonesa 2:2 Alcorcon
Valladolid – Numancia Valladolid 2:3 Numancia
Sevilla II – Lugo Sevilla II 1:1 Lugo
Cadiz – Albacete Cadiz 2:0 Albacete
Almeria – Tenerife Almeria 2:1 Tenerife
Sporting Gijon – Zaragoza Sporting Gijon 0:1 Zaragoza
18 ocak, perşembe
Osasuna – Gimnastic Tarragona Osasuna -:- Gimnastic Tarragona

Hafta 18
8 aralık, cuma
Grenada – Almeria Grenada 3:2 Almeria
Barcelona II – Sporting Gijon Barcelona II 2:1 Sporting Gijon
9 aralık, cumartesi
Albacete – Valladolid Albacete 2:1 Valladolid
Alcorcon – Huesca Alcorcon 1:1 Huesca
Numancia – Lorca Numancia 1:0 Lorca
Zaragoza – Cadiz Zaragoza 0:2 Cadiz
10 aralık, pazar
Cordoba – Rayo Vallecano Cordoba 2:2 Rayo Vallecano
Lugo – Cultural Leonesa Lugo 3:1 Cultural Leonesa
Gimnastic Tarragona – Sevilla II Gimnastic Tarragona 2:1 Sevilla II
Real Oviedo – Osasuna Real Oviedo 1:0 Osasuna
Tenerife – Reus Deportiu Tenerife 3:0 Reus Deportiu

Hafta 19
15 aralık, cuma
Cadiz – Barcelona II Cadiz 3:1 Barcelona II
16 aralık, cumartesi
Osasuna – Numancia Osasuna 2:2 Numancia
Valladolid – Lorca Valladolid 3:0 Lorca
Reus Deportiu – Grenada Reus Deportiu 0:0 Grenada
Almeria – Cordoba Almeria 1:0 Cordoba
Albacete – Zaragoza Albacete 0:0 Zaragoza
17 aralık, pazar
Sevilla II – Real Oviedo Sevilla II 0:1 Real Oviedo
Huesca – Lugo Huesca 3:0 Lugo
Sporting Gijon – Tenerife Sporting Gijon 3:0 Tenerife
Cultural Leonesa – Gimnastic Tarragona Cultural Leonesa 2:0 Gimnastic Tarragona
Rayo Vallecano – Alcorcon Rayo Vallecano 2:1 Alcorcon

Hafta 20
19 aralık, salı
Barcelona II – Albacete Barcelona II 0:1 Albacete
Valladolid – Zaragoza Valladolid 3:2 Zaragoza
20 aralık, çarşamba
Lorca – Osasuna Lorca 0:1 Osasuna
Grenada – Sporting Gijon Grenada 2:1 Sporting Gijon
Cordoba – Reus Deportiu Cordoba 5:0 Reus Deportiu
21 aralık, perşembe
Numancia – Sevilla II Numancia 3:0 Sevilla II
Tenerife – Cadiz Tenerife 1:1 Cadiz
22 aralık, cuma
Lugo – Rayo Vallecano Lugo 1:2 Rayo Vallecano
Alcorcon – Almeria Alcorcon 2:0 Almeria
23 aralık, cumartesi
Gimnastic Tarragona – Huesca Gimnastic Tarragona 1:2 Huesca
Real Oviedo – Cultural Leonesa Real Oviedo 3:0 Cultural Leonesa

Hafta 21
6 ocak, cumartesi
Sporting Gijon – Cordoba Sporting Gijon 3:2 Cordoba
Cadiz – Grenada Cadiz 1:0 Grenada
Rayo Vallecano – Gimnastic Tarragona Rayo Vallecano 2:3 Gimnastic Tarragona
Reus Deportiu – Alcorcon Reus Deportiu 1:1 Alcorcon
Zaragoza – Barcelona II Zaragoza 1:1 Barcelona II
7 ocak, pazar
Sevilla II – Lorca Sevilla II 3:2 Lorca
Albacete – Tenerife Albacete 1:2 Tenerife
Osasuna – Valladolid Osasuna 4:2 Valladolid
Huesca – Real Oviedo Huesca 1:1 Real Oviedo
Cultural Leonesa – Numancia Cultural Leonesa 2:2 Numancia
Almeria – Lugo Almeria 1:0 Lugo

