LiveTV Türkiye / Tüm Spor olaylarını canlı ve bedava izleyebilirsiniz!
YAYIN   CANLI SKORLAR   SONUÇLAR   ARŞIV VIDEOLAR   YARDIM   HAKKINDA
Giriş yap Giriş yap   Kayıt ol Kayıt ol
РусскийEnglishDeutschFrançaisEspañolPortuguêsTürkçe
FORUM   İLETIŞIM
New on LiveTV
Maç özetleri Arka Gdynia – Cracovie
Maç özetleri CS U Craiova – Voluntari
Matches of Your Teams  
In order to view this block you have to kaydol yada bağlan
Best Odds Today
Bayern – Zalgiris
1 1.85     2 2
   Yerel saatiniz: 4:10 (UTC +1)
FutbolBuz hokeyiBasketbolTenisVoleybol
Boks (hiç bir yayın yok)YarışlarKış sporlarıAtletizm...
Bugün (11 aralık, salı)
Tenis. Grand Slam Australian Open, Wild Card
 
0:00 (Grand Slam)
Buz hokeyi. NHL Rangers – Tampa Bay
  3:5
1:30 (NHL)
Basketbol. NBA Utah – Oklahoma
  94:109
2:00 (NBA)
Basketbol. NBA Cleveland – Milwaukee
  92:108
2:00 (NBA)
Basketbol. NBA Sacramento – Chicago
  106:86
2:00 (NBA)
Dövüş sporu. Wrestling WWE Monday Night Raw
2:00 (Wrestling)
Futbol. Arjantin. Primera B Nacional Atletico Mitre – Deportivo Moron
2:00 (Arjantin. Primera B Nacional)
Basketbol. NBA G League Texas Legends – Memphis Hustle
  121:124
2:00 (NBA G League)
Amerikan futbolu. ABD. NFL Minnesota – Seattle
  0:3
2:15 (ABD. NFL)
Basketbol. NBA Orlando – Dallas
  53:75
2:30 (NBA)
Basketbol. NBA L.A. Clippers – Phoenix
  58:56
3:00 (NBA)
Basketbol. NBA Memphis – Denver
  50:55
3:00 (NBA)
Basketbol. NCAA Long Beach State – Pacific
  0:0
4:00 (NCAA)
Basketbol. NCAA Saint Mary's – CS Fullerton
 
4:00 (NCAA)
Basketbol. NBA G League Erie Bayhawks – Stockton Kings
  9:5
4:00 (NBA G League)
Buz hokeyi. NHL New Jersey – San Jose
4:30 (NHL)
Basketbol. NBA Miami – L.A. Lakers
4:30 (NBA)
Basketbol. NBA Minnesota – Golden State
4:30 (NBA)
Tenis. ITF Tour ITF Tour, Dubai
7:00 (ITF Tour)
Tenis. ITF Tour ITF Tour, Antalya
7:30 (ITF Tour)
Tüm yayınlar-      

 
Romanya. Liga II
Futbol
   
    Takvim
Video Broadcasts   Results
Klasman   Video Archive
 
16/1717/1818/19


Gelecek maçlar
 
  Pandurii – Petrolul
22 şubat, cuma
  UTA Arad – Braila
22 şubat, cuma
 
  Snagov – Daco-Getica
22 şubat, cuma
  Luceafarul – ASU Poli Timisoara
22 şubat, cuma
 
  Targoviste – Aerostar Bacau
22 şubat, cuma
  Balotesti – Mioveni
22 şubat, cuma
 
  Metaloglobus – Arges
22 şubat, cuma
  Poli Timisoara – Ripensia Timisoara
22 şubat, cuma
 
  Clinceni – Farul
22 şubat, cuma
  Energeticianul – Universitatea Cl
22 şubat, cuma

Hafta 1
3 ağustos, cuma
Universitatea Cl – Metaloglobus Universitatea Cl 2:0 Metaloglobus
3 ağustos, cuma
Arges – Balotesti Arges 2:0 Balotesti
Braila – Ripensia Timisoara Braila 1:2 Ripensia Timisoara
Aerostar Bacau – Pandurii Aerostar Bacau 0:1 Pandurii
Energeticianul – Luceafarul Energeticianul 4:0 Luceafarul
Mioveni – Clinceni Mioveni 2:1 Clinceni
Farul – Poli Timisoara Farul 4:1 Poli Timisoara
Petrolul – Snagov Petrolul 0:0 Snagov
5 ağustos, pazar
Daco-Getica – UTA Arad Daco-Getica 2:0 UTA Arad
ASU Poli Timisoara – Targoviste ASU Poli Timisoara 0:1 Targoviste

