LiveTV Türkiye / Tüm Spor olaylarını canlı ve bedava izleyebilirsiniz!
YAYIN   CANLI SKORLAR   SONUÇLAR   ARŞIV VIDEOLAR   YARDIM   HAKKINDA
Giriş yap Giriş yap   Kayıt ol Kayıt ol
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
FORUM   İLETIŞIM
New on LiveTV
Maç özetleri Etoile Sahel – Stade Tunisien
Maç özetleri Karabakh – Chelsea
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to kaydol yada bağlan
Best Odds Today
Salzburg – Guimaraes
1 1.375     X 5.5     2 10
   Yerel saatiniz: 1:00 (UTC +1)
FutbolBuz hokeyiBasketbolTenisVoleybol
Boks (hiç bir yayın yok)YarışlarKış sporlarıAtletizm...
Dün (22 kasım, çarşamba)
Tenis. WTA Tour WTA Tour, Honolulu
 
21:00 (WTA Tour)
Basketbol. NCAA Georgia State – Prairie View
22:30 (NCAA)
Basketbol. NCAA Champion Baptist College – McNeese State
22:30 (NCAA)
Basketbol. NCAA Louisiana-Monroe – Richmond
22:30 (NCAA)
Binicilik. National Event Racing, USA
 
22:30 (National Event)
Plaj voleybolu. FIVB World Tour World Tour, Sydney
 
22:50 (FIVB World Tour)
Basketbol. NCAA VCU – Michigan
23:00 (NCAA)
Basketbol. NCAA Missouri-St. Louis – Indiana State
23:00 (NCAA)
Basketbol. NCAA Pennsylvania – UMKC
23:00 (NCAA)
Basketbol. NCAA Fresno State – George Mason
23:00 (NCAA)
Futbol. Arjantin Primera Division River Plate – Union Santa Fe
  2:0
23:15 (Arjantin Primera Division)
Tenis. WTA Tour Su Jeong Jang – Amanda Anisimova
23:20 (WTA Tour)
Tenis. WTA Tour Rebecca Peterson – Sachia Vickery
  1:0
23:50 (WTA Tour)
Bugün (23 kasım, perşembe)
Basketbol. NCAA La Salle – Miami (FL)
 
0:00 (NCAA)
Basketbol. NCAA Stony Brook – Brown
 
0:00 (NCAA)
Basketbol. NCAA Texas Tech – Wofford
 
0:30 (NCAA)
Basketbol. NCAA Central Michigan – Sam Houston State
 
0:30 (NCAA)
Futbol. Copa Libertadores Gremio – Lanus
  0:0
0:45 (Copa Libertadores)
Voleybol. Arjantin Serie A1 Lomas – Personal Bolivar
  0:0
0:45 (Arjantin Serie A1)
Buz hokeyi. NHL Calgary – Columbus
1:00 (NHL)
Tüm yayınlar-      

 
Endonezya Super League
Futbol
   
    Takvim
Video Broadcasts   Results
Klasman   Video Archive
 
Hafta 1
14 nisan, cuma
Barito Putera – Mitra Kukar Barito Putera 2:1 Mitra Kukar
Persib Bandung – Arema Persib Bandung 0:0 Arema
15 nisan, cumartesi
Madura United – Bali United Madura United 2:0 Bali United
PSM Makassar – Persela Lamongan PSM Makassar 3:1 Persela Lamongan
Persiba Balikpapan – Persija Jakarta Persiba Balikpapan 0:2 Persija Jakarta
16 nisan, pazar
PS TNI – Pusamania Borneo PS TNI 2:2 Pusamania Borneo
Semen Padang – Sriwijaya Semen Padang 1:1 Sriwijaya
17 nisan, pazartesi
Persipura – Gresik United Persipura 1:1 Gresik United
19 nisan, çarşamba
Surabaya United – Perseru Serui Surabaya United 2:1 Perseru Serui

