LiveTV Türkiye / Tüm Spor olaylarını canlı ve bedava izleyebilirsiniz!
YAYIN   CANLI SKORLAR   SONUÇLAR   ARŞIV VIDEOLAR   YARDIM   HAKKINDA
Giriş yap Giriş yap   Kayıt ol Kayıt ol
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
FORUM   İLETIŞIM
New on LiveTV
Maç özetleri Madison Keys – Caroline Garcia
Maç özetleri Valenciennes – Le Havre
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to kaydol yada bağlan
Best Odds Today
Real Madrid – Leganes
1 1.2     X 8.6     2 19.5
   Yerel saatiniz: 5:11 (UTC +1)
FutbolBuz hokeyiBasketbolTenisVoleybol
BoksYarışlarKış sporlarıAtletizm...
Bugün (22 ocak, pazartesi)
Tenis. Grand Slam Australian Open
 
1:00 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam Fabio Fognini – Tomas Berdych
2:50 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam M.Kavamura – Wang Xiyu
2:55 (Grand Slam)
Buz hokeyi. NHL San Jose – Anaheim
3:00 (NHL)
Tenis. Grand Slam Su-Wei Hsieh – Angelique Kerber
3:00 (Grand Slam)
Binicilik. National Event Racing, Australia
 
3:00 (National Event)
E-Sports. League of Legends Echo Fox – Clutch Gaming
3:00 (League of Legends)
Tenis. Grand Slam T.Boyer – M.Miladinovich
3:15 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam G.Da Silva Fik – E.Cocciaretto
3:15 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam R.Ho – S.Baes
3:35 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam A.Poulos – N.Sato
3:40 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam K.Berankova/A.Hertel – V.Morvayova/N.Radisic
  1:2
3:53 (Grand Slam)
Kriket. Twenty20 Yeni Zelanda – Pakistan
 
4:00 (Twenty20)
Tenis. Grand Slam D.Frayman – H.Sakacume
 
4:15 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam R.Bopanna/E.Roger-Vasselin – O.Marach/M.Pavic
 
4:25 (Grand Slam)
Buz hokeyi. NHL Rangers – Los Angeles
  2:0
4:30 (NHL)
Florbol. Dünya Kupası Japonya – Malezya
 
5:00 (Dünya Kupası)
Tenis. Grand Slam V.Golubic/N.Stojanovic – T.Babos / K.Mladenovic
5:20 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam B.McLachlan/J.Struff – P.Carreno Busta/G.Garcia-Lopez
5:25 (Grand Slam)
Tenis. Grand Slam Marton Fucsovics – Roger Federer
5:30 (Grand Slam)
Tüm yayınlar-      

 
Polonya I Liga
Futbol
   
    Takvim
Video Broadcasts   Results
Klasman   Video Archive
 
13/1414/1515/1616/1717/18


Gelecek maçlar
 
  Ruch Chorzow – Bytovia Bytow
2 mart, cuma
  Bielsko Biala – Olsztyn
2 mart, cuma
 
  Gornik Leczna – Wigry Suwalki
2 mart, cuma
  Olimpia Grudziadz – Stal Mielec
2 mart, cuma
 
  Miedz Legnica – Odra Opole
2 mart, cuma
  Chojniczanka – Rakow Czestochowa
2 mart, cuma
 
  Tychy – Chrobry Glogow
2 mart, cuma
  Puszcza Niepolomice – Katowice
2 mart, cuma
 
  Pogon Siedlce – Zaglebie Sosnowiec
2 mart, cuma

Hafta 1
28 temmuz, cuma
Stal Mielec – Ruch Chorzow Stal Mielec 1:0 Ruch Chorzow
29 temmuz, cumartesi
Zaglebie Sosnowiec – Olimpia Grudziadz Zaglebie Sosnowiec 0:1 Olimpia Grudziadz
Puszcza Niepolomice – Chojniczanka Puszcza Niepolomice 2:0 Chojniczanka
Odra Opole – Gornik Leczna Odra Opole 3:0 Gornik Leczna
Rakow Czestochowa – Miedz Legnica Rakow Czestochowa 0:0 Miedz Legnica
Katowice – Pogon Siedlce Katowice 1:2 Pogon Siedlce
Bytovia Bytow – Olsztyn Bytovia Bytow 3:1 Olsztyn
Chrobry Glogow – Bielsko Biala Chrobry Glogow 1:1 Bielsko Biala
30 temmuz, pazar
Wigry Suwalki – Tychy Wigry Suwalki 1:2 Tychy