Hafta 2
10 ağustos, cuma
Balotesti – Petrolul Balotesti 0:3 Petrolul
10 ağustos, cuma
Energeticianul – ASU Poli Timisoara Energeticianul 2:1 ASU Poli Timisoara
Clinceni – Daco-Getica Clinceni 5:0 Daco-Getica
Metaloglobus – Aerostar Bacau Metaloglobus 1:1 Aerostar Bacau
Luceafarul – Ripensia Timisoara Luceafarul 2:2 Ripensia Timisoara
Snagov – Mioveni Snagov 2:0 Mioveni
UTA Arad – Farul UTA Arad 4:2 Farul
Pandurii – Arges Pandurii 1:1 Arges
12 ağustos, pazar
Poli Timisoara – Braila Poli Timisoara 2:2 Braila
13 ağustos, pazartesi
Targoviste – Universitatea Cl Targoviste 2:1 Universitatea Cl

Hafta 3
17 ağustos, cuma
Petrolul – Pandurii Petrolul 2:1 Pandurii
17 ağustos, cuma
Daco-Getica – Snagov Daco-Getica 1:3 Snagov
ASU Poli Timisoara – Luceafarul ASU Poli Timisoara 0:0 Luceafarul
Braila – UTA Arad Braila 0:0 UTA Arad
Mioveni – Balotesti Mioveni 3:0 Balotesti
Farul – Clinceni Farul 1:4 Clinceni
Aerostar Bacau – Targoviste Aerostar Bacau 0:2 Targoviste
Ripensia Timisoara – Poli Timisoara Ripensia Timisoara 2:3 Poli Timisoara
19 ağustos, pazar
Arges – Metaloglobus Arges 2:0 Metaloglobus
Universitatea Cl – Energeticianul Universitatea Cl 3:0 Energeticianul

Hafta 4
24 ağustos, cuma
Metaloglobus – Petrolul Metaloglobus 1:0 Petrolul
24 ağustos, cuma
Energeticianul – Aerostar Bacau Energeticianul 4:3 Aerostar Bacau
Clinceni – Braila Clinceni 7:0 Braila
Balotesti – Daco-Getica Balotesti 1:1 Daco-Getica
Luceafarul – Poli Timisoara Luceafarul 4:2 Poli Timisoara
Pandurii – Mioveni Pandurii 2:0 Mioveni
UTA Arad – Ripensia Timisoara UTA Arad 2:1 Ripensia Timisoara
Targoviste – Arges Targoviste 1:1 Arges
26 ağustos, pazar
Snagov – Farul Snagov 1:0 Farul
ASU Poli Timisoara – Universitatea Cl ASU Poli Timisoara 1:0 Universitatea Cl

Hafta 5
31 ağustos, cuma
Daco-Getica – Pandurii Daco-Getica 2:2 Pandurii
Ripensia Timisoara – Clinceni Ripensia Timisoara 0:3 Clinceni
Braila – Snagov Braila 0:3 Snagov
Mioveni – Metaloglobus Mioveni 5:0 Metaloglobus
Poli Timisoara – UTA Arad Poli Timisoara 0:3 UTA Arad
Aerostar Bacau – ASU Poli Timisoara Aerostar Bacau 1:2 ASU Poli Timisoara
2 eylül, pazar
Farul – Balotesti Farul 2:0 Balotesti
3 eylül, pazartesi
Universitatea Cl – Luceafarul Universitatea Cl 2:0 Luceafarul
4 eylül, salı
Arges – Energeticianul Arges 0:0 Energeticianul
20 eylül, perşembe
Petrolul – Targoviste Petrolul 2:0 Targoviste

Hafta 6
7 eylül, cuma
Targoviste – Mioveni Targoviste 0:2 Mioveni
7 eylül, cuma
Snagov – Ripensia Timisoara Snagov 1:1 Ripensia Timisoara
Luceafarul – UTA Arad Luceafarul 0:1 UTA Arad
Balotesti – Braila Balotesti 2:2 Braila
Metaloglobus – Daco-Getica Metaloglobus 2:3 Daco-Getica
Clinceni – Poli Timisoara Clinceni 1:0 Poli Timisoara
Energeticianul – Petrolul Energeticianul 0:3 Petrolul
9 eylül, pazar
Pandurii – Farul Pandurii 5:3 Farul
ASU Poli Timisoara – Arges ASU Poli Timisoara 2:3 Arges
10 eylül, pazartesi
Universitatea Cl – Aerostar Bacau Universitatea Cl 3:2 Aerostar Bacau