Hafta 22
12 ocak, cuma
Rayo Vallecano – Real Oviedo Rayo Vallecano 2:2 Real Oviedo
13 ocak, cumartesi
Barcelona II – Valladolid Barcelona II 0:1 Valladolid
Sporting Gijon – Alcorcon Sporting Gijon 3:0 Alcorcon
Almeria – Gimnastic Tarragona Almeria 1:1 Gimnastic Tarragona
Reus Deportiu – Lugo Reus Deportiu 0:1 Lugo
Zaragoza – Tenerife Zaragoza 1:0 Tenerife
14 ocak, pazar
Huesca – Numancia Huesca 2:1 Numancia
Cadiz – Cordoba Cadiz 2:0 Cordoba
Cultural Leonesa – Lorca Cultural Leonesa 2:1 Lorca
Albacete – Grenada Albacete 2:1 Grenada
Sevilla II – Osasuna Sevilla II 0:1 Osasuna

Hafta 23
19 ocak, cuma
Grenada – Zaragoza Grenada 2:1 Zaragoza
20 ocak, cumartesi
Valladolid – Sevilla II Valladolid 1:0 Sevilla II
Real Oviedo – Almeria Real Oviedo 2:1 Almeria
Cordoba – Albacete Cordoba 1:0 Albacete
Lorca – Huesca Lorca 2:3 Huesca
Lugo – Sporting Gijon Lugo 3:1 Sporting Gijon
21 ocak, pazar
Alcorcon – Cadiz Alcorcon 1:0 Cadiz
Osasuna – Cultural Leonesa Osasuna 2:1 Cultural Leonesa
Gimnastic Tarragona – Reus Deportiu Gimnastic Tarragona 1:2 Reus Deportiu
Numancia – Rayo Vallecano Numancia 0:0 Rayo Vallecano
Tenerife – Barcelona II Tenerife 1:3 Barcelona II

Hafta 24
27 ocak, cumartesi
Cultural Leonesa – Sevilla II Cultural Leonesa - : - Sevilla II
Reus Deportiu – Real Oviedo Reus Deportiu - : - Real Oviedo
Barcelona II – Grenada Barcelona II - : - Grenada
Huesca – Osasuna Huesca - : - Osasuna
Rayo Vallecano – Lorca Rayo Vallecano - : - Lorca
Tenerife – Valladolid Tenerife - : - Valladolid
Albacete – Alcorcon Albacete - : - Alcorcon
Almeria – Numancia Almeria - : - Numancia
Sporting Gijon – Gimnastic Tarragona Sporting Gijon - : - Gimnastic Tarragona
Cadiz – Lugo Cadiz - : - Lugo
Zaragoza – Cordoba Zaragoza - : - Cordoba

Hafta 25
3 şubat, cumartesi
Lugo – Albacete Lugo - : - Albacete
Gimnastic Tarragona – Cadiz Gimnastic Tarragona - : - Cadiz
Sevilla II – Huesca Sevilla II - : - Huesca
Real Oviedo – Sporting Gijon Real Oviedo - : - Sporting Gijon
Alcorcon – Zaragoza Alcorcon - : - Zaragoza
Grenada – Tenerife Grenada - : - Tenerife
Cordoba – Barcelona II Cordoba - : - Barcelona II
Lorca – Almeria Lorca - : - Almeria
Numancia – Reus Deportiu Numancia - : - Reus Deportiu
Valladolid – Cultural Leonesa Valladolid - : - Cultural Leonesa
Osasuna – Rayo Vallecano Osasuna - : - Rayo Vallecano

Hafta 26
10 şubat, cumartesi
Huesca – Cultural Leonesa Huesca - : - Cultural Leonesa
Grenada – Valladolid Grenada - : - Valladolid
Barcelona II – Alcorcon Barcelona II - : - Alcorcon
Reus Deportiu – Lorca Reus Deportiu - : - Lorca
Rayo Vallecano – Sevilla II Rayo Vallecano - : - Sevilla II
Tenerife – Cordoba Tenerife - : - Cordoba
Albacete – Gimnastic Tarragona Albacete - : - Gimnastic Tarragona
Almeria – Osasuna Almeria - : - Osasuna
Sporting Gijon – Numancia Sporting Gijon - : - Numancia
Cadiz – Real Oviedo Cadiz - : - Real Oviedo
Zaragoza – Lugo Zaragoza - : - Lugo

Hafta 27
17 şubat, cumartesi
Gimnastic Tarragona – Zaragoza Gimnastic Tarragona - : - Zaragoza
Sevilla II – Almeria Sevilla II - : - Almeria
Real Oviedo – Albacete Real Oviedo - : - Albacete
Cultural Leonesa – Rayo Vallecano Cultural Leonesa - : - Rayo Vallecano
Lugo – Barcelona II Lugo - : - Barcelona II
Alcorcon – Tenerife Alcorcon - : - Tenerife
Cordoba – Grenada Cordoba - : - Grenada
Lorca – Sporting Gijon Lorca - : - Sporting Gijon
Numancia – Cadiz Numancia - : - Cadiz
Valladolid – Huesca Valladolid - : - Huesca
Osasuna – Reus Deportiu Osasuna - : - Reus Deportiu