Hafta 2
4 ağustos, cuma
Ruch Chorzow – Chrobry Glogow Ruch Chorzow 0:1 Chrobry Glogow
4 ağustos, cuma
Bielsko Biala – Bytovia Bytow Bielsko Biala 0:2 Bytovia Bytow
Miedz Legnica – Katowice Miedz Legnica 1:1 Katowice
Pogon Siedlce – Odra Opole Pogon Siedlce 1:2 Odra Opole
Gornik Leczna – Zaglebie Sosnowiec Gornik Leczna 2:1 Zaglebie Sosnowiec
Olimpia Grudziadz – Wigry Suwalki Olimpia Grudziadz 2:0 Wigry Suwalki
Chojniczanka – Olsztyn Chojniczanka 3:0 Olsztyn
Tychy – Stal Mielec Tychy 1:0 Stal Mielec
5 ağustos, cumartesi
Puszcza Niepolomice – Rakow Czestochowa Puszcza Niepolomice 2:3 Rakow Czestochowa

Hafta 3
10 ağustos, perşembe
Olsztyn – Bielsko Biala Olsztyn 3:1 Bielsko Biala
Katowice – Puszcza Niepolomice Katowice 1:2 Puszcza Niepolomice
11 ağustos, cuma
Rakow Czestochowa – Chojniczanka Rakow Czestochowa 0:1 Chojniczanka
Bytovia Bytow – Ruch Chorzow Bytovia Bytow 2:1 Ruch Chorzow
Odra Opole – Miedz Legnica Odra Opole 2:4 Miedz Legnica
12 ağustos, cumartesi
Wigry Suwalki – Gornik Leczna Wigry Suwalki 0:0 Gornik Leczna
Stal Mielec – Olimpia Grudziadz Stal Mielec 1:0 Olimpia Grudziadz
Chrobry Glogow – Tychy Chrobry Glogow 1:0 Tychy
Zaglebie Sosnowiec – Pogon Siedlce Zaglebie Sosnowiec 1:0 Pogon Siedlce

Hafta 4
17 ağustos, perşembe
Chojniczanka – Bielsko Biala Chojniczanka 4:0 Bielsko Biala
Ruch Chorzow – Olsztyn Ruch Chorzow 3:1 Olsztyn
Miedz Legnica – Zaglebie Sosnowiec Miedz Legnica 4:1 Zaglebie Sosnowiec
Gornik Leczna – Stal Mielec Gornik Leczna 3:4 Stal Mielec
18 ağustos, cuma
Olimpia Grudziadz – Chrobry Glogow Olimpia Grudziadz 0:1 Chrobry Glogow
Pogon Siedlce – Wigry Suwalki Pogon Siedlce 0:0 Wigry Suwalki
Puszcza Niepolomice – Odra Opole Puszcza Niepolomice 1:1 Odra Opole
Rakow Czestochowa – Katowice Rakow Czestochowa 1:3 Katowice
Tychy – Bytovia Bytow Tychy 1:0 Bytovia Bytow

Hafta 5
21 ağustos, pazartesi
Olsztyn – Tychy Olsztyn 2:0 Tychy
Bielsko Biala – Ruch Chorzow Bielsko Biala 1:0 Ruch Chorzow
22 ağustos, salı
Bytovia Bytow – Olimpia Grudziadz Bytovia Bytow 0:1 Olimpia Grudziadz
Chrobry Glogow – Gornik Leczna Chrobry Glogow 2:0 Gornik Leczna
Stal Mielec – Pogon Siedlce Stal Mielec 2:3 Pogon Siedlce
Wigry Suwalki – Miedz Legnica Wigry Suwalki 0:2 Miedz Legnica
Zaglebie Sosnowiec – Puszcza Niepolomice Zaglebie Sosnowiec 1:0 Puszcza Niepolomice
Odra Opole – Rakow Czestochowa Odra Opole 1:0 Rakow Czestochowa
Katowice – Chojniczanka Katowice 1:0 Chojniczanka

Hafta 6
25 ağustos, cuma
Tychy – Bielsko Biala Tychy 3:3 Bielsko Biala
25 ağustos, cuma
Rakow Czestochowa – Zaglebie Sosnowiec Rakow Czestochowa 2:2 Zaglebie Sosnowiec
Puszcza Niepolomice – Wigry Suwalki Puszcza Niepolomice 2:1 Wigry Suwalki
Miedz Legnica – Stal Mielec Miedz Legnica 0:0 Stal Mielec
Pogon Siedlce – Chrobry Glogow Pogon Siedlce 1:1 Chrobry Glogow
Gornik Leczna – Bytovia Bytow Gornik Leczna 1:1 Bytovia Bytow
Olimpia Grudziadz – Olsztyn Olimpia Grudziadz 1:1 Olsztyn
Chojniczanka – Ruch Chorzow Chojniczanka 4:3 Ruch Chorzow
27 ağustos, pazar
Katowice – Odra Opole Katowice 1:1 Odra Opole