Hafta 2
20 nisan, perşembe
Persela Lamongan – Madura United Persela Lamongan 2:0 Madura United
Gresik United – Semen Padang Gresik United 1:3 Semen Padang
21 nisan, cuma
Sriwijaya – Pusamania Borneo Sriwijaya 1:0 Pusamania Borneo
Persija Jakarta – Barito Putera Persija Jakarta 1:1 Barito Putera
PS TNI – Persib Bandung PS TNI 2:2 Persib Bandung
23 nisan, pazar
Bali United – Persipura Bali United 1:2 Persipura
Arema – Surabaya United Arema 2:0 Surabaya United
24 nisan, pazartesi
Mitra Kukar – PSM Makassar Mitra Kukar 0:1 PSM Makassar
24 nisan, pazartesi
Perseru Serui – Persiba Balikpapan Perseru Serui 2:1 Persiba Balikpapan

Hafta 3
27 nisan, perşembe
Madura United – Mitra Kukar Madura United 1:1 Mitra Kukar
Semen Padang – Persipura Semen Padang 1:0 Persipura
28 nisan, cuma
Pusamania Borneo – Gresik United Pusamania Borneo 3:0 Gresik United
Surabaya United – PS TNI Surabaya United 0:1 PS TNI
Persib Bandung – Sriwijaya Persib Bandung 2:0 Sriwijaya
29 nisan, cumartesi
Barito Putera – Perseru Serui Barito Putera 2:0 Perseru Serui
Persela Lamongan – Bali United Persela Lamongan 0:1 Bali United
PSM Makassar – Persija Jakarta PSM Makassar 1:0 Persija Jakarta
1 mayıs, pazartesi
Persiba Balikpapan – Arema Persiba Balikpapan 0:1 Arema

Hafta 4
1 mayıs, pazartesi
Persipura – Pusamania Borneo Persipura 2:1 Pusamania Borneo
2 mayıs, salı
Sriwijaya – Surabaya United Sriwijaya 0:1 Surabaya United
Gresik United – Persib Bandung Gresik United 0:1 Persib Bandung
Mitra Kukar – Persela Lamongan Mitra Kukar 3:2 Persela Lamongan
3 mayıs, çarşamba
Perseru Serui – PSM Makassar Perseru Serui 1:2 PSM Makassar
Bali United – Semen Padang Bali United 2:0 Semen Padang
Persija Jakarta – Madura United Persija Jakarta 0:1 Madura United
5 mayıs, cuma
PS TNI – Persiba Balikpapan PS TNI 1:1 Persiba Balikpapan
Arema – Barito Putera Arema 1:0 Barito Putera

Hafta 5
7 mayıs, pazar
Surabaya United – Gresik United Surabaya United 2:1 Gresik United
Persib Bandung – Persipura Persib Bandung 1:0 Persipura
7 mayıs, pazar
Pusamania Borneo – Semen Padang Pusamania Borneo 1:0 Semen Padang
Madura United – Perseru Serui Madura United 1:1 Perseru Serui
8 mayıs, pazartesi
Barito Putera – PS TNI Barito Putera 0:1 PS TNI
Persiba Balikpapan – Sriwijaya Persiba Balikpapan 0:2 Sriwijaya
10 mayıs, çarşamba
Persela Lamongan – Persija Jakarta Persela Lamongan 1:0 Persija Jakarta
PSM Makassar – Arema PSM Makassar 1:0 Arema
Mitra Kukar – Bali United Mitra Kukar 2:1 Bali United

Hafta 6
11 mayıs, perşembe
Persipura – Surabaya United Persipura 3:2 Surabaya United
Gresik United – Persiba Balikpapan Gresik United 2:1 Persiba Balikpapan
13 mayıs, cumartesi
Sriwijaya – Barito Putera Sriwijaya 3:2 Barito Putera
Perseru Serui – Persela Lamongan Perseru Serui 0:0 Persela Lamongan
Semen Padang – Persib Bandung Semen Padang 0:0 Persib Bandung
14 mayıs, pazar
Persija Jakarta – Mitra Kukar Persija Jakarta 1:0 Mitra Kukar
Arema – Madura United Arema 1:1 Madura United
Bali United – Pusamania Borneo Bali United 3:0 Pusamania Borneo
15 mayıs, pazartesi
PS TNI – PSM Makassar PS TNI 2:1 PSM Makassar