Hafta 28
24 şubat, cumartesi
Rayo Vallecano – Huesca Rayo Vallecano - : - Huesca
Grenada – Alcorcon Grenada - : - Alcorcon
Barcelona II – Gimnastic Tarragona Barcelona II - : - Gimnastic Tarragona
Reus Deportiu – Sevilla II Reus Deportiu - : - Sevilla II
Cordoba – Valladolid Cordoba - : - Valladolid
Tenerife – Lugo Tenerife - : - Lugo
Albacete – Numancia Albacete - : - Numancia
Almeria – Cultural Leonesa Almeria - : - Cultural Leonesa
Sporting Gijon – Osasuna Sporting Gijon - : - Osasuna
Cadiz – Lorca Cadiz - : - Lorca
Zaragoza – Real Oviedo Zaragoza - : - Real Oviedo

Hafta 29
3 mart, cumartesi
Gimnastic Tarragona – Tenerife Gimnastic Tarragona - : - Tenerife
Sevilla II – Sporting Gijon Sevilla II - : - Sporting Gijon
Real Oviedo – Barcelona II Real Oviedo - : - Barcelona II
Cultural Leonesa – Reus Deportiu Cultural Leonesa - : - Reus Deportiu
Lugo – Grenada Lugo - : - Grenada
Alcorcon – Cordoba Alcorcon - : - Cordoba
Huesca – Almeria Huesca - : - Almeria
Lorca – Albacete Lorca - : - Albacete
Numancia – Zaragoza Numancia - : - Zaragoza
Valladolid – Rayo Vallecano Valladolid - : - Rayo Vallecano
Osasuna – Cadiz Osasuna - : - Cadiz

Hafta 30
10 mart, cumartesi
Grenada – Gimnastic Tarragona Grenada - : - Gimnastic Tarragona
Alcorcon – Valladolid Alcorcon - : - Valladolid
Barcelona II – Numancia Barcelona II - : - Numancia
Reus Deportiu – Huesca Reus Deportiu - : - Huesca
Cordoba – Lugo Cordoba - : - Lugo
Tenerife – Real Oviedo Tenerife - : - Real Oviedo
Albacete – Osasuna Albacete - : - Osasuna
Almeria – Rayo Vallecano Almeria - : - Rayo Vallecano
Sporting Gijon – Cultural Leonesa Sporting Gijon - : - Cultural Leonesa
Cadiz – Sevilla II Cadiz - : - Sevilla II
Zaragoza – Lorca Zaragoza - : - Lorca

Hafta 31
17 mart, cumartesi
Gimnastic Tarragona – Cordoba Gimnastic Tarragona - : - Cordoba
Sevilla II – Albacete Sevilla II - : - Albacete
Real Oviedo – Grenada Real Oviedo - : - Grenada
Cultural Leonesa – Cadiz Cultural Leonesa - : - Cadiz
Lugo – Alcorcon Lugo - : - Alcorcon
Huesca – Sporting Gijon Huesca - : - Sporting Gijon
Rayo Vallecano – Reus Deportiu Rayo Vallecano - : - Reus Deportiu
Lorca – Barcelona II Lorca - : - Barcelona II
Numancia – Tenerife Numancia - : - Tenerife
Valladolid – Almeria Valladolid - : - Almeria
Osasuna – Zaragoza Osasuna - : - Zaragoza

Hafta 32
24 mart, cumartesi
Alcorcon – Gimnastic Tarragona Alcorcon - : - Gimnastic Tarragona
Lugo – Valladolid Lugo - : - Valladolid
Barcelona II – Osasuna Barcelona II - : - Osasuna
Reus Deportiu – Almeria Reus Deportiu - : - Almeria
Grenada – Numancia Grenada - : - Numancia
Cordoba – Real Oviedo Cordoba - : - Real Oviedo
Tenerife – Lorca Tenerife - : - Lorca
Albacete – Cultural Leonesa Albacete - : - Cultural Leonesa
Sporting Gijon – Rayo Vallecano Sporting Gijon - : - Rayo Vallecano
Cadiz – Huesca Cadiz - : - Huesca
Zaragoza – Sevilla II Zaragoza - : - Sevilla II