Hafta 7
1 eylül, cuma
Olsztyn – Gornik Leczna Olsztyn 2:1 Gornik Leczna
Bytovia Bytow – Pogon Siedlce Bytovia Bytow 4:1 Pogon Siedlce
Odra Opole – Chojniczanka Odra Opole 2:1 Chojniczanka
2 eylül, cumartesi
Chrobry Glogow – Miedz Legnica Chrobry Glogow 1:2 Miedz Legnica
12 eylül, salı
Stal Mielec – Puszcza Niepolomice Stal Mielec 1:1 Puszcza Niepolomice
Bielsko Biala – Olimpia Grudziadz Bielsko Biala 3:0 Olimpia Grudziadz
Zaglebie Sosnowiec – Katowice Zaglebie Sosnowiec 2:0 Katowice
14 eylül, perşembe
Ruch Chorzow – Tychy Ruch Chorzow 2:2 Tychy
26 eylül, salı
Wigry Suwalki – Rakow Czestochowa Wigry Suwalki 0:3 Rakow Czestochowa

Hafta 8
7 eylül, perşembe
Olimpia Grudziadz – Ruch Chorzow Olimpia Grudziadz 1:0 Ruch Chorzow
Puszcza Niepolomice – Chrobry Glogow Puszcza Niepolomice 0:1 Chrobry Glogow
Miedz Legnica – Bytovia Bytow Miedz Legnica 2:1 Bytovia Bytow
8 eylül, cuma
Katowice – Wigry Suwalki Katowice 0:1 Wigry Suwalki
Rakow Czestochowa – Stal Mielec Rakow Czestochowa 1:2 Stal Mielec
Odra Opole – Zaglebie Sosnowiec Odra Opole 1:0 Zaglebie Sosnowiec
Pogon Siedlce – Olsztyn Pogon Siedlce 1:0 Olsztyn
Gornik Leczna – Bielsko Biala Gornik Leczna 1:0 Bielsko Biala
9 eylül, cumartesi
Chojniczanka – Tychy Chojniczanka 3:0 Tychy

Hafta 9
15 eylül, cuma
Bielsko Biala – Pogon Siedlce Bielsko Biala 2:0 Pogon Siedlce
Olsztyn – Miedz Legnica Olsztyn 2:0 Miedz Legnica
Bytovia Bytow – Puszcza Niepolomice Bytovia Bytow 1:0 Puszcza Niepolomice
Wigry Suwalki – Odra Opole Wigry Suwalki 2:1 Odra Opole
Zaglebie Sosnowiec – Chojniczanka Zaglebie Sosnowiec 1:3 Chojniczanka
Chrobry Glogow – Rakow Czestochowa Chrobry Glogow 2:3 Rakow Czestochowa
16 eylül, cumartesi
Tychy – Olimpia Grudziadz Tychy 2:1 Olimpia Grudziadz
Stal Mielec – Katowice Stal Mielec 3:2 Katowice
18 eylül, pazartesi
Ruch Chorzow – Gornik Leczna Ruch Chorzow 1:2 Gornik Leczna

Hafta 10
22 eylül, cuma
Zaglebie Sosnowiec – Wigry Suwalki Zaglebie Sosnowiec 0:1 Wigry Suwalki
Katowice – Chrobry Glogow Katowice 2:2 Chrobry Glogow
Rakow Czestochowa – Bytovia Bytow Rakow Czestochowa 3:1 Bytovia Bytow
Puszcza Niepolomice – Olsztyn Puszcza Niepolomice 3:1 Olsztyn
Miedz Legnica – Bielsko Biala Miedz Legnica 0:2 Bielsko Biala
Pogon Siedlce – Ruch Chorzow Pogon Siedlce 1:3 Ruch Chorzow
Gornik Leczna – Tychy Gornik Leczna 1:0 Tychy
Chojniczanka – Olimpia Grudziadz Chojniczanka 0:0 Olimpia Grudziadz
Odra Opole – Stal Mielec Odra Opole 1:0 Stal Mielec