Hafta 7
19 mayıs, cuma
Barito Putera – Gresik United Barito Putera 2:0 Gresik United
Madura United – PS TNI Madura United 4:1 PS TNI
20 mayıs, cumartesi
Surabaya United – Semen Padang Surabaya United 1:0 Semen Padang
Persib Bandung – Pusamania Borneo Persib Bandung 2:2 Pusamania Borneo
Mitra Kukar – Perseru Serui Mitra Kukar 1:0 Perseru Serui
21 mayıs, pazar
PSM Makassar – Sriwijaya PSM Makassar 0:0 Sriwijaya
Persela Lamongan – Arema Persela Lamongan 4:0 Arema
Persija Jakarta – Bali United Persija Jakarta 0:0 Bali United
22 mayıs, pazartesi
Persiba Balikpapan – Persipura Persiba Balikpapan 0:2 Persipura

Hafta 8
27 mayıs, cumartesi
PS TNI – Persela Lamongan PS TNI 3:2 Persela Lamongan
Sriwijaya – Madura United Sriwijaya 0:0 Madura United
28 mayıs, pazar
Gresik United – PSM Makassar Gresik United 1:1 PSM Makassar
Arema – Mitra Kukar Arema 2:0 Mitra Kukar
29 mayıs, pazartesi
Semen Padang – Persiba Balikpapan Semen Padang 2:1 Persiba Balikpapan
Pusamania Borneo – Surabaya United Pusamania Borneo 3:0 Surabaya United
30 mayıs, salı
Persipura – Barito Putera Persipura 3:1 Barito Putera
31 mayıs, çarşamba
Bali United – Persib Bandung Bali United 1:0 Persib Bandung
13 haziran, salı
Perseru Serui – Persija Jakarta Perseru Serui 0:3 Persija Jakarta

Hafta 9
1 haziran, perşembe
Persela Lamongan – Sriwijaya Persela Lamongan 2:1 Sriwijaya
Madura United – Gresik United Madura United 3:2 Gresik United
1 haziran, perşembe
Mitra Kukar – PS TNI Mitra Kukar 5:3 PS TNI
Persija Jakarta – Arema Persija Jakarta 2:0 Arema
2 haziran, cuma
Barito Putera – Semen Padang Barito Putera 3:1 Semen Padang
Persiba Balikpapan – Pusamania Borneo Persiba Balikpapan 2:0 Pusamania Borneo
PSM Makassar – Persipura PSM Makassar 5:1 Persipura
3 haziran, cumartesi
Perseru Serui – Bali United Perseru Serui 1:3 Bali United
Surabaya United – Persib Bandung Surabaya United 2:0 Persib Bandung

Hafta 10
4 haziran, pazar
Gresik United – Persela Lamongan Gresik United 0:2 Persela Lamongan
6 haziran, salı
Pusamania Borneo – Barito Putera Pusamania Borneo 2:1 Barito Putera
Persipura – Madura United Persipura 0:2 Madura United
Sriwijaya – Mitra Kukar Sriwijaya 3:1 Mitra Kukar
8 haziran, perşembe
PS TNI – Persija Jakarta PS TNI 0:2 Persija Jakarta
Semen Padang – PSM Makassar Semen Padang 2:1 PSM Makassar
9 haziran, cuma
Bali United – Surabaya United Bali United 1:3 Surabaya United
10 haziran, cumartesi
Arema – Perseru Serui Arema 0:0 Perseru Serui
11 haziran, pazar
Persib Bandung – Persiba Balikpapan Persib Bandung 1:0 Persiba Balikpapan

Hafta 11
12 haziran, pazartesi
Madura United – Semen Padang Madura United 6:0 Semen Padang
14 haziran, çarşamba
Persela Lamongan – Persipura Persela Lamongan 0:1 Persipura
15 haziran, perşembe
Mitra Kukar – Gresik United Mitra Kukar 3:1 Gresik United
16 haziran, cuma
Persija Jakarta – Sriwijaya Persija Jakarta 1:0 Sriwijaya
17 haziran, cumartesi
Arema – Bali United Arema 2:0 Bali United
18 haziran, pazar
Perseru Serui – PS TNI Perseru Serui 0:1 PS TNI
Barito Putera – Persib Bandung Barito Putera 1:0 Persib Bandung
19 haziran, pazartesi
Persiba Balikpapan – Surabaya United Persiba Balikpapan 1:2 Surabaya United
PSM Makassar – Pusamania Borneo PSM Makassar 1:0 Pusamania Borneo