Hafta 7
14 eylül, cuma
Daco-Getica – Targoviste Daco-Getica 2:2 Targoviste
Ripensia Timisoara – Balotesti Ripensia Timisoara 2:1 Balotesti
Aerostar Bacau – Luceafarul Aerostar Bacau 3:1 Luceafarul
Braila – Pandurii Braila 0:4 Pandurii
Mioveni – Energeticianul Mioveni 2:1 Energeticianul
Farul – Metaloglobus Farul 1:2 Metaloglobus
UTA Arad – Clinceni UTA Arad 0:1 Clinceni
16 eylül, pazar
Poli Timisoara – Snagov Poli Timisoara 1:2 Snagov
Petrolul – ASU Poli Timisoara Petrolul 2:0 ASU Poli Timisoara
17 eylül, pazartesi
Arges – Universitatea Cl Arges 2:1 Universitatea Cl

Hafta 8
20 eylül, perşembe
Snagov – UTA Arad Snagov 2:1 UTA Arad
21 eylül, cuma
Energeticianul – Daco-Getica Energeticianul 2:1 Daco-Getica
ASU Poli Timisoara – Mioveni ASU Poli Timisoara 1:0 Mioveni
Aerostar Bacau – Arges Aerostar Bacau 1:0 Arges
Metaloglobus – Braila Metaloglobus 2:2 Braila
Balotesti – Poli Timisoara Balotesti 2:0 Poli Timisoara
Pandurii – Ripensia Timisoara Pandurii 5:2 Ripensia Timisoara
Luceafarul – Clinceni Luceafarul 1:0 Clinceni
23 eylül, pazar
Targoviste – Farul Targoviste 5:1 Farul
Universitatea Cl – Petrolul Universitatea Cl 3:2 Petrolul

Hafta 9
28 eylül, cuma
Petrolul – Aerostar Bacau Petrolul 5:0 Aerostar Bacau
28 eylül, cuma
Daco-Getica – ASU Poli Timisoara Daco-Getica 1:1 ASU Poli Timisoara
Ripensia Timisoara – Metaloglobus Ripensia Timisoara 0:1 Metaloglobus
Poli Timisoara – Pandurii Poli Timisoara 1:1 Pandurii
Braila – Targoviste Braila 0:1 Targoviste
Arges – Luceafarul Arges 3:0 Luceafarul
UTA Arad – Balotesti UTA Arad 0:2 Balotesti
Clinceni – Snagov Clinceni 0:1 Snagov
Mioveni – Universitatea Cl Mioveni 1:1 Universitatea Cl
30 eylül, pazar
Farul – Energeticianul Farul 1:0 Energeticianul

Hafta 10
4 ekim, perşembe
Arges – Petrolul Arges 3:0 Petrolul
5 ekim, cuma
Pandurii – UTA Arad Pandurii 1:2 UTA Arad
5 ekim, cuma
Energeticianul – Braila Energeticianul 4:0 Braila
ASU Poli Timisoara – Farul ASU Poli Timisoara 1:0 Farul
Aerostar Bacau – Mioveni Aerostar Bacau 0:3 Mioveni
Metaloglobus – Poli Timisoara Metaloglobus 1:0 Poli Timisoara
Balotesti – Clinceni Balotesti 1:3 Clinceni
Targoviste – Ripensia Timisoara Targoviste 4:2 Ripensia Timisoara
Luceafarul – Snagov Luceafarul 1:1 Snagov
7 ekim, pazar
Universitatea Cl – Daco-Getica Universitatea Cl 1:1 Daco-Getica

Hafta 11
9 ekim, salı
Clinceni – Pandurii Clinceni 4:1 Pandurii
Petrolul – Luceafarul Petrolul 6:2 Luceafarul
9 ekim, salı
Ripensia Timisoara – Energeticianul Ripensia Timisoara 1:1 Energeticianul
Poli Timisoara – Targoviste Poli Timisoara 1:3 Targoviste
Braila – ASU Poli Timisoara Braila 0:2 ASU Poli Timisoara
Snagov – Balotesti Snagov 4:1 Balotesti
UTA Arad – Metaloglobus UTA Arad 6:1 Metaloglobus
Daco-Getica – Aerostar Bacau Daco-Getica 3:0 Aerostar Bacau
Farul – Universitatea Cl Farul 0:3 Universitatea Cl
Mioveni – Arges Mioveni 0:1 Arges