Hafta 11
29 eylül, cuma
Ruch Chorzow – Miedz Legnica Ruch Chorzow 1:0 Miedz Legnica
29 eylül, cuma
Olimpia Grudziadz – Gornik Leczna Olimpia Grudziadz 1:0 Gornik Leczna
Tychy – Pogon Siedlce Tychy 2:3 Pogon Siedlce
Bielsko Biala – Puszcza Niepolomice Bielsko Biala 2:1 Puszcza Niepolomice
Olsztyn – Rakow Czestochowa Olsztyn 1:3 Rakow Czestochowa
Bytovia Bytow – Katowice Bytovia Bytow 1:2 Katowice
Stal Mielec – Zaglebie Sosnowiec Stal Mielec 1:1 Zaglebie Sosnowiec
Wigry Suwalki – Chojniczanka Wigry Suwalki 0:2 Chojniczanka
Chrobry Glogow – Odra Opole Chrobry Glogow 2:0 Odra Opole

Hafta 12
5 ekim, perşembe
Miedz Legnica – Tychy Miedz Legnica 2:1 Tychy
6 ekim, cuma
Chojniczanka – Gornik Leczna Chojniczanka 0:0 Gornik Leczna
Wigry Suwalki – Stal Mielec Wigry Suwalki 2:0 Stal Mielec
Odra Opole – Bytovia Bytow Odra Opole 1:0 Bytovia Bytow
17 ekim, salı
Zaglebie Sosnowiec – Chrobry Glogow Zaglebie Sosnowiec 2:1 Chrobry Glogow
Katowice – Olsztyn Katowice 3:1 Olsztyn
Rakow Czestochowa – Bielsko Biala Rakow Czestochowa 1:1 Bielsko Biala
Puszcza Niepolomice – Ruch Chorzow Puszcza Niepolomice 2:1 Ruch Chorzow
Pogon Siedlce – Olimpia Grudziadz Pogon Siedlce 1:1 Olimpia Grudziadz

Hafta 13
13 ekim, cuma
Stal Mielec – Chojniczanka Stal Mielec 1:2 Chojniczanka
13 ekim, cuma
Gornik Leczna – Pogon Siedlce Gornik Leczna 1:1 Pogon Siedlce
Olimpia Grudziadz – Miedz Legnica Olimpia Grudziadz 0:1 Miedz Legnica
Tychy – Puszcza Niepolomice Tychy 1:1 Puszcza Niepolomice
Ruch Chorzow – Rakow Czestochowa Ruch Chorzow 1:0 Rakow Czestochowa
Olsztyn – Odra Opole Olsztyn 2:0 Odra Opole
Bytovia Bytow – Zaglebie Sosnowiec Bytovia Bytow 2:2 Zaglebie Sosnowiec
Chrobry Glogow – Wigry Suwalki Chrobry Glogow 3:3 Wigry Suwalki
Bielsko Biala – Katowice Bielsko Biala 1:2 Katowice

Hafta 14
20 ekim, cuma
Stal Mielec – Chrobry Glogow Stal Mielec 3:0 Chrobry Glogow
Wigry Suwalki – Bytovia Bytow Wigry Suwalki 2:2 Bytovia Bytow
Zaglebie Sosnowiec – Olsztyn Zaglebie Sosnowiec 5:1 Olsztyn
Odra Opole – Bielsko Biala Odra Opole 2:2 Bielsko Biala
Puszcza Niepolomice – Olimpia Grudziadz Puszcza Niepolomice 2:1 Olimpia Grudziadz
Miedz Legnica – Gornik Leczna Miedz Legnica 0:0 Gornik Leczna
Chojniczanka – Pogon Siedlce Chojniczanka 0:2 Pogon Siedlce
Rakow Czestochowa – Tychy Rakow Czestochowa 2:2 Tychy
22 ekim, pazar
Katowice – Ruch Chorzow Katowice 1:2 Ruch Chorzow

Hafta 15
27 ekim, cuma
Bielsko Biala – Zaglebie Sosnowiec Bielsko Biala 0:0 Zaglebie Sosnowiec
27 ekim, cuma
Gornik Leczna – Puszcza Niepolomice Gornik Leczna 0:1 Puszcza Niepolomice
Olimpia Grudziadz – Rakow Czestochowa Olimpia Grudziadz 1:2 Rakow Czestochowa
Pogon Siedlce – Miedz Legnica Pogon Siedlce 2:3 Miedz Legnica
Bytovia Bytow – Stal Mielec Bytovia Bytow 0:0 Stal Mielec
Tychy – Katowice Tychy 1:0 Katowice
28 ekim, cumartesi
Ruch Chorzow – Odra Opole Ruch Chorzow 3:1 Odra Opole
Chrobry Glogow – Chojniczanka Chrobry Glogow 0:0 Chojniczanka
29 kasım, çarşamba
Olsztyn – Wigry Suwalki Olsztyn -:- Wigry Suwalki