Hafta 12
3 temmuz, pazartesi
Semen Padang – Persela Lamongan Semen Padang 1:0 Persela Lamongan
Persipura – Mitra Kukar Persipura 6:0 Mitra Kukar
PS TNI – Arema PS TNI 0:0 Arema
4 temmuz, salı
Pusamania Borneo – Madura United Pusamania Borneo 3:0 Madura United
Gresik United – Persija Jakarta Gresik United 1:1 Persija Jakarta
Surabaya United – Barito Putera Surabaya United 0:1 Barito Putera
5 temmuz, çarşamba
Bali United – Persiba Balikpapan Bali United 2:0 Persiba Balikpapan
Persib Bandung – PSM Makassar Persib Bandung 2:1 PSM Makassar
2 ağustos, çarşamba
Sriwijaya – Perseru Serui Sriwijaya 0:0 Perseru Serui

Hafta 13
7 temmuz, cuma
Mitra Kukar – Semen Padang Mitra Kukar 1:0 Semen Padang
Arema – Sriwijaya Arema 3:2 Sriwijaya
8 temmuz, cumartesi
Persela Lamongan – Pusamania Borneo Persela Lamongan 3:1 Pusamania Borneo
Perseru Serui – Gresik United Perseru Serui 1:0 Gresik United
Persija Jakarta – Persipura Persija Jakarta 1:1 Persipura
9 temmuz, pazar
Barito Putera – Persiba Balikpapan Barito Putera 1:0 Persiba Balikpapan
PSM Makassar – Surabaya United PSM Makassar 2:1 Surabaya United
Madura United – Persib Bandung Madura United 3:1 Persib Bandung
10 temmuz, pazartesi
PS TNI – Bali United PS TNI 3:4 Bali United

Hafta 14
11 temmuz, salı
Pusamania Borneo – Mitra Kukar Pusamania Borneo 1:0 Mitra Kukar
12 temmuz, çarşamba
Persipura – Perseru Serui Persipura 2:2 Perseru Serui
Semen Padang – Persija Jakarta Semen Padang 1:1 Persija Jakarta
Persib Bandung – Persela Lamongan Persib Bandung 1:1 Persela Lamongan
Gresik United – Arema Gresik United 2:3 Arema
13 temmuz, perşembe
Persiba Balikpapan – PSM Makassar Persiba Balikpapan 2:2 PSM Makassar
Surabaya United – Madura United Surabaya United 2:1 Madura United
14 temmuz, cuma
Bali United – Barito Putera Bali United 5:0 Barito Putera
Sriwijaya – PS TNI Sriwijaya 2:1 PS TNI

Hafta 15
15 temmuz, cumartesi
Mitra Kukar – Persib Bandung Mitra Kukar 2:1 Persib Bandung
16 temmuz, pazar
Persija Jakarta – Pusamania Borneo Persija Jakarta 1:0 Pusamania Borneo
Arema – Persipura Arema 0:2 Persipura
17 temmuz, pazartesi
Madura United – Persiba Balikpapan Madura United 1:0 Persiba Balikpapan
Perseru Serui – Semen Padang Perseru Serui 0:0 Semen Padang
Persela Lamongan – Surabaya United Persela Lamongan 1:3 Surabaya United
18 temmuz, salı
PSM Makassar – Barito Putera PSM Makassar 1:1 Barito Putera
PS TNI – Gresik United PS TNI 2:1 Gresik United
19 temmuz, çarşamba
Sriwijaya – Bali United Sriwijaya 2:2 Bali United

Hafta 16
21 temmuz, cuma
Surabaya United – Mitra Kukar Surabaya United 4:1 Mitra Kukar
Semen Padang – Arema Semen Padang 2:0 Arema
22 temmuz, cumartesi
Barito Putera – Madura United Barito Putera 2:2 Madura United
Persib Bandung – Persija Jakarta Persib Bandung 1:1 Persija Jakarta
Pusamania Borneo – Perseru Serui Pusamania Borneo 2:0 Perseru Serui
23 temmuz, pazar
Persipura – PS TNI Persipura 2:1 PS TNI
Persiba Balikpapan – Persela Lamongan Persiba Balikpapan 2:2 Persela Lamongan
Bali United – PSM Makassar Bali United 3:0 PSM Makassar
24 temmuz, pazartesi
Gresik United – Sriwijaya Gresik United 1:1 Sriwijaya