Hafta 12
12 ekim, cuma
Energeticianul – Poli Timisoara Energeticianul 3:0 Poli Timisoara
ASU Poli Timisoara – Ripensia Timisoara ASU Poli Timisoara 0:1 Ripensia Timisoara
Aerostar Bacau – Farul Aerostar Bacau 2:2 Farul
Metaloglobus – Clinceni Metaloglobus 0:1 Clinceni
Luceafarul – Balotesti Luceafarul 4:1 Balotesti
Arges – Daco-Getica Arges 1:1 Daco-Getica
Pandurii – Snagov Pandurii 2:0 Snagov
Universitatea Cl – Braila Universitatea Cl 6:1 Braila
14 ekim, pazar
Targoviste – UTA Arad Targoviste 4:2 UTA Arad
17 ekim, çarşamba
Petrolul – Mioveni Petrolul 0:0 Mioveni

Hafta 13
18 ekim, perşembe
Ripensia Timisoara – Universitatea Cl Ripensia Timisoara 1:1 Universitatea Cl
19 ekim, cuma
UTA Arad – Energeticianul UTA Arad 1:1 Energeticianul
Snagov – Metaloglobus Snagov 3:0 Metaloglobus
Mioveni – Luceafarul Mioveni 2:1 Luceafarul
Braila – Aerostar Bacau Braila 3:3 Aerostar Bacau
Balotesti – Pandurii Balotesti 2:1 Pandurii
Poli Timisoara – ASU Poli Timisoara Poli Timisoara 1:2 ASU Poli Timisoara
Clinceni – Targoviste Clinceni 0:1 Targoviste
21 ekim, pazar
Farul – Arges Farul 3:1 Arges
Daco-Getica – Petrolul Daco-Getica 1:2 Petrolul

Hafta 14
25 ekim, perşembe
Universitatea Cl – Poli Timisoara Universitatea Cl 4:0 Poli Timisoara
26 ekim, cuma
Energeticianul – Clinceni Energeticianul 0:1 Clinceni
Aerostar Bacau – Ripensia Timisoara Aerostar Bacau 2:0 Ripensia Timisoara
Metaloglobus – Balotesti Metaloglobus 1:0 Balotesti
Luceafarul – Pandurii Luceafarul 1:0 Pandurii
Mioveni – Daco-Getica Mioveni 2:1 Daco-Getica
Arges – Braila Arges 4:1 Braila
ASU Poli Timisoara – UTA Arad ASU Poli Timisoara 1:3 UTA Arad
28 ekim, pazar
Targoviste – Snagov Targoviste 4:1 Snagov
29 ekim, pazartesi
Petrolul – Farul Petrolul 2:1 Farul

Hafta 15
2 kasım, cuma
Ripensia Timisoara – Arges Ripensia Timisoara 1:1 Arges
2 kasım, cuma
Daco-Getica – Luceafarul Daco-Getica 3:1 Luceafarul
Clinceni – ASU Poli Timisoara Clinceni 2:0 ASU Poli Timisoara
Poli Timisoara – Aerostar Bacau Poli Timisoara 1:2 Aerostar Bacau
Balotesti – Targoviste Balotesti 1:4 Targoviste
Snagov – Energeticianul Snagov 2:0 Energeticianul
Pandurii – Metaloglobus Pandurii 1:2 Metaloglobus
Braila – Petrolul Braila 2:3 Petrolul
Farul – Mioveni Farul 3:3 Mioveni
4 kasım, pazar
UTA Arad – Universitatea Cl UTA Arad 0:4 Universitatea Cl

Hafta 16
9 kasım, cuma
Petrolul – Ripensia Timisoara Petrolul 1:0 Ripensia Timisoara
9 kasım, cuma
Energeticianul – Balotesti Energeticianul 3:0 Balotesti
Daco-Getica – Farul Daco-Getica 3:0 Farul
Aerostar Bacau – UTA Arad Aerostar Bacau 1:0 UTA Arad
Luceafarul – Metaloglobus Luceafarul 3:0 Metaloglobus
Mioveni – Braila Mioveni 4:0 Braila
Arges – Poli Timisoara Arges 5:0 Poli Timisoara
Targoviste – Pandurii Targoviste 2:1 Pandurii
11 kasım, pazar
Universitatea Cl – Clinceni Universitatea Cl 3:0 Clinceni
12 kasım, pazartesi
ASU Poli Timisoara – Snagov ASU Poli Timisoara 1:2 Snagov