Hafta 33
31 mart, cumartesi
Gimnastic Tarragona – Lugo Gimnastic Tarragona - : - Lugo
Sevilla II – Barcelona II Sevilla II - : - Barcelona II
Real Oviedo – Alcorcon Real Oviedo - : - Alcorcon
Cultural Leonesa – Zaragoza Cultural Leonesa - : - Zaragoza
Huesca – Albacete Huesca - : - Albacete
Rayo Vallecano – Cadiz Rayo Vallecano - : - Cadiz
Lorca – Grenada Lorca - : - Grenada
Numancia – Cordoba Numancia - : - Cordoba
Almeria – Sporting Gijon Almeria - : - Sporting Gijon
Valladolid – Reus Deportiu Valladolid - : - Reus Deportiu
Osasuna – Tenerife Osasuna - : - Tenerife

Hafta 34
7 nisan, cumartesi
Alcorcon – Numancia Alcorcon - : - Numancia
Lugo – Real Oviedo Lugo - : - Real Oviedo
Gimnastic Tarragona – Valladolid Gimnastic Tarragona - : - Valladolid
Barcelona II – Cultural Leonesa Barcelona II - : - Cultural Leonesa
Grenada – Osasuna Grenada - : - Osasuna
Cordoba – Lorca Cordoba - : - Lorca
Tenerife – Sevilla II Tenerife - : - Sevilla II
Albacete – Rayo Vallecano Albacete - : - Rayo Vallecano
Sporting Gijon – Reus Deportiu Sporting Gijon - : - Reus Deportiu
Cadiz – Almeria Cadiz - : - Almeria
Zaragoza – Huesca Zaragoza - : - Huesca

Hafta 35
14 nisan, cumartesi
Reus Deportiu – Cadiz Reus Deportiu - : - Cadiz
Sevilla II – Grenada Sevilla II - : - Grenada
Real Oviedo – Gimnastic Tarragona Real Oviedo - : - Gimnastic Tarragona
Cultural Leonesa – Tenerife Cultural Leonesa - : - Tenerife
Huesca – Barcelona II Huesca - : - Barcelona II
Rayo Vallecano – Zaragoza Rayo Vallecano - : - Zaragoza
Lorca – Alcorcon Lorca - : - Alcorcon
Numancia – Lugo Numancia - : - Lugo
Almeria – Albacete Almeria - : - Albacete
Valladolid – Sporting Gijon Valladolid - : - Sporting Gijon
Osasuna – Cordoba Osasuna - : - Cordoba

Hafta 36
21 nisan, cumartesi
Lugo – Lorca Lugo - : - Lorca
Gimnastic Tarragona – Numancia Gimnastic Tarragona - : - Numancia
Barcelona II – Rayo Vallecano Barcelona II - : - Rayo Vallecano
Real Oviedo – Valladolid Real Oviedo - : - Valladolid
Alcorcon – Osasuna Alcorcon - : - Osasuna
Grenada – Cultural Leonesa Grenada - : - Cultural Leonesa
Cordoba – Sevilla II Cordoba - : - Sevilla II
Tenerife – Huesca Tenerife - : - Huesca
Albacete – Reus Deportiu Albacete - : - Reus Deportiu
Cadiz – Sporting Gijon Cadiz - : - Sporting Gijon
Zaragoza – Almeria Zaragoza - : - Almeria

Hafta 37
28 nisan, cumartesi
Huesca – Grenada Huesca - : - Grenada
Reus Deportiu – Zaragoza Reus Deportiu - : - Zaragoza
Sevilla II – Alcorcon Sevilla II - : - Alcorcon
Cultural Leonesa – Cordoba Cultural Leonesa - : - Cordoba
Rayo Vallecano – Tenerife Rayo Vallecano - : - Tenerife
Lorca – Gimnastic Tarragona Lorca - : - Gimnastic Tarragona
Numancia – Real Oviedo Numancia - : - Real Oviedo
Almeria – Barcelona II Almeria - : - Barcelona II
Valladolid – Cadiz Valladolid - : - Cadiz
Sporting Gijon – Albacete Sporting Gijon - : - Albacete
Osasuna – Lugo Osasuna - : - Lugo

Hafta 38
5 mayıs, cumartesi
Lugo – Sevilla II Lugo - : - Sevilla II
Gimnastic Tarragona – Osasuna Gimnastic Tarragona - : - Osasuna
Barcelona II – Reus Deportiu Barcelona II - : - Reus Deportiu
Real Oviedo – Lorca Real Oviedo - : - Lorca
Alcorcon – Cultural Leonesa Alcorcon - : - Cultural Leonesa
Grenada – Rayo Vallecano Grenada - : - Rayo Vallecano
Cordoba – Huesca Cordoba - : - Huesca
Tenerife – Almeria Tenerife - : - Almeria
Albacete – Cadiz Albacete - : - Cadiz
Numancia – Valladolid Numancia - : - Valladolid
Zaragoza – Sporting Gijon Zaragoza - : - Sporting Gijon