Hafta 17
28 temmuz, cuma
Persela Lamongan – Barito Putera Persela Lamongan 3:2 Barito Putera
Mitra Kukar – Persiba Balikpapan Mitra Kukar 2:2 Persiba Balikpapan
29 temmuz, cumartesi
Madura United – PSM Makassar Madura United 1:0 PSM Makassar
Perseru Serui – Persib Bandung Perseru Serui 2:1 Persib Bandung
Persija Jakarta – Surabaya United Persija Jakarta 1:0 Surabaya United
30 temmuz, pazar
Sriwijaya – Persipura Sriwijaya 2:2 Persipura
Arema – Pusamania Borneo Arema 0:0 Pusamania Borneo
PS TNI – Semen Padang PS TNI 2:1 Semen Padang
31 temmuz, pazartesi
Gresik United – Bali United Gresik United 1:3 Bali United

Hafta 18
4 ağustos, cuma
Madura United – Persela Lamongan Madura United 2:1 Persela Lamongan
Surabaya United – Arema Surabaya United 2:1 Arema
5 ağustos, cumartesi
Semen Padang – Gresik United Semen Padang 4:1 Gresik United
Pusamania Borneo – Sriwijaya Pusamania Borneo 0:1 Sriwijaya
Persib Bandung – PS TNI Persib Bandung 3:1 PS TNI
6 ağustos, pazar
Persiba Balikpapan – Perseru Serui Persiba Balikpapan 2:1 Perseru Serui
Barito Putera – Persija Jakarta Barito Putera 1:0 Persija Jakarta
7 ağustos, pazartesi
PSM Makassar – Mitra Kukar PSM Makassar 1:0 Mitra Kukar
9 ağustos, çarşamba
Persipura – Bali United Persipura 3:1 Bali United

Hafta 19
11 ağustos, cuma
Mitra Kukar – Barito Putera Mitra Kukar 3:2 Barito Putera
Sriwijaya – Semen Padang Sriwijaya 0:0 Semen Padang
12 ağustos, cumartesi
Persija Jakarta – Persiba Balikpapan Persija Jakarta 2:0 Persiba Balikpapan
Persela Lamongan – PSM Makassar Persela Lamongan 0:1 PSM Makassar
Arema – Persib Bandung Arema 0:0 Persib Bandung
13 ağustos, pazar
Perseru Serui – Surabaya United Perseru Serui 1:1 Surabaya United
Pusamania Borneo – PS TNI Pusamania Borneo 1:0 PS TNI
Bali United – Madura United Bali United 5:2 Madura United
14 ağustos, pazartesi
Gresik United – Persipura Gresik United 0:4 Persipura

Hafta 20
15 ağustos, salı
Persija Jakarta – PSM Makassar Persija Jakarta 2:2 PSM Makassar
18 ağustos, cuma
Arema – Persiba Balikpapan Arema 3:0 Persiba Balikpapan
3 eylül, pazar
Perseru Serui – Barito Putera Perseru Serui 0:1 Barito Putera
Mitra Kukar – Madura United Mitra Kukar 2:1 Madura United
PS TNI – Surabaya United PS TNI 0:1 Surabaya United
Bali United – Persela Lamongan Bali United 5:1 Persela Lamongan
4 eylül, pazartesi
Persipura – Semen Padang Persipura 3:0 Semen Padang
Gresik United – Pusamania Borneo Gresik United 0:1 Pusamania Borneo
Sriwijaya – Persib Bandung Sriwijaya 1:4 Persib Bandung