Hafta 17
16 kasım, cuma
Clinceni – Aerostar Bacau Clinceni 2:1 Aerostar Bacau
Metaloglobus – Targoviste Metaloglobus 0:0 Targoviste
Balotesti – ASU Poli Timisoara Balotesti 1:0 ASU Poli Timisoara
Braila – Daco-Getica Braila 2:1 Daco-Getica
Pandurii – Energeticianul Pandurii 2:0 Energeticianul
Farul – Luceafarul Farul 5:0 Luceafarul
Ripensia Timisoara – Mioveni Ripensia Timisoara 1:1 Mioveni
Poli Timisoara – Petrolul Poli Timisoara 0:1 Petrolul
18 kasım, pazar
Snagov – Universitatea Cl Snagov 0:0 Universitatea Cl
UTA Arad – Arges UTA Arad 1:2 Arges

Hafta 18
22 kasım, perşembe
Petrolul – UTA Arad Petrolul 2:2 UTA Arad
23 kasım, cuma
Arges – Clinceni Arges 1:0 Clinceni
23 kasım, cuma
Energeticianul – Metaloglobus Energeticianul 2:1 Metaloglobus
Daco-Getica – Ripensia Timisoara Daco-Getica 1:1 Ripensia Timisoara
ASU Poli Timisoara – Pandurii ASU Poli Timisoara 1:1 Pandurii
Aerostar Bacau – Snagov Aerostar Bacau 0:2 Snagov
Mioveni – Poli Timisoara Mioveni 1:1 Poli Timisoara
Farul – Braila Farul 2:0 Braila
Luceafarul – Targoviste Luceafarul 0:0 Targoviste
25 kasım, pazar
Universitatea Cl – Balotesti Universitatea Cl 0:0 Balotesti

Hafta 19
27 kasım, salı
Clinceni – Petrolul Clinceni 2:1 Petrolul
27 kasım, salı
Pandurii – Universitatea Cl Pandurii 1:5 Universitatea Cl
Braila – Luceafarul Braila 1:1 Luceafarul
Balotesti – Aerostar Bacau Balotesti Aerostar Bacau
Metaloglobus – ASU Poli Timisoara Metaloglobus 0:1 ASU Poli Timisoara
Poli Timisoara – Daco-Getica Poli Timisoara 0:0 Daco-Getica
Snagov – Arges Snagov 1:0 Arges
UTA Arad – Mioveni UTA Arad 2:1 Mioveni
Ripensia Timisoara – Farul Ripensia Timisoara 1:0 Farul
29 kasım, perşembe
Targoviste – Energeticianul Targoviste 2:2 Energeticianul

Hafta 20
30 kasım, cuma
Clinceni – Mioveni Clinceni 2:1 Mioveni
Ripensia Timisoara – Braila Ripensia Timisoara 2:0 Braila
Balotesti – Arges Balotesti 4:0 Arges
Pandurii – Aerostar Bacau Pandurii 2:0 Aerostar Bacau
UTA Arad – Daco-Getica UTA Arad 1:1 Daco-Getica
Snagov – Petrolul Snagov 0:1 Petrolul
Poli Timisoara – Farul Poli Timisoara 3:0 Farul
2 aralık, pazar
Metaloglobus – Universitatea Cl Metaloglobus 0:1 Universitatea Cl
Luceafarul – Energeticianul Luceafarul 2:1 Energeticianul
Targoviste – ASU Poli Timisoara Targoviste 2:1 ASU Poli Timisoara

Hafta 21
7 aralık, cuma
Arges – Pandurii Arges 3:1 Pandurii
Universitatea Cl – Targoviste Universitatea Cl 3:1 Targoviste
7 aralık, cuma
ASU Poli Timisoara – Energeticianul ASU Poli Timisoara 0:0 Energeticianul
Braila – Poli Timisoara Braila 2:0 Poli Timisoara
Mioveni – Snagov Mioveni 0:4 Snagov
Aerostar Bacau – Metaloglobus Aerostar Bacau 9:1 Metaloglobus
Ripensia Timisoara – Luceafarul Ripensia Timisoara 2:0 Luceafarul
Daco-Getica – Clinceni Daco-Getica 0:2 Clinceni
Farul – UTA Arad Farul 1:1 UTA Arad
9 aralık, pazar
Petrolul – Balotesti Petrolul 5:1 Balotesti

Hafta 22
22 şubat, cuma
Energeticianul – Universitatea Cl Energeticianul - : - Universitatea Cl
Clinceni – Farul Clinceni - : - Farul
Poli Timisoara – Ripensia Timisoara Poli Timisoara - : - Ripensia Timisoara
Metaloglobus – Arges Metaloglobus - : - Arges
Balotesti – Mioveni Balotesti - : - Mioveni
Targoviste – Aerostar Bacau Targoviste - : - Aerostar Bacau
Luceafarul – ASU Poli Timisoara Luceafarul - : - ASU Poli Timisoara
Snagov – Daco-Getica Snagov - : - Daco-Getica
UTA Arad – Braila UTA Arad - : - Braila
Pandurii – Petrolul Pandurii - : - Petrolul