Hafta 16
3 kasım, cuma
Zaglebie Sosnowiec – Ruch Chorzow Zaglebie Sosnowiec 2:1 Ruch Chorzow
3 kasım, cuma
Puszcza Niepolomice – Pogon Siedlce Puszcza Niepolomice 2:3 Pogon Siedlce
Chrobry Glogow – Bytovia Bytow Chrobry Glogow 0:0 Bytovia Bytow
Stal Mielec – Olsztyn Stal Mielec 1:3 Olsztyn
Wigry Suwalki – Bielsko Biala Wigry Suwalki 3:0 Bielsko Biala
Chojniczanka – Miedz Legnica Chojniczanka 0:0 Miedz Legnica
Katowice – Olimpia Grudziadz Katowice 2:0 Olimpia Grudziadz
Rakow Czestochowa – Gornik Leczna Rakow Czestochowa 3:1 Gornik Leczna
Odra Opole – Tychy Odra Opole 1:0 Tychy

Hafta 17
10 kasım, cuma
Miedz Legnica – Puszcza Niepolomice Miedz Legnica 2:2 Puszcza Niepolomice
Gornik Leczna – Katowice Gornik Leczna 1:3 Katowice
Olimpia Grudziadz – Odra Opole Olimpia Grudziadz 0:2 Odra Opole
Tychy – Zaglebie Sosnowiec Tychy 1:1 Zaglebie Sosnowiec
Pogon Siedlce – Rakow Czestochowa Pogon Siedlce 0:3 Rakow Czestochowa
Olsztyn – Chrobry Glogow Olsztyn 1:2 Chrobry Glogow
Bytovia Bytow – Chojniczanka Bytovia Bytow 0:3 Chojniczanka
21 kasım, salı
Bielsko Biala – Stal Mielec Bielsko Biala 2:3 Stal Mielec
21 kasım, salı
Ruch Chorzow – Wigry Suwalki Ruch Chorzow 2:2 Wigry Suwalki

Hafta 18
17 kasım, cuma
Ruch Chorzow – Stal Mielec Ruch Chorzow 1:2 Stal Mielec
17 kasım, cuma
Olsztyn – Bytovia Bytow Olsztyn 0:1 Bytovia Bytow
Bielsko Biala – Chrobry Glogow Bielsko Biala 1:0 Chrobry Glogow
Tychy – Wigry Suwalki Tychy 0:3 Wigry Suwalki
Olimpia Grudziadz – Zaglebie Sosnowiec Olimpia Grudziadz 0:1 Zaglebie Sosnowiec
Pogon Siedlce – Katowice Pogon Siedlce 1:1 Katowice
Miedz Legnica – Rakow Czestochowa Miedz Legnica 1:1 Rakow Czestochowa
Chojniczanka – Puszcza Niepolomice Chojniczanka 1:1 Puszcza Niepolomice
19 kasım, pazar
Gornik Leczna – Odra Opole Gornik Leczna 0:3 Odra Opole

Hafta 19
24 kasım, cuma
Zaglebie Sosnowiec – Gornik Leczna Zaglebie Sosnowiec 2:2 Gornik Leczna
24 kasım, cuma
Rakow Czestochowa – Puszcza Niepolomice Rakow Czestochowa 3:1 Puszcza Niepolomice
Katowice – Miedz Legnica Katowice 1:0 Miedz Legnica
Odra Opole – Pogon Siedlce Odra Opole 1:1 Pogon Siedlce
Wigry Suwalki – Olimpia Grudziadz Wigry Suwalki 1:0 Olimpia Grudziadz
Chrobry Glogow – Ruch Chorzow Chrobry Glogow 1:0 Ruch Chorzow
Bytovia Bytow – Bielsko Biala Bytovia Bytow 1:1 Bielsko Biala
Olsztyn – Chojniczanka Olsztyn 0:1 Chojniczanka
Stal Mielec – Tychy Stal Mielec 3:0 Tychy

Hafta 20
2 mart, cuma
Bielsko Biala – Olsztyn Bielsko Biala - : - Olsztyn
Ruch Chorzow – Bytovia Bytow Ruch Chorzow - : - Bytovia Bytow
Tychy – Chrobry Glogow Tychy - : - Chrobry Glogow
Olimpia Grudziadz – Stal Mielec Olimpia Grudziadz - : - Stal Mielec
Gornik Leczna – Wigry Suwalki Gornik Leczna - : - Wigry Suwalki
Pogon Siedlce – Zaglebie Sosnowiec Pogon Siedlce - : - Zaglebie Sosnowiec
Miedz Legnica – Odra Opole Miedz Legnica - : - Odra Opole
Puszcza Niepolomice – Katowice Puszcza Niepolomice - : - Katowice
Chojniczanka – Rakow Czestochowa Chojniczanka - : - Rakow Czestochowa