Hafta 21
20 ağustos, pazar
Surabaya United – Sriwijaya Surabaya United 2:1 Sriwijaya
Persib Bandung – Gresik United Persib Bandung 6:0 Gresik United
21 ağustos, pazartesi
Madura United – Persija Jakarta Madura United 1:1 Persija Jakarta
Persela Lamongan – Mitra Kukar Persela Lamongan 2:3 Mitra Kukar
Pusamania Borneo – Persipura Pusamania Borneo 1:1 Persipura
22 ağustos, salı
Persiba Balikpapan – PS TNI Persiba Balikpapan 1:0 PS TNI
23 ağustos, çarşamba
Barito Putera – Arema Barito Putera 1:2 Arema
PSM Makassar – Perseru Serui PSM Makassar 2:0 Perseru Serui
24 ağustos, perşembe
Semen Padang – Bali United Semen Padang 1:3 Bali United

Hafta 22
26 ağustos, cumartesi
Gresik United – Surabaya United Gresik United 0:5 Surabaya United
27 ağustos, pazar
Bali United – Mitra Kukar Bali United 6:1 Mitra Kukar
Persija Jakarta – Persela Lamongan Persija Jakarta 2:0 Persela Lamongan
28 ağustos, pazartesi
Perseru Serui – Madura United Perseru Serui 2:0 Madura United
Persipura – Persib Bandung Persipura 0:0 Persib Bandung
29 ağustos, salı
Sriwijaya – Persiba Balikpapan Sriwijaya 1:0 Persiba Balikpapan
30 ağustos, çarşamba
PS TNI – Barito Putera PS TNI 1:1 Barito Putera
Arema – PSM Makassar Arema 3:3 PSM Makassar
31 ağustos, perşembe
Semen Padang – Pusamania Borneo Semen Padang 1:1 Pusamania Borneo

Hafta 23
8 eylül, cuma
Persela Lamongan – Perseru Serui Persela Lamongan 1:0 Perseru Serui
Mitra Kukar – Persija Jakarta Mitra Kukar 1:2 Persija Jakarta
9 eylül, cumartesi
Persiba Balikpapan – Gresik United Persiba Balikpapan 3:0 Gresik United
Surabaya United – Persipura Surabaya United 2:1 Persipura
Persib Bandung – Semen Padang Persib Bandung 2:2 Semen Padang
10 eylül, pazar
PSM Makassar – PS TNI PSM Makassar 4:1 PS TNI
Barito Putera – Sriwijaya Barito Putera 2:0 Sriwijaya
Madura United – Arema Madura United 2:0 Arema
11 eylül, pazartesi
Pusamania Borneo – Bali United Pusamania Borneo 0:0 Bali United

Hafta 24
14 eylül, perşembe
Perseru Serui – Mitra Kukar Perseru Serui 1:1 Mitra Kukar
15 eylül, cuma
Semen Padang – Surabaya United Semen Padang 1:2 Surabaya United
Bali United – Persija Jakarta Bali United 2:1 Persija Jakarta
16 eylül, cumartesi
Arema – Persela Lamongan Arema 2:0 Persela Lamongan
17 eylül, pazar
Gresik United – Barito Putera Gresik United 2:1 Barito Putera
Persipura – Persiba Balikpapan Persipura 3:2 Persiba Balikpapan
Sriwijaya – PSM Makassar Sriwijaya 3:4 PSM Makassar
18 eylül, pazartesi
PS TNI – Madura United PS TNI 2:3 Madura United
8 kasım, çarşamba
Pusamania Borneo – Persib Bandung Pusamania Borneo 2:1 Persib Bandung

Hafta 25
19 eylül, salı
Persija Jakarta – Perseru Serui Persija Jakarta 1:0 Perseru Serui
20 eylül, çarşamba
Mitra Kukar – Arema Mitra Kukar 0:3 Arema
Surabaya United – Pusamania Borneo Surabaya United 2:1 Pusamania Borneo
21 eylül, perşembe
Persib Bandung – Bali United Persib Bandung 0:0 Bali United
Barito Putera – Persipura Barito Putera 1:1 Persipura
Persiba Balikpapan – Semen Padang Persiba Balikpapan 1:0 Semen Padang
22 eylül, cuma
Persela Lamongan – PS TNI Persela Lamongan 1:0 PS TNI
Madura United – Sriwijaya Madura United 3:0 Sriwijaya
PSM Makassar – Gresik United PSM Makassar 5:1 Gresik United