Hafta 23
1 mart, cuma
Poli Timisoara – Luceafarul Poli Timisoara - : - Luceafarul
Aerostar Bacau – Energeticianul Aerostar Bacau - : - Energeticianul
Ripensia Timisoara – UTA Arad Ripensia Timisoara - : - UTA Arad
Daco-Getica – Balotesti Daco-Getica - : - Balotesti
Braila – Clinceni Braila - : - Clinceni
Mioveni – Pandurii Mioveni - : - Pandurii
Petrolul – Metaloglobus Petrolul - : - Metaloglobus
Arges – Targoviste Arges - : - Targoviste
Farul – Snagov Farul - : - Snagov
Universitatea Cl – ASU Poli Timisoara Universitatea Cl - : - ASU Poli Timisoara

Hafta 24
8 mart, cuma
Metaloglobus – Mioveni Metaloglobus - : - Mioveni
Clinceni – Ripensia Timisoara Clinceni - : - Ripensia Timisoara
ASU Poli Timisoara – Aerostar Bacau ASU Poli Timisoara - : - Aerostar Bacau
Energeticianul – Arges Energeticianul - : - Arges
Balotesti – Farul Balotesti - : - Farul
Targoviste – Petrolul Targoviste - : - Petrolul
Luceafarul – Universitatea Cl Luceafarul - : - Universitatea Cl
Snagov – Braila Snagov - : - Braila
UTA Arad – Poli Timisoara UTA Arad - : - Poli Timisoara
Pandurii – Daco-Getica Pandurii - : - Daco-Getica

Hafta 25
15 mart, cuma
Poli Timisoara – Clinceni Poli Timisoara - : - Clinceni
Aerostar Bacau – Universitatea Cl Aerostar Bacau - : - Universitatea Cl
Ripensia Timisoara – Snagov Ripensia Timisoara - : - Snagov
Daco-Getica – Metaloglobus Daco-Getica - : - Metaloglobus
Braila – Balotesti Braila - : - Balotesti
Mioveni – Targoviste Mioveni - : - Targoviste
Petrolul – Energeticianul Petrolul - : - Energeticianul
Arges – ASU Poli Timisoara Arges - : - ASU Poli Timisoara
Farul – Pandurii Farul - : - Pandurii
UTA Arad – Luceafarul UTA Arad - : - Luceafarul

Hafta 26
22 mart, cuma
Metaloglobus – Farul Metaloglobus - : - Farul
Clinceni – UTA Arad Clinceni - : - UTA Arad
ASU Poli Timisoara – Petrolul ASU Poli Timisoara - : - Petrolul
Energeticianul – Mioveni Energeticianul - : - Mioveni
Balotesti – Ripensia Timisoara Balotesti - : - Ripensia Timisoara
Targoviste – Daco-Getica Targoviste - : - Daco-Getica
Luceafarul – Aerostar Bacau Luceafarul - : - Aerostar Bacau
Snagov – Poli Timisoara Snagov - : - Poli Timisoara
Universitatea Cl – Arges Universitatea Cl - : - Arges
Pandurii – Braila Pandurii - : - Braila

Hafta 27
29 mart, cuma
Poli Timisoara – Balotesti Poli Timisoara - : - Balotesti
Ripensia Timisoara – Pandurii Ripensia Timisoara - : - Pandurii
Clinceni – Luceafarul Clinceni - : - Luceafarul
Daco-Getica – Energeticianul Daco-Getica - : - Energeticianul
Braila – Metaloglobus Braila - : - Metaloglobus
Mioveni – ASU Poli Timisoara Mioveni - : - ASU Poli Timisoara
Petrolul – Universitatea Cl Petrolul - : - Universitatea Cl
Arges – Aerostar Bacau Arges - : - Aerostar Bacau
Farul – Targoviste Farul - : - Targoviste
UTA Arad – Snagov UTA Arad - : - Snagov