Hafta 21
9 mart, cuma
Katowice – Rakow Czestochowa Katowice - : - Rakow Czestochowa
Odra Opole – Puszcza Niepolomice Odra Opole - : - Puszcza Niepolomice
Zaglebie Sosnowiec – Miedz Legnica Zaglebie Sosnowiec - : - Miedz Legnica
Wigry Suwalki – Pogon Siedlce Wigry Suwalki - : - Pogon Siedlce
Stal Mielec – Gornik Leczna Stal Mielec - : - Gornik Leczna
Chrobry Glogow – Olimpia Grudziadz Chrobry Glogow - : - Olimpia Grudziadz
Bytovia Bytow – Tychy Bytovia Bytow - : - Tychy
Olsztyn – Ruch Chorzow Olsztyn - : - Ruch Chorzow
Bielsko Biala – Chojniczanka Bielsko Biala - : - Chojniczanka

Hafta 22
16 mart, cuma
Ruch Chorzow – Bielsko Biala Ruch Chorzow - : - Bielsko Biala
Tychy – Olsztyn Tychy - : - Olsztyn
Olimpia Grudziadz – Bytovia Bytow Olimpia Grudziadz - : - Bytovia Bytow
Gornik Leczna – Chrobry Glogow Gornik Leczna - : - Chrobry Glogow
Pogon Siedlce – Stal Mielec Pogon Siedlce - : - Stal Mielec
Miedz Legnica – Wigry Suwalki Miedz Legnica - : - Wigry Suwalki
Puszcza Niepolomice – Zaglebie Sosnowiec Puszcza Niepolomice - : - Zaglebie Sosnowiec
Rakow Czestochowa – Odra Opole Rakow Czestochowa - : - Odra Opole
Chojniczanka – Katowice Chojniczanka - : - Katowice

Hafta 23
23 mart, cuma
Odra Opole – Katowice Odra Opole - : - Katowice
Zaglebie Sosnowiec – Rakow Czestochowa Zaglebie Sosnowiec - : - Rakow Czestochowa
Wigry Suwalki – Puszcza Niepolomice Wigry Suwalki - : - Puszcza Niepolomice
Stal Mielec – Miedz Legnica Stal Mielec - : - Miedz Legnica
Chrobry Glogow – Pogon Siedlce Chrobry Glogow - : - Pogon Siedlce
Bytovia Bytow – Gornik Leczna Bytovia Bytow - : - Gornik Leczna
Olsztyn – Olimpia Grudziadz Olsztyn - : - Olimpia Grudziadz
Bielsko Biala – Tychy Bielsko Biala - : - Tychy
Ruch Chorzow – Chojniczanka Ruch Chorzow - : - Chojniczanka

Hafta 24
30 mart, cuma
Tychy – Ruch Chorzow Tychy - : - Ruch Chorzow
Olimpia Grudziadz – Bielsko Biala Olimpia Grudziadz - : - Bielsko Biala
Gornik Leczna – Olsztyn Gornik Leczna - : - Olsztyn
Pogon Siedlce – Bytovia Bytow Pogon Siedlce - : - Bytovia Bytow
Miedz Legnica – Chrobry Glogow Miedz Legnica - : - Chrobry Glogow
Puszcza Niepolomice – Stal Mielec Puszcza Niepolomice - : - Stal Mielec
Rakow Czestochowa – Wigry Suwalki Rakow Czestochowa - : - Wigry Suwalki
Katowice – Zaglebie Sosnowiec Katowice - : - Zaglebie Sosnowiec
Chojniczanka – Odra Opole Chojniczanka - : - Odra Opole

Hafta 25
6 nisan, cuma
Zaglebie Sosnowiec – Odra Opole Zaglebie Sosnowiec - : - Odra Opole
Wigry Suwalki – Katowice Wigry Suwalki - : - Katowice
Stal Mielec – Rakow Czestochowa Stal Mielec - : - Rakow Czestochowa
Chrobry Glogow – Puszcza Niepolomice Chrobry Glogow - : - Puszcza Niepolomice
Bytovia Bytow – Miedz Legnica Bytovia Bytow - : - Miedz Legnica
Olsztyn – Pogon Siedlce Olsztyn - : - Pogon Siedlce
Bielsko Biala – Gornik Leczna Bielsko Biala - : - Gornik Leczna
Ruch Chorzow – Olimpia Grudziadz Ruch Chorzow - : - Olimpia Grudziadz
Tychy – Chojniczanka Tychy - : - Chojniczanka