Hafta 26
24 eylül, pazar
Arema – Persija Jakarta Arema 1:1 Persija Jakarta
Persib Bandung – Surabaya United Persib Bandung 1:1 Surabaya United
25 eylül, pazartesi
Pusamania Borneo – Persiba Balikpapan Pusamania Borneo 1:0 Persiba Balikpapan
Semen Padang – Barito Putera Semen Padang 1:2 Barito Putera
Bali United – Perseru Serui Bali United 2:0 Perseru Serui
26 eylül, salı
Sriwijaya – Persela Lamongan Sriwijaya 2:0 Persela Lamongan
Gresik United – Madura United Gresik United 0:3 Madura United
PS TNI – Mitra Kukar PS TNI 2:1 Mitra Kukar
27 eylül, çarşamba
Persipura – PSM Makassar Persipura 0:0 PSM Makassar

Hafta 27
29 eylül, cuma
Perseru Serui – Arema Perseru Serui 2:0 Arema
Surabaya United – Bali United Surabaya United 3:2 Bali United
30 eylül, cumartesi
Mitra Kukar – Sriwijaya Mitra Kukar 2:0 Sriwijaya
Persija Jakarta – PS TNI Persija Jakarta 4:1 PS TNI
Persela Lamongan – Gresik United Persela Lamongan 7:1 Gresik United
1 ekim, pazar
Madura United – Persipura Madura United 1:0 Persipura
Barito Putera – Pusamania Borneo Barito Putera 2:1 Pusamania Borneo
Persiba Balikpapan – Persib Bandung Persiba Balikpapan 2:2 Persib Bandung
2 ekim, pazartesi
PSM Makassar – Semen Padang PSM Makassar 4:0 Semen Padang

Hafta 28
6 ekim, cuma
Persipura – Persela Lamongan Persipura 1:0 Persela Lamongan
Semen Padang – Madura United Semen Padang 0:0 Madura United
7 ekim, cumartesi
Gresik United – Mitra Kukar Gresik United 2:4 Mitra Kukar
Sriwijaya – Persija Jakarta Sriwijaya 1:0 Persija Jakarta
PS TNI – Perseru Serui PS TNI 2:1 Perseru Serui
8 ekim, pazar
Surabaya United – Persiba Balikpapan Surabaya United 3:2 Persiba Balikpapan
Pusamania Borneo – PSM Makassar Pusamania Borneo 3:2 PSM Makassar
Bali United – Arema Bali United 6:1 Arema
9 ekim, pazartesi
Persib Bandung – Barito Putera Persib Bandung 0:0 Barito Putera

Hafta 29
13 ekim, cuma
Mitra Kukar – Persipura Mitra Kukar 0:5 Persipura
Madura United – Pusamania Borneo Madura United 1:1 Pusamania Borneo
14 ekim, cumartesi
Perseru Serui – Sriwijaya Perseru Serui 2:3 Sriwijaya
Persija Jakarta – Gresik United Persija Jakarta 5:0 Gresik United
Arema – PS TNI Arema 1:1 PS TNI
15 ekim, pazar
Persela Lamongan – Semen Padang Persela Lamongan 2:0 Semen Padang
PSM Makassar – Persib Bandung PSM Makassar 2:1 Persib Bandung
Barito Putera – Surabaya United Barito Putera 1:0 Surabaya United
16 ekim, pazartesi
Persiba Balikpapan – Bali United Persiba Balikpapan 3:2 Bali United

Hafta 30
18 ekim, çarşamba
Persipura – Persija Jakarta Persipura 3:0 Persija Jakarta
Gresik United – Perseru Serui Gresik United 2:5 Perseru Serui
19 ekim, perşembe
Semen Padang – Mitra Kukar Semen Padang 1:2 Mitra Kukar
Persib Bandung – Madura United Persib Bandung 0:0 Madura United
Pusamania Borneo – Persela Lamongan Pusamania Borneo 4:2 Persela Lamongan
Surabaya United – PSM Makassar Surabaya United 0:2 PSM Makassar
20 ekim, cuma
Bali United – PS TNI Bali United 2:1 PS TNI
Persiba Balikpapan – Barito Putera Persiba Balikpapan 2:3 Barito Putera
Sriwijaya – Arema Sriwijaya 1:1 Arema