Hafta 28
5 nisan, cuma
Metaloglobus – Ripensia Timisoara Metaloglobus - : - Ripensia Timisoara
Aerostar Bacau – Petrolul Aerostar Bacau - : - Petrolul
ASU Poli Timisoara – Daco-Getica ASU Poli Timisoara - : - Daco-Getica
Energeticianul – Farul Energeticianul - : - Farul
Balotesti – UTA Arad Balotesti - : - UTA Arad
Targoviste – Braila Targoviste - : - Braila
Luceafarul – Arges Luceafarul - : - Arges
Snagov – Clinceni Snagov - : - Clinceni
Universitatea Cl – Mioveni Universitatea Cl - : - Mioveni
Pandurii – Poli Timisoara Pandurii - : - Poli Timisoara

Hafta 29
12 nisan, cuma
Poli Timisoara – Metaloglobus Poli Timisoara - : - Metaloglobus
Ripensia Timisoara – Targoviste Ripensia Timisoara - : - Targoviste
Clinceni – Balotesti Clinceni - : - Balotesti
Daco-Getica – Universitatea Cl Daco-Getica - : - Universitatea Cl
Braila – Energeticianul Braila - : - Energeticianul
Mioveni – Aerostar Bacau Mioveni - : - Aerostar Bacau
Snagov – Luceafarul Snagov - : - Luceafarul
Petrolul – Arges Petrolul - : - Arges
Farul – ASU Poli Timisoara Farul - : - ASU Poli Timisoara
UTA Arad – Pandurii UTA Arad - : - Pandurii

Hafta 30
16 nisan, salı
Metaloglobus – UTA Arad Metaloglobus - : - UTA Arad
Aerostar Bacau – Daco-Getica Aerostar Bacau - : - Daco-Getica
ASU Poli Timisoara – Braila ASU Poli Timisoara - : - Braila
Energeticianul – Ripensia Timisoara Energeticianul - : - Ripensia Timisoara
Balotesti – Snagov Balotesti - : - Snagov
Targoviste – Poli Timisoara Targoviste - : - Poli Timisoara
Luceafarul – Petrolul Luceafarul - : - Petrolul
Arges – Mioveni Arges - : - Mioveni
Universitatea Cl – Farul Universitatea Cl - : - Farul
Pandurii – Clinceni Pandurii - : - Clinceni

Hafta 31
19 nisan, cuma
Poli Timisoara – Energeticianul Poli Timisoara - : - Energeticianul
Ripensia Timisoara – ASU Poli Timisoara Ripensia Timisoara - : - ASU Poli Timisoara
Clinceni – Metaloglobus Clinceni - : - Metaloglobus
Daco-Getica – Arges Daco-Getica - : - Arges
Balotesti – Luceafarul Balotesti - : - Luceafarul
Braila – Universitatea Cl Braila - : - Universitatea Cl
Mioveni – Petrolul Mioveni - : - Petrolul
Snagov – Pandurii Snagov - : - Pandurii
Farul – Aerostar Bacau Farul - : - Aerostar Bacau
UTA Arad – Targoviste UTA Arad - : - Targoviste

Hafta 32
26 nisan, cuma
Metaloglobus – Snagov Metaloglobus - : - Snagov
Aerostar Bacau – Braila Aerostar Bacau - : - Braila
ASU Poli Timisoara – Poli Timisoara ASU Poli Timisoara - : - Poli Timisoara
Energeticianul – UTA Arad Energeticianul - : - UTA Arad
Targoviste – Clinceni Targoviste - : - Clinceni
Luceafarul – Mioveni Luceafarul - : - Mioveni
Petrolul – Daco-Getica Petrolul - : - Daco-Getica
Arges – Farul Arges - : - Farul
Universitatea Cl – Ripensia Timisoara Universitatea Cl - : - Ripensia Timisoara
Pandurii – Balotesti Pandurii - : - Balotesti

Hafta 33
3 mayıs, cuma
Poli Timisoara – Universitatea Cl Poli Timisoara - : - Universitatea Cl
Ripensia Timisoara – Aerostar Bacau Ripensia Timisoara - : - Aerostar Bacau
Clinceni – Energeticianul Clinceni - : - Energeticianul
Daco-Getica – Mioveni Daco-Getica - : - Mioveni
Balotesti – Metaloglobus Balotesti - : - Metaloglobus
Braila – Arges Braila - : - Arges
Snagov – Targoviste Snagov - : - Targoviste
Farul – Petrolul Farul - : - Petrolul
UTA Arad – ASU Poli Timisoara UTA Arad - : - ASU Poli Timisoara
Pandurii – Luceafarul Pandurii - : - Luceafarul