Hafta 26
13 nisan, cuma
Olimpia Grudziadz – Tychy Olimpia Grudziadz - : - Tychy
Gornik Leczna – Ruch Chorzow Gornik Leczna - : - Ruch Chorzow
Pogon Siedlce – Bielsko Biala Pogon Siedlce - : - Bielsko Biala
Miedz Legnica – Olsztyn Miedz Legnica - : - Olsztyn
Puszcza Niepolomice – Bytovia Bytow Puszcza Niepolomice - : - Bytovia Bytow
Rakow Czestochowa – Chrobry Glogow Rakow Czestochowa - : - Chrobry Glogow
Katowice – Stal Mielec Katowice - : - Stal Mielec
Odra Opole – Wigry Suwalki Odra Opole - : - Wigry Suwalki
Chojniczanka – Zaglebie Sosnowiec Chojniczanka - : - Zaglebie Sosnowiec

Hafta 27
20 nisan, cuma
Wigry Suwalki – Zaglebie Sosnowiec Wigry Suwalki - : - Zaglebie Sosnowiec
Stal Mielec – Odra Opole Stal Mielec - : - Odra Opole
Chrobry Glogow – Katowice Chrobry Glogow - : - Katowice
Bytovia Bytow – Rakow Czestochowa Bytovia Bytow - : - Rakow Czestochowa
Olsztyn – Puszcza Niepolomice Olsztyn - : - Puszcza Niepolomice
Bielsko Biala – Miedz Legnica Bielsko Biala - : - Miedz Legnica
Ruch Chorzow – Pogon Siedlce Ruch Chorzow - : - Pogon Siedlce
Tychy – Gornik Leczna Tychy - : - Gornik Leczna
Olimpia Grudziadz – Chojniczanka Olimpia Grudziadz - : - Chojniczanka

Hafta 28
27 nisan, cuma
Gornik Leczna – Olimpia Grudziadz Gornik Leczna - : - Olimpia Grudziadz
Pogon Siedlce – Tychy Pogon Siedlce - : - Tychy
Miedz Legnica – Ruch Chorzow Miedz Legnica - : - Ruch Chorzow
Puszcza Niepolomice – Bielsko Biala Puszcza Niepolomice - : - Bielsko Biala
Rakow Czestochowa – Olsztyn Rakow Czestochowa - : - Olsztyn
Katowice – Bytovia Bytow Katowice - : - Bytovia Bytow
Odra Opole – Chrobry Glogow Odra Opole - : - Chrobry Glogow
Zaglebie Sosnowiec – Stal Mielec Zaglebie Sosnowiec - : - Stal Mielec
Chojniczanka – Wigry Suwalki Chojniczanka - : - Wigry Suwalki

Hafta 29
4 mayıs, cuma
Stal Mielec – Wigry Suwalki Stal Mielec - : - Wigry Suwalki
Chrobry Glogow – Zaglebie Sosnowiec Chrobry Glogow - : - Zaglebie Sosnowiec
Bytovia Bytow – Odra Opole Bytovia Bytow - : - Odra Opole
Olsztyn – Katowice Olsztyn - : - Katowice
Bielsko Biala – Rakow Czestochowa Bielsko Biala - : - Rakow Czestochowa
Ruch Chorzow – Puszcza Niepolomice Ruch Chorzow - : - Puszcza Niepolomice
Tychy – Miedz Legnica Tychy - : - Miedz Legnica
Olimpia Grudziadz – Pogon Siedlce Olimpia Grudziadz - : - Pogon Siedlce
Gornik Leczna – Chojniczanka Gornik Leczna - : - Chojniczanka

Hafta 30
8 mayıs, salı
Pogon Siedlce – Gornik Leczna Pogon Siedlce - : - Gornik Leczna
Miedz Legnica – Olimpia Grudziadz Miedz Legnica - : - Olimpia Grudziadz
Puszcza Niepolomice – Tychy Puszcza Niepolomice - : - Tychy
Rakow Czestochowa – Ruch Chorzow Rakow Czestochowa - : - Ruch Chorzow
Katowice – Bielsko Biala Katowice - : - Bielsko Biala
Odra Opole – Olsztyn Odra Opole - : - Olsztyn
Zaglebie Sosnowiec – Bytovia Bytow Zaglebie Sosnowiec - : - Bytovia Bytow
Wigry Suwalki – Chrobry Glogow Wigry Suwalki - : - Chrobry Glogow
Chojniczanka – Stal Mielec Chojniczanka - : - Stal Mielec