Hafta 31
22 ekim, pazar
Perseru Serui – Persipura Perseru Serui 2:1 Persipura
Persela Lamongan – Persib Bandung Persela Lamongan 1:0 Persib Bandung
Persija Jakarta – Semen Padang Persija Jakarta 2:0 Semen Padang
23 ekim, pazartesi
Madura United – Surabaya United Madura United PSTP Surabaya United
Mitra Kukar – Pusamania Borneo Mitra Kukar 0:4 Pusamania Borneo
24 ekim, salı
PSM Makassar – Persiba Balikpapan PSM Makassar 3:1 Persiba Balikpapan
25 ekim, çarşamba
Barito Putera – Bali United Barito Putera 1:1 Bali United
PS TNI – Sriwijaya PS TNI 2:1 Sriwijaya
Arema – Gresik United Arema 2:0 Gresik United

Hafta 32
27 ekim, cuma
Surabaya United – Persela Lamongan Surabaya United 3:1 Persela Lamongan
Persib Bandung – Mitra Kukar Persib Bandung 3:1 Mitra Kukar
28 ekim, cumartesi
Gresik United – PS TNI Gresik United 0:3 PS TNI
Semen Padang – Perseru Serui Semen Padang 3:1 Perseru Serui
Pusamania Borneo – Persija Jakarta Pusamania Borneo 1:2 Persija Jakarta
29 ekim, pazar
Persipura – Arema Persipura 3:1 Arema
Persiba Balikpapan – Madura United Persiba Balikpapan 3:4 Madura United
Barito Putera – PSM Makassar Barito Putera 1:2 PSM Makassar
30 ekim, pazartesi
Bali United – Sriwijaya Bali United 3:2 Sriwijaya

Hafta 33
3 kasım, cuma
Persija Jakarta – Persib Bandung Persija Jakarta 1:0 Persib Bandung
Mitra Kukar – Surabaya United Mitra Kukar 1:1 Surabaya United
4 kasım, cumartesi
Perseru Serui – Pusamania Borneo Perseru Serui 3:2 Pusamania Borneo
PS TNI – Persipura PS TNI 2:1 Persipura
Arema – Semen Padang Arema 5:3 Semen Padang
5 kasım, pazar
Madura United – Barito Putera Madura United 3:1 Barito Putera
Sriwijaya – Gresik United Sriwijaya 10:2 Gresik United
Persela Lamongan – Persiba Balikpapan Persela Lamongan 2:2 Persiba Balikpapan
6 kasım, pazartesi
PSM Makassar – Bali United PSM Makassar 0:1 Bali United

Hafta 34
10 kasım, cuma
Surabaya United – Persija Jakarta Surabaya United 1:2 Persija Jakarta
Pusamania Borneo – Arema Pusamania Borneo 3:2 Arema
11 kasım, cumartesi
Barito Putera – Persela Lamongan Barito Putera 4:1 Persela Lamongan
Persiba Balikpapan – Mitra Kukar Persiba Balikpapan 3:2 Mitra Kukar
Persib Bandung – Perseru Serui Persib Bandung 0:2 Perseru Serui
12 kasım, pazar
Persipura – Sriwijaya Persipura 2:2 Sriwijaya
Semen Padang – PS TNI Semen Padang 2:0 PS TNI
PSM Makassar – Madura United PSM Makassar 6:1 Madura United
Bali United – Gresik United Bali United 3:0 Gresik United

Iddaalar
tumana-tumana tumana-tumana 122.5 Puanlar (53%)
Murzik Espres Murzik Espres 121.5 Puanlar (56%)
Fifaker Fifaker 121.5 Puanlar (53%)
  Oyuncu skorları Oyuncu skorları       Iddaa oyna Iddaa oyna    
Son mesajlar
Why can't we see the Basketball matches since yesterday!
Son cevap: var15 gün
Trouble seeing fixtures upcoming in 2+ days
Son cevap: var23 gün
Ads intruding on the live streams
Son cevap: var35 gün
LiveTV de reklamlar

 
      LiveTV de koşullar         Yukarıda   
 
© 2006-2017 LiveTV. Tüm haklar saklıdır.
Içerikten tüm club isimleri, kanalar ve tüm logolar yazarların sorumlusudur.
  Rambler's Top100