Hafta 34
10 mayıs, cuma
Metaloglobus – Pandurii Metaloglobus - : - Pandurii
Aerostar Bacau – Poli Timisoara Aerostar Bacau - : - Poli Timisoara
ASU Poli Timisoara – Clinceni ASU Poli Timisoara - : - Clinceni
Energeticianul – Snagov Energeticianul - : - Snagov
Targoviste – Balotesti Targoviste - : - Balotesti
Luceafarul – Daco-Getica Luceafarul - : - Daco-Getica
Mioveni – Farul Mioveni - : - Farul
Petrolul – Braila Petrolul - : - Braila
Arges – Ripensia Timisoara Arges - : - Ripensia Timisoara
Universitatea Cl – UTA Arad Universitatea Cl - : - UTA Arad

Hafta 35
14 mayıs, salı
Metaloglobus – Luceafarul Metaloglobus - : - Luceafarul
Poli Timisoara – Arges Poli Timisoara - : - Arges
Ripensia Timisoara – Petrolul Ripensia Timisoara - : - Petrolul
Clinceni – Universitatea Cl Clinceni - : - Universitatea Cl
Balotesti – Energeticianul Balotesti - : - Energeticianul
Braila – Mioveni Braila - : - Mioveni
Snagov – ASU Poli Timisoara Snagov - : - ASU Poli Timisoara
Farul – Daco-Getica Farul - : - Daco-Getica
UTA Arad – Aerostar Bacau UTA Arad - : - Aerostar Bacau
Pandurii – Targoviste Pandurii - : - Targoviste

Hafta 36
17 mayıs, cuma
Aerostar Bacau – Clinceni Aerostar Bacau - : - Clinceni
ASU Poli Timisoara – Balotesti ASU Poli Timisoara - : - Balotesti
Daco-Getica – Braila Daco-Getica - : - Braila
Energeticianul – Pandurii Energeticianul - : - Pandurii
Targoviste – Metaloglobus Targoviste - : - Metaloglobus
Luceafarul – Farul Luceafarul - : - Farul
Mioveni – Ripensia Timisoara Mioveni - : - Ripensia Timisoara
Petrolul – Poli Timisoara Petrolul - : - Poli Timisoara
Arges – UTA Arad Arges - : - UTA Arad
Universitatea Cl – Snagov Universitatea Cl - : - Snagov

Hafta 37
24 mayıs, cuma
Metaloglobus – Energeticianul Metaloglobus - : - Energeticianul
Poli Timisoara – Mioveni Poli Timisoara - : - Mioveni
Ripensia Timisoara – Daco-Getica Ripensia Timisoara - : - Daco-Getica
Clinceni – Arges Clinceni - : - Arges
Balotesti – Universitatea Cl Balotesti - : - Universitatea Cl
Targoviste – Luceafarul Targoviste - : - Luceafarul
Braila – Farul Braila - : - Farul
Snagov – Aerostar Bacau Snagov - : - Aerostar Bacau
UTA Arad – Petrolul UTA Arad - : - Petrolul
Pandurii – ASU Poli Timisoara Pandurii - : - ASU Poli Timisoara

Hafta 38
31 mayıs, cuma
Daco-Getica – Poli Timisoara Daco-Getica - : - Poli Timisoara
ASU Poli Timisoara – Metaloglobus ASU Poli Timisoara - : - Metaloglobus
Aerostar Bacau – Balotesti Aerostar Bacau - : - Balotesti
Luceafarul – Braila Luceafarul - : - Braila
Mioveni – UTA Arad Mioveni - : - UTA Arad
Petrolul – Clinceni Petrolul - : - Clinceni
Arges – Snagov Arges - : - Snagov
Farul – Ripensia Timisoara Farul - : - Ripensia Timisoara
Universitatea Cl – Pandurii Universitatea Cl - : - Pandurii
Energeticianul – Targoviste Energeticianul - : - Targoviste

Iddaalar
Strannik Strannik 66 Puanlar (79%)
Áàğàáóëüêà Barabulka 66 Puanlar (79%)
rus0302 rus0302 65.5 Puanlar (76%)
  Oyuncu skorları Oyuncu skorları       Iddaa oyna Iddaa oyna    
Son mesajlar
(originalieltscertificate@yahoo.com)Buy ielts in dubai,iran,india,uk,
Son cevap: var13 saat
(WhatsApp:+237651192415) GET IELTS USA,CANADA,UK,INDIA
Son cevap: var13 saat
(WhatsApp:+237651192415) GET IELTS USA,CANADA,UK,INDIA
Son cevap: var13 saat
LiveTV de reklamlar

 
      LiveTV de koşullar         Yukarıda   
 
© 2006-2018 LiveTV. Tüm haklar saklıdır.
Içerikten tüm club isimleri, kanalar ve tüm logolar yazarların sorumlusudur.
  Rambler's Top100