Hafta 39
12 mayıs, cumartesi
Huesca – Alcorcon Huesca - : - Alcorcon
Reus Deportiu – Tenerife Reus Deportiu - : - Tenerife
Sevilla II – Gimnastic Tarragona Sevilla II - : - Gimnastic Tarragona
Cultural Leonesa – Lugo Cultural Leonesa - : - Lugo
Rayo Vallecano – Cordoba Rayo Vallecano - : - Cordoba
Lorca – Numancia Lorca - : - Numancia
Almeria – Grenada Almeria - : - Grenada
Valladolid – Albacete Valladolid - : - Albacete
Sporting Gijon – Barcelona II Sporting Gijon - : - Barcelona II
Cadiz – Zaragoza Cadiz - : - Zaragoza
Osasuna – Real Oviedo Osasuna - : - Real Oviedo

Hafta 40
19 mayıs, cumartesi
Lugo – Huesca Lugo - : - Huesca
Gimnastic Tarragona – Cultural Leonesa Gimnastic Tarragona - : - Cultural Leonesa
Barcelona II – Cadiz Barcelona II - : - Cadiz
Real Oviedo – Sevilla II Real Oviedo - : - Sevilla II
Alcorcon – Rayo Vallecano Alcorcon - : - Rayo Vallecano
Grenada – Reus Deportiu Grenada - : - Reus Deportiu
Cordoba – Almeria Cordoba - : - Almeria
Lorca – Valladolid Lorca - : - Valladolid
Tenerife – Sporting Gijon Tenerife - : - Sporting Gijon
Numancia – Osasuna Numancia - : - Osasuna
Zaragoza – Albacete Zaragoza - : - Albacete

Hafta 41
26 mayıs, cumartesi
Huesca – Gimnastic Tarragona Huesca - : - Gimnastic Tarragona
Reus Deportiu – Cordoba Reus Deportiu - : - Cordoba
Sevilla II – Numancia Sevilla II - : - Numancia
Cultural Leonesa – Real Oviedo Cultural Leonesa - : - Real Oviedo
Rayo Vallecano – Lugo Rayo Vallecano - : - Lugo
Albacete – Barcelona II Albacete - : - Barcelona II
Almeria – Alcorcon Almeria - : - Alcorcon
Sporting Gijon – Grenada Sporting Gijon - : - Grenada
Cadiz – Tenerife Cadiz - : - Tenerife
Osasuna – Lorca Osasuna - : - Lorca
Zaragoza – Valladolid Zaragoza - : - Valladolid

Hafta 42
2 haziran, cumartesi
Alcorcon – Reus Deportiu Alcorcon - : - Reus Deportiu
Lugo – Almeria Lugo - : - Almeria
Gimnastic Tarragona – Rayo Vallecano Gimnastic Tarragona - : - Rayo Vallecano
Barcelona II – Zaragoza Barcelona II - : - Zaragoza
Grenada – Cadiz Grenada - : - Cadiz
Cordoba – Sporting Gijon Cordoba - : - Sporting Gijon
Lorca – Sevilla II Lorca - : - Sevilla II
Tenerife – Albacete Tenerife - : - Albacete
Numancia – Cultural Leonesa Numancia - : - Cultural Leonesa
Valladolid – Osasuna Valladolid - : - Osasuna
Real Oviedo – Huesca Real Oviedo - : - Huesca

Iddaalar
Andrey Shch. Andrey Shch. 117.25 Puanlar (58%)
Õàğäêîğ Hardkor 116.5 Puanlar (57%)
İğàçì Ğîòòåğäàìñêèé Erazm Rotterdamskiy 116.5 Puanlar (55%)
  Oyuncu skorları Oyuncu skorları       Iddaa oyna Iddaa oyna    
Son mesajlar
Hockey
Son cevap: var5 gün
Weather
Son cevap: var23 gün
Why can't we see the Basketball matches since yesterday!
Son cevap: var75 gün
LiveTV de reklamlar

 
      LiveTV de koşullar         Yukarıda   
 
© 2006-2018 LiveTV. Tüm haklar saklıdır.
Içerikten tüm club isimleri, kanalar ve tüm logolar yazarların sorumlusudur.
  Rambler's Top100