Hafta 31
11 mayıs, cuma
Chrobry Glogow – Stal Mielec Chrobry Glogow - : - Stal Mielec
Bytovia Bytow – Wigry Suwalki Bytovia Bytow - : - Wigry Suwalki
Olsztyn – Zaglebie Sosnowiec Olsztyn - : - Zaglebie Sosnowiec
Bielsko Biala – Odra Opole Bielsko Biala - : - Odra Opole
Ruch Chorzow – Katowice Ruch Chorzow - : - Katowice
Tychy – Rakow Czestochowa Tychy - : - Rakow Czestochowa
Olimpia Grudziadz – Puszcza Niepolomice Olimpia Grudziadz - : - Puszcza Niepolomice
Gornik Leczna – Miedz Legnica Gornik Leczna - : - Miedz Legnica
Pogon Siedlce – Chojniczanka Pogon Siedlce - : - Chojniczanka

Hafta 32
18 mayıs, cuma
Miedz Legnica – Pogon Siedlce Miedz Legnica - : - Pogon Siedlce
Puszcza Niepolomice – Gornik Leczna Puszcza Niepolomice - : - Gornik Leczna
Rakow Czestochowa – Olimpia Grudziadz Rakow Czestochowa - : - Olimpia Grudziadz
Katowice – Tychy Katowice - : - Tychy
Odra Opole – Ruch Chorzow Odra Opole - : - Ruch Chorzow
Zaglebie Sosnowiec – Bielsko Biala Zaglebie Sosnowiec - : - Bielsko Biala
Wigry Suwalki – Olsztyn Wigry Suwalki - : - Olsztyn
Stal Mielec – Bytovia Bytow Stal Mielec - : - Bytovia Bytow
Chojniczanka – Chrobry Glogow Chojniczanka - : - Chrobry Glogow

Hafta 33
25 mayıs, cuma
Bytovia Bytow – Chrobry Glogow Bytovia Bytow - : - Chrobry Glogow
Olsztyn – Stal Mielec Olsztyn - : - Stal Mielec
Bielsko Biala – Wigry Suwalki Bielsko Biala - : - Wigry Suwalki
Ruch Chorzow – Zaglebie Sosnowiec Ruch Chorzow - : - Zaglebie Sosnowiec
Tychy – Odra Opole Tychy - : - Odra Opole
Olimpia Grudziadz – Katowice Olimpia Grudziadz - : - Katowice
Gornik Leczna – Rakow Czestochowa Gornik Leczna - : - Rakow Czestochowa
Pogon Siedlce – Puszcza Niepolomice Pogon Siedlce - : - Puszcza Niepolomice
Miedz Legnica – Chojniczanka Miedz Legnica - : - Chojniczanka

Hafta 34
1 haziran, cuma
Rakow Czestochowa – Pogon Siedlce Rakow Czestochowa - : - Pogon Siedlce
Katowice – Gornik Leczna Katowice - : - Gornik Leczna
Odra Opole – Olimpia Grudziadz Odra Opole - : - Olimpia Grudziadz
Zaglebie Sosnowiec – Tychy Zaglebie Sosnowiec - : - Tychy
Wigry Suwalki – Ruch Chorzow Wigry Suwalki - : - Ruch Chorzow
Stal Mielec – Bielsko Biala Stal Mielec - : - Bielsko Biala
Chrobry Glogow – Olsztyn Chrobry Glogow - : - Olsztyn
Chojniczanka – Bytovia Bytow Chojniczanka - : - Bytovia Bytow
Puszcza Niepolomice – Miedz Legnica Puszcza Niepolomice - : - Miedz Legnica

Iddaalar
Andrey Shch. Andrey Shch. 117.25 Puanlar (58%)
Õàğäêîğ Hardkor 116.5 Puanlar (57%)
İğàçì Ğîòòåğäàìñêèé Erazm Rotterdamskiy 116.5 Puanlar (55%)
  Oyuncu skorları Oyuncu skorları       Iddaa oyna Iddaa oyna    
Son mesajlar
Hockey
Son cevap: var5 gün
Weather
Son cevap: var23 gün
Why can't we see the Basketball matches since yesterday!
Son cevap: var75 gün
LiveTV de reklamlar

 
      LiveTV de koşullar         Yukarıda   
 
© 2006-2018 LiveTV. Tüm haklar saklıdır.
Içerikten tüm club isimleri, kanalar ve tüm logolar yazarların sorumlusudur.
  Rambler's Top100